Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Dól háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Dól háló - Page 2 I_vote_lcapDól háló - Page 2 I_voting_barDól háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Dól háló

Go down 
+7
Diana Lunitech
Isabella Newton
Noah Karl Pavel
Ayla Madyzyn
Leona Arts
Rayko S Dragomir - archiv
Kalandmester
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dól háló - Page 2 Nincskaszt

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:45 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Noah Karl Pavel
2. Logan Knucker
3. Demyan Yaromir
4. Mike Preston

A szoba lakói - bal oldal:
1. Boris Casimir Pavlov
2. Tyler Wayne
3. Toma Grigor Anton
4.


Toma Grigor Anton része:

Tündefi létére vanó tekintettel fala zöldes-barna, rajta néhány tünde motívum, melyeknek jelentését csak a fiú ismerheti. A fal mellett hosszanti irányban van tölgyfából készült ágya, mellette egy nagyobb kosár egy etető-, illetve itatótállal, daimónja, a nőstény tigris számára. Bár az állat többségében a puha ágyon pihen, azért neki is meg van a maga kuckója. Az ággyal szemben a szekrény tornyosul, mely ruhákon kívül nem igazán tartalmaz mást. Az egyetlen személyes tárgy egy fénykép, ami családjáról készült, és az íróasztal közepén kapott helyet. Az ágy és íróasztal között pihen a fiú íja is, nyílvesszőivel együtt. Nincs szüksége nagy térre, hiszen jóformán nem is tartózkodik a szobában, éppen csak akkor, amikor magányra van szüksége, vagy pedig alszik.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 7:18 pm

- Isabella Newton.. tudod, barna hajú, formás.. * rajzol a kezével kerekded idomokat a levegőbe természetesen a szelet kenyérrel és szalámival együtt * - karcsú... szárnyakkal... * bököm ki a fiú kérdezősködésére, majd inkább fojtatom a vacsorát. Kommunikációnkon azért elmosolyodom, már csak az kéne, hogy egy lány lássa ezt. Mint két ősember, már csak a üvöltés kellene meg a makogás, a kajálási rituálé már megvan hozzá. *
- Az asztalt? Miért pont az asztalt? Miért nem dobtad ki mondjuk azt az évek óta ittmaradt utazóládát? * mutatok a kallódó darabra, majd inkább megvonom a vállamat. A fiú kérdésére csak felvonom a szemöldökömet majd elgondolkodom rajta két harapás között. *
- Hát nem tudom.. abszolút nem érez semmit? És ha udvarolnál? * bököm ki, majd felhorkanok kérdésem után *
- Szerinted baromság, hogy szeretnék udvarolni egy lánynak? Mármint hogy én akarok lenni a férfi a kapcsolatunkban? * kérdezem én is meg, a legkellemetlenebb problémámat, majd követve Logan példáját újabb szelet kenyeret tüntetek el. *
- Nah, lehet be fogok menni pár ilyenért... meg könyvért is. Néha nem ártana lefoglalni a gondolataimat... mert Bells túl sok időmet elveszi... Ajj miért kell a nőknek ilyen agyrombolónak lenniük? * teszem fel a költői kérdést, majd jóllakottan megsimogatom a hasamat. *
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:56 pm

*Nagyokat harap a kenyérből s hozzá termetes szelet szalámikat töm még a szájába. Ő sem eszik sokkal szebben, hiszen a nap folyamán alaposan kiéheztette magát. Ha már hülye had szenvedjen. El kellett volna menni valahova, ha mást nem repkedni. De már mindenről Diana jut eszébe, visszavonhatatlanul belefolytak egymás életébe, ezt még a lány is belátná. Nem volt túl közvetlen, hiszen a szobatársai nem pszichológusok, nem kötelesek végighallgatni érzelmi viharainak történetét. Épp ezért gyorsan vissza is kérdez, majd a választ hallva felvonja a szemöldökét.*
- Párkapcsolat? *mosolyodik el. Végül is, Noahnak ez szívderítő hír, és Logan sem féltékeny, az ő boldogságára.* - Kivel? *érdeklődik pofátlan módon. Mikor Noah felhozza Dianát nagyot nyel.*
- De, itt járt. Beszélgettünk... Aztán széttörtem az asztalt és ő elment. *foglalja össze a szerda este eseményeit röviden.* - Lehet valakit úgy szeretni, hogy az nem tudja viszonozni? *böki ki a nagy kérdést. De rögtön bele is temetkezik a szalámiba. Nem akart erről beszélni senkivel. Jobb lett volna, ha az egészet magában oldja meg, de már késő. ~Mikor lettem ennyire meggondolatlan és buta?~ teszi fel magának a nagy kérdést. Noah mentő kérdésére vigyorogva válaszol.*
- Nellondban. A piactól két utcára van egy hentes. Nagy forma a tulaj. *magyarázza. Szívesen mesélne a mellette levő antikváriusról, vagy az ócskásról is, csak hogy végleg elterelje a témát. És már csúszik is ki a száján.*
- Van mellette egy antikvárius. Nagyon jó könyvei vannak. Nem tudom hogy vagy vele, nekem hiányzik az iskolai könyvtárból és a diákok kezéből a szépirodalom. *hozza a formáját, cseveg, bár fogalma sincs, hogy a szobatársát mennyire köti le a téma.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:40 pm

- Ahham, értem.. * mondom, majd egy óriási falatot tuszkolok a számba. Lassan úgy érzem magam mint egy bazári majom, hiszen enni úgy eszek, mint aki még soha nem evett, és Logan is érdekesen csillogó szemekkel pislog rám. Tekintetem az asztalon lévő repedésre vándorol, és egyszerűen tudom, hogy valami nem stimmel. Napok óta újabb és újabb kárt vélek felfedezni az apró szobán, azonban az összes lakó közül Logan az egyetlen, aki kellően termetes ahhoz, hogy talán egy ujjával véghezvigye ezeket. Mikor felőlem érdeklődik csak megvonom a vállamat, igazából túl sok mindent én sem óhajtok megosztani, hiszen ha nem nyitott felém a "cimborám" lehet nekem sem kellene. *
- Megvagyok. Épp kezdek kialakítani egy párkapcsolatot. Amúgy nem Diana-t láttam a minap a szobánkból távozni? * jegyzem meg mintegy mellékesen és reménykedem abban , hogy a srác ráharap a csalira. Mert szerintem tuti egy nő a baja... én is hasolóan viselkedtem mikor Bells-nek volt hülye a fejében... és jó volt mással megbeszélni. *
- Hümm király ez a felvágott, hol vetted? * kérdezem meg, kicsit elterelve a témát, csak hogy ne legyek olyan átlátszó.. *
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:31 pm

*Noah nehezen hiszi el hogy Logan tényleg a saját maga által beszerzett szalámit eszi. A sárkány türelmesen végignézi, ahogy a másik a hűtőhöz lép, mivel tudja, hogy igaza van nem sokáig tart a haragja. Már mosolyog, és ha nem érezné az elmúlt napokba a zsigereibe gyűlt keserű gombócot, talán már nevetne is. Végül minden a helyére kerül. Logan elfogadja a kézfogást és közösen falatoznak tovább a szerencsétlen asztalnál. Logan az egyik, talán szándékosan meghagyott repedésre pillant. A gombóc helyezkedni kezd a gyomra mellet, úgyhogy inkább lerakja a szelet kenyeret, amit épp a szájához emelt. Ekkor érkezik a másik srác kérdése, melyre nem szívesen válaszol.*
- Megvagyok. Majd lesz jobb. *foglalja össze röviden. Nem hajlandó belebocsátkozni azokba a szinte már költői képekbe, amikkel jellemezni tudná állapotát. Meghasad az a hatalmas szíve és most fáj. De ez senkire sem tartozik. Azaz, Noah-ra biztos nem. Ismét az asztalra függeszti tekintetét. Szegény asztal, nagyon csúnyán bánt vele. Már el se tudja képzelni, hogy Diana bosszantotta fel ennyire. Nem, tulajdonképpen saját magát hergelte bele a dührohamba, aminek hatására a falnak rúgta az asztalt. Reméljük a drága bútordarab nem haragszik rá nagyon.*
- Veled mi a helyzet? *kérdez vissza, hátha hall valami szívderítőt.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:18 pm

- De ez az én kajám! * morranok fel ismételten, majd száguldok a hűtő felé mintegy bizonyításképpen, hogy már pedig az nem a sajátja. NIncs nekem gondom azzal, hogy más is eszik a kajámból, csak mikor éhes vagyok, legalább ne akkor tegye. Nagy elánnal nyitom ki a hűtő ajtaját, közben gyilkos tekintettel nézek az amúgy nem épp apró fiúra. Mikor meguntam a szugerálást a hűtő tartalmát is látni kezdem ahol mintegy véletlenül ott van a saját felvágottam. *
- Ó! * mondom kimérten, majd egy enyhe pírral vonszolom magam az asztalhoz. persze, elfogadom a kínálást és már tömöm is magamba a kaját, miközben lesütött szemekkel az asztalt bámulom. *
- Bocs, csak egyszerűen kiborulok, ha nem kapok kaját... ez olyan mint a nőknél a hiszti... * vonom meg a vállam, majd bocsánatkérésem jeleként először is lenyelem a számból a kaját, másodjára pedig a fiú felé nyújtom a kezemet. *
- Amúgy mi a pálya? Kicsit morcosnak tűnsz mostanság.. * kérdezek rá kerek perec a mentális állapotára. Hiszen egy bajos sárkány, másoknak is bajos... leginkább az apró tárgyaknak... *
- Szóval?
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:02 pm

*Teljes letargiában gyártja magának a szendvicseket az elmúlt napokban mágiával összeszerelt asztalnál. Közben egy kicsit leáll a tipródással. Épphogy elkezdi felvagdalni a szalámit, mikor beront szobatársa és rögtön gyanúsítgatni kezdi. Ez az ő szerencséje. Egyszer eszi a saját cuccát és akkor is csak a rosszindulat. Noah egészen belesápad a dühbe, de valahogy valószínűtlen, hogy nekirontson. Amúgy is csak a legkőagyúbb alakok kötnének bele egy félsárkányba, tekintve ugye már a méreteit is. Közel két és fél méteres magasságával a legtöbb diák fölé tornyosul, már-már óriásnak mondható. Csak nézek rá nyugodtan, és visszaveszi a kajámat. Nem mintha irigyelné tőle. Mosolyog rá és felé nyújtja a levágott szeleteket.*
- Te is kérsz? *kérdezi kedvesen. Létja, hogy a másik majd felrobban, de nem hajlandó mások gondjaival foglalkozni. Ám a srác első mondata rosszul esik neki. Felnéz és a szeme már közel sem annyira nyugodt, mint volt.*
- Egyszer eszem a saját kajámat, azt is kikapod a kezemből. Ez az enyém, a tied a hűtőben pihen, ahol hagytad. hacsak Naxeldires barátaink nem csaptak le rá helyettem. *a hangja ingerült, miközben tulajdonképpen ki kell mentenie magát ebből a roppantmód kellemetlen helyzetből. * - Persze nyugodtan egyél belőle, lógok neked néhány napi étkeztetéssel. *mondja végül már vállat vonva, ha nem bosszantják tovább.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 5:45 pm

* Korgó gyomorral érkezem meg Nellondból. Ismét Bellsnél jártam és mint mindig, most is elfelejtettem kajálni. Kezdem azt érezni, hogy egy számunkra tetszetős lány csókja képes az éhségünket is lecsillapítani. Kár hogy ez egyáltalán nem tart sokáig, csak addig, míg végre el nem érek a suliig. Az utolsó métereket a szobáig vadkanként teszem meg, szinte berontok, mint egy elborult nem normális. Hála az égnek biztos vagyok abban, hogy a pár nappal ezelőtt vett szalámimat biztonságba helyeztem. Feltételezésem persze csúfos kudarcot vall, hiszen tekintetem belépésemkor Loganra esik és az én kajámra. Szemem tágra nyíl, már-már elkerekedve, és döbbenten sétálok az apró asztalhoz. Remegő kezekkel nyúlok a szalámi felé, és láthatja hogy valami gond van, mert kissé sápadt fejjel próbálom visszafogni magam, hogy ne kapjam el a srácot a grabancánál. Nem vagyok túl agresszív, azonban a kaja az kaja. A világ legrosszabb dolga az éhenhalás, és én most közel járok ehhez.
Nyugalmat eröltetek magamra, majd a fiúval szemben lévő székre helyezkedem. Szinte már erőszakosan veszem el tőle a kajámat, majd kanyarítok belőle egy darabot. *
- Éhes vagyok, banyek, neked meg pont ekkor kell a kajámat enned? Miért nem azt a nyamvadt három napos pudingot? * morranok fel, majd kezdek megnyugodni. Teli hassal azért a világ is szebb.. *
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 5:32 pm

*A Dól háló jobb oldalán az egyik ágyon végignyúlva fekszik a sárkányfiú. Karjai, szárnyai oldalt lógnak le az ágyról, lába pedig az ágy végében kalimpál a levegőben. Kicsit kicsi neki a hely, de kezdi megszokni. Tudja jól, hogy egyetlen pálcaintésébe kerülne egy kényelmesebb fekvőalkalmatosság előteremtése, de úgy döntött, mikor beköltözött, hogy kiélvezi a hely minden előnyét és hátrányát. Ugyan ilyen lelkesedéssel használja a társalgó kifogyhatatlan hűtőjét is. Az utóbbi néhány napban azonban nem nagyon járt társaságba, hacsak nem volt muszáj. A folyosóktól rosszul lett és mindennek hátterében nem más áll, mit a teljes tanácstalanság és nem épp sárkányszívű gyávaság. Semmiképp nem akar összefutni Dianával, addig főleg nem, amíg nem dönti el mit akar. Márpedig ez különösen nehéz. A döntését csak nehezíti az üzenőfalon megjelent üzenet. Diana megvan nélküle, dönt nélküle, ugyanúgy élne nélküle és a fájdalom, amit ez a tény okoz szinte elviselhetetlen. Tehát ilyen gondolatoktól gyötörve, napok óta mást se csinál, csak szenved a túl kicsi ágyon. Néha, amikor a hasa már egy mennydörgés erejével morran, mint ahogy most is, feláll és kivonul a kis hűtőhöz, felfalva akár szobatársai féltve őrzött tulajdonát is. Egyik szobatársa már riasztóbűbájt szórt a pudingjára, és csak idő kérdése, hogy a többiek is megtegyék. Kinyitja a hűtőt és kivételesen talál egy fél rúd szalámit a saját polcán. Tegnap, új szokása szerint az ablakon keresztül (mennyit mondogatta anyukája, hogy ezt nem illik) elugrott Nellondba bevásárolni. Kenyeret is talál, úgyhogy nekilát falatozni az apró asztalnál.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 9:27 pm

*Nyugtatni próbál, de nem egy nyugtató szemelyiség, nem csoda, hogy nem megy neki egykönnyen. Csak jobban felkavarja az érző lényt, ezzel meg több frusztrációt oltva belé. Láthatóan nem érti a dolgot, talán magyarázni is felesleges neki. A kérdére egyelőre nem válaszol, engedi, hogy Logan megejtsen minden spontan reakciót. A felpattanás kicsit készületlenül éri, s szinte reflexből mozdulna utána, de erővel visszarántja saját testét. Nem kell, hogy még nehezebbé tegye a dolgokat. A súlyos szavakat rezzenetlenül hallagtja, s talán meg sem szólalna percekig, ha Logan nem rúgna bele az asztalba. Ez viszont már neki is sok egy kicsit.*
-Logan, elég! Azt gondolod bármit megjátszom? Ha megjátszanám magam, nem érdekelne, higy mindig pontosan és részletesen beszámoljak neked a valóságról. Ha az igazság neked álszent csalás, akkor valóban csak egymás idejét pazaroljuk. *Tesz egy lépést előre, de nem lehet egyértelműen levenni, higy az ajtó felé indul, vagy Logan felé.* -Erő... Minden erőmet megfeszítve próbálkozom, és az sem fáj, higy mindenzt semmibe veszed. Ha nem akarsz elengedni, ne rúgj odébb, mint egy asztalt, mert bár gépies vagyok, de nem vagyok tárgy. Megbántani nem tudsz, de megölni igen. Gondolkodj, mielőtt cselekszel! *Halkan beszél, s a mondata végén hatalmas levegőt vesz csak azért, hogy utána lassan, fogai között szűrve fújja ki. Regeteg dolgot szeretne mondani, de rendre vissza nyeli, mert eszében sincs Logan lelkébe taposni. Nem lenne sem logikus, sem etikus.* -Ha akarod, most elmegyek, és hagylak gondolkodni... Tudod hol találsz.
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 9:14 pm

*A válasz, amit hirtelen felvetett kérdésére kapott a kanapéhoz szegezi. Mindig is tátott szájjal figyelte, ahogy a lány megfogalmazza a gondolatait. Mindenféle szégyenkezés, titkolózás nélkül. Onnan nézve az egész világ átlátható lehet. De sajnos ő nem tudja nem belekeverni a világba azt a rengeteg dolgot, amit csak úgy érez, céltalanul, ok nélkül, bután. Rengeteg minden tódul abba a nagy fejbe, de egyiket sem mondaná ki. Egyenlőre biztos nem. Az igazság kegyetlenül hasít bele.*
- Hogy adnék én erőt?! *csattan fel a végén. Mérhetetlenül tehetetlennek érzi magát és ez feldühíti. Tudja, hogy ha most hagyná, hogy felülkerekedjenek rajta az érzelmei, annak nagyon nem lenne jó vége. Nagyokat lélegzik, felpattan és járkálni kezd.*
- Nem tudok örülni. Nem megy, amíg te nem örülsz velem. *mondja, mikor egy pillanatra megáll. Amikor eszéél mindig keresi a lány tekintetét, mélyen belefúrja magát.* Megy néhány lépést az apró szobában, majd ismét megáll.*
- Ha azt mondom nem engedlek el, az őrülten hangzik? *majd választ nem várva tovább járkál. Hangosan gondolkozik. Diana már kifejtette a véleményét, neki minden mindegy.* - Igazad lehet. Akarok. Csak nagyon nem megy... De nem akarom, hogy bármit megjátssz! *csattan fel végül és nagyot rúg az asztalba, ami ezzel egyik faltól a másikig szánkázik, majd zavartalanul tipródik tovább.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:50 pm

*Ő már a legelején tudta, kalkulált, számított, mérlegelt, és döntött. Úgy döntött próbára teszi Logan valóságának szolárdságát és erejét. Nem most fog vissza táncolni, az is teljesen biztos.*
-Mert megbízható vagy. Ezt te is tudod magadról, és semmi szükség arra, hogy én is bizonygassam neked. Logan. Ne most törj meg. Emlékszel a legutóbbi beszélgetésünkre? Arról volt szó, hogy a világodnak minél stabilabb és hatarozottabb lábra kell állnia, ha azt akarod, hogy ne dőljön össze, mint egy kártyavár. Neked magadnak kell erősnek lenned helyettem is, mert az én erőm másból fakad. Mindezek ellenére ne hidd, hogy te nem adsz nekem erőt a folyamatos folytatáshoz. A legutóbbi találkozásunk óta rendesen eszem, rendszeresen alszom és nem vállalok erőmön felüli feladatokat, csak mert erre kértél. Ez nem logikus, ha abból a szemszögből akarod nézni, amilyet rólam látsz. De logikus egy másik szemszögből, ami valóban az enyém. Attól, higy nem vagyok képes érezni, én is képes vagyok jót tenniérted, csak mert ez az akaratom. Nem érzek emiatt örömöt, és ha nem tenném, nem éreznék bánatot, de megteszem, mert azt akarom, higy te örülj mindkettőnk helyett. Azért bízom benned, mert nem csupán képes vagy, hanem teljes szívedből akarsz is kettőnk helyett érezni. Érted már?
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:41 pm

*Már a legelején tudhatták volna mi lesz az egész vége, de a drága sárkányfiú annyira nem is szokatlan módon nem gondolkodott előre. úgyhogy most itt ül, egy lépésre attól, hogy saját magának roppantsa össze a megrepedezett hatalmas szívét. Legszívesebben megkérné a lányt, hogy menjen el. Hiszen ez nem kell neki. Egyáltalán semmi szüksége erre a fájdalomra, vagy hogy minden nap szembesülnie kelljen azzal, hogy csak ő láncolja magához a lányt és az egésznek nincs jelentősége Diana szemszögéből. Mindezt próbálja magában tartani, ám arckifejezése így, szinte érzelmek nélkül talán még többet is elárul állapotáról, mint mikor szabadon mosolyog. Hatalmas termetével és komor arcával akár ijesztő is lehetne. Leülnek a kanapéra. Az erőltetett mosoly úgy tűnik nem sokat ér. Dia megszorítja a kezét, ám ő szinte meg sem mozdítja. Mikor a lány megszólal egy végtelen pillanatra lefagy. Nem mozdul, nem beszél, de gondolatai szinte tapinthatóak körülötte.*
- Nem a kötelék fájdalmas. *mondja ki, ami először az eszébe jut. Az, hogy végre itt is van valaki, akihez tartozhat megnyugtatja. Segít eki nyugton ülni, segít neki elviselni a sorsát. De van pár dolog amit nem ért, egyszerűen képtelen felfogni.* - Mikor jóban lettünk... *a szavak valahogy nem elég súlyosak, de már nem mer igazat mondani.* Miért bíztál meg pont bennem? Végiggondoltad, és arra jutottál megbízható vagyok? *tesz fel egy kérdést. nem válogat. A célja az, hogy rést találjon a rendszerben. Hogy bebizonyítsa, magának vagy Dianának, hogy a betegség nem uralja egészen, hogy igenis éreznie KELL valamit. Belülről majd szétrobban, de tartja magát. Tekintete hűvös és okos, tartása ijesztően merev.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:23 pm

*Érzékel mindent, és kicsit megrándul az egyik arcizma. Az események alakulása csak árt Logannek, már pedig hivatásból nem árthat senkinek. Erre emlékeztetik a hegek is. Próbál szemkontaktust tartani Logannel, és teljes mélységében megérti a férfi fájdalmát. Megérti, de át nem érzi. Amikor a sárkány-lény leül mellé, nagy levegőt vesz, mintha beszélni akarna, de végül csak határozottan megfogja a kezét.*
-Ha a kötelék ennyire fájdalmas, szakítsd el. Engem nem tudsz megbántani vele. *A hangja határozott, komoly és komor.* -A szenvedésed szinte kézzel tapintható, én pedig nem engedhetem meg, hogy bárki miattam szenvedjen. Ez nem az én utam. Ha azt akarod, nem jövök többé. Ha azt akarod, itt maradok örökre, és megpróbálom visszatükrözni azt, amit nem érezhetek. De feleslegesen nem foglak kínozni.
*Arckifejezése nem változik, szemeit mélyen Logan szemeibe fúrja. Nem hagyja, hogy az kitérjen a válaszadás elől. Számára nem lenne nagy ügy kisétálni, és soha többé vissza sem térni. Nm csinálhat belőle nagy ügyet, még akkor sem, ha józan esze azt ordítaná: ez egy oltári nagy barkmság.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:13 pm

*Egyszerűen elszakadt a cérna. Sajnos az érzelmeknek vannak olyan hátrányaik, hogy ha lefojtják őket előbb-utóbb robbannak. Logan még idejében észhez tér valószínűleg, és nem fojtja meg Dianát. Ölelése szoros, de azért figyel rá, hogy ne roppantsa össze a törékeny lányt. Pillanatnyilag ne szeretne mást, csak azt, hogy mikor elengedi a lányt annak arcán valamilyen érzelmet lásson, ám csalódnia kell. Mintha egy szakadékba zuhant volna, egy hatalmas kővel a gyomrában, úgy érzi magát. Azért még megkockáztat egy rövid, őszinte mondatot. Össze van zavarodva, tekintetén is látszik. Mogyoróbarna szemei egészen világos árnyalatúak, szeme össze-vissza cikázik. Észreveszi, hogy kissé kellemetlen így állva és ő is a kanapé felé indul. Leül Dia mellé.*
- Tehát most mind a ketten ide vagyunk kötve. Szép. *mondja és mosolyt erőltet az arcára. Ám csöppet sem boldog. Most döbbent rá igazán, mennyire fájdalmas neki Diana közelsége. Ennek ellenére úgy sejti, vagy inkább bízik benne, hogy a lány igényli a társaságát.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:00 pm

*A levelek hosszúak és unalmasak. Nem tehet róla, nem egy sztár író. Inkább tűnnek valami rendőrségi feljegyzésnek, mint "Kedves naplóm!" stílusú ömlengésnek. Figyeli Logan arcát, én igen, kicsit az érzelmeit is. Szereti tudni, hogy suhan át a sárkány-lényben. Lassan, gépies ölelésre emelné a karját, de nem számít arra, hogy Logan már akkor ráveti magát, amikor még épp, hogy elhatározta a mozdulatot. A szorításra reflexből ellen tart, nem szeretné törött bordákkal végezni a Betegszobában. Edzett izomzat ide vagy oda, Logan sárkánnyi ereje mellett ő is csak egy törékeny porcelán baba. Gépiesen ölel vissza, tenyerével a tanult módon, nyugtatóan simogatja a férfi hátát. Arca ellenben ugyan olyan kifejezéstelen, érzelemmentes marad. Válasza precíz és higgadt, miközben testtartásával egyértelműen jelzi, hogy szeretne helyet foglalni a beszélgetéshez.*
-Nem mehettem. A feladataim, a munkám, ha úgy érthetőbb ide kötöttek. A berögződés folyamatában nagyon fontos a folytonosság, a megszakítás és engedékenység teljes hiánya. Tudnom kell, hogy a vállamon felelősség nyugszik, és csak akkor mehetek el szabadságra, ha arra az intézmény maga utasít.
*Leül az egy szem kanapéra, s próbál úgy helyezkedni, hogy Logan is oda tudjuk férni, ha akar.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 7:43 pm

*Beinvitálja Dianát és azonnal szégyenkezni kezd a kupi miatt. ugyan a manók rendszeresen takarítanak, de ahol hat férfiember él egymás nyakán ott nem sokáig marad meg a rend. Végighallgatja Diana mondandóját a halom papírról és elcsodálkozik. csak nézi a lapokat és nem egészen érti. Tényleg ekkora munkát fektetett a lány egyetlen, el nem küldött levélbe? Kezdi ő is érezni, hogy most ismét fontos lett valakinek az életében. Legszívesebben megölelné a lánykát, de inkább lehuppan az asztalhoz és fellapozza a papírokat. Beleolvasgat és tényleg igen pontos feljegyzéseket talál az elmúlt hétről. Ám amikor megakad a szeme az aláírásokon nem tud uralkodni magán, felpattan és magához szorítja Diát, aki legfeljebb a mellkasáig ér. Megsimogatja a haját, majd egy kicsit eltolja magától.*
- Sokkal jobb lett volna, ha te is ott vagy. *mondja halkan. Közel került a lányhoz. És tudván, hogy az ő végtelen szeretetét a másik nem fogja viszonozni próbált tartani bizonyos határokat. Ám ezek most mintha felszakadnának.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 6:45 pm

*Az ajtó nyílik, és Logan ott áll meztelen felsőtesstel. Nagy ügy. Számára a meztelenség semmivel sem különlegesebb, mint ha a másik asztronauta ruhában lenne. Abban még melege sem lehetne.*
-Szia.
*Lassan beljebb lép az apró nappaliba. Tömény férfi szag csapja meg az orrát, de még csak el sem fintorodik. Egy ilyen lakásban ez teljesen normális. Sokkal furcsább lenne, ha mondjuk rózsa illatosító szag lenne. A papírokat szépen leteszi az asztalra, és bele is kezd a mindandójába. Nem mintha hamar tervezne távozni, de nem akarja Logant kínos csendre kárhoztatni.*
-Megkaptam a képeslapod. Kedves tőled, hogy gondoltál rám. Sajnálom, hogy én nem küldtem levelet. *Mondja nulla sajnálattal a hangjában, üres arccal.* -Itt van az összes, amit elkezdtem írni. Egyik sem tűnt olyan fontosnak, hogy megzavarjam vele a pihenésed.
*A levelek tartalma Diana mindennapjairól árulkodik. Egyfajta "Élet Logan közelsége nélkül" jellegű, naplószerű beszámolóknak tűnnek, iszonyatos részletességgel. Tartalmazza a haladást Venn kiképzésében, az ételeket, amiket evett, az órák pontos anyagát, és még a házi feladatokat is. Mindent. Az aláírás mindenhol ugyan az: Ölel Diana*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Dól háló - Page 2 Ereklyevadasz

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 6:35 pm

*Épp egy nagy bögre borsmentateával üldögél a konyhában. Mindenki elment valamerre, egyedül van a szobában. Épp a ma délutáni kis vásárolgatáson, azaz inkább nemvásárláson töri a fejét. Hiába próbált valami szépet keresni, semmi olyat nem talált, amit szívesen odaadott volna Dianának. Mintha csak valamilyen mágikus energia vonzotta volna oda kopognak az ajtón. Logan úgy, ahogy van, farmerben, meztelen felsőtesttel nyit ajtót. Lepillant Dianára és szélesen elmosolyodik.*
- Szia. Gyere be. *tárja szélesre az ajtót, hogy a lány be tudjon jönni.* - Isten hozott szerény hajlékomban. Azaz hajlékunkban. *javítja ki, mikor végigméri a szobát egy idegen szemével és rájön, hogy az bizony közel sem nevezhető rendesnek vagy illatosnak. Gyorsan az ablakhoz lép és kinyitja, majd visszatértében végigméri a lányt és pár dolog feltűnik neki.*
- Mi ez a sok cucc a kezedben, tedd le nyugodtan. *ekkor tűnnek fel neki a hegek is és már mjdnem rákérez, mikor rájön, hogy ezt már hallotta, ráadásul első találkozásaik egyikén.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Dól háló - Page 2 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Dól háló - Page 2 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 6:22 pm

*Hallotta, hogy megjöttek a nyaralók, s velük együtt Logan is. Érkezett velük egy furcsa nő, akivel még nem tudott megismerkedni, de ami késik, nem múlik, ugyebár. Első útja Loganék lakásához vezet. Lakásoknak hívja a hálótermeket, hiszen van bejárati ajtajuk, ami egy nappaliba nyílik, s a nappaliból nyílik két szoba. Ez sokkal inkább lakás-jellegű. Ruhája a szokásos, most nincs rajta kabát, szabadon láthatóak meztelen, szétvagdalt karjai, bal kezében egy nagy köteg papírt tart szorosan. Vennt fent hagyta, nem akarja, hogy a kutya zajongása zavarja a megbeszélésüket. Nincs igazán mit mondania a másiknak, de meg akarja hallgatni a beszámolót a nyaralásról, amire neki nem volt ideje. Túl elfoglalt a kötelességeivel. A nappali ajtaján három erőset koppant, de egyelőre nem nyit be. Nem mintha zavarba ejtené egy-egy boxerben rohangáló srác, inkább őket nem akarja megalázni azzal, hogy tudomást sem vesz róluk.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 9:45 pm

- Nem? Akkor jó, mert én úgy éreztem... * mondom halkan, miközben a lány kezét simogatom finoman. Nagy levegőt veszek, nem tudom mit is mondhatnék. Egyszerűen csak nem tudom lereagálni ezeket a dolgokat. Még mindig vannak olyan bensőséges dolgok, melyeket nem tudok kezelni. Az Isa-val való kapcsolatomat sem tudtam kezelni annó, és most jött Bells, aki fontosabb mint mások.. és nem tudok megbírkózni ezzel az érzéssel. Az pedig még rátesz egy lapáttal, hogy egyrészt állandóan rá gondolok, másrészt pedig hogy túlzottan udvarol. Én is akarom őt, hiszen csodálatos, csak ... férfias butságokkal foglalkozom, melyekkel nem kellene.
Lassan elengedem a kezét, majd mikor megszólal, hogy mennie kéne, nem marasztalom. Végül is miért tenném? Meredten nézem a földet, krákogok egyet, majd felegyenesedem.. *
- Hát öhm... oké, ha menned kell...
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Dól háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 9:37 pm

*A Holdfény sétány tényleg csodálatos éjszaka, de sajnos a takarodó hamar elér minket, így gyors léptekkel haladunk át a városon, hogy végül a teleport rendszerrel érkezzünk meg a Kúriába. Nem tudom, hogy mi is van/volt közöttünk ott a sétányon, de az biztos, hogy baromi zavarban érzem magam és mellesleg kellemetlenül is. Így hát csendben tesszük meg az utat és mikor a másodikra érünk, a szívem a torkomban dobog, hiszen el kell búcsúznunk. Azonban Noah elkapja a kezemet és behúz a szobájába, ahol most nincs senki. Érdekes, mert elvileg már takarodó van, talán valaki fürdik, vagy ilyesmi. Mivel az egyik ágy üres, ezért csak két embert kell számon kérnem. De talán nem s bánom, hogy most nincsenek itt. A szobarész másik fele meg nem érdekel, hiszen ott ajtó választ el minket tőlük. Noah leültet az ágyára, én pedig lassan körbenézek. Még nem voltam itt, Noah-t sem én osztottam be, így most jól megnézem, hogy milyen körülmények között is lakik a srác. Azonban nem sokáig hagy nézelődni, hamarosan elkapja a kezemet és bocsánatot kér. Ismét zavarba hoz, pír ül ki az arcomra és szomorúság, zavarodottság csillan a szememben.*
- Nem, csak... *kezdek bele egy kósza mondatba, majd megcsóválom a fejemet.*
- Nem, dehogy voltál tapló. Csak... Azt hittem, hogy... *kezdem el az ujjaimmal simogatni Noah kezét, és lenézek a kezünkre. Sóhajtok egyet és megcsóválom a fejem.*
- Azt hiszem, jobb ha én most megyek... *motyogom és hogyha enged, akkor felállok és az ajtó felé indulok.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Dól háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Dól háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 9:30 pm

* Mivel a takarodó túl hamar kezdődött, ezért nem volt nehéz kitalálni mi is lesz a következő lépésem. Kézen fogtam hát Bellát és inkább nem magyarázkodtam semmit. Nem akarok magyarázkodni, bár tudom úgy is muszáj lesz. Kénytelen leszek erről a dologról beszélni és őszintén megvallani, hogy mennyire tetszik nekem. Igaz, valószínűleg túlzottan nem akar már velem kommunikálni ezek után, hiszen az utat is a szobáig csendben tettük meg. Egy mukkot sem hallatott, én pedig érzem, ennek nem lesz jó vége, közel a kiborulás. Bunkó voltam, felhoztam az Oliveres dolgot és emellett még csak nem is reagáltam arra a dologra, hogy mit is tenne velem. Gyomrom jóleső görcsbe rándul, lelki szemeim előtt megjelenik a lány cseresznye ajka, ahogy bőrömhöz ér. Kiráz a hideg már a gondolatra is és egy vigyor költözik az arcomra. Hála az égnek a szobám most éppen üres, hiszen Logannak valami dolga akadt, lehet csak a haverjaival van, én ennek csak örülni tudok. Beterelem a lányt, majd miután becsuktam az ajtót az ágyra ültetem, én pedig elé térdelek, és megfogom a kezét.*
- Ne haragudj... nagyon tapló voltam?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 3:45 pm

*A fiú kijelentéseit elengedi a füle mellett, arra pedig, hogy elindulhatnak elégedetten bólint. Útközben magyaráz egy-két dologról, tömörítve, lábait is szedi, hogy minél gyorsabban túl legyenek rajta. A háló elé érve a fiú kezébe nyomja a kulcsot, elmondja, hogy ő maga melyik hálóban megtalálható ha bármiféle probléma adódna, majd egy köszönés után távozik is.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 10, 2010 3:02 am

*Rayko a szobájában az ágyán üldögél. Nem tud aludni. Figyeli a halott facsemetét, amit oly nagy gonddal nevelgetett. Most mégis élettelen. Csak pár kiszáradt ág, és elszáradt levélmaradvány a cserépben. Mint egy elpusztult bonsai, igazság szerint annak is akarta nevelni. Azonban sikertelennek bizonyult. Hogy mi okozta a növény pusztulását nem tudja. Erdei talajt tett alája, megfelelően ellátva tápanyagokkal, ahogyan csinálta már oly sokszor. És ez esetben most mégsem koronázta siker munkáját. De ő nem az a fajta, aki könnyedén feladja. A mágia világában él, éppen ezért, ha nem megy a mugli módszerrel, akkor kell lennie valamilyen varázslatnak. Előveszi a természetmágia tankönyvét, biztos benne, hogy ebben megtalálja a megoldást. És ahogy lapozgatja, eszébe jut, hogy az első ilyen órán szó volt a természetes körülmény varázslatáról, amivel halott környezetet lehet élővé varázsolni. A pálcája után kutat, majd párnája alól szedi azt elő. Körberajzolja vele a földet a növény körül. Életének legtökéletesebb körének megrajzolására törekszik, hisz ez a növény nagyon fontos számára, nem végezhet félmunkát. Szívét megtölti a növény és maga a természet iránti önzetlen szeretettel. A pálcával végül a kör közepére bök, oda, ahol maga a növény is van.*
- Naturas. *Mondja ki a varázsigét, minek hatására, lassú változás áll be a szikkadt facsemetén. A szine elkezd élénkebb színűvé válni. Vízzel telítődni, az ágain rögyek fakadnak ki és új hajtások levelek fejlődnek azon. A fa ismét élettel telítődik. A csemete körül a talaj zöldülni kezd. Apró mohák alkotnak telepet, és futják be az egész talajt. A fiú szívét öröm tölti meg. Mosolyogva dől be az ágyba, majd pár pillanat múlva már mélyen alszik.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Dól háló - Page 2 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Dól háló - Page 2 Tek4e9df14d075d17172896

Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 7:46 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dól háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dól háló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: