Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Dól háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Dól háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Dól háló - Page 3 I_vote_lcapDól háló - Page 3 I_voting_barDól háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Dól háló

Go down 
+7
Diana Lunitech
Isabella Newton
Noah Karl Pavel
Ayla Madyzyn
Leona Arts
Rayko S Dragomir - archiv
Kalandmester
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dól háló - Page 3 Nincskaszt

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:45 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Noah Karl Pavel
2. Logan Knucker
3. Demyan Yaromir
4. Mike Preston

A szoba lakói - bal oldal:
1. Boris Casimir Pavlov
2. Tyler Wayne
3. Toma Grigor Anton
4.


Toma Grigor Anton része:

Tündefi létére vanó tekintettel fala zöldes-barna, rajta néhány tünde motívum, melyeknek jelentését csak a fiú ismerheti. A fal mellett hosszanti irányban van tölgyfából készült ágya, mellette egy nagyobb kosár egy etető-, illetve itatótállal, daimónja, a nőstény tigris számára. Bár az állat többségében a puha ágyon pihen, azért neki is meg van a maga kuckója. Az ággyal szemben a szekrény tornyosul, mely ruhákon kívül nem igazán tartalmaz mást. Az egyetlen személyes tárgy egy fénykép, ami családjáról készült, és az íróasztal közepén kapott helyet. Az ágy és íróasztal között pihen a fiú íja is, nyílvesszőivel együtt. Nincs szüksége nagy térre, hiszen jóformán nem is tartózkodik a szobában, éppen csak akkor, amikor magányra van szüksége, vagy pedig alszik.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 7:06 pm

*Lesz még ilyen pillanat, amikor ismét a kérdéseké lesz az este. Egy kicsit gondolkozik, majd rájön, hogy egy csomó mindent nem tud még Ayláról. De mielőtt kérdezne, azért még reagál a későbbiekre.*
-Értem! De mondjuk azt nem, hogy miért kellett téged is emberként kezelni. Voltak ott más tündék, vélák, koboldok? Más különböző fajok?
*Kérdezi meg, hiszen érdekli, hogy milyen is volt a lány múltja. És nem csak a jelenje. De most eszébe jutott egy szó, ami nem más mint a kedvenc.*~Erre is ki kell térnünk. Mert mintha ilyesmiről még nem is beszéltünk volna.~*Gondolja, miközben érzi Ayla kezeit a feje búbján, amint a lány a haját simogatja. Ott ücsörög mellette, így beszélgetnek. Reméli, hogy egy kicsit felvillanyozta a lány életét, végre nem csak a szürke hétköznapok!*
-Eszembe jutott egy szó. Ami nem más, mint a kedvenc. És szerintem erről még nem is beszéltünk. Pedig érdekelnek a kedvenc dolgaid. Kedvenc virág, kedvenc étel, kedvenc ital, kedvenc szín, kedvenc állat, kedvenc ország, minden! Remélem elégedett vagy a kérdés mennyiséggel.
*Mondja mosolyogva Aylára nézve. Ő egyenlőre csak fekszik, de úgy dönt, hogy pozíciót vált. Ahelyett, hogy keresztbe feküdne az ágyon, ahogy arra ráesett, megfordul, és fejét a nagy párnára helyezi. Így ugyan a plafont bámulja, de hogy szeretne, akkor Ayla mellé fekhetne. És persze nem is lógna le semmijük az ágyról. Akoninak már nem is lóg le semmije, de azért mégiscsak jobb lenne neki is, ha Ayla mellette feküdne.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Dól háló - Page 3 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Dól háló - Page 3 Tek4e9df14d075d17172896

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 6:56 pm

*Hát ő nem érzi ennyire bénának a helyzetet, még ha valaki rájuk is nyitna...akkor mi van? Semmi sem, legfeljebb ő is kapna mondjuk egy-két párnát úgy meglepetés gyanánt, mert a móka mindenkinek szólhat. Akoni is nevet és ezt félig győzelemnek tekinti a lány, mert igen, tudja hogy a fiú is csikis eléggé. Ez olyan jó dolog, mert amúgy meg nem tudna mit kezdeni vele, ha nem lenne csikis. maximum pálcát kapna elő és valami varázslatot eresztene rá, ami persze nem kínzó meg semmi ilyen, de felér a csikizés súlyával. Egyszer csak azt veszi észre, hogy kicsit meglökte a fiút, aminek következménye, hogy landolt az ágyon. nem baj, így jött ki. Diadalittas mosoly és karba font kezek.*
-Ohh de jó valakinek. Ennyitől elfáradni? Hát gyenge...gyenge...
*Ismétli a két szót és a fejét rázza jobbra balra. majd abbahagyta és a kérdésre koncentrált, mire választ is adott rögvest.*
-Nos tudod, nem mugli árvaház ez, hanem varázslóknak kifejlesztett, csak mivel az embergyerekek többségben voltak, így hát mást nem nagyon alkalmaztak. Kivételezés nem volt.
*Néz a szőke hercegére, majd vár. De nem állva. leül az ágyra, hogy ne kelljen álldogálni, majd a fiú haját simogatja.*
-Hmm egy kérdés, nos rendben van várom én vagy nem most fogalmazod meg?
*Igazából nem tudja és nem is érti, hogy egy kérdésen miért kell ennyit filózni, de rendben van Akoni ilyen és ő türelemmel vár.*
-Semmi gond én értettem mit mondasz. Ennyi idő után már jól kiismertelek azért...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 6:40 pm

*Nah még szerencse, hogy egyik szobatársa sem nyit rájuk most. Valamiért azt érzi, hogy kissé hülyén venné ki magát a dolog. De szerencsére ez nem történik meg, szóval semmi gond. A tánc abbamarad, helyét a bohóckodás veszi át. A válaszokra csak bólint, majd mikor a Ayla is elkezdi csikizni, na meg csipkedni is, akkor nem bírja ki, hogy ne nevessen ő is. Nagyon csikis, de ezzel biztosan Ayla is tisztában van. El is veszti az egyensúlyát, de szerencséjére nem a földön koppan okos buksija, hanem az ágyon végzi. Így szinte meg sem érezte a zuhanást, hiszen a pihe-puha ágyikó mindent felfogott. Végig is dőlt rajta, de Aylát nem bírta elkapni, így a lány még ott ácsorog.*
-Áhh, remek, már amúgy is kezdtem lefáradni.
*Mondja nevetve, de ez persze nem igaz. Azért ennél jóval többet bír, csak úgy mondja a dolgot.*
-Eszembe jutott valami az egyik válaszodból. Azt mondtad, hogy az árvaházba emberként kezeltek. És ott nem tűntek fel a hegyes füleid a nevelőidnek? Vagy ezt nem értem. Vagy valahogy rejtegetted?
*Nem a praktikára magára kíváncsi, csak a tényre, hogy hogy is volt ez a dolog! Még mindig fekve van, onnan néz fel vörös hajú szerelmére. Várja a választ, persze kíváncsian, majd rájön, hogy még nem felelt az egyik kérdésre.*
-Van egy kérdés, amin gondolkoznom kell, mert nem tudom normálisan megfogalmazni. Bár a válasz talán egyértelmű, de nem tudom, valamiért mégse az. Na ezt jól megmondtam!
*Mondja Akoni továbbra is mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Dól háló - Page 3 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Dól háló - Page 3 Tek4e9df14d075d17172896

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 6:30 pm

*Örült annak, hogy sikerül a fiúnak időben kapcsolnia. nem is tévedett, Akonit csak ismeri már annyi ideje, hogy ezt is meg tudta állapítani magában. Igazából ő úgy döntött nem szólal meg mostanság. Ha Akoni szeretne valamit megosztani akkor rendben, de egyébként nem nagyon. Néha fölösleges a beszéd és most saját részéről úgy érezte. Ellenben a fiúval, aki éppen táncikál vele. Nos ő éppen hogy be nem áll a szája, de persze ezt nem rosszindulatból kell érteni.*
-Hát igazából nem is tudom. Néha csak így eszembe jut valami és azon töprengek. Mindig más és más.
*Nem egyértelmű a válasz, de userke már nem emlékszik min töprengett Ayla még anno... Aylának jó a tánc. Nem fárad el szintén egyhamar, mert azért jó a fizikuma, meg milyen röhejes lenne, ha már most kidőlt volna pár lépés után. Eléggé bizarr lett volna és talán Akoni is kételkedett volna vagy ki tudja mi lenne? na de lényegtelen. Fiú szemeibe néz, aki továbbra is csak beszél és kérdez, Ayla meg szépen válaszolgat.*
-Nos, nem tudom, ezt csak te tudod, de most be kell érned velem is, mert csak ezt tudom ajánlani egyelőre. Igaz a nyolc év nem hangzik túl soknak, de én sem élek ezer évig, azért számít nekem is az a majdnem egy évtized.
*Hogy miért mondta az egyelőre szót, azt nem tudja, mert igazából csak úgy odapasszolt az a szó és ennyi a válasz. Persze a szokásos mosolygás nem maradhatott el, igaz néhány másodpercig, mert aztán megint komolyra vette a figurát. felpillant a következőkre és érdeklődő tekintetet mutat, mert a pár kérdés nos úgy hangzott, mintha valami fontosat szeretne megosztani vagy megkérdezi tőle a srác. Léptei ilyenkor kicsikét megnyúltak, lelassultak, ám nem maradtak félbe csupán jobban koncentrált a szavakra mint a táncra.*
-Mond csak nyugodtan.
*Ezek után meghallgatta azokat a kérdéseket és elhangzásuk után válaszolt is mindegyikre. Nagyon is tudja mennyire kíváncsi a fiú, de azért Ayla sem panaszkodhat, hiszen eléggé szereti tudni mi is folyik körülötte, még ha az olyan dolog is, ami talán nem tartozna rá. persze ez a túlzás csak nagyon ritka esetben jön rá és akkor is észreveszi egy idő után magát, így vagy elsüllyed vagy pedig bocsánatot kér, hogy kotnyeleskedett.*
-Igazából a felnőtté válás nekem nem nagyon volt. Az árvaházban ugyanúgy kezeltek, mintha normális ember gyerek lennék, így tizenhét évesen már betöltöttem azt.
*Reménykedett valamivel érdekesebb lesz a kérdés, de csalódnia kellett, mert nem így volt. Nem is tudja miért várt valami fontosabbat...*
-Tudod én nem nagyon hallok semmit sem, csak amit magamban dúdolok, de egyébként semmi.
*Kicsikét furcsa mosoly jelenik meg arcán, de sokáig ez sem tart. Helyette átveszi az a megszokott boldog mosoly. Mikor a fiú felemeli meglepődik, és azért normálisan elkezd kapaszkodni, mert nem szeretne kicsusszanni a két kézből, ami tartja. Mikor földet ért hirtelen csiklandozást érez a dereka felől. Na vajon ki lehet? Eléggé nyomi kérdés. fiú csikizésére igen elkezd nevetni úgy, ahogy az említett személy várta, mert Ayla már csak ilyen. Ez nem megjátszott, nem színpadias, hanem szívből szóló. Gyors ellentámadásba lendül. Elkezdi Akonit is csiklandozni. remélhetőleg hatással lesz rá, de ha nem akkor a gyenegéd csípkedés is megteszi, melybe torkollni fog a helyzet.*
-Mást nem is akartál kérdezni? Mert mondtad, hogy pár kérdés, nos eddig ez nem volt sok. Én többet értenék ezek alatt.
*Kérdez rá két akció között s közben azért figyeli az eseményeket, ahogy tud menekül a csiklandozás alól.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 5:38 pm

//olvad//

*Az első pár lépésnél valóban Ayla vezetett, de Akoni gyorsan kapcsolt, és elkezdte átvenni az irányítást. Ebben a táncban az a remek, hogy annyira nem kell odafigyelni, könnyedén tudnak beszélgetni, vagy csak egyszerűen álmodozni, vágyakozni, reménykedni, gondolkodni, bármit. Akoni most inkább a beszélgetésnél marad, a többinek nem látja értelmét, hogyha szerelme a közelében van. Miért gondolkozna itt, az azzal járna, hogy egy csomó ideig csöndben bámulná a plafont, akkor pedig nem biztos hogy jó társaság lenne. Pedig ez az igazi célja, mi más is lehetne?*
-Azt mondtad, hogy a te fantáziád most máshol jár. Mégis merrefelé? Már ha nem titok, akkor beavatnál engem is?
*Kérdezi meg mosolyogva a fiú, miközben újabb pár lépést tesznek meg. Nincs megállás, mondjuk az a pár lépésnyi táncikálás nem nagyon fárasztotta még le a fiút. Ha majd abba a stádiumba ér, akkor majd egyszerűen ledől az ágyra, magával húzva Aylát is, de ennek az ideje még nem jött el, bármennyire is szeret lustálkodni. Inkább ropja a táncot, mely számára is kellemes időtöltés, főleg a partnerével. Mással meg igazság szerint nem is nagyon tenné.*
-Olyan furcsa, eddigi igen hosszú életem során, eddig mindössze három lánnyal táncoltam. Bár, miért is kellett volna nekem több partner? Pedig már mondjuk legalább 8 éve csinálom ezt, nagyon korán elkezdtem. Bár gondolom neked ez a nyolc év semmiség.
*Nah talán még ilyet sem mondott. De csak most gondolt bele, hogy ami neki sok idő, 8-10 év, az szerelmének szinte semmiség. De hogy miért pont ma suhant át ez a gondolat az agyán, azt még ő maga sem tudja, bár talán sejti. Talán mert most mondta ki? Talán!
Hallani vél valamiféle zenét, de nem tudja, hogy ezt csak beképzeli magának, vagy valóban ott van, szól. Talán a kúria egy varázslatossága ez, vagy csak ő képzeli oda, és csak a fejében szól eme dallam, mely nagyon megkönnyíti az éppen táncoló dolgát. Már ha Ayla is hallja ezt, amiben nem lehet biztos mindaddig, amíg rá nem kérdez. De előbb valami mást akar megtudni. Ma már amúgy is sokat beszélgettek ilyesmikről, így bőven belefér pár olyan kérdés, melyeket már régóta fel akart tenni, de valamiért azt érezte, hogy nincsen még ott a megfelelő pillanat. Hát most azt érzi, hogy bármit kérdezhet.*
-Lenne pár kérdésem Ayla! Remélem nem zavarnak majd, de ez mind csak a kíváncsiságom miatt van. Hisz tudod mennyire kíváncsi vagyok.
*Teszi hozzá mosolyogva, majd fel is teszi azt a két kérdést.*
-Az egyik, hogy egy fél-tünde hány éves kortól számít felnőttnek? Mármint ezt hogy veszed? Mert gondolom nem emberi léptékkel nézed a dolgot, és 18 után számítasz felnőttnek, vagy igen? A másikat meg még nem is tudom, hogy hogy fogalmazzam meg. Elég furcsa dolog. Na jó, ezt hagyjuk meg egy másik estére.
*Kéri a lányt, remélve, hogy ezzel megelőzi az esetleges olyan kéréseket, hogy mégis tegye fel azt a bizonyos kérdést. Talán ezzel Ayla kíváncsiságát is felcsigázta, talán nem. Ki tudja?
Azonban vannak neki kérdései, más dolgok is, például a zene, amit nem tudja, hogy csak ő hall-e, vagy szerelme is?*
-Van egy másik furcsa dolog. Nem tudja, hogy én kezdek megőrülni, vagy tényleg hallatszódk ez a zene? Nem mintha zavarna, sőt, örülök neki, csak annak nem örülnék, hogyha ez csak a fejemben szólna, mert ugye az talán rossz jel lenne.
*Mondja ki mosolyogva. Egy ideig nem akarja hallani a választ, lehet hogy fél tőle, bár ez nem valószínű? Csak egy kicsit a tánccal is kell foglalkoznia, hiszen nem akarja letaposni Ayla lábát. Eddig talán nem is tette meg, ha igen, akkor majd a végén elnézést kér a lánytól. De csak nem. Megfogja Ayla derekát, és felemeli őt. Nem tudja, hogy van-e ilyen lépés, vagy nincs, de hát szeretné feldobni az estét, amibe egy kis bohóckodás is belefér, nem csak a feszes testtartással menő tánc. Aztán leteszi a lányt, és ahelyett, hogy visszaállnának a megfelelő alapállásba, és ismét elkezdenének táncolni, Akoni elkezdi csikizni a lányt. Szeretné hallani hangos nevetését, és talán így a legkönnyebb ezt kicsalni egy másik személyből...*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Dól háló - Page 3 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Dól háló - Page 3 Tek4e9df14d075d17172896

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2009 9:15 pm

*Lassan de biztosan lépkedtek a háló felé, ahol Ayla megtorpant, s az ok az volt, mert éppenséggel az ajtót kellett kinyitnia a fiúnak, ráadásul kétszer. Ahogyan az övé is működik. Na de ez van, nem kell türelmetlennek lenni, hiszen az nem vezet semmihez sem. Minden esetre lassan de biztosan bejutottak a szobába Ayla nagy meglepetésére, mivel ott rend volt.*
-Jééé micsoda csoda, hát ezt is megértem.
*Azta az egy póló mit sem számított a földön, a múltkorihoz képest patyolat tisztaság és rend volt. Mosolyra húzódott automatikusan a szája, mert hát ezt nem lehet nem megmosolyogni. Természetesen rögtön felismerte szerelmének kis zugát, a szörfdeszka nos igen szimbólumként keringi körül a fiút, hát nem csoda, nem látott még más diákot akinek szörfje lett volna, na de mondjuk az is igaz, hogy ez az iskola elég nagy, így ház meglehet van más is.*
-Nos... nem is tudom. Akkor képzeljük oda? Bár az én fantáziám most teljesen máshol jár...zenei téren.
*Mert hol máshol? Nos Akoni szépen megfogja a kezét, aztán persze odalépett elé, Ayla ekkor felnézett a szemeibe, majd megcsókolta, nos igen szép este, át is ölelte. Igazából nem tudja mire megy ki ez az egész, de hát majd kialakul valami. És persze várt, mert itt félbe maradt minden. Nos úgy tűnik ezt most Aylának kell kezdenie. Egyet hátralépett, majd a fiút húzta magával egyúttal, aztán reméli, hogy azért sikerül kapcsolnia hamar a srácnak, ha nem akkor most megcserélődnek a szerepek és Ayla lesz a vezető, bár kétli, hogy ennyire nem reagálna Akoni.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2009 8:39 pm

*Ketten érkeznek meg a Dól háló elé. Zsebében matat egy ideig, majd előhúz egy kulcscsomót, melyen mindössze két kulcs található. Az egyik a dól háló külső ajtaját nyitja, a másik pedig a bal oldali szoba ajtaját. Mindkettőn bemennek, és ott talán Ayla legnagyobb meglepetésére rendet találnak. Bizony, ez csak azért van, mert a múltkor amikor bejött a szobájába a lány akkor egyből ki is rohant.*
-Remélem most nem olyan lesz a reakciód, amilyen a múltkor. Igyekszem rendet tartani, bár be kell valljam, hogy nagyon nehéz.
*Mondja, amikor egy polót vesz fel a földről. Na igen, azért nem tökéletes, de valamennyire azért mégis csak jó, és talán Aylának is elfogadható. Két dolgot látni, mely alapján fel lehet ismerni, az ő sarkát. Az egyik a szörfdeszka, a másik pedig a gitár. Ez szinte egyértelmű is, mármint hogy ez az ő része. Na de menjünk tovább. Még mindig fogja Ayla kezét, ugyanúgy ahogy akkor tette, amikor jöttek fel. De el kell engednie. Megfogja a gitárját, de ekkor jön csak rá, hogy nem tudja, hogy játszhatna ez nekik magától.*
-Még mindig nem tudom hogy lesz zenénk. Ugye az elektromos kütyük itt nem működnek, szóval nem tudom.
*Lerakta a hangszert, gondolkoznia kell. Addig is odalépett Ayla mellé, és megcsókolta a lányt. Nem tudja mit mondjon, teljesen tanácstalan. Egyszerűen átölelte őt, és a szemébe nézett. Átkarolta a lány derekát, és egyszerűen el akart kezdeni lassúzni. Nem nagyon akart semmi különöset, főleg azért mert nem nagyon tudja, hogy menne-e neki. Ráadásul itt nincs is annyira bonyolult lépések, zene nélkül is könnyen táncolhatnak. Semmi akadály nincsen, de nem tudja, hogy ennyi elég-e Aylának arra, hogy egy kis színt vigyen a lány életébe.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:59 pm

*Leona hallgatja a a választ és a végén kiröhögi magát.*
-De komolyan erre miért nem gondoltam? - kérdezi hiszen ez olyan logikus. *
Amikor Rayko odafekszik mellé, Leona átkarolja a nyakát. A dícsérő szavakra nagyon mélyen elvörösödik. Lesüti szemét. *
- Örülök hogy így gondolod. - suttogja.*
Megcsókolja a fiút. Amikor kibontakozik az ölelésből, ránéz órájára. A következő percben utálja magát, de feláll, és lassan indulni készül.*
- Örülök hogy itt találtalak. Majd találkozunk. - mondja csöndesen, és lehajol egy utolsó csókra, majd kisiet az ajtón.*
Felrohan a szobájába, leveti magát az asztalhoz, majd elkezdi befejezni dolgait, közben pedig próbál összehozni valamit Legendás Lények Ismerete órára.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:50 pm

-A japánok szigorú szabályok között élnek kifelé harmónikus és tisztességes, erkölcsös család képét mutatják. De ha maguk között maradnak... Akkor kijön náluk, mi lapul a felszín alatt. Maradjunk annyiban, hogy a prüdség jellemzi őket a legkevésbé.
Legszívesebben kibontanám az üvegcséket, hogy szagold meg szerintem akkor rájönnél. De bácsikáimnak megígértem, hogy csak akkor fogom kinyitni, ha tényleg szükségem lesz arra, hogy kikapcsoljam az agyam, és a mágia világának módszerei nem hatásosak.
*A fiú szélesen elmosolyodik, majd visszateszi az üvegeket.*
- Az áttetsző az szaké. Magyarul rizspálinka. Az arany színű meg egy különleges ír sör. Nagyon ritka. És az egyik legütősebb a világon a sörök közül.
*A fiú kineveti Leonát, mikor ledegradálja magát. Odafekszik, majd odabújik mellé.*
- Nem választottam dinka nőt. Téged választottalak. És így szeretlek ahogy vagy.
*Majd megcsókolta alányt.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:42 pm

Leona mosolyogva hallgatja a fiút. Szereti a rejtvényeket. De nem este. Mosolyogva szemügyre veszi a fiolákat, majd nagyot sóhajt.*
- Oké kössünk egyességet. Nézem tíz percig az áttetsző folyadékkal teli fiolát, majd a másik üvegcsét. És utána kijelentem hogy nem tudom. Rendben van? .... Bár hogyha Írországról van szó, akkor az arany színű italra tippelnék, és a szerencsével, a pénzzel vagy a koboldokkal kapcsolatban. Bár utóbbi kizárt mert mondtad hogy a mugliknál kutakodjak.... - elneveti magát. - Oké ezt meg kell fejtenem.. jelezz valahogy ha jó felé megyek. De nem valószínű. Japán? Hmmmm. nem igazán ismeerm azt az országot. áttetsző folyadék... nem tudom. Tényleg fogalmam sincs. Az első dolog ami eszembe jut, az az hogy a japánok nagyon erkölcsösek.*
Gondterhelten leül az ágyra. Járatja az agyát, de tényleg nem jut eszébe semmi, amit pedig idáig mondott, valószínűleg butaság. *
- Ne haragudj. Dinka nőt választottál. - mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:26 pm

-Ezek emlékek a rokonaimtól. Ők élnek Írországban és Japánban. Két mindenki által ismert különlegessége van ezekbe az üvegcsékbe zárva. Ennyit segítek.
*A fiú kivette és a lány kezébe adta az üvegeket.*
-Nézd meg jó alaposan. Mire emlékeztetnek. És hozzáteszem. Mugli dologban gondolkodj. Ne bájitalban. Ó. túl sokat segítettem.
*Közben szöget üt a fejében amit a lán mondott.*
-Mi a baj a bájitaltantanároddal? és ki a bájitaltantanárod most?
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:18 pm

*Leona nem tudja elfedni vigyorgását, mikor látja hogy kedvesének tetszik amit csinált. A kérdésre kicsit elbizonytalanodik.*
- hidd el, fogalmam sincs. Nem értek annyira hozzájuk, és nincs igazán érzékem a bájitalokhoz. Főleg ilyen tanárral.... De meséld el mi van az üvegcsékben . . -kéri mosolyogva. *
A süteményből nem kér. Most valahogy nincs étvágya. de az üdítőt hálásan fogadja el, és szinte azonnal megissza. A poharat leteszi az asztalra, majd a dobozkához lép, és hogyha még minidg nyitva van, közelebb hajol hogy megszemlélje tartalmukat.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 6:10 pm

*Rayko kiveszi a füzetet és elkezdi lapozgatni.*
- Na nézzük drágám, mit kreáltál.
*A fiúnak elkerekedik a szeme. És felderül az arca. Nagyon tetszik neki az első kép. Többször nagyokat sóhajt, mintha valós életkép jutna eszébe a rajzok láttán. Pl. gyermekként, amikor tényleg mászott fára mókussal. Csak éppen ő kergette a mókust. Vagy kígyóval hadakozva, ami éppen egy mókusodút vagy madárfészket akart kifosztani. Furcsa valamiért a hüllőket soha nem szerette. A teknősök kivételével. Aztán meglátja az utolsó képet és oylan nevetés tör rá, hogy akönny is kicsordul a szeméből. Hát így nem képzelte volna el magát. Közben persze eszeget a süteményből, amit a lány hozott, de először őt kínálja meg, sőt tölt neki egy kis üdítőt is, amit a konyháról hozott el. Majd reggel visszaviszi.*
- Láttam nézted hosszabban az üvegcséimet. Szerinted mi van benne? Vagy honnét van?
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:59 pm

*~ Oké akkor mégis jelen leszek mikor megnézed.*
Érdeklődve figyeli, a ládát. Nagyon helyes, látszik rajta hogy nagy becsben tartják. Nézi a bájitalokat, mert valószínűleg azok, de nem tud rájönni hogy mit tartalmaznak. közelebb lép, és átkarolja a fiút. Mosolyogva tekint vissza a növényekre.*
- Látom szereted őket. - mondja nevetve. - Természetgyerek.*
kinéz az ablakon, ahol már sötétedik. Nemsokára mennie kell, mert van egy kis munkája. De addig is Raykoval szeretne lenni. Ha a fiú elővette a füzetett, és kinyitja, akkor magát láthatja Fekete ruhában, nadrágban, ingben, oldalára kötött karddal. Haját borzolja a szél. De persze szembe találja magát több ábrázolás móddal is, ha tovább lapoz. Sziklán ül, vagy az egyik képen éppenséggel kisfiúként, fára mászik egy mókus társaságágban.*
Leona félszegen várja a reakciókat. Nem volt benne biztos hogy a fiúnak tetszik a stílusa, hiszen fekete-fehérben szeret rajzolni. Háta mögött összeszorított kézzel várakozik. kicsit elpirul, mikor az a kép következik, melyen Rayko látszik, féloldalas mosollyal, zsebre tett kézzel, könyökhajlatába akasztott piknik kosárral megy.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:40 pm

*A fiú örül, hogy viszonozzák a csókot. Nagyon boldog, hogy kedvesét újra a karjai közt tarthatja. Nem is szivesen teszi le a földre. De végül mégis ez történik.*
- A rajzodat nem néztem meg. Úgy gondoltam, majd te megmutatod nekem.
*Azzal elővesz egy kis méretű ládát. kb. két tenyér hosszú és három tenyér széles. Leteszi az ágyra, ami még nincsen bevetve. Az ágynemű sincsen felhúzva. Kinyitja a ládát. Belül egy gondosan kipárnázott részen egy becsukott füzet nyugszik egy aprócska áttetsző folyadékkal töltött üvegcse és egy másik üvegcse mellett, amiben azonban aranysárga színű buborékos folyadék van. És még pár a fiúnak fontos tárgy kapott benne helyet. Mióta megjött ezta ládát még soha nem vette elő. és nem is mutatta meg senkinek sem. Leona az első aki láthatja tartalmát. Ő azonban először a virágokkal foglalkozik.*
-Az a kettő Yukka pálma, a vékony egyenes, botszerű növény meg bambusz. Az ott egy süvegfenyő. Mutat egy apró bonsai szerű növényre. Az meg a futót szerintem te is felismered. Mindenfelé közönséges. Borostyánnak hívják. Még nem volt időm rá, hogy végigfuttassam az ablak körül, de majd az lesz.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:29 pm

*Leona nevetve figyeli, ahogy Rayko felkapja, és kap tőle egy csókot. A lány átöleli a nyakát, és viszonozza a kedvességet. Egyenlőre nem szándékozik elengedni kedvesét, de szakít időt a válaszadásra.*
- Te is nagyon hiányoztál nekem. - mondja mosolyogva. - Ne haragudj....*
Fejét a fiú vállára hajtja és csendesen megkérdezi.*
- Tetszett a rajz? Kicsit javíthattam volna rajta, de nem olyan rossz... igaz?*
Rámosolyog majd ismét megcsókolja. Tényleg nagyon régen találkoztak.*
Közben szétnéz Rayko szobájában, és szeme a virágokra vándorol.*
- Hűű ezek gyönyörűek. Te gondozod őket? - kérdezi, és hogyha szabad, akkor odalép a nyövényhez és óvatosan megérinti ujja hegyével a szépséget. - mi a neve?*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:18 pm

*RAyko éppen a virágait helyezi el nagy gonddal, erre különös figyelmet fordít, mikor egy halk kopogást hall. De nem a szoba ajtóján. Hanem a hálókörletének az ajtaján.*
-Pillanat.
*Kiabál ki a szobából. Azzal felkap magára egy inget, mert eddig félmeztelenül volt, csak alsónadrág volt rajta. Miközben rövidnadrágját veszi fel a kapkodásban nagy puffanás kíséretében pofára esik. Gyorsan feltáplászkodik, majd az ajtóhoz siet. Mikor kinyitja a szeme szája tágra nyílik.*
- Ö...izé...
*Majd mint aki álomból ébred...*
- Sziaaaa!!!
*És kiveszi a sütit a lány kezébőúl gyorsan az asztalra teszi, majd derekánál fogva felkapja Leonát és megöleli. Nagy csókot nyom a szájára.*
- Olyan régen nem láttalak, úgy hiányoztál.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Dól háló - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:10 pm

*Leona hallotta hogy Raykot átköltöztették egy másik szobába. Elhatározta hogy meglátogatja barátját. Belógott a konyhába, fogott egy üveg üdítőt, és egy doboz süteményt, és elindult a fiúhoz, hogy avassanak.*
Rózsaszín ruhájában érkezik, barna bokacsizmájával. Haját befonta, és szalaggal kötötte össze.*
Fellépdel a lépcsőkön, majd befordul a folyosóra, hogy bebocsájtást kérjen. Megáll az ajtó előtt, és halkan bekopog. Maga elé tartja az innivalót és a sütit, hogy még imponálóbb legyen és várja, hogy hall-e egyáltalán hangokat odabentről. Amikor egy kis matatás üti meg a fülét, elmosolyodik, és izgatottan áll egyik lábáról a másikra. Ha kinyílik az ajtó, akkor megvárja hogy mit szólnak hozz, majd mondandójába fog.*
- Szia. Ne haragudj hogy a múltkor olyan gyorsan elmentem de tudod mostanában sok a dolgom. - mondja fejét lehajtva. - Hoztam sütit. Gondoltam tarthatnánk ház avató ünnepséget.... ahogy a mugliknál mondják. - mondja majd elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Dól háló - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2009 5:01 pm

*Rayko most költözött át az új szobájába. Tágas, napos. Még látja a lemenő sugarakat. De furcsa neki. Megszokta, hogy 3 másik emberrel alszik egy szobában. ehhez képest most az ottani lakrészének megfelelő nagyságú, sőt tán picivel nagyobb szobába került át. csodálatos dolog a mágia. Ez a muglik világában egy iylen szoba kialakítása sőt, az egész lakrészek átalakítása belekerült volna több hónapba is, ha nem egy egész évbe. Itt meg. Tegnap még a saját szobájában feküdt le, most meg közölték vele, hogy cuccoljon át ebbe. Javában rámolt.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dól háló - Page 3 Nincskaszt

Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:45 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Noah Karl Pavel
2. Logan Knucker
3. Demyan Yaromir
4. Mike Preston

A szoba lakói - bal oldal:
1. Boris Casimir Pavlov
2. Tyler Wayne
3. Toma Grigor Anton
4.


Toma Grigor Anton része:

Tündefi létére vanó tekintettel fala zöldes-barna, rajta néhány tünde motívum, melyeknek jelentését csak a fiú ismerheti. A fal mellett hosszanti irányban van tölgyfából készült ágya, mellette egy nagyobb kosár egy etető-, illetve itatótállal, daimónja, a nőstény tigris számára. Bár az állat többségében a puha ágyon pihen, azért neki is meg van a maga kuckója. Az ággyal szemben a szekrény tornyosul, mely ruhákon kívül nem igazán tartalmaz mást. Az egyetlen személyes tárgy egy fénykép, ami családjáról készült, és az íróasztal közepén kapott helyet. Az ágy és íróasztal között pihen a fiú íja is, nyílvesszőivel együtt. Nincs szüksége nagy térre, hiszen jóformán nem is tartózkodik a szobában, éppen csak akkor, amikor magányra van szüksége, vagy pedig alszik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dól háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dól háló   Dól háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dól háló
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: