Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Király kobra háló - Page 2 I_vote_lcapKirály kobra háló - Page 2 I_voting_barKirály kobra háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Király kobra háló

Go down 
+2
Jay Monroe
Kalandmester
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Nincskaszt

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:43 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jópár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Faudel Al' Karim
2. Hamon Joulice-Melange
3. Meldeson Garvinal
4. Adam Kerphina

A szoba lakói - bal oldal:
1. Tim Leopold
2. Natan Sirbu
3.Olvier Lefell
4. Andrew Jacoby Holt
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:28 pm

*Bólogat, igen, ez így senkinek sem jó, legalább tűnnének el együtt, vagy ilyesmi, mint Jill esetében, az még mindig jobb.* -Igen, reméljük, hogy nem lesz! *Mosolyodik el kicsit. Az tény, hogy az iskola egyébként sem a legbékésebb hely, nekik meg amúgy is erőteljesen zavaros az életük már a Falkán belüli dolgok miatt is, kicsit sok hogy még ilyesmi is tetézi.* -Szuper, akkor megkeressük! *Egyezik bele, végülis a nevét tudják, az is valami, meg hát ha az iskolába fog jönni, akkor simán belebotolhatnak bármikor és meg is lesz oldva a rejtély. De az is lehet, hogy Bradley ki tudja "szagolni", vagy esetleg ők ki tudják, hátha Meld emlékszik a szagára. Vannak tippjei mi módon lehetne elindulni. Bújik erősen a kérdésre pedig csak egy pillanatra összeszorítja a száját, nem is néz fel közben, aztán megrázza a fejét és mosolyt varázsol az arcára. Pár pillanatig csak elveszik a fiú tekintetében.* -Semmi baj, csak aggódtam sokat, és nagyon el is fáradtam. Én is örülök, hogy itt vagyok Meld! *A zoknit egyébként fel sem vette, viszont késő van, eleve késő délután ért vissza, azóta még eltelt idő, és mostmár láthatóan eléggé fáradt.* -Aludjunk jó? Maradhatok ma? *Meg sem várja a választ Meld úgyse mondana nemet.* -Nem muszáj elfordulnod. *Pillant rá egy zavart mosollyal, majd feláll és egyszerűen leveszi a nadrágját. Abban kényelmetlen lenne aludni, aztán visszahuppan az ágyra, és becsúszik a takaró alá. Se perc alatt kibújik a melltartóból is, így pólón keresztül, aztán bekucorodik a fal mellett. Amikor már a srác is becsusszant mellé, ha netán zuhanyozna, vagy fogat mosna, akkor azt megvárja persze, szóval hozzá bújik és egyszerűen csak hallgatja a szívverését.* ~Nagyon fontos vagy nekem Meld, nem akarlak elveszíteni!~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 11:47 am

- Persze, hogy kiakasztó. Mi aggódunk, te meg nem tudsz rendesen élni... reméljük, hogy nem lesz ilyen legközelebb. *Valóban gáz a dolog, de hát eleve vérfarkasok... valahogy már azon lenne meglepődve, hogyha valami normális lenne az életükben, szóval mondhatni illik bele az iskola, de néha már túl sok még neki is.* - Nem tudom... ez, hogy tudja irányítani, tényleg olyasmi, mint Peter, szóval... tényleg olyan születősen hangzik. Na meg ott vannak az animágusok is, nem? Na majd előkerítjük Madisont és megkérdezzük. Nem láttam eddig, de igazából simán lehet, hogy nemrég jöttek ide, vagy nem tudom... egyszerűen elkerültük egymást, nagy a város. *Megvonja a vállát, elég sok minden előfordulhat. A lánnyal nem is tudott annyira beszélni, csak Bradleyvel, hiszen őt meghívta magukhoz. Aztán magához öleli Sashát, de valahogy érzi, hogy nincsen minden rendben.* - Valami baj van...? Csak... én nagyon örülök, hogy itt vagy. *Mondja kicsit megszeppenve, hiszen meglepődött, hogy Sasha hirtelen így felhozta ezt a témát.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 11:40 am

*Finoman visszacsókol és elmosolyodik Meld szavaira. Végülis lássuk be teljesen logikus, amit mondd, ebbe is nem is gondolt bele.* -Jó, hát tény, igazad van, de azért a sarat hanyagolom, ez a hét rendes fürdés nélkül nagyon betett. Remélem nem lesz ilyen mostanában megint, kiakasztó, hogy csak így el lehet innen tűnni. *Sóhajt egyet, mert hát igen, azért ez fura. Ez egy iskola és csak így nyom nélkül el lehet innen tűnni, ami azért lássuk be, elég gáz ebben a formában. A Peteres dologra aztán bólogat, mert igen, valahogy ő is így gondolja, igazából nem lehet eldönteni, hogy pontosan mi a helyzet, most kezdődött, vagy régen is volt bármi ilyesmi.* -Inkább úgy hangzik, mintha születni kéne, mintha valamilyen faj lenne nem? Pedig tényleg jó lehet, de igen, mi is menők vagyunk! *Neveti el magát magát, annyira vigyorogni nem szokott, de legalább jó a kedve annyi szent. Igazán jó, mostmár régóta nem volt, remek, hogy végre megint itt lehet.* -Jó, megkeressük, lehet, hogy ide fog járni az iskolába? Mert régebben még Nellondban sem láttad nem? Jó persze, az nem zárja ki, hogy ott lakik. *Morfondírozik el kicsit, mert hát tény, lakhat ott akkor is, ha egyébként eddig nem igazán tudtak róla semmit. Bradley-re még mindig picit ráncolja a homlokát, akkor is nagyon furcsa lehet.* -Tényleg érdekes ez a mentál dolog, és igen hátha megtudja tanulni, majd segítünk neki! *Aztán a másik témára még ő is mindig kicsit pirul, hiszen tényleg zavart okoz mindkettejüknek erről beszélni, de mégis úgy érzi, hogy muszáj. Végül csak sóhajt egyet, és picit a földet bámulja, majd megint felpillant Meldre.* -Persze, értem én, amit mondasz Meld, igazad van. *Megint hozzábújik kicsit, de nem ennyire egyszerű a helyzet, valahogy akkor is nyomasztja valami, de majd idővel lehet hogy egyszerűen elmúlik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:43 am

- Persze, hogy nem. *Mosolyog Sasha szavaira, és mostmár lehajol egy kicsit, megcsókolni a lányt.* - Tudod te, mióta nem láttalak? Csöpöghetnél a sártól, és akkor is idebújhatnál. *Más kérdés, hogy az előbb meg izzadt és hullaszagú volt, mégis átölelte, szóval a sár nem lett volna nagy különbség. Majd úgyis átcseréli, na meg ha meg is fázik... nem fog az olyan sokáig tartani, erős a szervezete, soha nem betegeskedik sokáig. Pláne mágikus környezetben, ahol egy sima megfázás körülbelül két bájital (már ha hajlandó bevenni, ami már egy másik kérdés, de na).* - Nem tudom. Végülis nem annyira régen jöttünk Nellondba, nem hiszem, hogy az előtt kezdődött volna... de kinézem belőle, hogy nem szólt róla, amíg nem volt biztos, hogy nem tudja megoldani egyedül. Mégis, szerintem csak nemrég kezdődött. *Szögezi le végül, majd vigyorog.* - Naná! Nagyon menő lenne. De azért valljuk be, mi is jók vagyunk, nem? És nem tudom, Madisonnal nem tudtam sokat beszélni... lehet, hogy tudnál Alakváltó lenni, de lehet, hogy annak születni kell, végülis Peter is született, nem? Majd megkeressük valamikor, és megkérdezzük. Hátha a közelben lakik, vagy Bradley tudja, merre. Bár Madison fél tőle, úgy tűnik, nem jöttek ki jól, asszem faji ellentét. *Magyarázza, íg talán nem Bradleyt kéne megkérdezni, hol a lány.* - Hát, akkor nem, de hogha másokkal lennél, akik éreznek... olyan érdekes volt, ahogy próbálta utánozni Jeremyt, meg később minket is, hogy hogyan érzünk. Kicsit sajnáltam, de hátha meg tudja tanulni. *Mondja tovább, majd témát váltanak, és még mindig kissé zavart.* - Persze, nem kell mindent pontosan eltervezni, de... de azért valamennyire mégis, elvégre tudod, gondolni kell rá... szóval érted, Elláék kölykei elegek most a Falkába.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:34 am

*Bólogat Meld szavaira, igen tökéletesen egyetért, nem tudna mit kezdeni a Falka nélkül, és minden olyan dolog, ami ezt megbonthatja rémülettel tölti el, nem csoda, ha Adam ellenszenvét is nagyon nehezen kezelte. Falkán belül mindenféle ellentét bajos és veszélyes, mert szétzilálhatja az egységet. Meld tehát okosan mindent hozott, úgyhogy visszahuppan mellé és a vállára hajtja a fejét.* -Nem baj, hogy összevizezlek? *Hát igen, a haja konkrétan még szinte csöpög, szóval az tuti, hogy így a fiú pólója rövid úton át fog ázni. Bár most bent vannak, szóval nem fog megfázni, meg könnyen felvehet egy másikat, hiszen a sajtá szobájában van. Csendben figyel a magyarázatra, kicsit el is képed, hogy hajszálakat, meg ilyeneket vettek tőlük.* -De mégis mit akarhatnak? Ez annyira...ijesztő. Sosem volt eddig semmi baj, vagy csak Peter sosem mondta? *Hát igen a második is esélyes lehet, hiszen a farkasgazda jó eséllyel nem akarta volna, hogy ők is e miatt aggódjanak, főleg amikor még fiatalabbak voltak. Arra viszont meglepetten pislog, hogy Madison bátyja jaguár.* -Wow! Azért az nagyon jó lehet, én szívesen lennék alakváltó? Azt tudják irányítani, ahogy akarják ugye, nem úgy, mint mi ezt? Úgy, mint Peter! *Igen, hasonló lehet, csak nagymacskák alakját felvéve. A Bradley-s dolgot még mindig alig érti, fura.* -Az rémes lehet, nem érezni semmit, én nem bírnám! Butaság, ha nem éreznék, akkor nem is zavarna gondolom, hogy nem érzek. *Ráncolja kicsit a homlokát. Végülis igen, ez teljesen logikus. Aztán a fiú válaszára már felemeli a fejét a válláról és a szemébe néz kissé bizonytalanul. Még meg sem csókolta, mióta előkerült, eddig is mindig ő tette, nem fordítva.* -É...értem, de az meg nem fura, ha...ha kimondottan eltervezzük? És nem csak úgy spontán történik meg? Én nem is tudom. *Bizonytalanodik el kicsit megint. Nem az nem jó, hogy folyton elbizonytalanodik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:19 am

- Persze, hogy rémes egyedül... pláne farkasoknak. Nem is tudom, mit csinálnék teliholdkor egyedül, a Falka nélkül. Fontos, hogy valaki vigyázzon ránk. *Ért egyet rögtön, na meg Peter alighanem úgyis rájön, hogyha Percy kém, szóval jó is, hogyha beszélnek egymással. Legalább Adamet is meg tudják nyugtatni, bár ki tudja, talán tovább gyanakodna akkor is, ha már ismerné a fiút, nála sose lehet biztosra menni.* - Persze, persze, értem... *Azért gondolt az alsóneműre is, elvégre csak fel kell öltözni rendesen. Furcsa módon a zokni az, amit elsőre otthagy, és vissza kell fordulnia az ajtóból, de csak sikerül összehozni mindent. Mégiscsak jobb, mintha alsógatyát kellett volna Sashának adnia. Aztán türelmesen vár, lógatja a lábát az ágyon, és közben mesél, úgyis hallják egymást.* - Elhiszem. *Nevet, mikor Sasha visszajön, és nyújtózkodik felé a kezeivel, jelezve, hogy üljön le mellé, bújjon oda.* - Ugye, szerintem is izgi. Szóval ők is ott voltak a pincében, nem tudom pontosan, hogy kerültek oda... Az tuti, hogy minket Peter miatt raboltak el, volt egy üzenet is, meg minden, és hajszálak, ilyesmik tőlünk. Azokat elhoztuk, de simán lehet, hogy még van valahol, szóval elég parás a dolog. *Vallja be, hogy azért nincs minden rendben, de legalább épségben megúszták.* - Aztán Madison rokonai megmentettek, a bátyja meg jaguár, például. De Bradleyvel nem volt senki, szóval meghívtam éjszakára a Falkához, hogy ne mászkáljon egyedül, pláne az Óvárosban. Nem nagyon értem még ezt a mentálos dolgot, de valahogy nem is volt nekik szabad érezni, szóval így... elnyomták, azt mondja. *Neki is nagyon furcsa, szóval csak arról beszél, amit Bradleytől hallott, majd Sasha megjegyzésére kicsit meglepődik, és zavarba is jön.* - De... de azért mégis más, hogyha... szóval hogyha direkt csináljuk, meg hogyha csak úgy véletlen rádnyitok. Nem akartalak lerohanni a benyitással, meg minden.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:04 am

*Lelkesen bólint, persze hogy bemutatja majd mindenkinek Percy-t, hiszen nagyon hálás neki, hogy vele volt és segített neki.* -Persze mindenképpen és szerintem lehet. Nem tudom, hogy szeretné-e, mert erről nem nagyon beszélt, azt hiszem rossz dolgok történtek vele...nagyon rosszak, és azért nem mondta el. De csak jobb lenne neki velünk, mint egyedül, az úgy rémes lehet! *Hát igen, még sosem volt egyedül, amióta vérfarkas lett, hiszen Peterbe hamar belebotlott, mázlija volt. Egyébként simán lehet, hogy már rég megmurdált volna. Aztán Meld fel is pattan a ruhák kérdésére. Picit elpirul.* -De...de mindent hozz jó? *Megnyomja kicsit a mindent szót. Tudja jól, hogy a szőkeség mennyire szégyenlős tud lenni, és remek kérdés mennyire jutna magától eszébe, hogy alsóneműk között is kotorásszon. De hát az is kéne, mert semmit nem ér a zuhanyzás, ha csak a felső cuccait cseréli ki. Se perc múlva vissza is tér, hallja, ahogy nyílik az ajtó, épp akkor lép be a már csobogó víz alá. Majdnem elneveti magát, amikor Meld a szeme elé kapja a kezét és tapogatózni kezd, aztán ki is megy, úgyhogy tényleg nekiáll zuhanyozni és pár perc múlva, amikor épp a végére ér a fiú a sztorinak, akkor kerül elő megint, immár tisztán, frissen, vizes hajjal.* -Ez már nagyon kellett! *Mosolyodik el, miközben visszahuppan az ágyra.* -Azért ez nagyon izgi, hogy párduccá tud változni! Még sose hallottam ilyesmiről, és az a másik fiú...hogy lehet nem érteni az érzelmeket, nem érzi őket? *Meg van lepődve, azért ez új neki, és nagyon is furcsa. Aztán kicsit elpirulva nyúl Meld keze után.* -Te Meld...az előbb a fürdőben, ha mindig zavarba jössz az ilyesmitől, akkor hogy fogunk mi valaha is...érted ugye? *Igen egyértelműen sejteni lehet, hogy mire céloz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:41 am

- A véres hold ünnepe? *Felszalad a szemöldöke, ez határozottan nem hangzik jól, pláne úgy, hogy beleesett egy telihold, ők meg vérfarkasok.. de úgy tűnik, nem volt gond, Sasháék megoldották a dolgot. Nem is nagyon veszi észre, hogy Sasha zavarba jön, hiszen bízik a lányban, nem gondol rá, hogy történt volna bármi Percyvel... a fiút viszont nem ismeri, szóval abban nem lehet biztos, hogy a másik nem is próbálkozott. Viszont az biztos, hogy Sasha nehezen bírta volna mindenféle ismerős nélkül, pláne teliholdkor, így mégiscsak hálásnak kell lennie a fiú felé.* - Áh, értem. Akkor majd mutass be neki, vagy hozd el valamikor a Falkához, hogyha úgyis akar beszélni Peterrel. Gondolod, hogy megkérné, hogy vegyük be? *Aztán Sasha ruháról kérdez, mire rögtön felpattan.* - Persze! Menj nyugodtan zuhanyozni, majd átfutok a szobádba és hozok valamit, oké? *Azzal már kint is van, hamar megjárja, és automatikusan nyit be visszafele a fürdőbe, nem is gondolva rá, hogy a lány talán már levetkőzött. Aztán persze rögtön észbekap, és a szemei elé kapja a kezeit, a ruhákat kis híján elejtve.* - Uhm... ezeket csak leteszem... ide valahova. *Kitapogat valami száraz pontot, ahova lerakja a ruhákat, majd behúzza az ajtót, és úgy válaszol.* - Szóval az volt, hogy egyszer csak rosszul lettünk, elájultunk, és valami pincében keltünk fel, ketrecekben. A szaglásunk abszolút nem működött, mert valami borzalmas virágillat volt mindenhol... volt ott egy lány, aki ájult volt, és hátulról elsőre azt hittem te vagy, de nem. Madisonnak hívták, és valami Alakváltó volt, azt hiszem, párduccá tudott változni. Meg volt egy srác, Bradley, aki azt mondta, ő valami mentál... elég fura volt, Jeremy mozdulatait utánozta, nem nagyon érti az érzelmeket, mert náluk nincsenek. El tudod ezt képzelni?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:21 am

*Hát igen, nem fest a legjobban, az első egy hét még viszonylag jól telt, ruhát is kaptam, meg volt kaja, de utána már jóval nehezebbé vált minden.* -Igen bár nem a legjobb nevet adták neki, a Véres Hold Ünnepe vagy ilyesmi. Kaja volt, de csak az elején, még amikor a várban voltunk, ott lehetett rendesen fürödni, de aztán az erdőben csak a tó, ami azért nem az igazi, és azt ettük, amit vittünk a várból, aztán amit találtunk. *Hát igen, vadászni, meg ilyesmi, nem a legjobb, nem igazán lehet igazán normálisan enni, bár legalább fel tudtak készülni, sóval, ilyesmivel, hogy ne legyen azért annyira puritán a körülmény, vihettek 1-2 pokrócot is, hogy ne kelljen teljesen a földön aludni. Büszkén kihúzza magát, amikor Meld is megdicséri. Percy-nek is ez volt az első gondolata, hogy rájuk omolhat, de hát más megoldás nem volt. A kérdésre egy egész leheletnyit talán zavarba jön, amikor eszébe jut a barlang előtt, ahogy a másik srác megölelte.* -Ühüm, kedves, biztosan kedvelné mindenki. Kicsit talán óvatos, de majd beszél Peterrel. Rossz lehet neki így egyedül Falka nélkül. A végén szembe kerültünk a gonosz sárkánnyal, bár emberi alakban volt, és behúzott maga mögé, megvédett, azt hiszem nem bírtam volna ki, ha ő nincs ott. A többiek is rendesek voltak, de ő legalább megértette az egész farkas dolgot tudod. *Magyarázza egy félmosollyal, aztán megint a fürdő felé pillant.* -Kaphatok valami ruhát is? *Körbenéz, fiú szoba, szóval nem akar csak úgy bematatni a szekrénybe, pedig az első gondolata ez volt. De ki tudja, hogy mibe nyúlna bele, ami ciki lehet. Ha kapott valami cuccot, akkor szépen beveszi magát a fürdőbe. Résnyire nyitva hagyja az ajtót és úgy kiabál ki.* -Mesélj Meld, mi volt az Óvárosban? Az elég félelmetes helynek hangzik!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:13 am

- Ünnepség? Akkor legalább volt valami kaja, vagy ilyesmi, nem? Nem úgy festessz, mintha királyian bántak volna veled... *És akkor finoman fogalmazott, de hát nem Sasha hibája, szóval nem fog neki itt beszólni érte. Ha az ő hibája lenne, akkor se tenné. Közben végig öleli Sashát, simogatja a hátát kicsit, nyugtatja, hiszen neki is nagyon jó, hogy végre itthon van a lány, ő is rettentően aggódott érte, és elképzelni nem tudta, hol van. Az időzítés is rossz votl, hogy pont most, amikor Peterre is vadásznak, így persze, hogy arra gondoltak, hogy mi van ha ők vitték el Sashát.* - Persze, mindenki rendben van, ne aggódj. Minden a szokásos, csak volt egy kis... kilengés az óvárosban, a többi iskolással. De megvagyunk. *Nyugtatja meg a lányt, de még mindig nem megy bele bővebben, csak leül Sasha mellé, és végighallgatja az ő történetét. Majd szóbakerül a telihold, mire rögtön jobban figyel, hiszen igen, volt egy telihold is, és kíváncsi, Sasha mégis hogy vészelte át nélkülük. Elmosolyodik, és megint magához öleli a lányt, amikor büszkül.* - Na látod. Ez tényleg remek ötlet volt! *Nem jegyzi meg, hogy rájuk omolhatott volna a barlang, mert a körülményekhez képest jó ötlet volt, és jól is sült el.* - Szóval... most ennyire jóban vagytok Percyvel? Jófej? *Kérdezi, aztán bólint.* - Persze, menj csak, bár... nem tudom, hányféle tusfürdő meg ilyesmi van, de nyugodtan használj amit gondolsz. Utána mesélek Bradleyről meg Madisonról.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:05 am

*A kérdésekre csak megrázza a fejét, látszik, hogy halvány sejtése sincs róla, hogy miért és hogyan kerültek oda pontosan, meg miért pontok ők, mert igazából semmi összefüggést nem látott ötük között, ami persze nem jelenti azt, hogy nincs, hiszen nem annyira okos, hogy minden paróságra rájöjjön.* -Nem tudom Meld, fogalmam sincs. Előtte nem is ismertem Matt-et, és Jasmine-t, meg Catet is csak talán egy-egy órán láttam. De nem raboltak el, azt hiszem valami véletlen volt, mások helyett kerültünk oda, akiket vártak az ünnepségre. *Magyarázza, még mindig nem nagyon bújva ki az ölelésből, ez most jó, békés, és azért lássuk be annyi minden miatt félt és aggódott, meg amúgy is nagyon megtudja nyugtatni az érintés. Azért aggodalmasan pillant a fiúra, amikor arról van szó, hogy majd elmeséli, hogy velük mi volt, mert akkor csak volt valami, de az a fő, hogy jól van.* -De minden jól van ugye? A többiek is? *Ennyit azért muszáj tudnia, de csak elmondta volna Meld egyből, ha bárkinek baja esett a falkából ugye? Aztán végül csak kibújik az ölelésből, de megfogja a szőkeség kezét és lehuppan vele az ágy szélére.* -Szóval volt az a térkapu, valami fura világba kerültünk, minden máshogy működött, elemi varázslatokat tudtam használni! Aztán kis szőrmókok jöttek, azt hitték ránk várnak, de nem, és mondták, hogy kulcsokat kell keresni, akkor juthatunk haza. De az egyik kulcsot ellopták a várból. Aztán el kellett menni az erdőbe, ott meg lett az első kulcs valami tóból. Aztán...Percy-nek eszébe jutott, hogy telihold lesz. *Kicsit megrázkódik, rossz emlék, akkor aztán tényleg nagyon félt, hogy mi lesz az átváltozáskor egyedül.* -Kitaláltam, hogy van egy barlang, és ha magunkra omlasztjuk a bejáratot, akkor nem ártunk másnak. Én találtam ki! *Igen, azért büszke magára, hiszen a jó ötleteket nem ő szokta kiagyalni.* -Úgyhogy ott voltunk éjszaka, és senkinek sem lett baja. *Kis szünetet tart, mert azért eléggé sok minden történt, fáradt is, hogy így egyben mondjon el mindent. A fürdőszoba felé pillant.* -Nem...nem baj, ha lezuhanyozom itt? Annyira kellene már, valami szörnyű érzés, csak a tó volt egy hete!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:16 am

*Nem is tudja, hogy Sasha mennyire aggódik mikor nem találja rögtön - igaz is, elég későre jár már, ilyenkor ha nem a falkánál lenne, akkor már rég a szobájában matatna, vagy ki tudja, talán Hamonnél. De a lényeg a lényeg, hogy megérkezik, itt van Sasha, és persze, érzi, hogy a lányra ráférne egy kiadós fürdés, de a viszontlátás öröme most túl nagy ehhez képest, ki fogja bírni egy ideig. Érthető, hogy Sasha rögtön hozzá rohant, ahogy visszaért, nem pedig zuhanyzással foglalkozott, és örül is neki, bár a szag elgondolkoztatja, hogy mégis hol a jó életben volt Sasha tényleg. Pláne, hogy a történetre hevesen figyel - Percy nevénél kicsit megrezzen -, de nem érti egészen pontosan.* - Áhááá. De mégis hogy kerültetek oda? Miért ti? Akkor nem rabolt el... senki? *Korrigál gyorsan. Nem akarja elhinni Adam teóriáját, de mégis, még nem is találkozott azzal a sráccal, így csak Sasha ítéletében bízni... nem annyira biztonságos, bármennyire is szereti a lányt.* ~ Na, Meld, nem mintha te elsőre levágnád, hogy kém vagy sem. ~ - Hú, hát itt sok minden volt... persze, hogy kerestünk! De nem hiszem, hogy amiatt kerültünk bajba... *Töpreng el, miközben Sashát tartja.* - De előbb meséld végig te, mindent amit tudsz, meg ami történt, utána elmondom, mi volt pár napja.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:04 am

*Abba bele sem gondolt, hogy Meld eleve a falkával van, főleg mert nem igazán tud semmit arról, hogy mi történt amíg nem volt itt. Az pedig tény és való, hogy mindenkiben megbízik, nem kifejezetten nehéz őt átverni, de szerencsére most erről nincs szó. Amikor benyit és az ég világon senkit sem lát bent, pedig még a fürdőbe is bekukkant rettentő rossz érzés fogja el. Azért lássuk be eleve félt attól, hogy mi történt, amíg eltűnt, mi van ha keresik és bajba kerülnek, vagy azt hiszik, hogy azok a valakik vitték el, és megpróbálják megkeresni őket. Összeszorul a szíve, amikor többször is körbefordul és még mindig semmi, nem bújt el senki sem ágy alatt, sem szekrényben. Aztán mégis megcsapj az orrát az ismerős illat, mikor már közel van ahhoz hogy kétségbe essen. Nem az eszéért szeretjük, tényleg nem is merül fel benne elsőre, hogy Meld Peteréknél van. Az ajtó felé fordul, amikor nyílik, és mostmár mosolyogva, a pörgetésnél nevetve öleli a fiút. Jól belefúrja a fejét a srác vállába, félig a mellkasába, hiszen nem kifejezetten túl magas, és a kérdésre is alig válaszol pár pillanatig. Aztán csak felemeli a fejét és úgy szólal meg. Arról egyelőre ne beszéljünk, hogy baromira ráférne egy fürdés, miután nem rég még hullák között mászkált, és nem fürdött vagy egy hete normálisan, csak egy tóban és a ruháit sem tudta kimosni...* -Fogalmam sincs Meld, nem tudom, de itt vagyok végre! Nyílt valami térkapu izé, és hirtelen páran átkerültünk egy másik helyre. Jasmine és Matt, ő fura fél-sárkány szerzet, meg Cat és Percy. És annyira féltem! Voltak kis szőrmókok, meg kellett szerezni a kulcsokat, hogy visszajussunk. Erdőben kellett aludni, és a végén elmenni egy...egy sárkányhoz! *Rövid, ám annál zavarosabb összefoglaló. Újra belefúrja a fejét Meldbe, lassan heves légzése is lassul (futás+viszontlátás öröme).* -És itt mi volt? Féltem, hogy kerestek és bajba kerültök miattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 7:52 am

*Az, hogy nyúzott, lassan már nem is kifejezés. Eddig sem bírta jól, hogy fogalma sincs, Sasha hol van, de mióta Madisont véletlen összekeverte vele, és egy pillanatra megvolt a remény, valahogy még háromszor annyira rossz. Ráadásul ha Sashát nem azok rabolták el, akik őket, akkor mégis hol van? Elkapta Adam félmondatát, hogy a végén még kiderül, hogy az a Percy rabolta el, hiszen őt sem látták már egy ideje, de elhessegette. Nem, nem lehet, hiszen Sasha megbízott benne, és...* ~ A francba is, Sasha mindenkiben megbízik. ~ *A lényeg, hogy mikor Sasha lefut a lépcsőn, akkor igazából még nincs is a szobájában. Szívesebben volt a falkánál, legalább ismerősök között, na meg ma még ott volt egy ideig Bradley is, akit még mindig nem ért egészen pontosan, de határozottan érdekes figura. Viszont Peter mostmár visszazavarta, hogy ha ott is tanul, de legalább ott tegye, szóval vigye át a cuccait - halott ötlet, Peter is tudja jól, hogy a falka közepén úgyse tudna koncentrálni, de legalább a szándék meglegyen. De ahogy felfele tart, ismerős illat csapja meg az orrát, és valljuk be, túlságosan ki van akadva ahhoz, hogy csapdára gyanakodjon.* - Sasha...? *És már fut is, nagy lendülettel nyit be a szobájába, és ha meglátja a lányt, már kapja is a karjaiba.* - Sasha! Te meg hol a fenében voltál? *El sem engedi sokáig, csak megpörgeti - csoda, hogy nem esnek el -, utána pedig szorítja magához.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 7:40 am

[Tegnap este]

*Miután elköszönt a többiektől az udvaron első útja a madárposta toronyba vezetett, egy gyors levelet dobott össze, amit leküldhetett Nellondba Peteréknek, hogy tudják, hogy előkerült és rendben van és ne aggódjanak, holnap majd reggel első útja lesz elmenni hozzájuk, hogy ez tényleg fizikailag is meg tudja mutatni. Most viszont ennél sokkal fontosabb, hogy miután meg van, gyors lépésekkel szaladjon le a lépcsőn és végül a második emeleten végigsasszézva elérje Meld szobáját. Csak egy lovagi páncélt sikerült majdnem feldönteni út közben, amit az ő ügyességével vehetünk nagyon szép teljesítménynek! Nem nagyon teketóriázik most kopogtatással, lendületből nyit be az ajtón, kissé zihálva, hiszen felfelé is futott a lépcsőn a toronyba és kb. azóta is, szóval akármennyire is vérfarkas, így emberi alakban azért nem annyira strapabíró. Amikor belibben azonnal a szőke fiút keresi a tekintetével, biztosan ő is aggódott és ne aggódjon egy perccel sem tovább annál, mint ami szükséges. Ha meglátja a srácot, akármilyen helyzetben, vagy állapotban (na jó, ha épp zuhany alatt van, akkor nem), de egyébként egyszerűen a nyakába veti magát nagy lendülettel, csoda, ha nem dönti le a lábáról, mellékel persze egy jó elnyújtott "Meld!" felkiáltást is.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 1:02 pm

-Talán majd idővel ő is rájön. *Remény, mindig is reménykedős fajta volt, nem csoda, ha Jill életben maradásában is hisz még mindig, pedig semmi hír róla, hogy láttak volna valami szörnyet mászkálni Nellond környékén, vagy bármerre.* -Persze, sejtetted, de azért nem voltál benne biztos, lehetett volna gond is, de szerencsére nem lett, ez a fő. *Az elkezdett gondolatra megrázza a fejét, nem egyszerűen Percy aranyos, nem lehet hogy valami kém és annak a hordának a tagja, vagy ilyesmi, az csak nem...* -Tényleg rendes srác, bemutatom majd és akkor te is elhiszed. *Jó persze az is tény, hoy nem Meld ebben a kompetens, hiszen ő sem egy gyanakvó típus. Peternek nem, ezt még nem, pedig kellett volna, csak hát, mi van, ha mégis? Végül csak sóhajt egyet és feláll. Becsukja a dobozt, a virágnak keres egy vázát, ellesznek itt, amíg el vannak.* -Menjünk el most korizni jó? És utána elmegyünk Peterhez, és elmondjuk neki, majd ő tudni fogja, hogy mit kell tenni, hogy kell kiszedni Percy-ből, hogy kiféle. Meg még én is megpróbálom majd. *Megragadja Meld kezét, de azért persze megvárja, amíg felvesz valami melegebb rucit, és persze útba ejtik az ő szobáját is, kéne egy kabát legalább. Aztán irány Valdon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 11:34 am

- Persze, nem is tudom ki más lenne, ha nem Peter, de szerintem akkor is szüksége lenne rá. *Ezt még eléggé elkenődve jelenti ki, majd mikor Sasha felnevet, azért neki is jobb kedve lesz, és elmosolyodik.* - Valóban ráérünk még. *Ő sosem akadt ki annyira az örökléten, mint egyesek, hiszen.. neki csak a falka van, meg Hamon, de Hamonnel eddig nem is találkozott, most meg kiderült, hogy valami másik világi faj. Ki tudja, az meddig él, még az is lehet, hogy tovább mint a vérfarkasok. Szerencsére pedig igen, hamar megértette, mit akar Sasha, hiszen ő is tudott a dologról, így mégis könnyebb volt... bár talán a nagy lelkesedésből amúgyis kitalálta volna, hogy mi történhetett.* - Mondtam, hogy jobb is lenne, hogyha te mondanád el. Előbb vagy utóbb úgyis meg kellett mondania, és sejtettem, hogy sokáig úgyse tudna haragudni... *Persze, utólag könnyű mondani, hogy őőő biztos volt benne, hogy minden rendben lesz. Dehogy volt, ő is ugyanúgy parázott, mint Sasha vagy Jeremy.* - Áh, értem. De akkor... nem lehet, hogy... nem, biztos vannak más falkák is a környéken. Meg az igazából nem is falka volt, hanem mindenféle vámpírok... *A hajába túr, az elrablóikra gondolva, majd megrázza a fejét.* - Peternek mondtad? Talán beszélhetne vele. Hogyha Percy kém, vagy ilyesmi, ahogy Adam mondta, akkor Peter biztos el tudná dönteni.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 11:23 am

*Jó hát lássuk be elég gyerekesek, de ezért is van, hogy néha buta dolgokra gondol, vagy buta dolgokról álmodozik, hiszen a tizenéves fruskák is hajlamosak elképzelni, ahogy valami nagy szerelemben forrnak össze a hőn szeretett férfivel, meg miegymás.* -Azt hiszem neki nincs, vagy nem ismerné be, nem is tudom. *Elmosolyodik a kérdésre, és csak kicsit felnevet röviden.* -Igen, azt hiszem, mi vagyunk, de nem baj, ráérünk még felnőni, jó sok időnk van. *Na igen, a vérfarkasság előnyei, nem kötelező felnőni gyorsan, mert nem öregednek túl hamar. És igen sok előnye van, ha az ember vérfarkas, még a korcsolyázásban is, amire más nem biztos, hogy gondolna. Azért az jó, hogy Meld könnyen megérti őt, félszavakból is, pedig sok esetben tényleg kissé zavarosan beszél, amit a legtöbben nem tudnának kigubancolni.* -Azért ezt szeretem, hogy érted a butaságaimat, a legtöbben nem igazán szokták. *Apró mosoly, kicsit hozzábújik Meldhez, majd felhúzza a lábait törökülésbe és egy újabb sütit kezd el majszolni.* -Én pedig próbáltam, de addig magyarázott, meg kérdezgetett, hogy kicsúszott, de örülök neki, hogy minden rendben lett és megbeszélték, és most Jeremy is boldog, meg Nemo is. Talán tényleg minden rendbe jön, annyira jó lenne! *A kérdésre picit elgondolkodik, össze kéne foglalkozni érthetően.* -A fagyizóban futottam össze vele, Percy a neve, és ő is farkas, és ahogy beszélt, olyan, mintha egy falkából jött volna, egy másikból. Kedves...persze Adam szerint nem kéne vele barátkozni. De nem mondtam neki semmit a mi Falkánkról, becs' szó! És képzeld szobrászkodik is, kicsit esetlen, és visszahúzódó, de az nem baj. *Magyarázza. Tényleg úgy gondolja, hogy Percy rendes és miért lenne velemi bármi baj?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 11:12 am

*Persze, Meld is valahogy így van vele, talán elég gyerekesen, hiszen már lassan felnőttek... és Peter nem is annyival idősebb náluk. Mégis apafigurának tekinti, és bízik az erejében, a véleményében, és akárhányszor bajba kerül, arra gondol, hogy majd Peter megjelenik az utolsó pillanatban és megmenti...* - Nem tudom, lehet. De akkor is... nincsen másik apja. Valakire csak szüksége van, valamiféle szülőre... akkor is, ha önálló, bajban mégiscsak... vagy csak mi vagyunk gyerekesek? *Megcsóválja a fejét, de nem akarja elhinni, hogy ezzel csak ő lenne így. Más kérdés, hogy ő sejtette, hogy nem Adam meg Emma írták az üzenetet, de... a lényeg ugyanaz, hiszen ettől függetlenül ment, hogy rájöjjön, mi történt. Majd ugyebár előszedi a virágot meg a csokit, jó is, hogy Sasha pont most jött, így legalább látszik, hogy tényleg gondolt rá magától is. A csókot viszonozza, és magához öleli a lányt, majd bólogat. Direkt választott olyat, amiben ő is nagyon béna, hogy Sasha lássa, hogy nem csak ő ügyetlen - Meld ugyanolyan szépeket fog esni mint a lány, ha nem szebbeket.* - Na látod, még jó, hogy gyorsan gyógyulunk. *A félmondatra persze elvigyorodik, és bólint.* - Tudom! Eléggé megijedtem a bálon, mert Jeremyvel beszélgettem, és egyszercsak a pihenőből kijött Nemo, eléggé kiakadva, és... aztán persze felénk indult, én meg végülis otthagytam őket, de hallgatóztam. De végül megbeszélték, és minden rendben lett. Szóval látod... talán minden rendbejön majd, fokozatosan. Adam is, meg Liam is, meg ez az egész dolog... na de ki ez a másik srác akit mondtál?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 11:05 am

*Vontatottan, de végülis bólint Meld szavaira. Az a baj, hogy sajnos tényleg így van, de neki meg Peter mindennél fontosabb, mármint a véleménye és majdhogynem mindenhatónak gondolja, nem csoda, ha hozzá fordul, ha már nagy a baj.* -Tudom, ő mondta is egyszer. Hogy neki nem az apja, maximum báty, vagy barát, de nem az apja. Talán azért, mert túlságosan önfejű, nekünk...nagyobb szükségünk van Peterre, mint neki. Adam önállóbb azt hiszem. *Hát igen, lássuk be, nem véletlenül sikerült pont a Meld-Jeremy-Sasha hármast elcsalni legutóbb, hiszen ők azok, akik elég naivak és gyanútlanok és persze sebezhetőek épp e miatt, hogy ez ne legyen nehéz.* -Én is remélem, hogy megoldódik, hátha. *Teszi még hozzá, aztán a srác szavaira megint elmosolyodik. Igenis muszáj volt kibeszélnie magából, így azért könnyebb, mintha csak őrlődne, vagy agyalna rajta folyton.* -Tudom, de én...én nem tudom. Majd alakul ugye? Csak ahhoz tényleg együtt kellene lennünk többet. *Aztán Meld lepattan az ágyról és virággal, meg csokival tér vissza. Erre már szélesedik a mosolya és a nyakába veti magát. Hát igen, végletes a leányzó az tény és való. Aztán átveszi a virágot, meg a csokit, és ha neki kell, akkor ő teszi meg igenis, mint legutóbb is. Megcsókolja a fiút, hosszan, kicsit átkarolva a nyakát is. Aztán elszakad és bólint a felvetésre.* -Szívesen elmegyek korcsolyázni. Az biztos, hogy rendkívül vicces lesz, még jó, hogy nem maradnak meg sokáig rajtunk a kék-zöld foltok, mert abból elég sok lesz. És a forrócsoki is jól hangzik. *Megszagolja a virágot, a csokit nem bontja most ki, hiszen most evett sütit is.* -Tudtad, hogy Nemo és Jeremy? Úgy örülök!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:50 am

- Remélem, hogy tudnak rá hatni, de... *Megrázza a fejét, nem tudva, hogy kezdjen bele.* - Valahogy... azt hiszem, Adamnek soha nem volt annyira fontos Peter, mint nekünk. Mármint... *Gyorsan korrigálni próbál, hiszen ez így elég rosszul hangzik.* - Tudom, hogy hálás neki, és biztosan szereti, csak valahogy azt hiszem, hogy... nem annyira apafigura neki, tudod? Szóval nem feltétlenül valaki, akire felnéz, és akinek a véleményében annyira megbízik, mint mondjuk mi. Persze, reménykedhetünk benne, hogy barátként is hallgatni fog rá, vagy Emmára, vagy ránk, vagy akármi... remélem, hogy sikerül meggyőznünk. *Megvakarja a fejét, nem tudja, mit mondhatna. Furcsa ez a dolog, most kellene összetartaniuk, és mégis, mintha épp most hullanának szét... és persze ő is magát hibáztatja, amiért beleszeretett Sashába, amiért nem kapaszkodott eléggé Adambe, vagy talán azért is, hogy túl sok időt tölt Hamonnel, pedig annyira nem is. Az viszont tény, hogy ha igazán érdekli valaki, akkor eléggé visszafogott, bátortalan, innen lehet látni főleg, hogy nem csak játszik, azt ugyanis lazán csinálja.* - Nem tudom... ha... ha te szeretnéd, akkor lehet olyan is, de... nincs olyan, hogy milyennek kell lennie. Csak olyannak, amilyennek te akarod, nem ahogy Emma csinálja, vagy akármi. *Aztán Sasha rátér arra, hogy nincsenek sokat kettesben, mire megint beugrik neki a virág, és felemeli a kezét.* - Várj egy pillanatot! *Felugrik, és előbányássza a csokit meg a virágot az asztal alól, kicsit zavartan.* - Szóval uhm... ezt neked hoztam, és gondoltam rá, hogy elmehetnénk Valdonba korcsolyázni... mármint érted, egyikőnk se tud, szóval szerintem vicces lenne. Vagy forrócsokizhatnánk is. Vagy mindkettő.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:39 am

*Halkan sóhajt egyet. Igen, igaza van Meld-nek, de nem tudja csak így feladni, akkor is mindenáron meg kell javítani ezt, helyre kell hozni, ha Adam nem akarja, akkor is!* -Nem tudom, ki találjuk. Emma hátha jobban tudja, vagy ő tud hatni rá, vagy Peter, vagy bárki. *Kínjában a süti után nyúl, még egy falatot sem evett, de egyszerűen muszáj valamivel lefoglalnia magát, hogy egy kicsit legalább boldogsághormont nyomasson magába, mert így folyton csak a kellemetlenségek vannak.* -De nem úgy értem, vagy is ő, azt hiszem egyszerűen csak máshogy nem tudta kezelni, vagy elviselni. És nem akarta tőled...elvenni, vagy elszeretni, nem is tudom. *Jó persze, mindenki máshogyan kezeli a helyzeteket. Ő Jeremy közelében folyton még a megszokottnál is ügyetlenebb volt, de nem volt vele ellenséges, inkább csak zavart és visszafogott, pedig azért általában nagy a szája, túl nagy is. Aztán Meld szavaira csak elmosolyodik, amikor megfogja a kezét felpillant rá. Szép kék szemek, mindig is megnyugtatta a látványuk. Lássuk be azért még Meld sosem mondta így egy az egyben ki, csak hogy van aki igen, meg körbeírásokkal. Visszafogott fiú ez tény, csak néha túlságosan is az talán.* -De még sosem mondtad nekem így...mi szinte alig...alig csókolózunk. Nem olyannak kéne lennie a szerelemnek, mint Emmánál? Heves érzelmek, és...és...érted? Már nem vagyunk kisgyerekek, mégis picit olyan, mintha azok lennénk. Butaság? Vagy ez csak a filmeken van így? Jeremy-nek van igaza, tényleg el kellene mennünk valahova ketten, mindig a többiekkel vagyunk, vagy ha baj van, akkor nyugtatjuk meg egymást, de hol vannak az érzelmek? *Ábrándos tekintet. Lehet, hogy tényleg többet vár, mint amit kéne, vagy egyszerűen csak a filmek romantikus világa sokszor nagyon átverés, és az élet korántsem úgy működik, nem olyan egyszerű.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:30 am

*Valahogy az utóbbi időben egyre több a gond, így nem is csoda, hogy mindig az hozza össze őket. Talán majd nemsokára lesz egy nyugodtabb időszakuk... de ki tudja mikor, hiszen valaki Petert akarja, és nem is tudják pontosan, kicsoda. Arra, hogy milyen dolgok érhették Adamet, elhúzza a száját.* - Persze, nem tudjuk mi történt vele. És lehet, hogy a múltja indokolná, miért ilyen, de... de ha nem is kér segítséget... akkor ha akarunk is, nem biztos, hogy meg tudjuk adni, mert így mégis hogy tudnánk, mire van szüksége? *A segítőszándék nem mindig elég, ha egyszer nem tudja, mit akar Adam, és abszolút nem érti, akkor segíteni sem tud rajta. Aztán Sasha bevallja a dolgot, mire csak sokkoltan néz egy darabig.* - De... de látod, ezt megint nem értem! Azzal, hogy gonosz volt veled, senkinek nem lett jobb... azt hitte, azzal, hogy gonosz hozzád, majd nekem jó lesz? Nem volt az! Az, hogy a barátom a szerelmemet piszkálja folyamatosan... *Elhallgat, nem tudja, mit mondhatna. Reménykedik, hogy Adam dolga összejön Emmával, de hogyha el is akar menni... ki tudja mi lesz még itt. Aztán Sasha kérdésére megint meglepődik, megfogja a kezét.* - Hogy ne ismernék? Te régóta vagy a falkában, Sasha, de én nem annyira. Én ismertem sokakat az... előző életemben. Mielőtt farkas lettem. Hamon volt a legkiemelkedőbb, ő állt hozzám a legközelebb, de ismertem lányokat is. És... és tudom, hogy szeretlek. *Böki ki végül nagy nehezen.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Király kobra háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Király kobra háló - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:20 am

*Épp ez az, ami még szintén egy picit benne van, folyton akkor találkoznak, amikor gond van, és nem akkor, amikor minden rendben, pedig az kellene, egy kicsit élvezni az életet és boldognak lenni, nem? Meld vállára teszi a fejét, amikor átkarolja. Kellemes, mindig mindig, és csak csendben figyel a válaszra.* -Én sem értem őt Meld. Nem tudom, hogy mi volt vele a Falka előtt, hiszen sosem beszélt velem ilyesmiről, talán olyan rossz dolgok érték, ami miatt ilyen lett. Azért ez szomorú, és jó lenne, ha boldog tudna lenni, de hiába van ott vele Emma, így sem az, csak folyton morcos. *Hát azt már tudja, hogy miért volt vele annyira gonosz, vagy legalábbis távolságtartó, és az üzenőfalas kérdéseknek is van alapja, csak hát, erről Meld nem tud. Az elharapott mondatot nem tudja most elhessegetni és elterelni róla a figyelmet, mert túlságosan kemények a témák ahhoz, hogy Meld ne hagyja ezt csak úgy annyiban. Halkan sóhajt, majd felemeli a fejét a srác válláról, hogy a szemébe tudjon nézni.* -Adam azért volt velem mindig undok, mert...mert szeret, csak nem tudta hogy kezelni és nem akarta, hogy neked rossz legyen, inkább egyszerűen elfojtotta és így kezelte. Én is csak nem rég tudtam meg, pár napja, egy bő hete talán. De Emmát is kedveli és próbál vele lenni, és... zavaros. *Lehajtja a fejét.* -Látod, mert mindig kedves vagyok. *Teszi még hozzá, hiszen bár Meld szerint butaság, hogy nem kellene annak lennie, de hát lássuk be, mégis csak sok hátulütője van.* -Látod te is...te is szeretsz, vagyis így még nem mondtad ki teljesen, de lehet hogy te sem igazán, csak egyszerűen nem ismersz még másokat, és én meg túl kedves vagyok mindenkivel. Honnan tudod, hogy tényleg hogy érzel irántam Meld? Ha egyszer nem ismersz még olyan sok lányt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:13 am

*Lassan szinte már ő is megfeledkezik az ajándékról, meg a kéréséről. Valljuk be, Sasha nem épp szép hírekkel jött, még ha sütit is hozott mellé, és ráadásul most még a sütin is csak fuldoklik. Végül közelebb ül Sashához, átkarolja, hogy inkább úgy beszélgessenek, elvégre eléggé úgy tűnik, hogy a lánynak is támogatásra van szüksége. Arra, hogy miért nem lepi meg, felsóhajt, és megvonja a vállát.* - Én mindig is Adam barátja akartam lenni, tudod. Mert a falka tagja, és mert fontos, hogy összetartsunk, hogy szeressük egymást... és általában nem is volt ezzel gond, tényleg a barátomnak tartom, de néha.... sőt, mostanában valahogy egyre gyakrabban egyszerűen nem értem. Soha nem értettem, hogy miért bánik veled úgy, ahogy, amikor te nem csináltál semmit, és most is... miért az üzenőfalon kérdezget? Ez a magánéletünk, személyesen kellene megbeszélni, nem az iskola előtt. Meg egyébként is, miért nem bízik bennünk, hogy tudjuk, mit csinálunk? Egyszerűen csak nem értem ezt hogy gondolta... *Csóválja a fejét, majd még folytatná talán, de ekkor jön Sasha elharapott mondata, amire értetlenül néz.* - Tessék? Mit akartál mondani? *Ismeri Sasha félmondatait, de ha már félig elszólta magát, akkor tessék kimondani.* - Butaság, hogy nem kellene kedvesnek lenned. Inkább neki nem kellene ennyire morcosnak lennie. Most is, egyszerűen csak... én szeretni akarom, de nem értem. Azt mondja, hogy a Falka a család, és csak velünk kellene foglalkoznia, közben meg el akar menni? Egyszerűen nem fér össze.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Király kobra háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra háló   Király kobra háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Király kobra háló
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: