Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kőszáli sas háló - Page 5 I_vote_lcapKőszáli sas háló - Page 5 I_voting_barKőszáli sas háló - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kőszáli sas háló

Go down 
+8
Senilla Rachel Roseberg
Vilen S. Vyacheslav
Emily Kyra Beawer
Jérémy Raphael
Leona Arts
Quarion Galanodel
Alexandra Sirov
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nincskaszt

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:01 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Vilen S. Vyacheslav
2.]
3. Jérémy Raphaël
4. Quarion Galanodel


A szoba lakói - bal oldal:
1. Gethin Awstin Conley
2. Joe M. Renaldo
3. Joacimo Kirino

4. Deyan Ilarion
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 7:25 pm

*Leona a második emeleten lézeng. Az ajtó feliratokat kémleli és a Jérémy nevet keresi a névtáblákon. fehér korcsolyája a hátára van vetve, fűzőjénél fogva hurcolja. Fehér rövidnadrág van rajta, alatta fekete harisnyával. Lábán egyenlőre bakancs díszeleg. felsőtestét egy fehér kötött pulóver takarja, melynek szára a hasánál van megkötve. Haját oldalra fonta még reggel. Gyanítja, hogy mostanra már szétjött, de tükörbe még nem nézett. halkan lépked a folyosón. Mikor megtalálja a nevet, magának gratulál egyet és az ajtóhoz lépked. kezét ökölbe zárja, majd koppint kettőt a deszkára. Reméli, hogy van bent valaki. Ha az ajtó kinyílik és esetleg Jérémy nyit ajtót, akkor elvigyorodik és széles mosollyal megszólal.*
- Szia! Talán emlékszel még rám, Leona vagyok.
*Átlendíti válla felett a korcsolyát majd a fiú elé tartva megszólal.*
- Megbeszéltük, hogy elmegyünk korcsolyázni. Ha esetleg van időd és kedved, akkor elmehetnénk most.
*Kíváncsian várja a választ. reméli, hogy a fiúnak nincs kifogása a dolog ellen. Ha nem akar jönni akkor nélküle is elmegy, mert most nagy kedvet érez rá. ha a fiú igent mond, akkor hatalmas vigyorral megszólal*
- Nagyszerű! Akkor készülj el, én itt megvárlak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 7:57 pm

-Inkább erről ne is beszéljünk, még mindig ráz a hideg. Tudod azt hiszem hogy a legkínzóbb kérdésre kerestem a választ egészen eddig, és közbe rájöttem hogy nem is vagyok rá kíváncsi. Tudod mi volt az?: Mi lett volha ha.....*mondja kicsit szomorúan elvégre ez ténleg olyan kérdés ami bár nem tűnik nagy dolognak bizonyos résznél sokat számít. Nagyon sokat*
-Én boldogon állok veled a megpróbáltatásokhoz.*mondja miközbe megemeli a bal kezét majd a gyűrűre néz*-Nem hiába nem vettem le*mondja mosolyogva hiszen ténleg nem tette meg annál jobban hiányolta a lányt, csak megöleli, érzi amikor a lány keze végig megy a hátán. Aztán jön a csók, régen voltak ennyire közel tény, a srác nem is akar egyhamar elszakadni, csak akkor amikor a lány válaszol. A srác arcá apró mosoly jelenik meg*-HÁt ha van kedved én benne vagyok. Szobán vagy esetleg elhívhatlak valahova? vagy valami egyébb ötlet?*kérdezi mosolyogva, majd amikor a lány hátrébb akarna lépni jön a fiú következő lépése, nem engedi ő el olyan egykönnyen csak lassan kezei lecsúsznak a derekához majd megemeli a lányt ahogy régen, még mindig ugyanolyan érzés mint akkor*
-Nem engedlek most el egyhamar, szóval azt várhatod hogy egyedül sétállsz ki*mondja mosolyogva a lánynak, most egyvalamire nincs szüksége az pedig az egyedül lét, elég sokat volt már LEx nélkül nem is engedné el hacsak a lánynak nincs nagyon nyomós indoka, de úgy tűnik nincs így együtt mennek el vacsizni*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 7:40 pm

- Én is féltem... Hogy olyan szinten megbántottalak, hogy ennyi, kész, nem tudod elnézni. Bevallom, borzasztó lett volna, és nem is gondolok ezután mi lett volna a következő lépést, de... *itt legyint egyet, elég a hülye, "volna... ha" gondolatfűzésből.*
- Igazad van, így is van a nyakunkon elég. De ha már ezt sikerült megoldanunk, akkor... Szerintem készen állunk a többi megpróbáltatás elé is.*nagyon határozottnak és felszabadultnak kezd tűnni. Ez jó jel. A fiú akadozó hangját is egyfajta jelnek veszi... szintén jónak. Erősen kapaszkodva belé, visszaölel.*
- Boldog lennék ha egy egész életen át zaklatnál. *mosolyog, a nyakpuszin pedig egy kicsit megremeg. Rég voltak ilyen közel egymáshoz, mérhetetlenül hiányzott már neki a fiú. Végigsimít a hátán. Könnyeinek nem tud parancsolni, de hagyja, hogy a srác letörölje őket, egy kicsit még a szemeit is lecsukja. Ekkor éri a csók, melyre talán még nem számított, de átadja magát a mesés érzésnek és boldogan visszacsókol, karjait átfonva Mika nyakánál, hosszúra húzva a pillanatot.*
- Én is... nagyon örülök... hercegem. *nyom puszikat mosolyogva a fiú ajkaira.* - Mi legyen most? Karácsonyi vacsi együtt... vagy inkább halasszuk holnapra? Ha kicsit egyedül akarsz lenni, megértem... *távolodik el egy csöppet és összeszedi a kabátját. Még maradna szivesen a fiú karjai között, de úgy érzi talán még nincs joga ahhoz, hogy teljes egészében kisajátítsa Mikát. A bűntudat még jó ideig ki fog tartani.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 7:23 pm

-Néha az, de ezért nem fog minket érdekelni.. Megesik hogy néha rosszul cselekszünk de ez még nem tragédia, ha utána tudjuk orvosolni.. féltem igazából nem kicsit*mondja egy félmosollyal végre majd a lány szemébe néz*-Nem kell sajnálnod megtörtént , elmúlt, elég baj van nem kell hogy még ez is mardosson*mondja kcisit úgytűnik most már ő is kezd helyre állni, megint érzi azt a fura meleg érzést amikor a lány közelébe megy*
-Én is örülök, szeirntem túlsokmindent hagytam volna hátra egy személyben, talán egy nagy részemet is *mondja egy kicsit megint megbicsakolott hangal majd megöleli a lányt , szorosan, és a fejét a vállára hajtja*-Nemfogom én se hagyni hogy ilyen legyen ha kell üldözni foglak*mondja kicsit megkönnyebbült hangon majd egy puszit ad amásik nyakára, elvégre az van legközelebb a fejéhez, majd kicsit kiegyenesedik de még mindig nem engedi el a másikat. *-Ne sírj*mondja egy félmosollyal miközbe ujjával letörli a könnycseppeket, bár be kell vallani a lány így mégszebb, talán csak a most érzett érzelmek és a látvány hatása miatt de a srác most ismeri fel hogy óriási hiba lett volna elmenni. Lassan közelebb hajol és megcsókolja a lányt miközbe kezével beletúr a szénfekete hajba*
-Örülök hogy helyre álltak a dolgok hercegnő*apró félmosoly el is gondolkozik rajta hogy mikor hívta utoljára így a lányt*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 7:08 pm

*Félszemmel lecsekkolja a vállán pihenő kezet, mintha egy mosoly villanna végig arcán. Jól esik neki, ez már egy bíztató jele annak, hogy talán együtt maradnak. Most rajta a sor, hogy végighallgassa Mikát, figyelmesen meg is teszi ezt, néha enyhén meghúzva a vállát.*
- A sors tényleg egy dög, mostantól ne is foglalkozzunk vele. Nekem sem kellett volna. *szögezi le határozottan, de nem erre hárjtja a hibát, tudatában van annak, hogy itt egyedól ő a felelős a történtekért.*
- Mostmár tudom mekkorát tévedtem és sajnálom... *néz Mikára, kissé könnyes szemekkel. Sírni most nem tudna, túlságosan el van halmozva érzelmekkel, melyek nem engednek szabad utat a könnyeknek. És végülis miért is pityeregne, amikor úgy néz ki visszakapja szerelmét?*
- Örülök, hogy nem mentél el és, hogy nem is fogsz... Ha már itt tartunk, nem is engedném. *az utolsó gondolatot már ölelkezés közben leheli. Hatalmas kő gördül le a szívéről és megnyugodva, nagyot sóhajtva szorítja magához a fiút.*
- Rendben... Dolgozni fogunk mostmáraz ügyön. *motyogja a fiú vállára hajtva a fejét, lecsukott szemekkel.* - Szeretlek. *sokkal jobban érzi magát, sokkal könnyebbnek.*
~Szerencsés...~ *közvetíti Morty, de a lány nem törődik vele. Már nyugodtan hagyja könnyeit ömleni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 6:56 pm

*Csak hallgatja a lányt nem szólal meg ténleg kívánsci hogy mi volt az ok amikor viszont hallja egy pillanat alatt közelebb lép és a kezeit lassan rácsúsztatja a lány vállára*-DE ... de.. hogy*kicsit le van döbbenve ez látszik az arcán is *-Hogy nem vagyunk egymásnak rendelve? Én nem hiszek a sorsban, nem ő mondja meg hogy kit szeretek vagy kivel vagyok együtt egyszerüen én , mert én érzem nem ő. Nem gondolkozok hogy a sors esetleg más utat szánna, mert az fájdalmas, és abból nekem már elég volt egy életre*mondja kicsit egyhuzamba a lány szemébe, látszik rajta hogy ténleg így gondolja. Nem dühből beszél inkább magyarázásként de elég hangosan egy pillanatra a plafon fele néz majd végig simít a lány arcán*
-Nem tudok rádharagudni annál többet érzek, csak egyszerüen nem tudom hogy miért gondoltál ilyenre amikor ez butaság volt....*mondja majd tovább hallgatja LExet, egy pillanatra kicsit félre is néz majd amikor a lány leveszi a kabátját és vár lassan közelebb lép*
-Azt hiszem menekülni akartam, de nem tudom mi elől, talán csak fájt ez az egész , de meg bánnám ezt tudom*mondja egy pillanatra megrezdül az arcizma is amikor a lányra néz, majd lassan közelebb lép és átöleli*
-Nem mindig tehet róla az ember, néha én is kiállhatatlan vagyok de máskor ha lehet előbb próbáljuk megbeszélni minthogy hónapokig nem látlak*mondja egy kicsit meg is csuklik a hangja*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 6:36 pm

*Próbálja kivenni a fiú tekintetéből, hogy mit is érez. Nehéz, hisz látja a merevséget mely azért annyira nem bizonyul szilárdnak, hisz pozitív érzelmeket is vél felfedezni a srác arcán.*
- Egy galád voltam, nincs ezen mit szépíteni. *tud ő, ha akar, nagyon kemény is tud lenni magához és ez most pont az a pillanat. Elhúzza a száját, mintha undorodna saját magától.*
- Én se számítottam erre, de... Egy rossz érzés... Egy gondolat hirtelen megfogalmazódott bennem az egyik este, hogy mi van ha mi... Ha mi nem is lettünk igazából egymásnak rendelve? Mi volna ha meghajolnék szüleim akarata előtt és... Tudod a végét. Hatalmas hibát követtem el amikor e gondolat szerint kezdtem el élni. El akartalak zárni magamtól az összes lehetséges módon, menekültem. Többet jártam haza. Aztán, nem is olyan rég, amikor fel akartalak mégis keresni, mert már veszettül hiányoztál... Nem voltál itt. Bedühödtem. *meséli folyamatosan, a fiú szemeibe nézve, gyakorlatilag kiönti neki a lelkét, elmondja mindazt ami bántotta, összezavarta és kegyetlen tettei útjára vezényelte.* - Már arra is gondoltam, hogy eléd állok és véget vetek mindennek. Aztán jött a karácsony, ismét haza húztam, ugye a hatalmas családi összejövetel, meg anyámék, meg Simon... Az asztalnál ülve ma délután ébredtem végképp rá, hogy nem, az egész egy tévedés, nekem nem ez kell, nekem csak te... kellesz. *a végén megszorítja a kezét. Egész határozottnak tűnik, nem játszadozik, nem hangulatingadozás ez, tudja mit akar. Mellesleg a fekete kabát alatt ott van estélyije melyet még le sem cserélt, úgy rohant vissza az iskolába.*
- Ne menj el, akarlak látni, úgy és olyannak, mint régen. Csak... tudj megbocsátani nekem. Kérlek. *meg akarja győzni a fiút arról, hogy újra a régi, és az is marad. Kérdés, hogy Mika elhiszi neki.*
- Nem, soha többé nem teszek ilyet. Soha öbbé nem sértenélek meg így. *csóválja mega fejét, látszik, hogy megbánta, és hogy mindent megtenne a megbocsátásért.*
- Tudom... *sóhajt a végén és elengedi a fiú kezét. Mostmár szinte izzad, annyira kimelegedett a beszélgetés és bánkódás hevében. Lecsúsztatja magáról a kabátot, alatta az éjkék, finom szabású és piciny drágakövekkel kirakott ruha. A fiúra néz várakozóan, várva a a reakcióra, az ítéletre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 6:16 pm

*A srác is próbál erősnek mutatkozni pedig belül azért kétejek és elég sok kíváncsiság gyötri ami bizony néha meg is látszik, arcizmai egy egy apró rándulásán, de mindemellett próbál szilárd maradni, Zorrat barátságosan néz fel a lányra, valahogy úgy mint régen , csendbe is marad egészen addig ameddig a lány bocsánatot nem kér, bár a srác ilyenkor elég nagy bűntudattal küzd hogy így képes végig nézni pedig ezt nem kívánta a leginkább*
-Szó ami szó nem voltál éppen a legkedvesebb*mondja kicsit csendesen , egy ideig lefelé nézve majd lassan felnéz a lány szemébe még mindig szomorú kíváncsi tekintettel*
-Csak arra nem adtál még választ hogy miért voltál ilyen, nem tudom és ez zavar a legjobban, tudod azt hittem hogy ilyen nem lesz*mondja egy pillanatra félre is néz majd amikor a lány megszólal csak egy aprót bólint, nem ellenkezik amikor megfogják a kezét csupán egy ideig tartja majd pillantása ismét a lány felé irányul. Ha figyel láthatja hogy még mindig rajta van a gyűrű azért ez számít valamit*
-Tudod nem tartottam jó ötletnek itt maradni, ha nem akarsz látni és ezért kerültél jobb ha inkább elhúzok egy időre, hogy mennyi azt nem tudom*mondja egy kicsit megremegve*
-Tudod csak azt nem tudom hogy máskor is várható lesz e ilyen hirtelen esemény*mondja csendesen, igazából belül roppant nagy háborút vív saját magával, nem akar elmenni mert szereti a lányt viszont nem tudja hogy ő hogy van vele*
-Tudod képes lettem volna bármeddig elmenni......*mondja végül felsóhajtva
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 6:01 pm

*Szerencsére nem kínozzák a várakozással, az ajtó egész hamar feltárul és már ott is áll szemtől szembe Mikával. Szíve keményen igyekezik kirobbani a helyéről, esőcseppekkel borított fehér arcát hirtelen rózsás pirosság önti el. Nyel egy nagyot, melyremélhetőleg aprónak látszik. Lassan szóra nyitja ajkait, nem bír tovább leplezni, nyugodt és erős maradni.*
- Sziasztok. *köszön határozottan, mégis remegő hangon: fél. Egy másodpercig lepislog Zorratra, Morty is közben illedelmesen köszön. A lánybólint egyet, csomagjait a folyosón hagyja, hisz úgyis tiszta vizesek és szutykosak, semmi értelme becipelni őket a szobába. Megáll a srác előtt. Ezüstös pillái teli érdeklődéssel figyelik Őt.*
- Csak azért jöttem, hogy bocsánatot kérjek. *már nem csak a hangja remeg, szabályosan ő maga is, és nem csak azért mert hűvös és nedves kabát rátapad.* - Szörnyen viselkedtem, tudom jól, hogy megbántottalak és biztos kételkedsz már bennem és készülsz a gyű... *nagyon őszintén beszél, egy adott pllanatban azonban a tekintete elugrik a fiúról a szoba egy adott pontjába, ahol megpillantja a csomagokat. Meglepetten és értetlenül szakad félbe és pislog vissza a fiúra.* ... el akarsz menni? Ne! *vágja rá és hevesen megcsóválja a fejét, hogy hajából a cseppek csak úgy záporoznak.* - Ne hagyj itt, kérlek... *suttogja, mostmár aztán tényleg berezelt. Nagy, bűnbánó és egyben könyörgő szemekkel néz fel Mikára és hirtelen a keze után nyúl, remélve, hogy nem lökik el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 5:47 pm

*Nem, mondhatni hogy túlságosan elemében van a srác csupán fekszik az ágyán és a plafont bámulja. Mostanába szokott rá erre a dologra, így aki látná eléggé hülyén nézne hogy a srác csak mozdulatlanul fekszik kezei összefűzve a mellkasa előtt miközbe üveges szemekkel nézi a felette lévő falat. Még mindig a múltkorin gondolkozik, pár csomag már össze is van pakolva a sarokba bár még nem döntött hogy mit szeretne lehet csak egy rövid időre utazik el haza, lehet hosszabb , még nem tudja. Eléggé megviselt ő is attól nem kell félni legalábbis ha valaki ránéz nem éppen egy friss srácot lát. A kopogásra viszont pislant egyet majd lassan fel is tápászkodik az ágyból, majd az ajtó felé kezdi el venni az irányt. Nem tellik bele sokkal több idő és a srác már ott is van majd egy erősebb mozdulattal feltárja az ajtót és meglátja a lányt, közbe már a daimon is a srác lábához cammog úgy méri fel az érkezőket*
-Sziasztok*köszön kicsit csendesen a srác majd lassan félre áll az ajtóból, persze azért kíváncsi hogy mit szeretne a lány ahogy látja ő sincs éppen a legjobb bőrbe*
-Mi szél fújt erre Lex?*kérdezi kicsit csendesebben persze ha már a lány bentva, és akkor az ajtót is becsukja mögöttük. A hangja próbál amolyan sima hangnem lenni pedig kíváncsi és látszik is hogy bizony erőlködnie kell*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 5:36 pm

*A csendes folyosón egy csomagokkal felpakolt, bőrig ázott Lex és Morty vágtat át hirtelen. Orosz földről érkeztek, vagy lehet, hogy a menekülés találóbb kifejezés volna erre az iramra amit a lány diktál. Egy szobát keres, egy ajtót melyet már megannyiszor simított végig.* ~Gondolod, hogy visszafogad? Tudod jól, kedvesem, hogy nagyon rondán elbántál vele. Én a helyében elátkoználak egészen a szobádig, és aztán... Tudom, tudom... De megbántam, egy barom voltam... és szeretem... Te csak ne szólj bele, ha kérhetlek, inkább támogass, az istenért!~ *Nagyon izgatott, szabályosan retteg, de amint elér a Kőszáli sas elé, higgadtságot és hidegvért erőltet magára. Nem törődik megviselt külsejével, csak vesz egy hosszú és mély levegőt, azt kifújja, majd hármat kopog az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 3:54 pm

*Egy gyors röptű idegen sólyom érkezik a szobához és Mika ágyára pottyant egy levelet ime:

Kedves Mika!

Egy időre elutaztam, vissza, az otthonomba. Bár Rose-nak is meghagytam, de inkább rád bízom, hogy ha bármi baj történne, értesíts, és visszatérek, ellenkező esetben huzamosabb ideig távol kívánok maradni, amire a szakvezetőm engedélyt id adott. Addig is nagyon vigyázz magadra barátom!

Ölel:
Arnuil

U.I.: Te NEM tudod, hogy hol vagyok!

*S már röppen is tovább a madár.*
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 8:11 pm

*Quarion egyáltalán nem sértődött meg, egyszerűen csak nem kirekesztettnek érezte magát, mintha az ő zenéje nem jelentene semmit. Persze ez nem így van, ez csupán a pillanat iróniája volt. Carreen nem kér semmit inni, hanem inkább sietősen távozik.* - Szia, oké. *Mondja, de a lány már biztos messze jár, és nem hallotta. Kissé meglepő volt ez a hirtelen reakció, de a fiú sem hülye. Valószínüleg meglátta a fiún az arcán megjelenő feszültséget.*
~ Ez van. Lesz ez még így sem. ~ *Gondolkodik magában. Ő az ilyenen nem húzza fel magát, mert tudja, hogy minden rendbe fog jönni. Quarionnak ez a gondolkodásmódja, emiatt ilyen hidegvérű az esetek 90%-ában. Türelemmel fogja várni a lány levelét.*
- Hmm... *Levesz egy poharat a polcról, és iszik egy narancslevet. Elmossa a poharat, és bepakolja zenecuccait a szobába. Még megnyugvásképpen egy utolsó szám.*
- Memories consume... *Aztán a dal után, mellyel mindig ki tudja adni magából a dühét, vagy legyen az akármi, ami nyomja a szívét, nyugovóra tér.*

https://www.youtube.com/watch?v=pxRxvHEKdyU
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 7:59 pm

* Nem az a hirtelen haragú típus, de ha valaki csak azért haragszik meg rá, mert épelmélyű megjegyzésre nem képes az agya, és ez tekinthető eléggé miniatűr problémának, akkor tudja sajnálni, de ez van. Cicceg egyet, majd kitartja karját, hogy Saya végre vele is foglalkozzon. Közben a fiú eltűnik, és hangja egy másik helységből hallatszódik, ami a lány fülébe eléggé nehezen jut el, mivel jobban lefoglalja az agyát, hogy magában fortyogjon, és eközben ne lapítsa szét a kezei között a madarat, aki a végén már hangos csiripeléssel, és csipkedéssel reagál a "kényeztetésre". Egy ilyen - már vagy az ötödik - csípésnél szisszent fel jobban, de arra elég volt, hogy észhez kapjon, mielőtt Saya holtan végzi gazdája karmai között. A fiú valószínű, hogy már többször elismételgette a kérdését, aminek csak a vége jutott el hozzá.."Gyömbér"*
- Nem köszi. * gyorsan felpattant, aminek az ágyikó nem nagyon örült, és egy nagyobbat nyekkent. Magához vette a gitárját, és halk kopogásokkal indult a bejárati ajtó felé. Már keze a kilincsen volt, amikor bekiabált a fiúnak, aki valamit nagyon babrálhatott, mert néha-néha üvegek csörrentek össze.*
- De én most megyek is, mert még meg kell etetnem Sayát. Majd valamikor küldök egy levelet, hogy ha ráérek. Jóéjt. * Ha a fiú gyorsan megjelenik az ajtóban, akkor még láthatja, hogy a lány arra felé mosolyog, bár szemei nem tiszta boldogsgot mutatnak, mint ahogy azt már sokan megszokhatták.*
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 7:26 pm

*A lány kritikája nem volt hosszú...* ~ Azért ennél többet vártam... Legalább egy "jó volt"-ot, vagy valamit. Látszólag az emberekből kifogyott az elismerés az új iránt. ~ *A madaras mondatokat nem is hallotta, csak üres pupillával meredt gitárjára. De az utána lévő mondatok eljutnak a füléig.*
- Persze, szívesen, de nem ígérek semmit. Majd meglátjuk. *Mondja egyhangúan. Egyre csak a fekete-fehér gitárt nézegeti. Nem szereti, amikor valaki még annyira nem szereti a zenéjét, hogy nem tud semmit sem szólni. Mert akkor ez az egész felesleges volt, és cikinek érzi, hogy egyáltalán megmutatott egy kicsit a tudásából. Benne ez ilyen érzést kelt. Majd elmúlik... Ilyenkor jön a bezárkózom és kizenélem a bánatomat, és lenyugszom rész. De most vendég van.*
- Kérsz valamit inni? *Felkel, és a hálón kívüli köztes társalgó részben álló hűtőbe megy, és onnan kiabál be a szobába.* - Van narancslé. Meg ásványvíz. Meg öööö... Ez mi...? Ja, ez meg gyömbér. *A hűtőnél guggolva várja a választ a hálóból.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 7:15 pm

* Mély gondolkódóba esik, és vagy percekig nem szólal meg. Külső szemlélődőnek ez úgy tűnhet, mintha elbambult volna, és semmi sem zökkenti ki gondolataiból, amik valójában semmi körül sem keringtek, csak úgy voltak.*
- Szerintem, nem tudom. Nem értek hozzá. * gyorsan túllépve a témán messzebb helyezte a gitárt, majd a fiúra pillantott.*
- És, valami helyzet van? Amúgy Wanva merre kószál? Sayának kéne egy...*erősen elgondolkodik, hogy milyen szó is illene, a madarak társalgási szokására, de mint mindig, most is a legegyszerűbb, de nem ideillőbb szó jut az eszébe.* beszélgető partner. *ránéz madarára, aki eléggé elmerült szárnytollai tanulmányozásába, így nem is tanusít figyelmet gazdája megjegyzésének.*
- A zenére visszatérve. Valamikor felugorhatnál, és segíthetnél befejezni pár darabot. Van hozzá érzéked, úgyhogy várom már azt a percet, amikor veled dolgozhatok. * bájos mosoly elő, csillogó szemek a fiúra szegezve, és ez egy biztos módszer arra, hogy a közelmúltban lezajlon ez a cselekmény.*
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 6:30 pm

- Ez is egy felfogás, de nem baj, hogy felkeltettél, legalább nem leszek fent egész éjjel. Csak... egy picit. *Nevet, majd leül. Figyelmesen hallgatja a számot. Ahogy a lány elkezd énekelni, végigfut a hideg a testén. Ez nem az első alkalom, ha valaki szépen tud énekelni, és még jó hangja is van, akkor mindig libabőrös lesz a fiú. Lábával halkan, kis mozdulatokkal üti a ritmust, már amennyire tudja. Az sem ment neki soha.*
- Nagyon szép volt. Szerintem semmi kifogásolható nem volt benne. *Mondja a dal befejeztével.* - A szöveg is jó volt, szóval szerintem még egy tehetségkutatón is megállná a helyét. *Kicsit elgondolkodik, aztán felemeli gitárját. Az asztalon fekvő kis antennás műszerhez nyúl, amit hozzácsatol a gitár aljához. Bekapcsolja az erősítőt, és alacsony hangerőre tekeri, nem sok basszussal.* - Nos, lehet, hogy nem fog tetszeni, de te kérted, hogy mutassak valamit. Tegnap legalábbis ezt kérted... Próbáltam olyat kitalálni, ami nem sérti a füleket. Igazából ez így nem hangzik olyan jól, mert nincs alájátszás, se dob se semmi... Mindegy...
*Az asztalról felkapja a pengetőt is. Végighúzza egyik kezét a húrokon. Tökéletes, nem hangos, és tisztán szól. Bal lábát az erősítőre teszi, hogy könnyebb legyen ülve játszani. Ujjai megindulnak a húrokon. Csak két percig játszik, nem viszi túlzásba. Nem akarja ugyanazt ismételgetni. A bemutató végén elhúzza a száját, és kikapcsolja az erősítőt. A gitárról lekerül a kábelt helyettesítő műszer, és a hangszer az előbbi helyére kerül vissza.*
- Hát, ez volt. Gondolom véleményt nem nagyon tudsz alkotni, mivel ez nem a te világod.

https://www.youtube.com/watch?v=dJVFZKH47Gk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 6:13 pm


//Olvad//

*A nyúzott fiú látványa egy kicsit halványít mosolyán.*
-Hoppá. Felkeltettelek? Nem baj, legalább nem lesznek táskásak a szemeid a sok alvástól. * megrántja a vállát, majd újra előveszi aranyos mosolyát. Bejjebb tipeg csizmájában, gitárját a falnak dönti, majd rápillant az ásítozó fiúra.*
- Nem. Az nem lényeg, hogy neked nem ment. Viszont sikerült befejeznem egy dalt. Mondjuk, inkább teljesen átírtam. De szerintem nem olyan vészes. Kérem a véleményed. * Minden felajánlás nélkül levágódik a fiú ágyára, kezében a nemrég magához vett fekete hangszerrel, és egy hosszú sóhaj után belekezd a dalba.*


Each night I compromise what I want, what I don't, whose by my side, and I can never be alone
I dream of you while I'm next to him, in this stale love life I'm livin' in and it's not fair to anyone.
I need to get away if only for today, I'm playin' games...


*A szám végére még egy pár másodperces rögtönzött dallamot rak, hogy kicsit eltérjen az eredeti megoldástól, így biztos, hogy két előadás sem lesz ugyan olyan. Bár, ezt még csak a fiú hallotta..*
- Hogy tetszett? Szerinted nem túl lapos? * kérdezte aggódó hangnemben. A gitárt maga mellé helyezte, majd kezeit összekulcsolta ölében. Fejét picit oldalra döntötte, s hatalmas csillogó szemekkel figyelte a fiú minden egyes megmozdulását.*


https://www.youtube.com/watch?v=TO5fJHDvekE&feature=related
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:08 pm

*Elaludt... Hát hogyne aludt volna el. Éppen arról álmodozik, hogy ő egy nagy rocksztár lesz. Ez volt gyerekkori álma is, és még mindig van benne egy ilyen vágy. Semmi nem is akadályozza meg ebben. DUMM DUMM DUMM! Quarion felriad, hunyorogva tekint körbe, hogy hol is van. Aztán leesik a tantusz: kopogtak... Vagy valami olyasmi.*
- Nem veszünk semmit! *Kiáltja ki, miközben leveszi hasáról a gitárt, és azzal a kezében nyitja ki az ajtót. Ki lett volna más, ha nem Carreen. Quarion kicsit álmos képpel, de mosolyogva néz a lányra.* - Szia. Kerülj beljebb. *Miután a lány bejött, becsukja az ajtót, és leül eddigi helyére.*
- Mi járatban? *Kérdezi, majd szája elé téve kezét ásít egyet. A gitárt a fotel lábának támasztja, biztos távolságban maga mellett.* - Csak nem máris zenélni szeretnél? Mert én nem jutottam semmire a dalírással. Nem tudok. *Mosolyog, aztán végigméri a lányt. Mosolyog, aztán hátradönti a fejét a fotel hátának. Elfeküdte a nyakát, nem is csoda, ilyen pózban nem ajánlatos aludnia senkinek sem.*

//Fagyi.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 3:51 pm

// Olvad//

-Sálálálááá. * A szőkehajú lány öröme a mai nap határtalan, mivel sikerült befejeznie egy régen elkezdett dalt. Csakis azért tart most errefelé, mert megígérte egy közeli barátjának - ha tekinthető annak, a fiú -, hogy megmutatja okoskodásának eredményét. Majd kiderül, hogy mennyire sikerült jól, és, hogy magának Quarionnak mennyire fog tetszeni. Fekete gitárja kezében lóg, míg Saya, a piciny, barna sólyom próbálja tartani vele a lépést. Megjegyzendő, hogy akkora lendület van a lány lábaiban, hogy még repülve is nehéz követni. A megfelelő ajtóhoz érve hirtelen lefékez, majd katonát meghazudtoló módon vágta magát vigyázba. Lélegzetét stabilizálta, de a hangos levegővételt akárki meghallhatta, ha csak egy kicsit is figyelt. Jobb kezét lassan emelte az ajtó felé, hogy majd kecsesen bekopogjon, amiből igazából egy jól határozott dörömbölés lett, és a következő szöveg:*
- Haló, szobaszervíz. * Arcán megjelent az elbűvölő mosoly, hogy ha a fiú majd ajtót nyit, márha itt tartózkodik, akkor valamennyi esély is legyen arra, hogy ne küldje el. Öltözékét tekintve egy kicsit sem mondhatjuk lazának, vagy sportosnak. Tény, hogy a divatot mereven követte a feszülős, fekete farmernadrág, melyet minimális gyűrődéssel gyömöszölt a magassarkú bokacsizmába, ami hiába dobott rajta centiket, igazából még mindig alacsonynak számított. Fekete topja felett, egy szürke kockás ing volt, mely begombolva tökéletesen simult vékony derekához. Ezen egy csillámos, aránylag vastag öv volt áthúzva, ami még vékonyította derekát. Az ing ujja csak háromnegyedes volt, így nem volt sem túl meleg, sem túl hideg a kúria négy fala közé. Haja szabadon borult vállára, de szemei elől feltűzte a rakoncátlan tincseket. Lehelletnyi smink fedte az arcát, ami fekete szempillaspirálból, és ugyan ilyen színű szemcruzából állt.
Miután Saya beérte letelepedett a vállára, és ő is várta, míg a szoba tulaja kinyitja a névtáblával ellátott ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 2:05 pm

*A két hálószoba közötti közös részben továbbra sem nagy az élet, de legalább van egy kicsi. Quarion fekszik a fotelben, hasán gitárja fekszik. Feje hátradöntve, szeme becsukva. Nem, nem alszik. Egyszerűen csak nincs kedve semmihez, és kicsit lusta. Egy fél órája még gitározott, de mostanra már megunta. Sóhajt egy nagyot, és megpengeti a gitárt. Nincs rákötve az erősítőre, szóval nagy hangja nincsen. Ezután újabb eseménydús 3 perc következik a következő pendítésig. Aztán a fiú magán erőt véve felemeli a fejét, kinyitja szemét, és felül. Elkezd játszani valami hirtelen kitalált dallamot. De egy hang elcsúszik.*
- Ez nem az én világom. *mondja, majd teste visszahanyatlik az előbbi pozícióba. Kezei lekerülnek a gitárról, a feje alá, tarkójára.* ~ Így háton fekve egész tűrhető. ~ *Persze megmozdulni se ereje, se kedve nincsen. Így marad a fekvés.*
- Kéne inni valamit... De hogy én fel nem kelek, az tuti. *Jobb híján magával beszélget. Hiszen kivel mással: mindig mindenki máshol van, és élvezi a szabadságot. A Kőszáli sas általában üres. Ez is csak egy ritka kivétel.*

//Fagyi.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 6:03 pm

*A srác a szokásos komor pillantsokkal érkezik meg a szobához fáradtan nyitja szélesre majd egy kissé erősebb lendülettel indul meg a szobája felé aki mostanába látta úgy hiheti a srác az élet és a halál között lebeg legalábbis sokminden nem érdeli már. No ennek is megvan a maga oka Lexel se találkozott már időtlen ideje. Csak leveti magát az ágyra és gondolkozva nézi a plafont. Amikor a szárnyas viszont megjelenik kicsit meglepődik nem szokott ő madárpóstát kapni node úgytűnik mégis ő a címzett. Kicsit hirtelen ül fel és bontja fel a levelet közbe a daimon is közelebb jön és a térdén támaszkodva figyel. Amikor meglátja az írást kicsit elmosolyodik talán hosszú hetek óta először talán szívből közbe kisöpri a lefelé lógó haját a szeme elől és lassan feláll*~meg kéne látogatni~*sóhajt fel magába igazából már nagyon akarta látni kicsit úgytűnik a srácnak is megjött a színe csak lassan elrugaszkodik majd amilyen gyorsan jött tovább is megy nemsoikára már a harmadik emelet lépcsőit tapossa*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nekromanta
Üzenőláda :

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 5:50 pm

*A Kőszáli sas háló egyik nyitott ablakán egy fiatal keselyű röppen be. Egy levél kézbeítésével bízták meg a jószágot, így nem is vesztegeti drága idejét, rögtön megcélozza a címzettet. Odaszáll elé, az ölébe pottyantja a pergamentekercset, mely egy ezüstszalaggal van átkötve. Jutalmat nem kér, tényleg nagyon siet, tova is száll. Ha Mika felbontja a levelet, eme cirkalmas sorok tárulhatnak szemei elé:*

A Medúza csápjai tárva-nyitva állnak... és várnak.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kőszáli sas háló - Page 5 Nincskaszt

Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:01 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Vilen S. Vyacheslav
2.]
3. Jérémy Raphaël
4. Quarion Galanodel


A szoba lakói - bal oldal:
1. Gethin Awstin Conley
2. Joe M. Renaldo
3. Joacimo Kirino

4. Deyan Ilarion
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kőszáli sas háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kőszáli sas háló   Kőszáli sas háló - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kőszáli sas háló
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: