Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Hóbagoly háló - Page 4 I_vote_lcapHóbagoly háló - Page 4 I_voting_barHóbagoly háló - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Hóbagoly háló

Go down 
+4
Leona Arts
George Darkrain - archiv
Laura Aline Flore - archi
Kalandmester
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nincskaszt

Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:15 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Lyra Baker
2. Ariadné Tanith
3. Berill Dalida Cornish
4. Sofija Darina M. Snjezana

A szoba lakói - bal oldal:
1. Amy Shannon
2. Leona Arts
3. Crystal Ravenwood
4. Larissa Ravenwood
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 3:50 pm

*George amióta a suliban van azóta még egyszer sem rúgott be, mert nem volt olyan társaság akivel ezt úgy isten igazából jól megtehette volna. A lány amit tett, George nek nem igazán tetszik, hogy így leitta magát, és reméli, hogy a lány tényleg nem fog többet ilyet tenni, mert az nem tesz valami túl jót. Igen most már egy kicsit George is máshogy áll ahhoz, amikor megérinti Lor-t hiszen a tegnapi nap azért sokat változtatott a helyzeten. Úgy néz ki ők ketten már csak ilyen hosszan tudnak csókolózni, de bizonyos szempontból ez nem is baj.. sőt.. Aztán megint egy kicsit egymásba gabalyodnak, aztán jön egy kis beszélgetés ismét, de George ezt most valahogy nem bánja, hiszen Lorral szívesen beszélget*
Az nagyon nem jó érzés*mondja miközben finoman megsimítja a lány fejét, bár maga sem tudja miért, hiszen azzal meggyógyítani nem igazán tudja. Amikor a lány magához szorítja akkor ő is így tesz, és nem is törődik azzal, hogy a párduc mellettük mit csinál. Az ő kezei a lány hátára tévednek, bár most az egyik keze neki is a lány haját kezdi egy kicsit piszkálni. Közben meg a feje mintha a lány nyaka felé közeledne, persze csak ha a lány nem áll ellent, mert George most nem tudja, hogy a lány mire is vágyik pontosan*
Vissza az elejére Go down
Laura Aline Flore - archi
Diák
Laura Aline Flore - archi


Főkarakter : lyrakrasimira@hotmail.com
Hozzászólások száma : 174
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékért privi, vagy msn, de leginkább a főkari^^ Naxisok előnyben



Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 3:32 pm

*Na igen, eléggé betett neki a whiskey, valószínű, hogy ezután nem nagyon fog inni, legalábbis önszántából nem, vagy csak, ha annyira szomorú lesz valami miatt, vagy éppen akar egyet.. Szóval ha ki szeretné dobni a taccsot, úgymond. Már nem igazán követi a beszélgetés fonalát, kezd teljesen eltévedni, ami talán nem is baj. Az, hogy George átkarolja a derekát, csodálatos érzéssel tölti el, kicsit megint beleremeg az érintésébe, de már nem annyira, mint előző nap, úgy is mondhatjuk, hogy kezd hozzászokni ehhez a fajta kényeztetéshez is. Aztán jön a csók, a szokásos hosszúságával. Lor persze most sem tud megálljt parancsolni a karjainak, az egyik George nyaka köré vándorol, a másik pedig a hajában, és úgy csúszik hozzá a lehető legközelebb a lány. Aztán mikor kiválik a csókból elmosolyodik, és végre válaszol a kérdésre.*
- Köszönöm kérdésed, sokkal jobban, habár nyom a fejem.. *Mondja, és a végén lebiggyeszti ajkait, hogy illusztrálja, mennyire rossz is az. Lothaire eközben arrébb támolyog, na igen, Lorhoz hasonlóan érez, habár ő csak az alkoholtól émelyeg, míg a lányt George csókjai is megrészegítik. A párduc ismét a hátsó felét mutatja a párducnak, ki nem állhatja a nyálas részeket, legalábbis az olyan fajtákat nem, amik nem szerelem miatt keletkeznek. Lor szorosan magához öleli a srácot, egyik keze a hátán, másik a kócos fekete hajjal játszadozik.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 3:22 pm

*Nos úgy néz ki az alkohol jobban betett, mint kellett volna, és ezen George is meglepődik, hogy mennyire ki van készülve a lány.*
Jah, értem, hát a tündék, nos róluk nincs túl jó véleményem, vagyis inkább csak akikkel találkoztam nem voltak olyan szimpik, de mondjuk Seler-t nem ismerem*mondja, hiszen nem akarja megbántani a lányt. Az álmodozós kérdésre, inkább nem reagál semmit. Mikor a lány a fürdő felé indul el, akkor természetesen elengedi, hiszen jobb minél hamarabb túl lenni a dolgon*
Semmi gond, én sem annyira bírom a piát, de ennek ellenére rendszerint szoktam inni, bár itt a suliba még nem igazán tettem*mondja el az ő álláspontját a dologról, hiszen nem bírja jól a piát ő sem, bár egy pohártól még nem szokott annyira kidőlni*
Most már jobban vagy egy kicsit?*kérdezi meg, mikor a lány már egy kicsit jobban kezd el kinézni* Mikor a lány a fejét odahajtja a fiúhoz, akkor az átkarolja a derekát a lánynak, amiből csak akkor enged, amikor szembe fordulnak a lánnyal. A csókot természetesen ő is viszonozza, hiszen a lány be kell vallanunk, hogy nagyon jól csókol, így megint egy hosszas csókolózás veszi kezdetét, melynek közben a fiú keze a lány hátára téved, és ismét magához szorítja. akárcsak tegnap.*
*
Vissza az elejére Go down
Laura Aline Flore - archi
Diák
Laura Aline Flore - archi


Főkarakter : lyrakrasimira@hotmail.com
Hozzászólások száma : 174
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékért privi, vagy msn, de leginkább a főkari^^ Naxisok előnyben



Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 3:10 pm

*Megpróbál figyelni a srác szavaira, de egyre jobban kezd szédülni, tényleg nem bírja az alkoholt, habár erre gondolhatott volna előbb is. Mikor George ahhoz a részhez ér, hogy nem fogja megkérdezni, a lány egy kézmozdulattal elnémítja, vesz egy nagy levegőt, és kinyögi. *
- Seler-nek hívják, ő Allidonos, és tünde, esélyem sincs nála.. A Legtöbb, amit csináltunk együtt, az az volt, amikor keringőztünk, vagy mi a szösz volt. nem mondom, hogy rossz volt, de azóta körülbelül háromszor láttam, de álmodozni csak szabad, nem? *Meséli, habár erre talán másnap nem is fog emlékezni, hogy elmondta, viszont a kérdésére nem vár választ az csak amolyan költői kérdés volt, és jelzi, hogy ő befejezte, most már csöndben marad. Arra, hogy ő szép lány, nem reagál semmit, ha ezzel nem lenne tisztában, nem flörtölne minden olyan hímneművel, aki az ő véleménye szerint arra érdemes.. Mikor George végre valahára megmozdul, és segít neki talpon maradni rátámaszkodik, és nagy nehezen elindul vele az ágy felé, de útközben elengedi, és bebotladozik a fürdőbe, ahol is a mosdó felé hajolva kiadja magából mindazt, amit az alkohol nem kedvel, és egyből szebb színben botladozik vissza a sráchoz.*
- Bocsánat, nem szoktam inni, és azt hiszem ezután se fogok.. *Mondja, majd levágódik az ágyra, és mikor George is lecsüccsen mellé, fejét az izmos vállra hajtja, és sóhajt egyet. Ő se tudja, hogy hogyan tovább, mindenesetre pár perc elteltével szembe fordítja őt magával, és hosszan megcsókolja, hasonlóan az előző napiakhoz..*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:59 pm

*Látja, hogy a lány nem áll valami biztosan a lábán, és most egy kicsit közelebb is lép hozzá, hogy ha valami baj lenne, akkor azért el tudja, kapni nem kéne neki, most itt helyben összecsuklania. Aztán meghallgatja, és érzi, hogy ez lehet, több mint amit a lány el akart mondani, de hát akkor most rajta a sor*
Köszönöm, hogy őszinte voltál, én is az leszek, mint ahogyan az voltam eddig is. Azt gondolom, te is sejted, hogy szerelmes én sem vagyok, mármint, hogy beléd, mert hát tudom, hogy furcsa, de szeretem Lyra-t*mondja majd vesz egy kis levegőt, és az eddig kedves hangon folytatja*
Azt nem fogom megkérdezni, hogy ki az akiről te beszélsz, hiszen a te dolgod, ha akarod, úgy is el fogod mondani. *
Igen, gondolom tudod magadról, vagy ha nem majd én mondom, hogy nagyon szép lány vagy, és én is kedvellek*mondja, azt ami lényegében egyértelmű volt, és magát is meglepő módon, bármilyen pirulás nélkül el tudja mondani a dolgot*
Igen, egyértelműen én sem akarom, hogy ennyi legyen, már csak azt kell eldöntenünk, hogy mennyi legyen, és hogy*mondja, és mikor aztán a lány térde megroggyan, akkor most már tényleg oda megy hozzá*
Gyere inkább üljünk le*mondja, majd átkarolja a lányt, és ahhoz az ágyhoz viszi, amelyről feltételezi, hogy az övé, és utána ő is leül a lány mellé, miután őt leültette, és reménykedik, hogy a lányt nem zavarja a dolog. *
Vissza az elejére Go down
Laura Aline Flore - archi
Diák
Laura Aline Flore - archi


Főkarakter : lyrakrasimira@hotmail.com
Hozzászólások száma : 174
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékért privi, vagy msn, de leginkább a főkari^^ Naxisok előnyben



Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:44 pm

*A lány nem érti, hogy a srácnak mi a baja, elvégre eléggé érdekes pózban áll a falnál, és várakozó tekintettel néz a srácra. Kicsit szédeleg, az már biztos, mert néha a combján nyugtatott kezével belekapaszkodik a kilincsbe, ami elég közel van, hiszen az ajtó mellett áll, és úgy próbál talpon maradni, mindenesetre azt már eldöntötte, hogy önszántából nem tesz egy lépést sem, nem fog leülni, habár kezd összefolyni előtte a szoba, a körvonalak, és minden egyéb. Örül neki, hogy George is belemegy a kissé talán kínos téma hanyagolásába, így ő sem folytatja tovább, hanem inkább azon kezd gondolkodni, amit eredetileg ő kérdezett, de most visszakapta.*
- Nézd, George.. Őszinte leszek hozzád, mert úgy vettem észre, hogy te is az vagy velem.. Nem vagyok beléd szerelmes, pontosabban nem beléd vagyok szerelmes, habár azt sem igazán tudom, hogy az vagyok-e egyáltalán, de ez most mindegy, mert ezer éve nem láttam, és össze-vissza beszélek, biztos a pia miatt, de én.. Kedvellek, és tényleg jó pasi vagy.. *Mondja, és nem tudja befogni a száját, a whiskey kihozza belőle a gondolatait. Lothaire, aki már az ágy mellett terpeszkedik megint csak rosszalló pillantást küld a lány felé, de kivételesen nem morog.*
- Én se gondolkodtam nagyon a dolgon, de azt örök életemben bánnám, és gondolom te is, mert mért ne, meg tudod én maradandó és feledhetetlen élmény vagyok, szóval ha ennyi lenne.. *Fejezi be a mondandóját, majd tekintetét George-ra emeli, és arckifejezését kezdi fürkészni, miközben megroggyan a térde, és majdnem összeesik, de aztán visszanyeri az egyensúlyát, és állva marad.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:31 pm

*Lehet, hogy jobb is, hogy George most nem ivott, mert aztán ki tudja mi történne, ha ő se lenne most teljesen józan. A kulcs bent hagyása sem volt egy rossz húzás, aztán annyira meg csak nem lehet senkinek sürgős, hogy varázslattal jöjjön be, max az itt lakóknak, de őket meg valahogyan biztosan meg lehet kérni arra, hogy maradjanak távol egy kicsit. Most hogy körül néz, és jobban megvizsgálja az ágyakat, rá is jön~Hogy a fenébe nem jöttem rá, biztos az az övé, amelyik feketével van letakarva~ és valamiért ezen már a fiúnak meg sem kéne lepődnie. Már csak azért sem mert az ő ágya is fekete, csak nem ilyen összeállításban. Mondjuk a fiú ma hagyományt tört egy kicsit azzal, hogy a pólója piros, lévén, hogy az egyik fekete pólója a lánynál van, és különben sem akar mindig ugyan olyanban lenni. Ahogyan a lány sétálgat a szobában és magát rendezgeti, George egész végig őt nézi, de nem olyan bambulósan, csak normálisan. *
Rendben, akkor azt a részét hagyjuk*mondja, majd a másik kérdésen kezd el gondolkodni, hiszen ezen még ő sem gondolkodott, de azzal tisztában van, hogy nem fog tudni csak úgy elsétálgatni a lány mellett. Megint a lány felé fordítja a tekintetét, majd megszólal*
Igazából nem tudom, az is kérdés, hogy te mit szeretnél?*ugyanis bármilyen meglepő, a tegnapi éjszaka után azért már igen is számít naki, hogy mit szeretne a lány, hiszen nem fogja csak úgy faképnél hagyni, mert az már túl nagy kihasználás lenne szerinte*
Vissza az elejére Go down
Laura Aline Flore - archi
Diák
Laura Aline Flore - archi


Főkarakter : lyrakrasimira@hotmail.com
Hozzászólások száma : 174
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékért privi, vagy msn, de leginkább a főkari^^ Naxisok előnyben



Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 2:14 pm

*Az, hogy útközben George is átkarolta, nagyon jól esett neki, és lehet, hogy a segítség nélkül tényleg eldőlt volna. Nincs hozzászokva az alkoholhoz, még sose ivott egy kortynál többet, habár belőle ezt is kevesen néznék ki, ahogy azt is, ami tegnap történt meg vele először. Persze jó volt az a lángnyelv whiskey, még ha kicsit dölöngél is Laura, de valamiért megint sikerült kizárnia minden olyan gondolatát, amire jelen állapotban, jelen helyzetben egyáltalán nincs szüksége. A szobáját megtalálta szerencsére, annyira még nem szédül, és azért hagyta a zárban a kulcsot, mert így kulccsal, kívülről senki nem fog tudni most bejutni a hóbagoly hálóba, csak varázslattal, de csak meghallják az esetleges közeledő hangjait, és majd maximum kiszólnak neki, hogy nem kéne bejönnie. A szobában négy ágy van, de Lor ágya elég hamar felismerhető. Fekete ágytakaróval van letakarva az amúgy szürke ágyneműje. Fekete-fehér csíkos díszpárnák pihennek az ágytakarón, pontosan kettő, de Lor most nem megy oda, csak megáll az ajtóban, lekapja magáról a talárt, hátra dobja a haját, elvégre néha elég zavaróak tudnak lenni azok a rakoncátlan tincsek, és Georgera mosolyog. Tökéletesen érti, mire is gondol George, így csak bólint.*
- Én is nagyon remélem.. De most ne erről beszéljünk, hanem, hogy mi legyen a továbbiakban.. velünk. *Mondja, majd hátát ismét a falnak támasztja, egyik lábát felhúzza, térdből behajlítja, és talpát a falnak nyomja, mintha kiakarná azt nyomni a helyéről. Egyik kezét a combján pihenteti, a másikkal pedig egy hajtincsét csavargatja.. *
Vissza az elejére Go down
George Darkrain - archiv
Diák
George Darkrain - archiv


Főkarakter : bakosbalazs@freemail.hu
Hozzászólások száma : 520
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Sziasztok!
Ha szeretnétek játszani, akkor írjatok nyugodtan Smile
Naxisok előnyben, de írhat bárki Smile


Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 1:40 pm

*Nah igen George sem igazán értette még mindig meg, hogy Lyra ezt mért csinálta, hiszen nem nagyon adott okot a bizalmatlanságra, legalábbis egészen eddig.. George erről csak annyit tudott, hogy nagyon rosszul esett neki, bármennyire is nagyon szereti Lyra-t de ilyet még egy lány sem csinált vele korábban, hogy így letesztelte volna. Volt aki megcsalta, de annak a kapcsolatnak akkor mindenféle hirtelen indulatok nélkül vége is lett, hiszen George még életében nem ütött meg lányt, bármennyire is furcsa ez. Az hogy az unokatesója mennyire jó pasi, azt nem tudja, hiszen nem szokták egymást nézegetni Will-el. Mikor Lor megszédül, akkor George nyúl is, hogy elkapja, de végül a lány előbb kapaszkodik belé. Mikor aztán a lány átkarolja, nem szól semmit, hiszen nem zavarja a dolog, sőt, egy kis idő múlva, maga sem tudja miért, de ő is átkarolja Lor-t. ~Most már azt is tudom legalább, hogy hol van a hálója~ gondolja magában elégedetten George, mikor felérnek, és elengedi a lányt. Ami azt illeti így már ez a séta sem volt a legveszélytelenebb, de jobb esetben nem láttam meg őket senki sem, ha meg igen, akkor így jártak. ~Legalább senki nem fog váratlanul bejönni~ gondolja, mikor látja, hogy a lány bezárja az ajtót belülről. George először körbenéz a szobában, de mivel nem tudja, hogy a lány ágya hogy néz ki, ezért nem tudja eldönteni, egyenlőre, hogy melyik az, így végül is megáll valahol a lánnyal szemben, majd miután Lor nem teszi, ő szólal meg elsőnek*
Az igaz, hogy elég felelőtlen volt, hogy védekezés nélkül csináltuk a dolgot. De hát belejöttünk a dologba, és sajnos ott nem is volt nálam*mondja, és reméli a lány érti, hogy mire gondol*
De remélem nem lesz semmilyen utó következménye*teszi még hozzá*
Vissza az elejére Go down
Laura Aline Flore - archi
Diák
Laura Aline Flore - archi


Főkarakter : lyrakrasimira@hotmail.com
Hozzászólások száma : 174
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Játékért privi, vagy msn, de leginkább a főkari^^ Naxisok előnyben



Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2009 1:16 pm

*Neki nincs veszteni valója, elvégre Seler-rel nincs olyan kapcsolata, mint amilyet ő szeretne, talán azért, mert a srác tünde, és azok, legalábbis Lor tudomása szerint egész életükre választanak maguknak párt, és egy gyönyörű, hosszú életű tünde mért pont egy törékeny embert választana magának, akiben nagyjából semmi különleges nincs?.. Kicsit elképed azon, amit Lyra csinált, nem tudja megérteni, elvégre ő ég csak párszor találkozott George-dzsal, de tökéletesen megbízik benne, maga sem érti, miért, ő ugyanis nem szokott ilyet csinálni, szinte sose. Azt eddig nem tudta, hogy George unokatesója is itt van, de talán ő is hasonlóan jó pasi, mint az, aki most itt áll mellette. Mivel a srác támogatja az ötletet, miszerint egy nyugodtabb helyre kéne menniük, elindul kifelé a fogadóból, természetesen George mellett, majd a már megszokott útvonalon visszatérnek a kúriába. Úgy tűnik, Lornak egy csöppet a fejébe szállt az ital, ugyanis útközben egyszer megszédül, és kénytelen George-ba kapaszkodni, majd átkarolja a srácot, és egészen véletlenül ott felejti a kezét. Mosolyogva sétál fel a harmadik emeletre, majd a Hóbagoly háló felé veszi az irányt, előveszi a kulcsot a zsebéből, és kinyitja az ajtót. megvárja, amíg a srác is bemegy, majd belülről magukra zárja az ajtót, és a kulcsot a zárban hagyja, hogy senki ne tudja megzavarni őket. Szerencsére senkivel nem futottak össze út közben, főleg nem Lyrával, vagy Willel, mert az érdekes lett volna. Lor, miután bezárta az ajtót, a falnak veti hátát, csábosan elmosolyodik, és vár, hogy George mondjon valamit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 2:05 pm

* Zara ébredezik a hálójában. Meg nézi az óráját ami az éjjeliszekrényen van.* ~ hu már ennyi az idő? Jó elaludtam~* Majd kikel az ágyából és a törölközőjét keresi. A törölköző a fehér puffon van. Megfogja és elindul a tusoló felé. Mikor végez kinyitja a szekrényt és kivesz belőle egy kék színű szoknyát melynek egy ki zsebe van a jobb oldalon. Majd keres mellé egy felsőt is és felöltözik. Az éjjeliszekrényhez lép és kezébe veszi a pálcáját és a láncot amit talált. Kinyitja a kis medált és jól szemügyre veszi a benne található képet. A kép egy szőke fiút ábrázol.* ~ Ki lehet ez a fiú? rá kell jönnöm! És miért volt a lánc a tóban?~ Ilyen gondolatokkal indul el szobájából.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Hóbagoly háló - Page 4 Nincskaszt

Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:15 pm

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Lyra Baker
2. Ariadné Tanith
3. Berill Dalida Cornish
4. Sofija Darina M. Snjezana

A szoba lakói - bal oldal:
1. Amy Shannon
2. Leona Arts
3. Crystal Ravenwood
4. Larissa Ravenwood
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hóbagoly háló - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly háló   Hóbagoly háló - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hóbagoly háló
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: