Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér tigris háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér tigris háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér tigris háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér tigris háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér tigris háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér tigris háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér tigris háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér tigris háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér tigris háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér tigris háló I_vote_lcapFehér tigris háló I_voting_barFehér tigris háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér tigris háló

Go down 
+8
Kasey Jake Ellswood
Diana Lunitech
Anne Wulner
Yeo Jung-hwa
Katherine Mary Black
Regina Ruosin
Kloé Nikolina Yordanka
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:37 pm

-Talán, mert nem olyanok, mint én. *Próbálja menteni a menthetőt, de érzi, hogy ebben a beszélgetésben kivételesen alul maradt. Logikusan átgondolva a legrosszabbat teszi most magával, ha vaktában belevág a nagyvilágba. Épp elég, hogy meggondolatlan büntetés-kényszerében eltörte a pálcáját. A pálcáját!! Még szerencse, hogy pálca nélkül nem tudott a többi fókuszában kárt tenni.*
-Igazad van. alapos tervezés nélkül nem vághatok bele csak úgy a nagyvilágba. Köszönöm, hogy gondolkodtál helyettem. *Kicsit el is mosolyodik, de láthatóan nincs jól. Egyik kezét a homlokának támasztja, láthatóan komolyan fáj a feje.*
-Nem foglak itt hagyni egyedül. Nem lenne... korrekt. Olyan lenne, mintha egyre mélyebbre süllyednék ebben a fertőben, amit magam alá bűvöltem... Valdon. Oda fogok menni. Mondjuk egy panzióba, ott meg is tudsz látogatni, amikor csak akarsz. Csak vigyázz a szárnyaidra, mert varázstalan hely... *Az arca kipirul, bőre lángol, teljesen átadja magát a ringatásnak. Mintha a hajón lenne. A hajó pedig maga az otthon...*
-Nagyon jó veled... *Suttogja mosolyogva, s lassan tényleg elszenderedik. Mér ettől a kis dózistól is teljesen kimerült érzelmileg. Venn végre veszi magának a bátorságot, hogy egyre nagyobb testével felugorjon az ágyra, és hozzábújjon a pároshoz. Értelmes szemeiben aggodalom és szeretet tükröződik. Hideg, nedves orrával néha megböki a lányt, s amikor az megrázkódik a láztól, meg is nyalogatja kicsit az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:03 pm

*Nézi az összezavarodott Dianát. Ilyet nem gyakran lát a sárkány fia. Elmosolyodik, de inkább biztatóan mint gúnyosan. valami olyat próbál sugározni, hogy "Nem kell félni, ameddig engem látsz."*
- Nem láttam, nem olvastam soha sehol olyat, hogy egy nő a shaolin szerzetesek között élt volna. *jelenti ki csendesen. Ugyan szét akarta zúzni Diana összes elképzelését a távozásról látva a zavartságot az arcán egy pillanat alatt megbán mindent. De innen visszafordulni már késő.*
- Akár mi van, nekem itt kell maradnom. Ha most elmennék veled ugyanolyan helyzetben lennénk. *Nem emlékszik pontosan mennyit tud róla a lány, de kezdi megérteni, hogy mi zajlik benne. A bűntudat nehéz, főleg, ha nincs hogyan levezetni.*
- Neked Valdonba kell menned, két hétre. A levél azt mondja, és ha ez a célod nem állítalak meg. De ha messzebb mész, akkor kénytelen vagyok. *Bár még fogalma sincs, hogyan teszi, biztosan megállítja, méghozzá színtiszta önzőségből. Ha nincs Diana a következő évben valószínűleg megőrül. Nem neki való az iskola, öregnek is érzi magát hozzá, de az apjának tett ígéret ide köti. Magához húzza a lányt és érzi testének szokatlan forróságát. Megnyugtatóan beszél, miközben próbálja elringatni Diát, mint egy kisgyereket.*
- Ne haragudj... A bál... Nem érdekel a bál, nem fontos. Rendezünk saját bált Valdonban... Veled leszek, végig...
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:47 pm

-Úgy értem... Maga a mozgáskultúra... *Tényleg zavartnak látszik.* -Igazad van, ennek nem igazán néztem utána. A Shi sosem említett vallási hátteret. Vagy talán csak nem akart összezavarni... *Láthatóan elbizonytalanodik.* -Szerinted nem fogadnának be? Feleslegesen nem utaznék el, annak semmi értelme nem lenne. *Logan jövőképére megrázza a fejét.* -Én nem kértem, hogy maradj itt. Felnőtt férfi vagy, oda repülsz, ahová csak kedved tartja. De nekem el kell mennem, ezt a levél határozottan kijelenti. Én... nem tudom mihez kezdenék, ha a templom nem fogadna be. Sem célom, sem otthonom... Talán elvegetálhatnék pár évet valamelyik város... nem, ennek semmi értelme. Logan... Mihez fogok kezdeni célok nélkül? *Egészen elesettnek tűnik, mintha kirántották volna a lába alól a talajt, s most pörögve zuhanna egy végtelen csőben. Egészen belesimul a sárkánylény oltalmazó karjaiba, ekkor érezni, hogy a bőre forró. Elöntötte a görcsös láz, a hideg rázza.* -Én sem így terveztem. Te is tudod nagyon jól! Én... már a báli ruhát is megvettem. Komolyan ott akartam lenni veled. Mindig...
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:35 pm

*Egy pillanatra elgondolkodik. Ha elvesztené az egyik szárnyát... Ismét abszurd gondolatok futnak át rajta. Meg tudna-e állni a lábán utána? Meglepődik Diana meglepettségén is. Azt hitte a lány azért utánanézett hova megy.*
- A shaolin szerzetesek gondolkodásának a chan buddhizmus az alapja. És nem, nem felel meg. Te vagy az egyetlen ember, aki miatt érdemes itt maradnom. Ha elmész, valószínűleg kirúgatom magam. És akkor megyek utánad a világ végére is. *valószínűleg elszakadt valami a fejében, mert ez már nem a logikus gondolkodás vonala. Bele gondol, hogy ha kirúgatná magát, valószínűleg hasonlóan viselkedne. Megszüntetné a kapcsolatát a külvilággal és Dianát is elkerülné, nehogy jó legyen egy ilyen hitszegőnek. Összeomlik.*
- Hogy ne tűnnél el, ha Kínába mész? És miért jó nekem, ha elmész? *teszi fel az egyszerű kérdéseket. Olyan, mint a kisgyerek, akinek nem adnak nyalókát, de belülről ennél valamivel komolyabb érzelmek feszítik.* - Legszívesebben veled mennék...
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:16 pm

-Próbálom akkor egyszerűbben megmagyarázni. Olyan ez, mintha leszakadna az egyik szárnyad. Megpróbálnád visszaszerezni, igaz? Én elvesztettem a lelki békémet, de nem tudok úgy szenvedni, mint ti. Az én helyzetem azért nehezebb, mert nem tudom a szomorúságon keresztül levezetni ezt a hiányérzetet. Más módon kell újra megtalálnom önma... *A Buddhistánál azért komolyan elkerekedik a szeme, olyannyira, hogy még a mondatát is elharapja.* -Buddhista szerzetesek? hogy jönnek ide a buddhisták? A shaolin egy harcművészeti ág, a szerzetesei nem mások, mint a test és lélek shaolinon keresztül megtisztult harcművészek. Mint a halott Mesterem. Ha megtalálom önmagam, visszaérek hozzád, bárhol is légy a világban. Például, felhívlak telefonon. Megfelel?
*Láthatóan határozottan nem szándékozik elállni a számára legmegnyugtatóbb gondolattól, az elutazástól. Végtére is, csak a Bálint-napi kitűzője köti ide... Közelebb csúszik Loganhez, és átöleli. Egészen hozzá simul sebzett felsőteste.*
-Ha nem akarod, nem tűnök el az életedből. De most mennem kell, mindkettőnk érdekében. Itt úgysem maradhatnék...
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:04 pm

*Próbálja nagyon tárgyilagosan nézni az esetet, de szinte fizikai fájdalmat érez a gondolatra is, hogy Diana ilyen könnyen itt hagyja. Hiába próbálkozik, úgy tűnik a legtöbb amit elért, hogy a lány még nem ment el, sőt visszafordul és őt is magával húzva az ágy felé tartanak. Meg fogják beszélni, tehát nyerő helyzetben van, vagy legalábbis úgy érzi. Diana lesöpri a kacatokat, ő elengedi a kezét. Egészen biztos benne, hogy nem fog megszökni. És amúgy is gyorsabb nála. Figyeli, ahogy összegyűjti és elrakja a cuccait. Igen, ez így mindjárt más. Tehát egymás mellett ülnek és megbeszélnek... Végighallgatja a másikat, nem szól közben, habár legszívesebben ordítana fájdalmában. Csak mikor a kitűzőre terelődik figyelmük tűnik fel neki, hogy a lány még mindig nincs felöltözve. Normál körülmények között ez elég lenne, hogy ne a problémára koncentráljon, de még Diana melleinek bámulása közben is azon gondolkodik, hogyan tarthatná itt. Végül felemeli tekintetét és végignéz a hűvös, de mégis gyönyörű arcon.*
- Mindig nehezen követtelek. Nem kellenek a tárgyaid... ~Te kellesz.~
- Miért nem próbálod meg jóvátenni itt? *próbálkozik tovább. Ezer és ezer lehetőség fut át az agyán, de kezdi úgy érezni, hogy egyre kevésbé meggyőző.*
- És mit csinálnál a buddhista szerzeteseknél? Miért gondolod, hogy befogadnak? *támad a másik oldalról. Az elképzelést meg kell dönteni, mégpedig Diana eszközeivel.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:12 pm

*Nagyon lassan szívja be a levegőt, és végtelenül lassan, a fogai közül fújja ki. Ez egy igen hosszú beszélgetés lesz, de tartozik ennyivel Logannek, ha már megcsókolta két héttel ez előtt. A kofferjét az ajtó mellett hagyja, és becsaukja azt saját orra előtt, csak ez után fordul a sárkánylény felé, aki még mindig fogva tartja az egyik kezét.*
-Rendben. Beszéljük meg.
*Az ágyhoz vezeti őt, lesöpri róla a kacatokat, de a gyomra görcsbe rándul, ahogy a földön szétguruló tárgyakra néz. Felpattan, és összegyűjti őket, csak azért, hogy utána egy szütyőbe csomagolja mindet, és bevágja a kofferébe. Így már jó, így már rendezett. Visszaül Logan mellé, maga alá húzza a lábait, mélyen a szemébe néz, s közben két kezével megfogja a másik két kezét.*
-Ide már nem térek vissza, nem lenne értelme. Egy év múlva úgyis végeznék, tehát mire viszaérnék, már jóval elhagynám azt a kort, amikor még itt tanulhatok. Egy shaolin templomba készülök, valahová Tibetbe. Még nem tudom hogyan fogok odáig eljutni a repülőtértől, mert nem értem a nyelvüket, de biztos vagyok benne, hogy találok olyan személyt, aki tud angolul. Oda nem vihetem Ludot, megzavarná a csendes szerzetesek életét. Vigyáznod kell rá, érted? Ha lehetne neked adnám az összes varázstárgyamat, de mint láthatod, iszonyatosan hozzám akarnak nőni. *A Bálint-napi kitűzőre néz, mely a melltartóján fityeg. Hogy nem ő tűzte fel, a ferde, billegő kapocs mutatja.* -Ezt is neked adnám. A jelképrendszerével együtt. Akkor talán egy kicsit jobban értenéd a helyzetemet. Bennem esett kár. Saját magamat sebeztem meg, amikor nem úgy cselekedtem, ahogyan én tettem volna. Felrúgtam azokat a törvényeket amik szerint éltem, és most törvényeimen-kívülinek érzem magam. Mintha kivágtam volna magamból egy darabot, ami nélkül már nem vagyok teljes. Ez számodra irracionális?
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 3:55 pm

- Miért ne jönnél vissza? *kérdezi ismét megdöbbenve a sárkánysrác. A feszültség ami majd szétfeszíti talán csak szárnyai alig észrevehető rezgésén látszódik. Fogalma sincs, hova akar menni Diana, de mindent megtesz, hogy megakadályozza. Úgy dönt, hogy beveti a meggyőzést. Megmutatja, hogy működik ez az ő józan eszével.*
- Nem hagyhatsz itt. Én is annyira függök tőled, mint Ve... Ludo. Ha most itt hagysz... *nagyot nyel és gondolkozik. Mi lenne vele? Összetörne. Diana magával vinné minden érzelmét is, csak épp nem tudná használni őket. Így ketten maradnának üresen. Megrázza a fejét és elkergeti a rémképeket.*
- .. az egyikünknek sem jó. *fejezi be a mondatot rövid hallgatás után. Tovább pörög az agya és eszébe jut, mikor Diana a öngyilkossági kísérletét mesélte.*
- Büntetni akarod magad? De hát már kaptál egy büntetést! Érd be azzal, ne legyél ennyire mohó! *mondja egyre hangosabban. A kérést, hogy engedje el figyelmen kívül hagyja.*
- Nem okoztál kárt. Érted? *kérdezi, miközben lehajol, hogy egyenesen a lány szemébe nézhessen.*
- Most te viselkedsz irracionálisan. *vágja még a szemébe, ám továbbra sem ereszti.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 3:34 pm

-Nem értettél meg, Logan. Nem gondolom, hogy vissza fogok térni, ahová pedig megyek, oda Ludo nem jöhet velem. Sem te...
*Színtelen hangja miatt egyáltalán nem egyértelmű, hogy a halálra, vagy egy szerzetesi rendházra, vagy az elmegyógyintézetre, vagy a nyílt tengerre... gondolhat igazából bármire ezzel. Mondjuk, talán a tengerre legkevésbé, hiszen a hajóját eladta. A pálcára téved a tekintete, miközben megpróbálja a Rózsa karkötőt lefeszegetni a csuklójáról. Nem jön le, megmakacsolta magát, mintha saját varázstárgyi akarata lenne. Egy pillanatra megfordul a fejében, hogy csuklóstul levágja, de logikája azonnal elveti az ötletet. Ha le akar vágni valamit, az mindenképpen egy szükségtelen testrész kell, hogy legyen. Mondjuk egy lábujj. Csonka a lelke, teljesen jogos lenne, ha a testét is megcsonkítaná. A keze eltűnik a hatalmas mancsban. Nem érez dühöt, inkább valami ehetetlen ürességet. Hideg szemekkel néz a sárkánylényre.*
-Engedd el, különben... *Elharapja a mondatot. Reflexből azt akarta mondani, mint ilyenkor bárkinek: "...két helyen töröm el az alkarcsontod", de ennek semmi értelme nem lenne. Nincs nála a fókusza, nem tudja használni egyetlen mágiáját sem. Puszta harcművész tudásával nem lenne elég ereje, hogy a sárkánycsontokat összezúzza.* -El kell mennem, mielőtt több kárt okozok. Engedj elmennem. *A hangja mintha szomorúbbá válna. Elhagyatottá...*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 3:08 pm

*Belépve egészen megdöbben és Dianat látva csomó kerül a gyomorszájára. Kérdez, de választ nem kap, helyette csak egy levelet nyomnak az orra alá. Elveszi és végigolvassa. A hibáról tudott, de arról fogalma sincs, hogy hogyan derülhetett ki, és pont most.Tehát úgy látszik nem mennek a bálba és egy ideig Diana Valdonban fog tartózkodni. Majd vele megy, meglátogatja. Ekkor jut el oda, hogy végiggondolja az egészet a lány szemszögéből. Hirtelen sokkal erősebb színezetet kap az esemény. Ő maga már több helyről el lett bocsájtva, de Diának egy büntetés egészen mást jelent. Miután végzett és végiggondolta lenéz Dianára, de megszólalni már nincs ideje.*
- Vigyázok rá, amíg nem vagy itt. De Te maradsz a gazdája. Miért törted el a pálcád? *kérdez tovább. Óvatosan bánik vele, pedig tudja, hogy már nem tehet kárt benne kérdezősködéssel. Soha nem fogja megérteni ezt az elvakult céltudatosságot, amivel a másik az életét éli, de be kell látnia, hogy ennek is oka van. Őt az érzelmek vezetik, ha ez hiányozna, neki is mást kéne keresnie. Nem hagyja elmenni, ha nem fordul vissza magától utána megy, megfogja a kezét és ott tartja. Még van egy napja elmenni, miért rohanna el?*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:55 pm

*Nem zárta kulcsra, őszintén szólva azt sem tudja, Ophelia hová tette a szoba kulcsát. Már az is megfordult a fejében, hogy egy éjjel vissza fog osonni, és megpróbálja elvágni a torkát, vagy valami. Már úgyis mindegy. Jöhet a méltó bünetetés. Logan logikus kérdései egészen megnyugtatják. Az életének tükre ez, a jel, hogy hagyott valamiféle nyomot maga mögött. Mit számít ez már, ha a tükörbe tekintő egy szétroncsolt, bemocskolt, törvényen kívüli... Átnyújtja a Rheadora által írt levelet. Nyitja a száját, higy kommentárt fűzzön hozzá, ám végül hangtalanul csukódik be. Inkább lehajol, hogy megvakargassa Venn fülét. A kutya nem érdemli meg, hogy rá is kivetítse a nyomorát.*
-Ugye vigyázol majd Ludora? *Kérdezi a földről nézva felfelé.* -Megérdemli, hogy rendes gazdája legyen. A szobának semmi baja, összepakoltam az induláshoz. *A kofferhez lép, és elkezdi kihúzni a szobából. Fókuszai és törött pálcája az ágyon maradnak, de varázstárgyai idegesítő módon teleportálnak vissza a testén elfoglalt helyükre.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:45 pm

*Kétségbeesve áll a becsapott ajtó előtt. Valami nincs rendjén, ha Diana nem akarja látni. Mindenesetre meglibbenti szárnyait és újra kopog. A válasz egészen megdöbbenti. Egy rövid pillanatig csak áll és gondolkozik. El se tudja képzelni mi történhetett, mi az ami miatt így elküldik. A kilincsre teszi a kezét és lenyomja. Azt remélve, hogy bejut. A szobába lépve körülnéz. Látva a káoszt, a bőröndöt csak még inkább megijed.*
- Ne mondj ilyeneket, megijesztesz. Mi történt? *érdeklődik. Teljesen lesápadt és aggódik. Diana nem fenyegetőzik, ha azt mondja haldoklik az biztos úgy van. Ijedten néz barna szemivel és közelebb lép. Ide-oda nézeget végül megpillantja a széttört pálcát.*
- Ki dúlta fel a szobádat? *teszi fel a magától értetődő kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:23 pm

*A becsapott ajtó szerencsére elválasztja attól, ami kint várja. Egy nagy halom érzés, ami most olyan távolinak tűnik, mint maga az öröm gondolata volt egy hónapja. A fal mellé állított kofferre néz. Összes ruhája benne van, beelértve azt is, amit a Bálra vett. El kell hagynia az iskolát, két hétig nem is térhet vissza. Lehet, hogy soha többé nem tér vissza. Elvonul egy szerzetes kolostorba, és az életét az elme tökéletesítésének szen... Megint kopogtat! Nem nyit ajtót.*
-Menj el! *Kiáltja háttal az ajtónak, sápadt, remegő hangon.* -Akit keresel, haldoklik, feleslegesen pazarlod az időd!
*Ennyi elégnek is tűnik, ő maga lelépne erre a reakcióra. Venn nyüszítve kaparja az ajtót, de kizárja fejéből a kutyus esdeklő hangját. Nem őrködhet egy élet felett, ha egyet már megölt, egyet pedig a sárba tiport. El kell mennie. El kell hagynia a Kúriát, méghozzá holnapig. Az egyetlen otthonát, miután a hajót eladta. Persze ott áll a kikötőben, és vár az ő kapitányára, de... Leveszi fejéről a CAPITAN feliratú sapkát, s első gondolata, hogy a pengével felszegezi a falra, de végül nem bírja megtenni. Az apja öröksége nem szenvedhet úgy, mint ő. Kinyitja a koffert, és a báli ruhára teszi a kalapot.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:07 pm

*Hallja a lépteket bentről és várja, hogy nyíljon az ajtó. Épp csak egy pillanatra látja Dianat. Felfogja, hogy a lányon alig van ruha, látja a hegeket annak mellkasán és felkarján és meglátja az üres szempárt is. Azonban még mielőtt megszólalhatna az ajtó bezáródik.*
~Ez most mi volt? Miért nem akar látni?~ *gondolkodik kétségbeesve. Végigpereg elméjében minden amit mostanában tett vagy mondott, még a gondolatait is átnézi, hátha Dia megszegte ígéretét, de sehol nem talál okot a lány elutasító viselkedésére. Az agya pörög, folyamatosan keresi a hibát, amit minden bizonnyal elkövetett, de nem talál semmit.* ~Lehet, hogy csak felöltözik... Utána beenged.~ *bizonygatja magának. Újra próbálkozik. Ismét kopog, de most hiányoznak a csillogó szemek és a szín helyét az arcán sápadtság vette át.Tarkóját vakargatja, hátha attól könnyebb gondolkodni, de sajnos a kétségbeesés hirtelen hulláma sokat ront az esélyein. Zsigereiben és hegyes füle csúcsán érzi, hogy valami nagyon nincs rendben.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 1:56 pm

*Reggel óta csak ül az üres szobában (Ophelia Nellondba költözött), és a papírlapot bámulja. Nem érez semmit, csak valamiféle megfoghatatlan ürességet. Mintha kihasított volna egy darabot saját testéből. Nem okolhatja ezért a szakvezetőnőt, sem Jake-et, ami történt, az ő mulasztásának érthető, logikus, jogos következménye. Valahogy mégsem bír elszakadni az ívelt betűktől, a kemény szavaktól. Pálcája kettétörve hever a földön, mellette a levetett asztrál-mentál medál, a pszi fókusz, és minden más. Tárgyai is ott árválkodnak, kivéve a lélekpengét, ami keresztben fekszik törökülésbe húzott lábain. Melltartó és short van rajta, tekintete ide-oda ugrál a papír, és a mellkasán hüzódó vágások közül. Most tisztán látszik, hogy a vágások eredetileg a mellkasáról lógnak át felkarjaira. Az életén töpreng. Ez a második hibája. A kihágása felkerül a kartonjára, minek következtében kizárt, hogy auror munkát kapjon. Az életének így semmi értelme... A kopogásra teljesen összerezzen. Gépiesen áll fel, egyik kezében a levéllel,a másikban a lélekpengével, úgy nyit ajtót. Arcán nem látszik érzelem, de a szemei üresebbek, mint valaha. Logan... A lehető legrosszabb pillanatban érkezett meg, nem láthatja így. Ahogy kinyitotta, pontosan olyan gépiességgel zárja be az ajtót Logan orra előtt. Az sem zavarja, hogy csaknem odacsukja Vennt, a szerencsétlen kizárt kutyát.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 1:42 pm

*Logan ismét a Fehér tigris háló elé tart. Az elmúlt két hétben megtanulta melyik ajtón kell kopogtatnia. Fekete farmert és fehér felsőt visel, fölötte nagy, zöld pulóverét. A birtok felett járt, a hideg szél egészen átjárta. Csillogó szemekkel és kipirult arccal kopogtat a háló ajtaján. Eddig minden jól alakul. Úgy tűnik jobban viseli a kettőjük helyett érzést, mint azt előre sejteni lehetett. Kopogás után a hajába túr. Tényleg ráférne egy hajvágás. Barna haja már lassan a vállát verdesi és folyamatosan az arcába hull. Hátratolja, de küzdelmük teljesen értelmetlen. A haja a maga útján jár. Azért jött, hogy elvigye Diát Nellondba, vagy sétálni, vagy akár repülhetnének is egyet... A lényeg, hogy hiányzott neki a lány és most szeretne kettesben tölteni egy kis időt.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 1:12 pm

*Egy hófehér madár alakja rajzolódik ki a semmiből egy fénycsóva kíséretében. Egy levelet hagy a címzett ágyán, majd ugyanúgy eltűnik.*

Lunitech kisasszony!

Mélységes csalódottságomat kell kifejeznem az Ön irányában. Eddig mindig pontosan végezte a munkáját, hibátlanul, és az egyik legjobb vezetőségi tagomnak számítom, éppen ezért nem tudom, mi okozhatta ezt a mostani botlást.
Arról értesültem, hogy írásos megrovást adott Kasey Ellswoodnak a bűnéért, ami rendszeres alkohol- és drogcsempészet az iskolába, viszont a helyes eljárás egyértelműen az lett volna, ha nekem, avagy Ellswood szakvezetőjének jelenti a dolgot azonnali hatállyal.
Külön okom a csalódottságra, hogy nemrég éppen hasonló, de egyszeri ügyben keresett meg engem egy másik diákkal kapcsolatban. Ez akkor teljesen érthető volt, viszont felveti a kérdést, hogy most, egy hasonló de súlyosabb bűnnél miért gondolta, hogy nem a felsővezetőségre tartozik az ügy.
Mulasztásáért az Igazgatósággal konzultálva teljes eltiltásban részesítem a Húsvéti báltól, valamint péntektől számítva két hét eltiltásban a Nezabar Varázslóképző és Nellond városának teljes területéről, és ez az eltiltás természetesen meg fog jelenni a bizonyítványában is. Amennyiben nincs hová mennie, keressen fel legkésőbb csütörtökön, és elintézem az ideiglenes szállását Valdon városában.
Ezen kívül egy megrovást kap, ami azt jelenti, hogy a következő mulasztásnál kénytelen lesz megválni a jelvényétől. Önt ismerve hiszem, hogy a mostani egyszeri botlás volt, és erre nem fog sor kerülni.

Rheadora Syntyche
A Naxeldir szakvezetője

//A büntetés karakteres. Useresen nincs megrovás, bár elég irreális, hogy a tanárok eddig nem tudtak róla hogyha rendszeres a dolog, szóval nem ártott volna egy tanárkarakterrel kijátszani, vagy jelezni a szakvezetők felé.

Magyarra lefordítva: az adott karakterekkel péntektől számítva két hétig (április 19) nem játszhattok az iskola és Nellond területén, maximum Valdonban vagy Otthon, külföld témakörben.//
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 10:16 am

- Köszönöm. *suttogja mosolyogva. Egy kicsit megnyugtatja, hogy nem fognak többé a gondolatai között turkálni. Diananak amúgy sem való az a nagy katyvasz. A mimikája valószínűleg mindent elárul, bizony rettentő zavart. És a legfurább, hogy a zavartságát pont Diana szabályossága okozza. Ismét nekifutnak. Szeretne nem gondolkozni, de nem teheti meg, hiszen figyelnie kell, tudnia kell vajon mi jár a lány fejében, ha nem akar zavarba jönni minden egyes pillanatban. Fenn szeretné tartani a magabiztos férfi látszatát, ugyanakkor a lány érintése, közelsége elbódítja. Arra a néhány pillanatra kikerülnek a világ menetéből. Egymáshoz simulnak. Végigsimít a lány hátán, körbefogja a derekát az egyik kezével, a másikkal még mindig az arcánál, tarkójánál babrál. Talán csak a drogok hatása, de mintha Diana is belefeledkezne. Elszáll az idő és Logan ma már biztos nem megy vissza a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 9:55 am

*Nem követi a társadalmi konvenciókat, nem is csoda tehát, ha nála a cél abszolút szentesíti az eszközt. Bármikor kész lecsapni arra,aki megbontja a törvényt és a tendet (leszámítva az életmentőről). A karján húzódó vágások nyugtalanul kezdenek viszketni, ő pedig öntudatlanul simogatja őket. Nem vakarja,hiszen nem szeretné, ha a körme alól valami bakteriális fertőzés jutna a vékony bőr alá. A kérésre csak bólint.*
-Természetesen megkérhetsz. Nem nézek többé az elmédbe, ha nem akarod.
*Ezek után csupán arcmimikából fürkészi ki, mi is jár a másik fejében. Zavart, ahogy várható volt. Szerencsére ő nem tud zavarba jönni, de szimulálni tudja a zavarodottságot. Kicsit még félszegnek is tűnik. A piroskás arcával még cukinak is nevezhető. Nagy levegőt vesz, és koncentrál. A művelet lényegét tökéletesen érti, ajakérintés után a nyelvével meg kell keresnie a másik nyelvét, és megsimítani vele. Valami ilyesmit tanult a csókról, de meglepő módon szinte semmiféle szakirodalom nem foglalkozik a csók mechanikai folyamatáról. Előre hajol és megérinti ajkaival Logan száját. Most jön az ölelés. Kezeivel lassan megsimítja a sárkánylény arcát és nyakát, majd köré fonja a karjait. Egészen hozzásimul, kicsit a drog is munkálkodik benne. Melegebb lesz a bőre, és egészen lelassul a szívverése, mintha nem is venne levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 9:42 am

* Az elmében való kutakodás az emberek nagy félelme és bizony a sárkánysrácot is kissé megrettenti. Nem szép dolog belenézi az agyába, kikémlelni a gondolatait, előre megtudni mit akar mondani.*
- Nem vagyok benne biztos, hogy meg akarom tanulni. A tudás hatalom, a hatalom pedig felelősséggel jár... Még átgondolom. Viszont megkérhetlek, hogy többet rajtam ne alkalmazd? * A kérése egyszerű és logikus. Egy kicsike magánszférát követel, hogy azt később teljes örömmel megoszthassa. Magához húzza Dianat. Közelít hozzá, meg akarja csókolni, de még össze se ér az ajkuk, mikor a lány eltolja. Tágra nyílt szemekkel mered a lányra, tekintetéből egyszerűen kiolvasható a zavarodottsága. Pislog párat és hallgatja a lány magyarázkodását. Még mindig egészen mereven megsimogatja a másik fehér arcát. A keze nagyobb mint Diana feje... Kellemetlen érzésekkel telik meg egy pillanatra, ismét mintha dühös lenne magára. Mély levegőt vesz és próbál megfeledkezni erről. ~Most nem számít mi vagyok.~ bizonygatja magának. Bólint, jelezve, hogy a hosszú hallgatás után meg szeretné ismételni a próbálkozást. Vibrál a levegő, de ugyanakkor rettentő zavart, egy pillanatig úgy érzi, mintha ő is először csókolózna. Nagyon lassan közelít a lány arcához és éppen csak egymáshoz érnek. Alig észrevehetően elhúzódik, megáll és vár. A szíve dübörög, lehet, hogy Diana is hallja.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 9:24 am

-Most nem. *Ismétli meg már csak a nyomatékosítás kedvéért is.* -Néha bele szoktam, bár a te gondolataidat alapvetően nem pásztazom napi szinte. Nem olyannak ismertelek meg, aki szántszándékkal tesz a szabályokra, destruktív és agresszív. Nincs komolyabb következménye, ha nem turkálok a gondolataid között. *Úgy beszél mások agyáról, mint egy könyves polcról, amiről tetszölegesen vehet le köteteket.* -Ha szeretnél, gyakorolhatok veled. Akkor neked is menni fog. *A kérdést láthatóan komolyan megfontolja. * -A te esetedben semmi. Ha például Ophelia fejébe nem láthatnék bele, nem tudnám, hogy éppen fel akar e koncolni valakit, vagy kiforgatni a vagyonából, vagy megkínozni saját beteg örömére. Ophelia állandó kontrolla szorul, hogy a démoni létezését irányítani tudja. *Ő is mosolyog, kicsit delíriumos a tekintete, de azért tiszta. A bőre hűvös, kicsit libabőrös is. Amikor Logan közelebb húzza, könnyedén simul bele a ölelő karokba, de a csóknál láthatóan leblokkol, és reflexből rándul fel a keze, hogy eltolja magatól a sárkánylényt. A szíve nem pörög fel, de észleli, hogy valami fontos pillantot szakított meg. Azonnal magyaráznia kell, nem szeretné, ha Logan félreértené a helyzetet.* -Én... Bocsánat, teljesen leblokkoltam. Még sosem csináltam ilyet, és nem szeretném, ha elrontanám az élményedet. Megpróbálhatnánk esetleg még egyszer, lassabban?
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:33 am

- Most nem? *döbben meg egy pillanatra, majd kienged. Tényleg képtelen most haragudni, viszont ez a folyamatos érzelmi csapongás se tesz jót az idegeinek.*
- Bele szoktál nézni a gondolataimba? *kérdezi teljesen ártatlan arccal. Őszinte választ akar hallani és az se zavarja, ha az igen. Tényleg nincsenek titkai Diana előtt, csak épp tisztességtelennek tartja, hogy ez visszafelé nem működik.*
- Talán egy kicsit, mert én nem látok bele a te fejedbe. *vallja be*
- Mi történne, ha nem tudnál róla? *kérdez vissza. Nem igazán érti a lány álláspontját. Nyom egy puszit a lány homlokára, amit vissza is kap. Elmosolyodik, széles, elragadtatott mosoly ez, ami után rögtön ki is tör belőle, ami megismerkedésük óta ott lebeg beszélgetéseik mellett, hogy Diana csodálatos és gyönyörű.*
- Szerintem gyönyörű vagy. *húzza magához mohón, de vigyázva. Az egész helyzet kissé abszurd, még Dia szokatlan lazasága ellenére is. Mi lesz ezzel az egésszel, ha elmúlik a bájital hatása? Ezekről egy pillanat alatt megfeledkezik és megcsókolja a lányt. Minden idegszálával figyel, az elmúlt hetek összes kételye ebbe az egy pillanatba sűrűsödik.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:15 am

//Olvad//

-Mi? Nem, dehogy. Most nem...
*Nem is tudna igazán mentálmágiára koncentrálni, szinte vákuumot érez az agya helyén. Na jó, kicsit elbagatelizálja a dolgot, hiszen logikusan és tárgyilagosan tudja kezelni a helyzetet.*
-Zavarna? Gondolom zavarna... Dárdosi azt mondta, senki nem örülne, ha tudná, higy rendszeresen pásztázom a gondolatait. De nem engedhetem kifolyni az irányítást a kezeim közül. Az ki van zárva, hogy valamiről ne tudjak, ami körülöttem történik. *Logan kirohanására magabiztosan mosolyodik el.* -Egy stroke nem a világ, főleg ha felnőtt, tapasztalt varázsló gyógyít meg. Úgy érzem, nem esett kár az agyi struktúráimban, legalábbis eddig semmilyen változást nem tapasztaltam. *A homlok puszira próbál koncentrálni, tanulmányai alapján ez a hűsget, de legalábbis a ragaszkodást jelenti. Ő is úgy gondolja, hogy ragaszkodik a sárkány-lényhez, ezért feljebb nyújtózik, és ő is nyom egy hűvös, merev puszit Logan homlokára.* -Gyönyörű? Nem tudom, ehhez nincs szemem. Úgy gondolod az vagyok?
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Fehér tigris háló Ereklyevadasz

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:31 pm

*Meredten néz a lányra és egy pillanatra az is megfordul a fejében, hogy olvasnak a gondolataiban. Az nem lenne szép, bár nincsen sok titkolni valója. Kétkedve néz Dianara.*
- Ugye nem leskelődsz a gondolataim között? *teszi fel a kérdést. *
- Jake.. Hát igen, érdekes alak. *jegyzi meg egyszerűen. Az egy hét amit mellette töltött pont elég volt. Jól megvoltak, de Logan inkább nem kérne belőle többet, ha lehet. Gyorsan ki is röppen a dolog a fejéből. Az ő szemében nem bűn a drogfogyasztás, bár ő inkább nem él vele. Csak mosolyog Dián és élvezi a közelségét. Ám nyugalma nemsokára elszáll.*
- Agyvérzést? És te ennek ellenére folytatni akarod? Tényleg elvesztetted a józan ítélőképességedet? *hörren fel. Hiába imádja a nyugalmat, mikor Diana bejelenti, hogy majdnem meghalt, az nem tesz jót a hangulatának. Mikor a lány hozzábújik kicsit lenyugszik.* - Végülis nem történt komoly baj, Dárdosi úgy tűnik azért sejti mit csinál. *Homlokon csókolja a lányt és vigyorog inkább.*
- Eszméletlenül gyönyörű vagy, ugye tudod? *néz le a lányra, majd lecsúszik, hogy az arcuk egy magasságban legyen. Belebámul Diana szemébe és csak mosolyog, miközben megfigyel minden apróságot, minden rezdülést.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:11 pm

-Talán megtanulhatnám leképezni őket. Előröl kezdhetném az egész életet, megismerhetném a te világodat is. *Kicsit mintha színt kapna a hangja is. Ige, egyre jobban érzi, hogy az állapot sokban hasonlít ahhoz, amikor betépett. Próbálja lerázni magáról a bűn mocskos érzését, ami hideg karomként kúszik végig a gerincén.* -Azt hiszem valami olyasmi... Egyszer már... nagyon rosszul érzem magam miatta, de... elszívtam egy füves cigit. Kasey Jake Ellswoddal. Rendszeresen csempész alkoholt és drogokat, de nem vagyok képes feldobni. Akkor és ott, a birtokon, a fák mögött megmentette az életemet azzal a füves cigivel. *Közben persze ő maga is közelebb kúszik Loganhez. Egyáltalán nem akar tőle távolabb lenni, csak épp ne akarja, hogy ostobaságot csináljanak. Márpedig a tini-szex eléggé az ostobaság kategória. Ha most pl teherbe is esne, minden összeomlana. Csak józanul!* -Bocsánat, össze-vissza csaponganak a gondolataim, ami nem megszokott tőlem. Most azt érzem, hogy össze vagyok kissé zavarodva. Amikor Dárdosi rám zúdította az első gyakorlat érzelmeit, azt hittem, cafatokra robban a fejem. Agyvérzést kaptam, de szerencsére nagyon gyorsan reagált. Most nincs ilyen fej-szétrepesztő fájdalom. Mintha egy bolha méretű lyukon keresztül áramlanának felém az érzelmek. Meg tudom fogni őket, és be tudom szippantani. Ha akarom, úgy érzem, veszettül vonzó vagy. *Próbál tárgyilagos maradni, de a bújása kicsit rácáfol hűvös hangjára.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér tigris háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér tigris háló
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: