Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fehér tigris háló - Page 5 I_vote_lcapFehér tigris háló - Page 5 I_voting_barFehér tigris háló - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fehér tigris háló

Go down 
+8
Kasey Jake Ellswood
Diana Lunitech
Anne Wulner
Yeo Jung-hwa
Katherine Mary Black
Regina Ruosin
Kloé Nikolina Yordanka
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Nincskaszt

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:15 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Gabriella Ophelia Milena
2. Diana Lunitech
3. Clína Aoife Nessa
4. Edenzia Syntyche


A szoba lakói - bal oldal:
1. Laurena Lowoa
2. Kloé Nikolina Yordanka
3. Nagy Klaudia
4. Regina Rousin
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Fehér tigris háló - Page 5 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 3:26 pm

*A karácsony elmúlt, a bál is, ami tökéletesen végződött. Azonban a következő néhány napban Jake mintha eltűnt volna a föld felszínéről. Sem a szobájában, sem máshol nem lehetett megtalálni. Habár Gabriella tudta, hogy hazautazik, sejthette, hogy amint megérkezik a srác, meg fogja keresni. És ez így is történt, hiszen Jake a teliholdat otthon töltötte,a számára készjtett kis kuckóban az erdőben. Jobb szeret otthon lenni teliholdkor és ez a karácsonyosdis-újévesdis szünet pont kapóra jött. Sajnos a legtöbb teliholdat végül az iskolában kell majd átvészelnie, amin a gyűrűje is segít, de még nem nagyon szokta meg az ékszert. Csinos darab és haszna is van, de legutóbb egyszerűen átváltozás közben lehúzta az ujjáról az ékszert és ugyanúgy fájdalmasan változott át vérengző farkassá. Most legutóbb viszont a gyűrű már az ujján maradt, így inkább csak belül érzett fájdalmat, és a tudatát is elveszítette egész hosszú órákra. Ez sajnos látszik is a fiún, látszik rajta, hogy fáradt, sápadt és mintha beteg lenne. Így vonszolja fel magát a harmadikra, miután lepakolt és nagyon reméli, hogy Gabi a szobájában lesz és nem fogja rácsapni az ajtót. Mert habár tudta a lány, hogy hazamegy, ki tudja, hogyan fog reagálni. Egy egyszerű farmert visel a srác, egy zöld kapucnis felsőt, aminek a kapucnia most a fején van, egy fehér pólót és egy fehér edzőcipőt. Elég lazán néz ki, de lehet, hogy az igénytelen jelző most jobban illene a fiúhoz. Megáll a FEhér tigris háló előtt, ahol a karácsonyi bál végét töltötte, majd hármat koppant határozottan az ajtóra és vár, zsebre tett kézzel, a falnak dőlve. Hogyha a lánykinyitja az ajtót, akkor széles, dögös - ám bár kicsit fáradt - vigyorral köszönti őt.*
Vissza az elejére Go down
Diana Lunitech

Diana Lunitech


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 439
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista_auror_illuzionista
Üzenőláda : Animágus alakja: Házi kaszáspók
Fehér tigris háló - Page 5 Tek50dad3b57d27d5724838
A kijárási tilalom nem érvényes rá!

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:13 pm

//Tökéletes így, ahogy van! Nagyon szépen köszönöm! Smile//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Nincskaszt

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:05 pm

*Reggel Gabriella egy fekete csomagot lel az ágya mellett. Jó nagy adag virgács is van mellette, hiszen lássuk be nem kifejezetten jókislányról van szó. A csomagban egy adag fekete festék, ami mellett leírás található. Ha ezzel átkeni a nyakéket, akkor az magába szívja, leveti róla az átkot, és a démoni oldalát bizonyos mértékben vissza tudja szorítani ha erre koncentrál, ám ha visszaszorítja, akkor a plusz adottságai is elmúlnak, tehát vagy előnyök+hátrányok, vagy egyik sem. Elveszíti sötét kisugárzását pl. viszont ez esetben démoni erejét sem tudja használni.*

//Teljes mértékben nem tudom megadni, amit írtál, mert az már alapvetően inkább személyes tárgynak illik be, és a Mikulásos kérések nem konkrét mágikus tárgyak kérésére vonatkoznak, inkább szerepjátékos dolgok ezek.//

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 4:44 pm

- Jártam ott, bár nem sok időt töltöttünk el, de amit láttam belőle, az nagyon tetszett *mosolyog.* - Ó, remek! Imádom a fákat, és a természetet, bár ez nyilván nem lep meg *nevet fel, hangja csilingelő és kedves.* - Nos, én az ittlévők szerintem nagyobb részéhez képest már így is öreg vagyok, és egyébként is: egy tündének a kor nem nagyon árt meg *kuncog ismét.* - Remélem, hamar megismerem a helyet. És menj csak nyugodtan, szép napot! Szia *mosolyog a másikra, és búcsúzóul int is neki. Aztán egy lebegtetőbűbájjal az ágyra pakolja a ládáját, kinyitja, és kényelmes, lassú tempóban nekiáll pakolászni. Elvégre a világ minden ideje az övé. Pakolás közben Brendán és az iskolán, valamint az ablakból látott tölgyesen tűnődik. Nem is olyan rossz ez a hely. Sőt. Kimondottan jó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 4:21 pm


*Néha becsukja a szemeit, de csak azért mert nagyon meleg van minden káromkodás nélkül.Természetesen figyel Ned minden egyes szavaira és mosolyog.* - Természetesen Franciaországban a világ másik végén. Szeretem a helyet olyan szép.*Mondja neki szóval. Hallgatja, és örül annak, hogy el fogadtta a meghívást.* - Bizony van ám. Oda rengetegszer megyek sétálni olyan megnyugtató egy hely. Akár első hely ahova mehetnénk.*Hozza fel az ötletet olyan régen volt.* - Ki kíváncsi hamar megöregszik nyugalom, előbb utóbb hamar megismersz minden helyet néha a suli még nekem is okoz meglepetés.*Mondja neki, majd az ajtó kinyítja.* - Akkor pihend ki magad, én viszont ha nem haragszol távozom van egy két dolgom amit még le rendezek aztán remélem jut idő egy kis fürdőzéshez még 10 előtt. További szép napot! Szia!*Mondja Nednek aztán elköszönö és távozik a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:25 pm

- Mert egyébként te hol laksz? *érdeklődik. Aztán ugye bemennek a szobába, ahol kíváncsian rögtön körbenéz, átfutja tekintetével az órarendet. A szakkörökre bólint.* - Biztos vagyok benne, hogy elmegyek majd valamelyikre. *Aztán odasétál az üres ágyhoz, és leül rá, onnét néz a másik lányra.* - Szép szoba... Nos, egyelőre semmi dolgom. Ma gondolom még kipakolok, meg ilyesmi, de mivel még nem ismerek senkit rajtad kívül, és a helyet sem, azt hiszem, elfogadom az ajánlatot *mosolyog a másikra.* - Kíváncsi vagyok erre a helyre, és biztos vagyok benne, hogy jól fogom érezni magam. Láttam, hogy van valami tölgyes féle. Oda szabad a bejárás? *kérdezi. Ez nagyon fontos, mert ha nem, akkor tudatosan kell kényszerítenie magát, hogy ne kóvályogjon el arrafelé. De azért reménykedik. Közben a szoba többi részét is feltérképezi, végignéz a többiek holmijain, ismerkedik a környezettel, ami vélhetően hosszú ideig életének mindennapos helyszíne lesz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 3:16 pm


*Ugye meg is találja nagy nehezen a kulcsot majd amit mondd az ifjú tünde azt veszi elő. Amikor kiejti Fehér Tigris megnézi a listán mintha foglalt lenne a szoba, de ezek szerint van üresedés szóval szerencséje van a lánynak.* - Szép hely mikor átutazóban voltunk a nyáron megfigyeltem, de még a sulin kívül nem jártam Bulgáriában.*Mondja őszitén, majd mire megtalálja kinyítja a Fehér tigris hálót és előre engedi a lányt. A csomagjai ugye az ágyra mennek amit mondott az órarendje ott van, az íróasztalon.* - Egyébként mostanában szakkörök vannak nyaranként szóval érdemes rájuk eljönni és amint látod ott van egy üres ágy, békés és itt el tudsz lenni. Azt szeretném megkérdezni mit csinálsz holnap? Ha gondolod szívesen körbe vezetlek meg meghívlak egy hűsítő italra.*Mondja a dolgokat Brenda és természetesen érdeklődik Ned felől is. Neki támaszkodva az ajtó fél fának figyeli a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 5:08 pm

*Szerencsére Yor elfogadja a gyümölcsöket. Majd megy is.*-Örültem a szerencsének!*Köszön el tőle, majd visszafekszik az ágyba és azon nyomban elalszik. Furks és mellé telepszik. Miután egy jó nagy halat berakott arc mögé. Dorombolva fekszik gazdája mellett és reméli, hogy mire Caryl felkel teljes mértékben jól fogja érezni magát és nem csak elfogadhatóan. Aztán ő is behunyja a szemét és elalszik. Mintha minden kezdődne előröl.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm

- Én is csak aludni látom őket, vagy még akkor se. Hajnali háromkor érek vissza a szobámba, és reggel nyolckor már ébren vagyok. Hát akkor nem tudom mit tudnál csinálni. *Fintorog a Belsi főprefije, majd feláll a helyéről, és visszarakja a széket.* -Egyáltalán nem untatsz csak fáradt vagyok, és ott a papírmunka meg az éjjeli kis sétám. *Mondja aa lány, majd Morennel együtt kimennek a közös helyiségbe. A gyümölcsöket elfogadja úgyis osztozni fog valakivel.* -Köszönöm. Nos, további szép estét. *Köszön el Yor, majd a daimon biccent egyet. Kilépnek a folyosóra, majd Yor még visszafordul.* -Biztosan összefutunk még. *Halványan elmosolyodik, majd beleharap az egyik almába. Elmélázva térnek vissza az Ékszerteknősbe, ahol a fél-tünde megpróbál kicsit szundítani.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:45 pm

-Mondtam már, hogy a szobatársaimmal konkrétan sose találkozok. Csak látom őket aludni azt kész. A manók meg már szóba se állnak velem, mert túl sok ételt adtam már nekik.*Beszéli, de a szóviccen nem nevet, nem bunkóságból, csak mostanában semmin nem tud nevetni.*-Persze menj nyugodtan, nem akarlak tovább untatni.*Teszi hozzá és próbál egy mosolyt is biccenteni az arcára.*-És viszlát Moren.*Köszön el a daimóntól is.-Jaja sziasztok!*Köszön még Fruks is.*-Remélem találkozunk még veletek.*Mondja Caryl és azért a lány kezébe nyom egy tál gyümölcsöt. mert azt hallotta szereti.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:35 pm

- Értem. *Reagál a daimonos veszekedésre.* -Arra emlékszel, mikor a nagy fejed beszorult az éjjeliszekrény és az ágy közé? Nagyon vicces volt Yor. És persze az én egyik virágom bánta. Mondtam már, hogy sajnálom. Tudom, tudom. *Beszélgetnek hangosan. Igazából fel sem tűnik nekik. Mikor a macska kérdezi Moren felemeli a fejét.* - Normálisak. Nincs különösebb bajom velük. *Szólal meg ismét a daimon, majd Ylinore kezd beszélni.* - Éhes? Nem. Nem vagyok az. Mielőtt bezuhantam volna a szobába az előtt voltam a konyhán. Ha nem vagy eszegetős kedvedben miért nem adod a szobatársaknak, vagy viszed le a manókhoz? *Tanácsolja a fél-tünde miközben egy kisebb eszmecsere zajlik közte meg az ordas közt. * -Igazán megpróbálhatnál enni. Csak nem akarsz még a halálodon is éhen halni? *Süt el egy gyenge szóviccet, de hát a főprefektus soha nem volt valami nagy poéngyáros.* - Lassan mennem kellene. Még szeretnék majd pihenni egy kicsit az őrjárat előtt. Kicsit fárasztó ez az örökös éjszakai bolyongás. *Vonja meg a vállát a lány, majd a daimonja finoman meghúzza a talárját.* ~ A papírmunkát kihagytad...
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:26 pm

-Hát igen Fruks mindig ilyen. De a mi veszekedéseink se olyan komolyak, nem tudnánk egymás nélkül élni.*Válaszolja és rátekint a daimónra. Aki ismét megszólal.*-Te Moren és te mit gondolsz a veled egy hálóban lakó állatokról vagy daimónokról?*Kérdezi Fruks és mélyen Moren szemébe néz. Majd tekintete átvándorol a belsis leányzóra. Aztán Carylt nézi egy darabig. Caryl kicsit maga elé bámul, majd ezt kérdezi Ylinorétől.*-Éhes vagy? Mert nálam dől a rengeteg étel és mostanában nem vagyok eszegetős kedvemben. Mondjuk Fruks minden nap megeszik egy megfelelelő adagot, de én...*És Fruks fejezi be a mondatot.*-Caryl majdnem nem eszik semmit szóval keveset nagyon.*Aztán mindketten hallgatnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:16 pm

-Persze, mert az Ékszerteknős szobatársaim ritkán mutatkoznak. *Motyog a lány, majd újra dobolni kezd a dosszién. * -Azért ilyet ne mondj. Még ha nincs is szüksége valakinek a segítségünkre akkor is rendelkezésre kell állnunk. Az a dolgunk, hogy segítsünk másoknak és betartassuk a szabályokat. Hogy minden a lehető legnagyobb rendben menjen. *Bámul ismét maga elé.* ~ Yor, kezdesz megkomolyodni... *Erre a kijelentésre egy apró mosoly jelenik meg a fél-tünde arcán.* -Akkor sem az állatok tehetnek róla. Érdekes, hogy az én madaram ellen semmilyen kifogása nem volt a szobatársaimnak. Nevelés kérdése az egész. *Pillant a macska daimonra.* -Nem tudom. Talán. Itt kiszámíthatatlanok a dolgok. Talán igen, talán nem. Majd kiderül, hogy túléljük, vagy sem. *Beszél kicsit érthetetlenül. Nem azt mondja, hogy minden remény elveszett, vagy hogy biztos átverés az egész.* -Mindig ilyen forrófejű a daimonod? *Kérdi Ylinore Caryltől, majd folytatja a társalgást Morennel.* -Mi sokszor veszekedünk, de soha nem gondoljuk komolyan. Most azon vagyunk, hogy teljes összhangban legyünk. *Beszél kicsit a közte és a daimonja közt lévő kapcsolatról.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 4:04 pm

-Ékszer teknős háló. Még nem hallottam róla.*Mondja Caryl, majd folytatja.*-Igen de vannak olyanok akik még bennünk diákképiselőkben vagy prefektusokban se bíznak. Hát az ilyeneknek azt mondanám, hogy akkor szakadjon rátok a mennyezet.*Fejezi ki magát. Miközben Fruks megpróbálja megnyugtatni. Hát igen Caryl nagyon ki tud borulni az ilyen dolgoktól.*-Nekem nem az a bajom Caryl szobatársainak állatkáival, hogy nem daimónok, hanem az, hogy szó szerint bunkók velem.*Mondja ki a véleményét Fruks. És hangosan dorombolni kezd, hogy megnyugtassa gazdáját aki nincs túl jó állapotban.*-És szerinted van még valami remény ebben a halottas dologban?*Kérdezi Caryl, melyre Fruks idegesen felpattan.*-Na ebből elég! Én itt dorombolok neked teljes erőmből és te még mindig nem tudsz megnyugodni!*Háborodik fel. Majd kicsit megenyhülve folytatja.*-Caryl ne csinálj ilyet! Legközelebb az igazi halálba viszed magad!*Erre Caryl felkapja Frukst és megöleli.*-Ő az egyetlen aki ilyen szinten meg tud nyugtatni.*Mondja a belsisnek és az ölébe fekteti a macsekot. Aki ismét dorombolni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:40 pm

- A legtöbben vagy bezárkóznak a szobájukba,vagy minél távolabb akarnak lenni a kúriában. Én se szívesen tartózkodom itt szóval többnyire inkább kimenekül, mert itt folyton azt várom, hogy mikor szakad rám a mennyezet.*Bámulja a kezeit, miközben a daimon gondolatban próbálja megnyugtatni mielőtt újabb depressziós roham törne rá.* - Az Ékszerteknős hálóban lakok. A szobatársaimat már rég nem láttam szóval nem tudom mi van velük. Egyébként köszönöm, de nem kell benézni hozzánk. Ott tudom uralni a helyzetet. *Erőltet egy mosolyt az arcára a fél-tünde, majd szép csendben hallgatja a neveket.* - Sajnos egyik sem cseng ismerősen, pedig jó pár éve itt vagyok.*Töpreng a lány, majd a szobatársas megjegyzésre felkapja a fejét.* -Hát ez mostanában így megy. Alig bíznak meg a másikban. Talán még bennünk, diákképviselőkben, prefektusokban megbíznak valamelyest. *Csóválja a fejét Yor.* - És mitől borzalmasak? Talán nem tetszik a viselkedésük? Nem daimonok. Ők nem tudják annyira kifejezni magukat, mint te vagy Moren. Ha meg neveletlenek arról meg a gazdájuk tehet. *Hát igen. Az állatok kritizálása Ylinore egyik gyengepontja.* ~ Yor, nyugi. Mély levegő. *Böki meg az orrával a gazdája lábát.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:31 pm

-Én se itt várom, hogy valaki jöjjön, hogy megnyugtassam. Én is a hálókat járom, de úgy látszik nálad még nem jártam. Most pihentem le itt egy picit. Egyébként te melyik hálóban laksz?*Kérdi Caryl.*-Az én szobatársaim Irego Kwiatowski ő eramiros, Lola Hugley ő naxeldires, Celadine Leatherweed ő allidonos, Evelia Carmen ő is allidonos, Nagy Klaudia ő is allidonos, Laurena Lowoa ő is allidonos és Kloé Nikolina Yordanka ő is allidonos. Az a rossz, hogy nem vagyunk olyan jó szobatársak keveset beszélgetünk és alig látom őket.*Beszéli Caryl.*-És az állataik szörnyűek.*Teszi hozzá Fruks. Mire Caryl gyilkos pillantást vet rá.*~Ha ilyet mégegyszer hallok.~*Mondja neki gondolatban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:19 pm

- Lopást? *Néz kissé furcsán Carylre. Aztán a daimonra pillant, akinek a pofáján megjelenik egy csodás vicsor. Igazából mosolygás akar lenni, de hát nála nehéz megállapítani. Ül a székén, és figyeli mit csinál az Allidonos társa. A gumicukorra fanyarul elmosolyodik.* -Nem eszem édességet. Fél-tünde vagyok. Mi nem nagyon eszünk ilyeneket. Meg hát druida lévén jobban szeretem a gyümölcsöket szóval köszönöm, de nem kérek. *Mondja nyugodtan a diákképviselőnek, hiszen nem tudhatta, hogy Yor hogyan étkezik.* -Valójában húst sem eszem. Ezért vagyunk furcsa páros Morennel. Ja, igen. A vega fél-tünde meg a ragadozó daimon. *Szól közbe Moren is, aki a fejét a mancsain pihenteti.* ~ Néha elcsodálkozom honnan tudsz ilyeneket... És ezt már vagy milliószor kijelentetted... *Társalognak kicsit gondolatban.* -Nos, mi nem szoktunk bejárni mások szobájába. Ez is kivételes eset, mert bezuhantam. Szóval mi inkább a járőrözés alatt szoktuk nyugtatni a népet.* Magyaráz Carylnek.* - Nos, én két teljes napon keresztül nem bírtam lehunyni a szemem. Ráadásul az egyik szaktársamtól tudtam meg, aki végig ott volt. Szóval neki nehezebb lehet feldolgozni, bár nem tűnt valami törékeny virágszálnak. Tegnap az éjjeli őrjárat után tudtam aludni egy keveset.* Csak beszél na meg mesél Ylinore. * - Nos ma is összefutottam azzal a lánnyal, aki elmondta a további fejleményeket. Hát nem örülök neki. Tegnap Moren azt mondta, hogy az is lehet, hogy nem haltunk meg csak valaki szórakozik velünk. *Filozofál a Belsis lány, majd körbenéz a szobában.* -És kik a szobatársaid? Hátha ismerek valakit. *Próbálja vidámabb téma felé terelni a beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:08 pm

*Ylinore végülis marad.*-Fruks is csak akkor támad, ám a lopást nem tudom megakadályozni.*Feleli a lány. Majd egy kis szekrényhez lépked és kivesz belőle egy zacskó gumicukrot.*-Gumicukrot? Én ezt eszem mostanában, mert csak ez tud erre a szintre feldobni. Különben depresszióba lennék.*Nyújtsa a lány felé.*-Jó diákképiselőnek lenni. De mostanában én is a szobákat járom és nyugtatom a diákokat.*Beszéli kicsit feldobódva.*-Én személy szerint nem aludtam aznap este amikor megtudtam. Folyton azt gondoltam, hogy élő csontvázak vagyunk vagy kitömött emberek.*Meséli, pedig nem az a félős fajta, de azért ez neki is sok volt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:56 pm

- Hát rendben. Szívesen maradok. Jobb dolgom úgysincs. A szaktársaknak nincs szükségük a segítségemre. Talán csak a papírmunka van hátra. *Belép a szobába miközben rábök a vaskos dossziéra.* -Az elmúlt napokban nem voltam valami jól így csak gyűlt a feldolgozásra váró anyag. De örülnék neki, ha lenne valaki, aki be tudna segíteni nekem. Egy szaktárs. Jó lenne már egy kinevezés, mert ketten figyelünk Belsi fronton a rendre, és a társam szerintem nem valami papírmmunkás egyén. *Csacsog a fél-tünde. Kissé jobban van, legalábbis nincs annyira mélyponton, mint amilyen az elmúlt napokban volt.* -Amúgy nem kell aggódni. A daimonom csak akkor bánt valakit, ha én azt mondom. Amúgy csak a szája nagy. *Kuncog a Belsis lány, majd Caryellel szemben lerak egy széket. Az ölében lévő dosszién kezd dobolni.* -És milyen diákképviselőnek lenni? *Kérdi érdeklődve az Allis lánytól, hiszen érdekli a véleménye.* -Tényleg. Te mit gondolsz a halottas dologról? *Dob fel egy új témát Ylinore, miközben Moren elfekszik a lábánál.* - Nehéz idők következnek. Legalábbis szerintem. Szóval jobb, ha az Allidonosokat próbáljátok nyugtatni, ha pánik vagy valami más törne ki. *Mondja ő, aki mikor megtudta hogy halottak teljesen kiakadt...*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:47 pm

*Végülis Ylinore is bemutatkozik. Caryl pedig végighallgatja egy szó nélkül.*-Igen furcsa néve van Fruksnak. Egyébként nyugodtan maradhatsz, gyere beljebb és foglalj helyet, nekem is kell egy kis emberi társaság ezekben a napokban.*Tessékeli be.*~Fruks kérlek tartsd távol magad Morentól. Nem szeretnék galibát.~*Figyelmezteti a daimónt.*~Rendben. De ha az az izé nem hagy békén, mit csináljak?~*Morog vissza Fruks gondolatban.*~Szerintem Ylinore is fog erre ügyelni.~*Válaszolja még mindig gondolatban Caryl. És ráül az ágyára.*-Nem muszáj neked se maradnod, ha akarsz elmehetsz, de én szívesen látlak.*Mondja még egyszer.*


A hozzászólást Caryl Sheila Wulner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10, 2011 7:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:36 pm

*Lehajol a földön heverő dossziéért.* -Elnézést kérek véletlen volt, de nem gondolom, hogy ennyire le kell harapni a fejemet. Nem tehetek róla, hogy beestem. *Bosszúsan rápillant az Allidonos lányra miközben néhány elhullott lapot szed össze. Amíg Ylinore összeszedi a dolgait addig a daimonja a macskát szugerálja. Hát igen, Moren a kisebb testű kutyákat és a macskákat nemigazán viseli el. Egyébként Yor még mindig a folyosóra nyíló ajtónál álldogált, mikor felbukkant Caryl.* - Nem, és te? Hanem téged hogy hívnak, vagy mi a neved. *Szólal meg puffogva a daimon.* ~ Moren légyszíves ne kötekedj! *Szól rá a daimonjára gondolatban.* -Elnézést kérek Moren nevében is. Ylinore Castella vagyok, a Belsirion főprefektusa. *Mutatkozik be a fél-tünde is, majd egy szúrós pillantást vet a mellette álló daimonra, aki ki akarta hangsúlyozni a főprefektus szócskát.* - Ő meg itt Moren a daimonom, a társam, a legjobb barátom és persze a lelkem egy része. *Mutatja be az ordast a Belsis lány.*- Nos, igazából mint említettem véletlenül zuhantam be ide. Valójában a saját szobámba tartottam. Még kicsit nehéz megemészteni ezt a halottas dolgot, de Moren a segítségemre van. *Magyaráz kissé zavartan, majd rámosolyog a daimonjára.* - Fruks? Érdekes név. *Jegyzi meg Yor, majd ismét jártatni kezdi a kicsi száját.* -Igazából épp menni készültem mikor megjelentél. Szóval, ha zavarok akkor elmehetek.


A hozzászólást Ylinore Castella összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 09, 2011 2:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:25 pm

*Caryl még mindig fekszik az ágyon, de Fruksot simogatva. Aztán hallja, hogy valaki lenyomja a kilincset és betoppan. A lány felpattan, mire a macska felugrik és bosszúságára nem tud elrejtőzni, emiatt Caryl vállára ugrik és meglapul. A lány elindul a főprefektus felé.*-Szia! Caryl Sheila Wulner Allidonos diákképiselő.*Mutatkozik be.*-És te?*Kérdi.*-Igen, jó lenne bemutatkozni, mikor bemész valahova.*Mondja a szövegét Fruks. Mire a lány ránéz, hogy ez nem volt szép.*-Ne is foglalkozz vele.*Mondja a lánynak.*-Egyébként mi járatban erre?*Kérdezi és a kezébe veszi a daimónját.*-Ő Fruks, daimón macska..*Mutatja be az állatkáját és megsimizi annak fülét.*


A hozzászólást Caryl Sheila Wulner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10, 2011 6:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:10 pm

*A Belsirion főprefije ismét a harmadik emeleti folyosón járkál. Ez talán már a szokásává vált. Mást sem csinál csak a szobájától elmegy a fürdőig és vissza. Fekete talárja a földet súrolja, amire néha-néha rálép a daimonja. A lány a kezében egy mappát szorongat, és felpörögve mesél az ordasnak.* - Szóval arra gondoltam, hogy beleásom magam a papírmunkába, mert ez így már nem mehet tovább. Hát tényleg nem. Elegem van a hullámvölgyeidből. Megértő vagy Moren. Mint mondtam, ha végeztem a papírmunkával akkor az iskolát akarom járni, hogy nyugtassam a népet. Jó ötlet. Mi lenne, ha hanyagolnád a papírmunkát? Nem, nem. Előbb ezt kell megcsinálni. *Beszélgetnek hangosan a fehér tigris háló előtt. Yor neki dől az ajtónak. Persze a drága fél-tündének nem esik le, hogy a könyökével lenyomta a kilincset. Sikeresen bezuhan a közös helyiségbe. A farkas a folyosón jót vihog rajta, bár az érkezést ő is megérezte.* -Ez nem vicces! *Morog a fél-tünde, majd bosszúsan körbenéz a szobában.* -Hahó! Van itt valaki? *Szólal meg a lány, majd a daimonhoz fordul.* -Ha kiderül, hogy nincs itt senki, és az ajtó tárva-nyitva akkor nagyon bosszús leszek. *Morog maga elé, és mint egy hülye toporog a közös kis szobában.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:00 pm

*Caryl fekszik kiterülve az ágyán mellette a daimónja pihen. Aztán hirtelen felül. Mire a macska(daimón) és felpillant.*-Azon gondolkozom, hogy mi legyen a neved.*Mondja a cicusnak.*-Már többször mondtam neked, hogy Furks akarok lenni.*Mondja ki véleményét a macsek.*-De az nem tetszik.*Válaszolj a lány.-Mit szólnál ha Fruks lennél? Az csak pici változás.*Teszi hozzá a lány.*-Ez nagyon jó. Ez tetszik.*Válaszolja Fruks és elmosolyodik amennyire egy macska el tud. Ám Caryl nem mosolyodik el. Csak megkönnyebűl. És visszafekszi az ágyra és behunyja a szemét. Mindha minden kezdődne előröl.*
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Fehér tigris háló - Page 5 Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Fehér tigris háló - Page 5 Tek4e197942589353288437

Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 1:05 pm

//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fehér tigris háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fehér tigris háló   Fehér tigris háló - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fehér tigris háló
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: