Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Alaszkai-medve háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Alaszkai-medve háló I_vote_lcapAlaszkai-medve háló I_voting_barAlaszkai-medve háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Alaszkai-medve háló

Go down 
+4
Nemir Growal
Radomir Athanaric
Samuel J. Colwell
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 10:17 pm

-Rossz embernek sorolod, nem én vagyok a Mikulás, vagy a Jótündér. *mondja, miután a lány szépen elsorolja, milyen herceget és mikorra kér, dehát sajnos nem Zakariás az ügyeletes szépfiú, hogy azonnal ugorjon, sem a dealer, sem a kifutófiú, úúghogy nem nagyon tud ezzel mit kezdeni. Arra, hogy Ariana szerencsés, halványan elmosolyodik.* -Ezt majd neki is elmondhatod. *aztán vállat von.* -Ha gondolod, köthetünk valami durva alkut, esküdözhetsz, kérhetek a véredből, tehetlek a szolgámmá, mondhatom, hogy jössz egyel, de.. minek? Ha nem adod vissza, úgyis elkaplak, megtalállak, élőhalottakat engedek rád, bevadulok és végzek veled, miután kitéptem egyesével a szárnyaidat. *hangja hideg, száraz tényközlő, majd apró szünet után folytatja.* -Nem izgulom túl. *csóválja meg a fejét, majd elmosolyodik, és azonnal a kis hűtőhöz sétál, majd előkap egy üveg narancslevet, és tölt egy nagyobbacska, négy decis pohárba, és odaviszi a lánynak.* -Tessék, ne mondd, hogy szívtelen vagyok és kegyetlen. És kezd sok lenni a számládon. *feddi meg kissé játékosan, majd tölt magának is, kisebb pohárba, a maradék megy vissza, ő pedig lehuppana fotelbe.* -Nem vagyok vészesen fáradt, lehet róla szó. *biccent, majd kortyolgatni kezdi a narancslevét.. és békésen beszélgetnek, amíg valamelyikük ki nem dől. Legrosszabb esetben Jazz itt alszik el a fotelban, Zakariás meg rádob valami pokrócot, vagy átteszi a kanapéra. Ha meg nagyon belemelegszenek, hajnalig beszélgetnek, majd szépen elsuttyannak szunyókálni.*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta
Üzenőláda : Alaszkai-medve háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 10:07 pm

- Fekete hajat és kék szemet kérek, a ló hiányát elnézem, de keringőznie kötelező, hercegi tartás cuki, és mondjuk... Várom a szobám előtt holnap este nyolckor. *Írja elő azt a bizonyos herceget, és már időpontot is függeszt rá, miközben az órájára néz, mintha tényleg azon gondolkozna, hogy mikor tudja fogadni azt a herceget. Mikor a srác feláll és eltűnik, majd visszatér a kulccsal és át is adja, az álla koppan a földön, ámulva néz rá.* - Hogy milyen mázlista az az Ariana. Csak ennyi? Vigyázunk rá, persze, és ahogy sikerült, amire gondolunk, azonnal vissza is adom, jó? Bár őszinte leszek, képes ez a kis csecsebecse megkísérteni, de erős leszek és visszaadom. Drágaszááágom... *Végigsimít a kulcson újra és újra, a szeme elé emelve és csillogó szemekkel nézve, aztán lassan elteszi.* - Köszönöm szépen, én is, Morur is, de valszeg az életben nem fogsz vele találkozni, szóval főleg én köszönöm. De hogyha nem feszítem túl a húrt, azért valami innivalót elfogadnék. *Mondja, de hogyha a srác inkább kidobná, akkor szó nélkül, mint valami lekötelezett - mert hát az - lelépne jóéjszakát kívánva.* - De ha mondjuk, ha már itt vagyok, beszélgetnél... *Úgy tűnik, hogy nem éppen álmos, megforgatja még párszor a kulcsot, mintha használni akarná, persze durva lenne, hogyha mondjuk itt nyílna ki az egyik ajtó, vagy kerülne elő valami titkos rekesz az itteniek titkaival... Nem, azt nem illik, itt nem kéne kutatni, szóval kinyitja a nyakláncát és ráfűzi, visszadárja és a ruhája alá csúsztatja.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:51 pm

-Hacsak nem cáfolsz rám, akkor tényleg igazam van, úgyhogy sajnálatos módon kénytelen vagyok visszautasítani Téged. De majd eljön a herceg! *kacsint, aztán csak vár, a lány kétségbeesett pillantásaira és heves tiltakozására pedig csak somolyog.* -Tippelgethetek még, ha gondolod.. De én elhiszem. Jófej vagyok és mindent elhiszek! *emeli fel kezeit, majd visszateszi, hogy tovább vakargassa Kászon füle tövét, emrt azt szereti, meg Zakariás is, úgyhogy kellemest a hasznossal. Vagy inkább a másik kellemessel. A szívességnél már alaposan kagylózik, és várja, mi lesz ennek az egésznek a vége, úgyhogy nem is szól bele, csak halkan, csendben várja, amíg a lány, nos, kiszenvedi, hogy mit is akar. A szempillarebegtetésre meg nagy szemek meresztegetésére csak somolyog, és int.* -Várj.. *azzal Kászonnal együtt bemászok, becsukja az ajtót, pakolászik egy kis ideig, majd visszajön, kezében már ott forgatja.* -Aztán ne kótyavetyéld el, nehezen szereztem, és egész hasznos jószág, úgyhogy.. szigorúan kölcsönbe! *köti a lány lelkére tulajdonképpen, majd nemes egyszerűséggel nyújtja át a lánynak azt a bizonyos kulcsot, majd zsebrevágja a kezét, megállva a lány előtt.* -Még valamit?
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta
Üzenőláda : Alaszkai-medve háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:45 pm

*A színpadias sóhajra kis mosollyal válaszol, majd félvállról szólal meg.* - Tudod, az a mondás járja, hogy az a foglalt, akin fekszenek. Amúgy nem hangzik valami jól az a tudtommal dolog, de a te dolgod. És nehogy komolyan vegyél, hogyha tényleg rád hajtanék, az nem ilyen lenne. *Mosolyog egy picit, és persze nem is hajtana rá, hogyha tudja, hogy Ariana van és létezik. Hogyha nem lenne... Hát, igazából akkor se, mert nem az a ráhajtós típus. Ő csak úgy van, elvan, aztán majd egy pasi becserkészi, ha megtetszik neki a stílusa. Vagy nem. Minden esetre nyújtózik egy picit, aztán megrökönyödve hallgatja a tippeket.* - Ez rémes. Ilyen átlátszó vagyok? Megölni? Én? Dehogy! Miért csapnának ki? Tudsz valamit, amit én nem? Nem csináltam semmi rosszat, én jót akarok csinálni, Jót! *Emeli ki újra, és azért kicsit kínosan felnevet a feltételezésekre, de hallatszik, hogy mennyire is kínosan.* - Szívességről lenne szó. Szükségem lenne rá egy kicsit. Van egy másik diák, komolyan mondom még kevesebb embert ismer, mint én... Morur, igazából Wabters Morur, de csak Morur és... Szóval, elméletben van egy eldugott hely a kúria alatt, ahova be szeretnénk jutni, és hogy eljussunk hozzá szükségünk lenne, hát... A Titkok kulcsára. Láttam nálad múltkor, na jó, még jó múltkor, és szeretném kölcsön kérni. Szigorúan kölcsön, de hát tudod, hogy hol lakom, a körtársad vagyok, nem fogok megszökni, a becsületem tiszta, mint a frissen hullott hó és... Na? *Kérdezi, reménykedve, hihetetlenül szép szemeket meresztve, ami egy kicsit megalázó, hogy ilyen gyerekes dolgokhoz folyamodik, de azért mindent bevet, hogy érzelmileg hasson a srácra.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:29 pm

*Jazz szavaira jöhet egy színpadias sóhaj, majd csak a fejét csóálja.* -Bocs kislány, de ez a hajó elúszott, komoly kapcsolatban vagyok, tudtommal, jelen pillanatban. Szerintem maradj a kecses mozgásnál, és a megynerő szövegnél, de a dallamot hagyd ki belőle. *tessék, tud ő ám pozitívat, meg bíztatót is mondani, ha éppen arra kerül a sor. Aztán a bizonytalankodásra, és a kérdésre felszaladnak szemölkdöket, lehuppan az egyik fotelbe.* -Nem engedem rád a dühös szobatársaimat, akik mindjárt kitörnek innen? Beszélgetni mellesleg szeretek veled. *toldja hozzá, majd hátradől, egyik keze lelóg, Kászon békésen belemerül, és hagyja, hogy kisgazdája simogassa, amíg a másikat figyelgeti.* -Jazz, te szeretnél valamit, ha jól sejtem kérni. Vagy baj van. És eljöttél hozzám, úgyhogy bízol is bennem. Ki vele, csak nem olyan szörnyű! Megöltél valakit? Kidobtak? Addig találgatom, amíg el nem mondod.. *mondja, néhol apróbb hatásszünettel, miközben tulajdonképpen békésen néz a lányra, bár kezdi feszéyezni, hogy az elhallgat valamit, pedig eljött ide, hozzá, ő meg nem az a nagyon mentalista, nayon lelkizős valami. Mondja csak a lány, aztán majd meglássák, hogyan tovább.*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta
Üzenőláda : Alaszkai-medve háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:24 pm

*Kászon nem lel macskára, helyette Blues-t szimatolhatja, ha akarja, a mosómedvének friss mosószer szaga van, biztosan délután ügyködött... Na jó, nem. Mikor a srác megjelenik és beengedi kicsit vigyorogva csusszan be, gyorsan és kecsesen, persze nem azért van ilyen cuccban, hogy ő most itt csábítgasson, egyszerűen ilyen ruhákat hord.* - Hát így szerenádozzon neked az ember... Igazán hálátlan dolog, hogy ilyen elutasító vagy, egy lányban ez mély sebet hagy, akár örökre is elbizonytalanodhatok és soha többet nem merek majd egy férfi felé se lépni. Bizony-bizony, szegény kislány, akit ilyen durván lepattintottak. *Megerősítésül még bólint is erre egyet, aztán lecsüccsen valahová és kissé látszik az arcán, hogy a kérdésre valamivel jobban elkomolyodik, el is bizonytalanodik, pedig keményen igyekezett valahogy kiötölni, hogy hogyan is bökje ki.* - Mit adnál azért, hogy soha ne halld a varázslatos hangomat? *Kérdezi, reménykedve, hogy egy "bármit" kap válaszul, de valószínűleg annál ravaszabb a körtársa, hogy ezt válaszolja félvállról. Körbeles, hogy mennyire nyugis a szoba, hogyha nagyon, akkor persze lehalkítja a hangját. Blues tök csendben van, lecsüccsen valamerre, nézegeti Kászont és a szobát, láthatóan gondolkozik magában.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:11 pm

*Zakariás, a másik fél-démon, éppen idehaza van, és délután erősen agyalgatott, mi is legyen most 14-én, mert tudja, hogy Ariana inkább üli meg Chris születésnapját, de ő mégiscsak szeretne vcalami apró, romantikus dologgal készülni, és ki tudja? Talán örülni is fog neki. Igazán csak valami apróság.. Aztán jön az az elnyújtott nyávogás, amire betapasztja a fülét, Kászon azonnal szimatolni kezd, Zakariás azonban félig lábbal, félig csípővel tolja odébb a kutyát, majd ajtót nyit, egyik keze még mindig a fülén.* -Gyere, azonnal befele, mielőtt a környék összes macskája idesereglik. Te jó ég Jazz! Még mindig borzalmas a hangod! *morog, miközben betessékeli a lányt, majd becsukja mögötte az ajtót, és egyszerűen bevezeti a lányt a közösségi helységbe, az a biztos, a többiek ugyanis már minden bizonnyal aszanak.* -Ülj le, mesélj, milyen szerelmi bánatban szenvedsz, hogy már nekem szerenádozol? Mit vétettem? *mondja, de hangján érezni, hogy nem gondolja ám annyira komolyan, de tény, hogy ez a macskanyávogás nem éppen a legjobb szerelmi vallomás, főleg nem így este/éjjel..*
Vissza az elejére Go down
Jasna Novarro

Jasna Novarro


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 355
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta
Üzenőláda : Alaszkai-medve háló Tek50642c46ca5b97.70209102 Jasna "Jazz" Novarro és daimónja Blues a mosómedve.

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 9:03 pm

*Furcsa pillanatok egyike, hogy egészen nyugodt körülmények között bukkan fel. Se nem egy vonatúton, ahol majdnem kinyírják őket, se nem hálóruhában széjjel fagyva egy házban, ahol szintén majdnem kinyírják őket. Fel van öltözve, teljes mértékben, női magassarkú csizma van rajta, de könnyedebb darab, nem sül meg benne, farmer, fehér blúz, felette könnyű, hosszú kabát kinyitva, lehet, hogy most meg egy kicsit túlöltözött. Sehogy se sikerül eltalálni a tökéletes ruhamennyiséget? A fején nincsen semmi sapka, vagy bármi, ami takarná a szarvát és igyekszik nem törődni se azzal, se az enyhe kénszaggal maga körül, amit sehogy se sikerül eltüntetnie. Mindegy, hozzá tartozik, és Zakariást csak nem fogja kiakasztani. Kopog, álldogál, vár, magában összegzi, hogy még is mit akar.* - Zakariááás, mondd, hogy itt vaaagy vagy egész este itt fogok szerenádozni, hogy előkerüüülj. *Na, ez aztán a komoly nekromanta. Nem kiabál olyan hangosan, mert hát tíz óra, lehet a környéken valaki aludna, inkább csak elnyújtva-nyávogva beszél, nagyon szüksége lenne a segítségre és hát istenem, nem lehet olyan büszke, hogy ne kérjen segítséget.*
Vissza az elejére Go down
Natale Carrie

Natale Carrie


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 60
Kaszt : Alaszkai-medve háló Mentalista

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 8:58 am

*Az ágyán ül, és úgy szemez a tálca forró csokival, és a süteményekkel, mintha minimum az életére törtek volna. Leszaladt korán reggel a könyvtárba, hogy vegyen ki másik könyvet, és így hát szobatársai vették át azt, amit Colin hozott neki, és át is adták neki, hogy a fiú tudja, hogy megbántotta, és ilyenkor szoktak süteményt meg forrócsokit hozni... de fogalmazhatunk úgy is, hogy Natale nem túlzottan érzi magát jobban. Könnyen lehet, hogy azért, mert nem evett vagy ivott belőle, csak úgy mered rá, szinte pislogás nélkül. Tegnap éjjel úgy döntött, enged a kis szúrásnak, a bűntudat lökdösésének, és megpróbálja kicsit rendbe hozni a maga módján... de utána az lett, hogy szúrás helyett úgy érezte magát, mint akit gyomorszájon rúgtak. Ha ez van, ha enged az érzelmeinek, akkor köszöni szépen, nem kér belőlük. Feláll végül is, és megigazítja a ruháját a tükör előtt. Fehér ing, fekete nadrág, nyakában igen rosszul megkötött nyakkendő, haja kicsit viseltesebb, mint általában, de képtelen egyszerűen törődni azzal most. Felveszi fekete kabátját, a cipőit, és az ajtóból még egyszer visszapillant a tálcára... de végül érintetlenül ott hagyja az asztalán. Nellondba tart, hátha ott talál valami könyvesboltot, vagy könyvtárat, elvégre még nem fedezte fel. Ha nem talál, hát nem talál.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:52 pm

*Ő ugyan nem éli meg annyira szép történetnek, sokkal inkább keserédesnek... de régen volt, megtörtént, felesleges lenne már aggódni, izgulni, bánkódni miatta. Belesimul a simogatásba, hagyja magát ringatni, majd halványan elmosolyodik.* - Itt mindig történik valami. Épp ezért voltam arra kíváncsi, hogy mi. Fellah...? *Hiába gondolkozik, semmit nem tud a névhez kapcsolni. Nem hallott a sivatagi iskoláról, sem mielőtt elment, sem mióta visszajött, és legfőképpen nem az arénában. Majd felkeresi azokat a diákokat, és megtudakolja, mi ez az egész dolog. Utána halványan elmosolyodik, mikor Zakariás felajánlja a gyakorlást, és biccent.* - Rendben. Azt hiszem, a legjobb, ha visszaadod a kölcsönt. *Utal vissza arra, amikor annak idején ő korrepetálta a másikat. Majd mikor az megszeppen, egy kicsit ő is, de a válasz hallatán rögtön visszatér a mosolya, és újra röviden megpuszilja a fiút.* - Szóval... akkor... aludhatnék itt? *Példamutató diákmentor, rettentően. De igazán nem szeretne máris elválni. Hogyha el lesz küldve, akkor visszamegy a szobájába, ha pedig nem, akkor alighanem csak reggel távozik.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:43 pm

*Nem, nem hosszú a csók, mintha inkább érezni akarná a lányt, és a karjaiban tartani, de nem baj. Majd kialakul az is, Zakariás amúgy sem szeret semmit sem nagyon elsietni. Az elsőn már úgyis túl vannak, régi, szép történet az is pedig, nagyon is. Tartja a lányt a karjaiban, finoman simítva végig annak hátán, fel-le, ütemesen nyugtatóan. Már-már ringatva.* -Izgalmas? Itt? Azt hittem, eléggé ismered a helyet.. De támadás nem érte, a falak még állnak. Az évet is el tudtuk kezdeni. Érkezett pár új diák egy távoli, arab akadémiáról. Fellah. *meséli, majd hallgatja a kardos történetet, tovább simogatva a lányt.* -Legalább megtanultál valamit. És majd belejössz ismét. Ha kell, segítek. Gyakorolok veled. *bíztatja a lányt, majd a kérdésre egy cseppet megszeppen, és erősen eltöpreng, de csak pár pillanat erejéig.* -Igen, azt hiszem, igen. *válaszol végül egész határozottan, miközben Kászon csak fekszik, kushad a földön. Ha így, akkor így.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:37 pm

*Valóban megérzi a rántást, de már felfogni sem nagyon van ideje mielőtt összeérnek az ajkaik. Maga a csók nem hosszú, pedig igazán lehetne az is, ahhoz képest, hogy mióta kerülgetik egymást... utána viszont az ölelésből nagyon nem akar kibújni. Szorosan bújik a fiúhoz, ahogy Pereus tovább fekszik Kászonnal, békességben. Mélyen veszi a levegőt, nem siet sehova, igazán.* - Mesélj, mi más történt abban a kilenc hónapban, amíg nem voltam itt? Én... nem mondhatom, hogy unatkoztam, de meglehetősen monoton volt, úgyhogy nem sokkal tudok többet mondani, mint az előbb. Nem volt mágia, szinte végig... ezért voltam kénytelen megtanulni kardozni. Valahogy... már annyira reflexből jön... szinte nehéz visszaszokni a fókuszok használatára. A képességeimre könnyebb volt, de néha még furcsa, hogy nem csak lógnak rajtam, hanem valóban tudom használni a karkötőt, vagy a medált, vagy a pálcámat. *Dünnyög Zakariás vállába, mesél, kérdez, de a karjaiból még mindig nem akar kikerülni.* - Akkor... mostmár igazán, hivatalosan együtt vagyunk?
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:20 pm

*Nem fogja fel teljesen, de a sötétség már csak ilyen. Ez az, ami a fiút a legjobban zavarja. A néhai kimaradások, ahogy elborítja az elméjét, és teljesen fölébe kerekedik. Aztán észhez tér, mint most is, és ahogy a lány elfogadja a kezet, majd összefűzi az ujjaikat, halvány félmosoly jelenik meg az arcán, bíztatóan mosolyodik el. Kászon persze ebből a gyermeteg, szerelmes ömlengésből igyekszik kimaradni, és csak fekszik Pereus mellett, de azért érezhetően vele fekszik, nem csak úgy, mellette. Amikor Ariana lépései lassan megindulnak, érezhet egy finom, ám erőteljes rántást, ahogy Zakariás egyszerűen a karjaiba húzza a lányt, és a rövid csók után hosszan, szorosan öleli magához. Bizony, nagyon sokat vártak már egymásra, és a lány eléggé hiányzott is a fiúnak, és esélyes, hogy most egymásra lesz szükségük.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:02 pm

*Igyekszik leolvasni az érzelmeket a fiú arcáról, józan ésszel, látnoki képességgel... bármivel. Bíztatást keres, mint az előbb a szerelmes szemek. Valamit, ami megnyugtatja, hogy minden rendben lesz. Ha nem is azonnal, de egyszer majd minden rendben lesz, bizonyára, és addig nem kell egyedül lennie. Persze sosem lenne teljesen egyedül, hiszen az arénában is végig ott volt Chris, és ha más nem, akkor hát Pereus soha nem fogja elhagyni, de hát Chrisnek is ott van Jack... neki pedig igazán szüksége van Zakariásra. Aztán a másik kinyújtja felé a kezét. Elsőre nem nyúl utána, hiszen látja, hogy Zaki talán fel sem fogja, mit csinál... de mikor nem húzza el, akkor óvatosan megfogja a kinyújtott kezet, és közelebb lép, majd elmosolyodik a mondatra. Összefűzi az ujjaikat, és apró lépésekkel még közelebb totyog, majd enyhén lábujjhegyre emelkedik, és ha a fiú nem húzódik el, akkor bizony megcsókolja. Annak idején, mással még megvárta, hogy a fiú kezdeményezzen... de Zakariással bőven túl sokat vártak már egymásra.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:50 pm

*Zakariás ül a sötétségben, és nem igen számít segítségre, vagy bármiféle megmentőre, éppen ezért nem is nagyon kapkod az ilyesmi után. Nincs kiért, nincs miért, nincs minek kimentenie magát. Eddig legalább is nem nagyon volt. A lány szavaira, hogy mégis mi történt vele, és, hogy nem volt ideje pasizni, a fiú csak biccent, finoman, hogy megértette, de mást nem igen tesz, nem mozdul továbbra sem. Hogy mit is érez a lány iránt, aki eltűnt 9 hónapra, amikor a fiút megkaparintotta a sötétség? Talán mégsem mondott igazat teljesen. Ahogy hallgatja a szavakat, és látja maga előtt az arénát, szinte hallja a sikolyokat, a hörgést, a félelmet, látja a rémült arcokat.. és érzi, hogy nem volt eddig teljesen egyedül. A sötétség, a halál mindig is itt ólálkodott körülötte, fogta a kezét, mint valami társ, aki nem hagyja el az embert egykönnyen. Kérdés, mennyire féltékeny barátnő ez a bizonyos sötétség és mennyire lesz képes elfogadni valaki mást rajta kívül. Megfordul néhány kusza gondolat a fejében, mintha maga Kászon, vagy az a bizonyos sötétség lenne rajta úrrá ismét, aztán azon kapja magát, hogy a keze kinyújtva pihen, Ariana felé, már vagy egy fél perce. A lány szavaira a tudatalattija felelt azzal, hogy közelebb lépett egy fél lépést, és egyik kezét a lány felé nyújtotta. Zavarát gyorsan leplezi, és a lányra pillant.* -Te sem vagy egyedül többé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:39 pm

*Pereus tovább dorombol, a hátára fordul, a mancsával néha megböki Kászont... szóval remekül el van, kitartóan igyekszik érzelgős lenni, és igenis érzelmet kicsikarni a másikból. Arianának pedig természetesen feltűnt a változás az aurában, elvégre látnok... de maga felé irányuló rossz szándéknak nem találta nyomát, így egyelőre nem tulajdonított neki lehetőséget. Ha Zakariás el is indult lefelé a sötétségbe, láthatóan neki nem akar ártani, akkor pedig van rá esélye, hogy segítsen neki és megállítsa. Mikor Zakariás kijelenti, hogy nem tudja, mi történt a lánnyal, akkor keserűen elmosolyodik.* - Egy arénában voltam ahol az életemért küzdöttem egy tünde kénye-kedvére, Chrisszel vállvetve, és azért imádkoztam, hogy egymás ellen ne küldjön be bennünket. Nem igazán volt időm pasizni. *Jelenti ki határozottan, majd jobban elgondolkozik a kérdésen.* - Mi változott... az igazság az, hogy nem tudom. *Lehajtja a fejét, esetlenül megvonja a vállát.* - Tudok kardvívni. *Szünetet tart, majd becsukja a szemeit, és jóval nehezebben ejti ki a következő mondatot.* - Menthetetlenül vér tapad a kezemhez. Olyanoké, akik nem érdemelték meg. *Aztán felnéz, vissza a fiúra, és mintha valóban éveket öregedett volna hirtelen.* - És ahogy itt bolyongok, néha borzalmasan fáradtnak és idegennek érzem magam. *Vallja be halkan, szomorú szemekkel nézve a másikra. Pereus abbahagyja a forgolódást, és csak mozdulatlanul fekszik Kászon mellett.* - De amit irántad éreztem, az... igazán nem változott.
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:25 pm

*Ahogy a daimon lefekszik a daimon mellé, az csak rásandít, majd lehunyja szemeit, és hagyja, hogy a másik dörgölőzzön hozzá, még a farka is megindul jobbra-balra. Aztán felemeli buksiját, megnyalja a macska fejét, majd visszateszi a mancsaira a fejét, mintha ezzel mindent el is intézett volna az érzelgősség témában. Zakariás pedig csak figyeli Arianát, akiről valóban nagyon sok mindent gondolhatott volna, de nem nagyon tette. Igazából eléggé magába zárkózott, miután a lány elment, ami az auráján is megérződik, egy kicsit zártabb, gonoszabb, sötétebb a kisugárzása.* -Valóban nem, de ez nem csak rád igaz. Én sem tudhatom, mi történt veled az elmúlt 9 hónapban. Merre jártál, mi változott meg benned. *dobja vissza a labdát laza könnyedséggel, miközben kicsit megigazgatja az ingét, majd összefonja maga előtt karjait. A lány végső kérdésére, amin látja, hogy kellőképpen esetlenül igyekszik valahogy fűzni a gondolatait, lassan csóválja meg a fejét.* -Tudtommal senki. Nem igen mutatkoztam társaságban, mióta elmentél.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:11 pm

*Pereus a legkevésbé sem érti Kászon távolságtartását, és ennek halk nyávogással ad hangot. Értetlenül pillant vissza gazdáikra, majd miután Ariana sem tud neki válasszal szolgálni, csak csendben lefekszik a kutya mellé, és ha az engedi, akkor hozzábújik, akár viszonozza, akár nem. Aztán szépen ott marad, dorombolva, kicsit dörgölőzve, hogy szépen, lassan puhítsa meg a másik daimónt. Ariana kicsit beharapja az ajkát Zakariás visszakérdezésére. Úgy látszik, a másik miatta bizonytalan a dologban... és ő is ugyanígy, Zakariás érzéseit nem tudja hova tenni. Elvégre ő itt volt kilenc hónapig, akár gondolhatta, hogy Ariana meghalt, jóval nagyobb esélye volt valaki mást találni. Mégis, a szemek ritkán hazudnak, és a kútmély, fekete szemekből úgy érzi, hogy korántsincs még vesztve minden.* - Hát... úgy. Úgy értem... nem tudhatom, hogy amíg távol voltam, betöltötte-e valaki a posztot, amire előtte pályáztam... nem igaz? ~ Ari, hagyd a fenébe ezt a posztos dolgot, tudom, hogy az előzőt akarod továbbvinni, de borzalmasan hangzik. - Oké, oké. ~ *Esetlenül tárja szét a karjait, tanácstalanul, ahogyan visszanéz a másikra, majd visszahanyatlanak a kezek a teste mellé.* - Volt... van valaki más?
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:04 pm

*Zakariás gondolatban igyekszik üzenni a kutyának, mire az csak megrázza magát. Nem, ő nem az a kifejezetten érzelgős valaki, ez is olyasmi, ami megváltozott az évek során. Lekushad a földre, mancsait előbbre nyújtja, fejét rátámasztja, megpihenteti a mancsain, és onnan nézi, mély, fekete, démoni szemekkel a macskát, mint aki valóban nem igen tud vele mit kezdeni. 9 hónap hosszú idő, és az alatt nem nagyon közeledett senkihez sem. Kicsit olyan, mint egy vadállat, ami szelidítésre vár. Ellenben Zakariással, aki csak támasztja z ablakot, lassan a lány felé fordulva.* -Akármilyen poszton..? Áhh, vagy úgy. *fordítja el egy kissé a fejét a fiú, miközben csak pörögnek az agykerekek a fejében. Volt egy kisebb balhéja, meg még néhány, hála annak, hogy nem igen tudta kezelni, kordában tartani az erejét, és félő, hogy ez még párszor be fog következni. A szavak azonbabn,m ezek a bizonyos posztos szavak egy kissé nyugtalanítják a fiút. Úgy áll a lánnyal szemben, mintha nem tudná, hányadán is állnak, pedig tudni, tudniuk kellene. De ha a lány így, akkor ő sem akar közelebb lenni, nyomulni. Volt már ebből konfliktusuk. De persze arra sem akar rákérdezni, van-e valaki új a lány életében, hiszen csak most tért vissza. Inkább felsandít rá, félredöntött fejjel, szerelmes szemekkel, halk sóhajjal, mintha azon töprengene, mit is mondatha, hogyan is léphetnének tovább, bármerre is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:06 pm

*Pereus persze megérzi, hogy Kászon nem igazán viszonozza a bújást, így el is húzódik, és értetlenül néz fel a kutyára, szavak nélkül kérdezve, hogy mi a gond. Arianának is feltűnik a kutya távolságtartása, de végül beosztják, mindenki a saját párjával törődik, ember az emberrel... izé, fél-démonnal, daimón pedig a daimónnal.* - Tudod, hogy értettem. *Forgatja a szemeit, nem nagyon veszi most a viccet, ahhoz túlságosan aggódik, pláne, mikor a fiú leülteti. Engedelmesen le is ül, felhúzza a térdeit, átöleli őket, és figyeli, ahogy a másik beáll az ablak elé. Az első részét igazából tudja nagyjából a dolognak, a démonosat... habár ez nem jelenti azt, hogy könnyű hallani. Aztán a vége teljesen új számára, kicsit elkerekednek a szemei, meglepetten pislog. Utána csendben felkel, közelebb lép a fiúhoz, és visszabújik a karjaiba, vigasztalóan átölelve.* - De ugye tudod, hogy minden rendben lesz? Mostmár itt vagyok... együtt megbírkózunk vele... ugye? Akármilyen "poszton" is, barát vagy más, de... mindenképpen melletted állok.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:54 pm

*Kászon hagyja, hogy a macska közel bújjon hozzá, bár nem szívesen engedi. Ő a mufurcabb kettejük közül. A fiú csak tartja a lányt, majd kissé zavartan néz le rá, majd az utóbbi szavakra elmosolyodik és Kászon felé bök.* -Örökre két darabban. *üti el, vagy legalább is igyekszik könnyen elütni a témát, majd tesz egy lépést hátra, és egy sóhaj után az ablakhoz sétál.* -Ülj le. Azt hiszem, jobb, ha mesélek egy keveset.. *nem, nem mondja, hogy ne aggódjon a lány, hiszen nem nagyon van miért, emg attól úgyis csak aggódna. Igen, eléggé sok minden történt vele. Kinéz az ablakon, el a messzeségbe, kutyája azonnal felpattan, és gazdája mellé siet, fejét a kezével simítva.* -Tudod, hogy a Lelkek kapuján keresztül tértem vissza. A lelkemet ezer és egy apró darabra szakította a démoni sík, hogy aztán újra összerakjon, és velem jöjjön. Közelebb kerültem a holtakhoz, és a nekromanciához. Aztán.. történt egy baleset, miután elmentél, és.. már nem egyedül vonítod a holdat. *végig kinéz az ablakon, csak az utolsó szavaknál néz le maga mellé, de akkor sem a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:50 pm

*Pereus a szaglászás hatására közelebb bújik, és kicsit hozzádörgölőzik Kászonhoz, persze csak finoman. Furcsa kutya-macska barátság ez, de hát eléggé csúnyán is kezdték, aztán csak jobb kapcsolatba kerültek. Ariana is megkönnyebbülten bújik Zakariás karjaiba, mikor az átöleli. Akkor legalább a kapcsolatuk rendben van, bár az még mindig nem tiszta számára, hogy a fiú mit érez, vagy hogy egyáltalán ő maga mit érez... bár a második még mindig tisztább, mint az első, jóval, hiszen bőven volt ideje gondolkozni rajta, meg hiányolni a másikat. A csend aggasztani kezdi, de úgy dönt, nem sürgeti, hanem kivárja a választ... ami meg is érkezik, de nem igazán érti. Zavartan néz fel a fiúra, magyarázatot várva.* - Hogy érted, hogy annyira hasonlóak vagyunk? *Nem, nem gondol rögtön az átokra. Igazából már maga sem tudja, egyáltalán ő micsoda... varázslattal létrehozott ember aki vérfarkas lett?* - Az iskolát láttam. Inkább arra lennék kíváncsi, vajon te egyben vagy-e.
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:45 pm

*A lány szavaira csak mosolyog, és lassan biccent, miközben egyik lábát is felhúzz,a úgy támasztja az ajtót. Amikor a macska a kutya felé megy, majd mancsára teszi a kezét, Kászon szeme Zakariásra villan, a fiú pedig halkan sóhajt fel, de nem szól semmit. A kutya visszanéz Pereusra, majd mancsával visszaböki az állatot, miközben abbahagyja a morgást, és szaglászni kezd. A lány szavaira a fiú beletúr hajába, főleg szavainak végeztével, majd bólintgat, biccentget, hogy persze, érti, gondolhatta volna. Az ölelésre tárt karokra élettel telibb mosoly kúszik arcára, ellöki magát az ajtótól, és magához húzza a lányt, szorosan, de óvatosan zárva karjaiba. A kérdésre azonban hosszasn, néma válasz érkezik csak. Hallgatás. A fiú azon töpreng, hogyan is fogjon hozzá, majd lassan, egészen lassan kibontakozik a lány öleléséből.* -Nem állt meg az élet, amíg elmentél.. Egész hasonlók vagyunk. *mondja kissé keserű félmosollyal.* -Te, meg én.. *és bizony, egészen, sőt, túlságosan is hasonlóak, bár igaz, a fiú démoni fele nem hasonlít a lányban semmire, de az átkozott vére, ami hajtja, üldözi, és még kiálhatatlanabbá teszi az életét, és ami a sötétbe űzte.. az.. az talán hasonlít.* -De az iskola még egyben van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:39 pm

*Még két ujját is keresztbe teszi, ahogy reménykedik a pozitív válaszban, ami végül meg is érkezik. Legalábbis Zakariás nem csapja rá az orrára az ajtót, hanem szépen beengedi, ő pedig sietve be is lépdel. Pereus Kászon felé veszi az iránt, tudatlanul, majd leül a kutya elé, és egyik mancsával megböki a kutyáét, játékra, vagy netán üdvözlésre invitálva. Ariana félredönti a fejét, türelmesen vár, hogy a másik magához térjen, szelíden, majd a bolgár szavakra elmosolyodik.* - Te is nekem, Szépszemű. *A kérdés váratlanul éri. Számíthatott volna rá, persze, de az igazság az, hogy...* - Ezt... nem tudom, meg tudom-e válaszolni. Ha rajtam múlik, igen. De legutóbb sem rajtam múlt. Túl sok minden nem múlik rajtunk ebben az iskolában, azt hiszem... *Megcsóválja a fejét, majd óvatosan közelebb lépdel, és kicsit széttárja a karjait, ölelésre hívva, már ha szabad.* - Mi történt veled, amíg... nem voltam itt? Ugye te jól vagy? Minden rendben volt? *Nem is tévedhetne nagyobbat, alighanem...*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Alaszkai-medve háló Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Alaszkai-medve háló Iue0

Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:30 pm

*Egy gyereknyi idő, és Zakariás is kissé úgy érzi magát, mintha újjászületett volna, másod ízben is. Igen, a lány a karjaiban vallotta be neki, az óta azonban történtek dolgok, néhány meghasonlás, és egyéb cseppet sem kellemes dolgok. Kapcsolatai elkoptak, a vére tovább sötétült, és talán jobb is, hogy Ariana nem nézett bele a jövőbe. Jobb az ilyen dolgokat hagyni a maguk útján, hisz olyan bizonytalan a jövőbelátás! A fiú csak néz le a lányra. Igen, él, itt van, 9 hónap után. Ezt azért nehéz feldolgoznia, ezért is áll egyelőre csak a lánnyal szemben, némán nézve le rá, majd amikor hallja a lány szavait, szemeiben valami élet-jel szerűség villan, kissé félreáll, és int a lánynak, hogy kerüljön beljebb. Ha beljebb sétál, becsukja utána az ajtót, kissé még nézve a kilincset, majd megfordul, hátát nekitámasztja az ajtónak, és halkan sóhajt egyet, lassan engedve ki a levegőt, miközben egyre csak a lányt nézi, mint aki azon gondolkozik, valóság-e ami előtte van, vagy pusztán káprázat.* -Hiányoztál. *súgja végül, bolgárul, nem tudja, mennyit ért a lány magyar nyelven. Szája kissé kiszárad, ahogy a lányt figyeli, fejében ezer meg egy gondolat cikázik.* -Mostmár maradsz? *hangja egyszerű, mint aki még mindig nem dolgozta fel teljesen ezt az egészet, és ennél bonyolultabb kérdést nem is tudna kinyögni. Bár hangjában érezni valamiféle reménykedést, vágyat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alaszkai-medve háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alaszkai-medve háló
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: