Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kőszáli sas háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kőszáli sas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kőszáli sas háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kőszáli sas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kőszáli sas háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kőszáli sas háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kőszáli sas háló I_vote_lcapKőszáli sas háló I_voting_barKőszáli sas háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kőszáli sas háló

Go down 
+8
Senilla Rachel Roseberg
Vilen S. Vyacheslav
Emily Kyra Beawer
Jérémy Raphael
Leona Arts
Quarion Galanodel
Alexandra Sirov
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 10:03 pm

*Megérkeznek a fiú szobájába.*
-SZerelmem, majd kérhetek egy felsőt, amiben alhatok?
*Azzal lehúzza cipőit, és az ágy végébe kucorodik. Kicsit izgatott, hiszen olyan rég alhatott már kedvesével. Nagyra nyitott szemekkel fürkészi hát, majd felteszi a kérdést.*
-Kívül vagy belül sazeretnél aludni?
*Huncut mosoly szalad át az arcán, majd ásít egy nagyot.*
-Tudodmit? Hagyd csak.
*Azzal lerógja a fermert is, bevackol belülre, megvárja, míg Evan is kihámozza magát a talárból, cipőből, miegymásból, és végre, olyan sok nap utám hozzábújva alszik el. Evandrust hamarabb elnyomja az álom, így ő még kicsit nézi a vonásait, majd lassan Lara is lehunyja szemeit, hogy álmában tovább lehessen kedvesével.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 2:54 pm

-Hát akkor legyen Tunézia! És szerintem én is összecsomagolok, bár szerintem egyszerűbb lenne ott venni valamit4 Szóval akkor óra után találkozzunk az udvaron, és irány! *veti fel a nagyszerű ötletet, majd neki lát csomagolni.* -hány napra menjünk? Mert akkor úgy készülök! *kérdi, majd a szekrényből elővesz egy sporttáskát, amibe belerak 8-10 farmert, és legalább annyi inget is, fő a biztonság. Ő is egyre jobban várja az iskola végét, ami egyben egy házasélet kezdetét is jelenti. Amikor látja, hogy kedvese nem nagyon akar menni, sürgetni kezdi*


/fagy//
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 2:41 pm

*Evandrus pont eltalálja, mit mondott volna neki a lány.*
-Igazából én is azt terveztem, hogy elmehetnénk valahová, de most magamhoz vennék pár ruhát, ha nem baj!
*Mondja, és már a gondolattól sokkal jobbnak érzi a napot. Nagyon várja hogy minden reggel mellette ébredjen, s esténként a közelében nyomja ez az álom. Aztán rápillant a képre, s csak mégjobban magához szorítja a fiút. *
-Annyira várom, hogy vége legyen a sulinak....
*Mondja, és már nem is vágyik egyáltalán nagy lakodalomra, elég csak ha ketten vannak is, ránéz gyűrűs ujjára, és megsimogatja szerelme arcát.*
-Szeretlek!
*Veszik el egy pillanatra a fiú szemeiben.*
-Hová menjünk?
*Kérdi, aztán ő is gondolkodni kezd. Eszébe jut, hogy a forróság és a tenger igen jó lenne most.*
-Tunézia?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:19 pm

-Nos, halljuk azt a nagyszerű ötletet! *mondja, majd az előző kérdést figyelmen kívül hagyja, ekkora hülyeségre válaszolni sem hajlandó. Épp ő érzi isteni áldásnak a lányt, és nehezen tudná elképzelni a jövőt nélküle. Szorosan magához húzza és megleli a lányt, majd a karjaiban töprengeni kez a dolgokon, majd így szól* -Utazzunk el! Menjünk el valahova messzire, hagyjuk itt a hétköznapok gondjait, csak te meg én és feledkezzünk meg mindenről! Töltsünk el egy szép délutánt valahol a nagyvilágba! *mondja, majd kíváncsian várja a lány válaszát nem szeretne semmi mást, sak gy kellemes délutánt szíve választottjával. Olyan régen voltak mát együtt és már elege van a zsúfolt hétköznapokból, szeretne már egy sit végre kikapcsolódni.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:51 pm

*Lara mosolyogva nézi végig, ahogy a szíve választottja szépen összekészül. Mögé lép, és magához öleli egy pár pillanat erejéig, majd visszalép. Mikor meglátja amedált, elmosolyodik, és gondolkodás nélkül nyakába helyezi az Evandrus nevével ellátott félszív medált.*
-Nagyon szépen köszönöm!!
*Tudja jól, az fontos, ha valaki ilyena jándékot ad, így ismét a fiúhoz bújik.*
-Nem is tudom hogy lehetsz te az én barátom...
*Hiszen Lara talán nem is elég megfelelő a fiú számára. De elhesegeti ezt a gondolatot, és csak átérzi a boldogságot. *
-Annyira figyelmes vagy, és olyan boldog vagyok melletted!
*Súgja a fülébe, s a következő meglepetés csak ez után fog következni. A fiú ajándékát kicsomagolja, s mikor meglátja a képet, ami őt magát ábrázolja, s megtudja, a fiú készítette, ekkor egy szempillantás alatt teszi az ágyra, és ugrik a fiú nyakába.*
-Annyira ügyes vagy!!! Köszönöm!
*Szívverése felgyorsul, nem tudja, mivel viszonozhatná ezt a sokmindent. *
-Kitaláltam valamit!
*Modja, de mostmár óvatosabban jelenti ki utazási szándékát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:23 pm

-Fölösleges! Maradhatsz nyugodtan! *mondja, majd a szekrényéhez lép, és kitárja azt. ujjával gyorsan végig fut a több száz, kivasalt, és összehajtott ingen, majd végül kivesz egy rövid ujjú fehéret. Felveszi, begombolja azt, majd egy másik szekrényből kivesz egy fekete farmert, azt is felveszi, majd ágyához lép, és az éjjeli szekrény fiókját kihúzva visszaveszi ékszereit, amit a zuhanyzás miatt levett. Előkerül kedvesétől kapott nyaklánc, a nekro gyűrűje, valamint a jegygyűrű is. Felveszi ezeket, majd egy kicsit kutat a fiókban, és meg is találja a keresett tárgyat. Átnyújtja a lánynak az ékszeres dobozt, amiben egy fehérarany nyaklánc fekszik és egy eltörhető szív medál, az egyik felén Evandrus, a másikon pedig Lara nevével.* -Tegnap egy kicsit vásároltam, és nem tudtam ott hagyni! Remélem tetszik! *mondja, majd átadja a lánynak, ő pedig felveszi a Lara nevével ellátott félbetöt szív medált, és a lánytól kapott madár mellé akasztja.* -Ja, és van itt még valami! mivel úgyis régen kaptál bármit is tőlem, gondoltam, épp itt az ideje, hogy bepótoljam! *mondja, majd a szekrényéhez lép, és kiveszi a farmerokat, aminek a legeslegalján gondosan becsomagolva egy lapos tárgy fekszik. Egy tárgy, ami jelentéktelen, értéktelen kis dolog, Evandrusnak viszont annál több dolga volt vele, és az összes szeretetét belerakta. Átadja a lánynak a csomagot, majd ha a lány kibontja, egy képet lát. Egy képet, ami a lányt ábrázolja, amint épp alszik. Evandrus 2 keze munkája, nem a legjobb, mivel Evandus sem művész, de azért felismerhető.* -Remélem tetszik! Sokat dolgoztam vele!
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 12:06 pm

*A nagy erőlködés közepette szerencsére a szobába érkezik a lakosa. Mikor felpillant, nincs is ideje bármit mondani, mert szerelme ráveti magát, kicsit még vizes, így már tudja is, merre járt. *
-Sziaaa!
*Köszönti ő is, magához szorítja a fiút.*
-Nos, igazából uraságodat kerestem!
*Így a lapot elengedi, többé nincs szükséged, az halkana földre esik. Látja, a fiú örül nkei, és ez melegséggel árasztja el. Mikor felemelkedik a fiú felőle, szíve szerint még visszahúzná.*
-Maradhattál volna....
*Jegyzi meg, aztán mégis megfogja a fiú karját, és maga mellé húzza. Kicsit hűvös a fiú bőre, de a lány szeret hozzá bújni, sőt ebben a melegben még jól is esik az embernak.*
-Vagy, fel akartál öltözni? Kimenjek??
*Ajánla fel kedvesének, s szelíden elmosolyodik. Még mindig nagyon szereti, sőt, egyre jobban. *
-Miújság?
*Kérdi, s ha a fiú szeretné, már kint is terem, s később jön vissza.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:59 am

*A reggeli zuhi után immár frissen indul a közös zuhanyzókból szobája felé. Törölközőbe csavarva, haját törölgetve nyit be szobájába, ahol egy kellemes meglepetés fogadja. barátnője ücsörög az ágya szélén, és reményei szerint őt keresi.* -Bocsi! Zavarok? *mondja nevetve, felkeltve a lányt a mély töprengésből, majd, feltéve, hogy nem hozta rá a szívbajt, elindul felé. Azaz, pontosabban fogalmazva, messziről a lányra ugrik, sikeresen levéve a lábáról, mozgásképtelenné téve kedvesét* -És mi járatban erre báránykám? *kérdi még mindig viccelődve, feltűnően jó kedve van így kora reggel, legalábbis neki kora reggel, mivel nem tervezett semmi különöset a mai napra, csak az egész napos lustálkodást. megcsókolja a lányt, majd leszáll róla, még mielőtt végleg kinyomná belőle az összes szuszt *
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:49 am

*Most, hogy vége a vizsgáknak kicsit felszabadultabban bandukolt szerelme szobája felé, remélve, hogy ott találja. Út közben kicsit beletúrt hajába, lejjebb húzta a pólóját a derekán, azzal megállt az ajtó előtt. Finoman bekopogott, nyújtózott egy kicsit, majd közelebb hajolt az ajtóhoz. Tekintve, hogy senki nem felelt, lassan benyitott, s látta, hogy a szoba üres. Így leült az ágyra, és gondolta, vár egy kicsit. Hamar keresett egy papírcetlit, s írni kezdett rá valamit. Kicsit megállt végiggondolni, mit írhatna rá, hiszen csak látni szeretné, nem üzenetet hagyni. Ahogy ott ücsörgött, előrehajolt, és könyökével a térdeire támaszkodott. *
-Ajj, hol vagy?
*Tette fela kérdést, noha senki sem hallotta azt. Ezért újra a tollatt vette a kezébe, és írogatni kezdett.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:14 pm

-Én is téged! *mondja, majd amikor a lány lefekszik az ágyba, ő levetkőzik, pálcájával szépen összehajtja a ruháit, a széke teszi, majd ő is eldől az ágyon. Betakarja magukat, majd átkarolja a lányt, és még egy darabig gondolkodik. Aztán még valamit mondana a lánynak, d ezt Lara már nyílván nem hallja, mert hamar álomba merült. Ad egy puszit a lány homlokára, majd ő is lehunyja a szemeit, és elalszik*




//THE END//
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:05 pm

Fáradtan értek be Evandrus szobájába.*
-Héé, nem kell mást keresned, itt vagyok
*Néz rá kicsit szomorúan. Egészen elálmosodott a nagy nyugalomban. MAjd próbált komoly arcot vágni, és úgy mondta ki egymás után szépen a szavakat.*
-Van egy kis probléma, amit el akartam modnani....
*Kicsit összeráncolta homlokát, és oldalrabiccentette fejét.*
-Az van, hogy *kissé lesütötte szemeit, talán erőt gyűjtött...* -Hogy szeretlek!
*Tekintete meg is enyhült, és lehuppant az ágyra.*
-Mellém bújsz?
*Kérdezte, azzal elgömbölyödött az fiú fekhelyén, természetesen úgy, hogy bőven elférjenek rajta.*
-Jó volt ez a mai nap!
*Jegyezte meg, majd lepihentette szemeit, de hamarosan el is nyomta az álom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 4:47 pm

*csak felvonja a szemöldökét, amikor a vállába bokszolnak, de nem reagál.* -A helyszínek jók, bár én inkább a Ceremónia teremre gondoltam! bár a vízesés az én fejemben is megfordult! *mondja. Érzi, hogy lesznek még viták a szervezés miatt, dehát minden esküvő ezzel jár* -Ja, és azt pedig én szögezem le rögtön az elején! Larával már megbeszéltük, hogy Mágia-mentes esküvő lesz, tehát max a kajában lehet varázslat! És ebből pedig én nem engedek! *jelenti ki határozottan, ám nem lelombozóan, nem az volt a célja.*





//fagy//
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Kőszáli sas háló Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 4:33 pm

- Rólam nem is lehet rosszat hallani. - *dülleszti ki vigyorogva mellét s mikor elkezdi ráncigálni Lara csak hűen megy utána. A messziséget nézi s kissé elgondolkodva néz Larára.*
- Ez most csöpögősen fog hangzani de el sem hiszem...- *simít végig Lara kézfején. Másik kezével a füstöt terelgeti szeme elől. Néha rágyújt de ő inkább mentes ettől a káros dologtól. Lara vőlegényére néz s baljós mosolyt küld neki.*
- Vigyázz rá vagy szanaszét átkozlak!- *vigyorog s boxol bele a fiú vállába. Mex közben a hűs kőre fekszik s el is szundít.*
- Óóóh... én tudom. Vagy a rózsakert vagy a vízesés. És ebből nem engedek!-
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 4:28 pm

-Hát akkor segítesz?
*Kérdi boldogan. Örül, hogy kicsit lazul a feszültség, és tudja, számíthat testvérére. Evan elindul cigizni.*
-Én is magamévá tehetek egyet?
*kérdi szelíden, meggogja Jess kezét, és magával húzza. Az erkélyről csodás a kilátás. *
-A helyszín még tisztázatlan....
*Veti fel a témát. Közben megsimogatja Mex-et, rég látta őt is. És örömmel látja, hogy Tesója töretlenül életvidám. Megöleli vőlegényét, és boldogan pillant rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 4:07 pm

-Nem ismerjük egymást személyesen! Csak hallottam róla sok mindent! Inkább jót, mint rosszat! *mondja nevetve, visszatérve eredeti stílusához. ~hurrá! Legalább a lánynak van segítsége szervezkedéshez!~ *gondolja* ~ É itt az ideje felkutatni régen látott bátyámat!~ *gondolkodik tovább. Első látásra nem szimpi neki Jess hiperaktív túlbuzgósága, de nincs vele problémája. Amíg Evandrus életébe nem szól bele, addig nincsen gond. Viszonozza az ölelést, ami egy kicsit váratlanul éri. A kötelező körök után az erkélyre lép cigizni, majd kiinvitálja a többieket is* -Velem tart valaki? *mondja mosolyogva, reméi, hogy nem kell egyedül cigiznie.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Kőszáli sas háló Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 4:00 pm

* Testvére rögtön a nyakába repül, Jess szorosan megöleli majd fogja derekát s kissé távolabb tolja magától.*
- Egy imádnivaló könyvet tettem le miattad...ajánlom, hogy fontos legyen!- *vigyorodik el majd a fiúra néz. Furcsálja annak viselkedését ezt a túlzott rájátszást de mosolyogva pördül elé s öleli át őt is, majd lép hátréb.*
- Örülök, hogy végre megismerhetlek személyesen is.- *Lara mikor kiejti az esküvő szót a száján Jess kissé megugrik, sikkant egy halkat s ismét Lara nyakára fonja karjait.*
-Menyasszony vagy. El sem hiszem. Jajj mennyi dolgunk lesz.- *Rögtön magáénak is érzi a feladatot és tudja, hogy testvére nem hagyná ki ebből mert tudja pontosan, hogy a kis hiperaktív vöröske mennyire szeret szervezkedni. A kérdést amit Lara Evannak intéz ő válaszolja meg inkább, egyik kezével megfova Lara kezét.*
- Nem ismerjük egymást csak látásból. Meg talán Legendás lényeken egy csoportban voltunk.- *nem is foglalkozik Lara aggódó tekintetével. Jess az az ember, hogy őt lehet utálni de ő elég nehezen utál meg embereket. Ha ez pont Evan lesz...hát áldása rá.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:52 pm

*Lara nagyon megörül testvérének, oda is libben, megöleli.*
-Szia Jess! Jó hogy már jöttél is!
*Mondja, majd kissé meglepi Evan fura viselkedése. Odalép mellé.*
-Szerelmem, ő a testvérem, a tanúm az esküvőn, ha minden jól megy.
*Örvendezik. Kicsit feszültnek érzi a hangulatot, de most boldogabb, mint hogy aggódjon.*
-Hé Evan, te honnan ismered??
*Csodálkozik el, majd kicsit megöleli, feszültnek érzi. Jess felé vet egy aggodalmas, de szeretetteli pillantást.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:41 pm

-Üdvözletem! Evandrus Njord vagyok! *mutatkozik be a lánynak, mire a kígyója gyanúsan öltögeti a nyelvét a lány felé, majd Evandrusra kúszik, mire ő vakargatni kezdi a nyakát* -Szóval te lennél az a híres-hírhedt Jessica Dream! Sokat hallottam rólad! *blöfföl, ez általában bejön.* -És mi járatban szűk szobámban eme sejtelmes őszi napon? *megy át sejtelmes stílusába, vagy megijesztve, avagy sem ezzel a lányt*
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Kőszáli sas háló Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:29 pm

* A könyv melyet oly izgalommal olvasott már fér órája a kis vöröske egy szerelmes regényt egy pillanatra fölöslegessé vált mikor testvére nagyon jól ismert párduca libbent be a szobába. Magára kanyarította barna kötött pulóverét s kissé kócosan lépett ki az ajtón. Tudta merre kell menni s örökké hű társa Mex is vele tartott.
Mikor az ajtóhoz ért nem kopogott...ugyan minek azt. Lenyomta a kilincset és azzal a tipikus Jess mozgással lépett be. Pördült egyet majd széttárta karjait s Larára nézett.*
-Megjötteeeeeeem.- *ekkor esett le neki, hogy nincsenek egyedül. Félre billentett fejjel zárta össze lábait és karját s nézte a fiút. Ismerős volt az arca biztos, hogy látta már de nem tudta volna beazonosítani. Azt is tudta, hogy Laranak barátja van...de mégis mi ez az egész?*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:19 pm

-Rendben.... Bár nem tudom, te kit szeretnél meghívni.... de összeírom az emberkéket, szerintem a szakvezetőket az igazgatóságot is meg kellene hívni. Ha hiányolsz valakit, akkor majd hozzáírhatod. Meg hát... a kastényban merre kellene?
*kérdi, kicsit összeráncolja homlokát*
-A tanúmnak üzenek...
*Azzal patrónust idézett, pálcája végéből egy kecses párduc iramodott ki a szobából. Evan még nem láthatta Lara patrónusát, Lara pedig rég ismerte a fiú őzsutáját. Hamar elment Jesshez, hátha átjönne.*
-Azzal a fiú mellé dőlt az ágyra, simogatni kezdte és megkérdezte.*
-Mire gondolsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:02 pm

-Azzal te ne törődj4 Majd én elintézem, inkább a vendéglistát írd össze! Amúgy ebbe a szobába mindig lesz helyed! mikor költözöl? *kérdi mosolyogva, majd lefekszik az ágyára. és oda húzza a lányt is. Hírtelen egy jó ötlet fordul meg a fejében, mit hamarosan meg is valósít, de ez egyenlőre legyen még titok*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:47 pm

*Az, hogy Evan felelősségtudatra neveli a kisállatokkal, nagoyn boldoggá teszi a lányt. De az óriásnyúl láttán végképp eláll a szava....*
-Jó, akkor a plüssöket árviszem, én meg ideköltözök, mert nem férek be lassan a lakrészemre
*Nevetett, majd kicsit megrázta fejét.*
-De nagyon örülök neki! Csak a vidámpark óta sem hiszem hogy örülnek nekem a szobatársaim.... Bár kit érdekel!
*Mondja komolytalanul, aztán végiggondolja a dolgot.*
-Egyébként beszélnünk kéne igazgatóval, vagy nem is tudom, engedély.... a házasságra a suli falain belül?
*Néz nagy, kerek szemekkel a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:39 pm

*Örült a reakcióknak, majd átölelte a lányt amikor az a nyakába ugrik* -Nagyon szívesen! valamint, hogy ne unatkozzon a nyúl, ez hozzá jár.4 *mondja, majd a szekrényhez lép, és kivesz belőle egy kisebb plüss nyúl.*
Vissza az elejére Go down
Lara Corvin

Lara Corvin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 674
Kaszt : Kőszáli sas háló Mentalista

Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:28 pm

~azt majd meglátjuk....~gondlota magában pimaszul. És már a fejébe is vett egy tervet. Mért is ne vetkőzhetne neki....ezen ismételten kuncugott kicsit, aztán ahogy átértek a fiú hálójába, már kíváncsi volt, hogy vajon mit talált ki szerelme. Az állatok örültek Evannak, de egyszercsak egy addig nem látott nyuszi bújt elő, és kiderült, az utóbbi mostantól Lara tulajdonát képezi. Egy pillanatra elfelejtett reagálni, nagyon meglepődött. egy következő pillanatban pedig a fiú nyakába vetette magát, és puszilgatni kezdte a nyakát, az arcát, a száját....*
-Köszönöm!!!
*Mondta, aztán felvette a kis tapsifülest, simogatni kezdte.*
-Mi legyen a neved??
*Kérdezte a nyuszitól, aztán odabújt Evandrushoz a nuszival karjában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 1:42 pm

-Biztos, hogy nem vetkőzök! *mondja vigyorogva, miközben a Kőszáli Sas felé csatangolnak. Amikor kinyitja Evandrus a szobája ajtaját, az állatai örömmel fogadják, és az ágy alól előmászik egy nyúl* -És már itt is van! *mondja, majd felemeli a nyulat, és a lánynak nyújtja.* -Boldog izét! Húsvétot! *mondja, miután eszébe jut a mugli ünnep neve majd lélegzetvisszafojtva várja a lány reakcióját, reméli tetszik neki eme kis ajándék*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kőszáli sas háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kőszáli sas háló
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: