Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lányok közös fürdői - Page 5 I_vote_lcapLányok közös fürdői - Page 5 I_voting_barLányok közös fürdői - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lányok közös fürdői

Go down 
+26
Noraneida de la Fuente
Anika Azariel
Milena Lyudmia
Sophia Zenovia
Laura Wylee
Vivienne Mendelsohn
Lismine Lockwood
Vilandra yin Slenara
Penelope Waylan
Aeryn Baker
Kádár Enikő
Hua Xiangfeng
Caroline Peony
Lina Wierro
Megan Sweet
Emily Kyra Beawer
Liloo W. McNamara
Mary N. Juliett
Katherine Mary Black
Maria Love
Anna Svetlana
Fenella Alice Demonic
Thelardus Károly
Nadin Senoil
Anabella Stepp
Cirelin de Sovalon
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Lányok közös fürdői - Page 5 Tek506f0370868af7782228

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 3:50 pm

First topic message reminder :

Ha jól ismered a harmadik emeletet, otthon vagy benne, az elrendezésében, nem esik nehezedre megtalálni a lányok közös fürdőjét, ami e nélkül a tudás nélkül jó sok időbe beletelne. Maga a fürdő ajtaja szépen megművelt tölgy, mindenféle dekoratív faragásokkal. A szekrények, melyben tiszta törülközőt, és tisztálkodáshoz szükséges anyagokat (fürdősó, mindenféle fogkrém és fogkefe, tusfürdő, stb.) találsz is hasonlóképpen, mesterek által megmunkált fából készült. Némely tünde munka, a jobban láthatóbb helyeken, és értékesebb fából készült, némelyek pedig koboldok által lettek kifaragva, bár minőségben ezek is a tünde munka közelében vannak. Találsz itt zuhanyfülkéket, sõt, néhány kádat is, hasonlóképpen elhúzható függönnyel, mint a zuhanyzóknál. Vannak mosdók is, felettük tükörrel. Az egész megtisztult, új hatást nyújt, legyen ez az egész akárhány éves.
írta Timothy Waylan

Ebbe a helyiségbe csak és kizárólag lány diákok léphetnek be, a fiú nebulók errõl ne is álmodjanak.

Lányok közös fürdői - Page 5 Lanykozosfurdo
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 7:57 am

*Haj száraz, most felveszi a korábban már a mosdókagylóra kihelyezett hajgumit, és lófarokba köti. Mármint a haját. Igen, csak futólag találkoztak, nem volt idejük beszélgetni. Bár az eredmény valószínűleg úgy is pár villámcsapás lett volna. Az ő testén si látszanak még a sebek, bár már tegnap bekötözte őket, és a gyógyítónál is volt, így legalább nem fájnak.* - Igen, engem! Ezek szerint újabban vezéregyéniség is lettem. Király... *Mondja széles mosollyal az arcán, melyet Gaea egyelőre csak a tükörből láthat, de Sina rögtön meg is fordul. Aztán vissza, mivel nem akar illetlennek tűnni... nem lenne jó, hogyha azt hinnék, lány létére egy másik meztelen lányt bámul. Bár végülis ugyanaz az eredmény, hiszen itt a korábban már említett tükör, ráadásul hátat fordít a lánynak, miközben beszélnek.* - Oh, nem, én neem... Nem hiszem, hogy jutalmat érdemeltem volna a teljesítményemért. Azért valljuk be, a szakkör vége felé már nem remekeltem. Ezek a holmik különben is túl értékesek, én inkább a bizsukat szeretem. Szóval nem hoztam el semmit. Te? *Mosolya idegesítő, keze néha-néha alig észrevehetően megrándul. Igen, az állandó csörgődobrázás "átka". Már akkor is rángatózik, mikor nincs nála a dob.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 7:41 am

*Áztatja a vég- és egyéb tagjait a zuhany alatt, zubog a fülébe is rendesen, és egyszercsak valaki megszólaa a háta mögött. ... Ráköszön. Így hát kidulja a fejét, melyről csorog lefele a vízilé, és a szemébe is kicsit persze. Az új lány az, akivel már a szakkörön is találkozott, ámbár kissé futólag. ... Áram elől futólag.* -Szia! *Köszön rá felvidámodva, holott a zuhanyfüggöny egyre jobban kapaszkodik. Most már nem csak hátul, de féloldalasan elöl is olyan, mint aki vizes-póló versenyre gyakorol.* -Gaea Nephele! Téged láttalak a téglás csapat élén ugye? *Tudja, hogy igen, mert nagyon élvezte a kirándulás minden percét, így most egészen szépen emlékszik egy csomó részletre. De emlékszik arra is, hogy valakit csúnyán leleplezett, és most aggódhat, mert a fiút nem ismeri eléggé ahhoz, hogy tudja, ellenfelet szerzett e a béna illúziót használó Jack személyében, vagy ráhagyja egy illutzionistára, hogy egy villanásnyi időre belátott az álcája mögé. Hát igen, élete első varázslata sem más volt, mint egy illúziófal egy macska előtt. A macska frászt kapott, és ő sem különbül, de ép bőrrel megúszták, és számára ez volt a fontos. ... Kitörli a szemébe csorgó vizet, és nézi a lány hajszárítását.* -Mond csak, te kihasználtad a negyven másodpercet? *Nagyon érdekli, hogy ki mit vitt ki. Nem az értéke miatt, hanem hogy kinek, milyen az ízlése.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 7:25 am

*Hajat mos. Illetve mosott, körülbelül két perccel Gaea érkezése előtt végez ugyanis. Magában dühöng egy kicsit a hajszárító, és bármilyen más elektromos eszköz hiánya miatt, aztán ismét visszatér az optimista Sina: a fiúk általában szeretik a vizes hajú lányokat. Főleg, ha a felsőjük is vizes, de erről most szó sincs. Úgy tűnik, Gaea nem vette őt észre, de csak idő kérdése, hogy megpillantsa a lányt. Mivel eddig csak melltartó és bugyi volt rajta, most magára kap egy fehér topot. Vizes hajára törölközőt csavar, és a "turbánt" egyensúlyozva odalépked a tükör elé. Leveszi a törölközőt a fejéről, hiszen megvilágosodott. Na nem vallási értelemben. Egy elsőben tanul párologtató varázsigével szárítja meg a haját, csak ekkor köszön rá a zuhanyzó Gaeara.* - Helló! Sina Hoppe! *A lány először talán nem tudja, hogy Sina hozzá intézi szavait, mivel továbbra is a tükör előtt áll, és a vizet párologtatja a hajáról.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 7:11 am

*Reggel van. De Gaeánál még nagyon. A tegnapi nap nagyon zsúfoltra sikeredett, így ma még mindig kicsit tépázott állapotban van. Egy-két lila folt ékíti a testét mind kicsik, és jelentéktelenek, de ékes bizonyítékai a tegnapi szakkörön való részvételének. Még mindig örzi a lelkében a reggel történteket, a vérvezsteség hatásai már szépen múlóban vannak, az esti beszélgetés pedig kimondottan jót tett a lelkének azzal a fiúval. Ki hitte volna, hogy Chris báttya ilyen kedves? De kellemes csalódás neki. becsoszog a fürdőbe, leveti a pizsamáját, és utat enged a foltok látványának, majd bevionszolja fáradt csülkeit a zuhany alá. Ásítozik, magában dühöng a tus hiányára, de mivel van itt mindig szappam, hát nem bánja a dolgot. magára engedi a meleg vizet amíg a bőle bírja a megpróbáltatásokat, majd beállítja a hideget, és végül megállapodik magával abban, hogy ő nem fakír, hát marad a langyos víz. A csap tekerője majdnem a kezében marad, a zuhanyfüggőny pedig a fenekére tapad, és bőszen kapaszkodik. Ez már tuti, hogy nem az ő napja!*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Lányok közös fürdői - Page 5 Tek51929104bc04c3747685

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:29 pm

*Először elutasítóan megrázza a fejét, és makacsul felsóhajt. Annyira nincs most kedve emberek közé menni! Főleg nem ennyi közé. De Rose annyira le akar menni... Ha neki nincs jó kedve, legalább másét ne rontsa el. Lemondóan felsóhajt, és lassan feltápászkodik a földről. Megragadja a táskáját és már el is indul kifelé, miközben a haját dörzsöli a törölközőbe. Még meg is fázzon?! Na, azt már nem.*
- Jó, menjünk. De nem sokáig!
*El is indulnak a Jeniliába, és userek ott folytatják.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:22 pm

*Rose-nak mentő ötlete támadt. Legalábbis őszerinte.*
-Ha neked is megfelel, leruccanhatunk most is. Úgyis rám férn egy meleg ital, meg ahogy nézem, rád is. Mit szólsz?
*Kérdezi a tőle telhető legmeggyőzőbb, és legkedvesebb hangon.*
-Persze üss le, ha nem tetszik. De te meg nem roskadhatsz magadba. Azt nem engedem.
*Várakozóan tekint rá, és figyeli mit csinál. Nem tudja, még mit fog reagálni, ezért győzködni kezdi.*
-Na gyere, jó lesz, iszunk egy meleg teát, elbeszélgetünk, aztán visszajövünk, és talán elmegyünk lefeküdni. Bár mivel prefektus vagy, nem hiszem, hogy akarsz tilosban járni. Szóval ha megjöttünk lefekszünk. Naaa légysziiii!!
*Kérleli a lányt, bár abszolút nincs vele tisztában, hogy mit is fog rá reagálni.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Lányok közös fürdői - Page 5 Tek51929104bc04c3747685

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:18 pm

- Ja, rendben. Akkor nem gáz, ha nem tudom, ki az.
*Jegyzi meg cseppet gúnyos hangon. Persze a gúny ez esetben saját magának szól. Kezd eldurvulni a helyzet ezzel a prefektusisággal. Egyre veszíti el önmagát... Össze fog roppanni.*
- Remélem, hogy tényleg így van... Mármint... Oké, ha nem akart elmenni a bálba, de attól még valamerre elcsászkálhattunk volna. Nagyon rég láttam már. Akár a Jeniliába is lemehettünk volna! Ott már nem egyszer találkoztunk, szóval ha a bálba nem is, oda elmehettünk volna kettesben. Vagy bárhova, mindegy! Csak... találkozzunk már!
*Nyögi halkan és szinte könyörgő hangon. Felül a székre, a feje előrebukik. Amíg Rose lezuhanyozik, előszedi a falnak támasztott táskából a melegítő nadrágját, meg egy trikót, és belebújik. Haját összefogja, hogy ne csöpögjön a nyakára a víz. A kérdésen elgondolkodik, kicsit összeráncolja a homlokát, de végül kimondja az eredményt.*
- Egész délután? Dehogy. Úgy két és fél órán keresztül zuhanyoztam.
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:04 pm

-Igen, ő új, de nyugi, érte nem te felelsz. Eramiros, így ne aggódj miatta. Éppen én is ma futottam vele össze először, és tulajdonképpen egész jól elvoltunk. Egy csomó mindent megtudott, amit akart. De vicces volt. Mindegy is. Szval ne aggódj, miatta ne, most már el lesz. Tegnap beszélt szakvezetőjével, ma meg megtalált engem. Amennyit tudtam, azt meg segítettem neki.
*Ránt vállat, és Emily felé fordul. Miközben elmondja amit szeretne, Rose-nak összeszorul a szíve.*
-Ohh, szivem. Biztos jó indoka volt rá, hogy ezt tette. *Közben átöleli a lányt, és úgy folytatja.* -Lehet, hogy biztos volt, hogy nem ér rá, és ezért nem hívott el. Ne aggódj, minden oké lesz. Én tudom. Gyere, ülj fel a székre, itt fel fogsz fázni. Gyorsan lezuhanyzom, és jövök vissza.
*Miután Rose felhúzta Emilyt, gyorsan elment, hogy lemossa magáról azzt a sok koszt, ami ráragadt. Elég gyorsan végzett vele, nem tartott tovább, mint öt perc. Mikor készen volt, sietve ment vissza a lányhoz.*
-Szép párát csináltál bent. Mennyi időt voltál ott? Egész délután?
*Próbálja egy kicsit oldani a hangulatot, de nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb módja. Az majd kiderül Emily válaszából.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Lányok közös fürdői - Page 5 Tek51929104bc04c3747685

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:57 pm

- Hát... nem hívott.
*Összeráncolja a homlokát.*
- Lehet, hogy nem is akar mát találkozni velem többet...
*Bevillan neki a kép, hogy mennyire összetörne, ha Vilen kidobná... Azt biztosan nem élné túl. Így sem találkoznak túl gyakran, de az még borzasztóbb lenne! Most legalább azt tudja, hogy van neki, de úgy... a szíve biztosan darabokra törne, de még akkor is szeretné azokkal az apró szilánkokkal.*
- Jó, de... Neked nincs párod! Nekem meg elvileg van... Elvileg.
*Elég erőteljesen kihangsúlyozza azt az "elvileg-et". Talán túlságosan is.*
- Ki az az Ekaterina? Érdekes neve van. Nem hallottam még. Új lány?
*Ahhoz képest, hogy prefektus, nem tudja, ki az a csaj. Na, most erre nem büszke.*
- Nem arról van szó, hogy nincsen ruhám. Az éppenséggel van... egy gyönyörű darab, amit Vilentől kaptam. De hogy néz az ki, ha együtt vagyok valakivel, és mégis egyedül megyek?
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:47 pm

-Mi az, hogy nem hívott?
*Kérdezi meglepődve. Annak ellenére, hogy Li sem volt ott, pedig mebeszélték, hogy mennek.*
-Hát egész jó volt, de kisebb nagyobb kalamajkába keveredtünk, szóval izgalmas volt. Még nem is lenne vége, csak eljöttem, mert kicsit nagyon lefárasztott. És a ruhám is szétment. Tiszta kosz meg mocsok. De azért köszi.
*Elmegy a cipőiért, amit most már a kezében fog össze. Haja már teljesen szétjött, és érzi, hogy egy alapos fürdés ráférne, de ez most hanyagolható.*
-Hmm... Ami azt illeti, én is kísérő nélkül voltam. Nem jött velem senki sem.
*Rántja meg a vállát, és belegondol, mennyivel is jobb let volna, ha van ott mellette még valaki. De nem volt.*
-Ha ezen múlott, én lerángattalak volna. Ekaterina se akart jönni, de aztán kénytelen volt, mikor hozzávágtam a kék ruhámat, meg a hozzá menő cipőmet.
*Neveti el magát, és még egyszer feleleveníti, milyen is volt ez a délutánja.*
-Elég vicces szitu volt az is. Feljött beszélgetni, aztán nem sokkal a bál előtt eszünkbe jutott, hogy hoppá menni kéne. Aztán mondta, hogy nincs ruhája, én meg adtam neki egyet. Aztán hogy nincs cipője. Hát gondolhatod, hogy ha egyszer ruhám van, akkor hozzá cipőm is. Szóval nem volt több mentsége.
*Rose arcáról kezdett lehervadni a mosoly, mert eszébe jutott, hogy bizony emily nem tudott ott lenni.*
-Sajnálom, hogy nem voltál ott. A bonyodalmakat leszámítva egész jó buli volt.
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Lányok közös fürdői - Page 5 Tek51929104bc04c3747685

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:40 pm

*Egy egyszerű, régi francia dalt énekel magában elmélyülve, amikor a fürdő ajtaja egy nyikordulással kinyílik. Nagyon nincsen kedve megnézni ki az, valószínűleg nem is ismeri, de aztán a nevén szólítják. Végül is... az "Em" csak ő lehet. Lassan felemeli a fejét, amikor végre felismeri Rose hangját. A lány már le is huppan mellé, és meg is kérdezi, mi a baja.*
- Szia, Rose. ...Hát tudod... semmi. Csak... jó lett volna elmenni a bálra, de Vilen nem hívott, szóval...
*Megrántja a vállát. Látszik rajta, hogy csalódott, de azt még sem mondja ki, hogy ettől került ilyen rossz állapotba.*
- Amúgy milyen volt?
*Kérdezi, aztán végignéz Rose-on.*
- Ja, és... szép a ruhád.
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:30 pm

*Vége volt a bálnak, vagyis ose számára mindenképpen. Mivel még nem is érkezett meg mindenki, amikor ő elment, foglama sem volt róla, hogy tényleg vége lett, vagy csak ő lépett le idő előtt. Minden esetre most felmet a szobájába, magához vette a fürdős felszerelését, és elemnt lezuhanyozni. A ruhája is elég koszor lett, de azt nem okckáztatta meg szakértő kezek nélkül kimosni. Mikor beért a fürdőbe, látta, hogy Emily ott ül, a tükrök alatt, egymagában, összeroskadva. A bőrét kiszívta a víz, ezt messziről lehetett már látni. Rose ledobta a cipőjét, és odament barátnőjéhez.*
-Em! Mi a baj? Mi történt veled?
*Kérdezte a lánytól, s lehuppant mellé a földre. Kit érdekelt most a ruha... A barátai mindig az első helyen szerepeltek a listáján.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Lányok közös fürdői - Page 5 Tek51929104bc04c3747685

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:20 pm

*Emily a bál kezdetét jelző hang óta a zuhany alatt áll, és ereszti magára a forró vizet. Az egész helyiség homályos már, ahogy a pára felszáll. A tükrökben gyakorlatilag semmit sem lehet látni. A bőrét pirosra csípte a forró víz, és úgy két és fél óra áztatás után egészen ráncosak az ujjai is. Szőke haja az arcára tapad. Kilép a fürdőből, és egy hófehér törülközőbe tekeri magát. Megáll az egyik tükör előtt, hátát nekiveti, és egészen a földig csúszik, ahol aztán leül, és csak néz ki a fejéből.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Liloo W. McNamara

Liloo W. McNamara


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 119
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!
Lányok közös fürdői - Page 5 Tek4ff367a2615946345058

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 4:24 pm

- Csak egy kicsit estél? Nekem elég nagynak tűnik...
*Egy pillanatra kidugja a nyelvét, aztán cseppnyi gúnnyal mosolyodik el.*
- És mit csináltál, kicsi Izi?
*Még egyszer megnézi magát a tükörben, és véglegesen a lányra irányítja minden figyelmét. A kijáratra bök, és megrántja a vállát.*
- Nem akarunk visszamenni inkább a hálóba? Hogy kicsit rendbe szedd magad. Meg úgy is egy szobában vagyunk, ott kényelmesebben tudunk dumálni. Persze csak ha Te se azt tervezted estére, hogy itt fogsz ácsingózni.
*El is indul kifelé. Szinte biztos benne, hogy Izabel követi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 4:14 pm

*a lány végig néz testén valóban viccesen nézett ki de csak addig nézet volna ki így míg el nem ért volna a hálójig. gyorsan leszedte magáról az összesett így viszont úgy nézett ki mint valaki aki megküzdött egy cápával*
- nincs semmi gond cssak elestem
*ahogy ott áll az ajtó felé néz kicsit melege volt ezért a pólót lekapta. a pizsama egy kicsit fölhúzódott majd újra a testére simult*
~na ná petrick izlése de vajon itt is ezt kéne hordanom~
Vissza az elejére Go down
Liloo W. McNamara

Liloo W. McNamara


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 119
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!
Lányok közös fürdői - Page 5 Tek4ff367a2615946345058

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 4:04 pm

*Valaki megszólítja, ő pedig hirtelen, a 360 fokos pördüléssel majdnem hanyatt vágódik a vizes kövön. Szerencsére sikerül megtartania az egyensúlyát, és jobban szemügyre veszi a rejtélyes ijesztgetőt.*
- Hello.
*Beletelik egy kis időbe, mire leesik neki, hogy egy beborogatott Izabellel áll szemben. Felvonja a szemöldökét, szemében kíváncsi fény csillan.*
- Fel én, Izabel, fel én. De mi történt Veled? Ne sértődj meg, de kicsit úgy festesz, mint akit vagy hét-nyolc felzavart véreb támadott meg. Jól vagy?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 3:58 pm

*izi kicsit verejtékes fejét gyorsan leöntötte egy hideg vízel*
~így ezrszel jobb~
*ma nagyon sokat futott, hogy beérjen az órájára és lába is kék lila foltos volt még azért mert elesett. karcsú teste most tele volt karcolással. szép fehér bőrén csupa horzsolás volt. most remgeteg borogatást tett rá hogy ne érezze ha a ruha ráhull fölvette fehér selyem pizsamáját aztán rákapta a pólót és a sortott. épp osont volna ki amikor meglátta az ismerős lányt*
- szia. meg ismersz?
Vissza az elejére Go down
Liloo W. McNamara

Liloo W. McNamara


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 119
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!
Lányok közös fürdői - Page 5 Tek4ff367a2615946345058

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 3:50 pm

*Liloo az egyik tükör előtt áll, és mereven nézi magát. Hófehér haj, porcelánszerű bőr, szürke szemek... Karcsú alak, viszont egészen alacsony termet. Fekete szoknya, pulóver, acélbetétes bakancs... A kapucni most a fején van, a kalapot ki kellett mosnia, úgy megázott délelőtt. Most a szobájában szárad. Lassan az arcát kezdi tanulmányozni. Aranyos, pisze orr, telt, fehéres ajkak, előreugró, magabiztos áll. A McNamara család melyik tagjára hasonlít?! Semelyikre. Jól elüt a többiektől. Mindenki magas, cseppet husi, barnás bőrű, zöld szemű és barna hajú. Hát... ez van. De mondjuk nem is akar rájuk hasonlítani. Kicsit közelebb lép, és pár centi távolságból fürkészi a saját tekintetét. Szinte az egész tükröt bepárásítja a lehelete.*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:34 pm

*Mary megérkezik a közös fürdőbe. Elcsodálkozva veszi észre a rengeteg kádat, tükröt és tusolókat. De nem sokáig gyönyörködik bennük, hisz nagyon fáradt szegény lány. Leveszi ruháit, majd beáll az egyik tusolóba. Megmossa szép szőke loboncát, aztán átdörzsöli mindenhol jól a testét. Mikor kiszáll a tus alól, törölközőt csavar maga köré, majd hajára is azt pakol. Gyorsan fogat mos, s utána felveszi pizsamáját. Haját gyorsan megszárítja, egyik jól bevált varázslatával. Mikor mindennel végzett, felkapja koszos ruháit, aztán elindult a hálója felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 4:01 pm

~Hát újra itt! Engem ez a hely vonzani fog, már látom.~ *Mosolyog előre a fiolákat szorongatva, és arra gondolva, hogy még pár órája sincs, hogy itt járt, de már újra itt van, a szépen faragott szekrények előtt szemlélődve, és azt keresve, hogy melyik kád a legfélreesőbb. Elindítja a forró vizet, és amíg az csobog, lelkesen odahúz egy széket, és kiborogatja rá a fiolákat, majd a pálcáját is oda teszi.* ~Még szükség lesz rá.~ *Keresgélni kezd a fiolák között.*
~Levendula... levenduuuulaaaaa, ... Á! Meg vagy!~ *Belecsöpögtet a vizébe egy pár cseppet, és keresgélni kezdi a citromfüvet, amikor zajt hall kintről. Odakapja a tekintetét, miközben megfogja a fiolát, és már önti is. Magában számol. ~Egy csepp, két csepp, hááááá...~ *Valami furcsa szag üti meg az orrát.* ~Ánizs???~ * Oda néz, de már feleslegesen. Ez bizony Ánizs. A fiola írása szerint is. Gondolkodóba esik, mivel lehetne segíteni a dolgon, bár végülis az ánizs is jó lesz, de akkor ennyi az aroma-mókából sajnos. Beállítja a hőfokot, és telefolyatja a kádat, majd amikor belép a kádba, behúzza magára a függönyt.* ~Valami még hiányzik!~ *Elhelyezkedik a kádban, kilógatja a lábát bokától, és hagyja, hogy az illatok beterítsék, majd varázsolni kezdett, és kedvenc pillangóira gondol.*
-Animale fictum.
*Ejti ki a szavakat határozottan, de nem túl hangosan, miközben a pálcájával a kád fölé suhint. Majd gyönyörködve szemléli a kóboréletű lepkék táncát a gőzölgő víz fölött.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Felfrissülés   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 11:48 am

*Benyit a fürdőbe, és elámul a látványtól. ... Kádak, zuhanzók, miegymás, ...~ hát kell ennél nagyobb luxus?~ Tátja el a száját, és eszébe jut, hogy nem hozott magával semmi mást az útra, és az itt tartózkodásra, mint egy flakon uti-fertőtlenítőt. Körbenéz, és megnyugszik kissé amikor észreveszi, hogy van a mosdóknál kirakva szappan, és a polcokon tiszta törölközők sorakoznak. Gyorsan megmossa a kezét, arcát, és elrendezgeti a vállig érő kócos haját, mielőtt visszatenné bele a pánt-hajráfot. Mugli dolog, tudja jól, de ragaszkodik hozzá. Ott nőtt föl, és bár az illúzió nem áll távol tőle, mégis jobban szereti, ha az látszik rajta, ami a valós kinézete, bár nem igazán rajong a kinézetéért. ... Sőt, kimondottan csúnyácskának tartja magát a vörös haja, és a hozzá cseppet sem illő, szinte kirikító-zöldes szemei miatt. Sokszor kívánta, hogy bár lenne a haja és a szeme színe barna, de valahogy ez a fajta illúzió pszihés gátak miatt eddig nem sikerült fél óránál továbbra, hát meg kellett barátkoznia önmagával. ... Bele néz a tükörbe, amikor az arcától elemeli a törölközőt, és nyúzott arca láttán megfogadja, hogy csak azt intézi el, amit ma nagyon muszály. A hőn áhított "szőrmók" áthozatala is várhat holnapig szerinte. ~Csak a levél legyen feladva.~ Gondolja nyúzottan, és tea után ásító agya már a postagalambok között járkál, amikor eszébe jut, hogy még nem zárta el a vizet sem a csapnál. ... Gyorsan megteszi, és átkapkodja a ruháit itteniekre, a lenge sötétszürke rugára és a fekete kötött kardigánra, hát leveszi az utikabátot, és a vastag utiruhát, és bár mindegyik rikít a feketeségtől, azért a sárfoltok az alján jobban rikítanak. ... Sajnos. ... egy fintor kíséretében előszedi a pálcáját, és "takarít" egyet. ... ~No! ... Így már jobb.~ Összehajtogatja a ruhákat, hogy a posta felé siettében csak bedobja az ágyára a leváltott cuccait. Kifele majdnem elsöpör valakit a fürdő ajtajában, és hálásan "bocsi"-t rebeg, amikor kiderül, nem lökte fel a diáktársát. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Jos

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 3:19 pm

*Ideért. Nagyon gyorsan levetkőzik és beáll a kellemes melegre állított víz alá.*~Végre. Ez a forró víz nagyon jól esik.~*Nagyon vigyáz rá hogy a haja ne legyen vizes, mert eléggé sokáig száradna a haja. 10 perc alatt végez is. Kijön megtörölközik és felöltözik.*~Mindjárt jobb.~* Neki lát hogy megmossa a fogát, de meggondolja hiszen még nem evett igazán semmit sem. Elindul az ideiglenes szobájához.*
Vissza az elejére Go down
Nadin Senoil
Diák
Nadin Senoil


Hozzászólások száma : 574
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Vandor

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 3:14 pm

*Remegve lép be a pompás helyiségbe, s mikor meglátja magát a tükörben, majdhogy nem összeesik. Sápadt arc, beesett, vörös szemek. Hát nem valami hú de szép látvány. Nadin gyorsan levetkőzik, majd megnyitja az egyik zuhanyfülkében a vizet, beállítja a hőfokot, s gyorsan belibben alá, hogy kicsit megnyugtassa pattanásig feszült idegeit.
A víz kellemesen meleg, így hősnőnk pár perces vízzuhatag alatti álldogálás után megnyugszik. Legalábbis amennyire lehet ebben a helyzetben. Gyorsan megmossa haját, és egész testét, majd miután végzett mindennel, még pár percig hagyja magát áztatni a víz alatt.
Kell ez a kis kikapcsolódás, legalább addig ne gondoljon s tegnap estére. Elég volt akkor halálra rémülnie, nem hogy most ebben a helyzetben.*
~ Nyugodtnak kell maradnom! Gyerünk kislány, nehogy már egy ilyen kis játék miatt tiszta ideg legyél. Mély levegő! Beszív, kifúj, beszív, kifúj…~
*Mind ezt addig csinálja, amíg teste teljesen ellazul, s ekkor kicammog a frissítő zuhany alól. Elzárja a csapot, gyorsan megtörölközik, megmossa fogát, rendbe kapja magát, aztán egy szál törölközőben visszatér a hálójába.*

Vissza az elejére Go down
Maria Love
Diák
Maria Love


Hozzászólások száma : 275
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Illuzionista
Üzenőláda : Most már tele van a fejem attól a nyamvadt kis tojásokkal.


Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 5:49 pm

* Hullafáradtan hurcolja be magát a fürdőbe. Haja homlokára tapadt, teste csak úgy csöpög az izzadságtól. Gyorsan levette magáról a ruhát, beállt a zuhany alá, zuhanyzott, megmosta a haját, aztán kisszált a tusolóból, a dereka köré tekert egy törölközöt, haját felturbánozta, aztán megmosta a fogát. Levetett nadrágjából kivette a pálcát, hajából a törcsit, és varázslattal gyorsan megszárította séróját, és egész testét. Gyorsan felvette pizsamának használt fehér pólóját és pihepuha naciját. Aztán gyorsan a háló felé vette az irányt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.magiccsapat.gportal.hu
Anna Svetlana
Diák
Anna Svetlana


Főkarakter : darknissa@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1853
Kaszt : Lányok közös fürdői - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda : Aki nappal álmodik, sok olyasmit tud, ami rejtve marad a csupán éjszaka álmodók számára.
Ha már úgyis a pokolba kell mennem, akkor legalább csináljam rendesen. ;D

.perselus.piton.

Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2009 6:21 pm

// Károly, ide nem léphetnek be fiúk. Mint látod ez a lányok közös fürdője. Egyébként ki is van írja, hogy tilos a fiúknak, szóval tessék befejezni a játékot. //


A hozzászólást Anna Svetlana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 07, 2009 7:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lányok közös fürdői - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok közös fürdői   Lányok közös fürdői - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lányok közös fürdői
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: