Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Kalandmester
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Betegszoba - Page 24 I_vote_lcapBetegszoba - Page 24 I_voting_barBetegszoba - Page 24 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Betegszoba

Go down 
+52
Hiroshi Haku
Jaden Parker
Jasmine Demerest
Kasey Jake Ellswood
Diana Lunitech
Desmond Waylan
Nessie di Alsiera
Anita Radoslava
Ayla Madyzyn
Cassandra Waylan
Sarah Lairs
Mila Zelenkova
Játékmester
Lorraine Betranche
Emily Kyra Beawer
Loretta Q. Alvord
Seldrit El Perimd
Laura Wylee
Ann Harvard
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Isidor Tibor
Pierre Bontavier
David Branson
James Ravenwood
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Cirus Fedlimid
Sylvia Grozda
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sepp Dierk
Mariya Zaharina
Daniel Soyler
Valeriel Ravenwood
Nikorina Grozda
Rosetta Waylan
Hunyadvári Szevér
Meriel Ravenwood
Samantha Troops
Anaze White
Stefan Dimitrov
Moyra McFarland
Faylinn C. Luinwe
Rayko S Dragomir - archiv
Leona Arts
Miranda Wilson
Cerridwen Paderau Afon
Ann-Tabitha Serenity
Kalandmester
Cirelin de Sovalon
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Illuzionista
Üzenőláda : Betegszoba - Page 24 Tek506f0370868af7782228

Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:47 pm

First topic message reminder :

A kúria első emeletén sétálgatva, ha megpillantasz egy bordó akácfából készített ajtót, tudhatod hol jársz. Ez a betegszoba, amit hasznos megjegyezni, hiszen bármikor érhet kellemetlen meglepetés. Az ajtó mindig nyitva áll, így semmi nem akadályoz a belépésben. Ha úgy döntesz, hogy betérsz, ambivalens érzés foghat el. A falak koromfeketék és lehangolóak, az ágyak azonban hófehérek és tiszták. A szoba nem túl nagy, hosszúkás. Két oldalon 7-7 ágy áll, melyek telítettsége esetén van mód bővíteni azok számát. A fekvőhelyek mellett található egy fenyőből készült éjjeli szekrény, mely bűbájjal van zárva. Ide lehet elzárni minden mágikus tárgyat, melyeket meg szeretnél óvni mástól. Ne félj, a bűbáj erős! Nem csoda, hiszen az egyik alapító alkotta meg, méghozzá Cirelin de Sovalon. Furfangos kis bűbáj ez és még a működését is kevesen értik, hiszen ezt a bűbáj csak téged Boris Botevszkijt, és segédjét, Nadin Screwburry engedi hozzányúlni az elrejtett dolgaidhoz. Valakinek a betegekre is figyelni kell! Ezt a feladatot az előbb említett Boris látja el, és Nadin. Azt még tudnod kell, hogyha aprócska gondokkal fordulsz hozzá, hamar megmutatja a helyes irányt, azaz a kijáratot. Nincs nekik idejük kis fejfájásokra és karcolásokra!

A 14 ágyon kívül még található egy nagy szekrény is, mely növényekkel van tele, de ezt Boris kevésbé használja, hiszen ő a mágia híve. Természetesen kisebb jelentéktelen kellékek még találhatóak a szobában, de úgy alapjában véve elég egyszerű az egész helyiség.


Betegszoba - Page 24 Betegszoba1
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:34 pm

*Adam ájultan érkezik Cerrivel együtt a betegszobára egy eléggé morbid farkas támadás után Adam egy ágyra kerül és eléggé megtépázott állapotban eszmélet nélkül vár a kezelésre*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 1:51 pm

-Hát rettentően köszönöm az ellátást.*mondja a fiú* -Én most akkor elmegyek viszlát és megint köszönöm.*mondja majd elindul.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 11:35 am

*Adam érkezik a betegszobába mert nemrég lovaglás közben egy ló keményem arcon teremtette és most vérzik az orra rendesen közben az egyik ágyon ott fekszik Deyan Dragomir a szakja prefektusa akivel még a holdfény sétányony ismerkedett meg* ~Hú Dey téged rendesen kiütöttek~ gondolja magában majd lefekszik egy ágyra és vár a kezelésre*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 5:11 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:54 pm

-Okés, megértettem. *mondja Ele, de azért abból sok mindenre tud következtetni, hogy "Ha nem úgy lett volna, hogy előbb-utóbb párbajozni fogunk". Valószínűleg a srác Ann mellé akart volna állni, és elment tanulni harcolni. Aztán csendben nézi, ahogy Ann beszél hozzá. Ő közben hallani véli, hogy a srác talán morog valamit nagyon halkan, de valószínűleg csak a képzelete játszik vele. Aztán gondol egyet, és ő is Deyanhoz fordul.*
-Igen, minden rendben van. Én kezdeményeztem a békülést Ann-nal. Tudom, hogy milyen fontos vagy neki, és ez nagy büntetés a sorstól azért amit tett ellenem, én soha nem tudnám jobban megbosszulni, és most már nem is akarom. Ha felébredsz, egy teljesen más Elét ismerhetsz meg. És szeretnék majd veled is kibékülni. Tudom, hogy egyébként jófej srác vagy. Kérlek, ébredj fel. *mondja a srác kezét fogva, de meg se mozdul. Reméli azért, hogy előbb-utóbb meg fog. Ő minden esetre minden nap le fog látogatni ide, ezt most magában megfogadta. Szeretne akkor itt lenni, amikor a srác magához tér.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:43 pm

-Ha nem úgylt volna, hogy előbb utóbb párbajozni fogunk... de nem akarok erről beszélni. Ne haragudj. Ezt én már magam mögött hagytam...- és igen tényleg így gondolja Ann. Mivel úgy gondolja, hogy Dey nem azt érdemli, hogy még ő fölötte is ezen vitatkozzanak, a multat boncolgassák* -Nem hallhatsz meg. Most nem. Tudnod kell, hogy minden rendben...- *fordult Ann Deyan felé* -apu szerint anyu is hallott minket ahalála előtt, ezért beszélek hozzád. Mindenki rendben van. Elros, David, Steven és én is, csak te is jöjj rende, kérlek- *hajol a fiúhoz, és egy puszit ad az arcára* -Látod! Mondtam, hogy ne menj el. Én mondtam! és most... Most én gyászolhatlak... remélem halasz engem, és eszedben sincs meghallnod...- *nézi a fiút, aki tényleg olyan mint aki meghalt. A bőre fehér, és egy kicsit hűvösebb is, minden izma nyugodt, és a szemei is lecsukva vannak. Ann pedig csak nézni tudja* ~Mia fenét képzelt ő? Hogy ő superman? Itt kellett volna, hogy maradjon... itt kellett volna, hogy tartsam~ *vádolta még mindig magát a lány.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:27 pm

*Kicsit neki is lelkiismeret furdalása van a kettejük között történtek miatt, de azt azért nem hiszi, hogy erről is ő tehet.* -Ezt miből gondolod? Szerintem akkor is elment volna a kegyencekhez, ha mi nem vitázunk... *mondja, aztán magához öleli Ann-t. Kicsit váratlanul jött a hangnem váltás iránta, de azért annak örül, hogy legalább békében vannak.*
-Én sem fogok veled vitatkozni többet. Most már meg vagy bosszulva. És szeretlek. Nem szerelemmel, mert látom, azt nem lehet, de barátként, mint régen. *mondja, és átkarolja Ann-t.*
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:19 pm

*Na most jött el az az idő, hogy Ann elsírja magát. Most tényleg láthatja Elros, hogy mennyire szereti Ann Dey-t* -Hülyék voltunk mind a ketten. Ha mi nem csináljuk azt, amit csináltunk, ő most nem lebeg élet és halál között- *fogta meg Deyan kezét Ann* -Kóma- *mondta ki a kód nevét a lány* -Hihetetlen. És erről mi ketten tehetünk- *ölelte át Elros nyakát, és sírni kezdett. Igen...ezt Dey-jal szokta csinálni. De legalább végre Elrosszal is őszinte volt, ami egy jó dolog. Szóval végre Ann is készen állt a béke kötésre* -Nem veszekszem veled. Az biztos- *nyögte ki a lány a könnyei között fuldokolva, majd a fejét vissza hajtotta Ele vállára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 4:02 pm

*Nem akar ellenkezni Ann-nal úgyhogy most ők érkeznek le beteglátogatóba Deyanhoz. A fiú most is ott fekszik az ajtóval majdnem szemben, úgyhogy nem sokat kell keresgélnie Ann-nak, hogy rátaláljon.*
-Így láttam pár órával ezelőtt is. Gondoltam, szólok neked. *mondja, és most először a veszekedésük óta megereszt a lányra egy őszinte mosolyt, mégha az keserű is. Aztán odamegy Deyan ágyához, és leül az egyik mellette lévő székre, a másikat meg kihúzza Ann-nak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2009 12:01 pm

*Ele érkezik a betegszobába. Legutolsó kardpárbajukkor megsértette egy kicsit a hátát Adam Saturday, és most kicsit vérzik meg fáj neki. Mikor azonban belép a szobába, egy váratlan kép fogadja. Deyan ott fekszik mozdulatlan testtel az egyik ágyon. Odamegy hozzá, és megvizsgálja.* ~Úristen. Olyan, mintha meghalt volna... De talán mégsem...~ *gondolja, és megnézi a pulzusát. Az éppen van neki, de rendkívül gyér. Valószínűleg csak a mágia tartja életben, amit esetleg rátettek.* ~Na de miért? És hogyan?~ *morfondírozik magában, aztán szólítgatni kezdi a fiút.*
-Deyan, ébredj! Kelj fel! *mondja, és finoman megrázza a fiút, de nem történik semmi. Aztán erőt vesz rajta a fájdalom, és inkább úgy dönt, hogy lefekszik a srác mellett lévő ágyba, és várja, hogy a gyógyító kezelésbe vegye. Amint ez megtörtént, és a fájdalom meg a vérzés elmúlik, megköszöni a gyógyítónak, és kiszáll az ágyból. Vet még egy utolsó pillantást Deyanra, aztán kisétál a betegszobából fel a saját szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Nincskaszt

Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2009 7:10 pm

*Aurora és Deyan itt köt ki, a tanártól pedig a gyógyító átveszi a kómába esett diákot.*

//Deyan másfél hónapig kómában lesz, szóval csak szeptembertől játszhat ezzel a karakterrel újra.//
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Betegszoba - Page 24 Illuzionista
Üzenőláda : Betegszoba - Page 24 Tek506f0370868af7782228

Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:47 pm

A kúria első emeletén sétálgatva, ha megpillantasz egy bordó akácfából készített ajtót, tudhatod hol jársz. Ez a betegszoba, amit hasznos megjegyezni, hiszen bármikor érhet kellemetlen meglepetés. Az ajtó mindig nyitva áll, így semmi nem akadályoz a belépésben. Ha úgy döntesz, hogy betérsz, ambivalens érzés foghat el. A falak koromfeketék és lehangolóak, az ágyak azonban hófehérek és tiszták. A szoba nem túl nagy, hosszúkás. Két oldalon 7-7 ágy áll, melyek telítettsége esetén van mód bővíteni azok számát. A fekvőhelyek mellett található egy fenyőből készült éjjeli szekrény, mely bűbájjal van zárva. Ide lehet elzárni minden mágikus tárgyat, melyeket meg szeretnél óvni mástól. Ne félj, a bűbáj erős! Nem csoda, hiszen az egyik alapító alkotta meg, méghozzá Cirelin de Sovalon. Furfangos kis bűbáj ez és még a működését is kevesen értik, hiszen ezt a bűbáj csak téged Boris Botevszkijt, és segédjét, Nadin Screwburry engedi hozzányúlni az elrejtett dolgaidhoz. Valakinek a betegekre is figyelni kell! Ezt a feladatot az előbb említett Boris látja el, és Nadin. Azt még tudnod kell, hogyha aprócska gondokkal fordulsz hozzá, hamar megmutatja a helyes irányt, azaz a kijáratot. Nincs nekik idejük kis fejfájásokra és karcolásokra!

A 14 ágyon kívül még található egy nagy szekrény is, mely növényekkel van tele, de ezt Boris kevésbé használja, hiszen ő a mágia híve. Természetesen kisebb jelentéktelen kellékek még találhatóak a szobában, de úgy alapjában véve elég egyszerű az egész helyiség.


Betegszoba - Page 24 Betegszoba1
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Betegszoba - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Betegszoba   Betegszoba - Page 24 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Betegszoba
Vissza az elejére 
24 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Betegszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Első emelet-
Ugrás: