Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Alaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_lcapAlaszkai-medve háló - Page 3 I_voting_barAlaszkai-medve háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Alaszkai-medve háló

Go down 
+4
Nemir Growal
Radomir Athanaric
Samuel J. Colwell
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Nincskaszt

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:58 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képpen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jópár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2. Radomir Athanaric
3. Demian Emil Deyan
4. Nemir Growal

A szoba lakói - bal oldal:
1. Toportyán Zakariás
2. Natale Carrie

3. Lucrecio Amakiir
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 7:42 pm

- Segítsek? *Dönti félre kicsit a fejét, mikor Zakariás mondja, hogy majd kartonpapírból vág ki magának pajzsokat. Aztán pedig halkan felnevet, lábujjhegyre áll, és egy puszit nyom a fiú arcára, majd visszaereszkedik.* - Nem lehet unalmas, hiszen veled találkoztam. És hidd el, én nem unatkoztam. Rajzoltam is, meg gondolkoztam, merengtem. Kint voltam a temetőben, vittem levendulát Krastio-nak, bár beszélnem nem sikerült vele. És hol láttál te szaunát az iskola területén, maximum nyolc méterre egy úszásra alkalmas helytől? *Kissé felvonja a szemöldökét, meg sem hallva Pereus gondolatbeli morgását, miszerint egyébként is mennyire rossz ötlet az a szauna. Az ölelést persze viszonozza, és elég hosszúra is nyújtja, nem hagyja magát hamar elengedni, majd mégis elhúzódik.* - Nemsokára itt a kijárási tilalom is. Majd kereslek még valamikor... legalábbis próbálok olyan helyeken járni, ahol talán belédbotlok. Szervusz, Szépszeműm. És én köszönöm, hogy létezel. *Behunyja a szemét néhány pillanatra, mikor csókot kap a homlokára, majd még végigsimít Zakariás arcán, aztán int a daimónnak, és már csak az ajtóból szól vissza.* - Jóéjt. *Aztán becsukja maga mögött az Alaszkai medve háló ajtaját, és visszasétál a harmadik emeletre.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 7:29 pm

-A biztonság mindig jól jön, úgyhogy bízd csak ide azokat a pajzsokat. Maximum kartondobozból vágok ki. *kacsint a lányra, kissé elgonjdolkozva az ötlet abszurdságán. A napi beszámoló folytatására csak biccentget.* -Értem. Tehát semmi érdekes, csak könyvek. Hát, így máris eléggé unalmas a nap, és azért csak óvatosan. *mormogja, bár talán már sokadjára. Mikor a lány megnyomja az orrát, akkor csak játékosan csattint egyet a fogaival.* -Pedig az úszás kellemes, addig Pereus ülhetne egy.. egy.. szaunában! *találja fel magát hirtelen, majd magához öleli a lányt, és elengedi.* -Rendben, menj csak, bár nem zavarsz, de valóban későre jár. Itt az ideje, hogy lepihenj. És mégegyszer köszönöm. *mosolyodik el, ahogyan a lányt figyeli. Közelebb lép hozzá, és egy lágy csókot lehel a homlokára.* -Jóéjt. *mondja még mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 7:03 pm

*A szavakra már csak a fejét csóválja, de nem szól semmit, nem száll vitába a fiúval, még ha nem is ért vele egyet. Aztán előredől kissé, Zakariás mellkasának támaszkodva, úgy nézve fel rá, mosolyogva.* - Azért pajzsok nem kellenek. Bár lehet, hogy mégsem árt, ha legalább néhányat beszerzel, a biztonság kedvéért... ki tudja... És annyira nem volt izgalmas, könyvekben kutakodtam, és azok alapján próbáltam valami értelmes fogalmazást összehozni. Nem lett igazán évfolyamelsőhöz méltó, de hát... ez van. És a nap többi részében megvannak ezek a kellemes elfoglaltságok, hiszen csak hattól van egyetlen egy óra, és az sem minden nap. Hidd el nekem, nem fogok összeroppani a tanulnivalók súlya alatt, ettől nem kell félned. *Halványan elmosolyodik, és ujjával finoman megnyomja Zakariás orrát.* - Az úszást Pereus egyébként sem díjazza igazán. És nem érdekes... csak egy imádnivaló hülyegyerek, egy barátom, aki elment, és túl régen láttam. De gondolom neked még akad elég dolgod lefekvés előtt, meg lassan el is érkezik az ideje, hogy eltedd magad holnapra... szóval nem zavarlak. *Eltolja magát Zakariás mellkasától, megállva előtte, elengedve a fiút, felnézve rá, hiszen az jóval magasabb nála.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 6:25 pm

*A lány szavaira megcsóválja, emgrázza a saját fejét, végigsimítva Ariana arcán.* -Nem szeretlek elvakultabban, mint amennyire lehetséges, és mint amennyire észszerű. Hidd el, olyannak látlak, amilyennek a szívem lát. De tudod mit? Én még gonoszan is ugyanúgy szeretlek. *mosolyodik el, finoman megnyomva a lány arcát, játékosan rákacsintva. Aztán elneveti magát.* -Rendben, akkor majd hétfőn pajzsokkal érdekezm, ha ekkora nagy rohamot akarsz ellenem indítani. *mosolyodik el de vadul, majd szívesen, örömest hallgatja a rövid beszámolót.* -Szóval Aurormágiaházi.. Az izgalmasnak hangzik.. De ha nincs órád, inkább használd ki, és keress magadnak valami kellemes elfoglaltságot. Sétálj le a partra, nézz körbe, ússz egyet.. Rengeteg lehetőség van, nehogy nekem a tanulás az egészséged rovására menjen. *mondja, mint egy afféle intésképpen, majd kérdő, értetlen pislogással figyeli a lány szavait és reakcióit.* -Kinek? *kérdez vissza továbbra is értetlenül állva a dolgok és a lány előtt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 6:08 pm

*Halványan elmosolyodik, mikor Zakariás megfogja a kezét, viszont aztán megrázza a fejét, és szomorúság csillan a szemében, ahogy felnéz a fiúra.* - Ne... Nem kellene ennyire elvakultan szeretned, és ennyire hinned abban, hogy én ilyen jó vagyok. *Mikor a fiú megcsókolja a homlokát, akkor behunyja a szemét néhány pillanatra, majd felnéz, Zakariás kezét elengedve.* - Ennek örülök. Akkor jövő hétvégén nem kereslek majd, és ha véletlen rámtör a gondolat, hogy most azonnal szükségem van rád valami miatt, akkor kibírom hétfőig, és akkor rohamozlak meg. Én szerintem most egy jó ideig nem megyek sehova... és nem történt semmi, aurormágia házit írtam, meg azon gondolkoztam, mennyire lesz holnap erőm bemenni bűbájtanra. Mert tudod, holnap nem lesz órám, szóval bemehetek az elsősökhöz. Meg levelet írtam egy hülyegyereknek. *Ahogy kimondja az utolsó mondatot, elmosolyodik, bár ez már inkább vigyornak nevezhető.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 5:41 pm

*Mikor Ariana átöleli, és a keze után kutat, akkor megkönnyíti a leányzó dolgát, és megfogja a lány kezét, finoman végigsimítva a karján, összefonva ujjait a lány ujjaival.* -Tudod jól, hogy a te emléked sohasem lehet rossz. Mindig szép, és jó. Pont, mint te. Az én szememben legalább is. *mosolyodik el, ahogyan nézi, figyeli a lányt, majd annak szavaira csak rákacsint, közelebb lép hozzá, és megcsókolja a homlokát, majd visszalép, hátrább.* -Nem szoktam elszámolni senkinek sem, még magamnak sem, úgyhogy hidd el, semmi ilyesmi meg sem fordult a fejemben. *mosolyogva fogja továbbra is a lányt. Kászon rezzenéstelenül ücsörög, csak a farkát csóválja időnként, emg a levegőt szimatolja, de nem nagyon mozdul el a helyéről.* -Mesélj, mi történt ma veled? *érdeklődik tovább a fiú, miközben kíváncsi szemekkel figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 5:34 pm

*Ő pedig természetesen hagyja magát átölelni, a fejét pedig Zakariás mellkasába fúrja, kihasználva, hogy a fiú magasabb nála. Így motyog maga elé, szóval alig érthető, amit mond.* - Akkor örülök neki, ha ennyire megmarad majd az emlékem. Ez esetben próbálok úgy viselkedni, hogy minél több jó emlék legyen, ami megmaradhat, és minél kevesebb rossz. *Közben kezével tapogatózik, Zakariásét keresi, majd ha megtalálja, akkor megfogja, és összefűzi ujjaikat. És nem kell ehhez nagy jóstehetség, ahányszor ő átöleli Zakariást, Zakariás meg általában visszaölel, ez eléggé gyakori jelenet, ha jobban belegondolunk. Pereus csak félredöntött fejjel figyeli Kászont, ugrásra készen, hogy ha a kutya mégis közelebb jön, tudjon menekülni. Aztán mégiscsak elhúzódik, és halványan elmosolyodik Zakariás szavaira.* - Dehogy bánom. Örülök neki, hogy legalább tudom, mi van veled. Csak... kicsit olyan volt, mintha elszámolással tartoznál, amit meg nem akarok, mármint hogy úgy érezd, mert egyébként nem... szóval érted. *A fiú kezét persze még mindig nem engedi el, attól függetlenül, hogy már nem öleli át.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 5:07 pm

*Mikor a lány átöleli, akkor magához húzza a lányt, és szorosan öleli egy kis ideig, sőt, egészen sokáig, miközben hallgatja.* -Azt hiszem te leszel az az emlékfolt, amelyik az évek során, ha lehet, még erősebb, még élesebb, és még szebb lesz, és egy árnyalatnyit sem fog elhalványulni. *mosolyodik el, ahogyan öelli a lányt. A kis jóstehetség, pont ezt rajzolja le. Kászon farka kissé megremeg, és halkan dobolva csóválja a farkát, dobolva a parkettán. Zakariás a lány hamiskásan csengő szavaira felvonja szemöldökeit, miután Ariana elhúzódik tőle.* -Valóban nem? Nos, ez esetben még nagyobb örömmel osztom meg veled. *mondja cinkos mosollyal, afféle "csakazértis" magatartással.* -Remélem nem bánod, hogy az orrodra kötöm. És ez cseppet sem beszámoló. Pusztán nem szeretném, hogy aggódj miattam, mert sehol sem találsz.. Nehogy azt hidd, hogy bajom esett, vagy valami efféle. *mosolyodik el, miközben félredönti a fejét, és úgy figyeli tovább a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 5:00 pm

*Újra elkezd előre-hátra hintázni a lábán, két-két ujját keresztbetéve, úgy figyelve Zakariást. Mikor a fiú felakasztja az ablakba az álomfogót, akkor elmosolyodik, és határozottan megkönnyebbülve lendül előre, lép oda Zakariáshoz, és öleli át.* - Mert igenis szeretnék neked adni valamit. Valami olyat, ami nem csak a fejedben marad meg fakuló emlékképként, hiszen ha majd nem leszek már veled, vagy te nem leszel velem, akkor az emlékek lassan ki fognak fakulni. Nem mondom, hogy ez a tárgy örökké tart majd, még csak azt sem, hogy tovább, mint az emlékek. De talán... talán. És tudom, hogy azt mondtam, hat után itt leszek, de mikor jöttem, akkor nem hat után volt, hanem pontosan hat, és gondoltam, talán nem számítassz rá, hogy ennyire korán jövök. És... örülök, hogy tetszik. *Halványan mosolyog, majd egy ideig csak átöleli Zakariást, aztán húzódik el, és reagál az elutazás dolgára, alig nézve a fiúra.* - Értettem. És... nem kell bejelentened, hiszen nem tartozol nekem elszámolással. Elhiszem, hogy nem hagysz el, és ennyi elég. Remélem, el tudod végezni minden dolgodat. *Kissé még hamisan cseng a hangja.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 4:46 pm

-Arról volt szó, hogy hat után itt leszek, úgyhogy, én itt vagyok, te is, minden a terv szerint halad, ahogy elnézem. *mosolyodik el, majd beljebb invitálja ugyebár a lányt. Mikor az besétált, és Pereus is sikeresen elhelyezkedett, igen, éppen Zakariás ágyán, akkor a fiú mosolyogva csukja be az ajtót.* -Amúgy lehet, hogy majd jövőhéten hétvégén nem fogsz megtalálni, mert van pár fontos ügy, ami miatt haza kell utaznom, de csak a hétvégére, utána jövök is vissza. Csak, hogy ne aggódj, és ne ess kétségbe, ha nem találsz. *mosolyodik el, majd amikor a lány egy ajándékot nyújt át felé, akkor kissé kétkedő pillantással veszi át.* -Ez eddig mind szép és jó, de.. miért is kaptam én ezt? *érdeklődik, miközben az íróasztalhoz sétál, és csak úgy, a papírokra rá leteszi a dobozt, majd óvatosan kibontja. A benne meglátott álomfogón elmosolyodik.* -Az ember, aki sohasem adja fel.. *súgja maga elé magyarul, majd hátrasandít Ariana felé, aztán visszanéz az álomfogóra, kiveszi, és szépen felakasztja az ablakba, aztán egy kis ideig szemléli, majd lassan a lány felé fordul, elégedett, halvány mosollyal.* -Gyönyörű. *vonja le a végső következtetést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 4:31 pm

*A furcsa, harsogó parancsszavakra csak felvonja a szemöldökét, majd mikor Zakariás kinyitja az ajtót, akkor elmosolyodik, és befejezi a hintázást.* - Szervusz, Szépszemű. Igen... féltem, hogy nem leszel itt ilyenkor, de gondoltam lejövök, hátha mégis. *A kérdésre csak bólint, majd beljebb lép. Pereus rögtön berohan mellette, és kényelmesen elhelyezkedik az ágyik ágyon, talán éppen Zakariásén. Ariana pedig kissé bizonytalanul lép beljebb, majd nagy levegőt vesz, és szembefordul Zakariással, aztán előhúzza a háta mögül a dobozt, és felé nyújtja.* - Szóval... én csináltam... és... tényleg nagyon szeretném, ha ezt elfogadnád... és remélem, hogy örülni fogsz neki... *Kissé remegnek a kezei, amiket azonnal vissza is húz, és a háta mögé rejt, ha Zakariás elveszi az ajándékot. Egy eléggé lapos doboz, feketére festve, rajta fehér ceruzával pedig díszítés; különböző kacskaringók, és középen mintha egy Kászon-féle kutya rajzolódna ki. Ha a fiú kinyitja a dobozt, abban egy álomfogó van; öt karikából álló, a fűzfavesszőből fűzött karikák fekete fonallal vannak bevonva, mindegyik karika közepén fekete gyöngy; a lelógó tollak is feketék. Az álomfogó alatt egy rajz, Zakariásról, ahogy átöleli Arianát, mosolyogva. Alatta kettőjük neve, és a mai dátum.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 4:20 pm

-Ne vinnyogj ennyit Kászon, muszáj kitöltenem ezt az adatlapot még.. Holanp fel kell adnom, és még madarat is kell kerítenem.. majd hétkor leviszlek sétálni.. *morogja magyarul, miközben az íróasztal felé hajol, és vadul körmöl, mindenféle iratokkal maga mellett. Mikor aztán az ajtón kopognak, akkor Kászon már végképp nem bír magával, és vinnyogva, kaffogva rohangál fel és alá a szoba és a fiú íróasztala között. Zakariás kissé feljebb emeli a hangját, ahogyan furcsa nyelvű parancsszavakat harsog, mire a benti hangzavar eláll, és Kászon feszes vigyázzban ül le az íróasztal mellé. A fiú feláll a székből, és lassan az ajtó felé kezd el sétálni. Fekete nadrág, fekete póló, a hátulján egy nagyobb, fehér mintha, K9-es felirat. Végül kinyitja az ajtót, megállapodva, majd, mikor emglátja, hogy Ariana az, elmosolyodik, és félreáll, hogy a lány bejöhessen.* -Szép estét, egész pontosan érkeztél. Beljebb jössz? *érdeklődik, miközben mosolyogva figyeli a lányzót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 4:00 pm

*Ráérős léptekkel sétál le a lépcsőn, a második emeletre a harmadikról. Mint mindig, most is fekete ruha van rajta; térdig érő szoknya, és rövidujjú póló. Átöltözött a temetőben való ücsörgés óta, és azóta kissé már felengedtek elgémberedett tagjai is; a könnyek nyoma sem látszik az arcán. Kezeit - és kezeiben a lapos, fekete dobozt - a háta mögött tartva sétál le, daimónjával maga mellett, mókusával maga mögött. Aztán az alaszkai medve háló előtt megáll; felemeli a kezét, bekopog, majd csak hintázik előre-hátra a lábán. Eléggé pontosan jött, így hat órára, de hátha Zakariás már itt van... legalábbis reméli, hogy itt találja a fiút. Bár akkor sem dől össze a világ, ha nem, hiszen akkor maximum jön később.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2009 3:07 pm

*Edward Watson érkezik vissza nagy angliai útjából aminek elég csúny vége lett de mindegy .gyorsan kipakolt majd ment is ki valahova neki mindegy hova megy csak ne legyen a négy fal között most ne .Edigg kedves volt Alice-el nem csajozott meg minedn de így hogy felé se néz a lány kicsit rossz neki..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 9:54 am

*Egy lány halad el az ajtó előtt, eléggé sietve. Megtorpan, becsúsztat az ajtó alatt egy félbehajtott papírt, aminek belsejében egyetlen mondat áll, majd siet tovább, máshol van dolga, fontosabb.*

Talán nem érzed át, mekkora érték a létezésed.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Alaszkai-medve háló - Page 3 Nincskaszt

Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 5:58 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képpen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jópár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2. Radomir Athanaric
3. Demian Emil Deyan
4. Nemir Growal

A szoba lakói - bal oldal:
1. Toportyán Zakariás
2. Natale Carrie

3. Lucrecio Amakiir
4.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alaszkai-medve háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaszkai-medve háló   Alaszkai-medve háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alaszkai-medve háló
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: