Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lányok közös fürdői Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Kalandmester
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lányok közös fürdői I_vote_lcapLányok közös fürdői I_voting_barLányok közös fürdői I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lányok közös fürdői

Go down 
+26
Noraneida de la Fuente
Anika Azariel
Milena Lyudmia
Sophia Zenovia
Laura Wylee
Vivienne Mendelsohn
Lismine Lockwood
Vilandra yin Slenara
Penelope Waylan
Aeryn Baker
Kádár Enikő
Hua Xiangfeng
Caroline Peony
Lina Wierro
Megan Sweet
Emily Kyra Beawer
Liloo W. McNamara
Mary N. Juliett
Katherine Mary Black
Maria Love
Anna Svetlana
Fenella Alice Demonic
Thelardus Károly
Nadin Senoil
Anabella Stepp
Cirelin de Sovalon
30 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:53 pm

*Kezet ráz a lánnyal, bár kicsit fintorogva. Nem érti, mi értelme van ennek a mozdulatnak, túlságosan hivatalos, határozottan nem olyan amit két diáktársnak egy iskolában kellene használnia. Kivételesen nem teszi szóvá a dolgot, láthatóan a másiknak ígyis van elég baja.* - Sok sikert hozzá. Hordj fel hideg vizet. *Ad ötleteket szemrebbenés nélkül, majd kicsit viccesen szalutál.* - Persze, jobbulást. *Köszön el, és elcsoszog a saját szobája felé. Mostmár tényleg találni kllene valami érdekeset...*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Lányok közös fürdői Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:35 pm

*Biccent egyet a válaszára, majd még egyet a következőre. Gyorsan befejezi a fogai sikálását, megmossa az arcát, végül újra próbálkozik a kézfogással.* - Szia, Meg. *Rázza meg a kezét, ha engedi neki a lány, majd ő is gyorsan felkapja a ruháit, a kiegészítőit, és mivel ő cipőt is hozott ezért azt is.* - Talán az lesz a legjobb, ha a szobámat valamilyen hűsítő bűbájjal elbájolom. *Pislog érdeklődően, bár a feje még mindig elég erősen fáj. Csak élje túl ezt a napot, és végre minden jobb lesz.* - Örülök, hogy megismerhettelek. Remélem még fogunk találkozni.. valamikor amikor nem leszek ilyen szarul. *Mosolyodik el, majd felkapja a cuccait, és megcélozza a szobáját. Aranyos lánynak tűnik, de most sajnos nem alkalmas az idő, hogy újabb barátságokat kössön.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:22 pm

*Nem is nagyon bízik nagyobb dolgokban, inkább afféle reflex ez, na meg ékszereket azért általában behoznak az emberek, és csak itt veszik le, legalábbis a tapasztalatai alapján. Végül mégis elfordítja a fejét, kicsit vállat von, és mikor elég száraznak nyilvánítja magát, elkezd felöltözni.* - Annyira nem durva, csak a jó helyeken kell maradni. Menj le a labirintusba, vagy víz mellé, van egy csomó tó meg ilyenek. *Megvonja a vállát, miközben becsatolja a nadrágját. Nagyjából felöltözött, de cipő még nincs rajta, viszont láthatóan nem is hozott magával. Mikor a másik fogmosás közben kezd el kezet nyújtani, elvigyorodik.* - Inkább foglalkozz a fogsikálással, megvárom. Egyébként Meg.
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Lányok közös fürdői Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:08 pm

*Megstiel csak tisztálkodó szereket, és váltóruhát láthat, ha Éclair dolgait kezdi böngészni a szemével. Talán valahol kiszúrhatja a pálcáját, vagy esetleg egy-két kisebb ékszert, de nagyobb dolgokat nem igazán szokott hozni a fürdőbe, legfőképpen úgy, hogy halálosan fáj a feje. Miután ő is végzett a zuhanyzással, úgyszintén elkezdi a törölközést.* - Áh, dehogyis. Csupán ez a meleg.. *Válaszol kicsit komoran, persze nem a lány miatt, és nem is a természetes személyisége miatt, hanem mert még mindig kifejezetten szúr a feje. A törölközéssel elég gyorsan végzett, így megcélozta az egyik tükröt, elővette a fogkeféjét, és elkezdett fogat mosni.* - Éclair vagyok. *Nyújtsa feléje a szabad kezét, bár az sem kizárt, hogy bemutatkozása alatt a fogkrém össze-vissza repült a szájából.* - Bovcsi, gyakan bévnávzok.. *Mondta kicsit értelmetlenül a fogmosás miatt, de talán sikerül kibogoznia a lánynak ebből is valamit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 1:00 pm

*Nem igazán ütközött semmilyen akadályba a piacon mióta Ellswood elkapta a karját, így igazából kezd is kicsit unalmassá válni a dolog. Azon gondolkozik, hova mehetne helyette, hiszen minden nap ugyanazok az árusok vannak, nagyjából ugyanolyan portékával... egy-két kivétellel. Fel kellene rázni a dolgokat. Egy fintorral az arcán lép ki a zuhany alól, és a vizes haját kezdi törölgetni, másodpercekkel azután hogy Éclair belépett a saját fülkéjébe. Mivel egymás mellett vannak, meghallja a nyögést, és kicsit elmosolyodik.* - Másnaposság? *Kérdezi hangosan törölközés közben. A tekintete persze automatikusan a lány cuccaira téved, felméri, hozott-e táskát, ilyesmit.*
Vissza az elejére Go down
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Lányok közös fürdői Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 12:43 pm

*Ez a nyári meleg már kifejezetten kellemetlen a tündénk számára. Valamiért eleve nem áll hozzá közel a tűz elem, így a forróság is egy olyan kényes téma nála, amit nem ajánlott felhozni. Délig aludt a meleg szobában, majd ébredés után lassan feltápászkodott és megcélozta a lányok közös fürdőjét. A feje rettenetesen fáj, és a szédülés is egyfolytában kerülgeti. Nagy nehezen azért persze oda talál a fürdőhöz, amiben egyszerre meg is célozza az egyik zuhanyzót, majd megnyitja a meleg vizet. Annyi tapasztalata azért már van, hogy ilyenkor öngyilkosság lenne hideg vízben lezuhanyozni, hiszen utána csak még jobban kiverné a víz. Elkezd letusolni, majd a haját is elkezdi megmosni.* - Basszus.. *Nyög fel halkan a meleg, és az erős fej fájás miatt. Lehet, hogy egész évben a nyarat várta, de azért ez mégis csak túlzás.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 11:21 am

*Igen épp ez a legnagyobb baj, hogy lehetséges. Egyáltalán nem zárhatom ki, hiszen általában bármennyire is figyelek, előfordul, hogy túlságosan elkap a hév, vagy egyszerűen csak sokat iszom... és olyankor már igazán nehéz rendes kontrollt gyakorolni. Eddie e miatt elég sokszor ki is osztott már, én meg persze nem hallgattam rá sosem. Jesszus, ha tényleg terhes vagyok, akkor miket fog majd a fejemhez vágni? Jön majd az én megmondtam, meg a lehettél volna elővigyázatosabb és a többi. Elhúzom a szám, amikor erre gondolok, ez most nem Cassandra felé irányul.* -Jah... hát lehetséges. *Nyögöm ki, miközben elkezdek lassan feltápászkodni és persze látom az arcán a megrökönyödést arra reakcióként, hogy még azt se tudom ki lehet az apa. Ismerem már ezt a nézést... túl jól ismerem.* -Jól van na, nem kell így nézni, úgy élem az életemet, ahogy nekem jól esik! *Mondom hirtelen, de szerencsére végül nem teszi szóvá a dolgot, bár attól még tisztában vagyok vele, hogy mi is van a fejében. Aztán ő is felreppen, majd hát nincs más út, mint a Gyengélkedő, szóval a kezemet a kilincsre csúsztatom és már épp el akarnék köszönni, amikor szól, hogy velem tartana.* -Igen, úgy valószínűleg kiderülne, ha napra pontosan meg tudják határozni... *Vagy ha látják valami izével, hogy van-e szárny. Jó ég, mi van, ha a sárkány srác az apa? Akkor lehet, hogy a gyereknek is szárnya lesz? Vagy, ha ő már csak negyed részt sárkány akkor nem? Netán csak egy szárnya lenne? Jesszus, nem akarok egy torzszülött kölyköt! Kissé erősebben markolok rá a kilincsre, mint kellene, még az ujjaim is ellilulnak, csak akkor veszem észre ezt az apró problémát, amikor már zsibbadni kezd a kezem.* -Végülis...megköszönöm, most már nem nagyon tudnék megkérni. *Azért megeresztek egy apró mosolyt, vagy affélét, mert hát rohadtul ki vagyok és most nem megy több.* -Én meg Andie, Andie Fisher. *Mutatkozom be és mostmár tényleg lenyomom a kilincset, majd irány a Gyengélkedő.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista_jos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői 1xv9

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:40 pm

*Nem akarja elfogadni, hogy mire utalnak a jelek, amit azért megértek.* - Persze, rendben, nem akartalak nagyon megijeszteni, meg ahogy látom stresszbe uszítani azzal, hogy azt mondom, hogy terhes vagy, csak úgy reagáltál, mintha tényleg lehetséges lenne.*Várok egy kicsit és amikor meghallom, hogy nem tudja hogy ki az apa a szemem elkerekedik, ahogy rámeredek, döbbenten, kétkedően, értetlenül. Nemár. Még azt se tudja, hogy ki lehet az apja? Ez... ez annyira gáz. Annyira nagyon gáz. Akkor párja sincsen és úgy terhes, hogy csak egy alkalmi partnerrel nem védekezett megfelelően? Erőteljesen lefagytam, az arcom rendesen el van képedve, de nem mondok semmi bántót sem, egyrészt az ő élete és semmi közöm hozzá, másrészt... végül is én is apa nélkül estem teherbe, nem? Figyelem, ahogy föláll, azonnal felröppenek, hogy szemmagasságban legyek, gyűlölöm, hogyha fel kell néznem, inkább néhány centivel magasabban van a tekintetem az övénél.* - Rendben, hogyha neked úgy a jobb, hogy abban reménykedsz, hogy inkább beteg vagy, mint terhes, akkor ebben bízom veled, de most már ugye elhiszed, hogy el kéne menned a Gyengélkedőre? Azt nem pontosan tudom, hogy mennyire lehet kimutatni, hogy melyik napon estél teherbe, de akkor kiderülne az is, hogy ki az apja. *Nagyon remélem, hogy nem naivitás tőlem, hogyha legalább azt feltételezem, hogy a különböző férfiak nem egy napon mentek végig rajta. Igyekszek én megértő lenni, meg nem beleszólni, de ha még  közel is van egymáshoz az eléggé... durva. Kicsit olyan, mintha egy szappanopera lenne, amiben mindenki összejön mindenkivel egy éjszakára, hogy jó gubancos legyen az élet. Sose gondoltam arra, hogy összejöhetnék valakivel úgy, hogy nem is igazán ismerem, azt hiszem sebezhetőnek érezném magam, azt pedig gyűlölöm. Mondjuk... olyan kíváncsi vagyok. Már szeretném tudni milyen érzés egy férfival lenni, de... Ez még odébb van, azt hiszem.* - Elkísérhetlek? *Nem azt kérdezem, hogy szüksége van e rám, hanem azt, hogy vele tarthatok e, mert érdekel, hogy mi is lesz a vége.* - Egyébként Cassandra, Cassandra Waylan.
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 1:22 pm

*Nem vagyok a legjobb állapotban, úgyhogy nem csoda, ha éppenséggel kicsit talán bunkó vagyok. Igazság szerint mindig nagy volt a szám, és könnyen ki jött az, amit gondolok nem számolva a következményekkel, nem nézve a logikát, jelen állapotomban ez még hatványozottabban igaz.* -Jól van na... *Morranok oda, de már legalább nem kötekszem tovább, mondjuk úgy, hogy cseppnyi előre lépés. A visszakérdezésére csak finoman elhúzom a számat. Én nem akarok többen lenni, teljesen jól meg vagyok így egyedül, nem akarom megosztani mással a testem... vagy csak olyan módon, ami élvezetekkel is jár. Az persze várható volt, hogy ki fogok akadni rendesen, végülis biztosan mindenki kiakadna, ha közölnék vele, hogy van rá csensz, hogy terhes.* -De ugye ez még nem biztos? Mármint lehet, hogy egyszerűen tévedsz és tényleg csak valami nyüves betegséget szedtem össze. *Próbálom kikerülni a dolgot, de valahogy kezd egyre inkább az motoszkálni a fejemben, hogy talán még igaza is lehet. Oh Eddie, hányszor vágta már a fejemhez, hogy nem vagyok elég körültekintő és rohadtul nem számolok a következményekkel, hanem csak úgy könnyedén belemegyek mindenbe, és van hogy reggel arra sem emlékszem hol töltöttem az éjszakát. Összeszorítom a fejem, ő pedig próbál bátorító szavakat mondani, amik alig jutnak el a tudatomig. A szülei nem hiszem, hogy kiakadnának, szeretik a gyerekeket és mi sem voltunk Eddie-vel határozottan betervezve, de akkor is...* -Segítenek persze... de ez nagyon sok mindent megváltoztatna. *Ott hagyom azt a kis kérdő szócskát a végén, hiszen ha azt mondanám, hogy "megváltoztat" akkor azzal elfogadom a tényt és kész, ez pedig nem igazán a szívem vágya. Az apját említi, én pedig megint csak elhúzom a számat. Elidor? Matt? Vagy az a dögös szőke a múltkori buliból?* -Már ha annyira tisztában lennék vele, hogy ki az apja.. mármint ha továbbra is ennél a feltételezésnél maradunk, hogy terhes vagyok. *Egészítem ki magam, aztán még ő is felajánlja a segítségét, bár nem tudom, hogy majd nem az lesz-e a reakciója, hogy ha még az apát sem tudom, akkor egy felelőtlen kis ribi vagyok... ez elő szokott fordulni, rólam pedig mindig le szokott peregni az ilyen megjegyzés.* -Kösz, de még ne fixáljuk ezt le ennyire oké? Adjuk meg a lehetőségét a vírusoknak is, és hogy csak azért maradt ki a kis női problémám, mert stresszes életet élek. *Lassacskán feltápászkodom a fal mellől, már legalább nem émelygek annyira, mint egy bő fél órával ezelőtt. Hogyan tovább? Menjek el a Gyengélkedőre? És, ha ott tényleg azt mondják, hogy igen gyereket vársz... a jó francba!*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista_jos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői 1xv9

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 6:26 am

*Kicsit zavar, hogy láthatólag nem kedvességnek veszi a figyelmemet, hanem inkább nyűgnek, hogy kioktatom és nem hagyom már békén meg hülyének nézem... pedig nincsen így, csak segíteni akarok.* - Hogy ne lehetnél beteg nyáron? Igen, néhány vírust kinyír a meleg, de simán elkaphatsz egy ellenállóbbat, vagy nem vírusost. *Kicsit megcsóválom a fejem és arra, hogy mikor volt rosszul elszorul a gyomrom.* - Na, hát tehetek én róla, hogy többen vagytok? *Kérdezek vissza, kis mosollyal, aztán jön a neheze. Végignézek a lányon, a haján, ruháján, a terhességet feltételezve, aztán az arcán... Hogyha lehet még jobban elsápad és kikerekedik a szeme mielőtt megszólal. Kicsit nyelek, hallgatva az indulatos szavait, a hüledezését, a saját terhességem jut eszembe és picit elfordítom az arcomat, hogy a csempét bámuljam helyette, míg végez. Én nem voltam együtt senkivel, teljesen kiakadtam, nem értettem, aztán elfogadtam, megszerettem a gondolatát és végül elvesztettem. Csak én, senki más... csak én. Igyekszem visszafogni az emléket a formaldehides üvegben lebegő csecsemőről, de nem nagyon megy.*
- A családod biztosan segít, az iskola biztosan segít... Tudod, voltak kisbabások rajtad kívül és lehetett kérni gyerekre vigyázást. *Mondom halkan, azért a hirtelen meglepettséget megértem még sem tudom már teljesen átérezni, mert én vágytam arra a babára, nagyon. Akármennyire fiatal voltam.* - Az apja is biztosan segíteni fog. *Teszem hozzá, nem tudom, hogy pontosan mivel bátoríthatnám. Talán adjak tippeket? Hogy hogy fog menni az első hetekben és utána?... Nálam kicsit más volt a lefolyása, sokkal gyorsabb, de végül is nagyjából le lehet bontani kilenc hónapra. Eszembe se jut, hogy elvetetné.*
- És én is segítek, hogyha elfogadod.
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:48 pm

*Igen, egyértelműen a rosszullét miatt vagyok ilyen, bár máskor is elég nagy a szám, de nem szoktam direktben bunkó lenni, legalábbis... ha nincs rá semmi okom. Azért továbbra is nyomja a kissé kioktató szöveget, amit már igen nehezen viselek el, de még egyelőre visszafogom magam.* -Nem, nincs lázam, és ilyen jó időben hogy lennék beteg? A vírusok nem bírják ezt a klímát nem? Tegnap reggel voltam, meg ma az ebéd után, de a reggelit mondjuk kihagytam, nem volt gusztusom hozzá. *Adok azért választ. Mostmár kezdek kíváncsi is lenni, hogy vajon ki tudja-e nyomozni, mi is a bajom pontosan.* -Oké, de többen vagyunk, akik nem repülnek, mint akik igen. *Jegyzem meg azért, majd végül csak leszáll, de amúgy még mindig ülök, szóval annyival nem tűnik e miatt kisebbnek nálam, sőt valószínűleg nagyjából hasonló magasságúak lehetünk így, még nagyobb is nálam. Aztán látom, hogy nagyon agyal, meg elmélkedik, én pedig kezdek türelmetlen lenni, ahogy várakozom, de végül csak kinyögi azt, ami a fejébe tolakodott. Erőteljesen kikerekedik a szemem.* -Jó ég, dehogy is! Én mindig szoktam... *Elharapom a mondatot és erőteljesen agyalni kezek, hogy mikor jött meg utoljára, hiszen annyira nem szoktam figyelni ezt és számolgatni.* -A jó rohadt életbe! De nem lehet... csak van más magyarázat is. Én nem lehetek terhes! Baromira fiatal vagyok még hozzá! *Annyira nem akadok ki, vagy legalábbis nem úgy, főleg mert igazság szerint nem vagyok a tartós, állandó kapcsolatok híve. De... azért ez akkor is erőteljesen sokkol. Nem lehetek... nem akarok terhes lenni, az nekem nem áll jól, nem nekem való.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista_jos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői 1xv9

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 2:19 pm

*Eléggé nyafkának tűnik a lány, de ezt betudom a rosszullétének, biztosan ez egy nagyon rossz napja. Nem mintha amúgy nem találkoznék bunkó emberekkel, még is úgy érzem, hogy nála erről lehet szó. Rendben, én se tündibündin beszélek vele, de azért észrevehetné, hogy vele vagyok nem ellene.* - Ahha. Igen, pont olyan vagyok, aki a vasat is megemészti. Ahogy látom te nagyon szépen tagadod le, hogy igen is beteg lehetsz. De lázad nincs, ugye? És mikor szoktál a legrosszabbul lenni? A vírusok este a legrosszabbak, ha jól tudom. *tényleg segítőkészre fordul a hangom, előkaparok mindent, amit ezekről tudhatok. Közelebb megyek hozzá, majd a repülős beszólásra halkan felnyögök.* - Sajnálom, engem éppen ugyanúgy idegesít, hogy te nem repülsz. De nincs is valami sokszor nyitva a szemed. *Eléggé pofonvágott ezzel a kijelentéssel, látszik az arcomon, hogy egy csöppet el is vörösödök a zavartól és a bosszúságtól. Végül csak leszállok mellé, hirtelen nagyon alacsonyról tekintek rá és ezt őszintén gyűlölöm.* - Nem ehették semmi rosszat, nem is ittál semmit, de még is hánytál és rosszul vagy, habár tényleg nagyon meleg van, de még is. Egyébként tényleg nagyon jó gyomrom van, nem hánytam több, mint egy éve, amikor... *Egy kicsit elhallgatok, elharapom a mondat végét és más szemmel kezdem méregetni a csapzott arcát, a kimerültségét. Na jó, a levegőbe azért nem szagolok bele jobban, hogy érezzem a hányását, azt így is érzem.* - Figyelj, én nem akarok személyeskedni, de... Figyu, nem lehet, hogy terhes vagy? *Őszintén remélem, hogy a nyűgje nagyobb annál, mintsem észrevegye, hogy mikor is jutott eszembe ez De valószínűleg így van, szarul van, ilyenkor nem arra fog koncentrálni, hogy a másiknak mi a baja. Készülök az esetleges kiakadásra vagy, hogy a képembe üvöltse, hogy "minek nézel te engem, mocskos sarki szajhának?!", így miközben érdeklődve figyelem most lépek hátra egyet, torokra ugrást kikerülni.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 9:47 am

*Felhúzom kicsit a szemöldököm az apróság válasza hallatán. Hát nagyon nem értek egyet vele az egyszer tuti.* -Aha, akkor minek akartál eleve gyógyítót hívni pöttöm? *Alapjáraton nem vagyon ennyire tüskés, de most tényleg túl pocsékul vagyok ahhoz, hogy jól viseljem a buta kérdéseket, vagy a kioktatást, vagy bármi egyebet, szóval egyszerűen kijön belőlem a dolog és kész. Mindenesetre a tündér elszáll, én pedig hűtöm a tarkómat a csempének vetve, a szemem is becsukom és remélem, hogy a kicsike lelécel, miután elvégezte a dolgát, mert most igazán nincs szükségem semmiféle kioktató dumára.* -Vaaagy más időpontban ettünk, vagy a te gyomrod a vasat is megemészti... *Morranok rá, amikor meghallom a hangját, de még csak a szememet sem nyitom ki. Viszont úgy fest, hogy nem sikerül eltántorítanom magamtól, szóval kinyitom a szemem és halkan sóhajtok egyet.* -Tudod, hogy rém idegesítő, ha valaki repked az ember szeme előtt és folyamatosan verdes a szárnyával? *Ez olyan, mintha teszem azt én körbe-körbe járnék körülötte mondjuk görkorival, idegesítő, mégha neki megszokott is minden bizonnyal. Azért kicsit ráncolom a homlokom a kérdésére.* -Semmit, csupa olyat, amit bármikor, sőt még csak nem is ittam pár napja nagyobb mennyiséget, szóval tuti nem vagyok másnapos, vagy ilyesmi. Mondjuk ez a meleg tikkaszt, de attól nem kéne ennyire kiütve lennem. Majd elmúlik. *Rántom meg a vállam, csak múljon már el minél hamarabb, mert nem viselem valami jól.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista_jos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői 1xv9

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:06 am

*Mikor a lány - habár jogosan - de csúnyán nézve válaszol egy kicsit sértetten peckelem fel az orrom.* - Jól van na, de lehetnél álmos is, vagy csak gondolkozol, vagy fizikailag rosszul és honnan kéne tudnom mit kezdjek veled? *Kérdezem vissza, nem vagyok gyógyító, az a státusz már foglalt a családban, bár hogyha vannak alapanyagaim kotyvasztani tudok egy-két dolgot. Mikor azt mondja nem kell senki vállat vonok, természetesen nem törődök bele a döntésébe csak addig, ameddig meg nem járom a vizek útját. Visszaérve a kezemet belemártom a csap hideg vízébe, jól esik, egészen addig, ameddig nem a szárnyamat fröcsköli nincs bajom a vízzel, tehát semmiféle víziszonyom nincsen.* - Tudod, én is itt ettem a suliban ezen a héten és semmi bajom nincsen. Szerintem nem a kajából nyeltél be valamit, abszurdum lenne, hogy csak te vagy rosszul, márpedig nem látok itt mást és a suliban se láttam szédelegni izzadt, beteges embereket. *Talán kicsit túl őszinte? De hát tényleg rémesen fest, bár így azért nem mondanám ki ismeretlenül. Mikor megmostam a kezem és kellően le is hűtöttem elzárom a csapot és a lány mellé repülök, látszik rajtam, hogy érdeklődök az iránt, hogy rosszul van. Csak nem tudom hogy segítsek.* - Akkor mostanában lettél rosszul, ahogy hallom. Mit csináltál előtte az evésen kívül? Mivel csak te vagy rosszul azt kizárhatjuk. Nem vagyok gyógyító, de hogyha mondod a tüneteket talán rájövünk és szerintem… Nem ártana a gyógyító, ez nem normális.* 
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 12:17 pm

*Nem is hallom meg, hogy valaki közeledik, főleg mert nincsenek léptek, amik zajt vernének és egyébként sem figyelem most annyira, van más bajom. Az ajtó viszont mégis csak kinyílik és egy nem túl méretes repkedő lendül át rajta, finoman megakadva, amikor meglát engem a földön. A kérdésére felhúzom kicsit a szemöldököm, és látványosan csúnyán nézek rá.* -Persze tök jól vagyok, látszik nem? *Érthető talán, hogy nem vagyok épp jó hangulatban és ez a jól vagy-e kérdés most kissé kiborít, hiszen itt ülök a mosdóban a földön, a hajam kissé izzadt, az arcom még most is vizes, mert nem rég mostam meg, a bőröm pedig még a szokásosnál is sápadtabb.* -De nem kell senki, túlélem, biztos valami gyomorrontás. De az tuti, hogy panaszt teszek majd a személyzetnél, vagy nem tudom hol kell, mert kiborító, hogy tegnap reggel is kijött belőlem a kaja és a mai ebédet se bírta a szervezetem. Oké, hogy meleg van, de akkor se szolgáljanak fel olyat, ami rossz! *Dohogok egy sort, majd a kis tündér elröppen, én pedig megint a falnak vetem a fejem, hogy a hideg csempe egy kicsit hűtse a tarkómat. Pocsékul vagyok még mindig, gyengének érzem magam, és határozottan kavarog a gyomrom, csak talán már nincs ami kijöhetne belőlem. Attól tartok, hogy ha felállnék, akkor minimum szédülés jönne rám, szóval azt hiszem jobb most itt a földön. De eszem ágában sincs orvoshoz menni, oda az megy, aki beteg, én pedig csak valami rosszat ettem és kész!*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Waylan

Cassandra Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista_jos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői 1xv9

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 1:44 pm

*Mostanában egészen rendben érzem magamat, habár Rosettáékról még mindig nincsen hír Jerry jótékonyan elvonja a figyelmemet és a jó idő is megérkezett, szabadon röpködhetek akárhová, nem kell félnem, hogy az eső eláztathat. Jerry-vel az iskolában szoktunk találkozni, jobb, mintha Martha figyelő szemét érezném a tarkómon szóval mostanában egészen ideszokok. Az ebédnél levest is ettem és jól teli ittam magam, szóval nem kell magyarázni, hogy miért is röppenek errefelé. Sötét haj, lila szemek, lila-kék árnyalatú, könnyű esésű, nimfa jellegű ruha, lábamon könnyű csatos topánka, ami körülbelül soha nem ér földet, tehát igazán nem számít, hogy szebb, mint amilyen praktikus. Mikor berepülők, tündérszárnyaimat elegánsan rebegtetve és észreveszem a csajszit a földön egy kicsit megtorpanok.* - Hé, bocsi, jól érzed magad? Hívjak gyógyítót vagy kísérjelek le? *Kérdezem kicsit összehúzva a szemöldökeimet értetlenül. Valami baj lehet, hogyha ott lent kuporog. Közben eléggé erőteljesen érzem a feszítő érzést, ami arra ösztönöz, hogy ne segítsek a lánynak, hanem inkább röppenjek egy fülkébe és végezzem el a dolgom. Még is mellé repülök és kicsit sürgetően várom a válaszát, hogyha elutasító, hogy nem kell elmennem semmiért, akkor egy percre faképnél hagyom és eltűnök megkönnyebbülni, de aztán visszatérek kezet mosni persze.*
Vissza az elejére Go down
Andie Fisher

Andie Fisher


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 120
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tek5142e064e57a48355666
Az én színem a darkorchid.

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 12:25 pm

*Tegnap a reggeli, ma pedig az ebéd... már kezdem nagyon unni. Talán valami rosszat ettem, de igazán elmúlhatna, és amúgy is varázsvilágban élünk, nem illene megromlania az ételnek nem? Mi az már, hogy rosszul vagyok dög melegben? Csak nem valami vírus. Kint kéne lennem a tónál, napozni, pihenni az árnyékban, csobbanni egyet a vízben és helyette már fél órája itt bent rohadok, mert öt percenként vissza kell rohannom a vécére. Még a szobámba sincs értelme visszamennem, mert túl messze van. Eddie hazautazott, Lory el van tűnve, még Mike se tudja hol van, ami azért kiborító, bár persze én is csináltam már ilyet, de akkor is na. Nem lehet csak úgy mindenkinek eltűnni hirtelen, az nagyon nem fair velem szemben! Végre felállok a wc mellől, a hajam lófarokba van fogva, amúgy is meleg van, szóval szükség volt rá, és most határozottan hasznos is. Fáradtan vánszorgok ki, öblítem ki a szám, gurgulázok egy jó ideig, majd végül hátrébb lépek párat és egyszerűen leroskadok a fal mellett. Hagyom hogy a térdeim elgyengüljenek és szépen lecsúszok a csempe mentén a földre. A lábamat inkább törökülésbe rendezem, mintsem felhúzzam magam elé, mert attól tartok az csak nyomná a gyomromat és most már igazán nem akarom hogy bármi is kijöjjön belőlem. Már nincs is semmi, ami kijöhetne, a jó életbe! Fáradtan sóhajtok, a fejemet pedig a falnak vetem, a tarkómat is kicsit a hideg kőnek nyomva, ez most kifejezetten jól esik. Persze a hajgumi így szanaszét csúszik a hajamban, de ez most igazán nem érdekel. Pocsék volt ez az utóbbi két nap, pedig még csak nem is ittam és nem vagyok másnapos sem.*
Vissza az elejére Go down
Noraneida de la Fuente

Noraneida de la Fuente


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 42
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 8:18 pm

*Nora nagyon örül a felvilágosításnak, hiszen az elején még nem nagyon tudta, mi mire való. A lány először beállította a hőfokot kisebb-nagyobb sikerrel, majd a tusfürdőt próbálta ki. Valóban nagyon finom illata volt, leányzónk jó sokat is használt belőle. Ezután jött a hajmosás. Valamennyire ez is összejött, de persze lehet majd valahogy ezt is tökéletesíteni. Végül aztán kimászott a zuhanykabinból, és elindult a törölközőjéért. Törölközés után felvette a köntös, s kiment Evelyne elé, akinek egyébként tudnia kell, hogy Nora sem az a mindent bevevős fajta, tehát nem fog olyasvalakiért bármit is tenni, akiben nem bízik 100%-osan. Ilyen ember azonban egyenlőre nem létezik... Csak magára számíthat.*-Köszönöm, egyenlőre még nincsenek ruháim, pénzem sem.*Szólt. Alexandrát nem akarta megemlíteni Evke előtt, pedig jó kis kérkedés lett volna, hiszen bepalizott egy lányt, aki még pénzt is ad neki kölcsön... De nem olyan ember ő, kérkedés nélkül is szar élete van. Na de mindegy, ugorjunk. Nora belépett a szőkeség szobájába, ahol átvette a pizsamát, majd szépen visszasétált nagy nehezen a maga szobájába... S kimerülten feküdt ágyába.*
Vissza az elejére Go down
Anita Radoslava

Anita Radoslava


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Lányok közös fürdői Nekromanta

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 7:58 pm

*A kis időutazó hercegnőt felkíséri a közös fürdőkhöz, és szép sorban bemutat neki mindent, hogy mit hogy kell használni.* -Látod, ez itt a zuhanykabin. Állj alá, majd a két tekerővel állítsd be a víz hőfokát. Amint elcsavarod valamelyiket, folyni fog a zuhanyrózsából a víz. Nyisd meg mindkettőt, és próbáld eltalálni a hőfokát, hogy kellemes legyen. Ez itt... *kezébe veszi az egyik flakont, amit valaki otthagyott a kabinban.* -a tusfürdő. Ezt a testedre kell használni, szép illatos és bársonyos lesz tőle a bőröd. Kend be vele magad mindenütt, majd mosd le, ezt ismételd meg legalább háromszor. Aztán ez itt... *kezébe veszi a másik flakont* -a sampon. Ezzel a hajadat dörzsöld be, hogy megtisztítsd magad a kosztól és az esetleges tetvektől. Nem árt egy orvossal ellenőriztetni a faluban, Nellondban, hogy nem vagy-e véletlenül tetves. Igen kellemetlen tud lenni, és ráadásul másoknak is tovább adhatod... szóval ezt is legalább háromszor használd. Ha kész vagy, törölközz meg jól, és bújj bele a köntösödbe. Meglátod, milyen jó érzés lesz utána. Ha nem haragszol, én nem fürdök le megint, most egy fél órája volt meg az esti fürdőm. Odakint megvárlak egy széken. *mondja, és lecsüccsen az egyik székre, és várakozik. Elég sokáig van benn a lány, majdnem ott is akarja hagyni a kis hercegnőt, hadd élvezze a felfedezést. Athelar azonban visszatartja.* ~Ha már ennyit megtettél érte, most már várd meg. Nem fog neki örülni, túl átlátszó, hogy nem vagy igazából a barátja.~ ~Okés, igazad van, akkor megvárom.~ *mire kiérkezik, majdnem el is alszik. Végre aztán kijön, és megkérdi, hogy hogyan tovább.* -Hát a régi ruhád a kukában landol, ez biztos. Azt még egyszer fel nem veszed. Viszont szerencsédre tudok neked adni egy pizsamát éjszakára és egy ruhát holnapra. Majd megmutatom, melyik melyik. A pizsamában aludni kell, a másikat napközben használd. Holnap pedig, ha gondolod, elmegyünk vásárolni, ha van pénzed... Ha nincs, majd megoldjuk valahogy.
Vissza az elejére Go down
Noraneida de la Fuente

Noraneida de la Fuente


Főkarakter : Nessie di Alsiera
Hozzászólások száma : 42
Kaszt : Lányok közös fürdői Alkimista

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 7:42 pm

*Nora kíváncsian hallgatta Evelyne elképzelését a dolgokról, mely eléggé logikusnak tűnik, hiszen, így valóban utazhatott az időben. Leányzónkat a szőke lány a közös fürdőkhöz vitte, ahol találkozott néhány újdonsággal. Csodálattal nézte a folyékony tusfürdőt és a hajsampont. Hasonló dolog mondjuk az ő idejében volt, de ott inkább fürdőszappant használtak. A mocskos hercegnő most beáll a zuhany alá, de csak nagy nehezen sikerül beállítania a megfelelő hőfokot. Véla társa kihallhat néha olyanokat, hogy "ÁÁá, forró!" vagy esetleg olyat, hogy "Hideg, hideg, hideg, hideeeg!" és hasonló más hangot is. Mikor aztán sikerül beállítania a jó hőfokot, vagy jó háromnegyed órát elidőzik a zuhanykabinban, hiszen hajat is mosott. Az idő leteltével aztán kinyúl a törölközőjéért, magára tekeri, majd kilépdel a kőre.*-És hogyan tovább?*Kérdezi, hiszen ruhája nincs, a régit pedig nem akarja újra felvenni... Érthető okokból.*
Vissza az elejére Go down
Anika Azariel
Diák
Anika Azariel


Főkarakter : nikkolcica@hotmail.com
Hozzászólások száma : 51
Kaszt : Lányok közös fürdői Nekromanta
Üzenőláda :

A szelleme vagyok annak a lánynak,
Aki a legjobban szeretnék lenni,
Én csak úgy nézek ki, mint valaha az a lány,
Akit nagyon jól ismertem...



Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 5:32 pm

*Végig sétál a hosszú folyosón, ami a 3. emeleti közös fürdőhöz vezet. Benyit az ajtón, majd egy hatalmas sóhajtás kíséretében megnyugodva szemléli, hogy rajta kívül senki sincs bent. Nagyon igényes a külsejére, ez az egyik szenvedélye és nem szereti ha látják amint épp egyik kedvenc hobbijának hódol. Leteszi a törülközőjét a mosdóra és leveszi az összes ruháját, majd beáll a zuhany alá. Először csak eljátszik a gondolattal, hogy hajat kéne mosnia, de aztán úgy dönt, hogy meg is teszi. Szereti a citromos sampon illatát. Egy jó fél óráig áll így a zuhany alatt, mire úgy dönt, hogy ha tovább a víz alatt marad, teljesen vénasszonyos lesz a bőre. Kilép a zuhany alól, alaposan megtörölközik, és magára veszi a fehér szoknyáját, és rózsaszín blúzát, aminek az első 2 gombját direkt nem gombolta be. Belenéz a tükörbe, és elégedett, hogy egy igazán csinos Nicole bámul vissza a tükörből. Megfésülködik és a kezébe veszi az egyik legfontosabb sminkjét, a pirosítóját. A németek alapjáraton nagyon nagyon fehérek, ő pedig még különösebben fehér, a nap egyáltalán nem fogja meg. Ezért elég kényes erre, mindig pirosítót ken magára, mert szerinte olyan mint egy "hulla". Amint ismét a tükörbe néz, az arca még a sápadtnál is sápadtabb lesz, és a vér is megfagy az ereiben a tükörben mögötte az anyját pillantja meg.* ~Nem, ez nem lehet ~ *Megfordul, de mögötte nem talál senkit, csak az üres zuhanyzót amiből nem rég szállt ki. Ahhoz a falhoz vonszolja magát ahol az anyját látta, és megérinti, majd háttal nekidől, és lekuporodik a fal tövébe, térdét maga alá húzva ül, a fejét a kezeire hajtja, és zokog.* ~Anya, miért teszed ezt velem?~
Vissza az elejére Go down
Milena Lyudmia
Diák
Milena Lyudmia


Főkarakter : erzs119@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Lányok közös fürdői Illuzionista

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 12:48 pm

* A szunyókálásból lett hosszú alvásból felébredve, Milena a közös fürdőbe ment. Lezuhanyozott, hiszen tegnap reggel óta nem tisztálkodott majd fogat mosott. A fürdőben nem tartózkodott rajta kívül senki, bár lehet hogy csak nem vette észre. A hajával nem szórakozott sokat, hiszen nem szokott gond adódni vele. Gyorsan kifésülte és összefogta. A szög egyenes hajával egyszerű művelet, öt perc alatt kész is lett. A tisztálkodást befejezve, sokkal frissebben és éberebben tekintett a tükörbe. * ~ Kész is vagyok ~ * A magával hozott farmerba és zöld topba öltözve, haja összefogva, smink nélkül, mert nem szereti festeni magát, nem egy cicababa. Magával elégedetten bólint majd kimegy a fürdőből. *
Vissza az elejére Go down
Sophia Zenovia

Sophia Zenovia


Hozzászólások száma : 115
Kaszt : Lányok közös fürdői Mutatvanyos
Üzenőláda : Lányok közös fürdői Tekeedc385

Szívesen játszok bárkivel! Csak írj rám MSN-en vagy küldj egy levcsit

Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 11:14 am

*Belép a fürdőbe Sophi. Keres egy üres fülkét és lezuhanyzik. Azután odalép a tükörhöz, előveszi fésűjét és hajegyenesítőjét és hozzá lát a szőke haja kigubancolásához. Ez beletelt egy fél órába. Utána elővette a sminktáskáját és hozzá látott az arcához. Ma alapozót, aranysárga szemhéjfestéket, szemceruzát, szempillaspirált és átlátszó szájfényt használt. Gyorsan felvett egy rövidnadrágot és egy csillogó köves fehér toppot meg papucsot. Még kétszer megnézte magát kimenetel előtt a tükörben és kilépett a helységből.*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Lányok közös fürdői Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 4:40 pm

// fagy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 4:34 pm

*Amikor Laura felé lendül, felkacag, és visszaölelgeti, kicsit felemelve a földről a vámpírlányt. Való igaz, őt aztán nem fogja összeroppantani, nem fognak csontjai törni a lány erejétől. Aztán leteszi a lányt vissza a földre, de amikor elengedi, gyengéden végigsimít a haján.* - Az jó, az jó. Ha jól vagy, az a fő. *Mosolyog, de azért aprócska aggodalom csillan a szemeiben. Nem tudja meghazudtolni magát, aggodalmas természet, hiába a sötétség teremtménye. Nem minden démon egyforma, na. Aztán arrébb sétál, és amikor Vivienne elhúzódik, csak csodálkozva engedi le a kezét.* - Baj van...? *Kérdezi, fejét kicsit félrebillentve, hiába sötét teremtmény, túl sokan még nem húzódtak el tőle. Csak az inkvizitorok. De ők aztán nagyon. Persze lehet, hogy a többiek már megszokták az általános sötét kisugárzást? Meglehet.* - Vivienne. Szép név. Honnan jöttél? *Kérdezi, bűbájos mosollyal, semmi álszentség nincs benne, tényleg egyszerűen ilyen. Közben megigazgatta a haját, és utána fél kézzel átkarolja Laurát, de azért figyel Vivienne-re is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lányok közös fürdői Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lányok közös fürdői
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: