Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Kalandmester
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Betegszoba - Page 23 I_vote_lcapBetegszoba - Page 23 I_voting_barBetegszoba - Page 23 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Betegszoba

Go down 
+52
Hiroshi Haku
Jaden Parker
Jasmine Demerest
Kasey Jake Ellswood
Diana Lunitech
Desmond Waylan
Nessie di Alsiera
Anita Radoslava
Ayla Madyzyn
Cassandra Waylan
Sarah Lairs
Mila Zelenkova
Játékmester
Lorraine Betranche
Emily Kyra Beawer
Loretta Q. Alvord
Seldrit El Perimd
Laura Wylee
Ann Harvard
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Isidor Tibor
Pierre Bontavier
David Branson
James Ravenwood
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Cirus Fedlimid
Sylvia Grozda
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sepp Dierk
Mariya Zaharina
Daniel Soyler
Valeriel Ravenwood
Nikorina Grozda
Rosetta Waylan
Hunyadvári Szevér
Meriel Ravenwood
Samantha Troops
Anaze White
Stefan Dimitrov
Moyra McFarland
Faylinn C. Luinwe
Rayko S Dragomir - archiv
Leona Arts
Miranda Wilson
Cerridwen Paderau Afon
Ann-Tabitha Serenity
Kalandmester
Cirelin de Sovalon
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Tek506f0370868af7782228

Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:47 pm

First topic message reminder :

A kúria első emeletén sétálgatva, ha megpillantasz egy bordó akácfából készített ajtót, tudhatod hol jársz. Ez a betegszoba, amit hasznos megjegyezni, hiszen bármikor érhet kellemetlen meglepetés. Az ajtó mindig nyitva áll, így semmi nem akadályoz a belépésben. Ha úgy döntesz, hogy betérsz, ambivalens érzés foghat el. A falak koromfeketék és lehangolóak, az ágyak azonban hófehérek és tiszták. A szoba nem túl nagy, hosszúkás. Két oldalon 7-7 ágy áll, melyek telítettsége esetén van mód bővíteni azok számát. A fekvőhelyek mellett található egy fenyőből készült éjjeli szekrény, mely bűbájjal van zárva. Ide lehet elzárni minden mágikus tárgyat, melyeket meg szeretnél óvni mástól. Ne félj, a bűbáj erős! Nem csoda, hiszen az egyik alapító alkotta meg, méghozzá Cirelin de Sovalon. Furfangos kis bűbáj ez és még a működését is kevesen értik, hiszen ezt a bűbáj csak téged Boris Botevszkijt, és segédjét, Nadin Screwburry engedi hozzányúlni az elrejtett dolgaidhoz. Valakinek a betegekre is figyelni kell! Ezt a feladatot az előbb említett Boris látja el, és Nadin. Azt még tudnod kell, hogyha aprócska gondokkal fordulsz hozzá, hamar megmutatja a helyes irányt, azaz a kijáratot. Nincs nekik idejük kis fejfájásokra és karcolásokra!

A 14 ágyon kívül még található egy nagy szekrény is, mely növényekkel van tele, de ezt Boris kevésbé használja, hiszen ő a mágia híve. Természetesen kisebb jelentéktelen kellékek még találhatóak a szobában, de úgy alapjában véve elég egyszerű az egész helyiség.


Betegszoba - Page 23 Betegszoba1
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 3:09 pm

//usi evett, ugyhogy hadd legyen vége a jégkorszaknak//

-Deyan ne izgasd fel magad kérlek- *fekteti vissza óvatosan a fiút Ann* -Egy darabig mindenképp maradnod kell szerintem- *a gyógyító erre is bólint, innen tudja a lány, hogy ő nem mondott butaságot* -Segíts Ele- *kéri meg a lány a másik fiút, hiszen vissza akarja fektetni Deyant. Kis idő telik bele, és sikerül is* ~Azt hittem ennél azért könnyebb lesz~ *címzi ezt Laefenek a lány* ~Hát én is...~ *válaszol Laefe, miközben odaballag ő is közelebb Deyanhoz* -Úrfi! Ann mesélte, hogy miket mondtam, amíg egy ilyen szörnyike voltam... Nem emlékeztem rá... Ne haragudjon rám Dragomir úrfi!- *hajtotta le a fejét a nagymacska, majd a mancsát óvatosan a fiú kezére tette. Deyan most érezhette a tigris puha mancsát, és a barátai közelségét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 2:12 pm

-Nagyjából két hétig voltál kómában. Most augusztus 5-e van, szerda. A többiek nagyrészt megmenekültek, de hárman vagy négyen meghaltak. Egy tanárnő, egy Goraph nevű diák, és még valaki. A kegyencekről nem tudok semmit, de nem mutatkoztak azóta, hogy hazajöttetek. Igazából nem nagyon érdekeltek, csak te, hogy épülj fel. És mindketten igazat mondunk. Eszem ágában sincs már párbajozni Ann-nal, és tényleg segítettem neki, mikor öngyilkos akart lenni újra. Mondtam neki, hogy azzal nem tenne jót senkinek, és hogy nem haltál meg. Egy teljesen új Ele van most melletted. *mondja Deyannak, és immár újból teljesen őszintén mosolyog. Az utóbbi időben neki is depressziós korszaka volt, de most már Deyan felépülésével ő is új életet kezd.*

//Fagy, mert usi fal Razz Razz Razz //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 2:02 pm

*Úgy nagyjából mindent ért, amit mondanak, legalábbis a lényeget ki tudja hámozni. Ele megbánta, amit tett, és bocsánatot kér, Ann pedig igazat ad neki. Kinyitja a szemét, és tovább beszélget velük.*
-Kómában voltam? Meddig? Milyen nap van most? Mi van a többiekkel? És a kegyencek? Legyőztük őket? *kérdi, aztán megint pihen egy kicsit, mert nem érzi túl jól magát. Fáj a nyaka meg a háta.*
-Szóval megváltoztál. És segítettél Ann-nak? Akkor megbocsátok. *mondja a fiúnak, és rámosolyog. Most úgyse tud ellene tenni semmit, inkább elfogadja, amit mondanak. Később úgyis kiderül, ha Ele megint csak átverte volna Ann-t, és akkor nem ússza meg szárazon.* - A szavadon foglak. Ha nem így van, megbánod. *mondja, és pihen tovább, várja, hogy a többiek mit mondanak rá.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 1:46 pm

*És tényleg... Milyen jól érezte Ann... Tényleg Elros az* -Elros!- *öleli át a fiút*
-Köszönöm, hogy ennyit törődsz Deyannal. Biztos ő is örülne, ha tudná, hogy most minden megváltozott- *foglal helyet Ann ele mellett, majd Dey arcát kezdi el figyelni. Észreveszi, hogy a fiúval valami van. Ránéz a gyógyítóra, de csak egy mosolyt lát. Először ezt a furcsa dolgot nem tudja mire vélni, de aztán minden nyilvánvalóvá válik. Ugyan is Deyan ébredezni kezd* -Deyan- *szólítja meg Ann, mielőtt Ele bármit is szólhatna a fiúhoz.*
-Nyugodj meg! Az iskolában vagy! Ne izgasd fel magad!- *mire a gyógyító is bólint. A kóma után pedig nem is csoda, hogy Deyan gyengének érzi magát.*
-Elros igazat mond!- *mondja a lány, mikor hallja Ele szavait* -Sokat volt itt nálad, és nagyon sokat segített nekem. Tartotta bennem a lelket, mert amikor megláttalak megint repülni akartam- *Deyan nagyon jól tudhatja, hogy mire gondol Ann most, mert az előzö ilyen dologtól, pontosan deyan volt az, aki megmentette Ann-t*
-Elros ébresztett rá, hogy te sem örülnél neki, ha azt tenném, illetve tettem volna, amit tenni akartam. Minden léptemet vigyázta. és biztosított arról, hogy visszatérsz hozzám, és pedig azért, mert erős fából faragtak téged- *kűszködik a könnyeivel Ann* -Nekem bizonyított, hagyd, hogy neked is bizonyítson- *mondta Ann kérlelően.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 1:28 pm

*Ann is érkezik a betegszobára. Mikor megszólítja, felé fordul, és úgy válaszol a kérdésére.* -Igen, én vagyok. Kíváncsi vagyok, mi van Deyannal. Nagyon bánt, ami történt vele. *mondja, és épp a végszóra felébred a fiú. Majd kiugrik a bőréből örömében, és egy szempillantás alatt kikerül a depressziójából. Felé fordulva figyeli, hogy miket mond. Az utolsó mondatára viszont elszomorodik. Azért megszólítja, és megpróbálja elmagyarázni neki a helyzetet.*
-Deyan, figyelj. Nagyon sajnálom, amit tettem veled és Ann-nal. Hidd el, ezerszer megbántam már azóta. Ann-nal kibékültünk. Tudom, hogy egy utolsó szemét alak voltam, de megváltoztam. És nagyon hiányoztál, míg kómában voltál. Örülök, hogy felébredtél. Kérlek, bocsáss meg nekem. Szeretnék a barátod lenni. *mondja, és őszinte bűnbánó szemekkel néz Deyanéba. Ugyan, nem tudja, mennyit fogott fel ebből a fiú, és hogy egyáltalán látja-e az arckifejezését, de reméli, hogy most már jóra fordulnak a dolgok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 1:15 pm

//Igazgatói engedéllyel ezennel felébresztem Deyant.//
*Deyan épp ekkor kezd ébredezni a kómájából. Látszik, ahogy visszatér belé az élet. Vesz egy mély lélegzetet, és lassan el kezdi forgatni a szemét a csukott szemhéja mögött. Egy kicsivel később megszólal, alig hallhatóan.*
-Segítség... Itt vannak... *a legutolsó emléke szerint ugyanis épp a kegyencekkel harcolnak. Megpróbálja megmozdítani a fejét, de nagyon éles fájdalom hasít bele, és feljajdul. Aztán rájön, hogy a szeme csukva van, ezért megpróbálja kinyitni. Ami először eljut az agyáig, az a nagyon erős, fehér fény. Ez nem illik az emlékébe. A házban nem volt ilyen világos.*
-Hol vagyok? Kegyencek... Jönnek... *mondja már hangosabban, de még mindig erőtlenül. Ekkor egy újabb részlet bontakozik ki a szeme előtt a világból, egy fekete hajzuhatag és egy ismerős arc körvonalai.* -Ismerős az arcod... Ann. *mondja, mikor egyértelműen be tudta azonosítani az arc tulajdonosát, és megpróbál rámosolyogni.* ~De hogy kerül ő ide? Itt veszélyben van. Mindegy, figyelmeztetnem kell.*
-Fuss! Jönnek... Megölnek... *mondja immár közel normál hangerővel, de még mindig erőtlenül. Aztán észrevesz egy másik arcot is, akiben később felismeri Elrost. Ez az információ már sok neki, úgyhogy becsukja újra a szemét. Nem akarja maga mellett azt látni, akit a világon a legjobban gyűlöl jelen pillanatban.*
-Elros... Gyűlöllek. *adja röviden, de velősen a srác tudtára az érzelmeit iránta.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 1:00 pm

*Hová is mehetne Ann még a szobáján kívül? Hát persze, hogy a betegszobába. Ott fekszik az ő fogadott öccse, Deyan. Így gyorsan szedte a lépcsőket, és mire felért el is fáradt szegény lány. A gyógyítónak egy biccentéssel köszönt, majd elindult Deyan ágya felé. Egy alakot látott mellette ülni. Mintha Elros lenne az, de mivel háttal ül, így Ann csak az illető hátát látta* -Te vagy az, Elros?- *kérdezte Ann kíváncsian, még mindig Elros háta mögött állva. Majd Deyant kezdte el nézni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 12:52 pm

*Ele érkezik a betegszobára. Mint eddig minden nap, most is lejött ide, hogy megnézze, mi a helyzet Deyannal. A szegény fiú még mindig elég merev, és nemigen észlelhető rajta életjel a gyér pulzusától és a ritka légzésétől eltekintve. Megszorítja újra a kezét, és bűnbánó arccal néz rá.*
-Kérlek, Deyan, ébredj fel. Már ezerszer őszintén megbántam a dolgot, ami történt köztünk Ann-nal. Már ki is békültünk, és újra olyan jó barátok vagyunk, mint régen. Csak te hiányzol. *mondja a srácnak, remélve, hogy érti is, amit mond. Ekkor azonban egy váratlan dolog történik, de persze az is lehet, hogy a képzelete játszik vele. Egy pillanatra ugyanis úgy tűnik, mintha megmozdította volna a kezét. Azonban egy másodperccel később még mindig ugyanúgy van, mint eddig, és semmi más nem történik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 4:10 pm

*Adam látja hogy a lány elfáradt ezért vsendesen kisétál és elindul valamerre*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 4:04 pm

*Halgatja a fiút de nem akarja hogy baja essék szegénynek. Afféle törődés van benne mindenki iránt.Sajnos most sk pihenésre van szüksége mert az elájulás akkor nem a fájdalomtól volt.Valami furi baja volt .aludnia kell mert nagyon elfárad ilyenkor.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 3:55 pm

-Megtaláltam a lehetőség az örökké létezésre és képes vagyok a gyerekek szellemeit irányítani. Eldöntöttem hogy Sheffield gyerekeit hajtom uralmam alá elősször aztán szépen haladva az összes gyerek szellemét birtokomba veszem a világon és mindenki be hódol nekem. De mi ez valaki be akar törni a házamba. Gyerünk támadjatok! Kiáltok szolgáimra akik elkergetik és végeznek a családdal de nem látom visszatérni őket vajon mi történt velük? *olvassa a fiú hangosan a könyvből* -Sheffield ott találtam ezt az ereklyét.* mutat nyakláncára ami családjától maradt fent* -Ha Feramirnak akármi köze van a családom halához én végzek vele. Olyan kardot csináltatok ami még a démonokkal is végez és megölöm ezt a papot.* mondja a fiú kezét ökölbe szorítva*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 3:44 pm

-Nekem megfelel.*mondja majd mikor megnézik az oldalt izgatottan falja a sorokat.....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 3:37 pm

*Adam hallgatja a lány beszámolóját a síró babáról majd amikor a lány befejezte megszólal* -Hát nem tudom te hogy vagy vele de mit szólnál ha megnéznénk az utolsó oldalt hátha még többet tudunk meg erről a mániákus manusról.* mondja a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 9:13 am

*Úgylátszik ez a könyv elég sok mindent megmutat.*-Hát megmondom őszintén nem örülök nagyon a sírásnak .Emlékszem hogy amikor olyan 11 éves lehettem a szomszédban így sírt egy gyerek mint amilyen sírást hallottunk. de az a baba csak eltűnt és kicsit sem hasonlított arra a babára ami bevitt minket a barlangba.*

//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 9:06 am

-Ó Feramir pap átkáról bezsélsz, ami miatt gyereksírást hallasz? Igen azt én is olvastam azt írja minden gyereket akkor ölt meg újholdnál de elötte sirató átkot küldött rájuk. Emlékszel arra a babára aki bevitt minket a barlangba? Ő volt az első áldozat az aki a srácot megfogta az pedig a bátyja.*mondja a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:51 am

*Miranda lvasgatni kezdi a könyvet. Nem olvas hangosan csak magában olvassa a következőket.*

" Feramir papot egy varázslat védi amit nem törhet meg semmi. csak egy varázsló vére. Aki mégis megpróbálná bűbájjal megölni akkor vagy visszafelé sül el vagy a kezet bénítja el egy idejeig de aki megússza a halált minden újhold első hajnalán kínzó gyereksírást fog hallani .... "

*Mirand akicsit örül hogy nem visszafelé sült el az átok.*-NA tessék.Egy idő után meg fogok süketülni ...*mondja de valami halvány megkönnyebülés is van a hangjában*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:38 am

-Persze itt van nálam egész este az ajtó elött gubasztottam és olvastam a könyvet, azt tudtam még meg hogy azt hitte ez a fickó ha a gyereket felálldozza akkor megtudja az örökélet titkát Istentől.*mondja majd egy fekete bőrkötésü véres kis könyvet nyújt oda táskájából a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:32 am

*Adam nem értheti azt az érzést hisz Miranda soha nem dühös és nem gyűlöl senkit.Azazhogy de csk nem mutatja ki és ezt az elfolytott gyűlöletet adta bele abba a varázslatra.*- Figyelj , te nem értheted miért esett jól és még az fájdalmat is azért tűrtem el. hidd el megérte.*mondja mosolyogva majd felnéz a fiúra.*- Hát . Mi legalább túléltük.*mondja majd eszébe jut valami hogy esetleg a könyvből többet is megtudhat saját bajáról.*-Nálad van? Ha igen akkor megnézhetem?*Kérdezi majd ha a fiúnál ott van és ha odaadja akkor olvasni kezdi a következő oldalt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:14 am

-Hát te tudod de az én kezemen legalább nincsenek nagy fekete foltok.*mondja* -Emlékszel még arra mániákus manusra aki mindenkit ki akart csinálni. Miután eltünt, egy köny volt a helyén amit felvettem, és elraktam. A fickót Feramir püspöknek hívták és azt írják hogy 1148-ban 2000gyereket ölt meg mi lettünk volna a következők.*mondja a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:04 am

*Halk lépteket hall és egy kis ihegést.Adam lép be az ajtón és mivel az ajtón keresztül sok fény szűrődik be Miranda hunyorogva ül fel az ágyon.*-Szia! Már nem aludtam.*mondja mosolyogva. Egészen rendbejött csak van egy két sötét folt a kezén de azt mondták idővel az is elmúlik. még mindig véres programos ruhálya van rajta.Hóbaglya hiányzik neki.Skylive most Adammal repked ... *-úgy unatkozom ... *sóhalyt eggyet halkan .Nyakábanott lóg a villámos nyaklánc és az összes többi programokról szerzett ereklye is. De a számára legfontosabb villámos nyaklánc villámából letört egy icipici darab.a többi része pedig véres.Hiányzik neki anyja és húga . a hugával itt még nem is találkozott ,hiányzik neki apja és minden ami az otthont jelenti.*- Ne kérd hogy ne legyek ilyen mert ebből a szempontból ilyen vagyok de megmondom őszintén ... jólesettt az a varázslat.*mondja majd visszagondol arra az érzésre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 7:47 am

*Adam nyit be a beteg szobára állatkái és daimonja Aspasa a róka kíséretében, Percyt kivéve aki elaludt a fiú hátizsákjában, minden állat odament köszönteni Mirandát* -Helló álom szuszék.*mondja kedélyesen* -Tegnap rendesen kiütötted magad. Legközelebb inkább hagy a gyilkos átkot.*mondja a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Miranda Wilson
Diák
Miranda Wilson


Főkarakter : bogicica11@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1171
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Druida
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 Ba9f793



Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 7:35 am

*kótyagosan ébred a sivár betekszobában.Karja még most is fáj.enyhült tegnap óta és a sérülések is enyhülnek.Elég rossz állapotban van és még mindig a véres ruhában van. Ez örökre megváltoztatja az életét.A fiút aki tegnap feláldozta magát nagyon hősies volt ám Mira sajnos csak konok. Szerencséje hogy felrobbant a pálcája.különben vége lett volna az életnek és abban a koszos mocskos lyukban halt volna.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2009 7:45 pm

*Adam érkezik meg a betegszobára ahol már jól ismeri az ápoló hiszen gyakran hozzák fel a betegszobára* -Helló.*köszön az ápolónak*-Most nem én vagyok bajban. Hanem ez a lány, a pálcája felrobbant és eléggé durva sérülése lett a kezén ráadásul elájult.*mondja majd lerakja a lányt egy ágyra és kimegy a szobából a pap könyvét olvasgatva*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 4:06 pm

*Adam hirtelen lepattan az ágyról megkösszöni az ápolást és elindul Nellondba*
Vissza az elejére Go down
Cerridwen Paderau Afon
Diák
Cerridwen Paderau Afon


Főkarakter : bogicica11@citromai.hu
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Betegszoba - Page 23 Mutatvanyos
Üzenőláda : Betegszoba - Page 23 5dd8214

Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:41 pm

* Cerri nem szivesen megy el de mit is tehetne ... ő nem orvos. Végül mivel mást nem tehet . búcsúcsókot ad . majd már el is tűnik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Betegszoba - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Betegszoba
Vissza az elejére 
23 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Betegszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Első emelet-
Ugrás: