Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Király kobra háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Király kobra háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Király kobra háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Király kobra háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Király kobra háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Király kobra háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Király kobra háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Király kobra háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Király kobra háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Király kobra háló I_vote_lcapKirály kobra háló I_voting_barKirály kobra háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Király kobra háló

Go down 
+2
Jay Monroe
Kalandmester
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 11:29 am

-Tudom, hogy hülyeség volt, nem kell a képembe vágni... *Morran fel picit, de persze tudja, hogy nem úgy értette a másik. Sajnos miután Aeryn először elhúzott, kissé eleve a pohár fenekére nézett. Miért nem mérik egy házasság előtt pl. eleve az alkohol szintet? Mennyire reálisabb dolgok lennének. Aztán csak fúj egyet és ugye elkezd feltápászkodni. Kezd neki is szimpatikus lenni az ötlet. Végülis miért ne tehetnék meg? A suliból ki lehet maradni pár hetet, a házra meg majd Eu vigyáz, legalább jó ellesz, akár Saide-vel is kihasználhatja az alkalmat, hogy a tulaj elhúzott egy időre.* -Jó! Menjünk el, olyan sok hely van, amit szívesen megmutatnék neked. Moszkva csodálatos, bár ott még hideg van, de Olaszország...a görög kaják. *Egészen belelkesül a végére. Tényleg jó ötlet lehet, még van az örökségből, abból finanszírozni is tudja a dolgokat, és a kincskeresés...maximum pár hétre kiesik belőle, annyira egyébként sem volt ráizgulva, mint a többiek. Kicsit azért elmosolyodik.* -Hát úgy nem fogom, becs' szó! *Megborzolja Meld haját, aztán irány Nellond. Tervet szőni mondjuk, hogy hova menjenek először, vonatot nézni az induláshoz. Este már lehet, hogy itt se lesznek, úgy az igazi, ha nincs minden lefixálva, hanem ha csak úgy mennek a vakvilágba, pont mint régen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 11:19 am

- Hogyha kiborul, de később megnyugszik, az mégiscsak jobb, mintha belemész egy házasságba amit nem akarsz, vagy legalábbis még nem. Nem? Hova rohantok ennyire? *Csóválja a fejét. Igazán nem érti, de különbözőek, nem is mondhatja hogy amit ő csinál, úgy van jól, hiszen akkor minden bizonnyal nem itt tartana.* - Ezért mondom, hogy tartsatok szünetet. Egy ideig egyedül vagy, és... rá fogsz jönni, hogy később elkezd hiányozni, vagy még mindig inkább egyedül maradnál. *Arra, hogy hova mennének, csak kicsit megvonja a vállát. Ha nem állna ilyen közel a falkához, ő már rég komolyan vette volna, és rángatná el Hamont.* - Nem tudom... bárhová. Mikor zavart ez minket? De figyelj, most komolyan. Ha nem is úgy, hogy elmegyünk, és vissza se nézünk... leléphetnénk egy időre, kiszellőztetjük a fejünket, utazunk egyet. Mindegy, hova, csak el innen. *Kezdi egészen beleélni magát, most tényleg jó lenne elfutni a gondok elől... csak persze ott a másik falka... épp, hogy itt van rá szükség, de hogyha Sashával itt van ez az ellentétük, azzal lehet, hogy többet árt, mintha inkább itt sincs.* - Na neee, te ne is add meg úgy, ahogy Sasha! *Rázza a fejét, majd hagyja hogy Hamon felhúzza az ágyról, és megy vele Nellondba kimozdulni, meg rágja a fülét, hogy lépjenek le valahova.*
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 11:09 am

-Én is azt hittem, de ha meg az elején azt mondom, hogy ne, akkor megint csak kiborul. Sehogy se lett volna jó. *Halkan sóhajt egyet, mennyire jó is lenne most az a sör...tényleg hogy az istenbe tűnt el? No mindegy, kár ezen most agyalni.* -Nem tudom Meld, egyszerűen most azt érzem, hogy jobb lenne valahogy így egyedül, vagy mégsem...nem tudom eldönteni, hogy lenne jobb. *Törökülésbe kicsit felhúzza a lábát, aztán a válaszra csak kicsit fancsalin elmosolyodik.* -Tudom persze, nem is gondoltam igazán komolyan, nem lenne értelme elmenni, meg amúgy is hova? *Aztán már inkább csak hümmög, lehet hogy tényleg nem a családjának panaszkodik Aeryn, fene tudja igazából. Talán kár is ezen agyalni. Kicsit megropogtatja a nyakát, aztán rászánja magát nagy nehezen és feláll az ágyról.* -Nem tudhatod, de akkor ennyi erővel innentől soha sem tudhatod, ha meg sem próbálod. De te tudod, nem akarlak rábeszélni semmire...csak hát egyedül...társas lények vagyunk, szüksége van mindenkinek az érintésre, a szeretetre és azt nem feltétlenül adja meg neked a falka, vagy akár még én sem. *Belebújik a cipőjébe és semmiféle ellenkezést nem tűrve hajol kicsit előre, hogy Meldet is felhúzza az ágyról. Jó hát vérfarkas na...ha akar úgyis erősebb, de azért próbálkozni szabad.* -Most pedig szépen kimozdulunk oké? Legalább egy kicsit, emberek közé, le Nellondba. Ígérem nem alkoholizálok, de az sem normális, hogy totálisan csak vegetálsz, én legalább próbálom nem azt tenni, ha nem is a legjobb módon. *Szóval igen megpróbálja kicsit kirángatni a másikat. Talán ha elfoglalja magát azzal, hogy Meldet rugdossa ki a gödörből, akkor a saját gondjaival nem foglalkozik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 10:53 am

- Áh, értem. Igen, az biztos, hogy nagyon gyorsan jött a házasság, én azt hittem, még tovább fog tartani a jegyességetek... furcsa ez. *Megcsóválja a fejét, de azt nem mondja, hogy ő biztos nem házasodott volna ennyire fiatalon, akkor sem ha szereti a párját. A jegyességnek is megvan a maga varázsa, hogy még nem házasok, de ott az ígéret... tuti, hogy hosszabban akarja majd kiélvezni.* - Meg kellene keresned, és elmondanod neki, hogy szereted, csak sok egyszerre. Hogyha tovább halogatod, és nem is beszéltek, és azt hiszi hogy csak leléptél... annak aligha lesz jó vége. *Elmosolyodik, keserűen, mikor Hamon kijelenti, hogy elhúzhatnák a csíkot.* - Csábító, az egyszer biztos. De nem tudom... képtelen lennék itthagyni a falkát. Peter megmentett, és ők már a családom... nem tudom. *Megrázza a fejét. Hamon is a családja, a fogadott testvére, és ha nem lenne a falka maga, vagy ha megromlott volna a kapcsolatuk, simán elmenne vele, de így...* - Nem biztos hogy a családjának panaszkodik, vagy legalábbis nem a szüleinek... lehet, hogy nekik is fél elmondani mivan. *Aztán elhúzza a száját.* - Persze, de honnan tudnám biztosra, hogy tényleg kedvelem, vagy csak bebeszélem magamnak? És nem kell minden áron járnom valakivel. Úgy értem, egyedül is tudok teljes életet élni, csak... most ugye eléggé pocsék így a szakítás miatt.
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 10:43 am

-Hát az az egész, a házasság, a gyerek...azt hiszem valahogy túl hamar változott meg minden, a szabad élet, a bulizás...a nőzés. Nagyon hirtelen váltott át minden kötöttségre. *Húzza el a száját kicsit. Nem is az, hogy másokra vágyik, hanem egyszerűen csak valahogy elveszett így az újdonság érzése, egy izgalom randi előtt, a másik megismerése...de lehet, hogy ez csak ilyen hülye pánik dolog.* -Nem tudom, lehet, talán idő kell hozzá, de ha meg így ott hagytam, akkor lehet hogy később már totálisan nem akar majd velem beszélni, ami valahogy érthető, és a dolgokon nem tudok változtatni, akkor is házasok leszünk és akkor is ott lesz a gyerek. *Hát igen az alapszitu mindenképpen ugyanaz, és nem élheti ki magát abban, hogy folyton Eu-t izélgeti, hogy meséljen már szaftos dolgokat a kapcsolatáról, úgyse fog.* -Megértem. *Megint megszorítja kicsit Meld vállát. Pocsék egy helyzet annyi szent, mindkettőjüké.* -Tudod mi lenne a legjobb? Egyszerűen elhúzni a csíkot... *Aztán csak megrázza a fejét. Tudja jól, hogy képtelen ötlet, és nem is lenne megoldás. Már nem tizenéves kölykök, akik úgy oldják meg a gondokat, hogy elszöknek az árvaházból, pedig mennyivel egyszerűbb is volt.* -Tudom, és most elképzelem, hogy elpanaszolja a családjának, hogy mekkora egy szemétláda a férje...eddig se voltak oda értem, ezek után meg... *A válaszra csak kicsit megvakarja a tarkóját, hát igen ez a megoldás sem jó, ha így meg ő ejt át valakit.* -Fene tudja, de az is lehet, hogy tényleg megkedvelsz valakit, így meg csak tengődsz. Neked azért könnyebb, persze nem könnyű. Nekem irtó szemét húzás lenne most mást keresni, de neked lehet hogy jobb lenne megpróbálni. Ha nem is működik...vagy ha arról van szó, előre tisztázod a csajjal, vagy egyszerűen csak barátkozol, hogy eltudj vonatkoztatni. Passz...a büdös életben nem volt még szerelmi bánatom. *Hát igen, általában ő tört össze szíveket, nem fordítva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 10:33 am

- Pontosan mikre gondolsz? *Kérdez rá, amikor Hamon arról beszél hogy mostmár sok. A házasság, a gyerek, persze, de hátha van valami más, amiről még nem tud.* - Semmi nem tart örökké, de... azért ennél tovább tarthatna. Lehet, hogy csak most sok dolog történt egyszerre... de hogyha tartotok egy kis szünetet, akkor rá fogsz jönni, meg ő is, hogy még mindig szeretitek egymást, és együtt meg tudjátok oldani a dolgokat. *Ő Sashával nem is tudja, hogy bízzon-e ilyesmiben, hogy majd később összejönnek megint, hiszen a lány megmondta, hogy nem szereti úgy. De mégis... még túl közel van az egész, valahogy nem nagyon tud rá gondolni, hogy rögtön mások felé tekintgessen.* - Persze, hogy nem akart szándékosan bántani, de... mégis. Hogyha bizonytalan volt... nem akarom őt hibáztatni, de azt kívánom, bárcsak el se kezdtük volna így a kapcsolatot. *Hallgatja, hogy Aerynnel mit beszéltek, pontosabban nem beszéltek azóta.* - Értem... de hát alig húsz éves vagy, még iskolában, érthető, hogy első kiakadtál. Csak biztos megijedt, mert azt hitte, hogy ott fogod hagyni a gyerekkel, vagy... neki sem lehet könnyű. *Próbálja Aeryn helyébe képzelni magát, ami nehéz, mert nem éppen egy terhes fiatal feleség.* - Nem tudom, valahogy... attól félek, hogy ha most nagyon elkezdenék keresni valakit, inkább csak bebeszélném magamnak, és csak arra használnám, hogy továbblépjek. Talán Sasha is ezt csinálta mikor megmondtam neki, hogy Jeremy nem kedveli. Nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 9:42 am

*Hát igen, de ugye azoknak, akik élnek vele ezt igen nehéz megmagyarázni hosszú távon, egyszerűen használják és kész, mert átmenetileg nem látnak semmi más megoldást, és ez is jobb, mint a folyamatos szenvedés. Aztán csak összeszorítja a száját. Elég fiatalon ismerte meg Aerynt, és hát lássuk be azóta sok minden kiderült, változott, ritka az a fiatalkori szerelem, ami egy életre szól.* -Azt hiszem...tudod nagyon bele voltam esve, de ezek a dolgok...már egy kicsit sok. Lehet, hogy nem minden tart örökké nem? Fogalmam sincs. *Persze az is lehet, hogy most csak egyszerűen bizonytalan a körülmények és a változások miatt, és igazából még mindig szereti Aeryn-t, csak máshogy, már nincs annyira az a kezdeti pezsgés, fene tudja.* -Nem tudom Meld, biztosan nem akart bántani, ha azt mondtad, hogy ő is ki volt eléggé nem? Franc érti a nőket, mit miért kavarnak össze ennyire. Az egyszerű igen és nem helyett ott van nekik a talán, meg a lehet, az esetleg és a többi hülye kertelés. *Már ő maga sem tudja, hogy kétségbe van esve, vagy dühös, vagy csalódott, vagy egyáltalán mi is van most benne, talán minden egyszerre?* -Semmit, csak elment, én meg azóta nem kerestem. Azt hiszem azon akadt ki, amit mondtam, hogy kibuktam a gyerek miatt, és hogy...még szabad akarok lenni és ez már így túl sok kötöttség. De ha elsőre ezek jutottak eszembe? *Hát igen sokszor azért az első hirtelen reakció más, mint amikor az ember, vagy francoska át is gondolja a dolgokat normálisabban.* -Majd biztosan idővel jobb lesz, de ha megint látod, akkor nem jönnek elő a dolgok ugyanúgy? Szar egy helyzet... és ha kimozdulnál találkozni másokkal? Lehet, hogy más valaki elfeledtetné nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 9:26 am

*Újra megbizonyosodik arról, hogy az alkoholnak semmi értelme. Talán kiüt egy időre, de mégis, utána bűzlesz, fáj mindened, és igazából hosszútávon nem is segít. Azért ő nem akarna beájulni, még ha nem is álmodik hülyeségeket, akkor is taszítja a gondolat, hogy kiüsse magát és ne is tudjon magáról, de azért ahogy elnézi, Hamon itt még nem tart. Márpedig ha rajta múlik, akkor nem is fog. Mikor Hamon átkarolja, és megszorítja a vállát, akkor még inkább bújik hozzá, és figyel a szavaira. Nehéz ügy, hiszen egy gyerekkel nem nagyon lehet mit csinálni, fel kell nevelni... persze lenne másik lehetőség is, de mindketten árvák, talán érthető, hogy ez szóba sem jön.* - Azt hiszed? Rosszul kezdődik. *Máskor talán fel se figyelne erre a félmondatra, de most, a Sashás dolog után... hinni nem elég. Arra, hogy Hamonnek elege van a nőkből, megint csak elhúzza a száját.* - Nekem mondod? Nem tudom, talán... talán tényleg csak Jeremyből akart kiábrándulni, vagy... nem is tudom. Bele sem kellett volna kezdeni ebbe az egészbe... *Észre sem veszi elsőre hogy áttér a saját problémájára, de mikor feltűnik neki, még visszakapcsol Hamonére.* - De ő mit mondott, miért szakít veled? Őszintén szólva én sem értem, miért akart rögtön megházasodni, hiszen még eleve iskolába jártok... bőven ráért volna később. *Utána a másik rákérdez az ő gondjára, mire kicsit belefúrja az arcát Hamon vállába.* - Fogalmam sincs. Előbb vagy utóbb túlteszem magam rajta, gondolom... de ezt még nem nagyon látom magam előtt, hogy jönne.
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:38 am

*Amikor aztán Meld még rá is telepszik a lábaira, végképp a mellett dönt, hogy inkább felül. Na nem maga a rátelepedés ténye zavarja, hanem inkább az, hogy így idővel rommá fog zsibbadni a lába, amit meg azért csak nem akar, és egyébként is igen nehéz fekvő helyzetből felnézni a másikra. A kérdésre végül csak elhúzza a száját és megrázza a fejét.* -Hát rohadtul nem, maximum rövid időre kikapcsol és ha az ember beájul, tuti nem álmodik semmi hülyeséget... *Feltornássza tehát magát, kicsit a hajába túr, már csak azért is mert úgy néz most ki, mint egy szélfútta szénaboglya, és azért ez valahol mélyen zavarja, még akkor is, ha mos nincs energiája, hogy tegyen is ellene. Egyáltalán nem zavarja, hogy a srác a vállára billenti a fejét, végülis mindig meg volt köztük egy a harmónia, már azóta, hogy először találkoztak, mély barátság, amit valami miatt nem volt képes még az a hosszú különtöltött idő sem elszakítani. Nem véletlenül afféle fogadott testvérek ugye. Kicsit át is fúrja a karját Meld háta mögött, és megszorítja a vállát, végülis talán ha másnak támaszt nyújt, akkor a saját baját egy kicsit félre tudja tenni, ha csak pár percre, már az is valami. Aztán vissza is húzza a kezét, és bólogat a kérdésre.* -Aha terhes. És tudom, hogy egy gyerek miatt értelmetlen, de tudod én szeretem őt, azt hiszem...csak ez az egész... Komolyan néha annyira elegem van a nőkből! Miért kell mindent ennyire megbonyolítani? Nem lenne egyszerűbb csak élvezni az életet? Megkértem a kezét oké, de nem akartam egyből összeházasodni. Először ott hagy, kiborul, aztán meg... *Hatalmasat sóhajt, a fejét pedig egyszerűen csak a falnak veti a plafont szemlélve kicsit. Tényleg nagyon zűrös minden szó se róla. Nem is nagyon néz le, de azért mégsem illik, hogy csak ő panaszkodik.* -És te? Mi lesz most végülis...örökre nem kerülheted el gondolom, főleg ha van egy Falka dolog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 6:38 pm

*Szerencsére nem nagyon ivott a közelmúltban, és még abszolút nincs tele ebből a szempontból, úgyhogy békésen ücsörög tovább az ágyon, inkább csak kényelmetlen a hanghatás. Aztán Hamon láthatóan elbizonytalanodik, mire felsóhajt, és most már feltápászkodik az ágyról. Eljut odáig, hogy felkapja Hamon cipőit, és legalább egymás mellé dobja le őket az ágy lábánál, majd leül a fiú mellé, hogyha Hamon nagyon elfoglalja az ágyat akkor félig-meddig a lábaira, és nekidől a falnak.* - És segít legalább? *Ő sose gondolt rá, hogy alkoholba fojtsa a bánatát, valahogy undorítja a dolog. Inkább megy ki futni, vagy ilyesmi, az is eltereli a figyelmét, és amikor elmúlik, ugyanúgy nem lesznek megoldva a problémái, de legalább a feje nem fog fájni. Arrébb mászik Hamon lábairól amikor a másik feltápászkodik, és akkor ülnek egymás mellett, sőt, rábillenti a fejét Hamon vállára. Neki nagyon fontos a testi közelség, pláne, amikor ki van bukva, így vigasztalást keres, ha csak így is. Amikor Hamon kijelenti, hogy gyerek van a dologban, na azon eléggé meglepődik, és nagy szemekkel pislog fel rá.* - Várj, Aeryn terhes? *Kibukik belőle a kérdés, pedig elég egyértelmű volt.* - Nem tudom, Hamon... hogyha csak a gyerek miatt maradtok együtt, az semmiképp nem jó. Nem kell apa nélkül hagynod, tudod látogatni ha Aeryn nem küld el a francba, akár anyagilag támogatni, már ha tudod... de ha csak miatta vagytok együtt, úgyis veszekedni fogtok, rosszabb esetben előtte. Az még rosszabb neki mintha nem veled él.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 6:25 pm

*Hát igen, e téren igen szerencsés, hogy nincs szuper érzékszerve, lehet hogy majd Meld is mehet ki wc-re, ha meghozza neki az ingert, hogy hallja a csurgatást. No de a lényeg, hogy tényleg előkerül és tényleg nem találja a hozott üveg sört, de még igazán kiakadni sincs rajta energiája. Ő is eléggé fásult, de azért nem olyan vészesen, inkább elfoglalja magát az önpusztítással. A kérdés hallatán azért kicsit elbizonytalanodik, ráncolja is a homlokát rendesen, hogy visszaidézze a délutánt.* -Hát...azt hiszem. Nem ittam annyit, hogy ne emlékezzek rá, de... *Végül csak legyint. Lehet, hogy nem az ital miatt, hanem egyszerűen csak a kiütöttség miatt nem biztos abban, hogy emlékszik-e a dologra. Akkor maximum majd még este leugrik és hoz másikat, vagy nem, ha nem lesz kedve, fene tudja még.* -Nem. Akartam keresni, tényleg akartam, de valahogy...valahogy nem ment. *Feltornássza magát az ágyon, a hátát a falnak veti, törökülésben helyezkedik és a kezeibe temeti az arcát pár pillanatig. Aztán pillant csak fel elgyötört arccal.* -Fogalmam sincs mit csináljak Meld. Az egész házasság túl hamar volt nem? Fiatal vagyok még hozzá, és most...én nem tudok mit kezdeni ezzel a terhességgel, de tudom milyen árván felnőni...nem hagyhatom azt a gyereket...a gyerekemet apa nélkül nem? *Hatalmas sóhaj.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 6:16 pm

*Türelmesen vár, hogy Hamon végezzen, addig lóbálja a lábát. Azért néha gáz a vérfarkasság, meg a hallás, hiába tudja, hogy mit csinál a másik, mégis eléggé zavarbaejtő hallani a csurgatást. Biccent Hamonnek mikor kijön, majd egy sóhajjal kelne fel, hogy összeszedje a cipőit, de valahogy félúton elfogy a lendület és csak visszahuppan az ágyra. Ő az övét még le sem vette. Nem önpusztít, inkább egyfajta fásultság uralkodik el rajta. Nem nagyon csinál semmit, csak gépiesen mászkál ide-oda, eszik amikor kell, kimegy a mosdóba, de egyébként bolyong. Mikor a másik kijelenti, hogy tuti volt ott még egy üveg, halványan elmosolyodik.* - Biztos vagy te abban? Ahogy elnézlek, nem esküdnék meg rá, hogy pontosan emlékszel mindenre. *Mivel eleve jóval erősebben érzi az alkoholszagot, nehezebb belőni, hogy mennyit ivott a másik.* - Inkább máshogy. De ahogy látom, te is rosszul. Beszéltetek... vagy találkoztatok azóta legalább?
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 6:03 pm

*Hát igen nagyjából tudnak egymás dolgairól, de csak igen felületesen, ő is csak annyit bökött ki, hogy szétmentek Aerynnel, igazából még a pontos indokokat sem hozta fel, nem igazán volt rá ihletése, egyáltalán beszélni sem akart az egészről. Viszont az is tény, hogy örökké nem kerülheti el a témát. Szóval miután a sör folyadék része távozott, mert hát ha az ember sokat iszik, minden hogy az milyen ital, akkor is ki kell jönnie egy idő után, tehát kilépdel a wc-ről és ki is szúrja az idő közben megérkező Meldet. Biccent egy aprót, majd az ágyára dobja le magát, a cipőjét konkrétan lerúgja úgy szanaszét a szobában, majd háton fekve dől el az ágyon. Kicsit oldalra fordulva igyekszik a táskájában kotorászni, hátha sikerül meglelni a sört benne, de valahogy kámforrá vált.* -Pedig biztos vagyok benne, hogy volt itt még egy üveg... *Mormormogja az orra alatt, amit persze a vérfarkas fül tökéletesen hall. Meldre pillant, igazából nem merül fel benne, hogy esetleg nála lenne, és majdnem megkérdezi, hogy nincs-e véletlenül ilyesmije, de aztán el is veti az ötletet, esélytelen. Sóhajt egyet, aztán hátraveti a fejét a párnán.* -Mi a helyzet, te úgy látom jobban bírod. *Vagy legalábbis nem az az önpuszító fajta, nem így éli ki a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 5:55 pm

*Az igazság az, hogy ő sincs a legjobb állapotban. Hamonnel azért összefutott azóta, annyit tudhat a másik, hogy szakítottak Sashával, de nem nagyon volt olyan állapotban hogy részletekbe menjen... meg Hamon sem olyanban, hogy meghallgassa, és ez fordítva is így volt, szóval nem jutottak valami sokra. Most viszont ahogy a szobája felé halad, megcsapja az orrát Hamon, és ezen kívül elég erősen az alkohol illata is. Még épp hallja ahogy bevágódik a fürdő ajtaja Hamon mögött, de persze nem akar rátörni, szóval hagyja, hadd végezze a dolgát. Helyette a táskát veszi fel, ugyanis kiszagolja, hogy bizony abban is van még pia. Megfogja, és egy könnyed mozdulattal bedugja a saját táskájába, amit meg betol az ágy alá, hogy Hamon még véletlenül se találja meg, és csak utána szól be hangosan.* - Azért megmaradsz? *Nem tudja, mennyire erőltesse Hamonre a társaságát, de az alkoholból ítélve nincs valami jól a másik - ha fizikailag nincs is baj, lelkileg határozottan tropára lehet menve. Egy sóhajjal ül le az ágyra, hiszen ő sincs jól, ahogy az említve volt, de talán mégis jobb ha kiadják magukból mintha mindketten terelnek, mert nem akarják a másikat még a saját gondjukkal is zaklatni.*
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Király kobra háló Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Király kobra háló Tek509276406bc598622348

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 5:41 pm

*Jó hát kicsit szét van csúszva, és jó hát meg is van rá az oka. Nem találkozott Aerynnel mostmár hetek óta, és igen megfordult párszor a fejében, hogy tesz ez ellen, aztán valahogy mégsem cselekedett így. Az iskolai szobája még meg van és nagyon reméli, hogy Meld most nem sajátította ki, valahogy nincs kedve abban a nagy házban lenni. Eu elég sokat császkál el, és egyszerűen az egész túl nagy és túl üres így. A haja zilált, ami azért tőle elég szokatlan és alkohol szagtól bűzlik. Csak azért nem dölöngél, mert elég jól bírja az italt és annak ellenére, hogy van benne vagy három üveg sör, nem látszik meg rajta annyira erősen, maximum a szóhasználatában. Belöki az ajtót, nem kopog, hiszen itt lakik vagy mi a szösz és nagyon körül sem néz, egyből a wc-t rohamozza meg, bevágva maga mögött az ajtót. A ruhája átlagos, kissé szakadt a farmer, a cipője furán van bekötve és az inge is el van gombolva. Szóval becsapja maga mögött az ajtót és a megivott sör egy részét engedi távozni, hogy utána majd a kint ledobott táskájából elővehessen egy másik üveggel. Hogy az iskolába nem lehet alkoholt behozni? Ez most jelenleg érdekli?*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:53 pm

*Csendben nézi végig, ahogy Meld felöltözik, sálat is vesz, tuti, hogy menne ki, ehhez már kétség sem fér, és tényleg nincs joga marasztalni. Aztán mégis közelebb lép, ösztönösen simul bele az érintésbe, ahogy a srác összeborzolja a haját. Szipogva bólint, talán igen, majd minden rendben lesz, ha más nem, hát idővel, csak vajon mennyi idővel?* -Jól van, menj tényleg nyugodtan. *Hülye helyzet, ő marad itt nem is a saját szobájában, és a másik megy el, pedig neki kéne, az lenne a fer, de jó eséllyel Meld így is úgyis elmenne levegőzni, ha itt maradna, ha nem. Az pedig tény, hogy jobb lenne, nem találkozni egy ideig, de az már csak azért is nehéz, mert nem szeretné ezt...de persze nem várhatja el, hogy Meldnek most húde könnyű legyen.* -Szia! *Int egyet, még mindig az ágyon kucorogva, aztán csak felhúzza a lábait, átöleli őket és, amikor már úgy érzi, hogy elég távol ért a fiú a folyosón, már tuti nem hallja, akkor enged utat normálisan a sírásnak. Azért mégis csak kikívánkozott, és hát nem arról van szó, hogy azért szakítanak, mert nem akar már vele lenni, vagy egyáltalán nem érdekli, hanem csak nem eléggé. Szar helyzet. Majd jó eséllyel egy kis idő múlva visszamegy a saját szobájába, ha legalább nagyjából megnyugodott, zokogva azért mégsem jó, ha átmászik a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:40 pm

*Sasha szipogása talán segít benne egy kicsit, hogy tudatosuljon benne, hogy igenis gond van. Nem a másik falkával, és nem sérült meg senki, ennek talán örülnie kellene, hiszen mostanában voltak bőven nagyobb problémáik, mint a saját szerelmi ügyeik... de mégis, azért átélni ezt is eléggé pocsék. Felöltözik szépen, még sálat is vesz, pedig nem nagyon tudna megfázni odakint, aztán kicsit esetlenül dugja zsebre a kezeit. Néhány pillanatig figyeli Sashát, aztán közelebb lép, és kicsit összeborzolja a haját. Akármi is történt, mégiscsak rossz a lányt sírni látni, és vigasztalni próbálja, hiába nem megy ezzel sokra.* - Semmi baj... majd... minden rendben lesz. *Mondja halkan, kicsit magának is, bár most úgyis nehéz elhinni. De persze, előbb vagy utóbb minden rendben lesz. Kérdés hogyan, hiszen ahhoz hogy túltegye magát Sashán, nem ártana ha nem találkoznának egy ideig, ami egy iskolában és egy falkában elég bonyolult. Végül csak biccent, és kisétál az ajtón, sétálni egyet a tölgyesben.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:27 pm

*Önkéntelenül is oda pillant, ahol Meld az ágyat szorítja. Örök emlék marad, ez már tuti biztos, csak hát nem épp a legjobb emlék. Már csak azért is magához húzza a kezét, hogy ne csinálja ezt, mert még saját magában okoz valami kárt, beszakad a körme, vagy ilyesmi, és azt végképp nagyon nehezen nézné végig, annyi szent. Aztán végül csak visszahúzza a kezét, majd fel is áll az ágyról. Utána pillant, ahogy veszi a kabátját és mostmár tényleg erőteljesebben szipog, pedig nem akart kiborulni, hiszen tényleg nem fer, hogy ezt tegye, de egyszerűen az érzéseknek képtelen parancsolni. Az ágyon marad, igyekszik visszanyomni a torkába tolakodó gombócot.* -Jó...jól van, menj csak, és sajnálom, tényleg... *Csendben marad, erősen szorítja össze a száját, igyekezve visszanyomni a feltörni készülő sírást. Nem nagyon van joga, hogy visszatartsa Meld-et, annyi szent, hiszen ő borította ki, de mégis annyira rossz ez így. Hülyeség volt persze pozitív kimenetelt várni, igazából nem is gondolt bele, hogy mit is vár pontosan, csak hát...nem ezt. De akkor mit? Hogy nagy ölelés, aztán szépen minden megy tovább, mint pár hónappal ezelőtt? Hülyeség.* -Oké, majd találkozunk, remélem beszélünk még, mert én szeretek veled lenni...nagyon és... *El is harapja a mondatot. Mit is mondhatna még, és egyáltalán mivel érne el bármit is? Meldnek jó eséllyel az kell, hogy kiszellőztesse a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:19 pm

*Nem akar kifejezetten ellenséges lenni, inkább tényleg az a probléma, hogy nem is nagyon tudja felfogni, mi történik. Hallja a szavakat, logikusan össze tudja rakni, hogy Sasha nem szerelmes belé és szakítani akar vele, de valahogy az egész nem jut el a tudatáig, nem is érez fájdalmat, inkább csak... valami furcsa tompaságot. Erősen szorítja az ágy szélét, kicsit el is fehérednek az ujjai, na meg azért a vérfarkas erő nem annyira piskóta, szóval a körmei nyoma enyhén ott marad a fában is, egyfajta örök emlékeztetőként talán. Majd figyelni fog rá, hogy mindig lelógjon a lepedő, és ne lássa. Némán hagyja hogy Sasha megfogja a kezét, de még mindig nem néz rá, csak megrázza a fejét. Nem is tudja, mit mondjon, hiszen nem érzi úgy, hogy Sashának igaza lenne, hogy csak azért szeretné, mert nincs más... eddig soha nem érezte úgy, de most mintha önkéntlenül is megfordulna a fejében ez a lehetőség. De mégis, az, hogy a lány már rögtön azt mondja, hogy igazából ő sem szerelmes belé, és majd találkozik mással, és elfelejti... egy idő után elhúzza a kezét, és feláll az ágyról is.* - Semmi, csak... megkeresem Hamont, azt hiszem. *Mondja végül, és Sashára nem is nagyon nézve nyúl a szekrénybe, hogy vegye a kabátját, a cipőjét, és menjen le Nellondba.* - Majd... később találkozunk, oké? A falkánál, vagy... valami. *Mosolyt erőltet az arcára, de persze nagyon látszik, hogy nem igazi. Egyelőre nem indul sehova, nagy eséllyel egyébként sem Hamont keresné meg, inkább csak sétálna egyet, talán valamelyik erdőségben.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:09 pm

*Picit elmosolyodik, amikor Meld egyből ilyen rossz dolgokra gondol, bár végülis logikus, mostanában elég sok gázos helyzet alakult ki, de csak megrázza a fejét, hiszen semmi ilyesmiről nincs szó.* -Nem, dehogy, semmi ilyesmi baj. *Válaszol halkan, és kicsit bújik, kihasználva az ölelést, mert valahogy igen, fél tőle, hogy amikor kimondja, amit akart, akkor jó eséllyel ez hamar meg fog szűnni. És így is történik, Meld ledermed, visszahúzza a kezét, sőt el is húzódik. Rém pocsékul érzi magát, és már-már arra gondol, hogy jobb lenne visszakozni, hogy csak viccelt, vagy ilyesmi, mert egyszerűen nem akarja bántani a szőkeséget, de annak nem lenne semmi értelme, ugye? Meldre pillant, aki a szemközti falat kezdi el fixírozni, jó eséllyel, hogy n kelljen rá néznie, majd olyan szárazan válaszol és rántja meg a vállát, hogy attól úgy érzi, mintha minimum kést forgatnának a szívében. Kicsit közelebb ül, és egyszerűen csak a fiú keze után nyúl, hátha akkor rá figyel, és hátha nem húzza vissza reflexből.* -Meld...kérlek... *Próbálja magára irányítani a tekintetét, és persze tartani magát, mert milyen már, ha ő sír, amikor épp, hogy ő okoz most másnak fájdalmat?* -Én szeretném, ha barátok maradnánk, te nagyon fontos vagy nekem, és talán...talán te sem érzed azt, amit hiszel irántam, csak mert sokat vagyunk együtt... és ha találkozol valaki mással... *Próbálja azokat a dolgokat mondani, amiket Nemotól hallott, bár jó eséllyel ezt csak így bemagyarázni valakinek igen nehéz.* -De én azt is megértem, ha nem akarsz látni egy ideig, vagy többé... *Szipog kicsit, de akkor is ki fogja bírni és nem fog sírni, legalábbis egyelőre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:59 pm

*Azért amikor Sasha leül mellé, és látja a szomorkás tekintetet, már kezd derengeni neki, hogy valami baj van. Hallott már Carl feltűnéséről, na meg könnyen lehet, hogy történt valami megint a másik falkával kapcsolatban... valami veszély? Rögtön ilyesmiken gondolkozik, és ijedten húzódik közelebb, átkarolva Sashát.* - Mi a gond? Mi történt...? Ugye nem bántott senki? Megsérültél? *Persze, hülye kérdés, hiszen ha véletlen igen, alighanem már akkor is begyógyult. Viszont a lány végül elmondja, mi a probléma, mire kicsit megdermed. Először csak hitetlenkedve mered rá, mintha tényleg nem értené, miről beszél, aztán lassan kezd leesni neki a dolog.* - Oh... *Ennyivel tudja kommentálni a dolgot elsőre. Visszahúzza a karjait, és arrébb húzódik az ágyon, a kezeivel a takaró szélébe kapaszkodva, azt gyűrögetve. Kinéz magának egy pontot a szemben lévő falon, és azzal szemez, láthatóan még mindig nem teljesen befogadva a dolgokat.* - Értem. *Mondja végül, és kicsit megvonja a vállát, mintha nem számítana, pedig nagyon is.* - Akkor... most mi van?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:28 pm

*Nagyon nyel, amikor hallja a közeledő léptek zaját, aztán nyílik is az ajtó. Visszafogott mosoly jelenik meg az arcán, aztán beljebb lépdel, viszonozza a csókot, bár talán kicsit visszafogottabban, mint ami elvárható lenne. Kicsit tétovázik, majd végül aztán leül szépen az ágyra és a fiúra pillant. Szomorkás a tekintete, de azért igyekszik nem nagyon kiborítani a másikat már az elején, amikor még meg se szólalt. Benne fel sem merült, hogy elmegy nyaralni, az előző is, amikor nem az iskolában volt, eléggé visszásan sikerült, ki tudja, hogy ez tényleg egy normális nyaralás lett-e volna. Az tuti, hogy nem nagy lelkesedéssel vadászott volna mindenféle félelmetes szörnyekre és egyebekre. Ledobja a cipőjét, majd fel is húzza a lábát, kicsit odakuporodik a srác mellé, majd felpillant rá.* -Újság az van, beszélnünk kéne. *Kezd bele, lássuk be elsőre ez nem hangzik valami túl jól, annyi szent.* -Nem megy ez nekem Meld és nem akarlak hitegetni sem hogy majd fog. Egyszerűen... szeretlek, de nem úgy, ahogy kéne, ahogy te szeretnéd. *Böki ki nagy nehezen, nagyot nyelve a végén. Kimondta, de hogy nincs túl jól tőle, annyi szent. Bár persze jó eséllyel Meld még annyira sem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:19 pm

*Az igazság az, hogy nem igazán sejt semmit abból, ami rá vár, hiszen Nemo sem rohant hozzá elmondani a dolgot, és... magától sem nagyon gondolkozott ilyesmin. A szobájában ücsörög, egy ceruza végét rágcsálja, és éppenséggel keresztrejtvényt fejt az egyik Nellondból hozott újságban. Nem volt valami drága, és időtöltésnek pont jó amikor már elege van a házikból és az esszékből, elvégre azért valamennyi elméletet is kénytelen csinálni. Még arra is gondolt így utólag, hogy talán nem ártott volna elmenni Hawaii-ra ha már megvolt a lehetősége, de valahogy akkor nem is nagyon jutott eszébe, elvégre itt van a falka, meg minden... Sasha szagára viszont felfigyel, és a kopogásnál fel is néz.* - Szabad! *Szól ki, de még beírja az utolsó négy betűt, utána teszi félre a rejtvényt, hogy felpattanjon üdvözölni a lányt. Vidáman elélép, és gyors csókot nyom a szájára.* - Szia. Mi újság? *Kérdezi, miközben visszadől az ágyra egy lendülettel, és jelez Sashának, hogy nyugodtan üljön le mellé.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:04 pm

*Szóval lássuk be sokáig csak nem halogathatja a dolgot ugye? Annak nincs értelme, ha szerepet játszik és annak se, ha mondjuk kerüli Meldet, akkor pedig nincs más, mint hogy igenis leül vele és megbeszéli az egészet, ahogy Nemo is mondta. Az se lenne jó, ha közben bármi alakulna mondjuk Percy-vel, bár persze az se biztos, hogy fog, de az tényleg csúnya, gonosz dolog lenne, ha azok után beszélne csak a sráccal. Egyszerű farmert visel, edző cipőt, világos kék, elől farkasfejmintás pólót, csak úgy stílusosan. A haja ki van engedve, finoman omlik a vállaira. Tétován áll meg az ajtó előtt. Az is lehet, hogy Meld nincs itt, és akkor...majd máskor. Hátha nincs itt! Jó persze, ha már úgy döntött, hogy na akkor most, akkor galád dolog azt remélni, hogy éppenséggel a másik vérfarkas nincs is itt. Picit várakozik, ami botorság, hiszen jó eséllyel a szagát amúgy is kiszúrja a másik már messziről, aztán csak rászánja magát és kopog. Nem túl határozottan, annyi szent, de azért igyekszik egy mosolyt erőltetni az arcára, annak semmi értelme, ha Meld már első látásra tisztában van vele, hogy gáz van, valahogy csak fel kéne vezetni, nem csak a képébe vágni, hogy vége, de legyünk barátok. Ez jellemzően az a mondat, amit a legtöbben tiszta szívből rühellenek, érthető módon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 2:04 pm

*Persze, valamivel jobb, de az mégiscsak más volt, rövidebb idő... na meg ha együtt tűnnének el hosszú időre, a Falka többi tagja akkor is aggódna értük, keresné őket, mint most Sashát. Madison esetében meg ő is főleg a kiszagolásra gondolt, de nem tudja hogy jó ötlet-e, talán Madison inkább elfelejtené a dolgot, és nem akar még velük foglalkozni, vagy ilyesmi... de kedves lánynak tűnt, biztos szívesen barátkozna.* - Akkor aludjunk. *Egyezik bele, mikor Sasha azt mondja fáradt, majd kicsit nevet arra, hogy nem muszáj elfordulnia. Kicsit zavart ugyan, de figyeli, ahogy a lány kibújik a nadrágjából, majd azért ő is elmegy zuhanyozni, és csak utána bújik vissza a lány mellé.* ~ Na tessék, és most majd mit mondok Hamonnek... ~ *Persze még mindig ruhában vannak, de azért mégis... kevesebben, meg ez másféle. Nem csak azért van, mert Sasha fél, hanem egyszerűen mert itt szeretne aludni, és ez határozottan jól esik neki.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Király kobra háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Király kobra háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: