Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Hóbagoly háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Hóbagoly háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Hóbagoly háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Hóbagoly háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Hóbagoly háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Hóbagoly háló I_vote_lcapHóbagoly háló I_voting_barHóbagoly háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Hóbagoly háló

Go down 
+4
Leona Arts
George Darkrain - archiv
Laura Aline Flore - archi
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Hóbagoly háló Nincskaszt

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:07 pm

*Lyra kora reggel egy kis gyűrűt talál az ágya mellett egy dobozban. A gyűrűben vörös kő van és a kőbe zárva apró lánc világít, amivel ha arra van szükség és fázik, akkor egy kis meleget csinálhat magának.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 12:10 pm

[Bal oldal - Larissa]

*Egy házimanó jelenik meg a szobában, néhány levéllel. Kiválaszt egyet a többi közül, és leteszi szépen Larissa ágyára, majd egy pukkanással eltűnik, nem időzik itt sokáig.*

Larissa!

Az egyik esti vonattal hazautazok. 16.-a környékén terveztem visszajönni, de apától függ, lehet, hogy hamarabb vagy később érkezem. Lenne kedved jönni? Apa szívesen látna mindannyiunkat, James-t is megkérdezem, és ha megkapta a levelem, Blanche is otthon lesz. Ha megkapta. Hogyha jönnél, vagy kell segítség a pakoláshoz, keress meg az özvegyben! Bocsi, hogy ennyire későn szólok, de csak ma jött meg apa levele, hogy otthon van és mehetnénk, én pedig egy napot sem szeretnék veszíteni.

Ölel húgod, Ariana
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 8:05 pm

*leona éppen a táskájába rámolja össze a dolgait. Nemsokára kezdődik a verseny. Az utolsó pillanatban készült el a bájitalokkal, most azokat rakosgatja be. A hátizsákot apróra varázsolja, majd pálcája mellé beteszi a zsebébe hátára kiszalad a szobából majd bevágja maga mögött az ajtót. Igyekszik nem elkésni.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Hóbagoly háló Druida

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:54 pm

* Pierre tovább öleli Leonát. Figyelmesen hallgatja a lánykát. A szemébe néz amikor hozzá beszél. Amikor Leona meg akarja ígértetni vele, hogy nem védi meg...akár az élete árán is a szemén könnycsepp gördül le.
- Nézd Leona...én..én nem tudnám még egyszer végig nézni, hogy, hogy Te...* Elakad a beszédben. Jó ideig hallgat aztán végül könnyes szemmel ránéz.
- Nem..nem tudom megígérni. Ne..ne haragudj rám, de ez,,ezt nem ígérhetem meg. Sajnálom. * Mondja neki, majd letörli a szeméről a könnyett.
- Vissza kell mennem a szobába. Holnap átjövök és megbeszéljük. Rendben van? * Kérdezi és elengedi a lányt.
- Próbálj meg nyugodtan aludni. Szia. * Mondja neki egy puszit nyom az arcára és elindul a hálójába.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:43 pm

*Leona szorosan hozzábújik Pierrehez és hallgatja amit mond. nagyon lassan kedz megnyugodni. Szörnyű volt ezt átélni talán szörrnyűbb mint a kirándulás a kegyenceket üldözve. de nem akarja hogy a fiúnak miatta legyen bűntudata. Mert nem kell hogy legyen, ugyanis nem az ő hibája. A lány erőt vesz magán és felnéz a fiúra.*
- Ha megtetted volna én nyírlak ki személyesen. Te ügyes voltál. Én meg elszúrtam. Ennyi történt. én sem akadályoztam meg hogy téged bántsanak. Nem lehetünk ott mindenhol Pierre.
*Szomorúan bújik a fiúhoz. Tényleg nem lehetnek ott mindenhol. Tenyerével végigsimít a torkán majd nyel egyet. Még élénken él benne az emlék ahogyan összeroppantották a nyakát. nem ilyen halált kíván magának az ember. Mert ez szörnyű. tehetetlenül tűrni hogy elvérezzen. lehunyja szemét és próbál nem gondolni erre. Közben halkan beszél Pierrehez.*
- Pierre komolyan ne legyen bűntudatod emiatt. Nem a te hibád volt.. te mindent jól csináltál. És te vagy a legjobb barátom. nem akarom hogy ezzel foglalkozz. Mert nem tehetted volna meg hogy közénk ugrassz. és eszedeb ne jusson ilyen butaság soha!
*Az utolsó mondatnál komolyan néz rá. majd tekintete megváltozik. Szinte könyörögve pillant rá.*
- Kérlek ígérd meg.. hogy soha nem teszel ilyet!
*kezét nyújtja és várja hogy a fiú elfogadja.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Hóbagoly háló Druida

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:31 pm

- Pierre látja, hogy Leona a könnyeivel küszködik. Közben ő is elhelyezkedik csendesen, hogy hallgassa és vigasztalja Leonát. Igyekszik erősnek látszani. Tudna sírni ő is, de nem teszi ezt, hogy Leona tudja, hogy nem történt semmi baj. Csendesen átöleli és gyengéden magához szorítja a lányt. Nem szól egy szót sem. Gyengéden simogatni kezdi Leona hátát és várja, hogy kisírja magát.
- Tudom...semmi baj. * Suttogja halkan, de elcsuklik a hangja. Most ő is a könnyeivel küszködik. Nem tudta megmenteni Leonát és nem ugorhatott közé és a szörny közé. És ez bántotta és hiába, hogy csak álom volt. Ő tényleg azt hitte, hogy elveszítette legjobb barátnőjét. Szörnyű volt az érzés.
- Leona... én láttam....láttam ahogy meghaltál... És... nem ugorhattam közéd és a farkas közé... és nem tudtalak megmenteni... és ez bánt még, ha csak álom is volt ez az egész.... Minden olyan gyorsan történt...* A végére elcsuklott a hangja és feladta a küzdelmet a könnyeivel. Kicsordultak. De letörölte őket, még mielőtt Leona megláthatta volna. Hagyja, hogy a lányka sírjon csak.
- Nem hagylak magadra. SOHA többet. Úgy érzem cserben hagytak....* Mondja neki szomorú hangon.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:19 pm

*Leona elmosolyodik Pierre szavaira. Nagyon örül hogy egyetértenek. Elmosolyodik amikor a fiú megtalálja a pulcsiját. Lecsüccsen mellé majd felveszi a ruhadarabot. Kényelmesen elhelyezkedik és barátjára néz.*
- Köszönöm... nincs mit.
*Csendesen ücsörög közben ujjaival a poháron játszik. Néha iszik egy kortyot, amúgy csendben várakozik. Nemsokára újabb kérdés érkezik. Fintorog egyet.*
- Nagyon rossz volt.. Soha többet nem megyek tehetségkutatóra.
*Nem tudja elviccelni a dolgot. Arcán legördül egy könnycsepp amit gyorsan letöröl. Elővesz egy zsebkendőt és megtörli a szemeit. Szipog egy kicsit és szája sírásra görbül. De nem akar sírni hiszen nincs miért... nem történt semmi.*
- te is megsérültél... neked sem volt jobb. Milyen szerencse hogy csak álom volt... mert ha nem az lett volna akkor most...
*Nem fejezi be a mondatot. Arcát a kezébe temeti. Vállát a sírás rázza. De nem akar sírni össze akarja magát szedni. Dühösen letörli a könnyeit és felül. Iszik még egy kortyot.*
- Kösz hogy átjöttél..
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Hóbagoly háló Druida

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 8:07 pm

* Hamarosan nyílik az ajtó. Leona rossz bőrben van és ez csepett sem lepi meg Pierrét. Viszonoz egy kis mosolyt majd belép a szobába.
- Nem lesz semmiféle buli. Én most veled szeretnék lenni csak veled. Nyugodtan itt. * Mondja neki miközben leül a lányka ágyára. Van egy kis kupi, de egy pulcsit talál az ágyon. Leona látszólag keres valamit.
- A pulcsid itt van. Köszi az italt. Gyere ülj le. * Mondja neki halkan és megvárta amíg mellé ült.
- Voltam már jobban is. Hogy vagy? Szörnyű volt az este...mond csak megnyugodtál már nagyjából? * Kérdezte bár erre valószínű tudja a választ.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 7:46 pm

*meglepődik amikor kopognak. Nem várt senkit, sőt igazság szerint most csak két embernek örülne. Kínlódó arckifejezéssel az ajtóhoz lép majd nagyot sóhajt és lassan kinyitja. Szomorúan elmosolyodik amikor meglátja Pierret. Megöleli majd halkan megszólal.*
- Sajnálom... de én most nem szeretnék bulizni..
*Felnéz rá és bűnbánóan pillant rá.*
- Bejösz? vagy sétálni szeretnél?
*ő bármire kapható. Csak szeretne beszélgetni egy kicsit. A fiú bármit is választ, visszamegy a szobájába hogy felvegye a pulcsiját. Hirtelen nem tudja hova dobta le, úgyhogy nekiáll keresni. Ez a művelet egy kupis szobában eltart egy drabaig. Úgyhogy a séta elmarad. Leona feladja a keresést inkább tölt egy kis innivalót barátjának. ha Pierre bejön akkor átnyújtja neki a poharat majd bebújik a szekrény aljára hogy előszedjen valami rágcsát is. Végül talál egy csomag csokis kekszet. Kiönti egy tálba majd odanyújtja a fiúnak. A földön heverő rajzait kegyetlenül betolja az ágya alá. majd később rendbe teszi őket.*
- Jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Hóbagoly háló Druida

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 7:33 pm

* Pierre felmegy a harmadik emeletre. Leonához siet. Úgy volt, hogy ma elő szilvesztereznek egyet, de a tehetség kutató nagyon kiütötte Leonát is és Pierrét is, így jobbnak látta, kihagyni a bulit. Tudta, hogy Leonat ez meg fogja viselni, így aztán úgy döntött átmegy és megvigasztalja a lánykát. Egy picit állt az ajtó előtt, hogy ő is megnyugodjon és vígasztalni tudja a lánykát. Bekopog az ajtón. Csendesen várja, hogy valaki bebocsájtást adjon.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 7:25 pm

*Leona csendesen olvassa a levelet. Ő nem akart megcsillogtatni semmit, de nem baj. Elpakolja a kupont és a levelet. Pulóverét az ágyára dobja majd leül az asztalhoz egy könyvvel. Később arra lesz figyelmes, hogy nem igazán jut el a tudatáig amit olvas, úgyhogy leteszi a könyvet és feláll. Az ablakhoz sétál majd kinéz. Nemsokára Újév. Sóhajt egyet majd leül az ágyára. kezébe veszi a Raykotol kapott lovat és ujjai között kezdi forgatni. Nagyon szép darab. Gyorsan visszateszi a helyére, mielőtt összetörné. Inkább nem csinál semmit. Nincs kedve semmihez. Elege van mára. inkább feláll hogy átmenjen Pierrehez. Most szívesen beszélgetne vele. feláll majd elindul az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Senna Marsine - archiv
Tanár
Tanár
Senna Marsine - archiv


Hozzászólások száma : 438
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 6:55 pm

*Egy kis csomag jelenik meg a szobában. Egy levél is található a csomagban - a nellond bármelyik boltjában levásárolható 7 ezüstös kuponon kívül -, ami a következőt tartalmazza:*

Tisztelt Arts kisasszony,

Remélem nem bánja, hogy nem tudta megcsillogtatni tehetségét, és kicsit élvezte az estét. Elnézést, az esetleges félreértés miatt.

Senna Marsine, allidonos szakvezető-helyettes
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:43 pm

*Leona elszontyolodik kissé a fiú megjegyzésén.*
- Nem megyek a temetésre.
*Elmosolyodik, majd összevonja a szemöldökét, amikor a fiú mentegetőzni kezd a "sikertelen" ajándékkal kapcsolatban.*
- Ne csináld már. Gyönyörű! Egyszerűen imádom. Nagyon szép! Soha senkitől nem kaptam még ennyire imádni való dolgot. Mi van veled kedves? Te is tudod, hogy tökéleteset alkottál.
*Csöndesen beszél, közben belekarol a fiúba. Kezében tovább forgatja az ajándékot. Nem tud betelni a látvánnyal. Körbenéz, hogy hol találhatna méltó helyet neki. Ahol biztosan nem eshet baja. Végül eldönti, hogy az ablakba fogja tenni, a virág mellé. Nem nagyon akarja elengedni, de aztán ráveszi magát hogy letegye, és inkább a fiúval foglalkozik.*
- Valami baj van?
* Kék szemeivel fürkészi a fiú arcát. Neki mindent elmondhat. megfogja kezét, és komolyan nézi barátját. Reméli, hogy nem történt semmi.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:34 pm

- Úgy tudom, hogy holnap van a nagyid temetése. Őszintén remélem, hogy elmész rá. Viszont én sajnos nem tudok veled menni. Ezt azért kaptad, hogy emlékeztessen rá, lélekben mindíg veled vagyok.
*Kicsit esetlenek a gondolatai, de nagyon rosszul érzi magát, hogy nem kísérheti el kedvesét erre a kényes útra. Pedig szívesen megtenné, főleg, hogy az esetleges rokonokat méltó módon helyretegye. Bár a lány ad egy csókot, aminek örül persze, igazából úgy érzi, hogy a lánynak nem épp nyerte el tetszését.*
- Sajnálom, de nem sikerült jobbat csinálnom.
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:26 pm

*Leona elneveti magát, amikor a fiú felajánlja a segítségét.*
- Dehogy is. Ne is figyelj oda, majd rendet rakok.
*Gyorsan elpakol még pár dolgot, majd a szekrényhez lép, és kivesz belőle egy poharat, és egy üveg vizet. Tölt a fiúnak, majd mosolyogva nézi. Látja hogy valami nyugtalanítja, de egyenlőre nem kérdez rá. Leül mellé, majd csodálkozva nézi a felé nyújtott dobozkát. Elpirulva veszi el, és csöndesen kinyitja. Álmélkodva nézi az apró gyönyörűséget. Egyenlőre nem tud mondani semmit. kiveszi a lovat és óvatosan tartja kezében. Majd végül, mégis sikerül magából kipréselni pár szót.*
- Ez gyönyörű.. Rayko, köszönöm szépen! De miért kaptam?
*Mosolyogva néz a fiúra. Még soha semmit nem adott barátjának. kicsit elpirul a felfedezéstől, majd elhatározza, hogy mindenképpen pótolja ezt a hiányosságot. Egyenlőre egy csókkal.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:18 pm

*Rayko viszonozza az ölelést és a csókot, majd kicsit elképed, mikor meglátja a hatalmas kupit, és hogy a lány pillanatnyi zavarában gyorsan elpakol pár dolgot. Igaz már volt nála egyszer, de akkor nem iylen kupi fogadta.*
- Látom épp rendcsinálásban voltál. *Jegyzi meg huncutul.* Ha gondolod szívesen segítek.
*Óvatosan kerüli a témát miért is jött, mert nem túl bátor jelen pillanatában.*
- Egy pohár vizet vagy valamit azt azért szívesen elfogadok most. Igazából ezt akartam neked odaadni.
*És a lány felé nyújtja a dobozt, amiben egy faragott kristály van. Egy lovat ábrázol. A munka nem tökéletes, mert apró hegyeket azért érezni lehet rajta, de csiszolóanyaga nem votl, amivel tökéletesen eltüntethette volna azokat. Az állat mindenesetre kiválóan felismerhető.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:04 pm

*Leona hallja a kopogtatást. odanéz az ajtóhoz vezető útra, és majdnem elkáromkodja magát. valahova elkeverte a nyakláncát, így mindent oda dobált, ahogy feltúrta a szobát. Kárba ment a rendrakás. Félrerugdosva mindent, halad az ajtó felé, majd kinyitja azt. Amikor meglátja Raykot, hatalmas mosoly terül el az arcán. Kinyújtja karjait, és átölelve a fiú nyakát, lábujjhegyre állva csókot nyom a szájára. hátra lépve elmosolyodik.*
- Szia! mi szél fújt erre?
*Szégyenkezve bár, de kinyitja az ajtót. Néhány holmit megfogva, gyorsan behajigálja a szekrénybe. a többit pedig, úgy ahogy a helyére teszi. Amikor elfogadhatónak találja a környezetet, mosolyogva szembe fordul barátjával. A múltkor nem jutott idő arra, hogy megbeszéljék miért ment hozzá, mert elbeszélték az időt.*
- Kérsz valamit inni, vagy enni?
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:47 pm

*Rayko a harmadik emelet folyosóján sétál. Leonához indult, bár maga sem tudja miért. Igazából hiányzott neki a lány. Tisztában van vele, hogy nem egy jó udvarló, nincsen fantáziája a randikhoz, szervezéshez egyebekhez. Sőt azzal is tisztában van, hogy a lány idővel rá fog unni. azonban őt most ez nem foglalkoztatta. Csak az, hogy hiányzott neki a lány. Kezeit háta mögé rejtve sétált. Keze sem volt üres. Egy marokra való dobozkát rejtett benne el. Mikor odaért a lány szobájához bekopogott.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 5:33 pm

*Leona kinyitja az ablakot. Sóhajtva csípőre teszi a kezét, és szétnéz. Olyannyira eluralkodott a rendetlenség a szobájában, hogy rávette magát, hogy leálljon pakolni. Először is, felszedi a rajzokat. Mostanában tengernyit alkotott. Előássa az ágya alól a mappát, és beletömi a lapokat. Egyenlőre nem nézi őket végig. Viszonylag rövid idő alatt végez velük. Amikor rálép egy ceruzára, és az eltörik, dühösen szedi össze a kisebb dolgokat a padlóról. Rendbe teszi az ágyát, és fájdalmas grimasszal állapítja meg, hogy bizony a ruhái következnek. Össze-vissza dobálta azokat, már jó hosszú ideje. rendrakás közben, elmosolyodik, amikor kezébe kerül, egy régen látott darab. A sárga ruhájáról, már korábban lemondott, de most vigyorogva tömi be a többi közé. Amikor ismét szétnéz, megállapítja, hogy nem túl jó az összkép, de legalább javult valamit a helyzet. Amikor észreveszi, hogy felvett magára egy pulóvert, akkor odalép az ablakhoz, és bezárja. Már eléggé hideg van odakint. Az ablakba állított, apró növény, nem igazán akar nőni. A lány meglocsolja, majd leül az ágyra. nincs jobb ötlete, ezért elővesz egy könyvet, és reméli, hogy sikeresen elterelheti gondolatait. mióta megkapta unokatestvérétől a válaszlevelet, nem tud másra gondolni, csak nagymamája temetésére. Már eleve nem akart elmenni, de az üzenet, véglegessé tette a döntését. Dühösen teszi le a könyvet. Összefogja haját, majd odasétál az asztalhoz, és leül hogy tanuljon egy kicsit. Nem köti le különösebben a dolog, de lassan össze kéne kapnia magát.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 8:04 pm

- A temetés tiszteletadás a halottaknak. temetésre önszántából menjen az ember. Az elhunyt iránti tiszteletből. Ha te nems zertnél menni, ha magad módján akarod gyászolni, megértem és elfogadom. De ha beleegyezel, akkor felveszem a kapcsolatot a bácsikámmal, aki Írországban él, hogy menjen el a nagyidhoz és kísérje figyelemmel, hogy rendes, tisztességes, illő temetésben részesüljön. Én tudom, hoyg soha nem hagytam ki egyetlen temetést sem. És nem önmagam miatt. Az elhúnyt miatt.
*A fiú jra megöleli a lányt, majd mikor eszébe juttatja, hogy már 10 óra, elköszön, csókot nyom a szájára, majd sebes léptekkel távozik. Holnap első dolga lesz levelet írni a bácsikájánaka temetés ügyében. ennyit megtehet.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 7:53 pm

*Leona érzi, hogy a kezéből kikerül as tárgy. Haragja most nagyobb a józan eszénél, ezért szembefordul a fiúval, hogy beolvasson neki. Csakhogy Rayko magához húzza és megöleli. A lány előbb ellenkezni akar, de aztán hallgatja a fiú szavait. A végére, majdhogynem lenyugszik. Fejét Rayko mellkasára hajtva, lassan lélegzik. Még egy halovány mosolyora is rászánja magát.*
- Egyáltalán nem akarok hazamenni. *mondja halkan.* Nincs senki, aki szívesen látna, és nem bírom a temetéseket. Egyáltalán, az értelmét sem. És... nem bírnám ki.. * felnéz a fiúra könnyes szemeivel, majd hálásan rámosolyog.*
Jól esnek neki a kedves szavak. Aztán mégis sírni kezd. Nem érzi jól magát. Fáj a feje, és nagyon álmos. De nem tudna aludni. És szörnyen szorít a mellkasa. Pár percre megkönnyebbült a fiú szavaitól, és jobban érzi magát, most hogy itt van. Majd észbe kapva elhúzódik Raykotól, és felemeli sérült kezét. A kötés még mindig ott díszeleg, de nem tűnik súlyosnak. Leona megfogja szerelme ujjait, és rámosolyog.*
- Ugye jól vagy? Kérlek vigyázz magadra.... nem akarlak elveszíteni.*
Megöleli a fiút, majd eltámolyog az ágyáig. Leül, mert szédül is.*
- Ne haragudj. Meg sem kérdeztem mi ért jöttél.* mondja, miközben az órára pillant.* Inkább menj, nehogy bajba kerülj. Holnap beszélünk rendben? Jó éjszakát, szia... és köszönöm.*
Ha a afiú elmegy, akkor lefekszik, és megpróbál elaludni. Majd holnap rendet tesz.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 7:35 pm

*Rayko kisöpri arcából a csuklyát. A lány kezéből kiveszi az épp eldobni készült tárgyat, majd magához szorítja Leonát.*
- Egyik ősöm állítólag azt mondta a halálos ágyán a feleségének, hogy ne félj az elmúlástól kedvesem, mert a halál nem vehet rajtunk erőt. Ezt felírták a sírkövére is. Én melletted állok, bármi történjék is. Ha azt szeretnéd beszélek a szakvezetőnkkel vagy a helyettesével hogy kapjál engedélyt hazamenni és ha megoldható és igényled a társaságomat, akkor én is veled tartok. De ne tőrj több tárgyat össze. Az emléke benned él és a tárgyak segítenek emlékezni, arra ami jó és szép volt.
*A fiú szavait teljesen komolyan gondolta. Bármeddig képes lenne elmenni azért akit szeret. És abban biztos volt, hogy leonát szereti. Mint embert, Mint barátot, és mint lányt. Ő érte a poklot is megjárná. Egy szakvezető vagy egy helyettes pedig nem leht rosszabb a Pokolnál.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 7:25 pm

*Amikor az ajtó kinyílik, Leona felnéz. Raykot látja belépni rajta. Eléggé fel van öltözve. A lány rá emeli tekintetét. Eléggé sokat sírt, úgyhogy valószínűleg vörösek a szemei. Amikor a fiú karjai közé veszi, szorosan hozzábújik, majd sírva fakad. Átöleli a nyakát.*
- Annyira hiányoztál...*mondja halkan.
Felemeli a fejét, és ránéz szerelmére. Nem tudja kimondani. Egyszerűen nem képes rá. És arra sem, hogy leírja érzéseit. de muszáj valahogy. Sóhajt egyet, és fejét a fiú vállára hajtja. *
- A nagymamám...*
a szóra remegni kezd a hangja, majd elcsuklik. Ismét zokogásban tör ki. De erőt vesz magán. Hirtelen szédülni kezd. Felveszi a levelet, és odaadja a fiúnak:" Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Genova Dean elhunyt, temetése...." Fejét a tenyerébe hajtja, és nem tudja megállítani előtörő könnyeit. Lassan bizony be kell avatnia pár dologba. Amikről nem szívesen beszél.*
- Miután az apukám meghalt, az anyám elvitt hozzá, és ő nevelt fel. Nagyon szerettem.. nem is szóltak hogy beteg, és így megtudni.. mellette kellett volna maradnom... * hangja elcsuklik.*
Lenéz a földre, és megpillantja amit lelökött. egy apró hangszer feje. A fuvolát nemrégen kapta. Valamelyik nap vette elő, hogy gyakoroljon egy kicsit. A nagymamájától kapta.*
Dühösen letörli a könnyeit, majd feláll. Felveszi a földről a tárgyat, majd kezébe fogva sírni kezd. nem tudja miért, de hirtelen eluralkodik rajta az eddig felgyülemlett keserűség és fájdalom. A falhoz vágja az apró holmit, majd nyúl a következő dologért, amit dobálhat. A föld jócskán szolgál ilyen holmikkal.*
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Hóbagoly háló Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 7:06 pm

*A köpenyes alak a közös helységben áll a lány ajtajával szemben. Hirtelen csattanást hal, mintha leesett volna valami, vgy összetört volna valami. Ekkor nem bírja tovább a várakozást és gondolkodás nélkül belép a szobába. Nem kell különösebben körülnéznie. A lényeget felfedezi a padlón elterülve. Leonát. Óvatosan átkarolja a lányt és felemeli, majd felteszi az ágyra. Csuklyáját még nem vezsi le. A kötés azonban kilátszik a köpeny ujja alól. Pedig eddig gondosan rejtegette.*
- Kicsit jobban is vigyázhatnál magadra. Mi történt? Nem szoktál te iylen zaklatott lenni. Remélem nem én váltottam ki belőled ezt. Inkább verj meg még azt is elviselem, de ne magadba tegyél kárt. Túl fiatal és túl szép vagy ahhoz, hogy tönkretedd magad. Mi történt?
*Kérdése közben alaposan körbenéz a szobában és látja a rajzokat és egy papírt az ágyon sé a földön. De nem nyúl egyikhez sem. A lány privát részlegében van. Számára ez egy szentély. És ő tisztelettel bánik a szentéllyel is és a lánnyal is.*
Vissza az elejére Go down
Leona Arts
Diák
Leona Arts


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 1342
Kaszt : Hóbagoly háló Mentalista
Üzenőláda : Pierre love Angel
Leona love Rayko
Pierre nem love Leona
Leona nem love Pierre
Pierre and Leona best friend forever ever

Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 6:55 pm

*Leona hallja a kopogtatást, de nem szól ki. Újabb zsebkendőt vesz elő, majd ismét az ágyba dől. Majd ismét felkel, és kinyitja az ablakot. Kicsit várja, hogy megkapja a szél, majd befekszik takarója alá. Hallja hogy valaki belép a közös szobába. Nem szól semmit, ha őt keresik, akkor majd benyitnak.. vagy jobb esetben elmennek.*
~ Kérlek hagyjatok békén.*
Ismét sírni kezd. Már szabályosan fáj a szeme, és a torka. Tenyerét lüktető fejére szorítja. Ujjaival átfésüli haját, és a plafont nézi. Keze leesik az ágy mellé, és ráfonódik egy lapra. Nem emeli fel, csak jobban elszomorodna.*
Nem tudja igazából, hogy mit akar. Legszívesebben futkosna, és rugdosódna, vagy ordibálna. De viszont felkelni sincs ereje. Fejét az ajtó felé fordítja. *
~ Vajon ki lehet az? *
Fázni kezd, úgyhogy ismét állig húzza a takarót, majd Aludni próbál. Ekkor azonban ismét eszébe jut az álom, és sírva fakad. Remegő kezeivel törli a könnyeit. Ököllel üt a párnájára, de így sem lesz jobb. Hirtelen megfordul, és hasra vágja magát. Érzi, hogy közben kezét beveri valahova, majd hallja a csattanást. *
- A fene vinne el.* suttogja rekedten. *
Nem nézi meg mit vert le, egyszerűen nem érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hóbagoly háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hóbagoly háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: