Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vörös vércse háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vörös vércse háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vörös vércse háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vörös vércse háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vörös vércse háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vörös vércse háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vörös vércse háló I_vote_lcapVörös vércse háló I_voting_barVörös vércse háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vörös vércse háló

Go down 
+12
Isabella Newton
Alexandra Voltano
Alexandra Marija Ilieva
Sophia Zenovia
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Lina Wierro
Emily Kyra Beawer
Sylvia Grozda
Nikorina Grozda
Toma Grigor Anton
Kalandmester
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:36 am

-Márpedig dél van, és én kialudtam magam. Most már inkább csak éhes vagyok. *jelentem ki elgondolkodva, majd Noah szemébe nézek és elvigyorodom.*
-Ételre! *hangsúlyozom ki, mert tuti, hogy a srác félre érti, avagy megpróbálja félre érteni a kis mondandómat. Lágyan hozzábújok, apró csókokkal halmozva el arcát, és ajkait, majd egy hosszabb csókkal is megjutalmazom így az ébredés után. A kispárnás megjegyzésre elnevetem magam és megcsóválom a fejemet.*
-Hát persze. Csak hogy én nem tudok háton feküdni. És megjegyzem, egy idő után le szoktam szállni rólad! *öltöm ki játékosan a nyelvemet a fiúra, majd lassan átmászok rajta és a fürdőbe sietek. Elvégzem a fontos reggeli teendőket, és visszasietek a fiúhoz, aki még mindig ugyan úgy fekszik, mint előtte.*
-Haladjunk máár. Éhes vagyok! *toporzékolok játékosan az ágy előtt, és ráfekszem a fiúra. Érzem, hogy nem csak ő ébredt fel, és kuncogva lesek be a takaró alá.*
- Helló! *vigyorgok, és lehengeredek róla, majd nézem, ahogy besiet a fürdőbe. Mikor a szoba közepén letolja a gatyáját, a szám elé kapom a kezemet, nehogy felnevessek.*
- Hát Te hülye vagy! *vigyorgok és megcsóválom a fejemet, majd lassan ágyazni kezdek, a kispárnát pedig a nagy párnára helyezem, jó látványosan, hogy Noah lássa, hogy az bizony az enyém. Hallom, ahogy megnyitja a zuhanyt és habár jó lenne bemászni mellé és elszórakozni, megmosdatni őt, most mégis a hasam fontosabb, így immár toporzékolva várom, hogy visszajöjjön, és mehessünk végre enni. Mikor kilép, éppen a nadrágomat húzom fel. A zokni, a bugyi és a melltartó már rajtam van.*
- Igen, mindjárt! *öltöm ki rá a nyelvemet. Gyorsan felrángatom magamra a farmeromat, egy fekete hosszú ujjú felső ügyeskedek át a szárnyaimon, és egy fekete-fehér csíkos mellényt húzom még rá.*
- Mehetünk! *karolok bele a fiúba, és hogyha ő is menetre készen van, akkor irány az Étkező!*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:26 am


- Á ki van zárva, hogy dél legyen... még túl álmos vagyok ahhoz! * suttogom bele a melleibe, majd lágy csókokkal halmozom el az apró dombokat. Kezemmel végigsimítok a gerince mentén, és mikor az arcomat megfogja és maga felé húzza már-már magamtól kínálom fel ajkaimat egy csókra. Szájára puha puszikat helyezek, majd mikor kikéri magának a kispárnás dolgot, csak hangosan kacagni kezdek. *
- Az én kispárnám itt van! Egyszer majd én alszok a te ciciden, és nem te az én vállamon - a karjaimban * gonoszkodom, majd mikor a lány elsiet készülődni, finoman megpaskolom a fenekét, és sóvárgó pillantással nézek utána. Most nekem is szükségem lenne egy hidegvizes zuhanyra, hiszen tökéletesen felébredtem, de ugye nem csak én, hanem valami másom is. Mikor kijön, természetesen én még nem vagyok készen. Az ágy melletti táskából kirántok egy pólót, nadrágot, zoknit és minden szükséges dolgot, majd a törülközőt a vállamra dobva, kidudorodó alsóval és kacsintva vonulok a fürdőbe. Mivel senki nincs a szobába, természetesen a szoba közepén letolom a gatyámat, ezzel is megvillantva csupasz hátsómat.. *
- Ha esetleg lenne kedved... nyugodtan utánam jöhetsz! * piszkálódom majd bevonulok a fürdőbe és megnyitom a hideg vizet. A jeges cseppek libabőrt idéznek elő kezemen, testemen, és meg is állapítom, a legjobb dolog a hideg zuhany, tuti reggeli vacogás...
A vizet hamar elzárom, fogat mosok, majd kócos, enyhén nedves hajjal vonulok a lányhoz, immár felöltözve. *
- Elkészültem! És te? * nézek a lányra kérdőn.. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:13 am

*A tegnap estét valóban kettesben töltöttük, azonban vélhetőleg a szobatársaim valamikor hajnalban már megérkeztek, ugyanis az egyik leányzónak az ágya össze van túrva, a másik ágyon pedig egy csinos kis domb mutatja azt, hogy ott még alszik valaki. Elmosolyodva csóválom meg a fejemet, hiszen tegnap szombat volt, bizonyára jól kirúgtak a hámból. Hívtak engem is, de nekem most jobb dolgom volt, a párommal voltam és ezt megértették ők is. Valóban igazán jól megvagyunk Noah-val és habár néha kicsit elgondolkodom ezen, hogy mennyire meg tudja változtatni ezt az egész kapcsolatot a testi kapcsolat, mégsem aggódom ezen. Hiszen ez így jó, jól érezzük magunkat, szeretünk együtt lenni és még csak nem is veszekszünk annyit. Így nincs min keseregni. Hamarabb ébredek fel, mint ő, így lágyan megpuszilom, és figyelem, hogy vajon mikor ébred fel. Habár a szemét nem nyitja ki, érzem, hogy ébren van, így mosolyogva cirógatom meztelen hasát az ujjaimmal. A gyomrom korgására elvigyorodik, majd lassan magához ölel.*
- Jó reggelt! Mindjárt dél. Nem hallod? *suttogom halkan a fiú fülébe, majd kuncogni kezdek.*
- Psszt! A csajok jót buliztak az éjjel. *mutatok a dudorodó domb felé a szemközti ágyon. Megcsóválom a fejemet és megforgatom a szememet, miközben kuncogok. Egyszer én is szeretnék már egy jót bulizni, de valahogy mostanában nem volt rá lehetőségem. Noah szorosan hozzám bújik, ráfeküdve a mellkasomra, a melleim közé, mire elnevetem magam és lágyan simogatni kezdem a fejét, beletúrok puha, kócos hajába, és egy puszit nyomok a fejére.*
- Bocsi, legközelebb hozd át a sajátodat. Én sem tudok kispárna nélkül aludni. *vágok vissza morcosan, de persze a szemem nevet és hamarosan én is kuncogni kezdek. Majd lágyan felemelem a fiú fejét és egy csókot lehelek az ajkaira.*
- Megyek, megmosakszom. Addig ébredezz! *mászok át rajta, és lehúzva a pólómat a fenekemre, elsuhanok a fürdő felé, ahol gyorsan megmosom az arcomat, a fogamat, kicsit leöblítem az arcomat, dezodorálok és elvégzem a szükségleteimet. Majd visszasietek a fiúhoz, aki remélem, hogy ennyi idő alatt nem aludt vissza…*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:01 am


* Soha nem gondoltam volna, hogy Bells ennyire ki tud fárasztani. Mondjuk tény, inkább a testgyakorlás, mint az örökös veszekedések, amikből azért volt nem kevés. A bál óta tökéletes a kapcsolatunk, és szerintem ez csak a szexnek köszönhető. Na igen! Mondjuk tény, azt sem tudom, hogy a fenébe tudtam egyáltalán a bálig megtartóztatni magam! Hiszen annyira csodálatos, és hosszú lábai teljességgel megvadítanak. Azóta elég sok éjjelt töltünk együtt, a szobatársai már meg sem lepődnek, ha ott alszok. Ilyenkor általában visszafogjuk magunkat, hiszen társaságban nem illik semmi olyat tenni, azonban a múlt éjjel... most épp üres volt az egész szoba, így nem zavartunk senkit.
Lágy cirógatásra ébredek. Egy száj kúszik ajkamra, és forró, puha tenyér öleli át a derekamat. Ha mindez még nem lenne elegendő, egész testével hozzám bújik. Nagyot szuszogok, és mint rendes férfi, én is érzem magamban a vágyat! Reggel van, ez egy ilyen időpont, nem csak én ébredezem ilyenkor, hanem egyéb más testrészem is. Félig kinyitom a szememet, mire ő is távolabb kúszik. Hallom gyomrának hangos korgását, amire csukott szemmel vigyorogni kezdek. Még nem vagyok képes arra, hogy kinyissam a szemeimet, megteszi helyette így csendben, titokban is, bár fejemről lerí hogy már ébren vagyok. *
- Jó reggelt! Mennyi az idő? * kérdezem elhaló hangon, majd csukott szemmel, tapogatózva halad kezem egyre kintebb egészen addig, míg Bellába nem ütközöm. Ha már megtaláltam, természetesen magamhoz rántom, és fúrom bele arcomat a mellei közé, kispárnának használva azokat. *
- Ne mozdulj, ez jó! Így is valaki elvitte a kispárnámat! Anélkül nem lehet aludni! * oktatom ki játékosan és szuszogok bele a mellkasába, és ha már ott vagyok kicsit ki is nyitom a szemem. Csodás látvány korán reggel, és mivel takar a fény sem túl bántó... *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 9:45 am

*A nap besüt az ablakon, én pedig halkan sóhajtva fordítom felé az arcomat. Imádom, hogy ismét kicsit jobb az idő, habár sejtem, hogy nem sokáig lesz ez így. Tegnap elég borús idő volt, így most nagyon örülök ennek a lágy napsütésnek, ha nem is melegít annyira. Halkan sóhajtok, és kicsit oldalra fordulva Noah-ba „ütközöm”. Még mindig csukott szemmel elmosolyodom, és a mellkasára hajtom a fejemet, karommal átölelve meztelen derekát. Rajtam egy rövidnadrág van és egy hosszú, kinyúlt póló. Soha nem érdekelt, hogy mibe is alszom, vagy ilyesmi. Lágyan hozzábújok a takaró alatt meleg testéhez és végül lassan kinyitom a szememet, hogy egy pillantást vessek gyönyörű, szép vágású, dögös arcára. Imádom reggel, ahogy kócos hajjal, álmoskás, gyermeki szemmel pislog rám. Lassan felemelem a fejemet és felkukkantok, hogy felébredt-e már, hogy nyitva van-e a szeme. Mosolyogva tornászom fel magamat és egy lágy puszit lehelek az arcára, majd az ajkaira is, hogy ébredjen fel, ha esetleg még nem ébredt fel. Halkan megkordul a gyomrom és az éjjeli szekrényemen lévő órára pillantok. Elkerekedett szemmel konstatálom, hogy lassan dél.*
~Jó sokáig aludtunk, bakker. Nem csoda, hogy éhes vagyok!~*gondolom magamban és halkan kuncogva megcsóválom a fejemet. Csodálatos volt az este, az biztos, de nem gondoltam volna, hogy ennyire elfáradunk. Kitörlöm az álmosságot és a csipát a szememből, majd lassan Noah-ra pislogok, és várom, hogy ő is ébredezzen.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 11:00 am


- És ha nem volt rá lehetőségük? Hogy elveszítették a nyomodat? Ez meg sem fordul a fejedben? Áhh mindegy is.. * hagyom inkább a lányra kissé mérgesen. Annyira csökönyös, mint egy szamár, és érzem, hogy totálisan felesleges beszélnünk mindenről. Hiszen csak ugyanazt mondja, mintha meg sem hallana engem, ez pedig abszolút feldühít. Megértem az ellenérzéseit mindennel kapcsolatban, azonban jó lenne, ha azt is meghallaná, amit más mond, egy külső szemlélő, mert lehet hogy bizonyos dolgokat nem úgy kellene látni mint ahogy most teszi. *
- Nem azt mondtam, hogy kérj bocsánatot, hanem hogy bocsáss meg neki, amiért így viselkedett! Neked lenne könnyebb a lelked, te könnyebbülnél meg! Tudod annyira azért lehetnél nyitott, hogy ha netalántán egyszer előkerül és megkeres, akkor végighallgatod, és beszélsz vele, de sajnos nem látom, hogy ez valaha is megtörténne. Leragadtál egy ponton, és onnan nem is akarsz kimozdulni. Mintha jó lenne gyűlölködnöd... ezt pedig nem értem! És most már látom, hogy te soha nem is kerested volna a szüleidet igazán... mert neked ez nem fontos, legalább is nem úgy viselkedsz, mint akinek számítana a család vagy bármi. És a könyvtáras nézelődés csak egy olyan ürügy, amivel magadat nyugtathatod, hogy te tettél valamit! * fakadok ki teljesen, és elkezdek járkálni a szobában. Kezemmel idegesen a hajamba túrok, mozognom kell, mennem, tennem valamit, különben megőrülök ettől a helyzettől. Mikor megkérdezi, hogy hallottam -e Oliverről csak hangosan felhorkanok. Végül is, ha hallottam volna, akkor sem mondanám meg neki! Ezek után pláne! Majd ha kicsit végiggondolja a dolgokat, na akkor majd igen! *
- Megértem, hiszen nincs rájuk szükséged! Egyedül minden sokkal jobb.... * mondom lemondóan, majd mikor az ablakhoz sétál, én az ajtóhoz. Kezem a kilincsre fonódik és némán elhagyom a terepet. Ingoványos talajra tévedtünk, és úgy érzem én veszítettem. Hogy lehet, hogy neki semmi nem fontos, hogy csak úgy kizár embereket az életéből? Hiszen boldog lehetne! Megismerhetné a történetét, és örülhetne annak, hogy másnak sikerült! Ehelyett inkább gyűlölködik és abban a luxusban él, hogy eldönti kit akar megismerni, és kit akar látni az életében. Én nem választhattam meg, hogy akarom e ismerni a szüleimet, ők döntöttek helyettem... és miattuk mindent elvesztettem! Lehet, hogy ő nem így járna, ha a kezébe venné az irányítást! Kár, hogy ennyi falat emelt maga köré... *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 10:24 am

//Olvad!//

*Noah lelkesedése valahogy nem ragad át rám. Nem is tudom ,hogy miért. Azt hiszem ,hogy én már eldöntöttem, hogy nem fogom megkeresni a szüleimet, legyen bármi indokom rá. Köszönöm szépen, én tökéletesen elvoltam 18 évig a szüleim nélkül, és most sincs szükségem rájuk.*
- Nem gondolod, hogyha meg akarnának találni, megtaláltak volna? Nem Noah. Ne haragudj, de nem akarom őket megtalálni! *jelentem ki ellent mondást nem tűrő hangon, és el is fordítom a fejemet, jelezve a fiúnak, hogy én tényleg lezártam ezt a témát magamban és szeretném, hogyha ő sem foglalkozna vele többet. Mikor a fiú ismét számon kéri az Oliver-es dolgot, összeszorítom a fogaimat, hogy ne ordítsam le a fejét. Mit tud ő erről az egészről? És miért avatkozik bele, miért akar foggal-körömmel ragaszkodni egy dologhoz: hogy béküljek ki Oliverrel? *
- És egy aranyvérűnek sem lehet sárvérű barátja. Ennyi a probléma. *vonom meg a vállam, és vágom oda keményen a szavakat. Szeretném, ha végre lezárnánk ezt a témát és hagynánk az egészet.*
- Cserben hagyott, eldobott magától és nem is keresett, nem próbált meg javítani a helyzeten. Miért én menjek utána, miért én kérjek tőle bocsánatot? Nem, Noah! Ezt nem lehet ennyivel elintézni. Ha akart volna, megtalált volna már ennyi idő alatt... *ismétlem meg azt a mondatot, amit a szüleimnél is mondat. Lehetséges lenne, hogy ennyire hasonlít a két dolog egymáshoz? Csak annyi a különbség, hogy 13 évig volt családom: volt egy "testvérem", akire mindig számíthattam. Az igazi szüleim még ennyi ideig sem voltak velem. Rákérdezem, hogy Noah tartja-e Oliverrel a kapcsolatot, mire nemleges választ kapok.*
- Csak kíváncsi voltam, hogy él-e még, vagy hogy mi van vele... *sütöm le a szememet és elé is pirulok, ahogy kinyögöm a választ. Lassan lemászok az ágyról és most rajtam a sor, hogy az ablakhoz lépjek.*
- Nem akarom sem a családomat, sem Olivert többet az életemben látni. Értsd meg, kérlek! *szólalok meg néhány másodpercnyi szünet után halkan, szomorkás hangon és lassan megfordulok és Noah-ra nézek.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 11:32 am


- De lehet hogy azóta már sok minden megváltozott! Lehet, hogy immár nem gyermek fejjel nézve a dolgokat teljesen mások, és lenne olyan nyom, ami akkor nem tűnt fel neked! * lelkesedem továbbra is, és már-már megrázom a lányt a vállainál fogva, hogy helyre billentsem a gondolatait. Kit érdekelnek a kifogások, neki lenne könnyebb! Eldönthetné, hogy akar e családot, ami eddig nem volt neki, és megtudná a választ is a kérdésre, hogy miért hagyták magára. *
- De ez hülyeség Bells! Pont most mondasz ellent magadnak! Azt mondod, eldobott a családja miatt, és hogy nem az volt a baj, hogy talált magának másokat! Akkor most mi az igazság? És én megértem, hogy szar lehet, meg hogy 13 éven keresztül te voltál neki minden, de ha veled történt volna ugyanez, te biztosra mered állítani, hogy nem csak ezzel foglalkoztál volna? Ha találtál volna egy címert, és egy embert leszámítva mindig magányos lettél volna, te nem ugyanígy kerested volna a múltadat, a gyökereidet? És honnan tudod, hogy nem csak védeni akart? A származásbeli különbségeket elsősorban nem Oliver indította el, ezt te is tudod, mint ahogy azt is, hogy egy Mardekárosnak nincs túl sok lehetősége! Ugyanúgy, mint egy Griffesnek sincs. Nekünk is utálkoznunk kell, nem lehet Mardis barátod, mert az felér egy árulással! * mondom kimérten és határozottan a védelmembe veszem Olivert! Most határozottan nem értek egyet a lánnyal, hiszen éppen azzal van baja, hogy a fiú megtalálta, kereste a családját! Aláírom, nem viselkedett szépen, nem olyan eszméket vallott ami követendő példa, és biztos hogy bunkó is volt Bells-el, de ez amit most a lány mond, egy olyan hisztiszerű indok, ami csak úgy van, és lóg a levegőben. Lehet, hogy ő nem hagyta volna ki a dologból Olivert, de az biztos, hogy szintén ugyanúgy kereste volna a szüleit! *
- Nem, egy ideje nem tartom vele a kapcsolatot, megnyugodhatsz! De tudja, hogy itt vagyok, még mielőtt idejöttem váltottunk pár baglyot! Hónapok óta nem hallottam felőle…
De miért?

Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 11:20 am

- Noah, ez nem ilyen egyszerű. Hát nem érted? SEMMIT nem tudok a szüleimről. Semmit nem hagytak nekem, így biztos, hogy nem akarták, hogy megtaláljam őket. Amikor a Roxfortba kerültem, akkor keresgéltem a könyvtárban, de... Nincs semmi, amiből kiindulhatnék. *vonja meg a lány a vállát. Valaogy Noah lelkesedése nem ragad át rám. Én már régen lezártam ezt az ügyet, és főleg miután láttam, hogy Oliver mennyire megváltozott csak azért, mert megtudta, hogy milyen családból származik... Köszönöm, én nem kérek belőle!*
- És tudod... Ha már így itt hagytak, lehet, hogy nem is akarok róluk tudni. *jegyzem meg halkan motyorászva, hiszen ezzel a gondolattal éltem azóta, mióta kicsaptak a Roxfortból. Ha annyira meg akartak volna találni, akkor megtaláltak volna. Aztán elköltöztem... Mikor Oliverről kezdünk el beszélgetni, Noah megint kicsit felkapja a vizet, ahogy én is. Ismét köszöntjük a már jól ismert kedvesünket, a veszekedést.*
- Nem. A barátok találtak meg engem. Én nem akartam elszakadni Olivertől. Ő dobott elmagától, mint egy elhasznált, lyukas zoknit...*mondom halk hangon.*
- Azt hiszem, hogy nem érted. Oliver azért dobott el magától, mert megtalálta a családját. A családját, ami 13 évig én voltam neki! Nem érdekel, hogy kivel barátkozott, vagy hogy nem én voltam neki az egyetlen. Csak az, hogy egyszerűen megtudta, hogy ki is ő, és én már ... Nem voltam neki elég jó. *hadarom egyre felhevültebb, idegesebb hangon, majd az utolsó mondatnál ismét lehalkítom a hangomat és lehajtom a fejemet.*
- Miért akarod, hogy megbocsássak neki? Talán... *nézek fel a fiúra, mélyen a szemébe.*
- ...tartod vele a kapcsolatot?
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 11:06 am


- Hát keressünk! Hogy legyen valami! Lehet hogy csak nem vettek észre valamit! Kell lennie valamilyen nyilvántartásnak! Lehet elraboltak, és kerestek, csak nem tudták hogy te vagy az… annyi annyi lehetőség van! * mondom a lánynak lelkesen és komolyan is gondolom. Nem lehet ezt csak úgy annyiban hagyni, egyszerűen kell, hogy megtalálja a szüleit! Hiszen szenvedett már eleget, annyi már kijár neki hogy tiszta lappal induljon. Kitörni készülő sírását csak némán figyelem. Ahogy hozzám bújik, és ahogy Oliverről beszél mérhetetlen sértettséget érzek a hangjában. *
- De hát te is kerestél barátokat! Miért rovod fel neki, hogy ő is ugyanezt tette? És milyen szarban? Nem igazán értem mit akarsz mondani! Lehet, hogy, el kellene döntened, hogy miért is utálod! Azért, mert keresett más barátokat, és nem te voltál az egyetlen, vagy azért, mert hitt valamiben, melyben te nem támogattad – hozzáteszem jogosan, bár akkor is kellett volna, mert a legjobb barátod volt?! * komoly tekintettel nézek a lányra és várom a válaszát. Már előre látom, hogy az előző mondatommal sikerül kiborítanom, pedig csak jót akarok! Azt akarom, hogy magában tisztázza ezt az egész helyzetet, és jöjjön rá arra, hogy meg kell szabadulnia ettől az egész görcsös múltban éléstől. Jó, nem foglalkozik ezzel állandóan, de kihat az életére ez a dolog, ez pedig nem túl egészséges! *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 10:57 am

*Ahogy lassan a történet végére érek, észreveszem, hogy néhány könnycsepp hullk a szememből, pedig igazán nem akartam sírni. Letörlök néhányat és beleakad a kezem Noah kezébe, aki szintén letöröl egy könnycseppet,majd felemeli a fejemet, hogy a szemébe nézzek. Kicsit szipogok, de állom a tekintetét. Mikor rákérdez a szüleimre, döbbenten nézek rá, majd sóhajtok egyet.*
- Nekem semmim nem volt, Noah! Egy pólya és kész. Semmit nem hagytak rám a szüleim, a nevemet sem tudták, azt sem tudták, hol születtem, vagy hogy mikor. Nekem nem volt semmim... *suttogom lehajtott fejjel. Szívem szerint Noah ölébe vetném magam és jól kisírnám magam, de nem akarom, hogy megint "nyomulósnak"nevezzen. Meg is lepődök ,amikor hirtelen az ölébevon, és egy puszit nom az arcomra. Sután ölembe tartva a kezeimet bújok hozzá, és fúrom fejemet a melkasába. Beszívom édes, bódító illatát és érzem, hogy hamarosan kitör belőlem a sírás amit nem akarok. Erősnek kell lennem, hiszen nem akarom, hogy Noah sírni lásson. Bár azt hiszem, erről már lekéstem, de mégis...*
- Miért bocsássak meg neki? Amiért ott hagyott egyedül a sz@rban? Amiért ő élte a frankó életét, barátokat gyűjtött és ezt a hülye aranyvéres-sárvéres eszmét hirdette? Mióta eljöttem, nem keresett. Azt sem tudja, hogy élek-e még, vagy hogy merre vagyok. Rohadjon meg Oliver ott, ahol van! *húzódom el Noah-tól és mérgesen, vörös szemmel prüszkölöm a szavakat.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 10:49 am


* Nem értem az egész történetet. Vagyis nem is azt, hanem inkább a szereplőket. Tudtam, hogy Bells árva, és hogy Oliver volt a legjobb barátja, azt viszont nem értem, hogyan is lehet ennyire egymás mellett élni úgy, hogy közben nincsenek tisztában azzal, valójában milyen is a másik. A gyermeki idők hamar elmúlnak, pláne akkor, ha a nagybetűs élettel találjuk szembe magunkat. Az árváknak pedig abszolút nem egyszerű az élete, tudom én, hiszen hiába van apám, még ugyanúgy keresztül mentem mindenen. Persze most mondhatná Bells is, hogy legalább ismertem a szüleimet, ami természetesen jogos és igaz, azonban durvább dolgokon mentem keresztül mint egy olyan gyermek, aki árvaházban töltötte az élete napjait. Hiszen jobb álmodozni valami egészen szépről, mint tudomásul venni, hogy vannak szüleid, de tojnak a fejedre… vagyis képtelenek arra, hogy gondoskodjanak rólad.
A lány monológjára csak hümmögök, és döbbenten veszem tudomásul, hogy sír. Nem gondoltam, hogy ez ennyire fel fogja zaklatni, pláne hogy sok mindenben nem értek vele egyet. Én nem feltétlenül így reagáltam volna a dolgokra, én nem feltétlenül hagytam volna ezt az egészet veszni. Ő miért nem kezdett el nyomozni a szülei után? Ő miért nem támogatta Olivert? És nem azért, mert hogy Olivert akarom védeni, de az ő felfogása is érthető, azt leszámítva, ahogy viselkedett Bells-el. A sarkára állhatott volna, és megmondhatta volna mindenkinek hogy a lány is aranyvérű, vagy hogy ne közösítsék ki, hiszen semmit nem tudni a múltjáról. Totálisan elbeszéltek egymás mellett, és egy apró sérelem miatt vájtak egymásba mindennél mélyebb sebeket. Ezt már az elején tisztázni kellett volna, és akkor nem jutottak volna ide. Hiszen én ismertem Olivert. Barátok voltunk, tudtam, hogy mennyire fontos neki az a címer. Azt is tudom, hogy évekkel később azért tűnt el, mert a nyomára akadt valaminek, és hogy megtalálta azt az embert, aki elvezetheti a családjához. Kitartó volt és nem hagyta, hogy eltérítsék az útjáról. Ez pedig akárhogy vesszük, egy értékelendő dolog. Tudom, hogy fájt neki, hogy valaki nincs mellette, többször is említette valakinek a hiányát, ám neveket nem közölt. A tényeket ismerve tuti, hogy Bells volt az a személy, akinek a támogatására áhítozott, de hát elrontotta! Oliver, Bells! Miért rekesztettétek ki egymást a másik életéből? Hiszen nem kellett volna!
Nagyot sóhajtok, majd ujjammal letörlök egy könnycseppet a lány arcáról. Finoman megsimogatom puha bőrét, majd ujjaimat az álla alá teszem és egy lágy mozdulattal felemelem azt, hogy immár a szemembe nézzen. Kutató pillantással szemlélem lélektükreit, próbálok még több mindent kiolvasni onnan. *
- Te miért nem indultál a szüleid után? Miért nem volt fontos, hogy megkeresd őket? Ne haragudj, semmi közöm hozzá, csak nem értem, miért nem próbáltad megtalálni őket! * kérdezem a lányt, majd lágy puszival illetem orcáját. Ajkam felfogja sós cseppjeit, majd magamhoz ölelem. *
- Meg kellene bocsátanod Olivernek! Ha megtennéd, megkönnyebbülnél..
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 10:16 am

*A meglepődöttségére kicsit elpirulok és halkan hümmögök egyet értésem jeléül. Igen, majdnem mindent eltalált. Mennyire kellemetlen... Úgy tűnik, hogy ő jó/jobb emberismerő, mint én. Ezen mondjuk nem is nagyon csodálkozom, hiszen én általában mindenkinen elég hamar megbízom és elég hamar elárulom neki a titkaimat. Még nem estem pofára ezzel, ígyhát még a mai napig így csinálom, bár kérdés, hogy meddig fogom ezt így bírni. Vajon mikor fog érni valami bazi nagy csalódás, ami teljesen megváltoztatja az életszemléletemet? Erre mégazt hiszem, hogy"várnom" kell, habár szeretném, ha minél később jönne el. És tökéletesen jól érzem magam így, hogy általában mindenkivel nyílt vagyok. Kényelmese nelhelyezkedünk az ágyon és már szinte várom, hogyNoah valami furcsa kérdést fog feltenni, vagy éppen megint valamit elrontok és kiaksztom - ismét. Úgy tűnik, hogy nálunk ez ilyen napi szintű dolog (lesz), pedig még nem isvagyunk együtt. Vagy hát nem is tudom... A kérdésére kicsit meghökkenek, majd sóhajtok egyet és megcsóválom a fejem.*
- Nem nagyon szeretek erről beszélni... De végül is... *nézek fel a fiú szemébe és megvonom a vállamat.*
- Árva vagyok - mint azt tudod. Világ életemben egyedül voltam, magamra voltam utalva, magamnak kellett megkeresni a kenyérre valót, és soha senki nem viselkedett velem gyerekként. Egy voltam a sok közül. A nagyobb gyerekek soha nem foglalkoztak veem, hiszen kicsi voltam, amikor pedig én lettem nagyobb, az én nyakamba szakadt minden, mert élveztem segíteni a kicsiknek, a dadusoknak. Csak egy idő után ez már sok volt. De soha nem adtam fel, mert ott volt velem Oliver. 3 éves koromban került oda a srác, nem is nagyon emlékszem rá, hogy milyen votl kicsinek. De tudom, hogy a dadusok is meglepődtek, hogy mennyire passzolunk egymáshoz. Attól kezdve mindig együtt lógtunk, együtt segítettünk a dadusoknak és mindent megbeszéltünk egymással. Nem kerestük a szüleinket, hiszen nekem semmi támpontom nem volt - még most sincs, őt pedig nem érdekelték. Elhatároztuk, hogy együtt hódítjuk meg a viágot, együtt növünk fel és együtt leszünk hatalmas varázslók. Tudod, gyermek kori álmok. *nevetem el magam kicsit szomorúan és Noah-ra nézek. Majd ismét lesütöm a szememet és folytatom:*
- Aztán 11 éves korunkban bekerültünk a Roxfortban. Sajnos külön házba kerültünk, ami nagyban megnehezítette az eddigi életünket, hiszen együtt aludtunk, együtt tanultunk, mindent együtt csináltunk. Így kicsit nehézkes lett a dolog, és ami a legrosszabb: megismertünk sok-sok új embert. Oliver a Mardekárba került, ami egy apró gondolatot indított el a fejében: hogy aranyvérű. Soha nem kerültszóba közöttünk ilyesmi, habár Oli gyakrna álmodozott róla, hogy hatalmas, gazdag családhoz tartozik, hiszen gyermek korában találtak nála egy medált valami furcsa címerrel. Én mindig is Oliverrel akartam lenni, talán bele is szerettem, nem tudom. *vonom meg a vállam és kicsit elpirulok.*
- Ő viszont magához engedett új barátokat is. Rossz barátokat, akik arra sarkallták, hogy csak arany vérűekkel barátkozzon, csak ők érdemlik meg, hogy a suliban tanuljanak. Tudod, az az idióta eszme... Komolyan, azt hittem, ez már régen kiment a divatból. *fintorodom el.*
- Harmadikban vált kritikussá a helyzet, ugyanis közölte, hogy csak akkor találkozhatunk, ha nem lát minket senki. Sugdolóztunk és titokban, üres tantermekben voltunk együtt, de már nem volt olyan, mint régebben. Ugyanis Oliver bezárkózott a Könyvtárba, minden idejét annak szentelte, hogy megtalálja azt a furcsa címert. Biztos volt benne, hogy ő is aranyvérű. Eleinte azt szerettevolna, hogyha rólam is kiderülne, hogy aranyvérű vagyok, de engem nem érdekelt a családom. Ez őt nagyon dühítette. Néha könyörgött is, hogy "Hát nem érted? Ha kiderülne, hogy te is aranyvérű vagy, minden a régi lenne!" Ezt nagyon utáltam. Azt hiszem ekkor romlott meg a kapcsolatunk. Közöltem vele, hogy így nem akarok vele lenni, nem aarok bújkálni a barátai elől. Erre berágott és ott hagyott. Aztán legközelebb már alig akart köszönni és teljesen eltaszított magától. Én pedig ott maradtam egyedül... *mesélem el talán először - Szandin kívül - valakinek azegész sztorit. Észre sem veszem, hogy mikor kezd el fojni a könnyem, de néhány kósza könnycseppet tölök le az arcomról.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 9:55 am


- Nocsak, szinte mindent eltaláltam? * nézek a lányra meglepetten, majd hagyom hogy az ágyra húzzon. Még mindig nem érzem magam túl kommunikatív állapotban, még mindig bennem van az az előző tüske. Ki kellene tépnem, kiszakítani magamból az előző viselkedését, de nem tudom. Próbálom megérteni, elfogadni, de eléggé nehezemre esik minden. De biztos, hogy ennek is van magyarázata. Igazából érdekesnek találom őt, és kíváncsi vagyok arra, hogy mi is van a felszín alatt. Soha nem mesélt nekem Oliverről, hogy mivel is hagyta őt annyira cserben!
Meredten bámulom a kezemet, majd a lány arcát. Ajka hívogat én azonban ellenállok, és nem csókolom meg, akármennyire is szeretném. Most épp mesét innék arról a cseresznyepiros szájról, az érintések ráérnek még. Szemöldököm összeszalad, majd úgy kérdezem meg a legalapvetőbb kérdést. *
- Hogy hagyott téged cserben? Soha nem beszéltél erről! Mi az a dolog, amivel ennyire elárult? * kérdezem és várom a választ. Már egy ideje foglalkoztat ez az Oliveres dolog, hiszen nem olyan régen, még engem is hozzá hasonlított. Szeretném tudni, hogy miért is voltam én olyan mint Ő, hogy miben is hasonlítunk ennyire. Nem, nem feszültséget akarok szítani, egyszerűen csak érteni akarom, és tudni azt, hogy mennyire méltó arra, hogy esetlegesen komolyabbra fűzzük a kapcsolatunkat. Mert Bells egy édes lány, okos, kedves, és csodaszép, de klappolnia kell mindennek. Nem akarok csalódni, nem akarok megint a mennyből a pokolba zuhanni egy másodperc alatt! Tudnom kell milyennek lát, hogy mit gondol rólam. És nem azért kell hogy kiérdemeljen, mert én olyan fantasztikus vagyok, hanem azért, mert szeretném a szívemet olyan emberre bízni, akiben nem fogok csalódni, aki nem olyan mint az emberek 90%.... nem tucat! Reménykedve fogom meg hát a kezét, és ezzel is bíztatva, remélem elmeséli mi is történt vele! *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 9:59 pm

*Noah mondata kicsit lesokkol és úgy meredek rá, hogy nem tudok mit tenni, mondani. Bent tartom a levegőt és szinte érzem, hogy fojtogat egy furcsa érzés. Szörnyű lehet így élni és nem is akarok Noah helyében lenni. El sem tudom képzelni, hogy hogyan lehet úgy élni, hogy tudja: az anyja vele akart öngyilkos lenni. De vajon miért? Megkérdezném, de úgy gondolom, hogy elmondta volna, hogyha annyira akarja. Majd talán arra is kerítünk sort. Valamikor, valahol...
A kimért megszólására elpirulok és zavartan tűröm a fülem mögé a hajamat. Furcsa, hogy mennyire meg tud változni néhány szótól, vagy mondattól a hangulat és én ezt mennyire nem szeretném. Nem tudom elviselni ezt a hangnemet Noah-tól, minta a lelkembe egy tőrt döfne és még meg is forgatná. Nem vagyok szerelmes, még nem. De az biztos, hogy Noah jókor volt jó helyen és a törött világomat, amit Deyan hagyott maga mögött talán újra össze tudja ragasztani. Forrasztani nem, de ragasztani talán. És azt hiszem, hogy ő is valamiféle ilyesmit vár tőlem.*
- Pedig akár hiszed, akár nem így van. *motyogom megsemmisülten. Nem akartam megbántani Noah-t, távol álljon tőlem. De úgy tűnik, hogy nagyon kell vigyáznom, hogy mit s mikor mondok. Elég könnyen meg tud sértődni a fiú, de ezt nem róvom fel neki. Én is elég érzékeny vagyok, vélhetőleg ezért kapunk össze mindig valamin. Nagyon meglepődöm, mikor Noah elmeséli az életét, a történetét és nem is nagyon tudok mit mondani rá. Néhány mondatot csak kinyögök és lágya az ágyamra húzom és próbálom oldani a feszültséget. Mikor beszélni kezd, a mosoly eltűnik az arcomról és szomorkásan lehajtom a fejemet.*
- Mindent. Egy dolgot kivéve. Nem voltam magányos farkas. Legalábbis nem akkor. Mikor Oliverrel összekerültünk az árvaházban, olyanok voltunk, mint a testvérek. Mint az ikrek. Mindig együtt voltunk, és imádtuk egymást. Ezért is esett szarul, amikor... Cserben hagyott. *motyogom és furcsa formákat rajzolgatok az ágyneműmre az ujjaimmal, nem nézek fel Noah-ra.*
- A többi stimmel. *nézek fel a fiúra és mélyen a szemébe nézek.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 9:46 pm


- Aki a legutóbb kifejezte irányomba az érzéseit, az sírt, és közben bocsánatot kért, majd megnyomta a gázpedált… * suttogom, majd önkéntelenül is megrázkódom, mikor visszagondolok anyám hirtelen jött ötletére. Soha nem hittem volna, hogy képes lenne arra, hogy magával rántson a teljes pusztulásba. Jó persze, így utólag visszagondolva abszolút apám hibája volt az egész kiborulás, de hát fene sem gondolta, hogy ezt fogja tenni. Pedig szerettem őt… az anyám volt! Tényleg hihetetlen és felfoghatatlan, hogy azt gondolom, ha valaki számomra fontossá válik, akkor azt előbb vagy utóbb elveszítem? Hiszen eddig mindig ez történt! Vagy szakítás, vagy halál, vagy új élet…mindig csak én vagyok a biztos pont saját magam számára. Ez pedig bármilyen embert megedzene, nem csak engem… Vannak akik az ilyen dolgok alatt összeroppannak! Én soha nem tettem ezt, bár a lelkem már egyáltalán nem egy fiatal lelke. Belefáradtam, beleöregedtem mindenbe. Talán ezért próbálkozom ilyen nagyon és akarok változtatni! Bellst akarom, hogy rendbe tegye az énképemet, a világomat, engem… és hogy méltó legyek hozzá. De ha egy kicsit nem lehetek én is önmagam, akkor soha nem fogok kibékülni ezzel a helyzettel, soha nem fogom magam egyenrangúnak érezni, és ami még ennél is fontosabb, soha nem fogom azt hinni, hogy én megérdemlem őt, hogy megharcoltam érte… és hogy igen, nyertes vagyok, mert elnyertem a szívét annak, akit mindennél jobban szeretnék. *
- Pedig nem úgy tűnt, mintha fontos lenne… * mondom kimérten, majd a távolba pislogok. Nem akarok rá nézni, nem akarok elgyengülni. Határozott vagyok, és tudom, hogy mikor kell kivonnom magam valaki hatása alól, és most ez az a pillanat. Nem úgy beszélt velem, ahogy szerintem megérdemeltem. Hiszen én nem voltam flegma, nem csak úgy odavetettem a szavakat… és ami még ennél is fontosabb én mindig is kíváncsi voltam rá, arra, hogy ki ő, hogy honnan jött. Igen, ő is mondta már, hogy érdeklem, de az érdeklődés sokszor elég hamar, elég felszínes kérdésekben kimerül. Ő pedig nem kérdezett, de legalább szarul tippelt… és a legáltalánosabb dolgokat sikerült kinyögnie. Nem fogok örömömben táncot lejteni, az biztos, hiszen mi értelme van, ha rá kell erőszakolnom egy ilyen dolgot? Akkor ezek szerint magamat is ráerőszakolom?
Mikor bevallom mi is történt velem, egy pillanatra elhallgat. A következő percben már kezét érzem a derekamon, arcát a hátamon, és édes, virágos illatát. Lágyan maga felé fordít, én pedig már nem remegek az idegtől, egyszerűen csak csalódott vagyok. Nagyot sóhajtok, mikor hozzám ér, majd mikor az ágy felé húz, lecsukott pilláim mögül szemlélem a világot. Hagyom hogy vezessen, majd mikor leülünk kinyitom a szememet és Bells-re nézek. Nem azt kértem, hogy változzon meg, azt kértem adjon nekem teret… a kettő nem ugyanaz. Mivel azonban hiszem, hogy felesleges erre a dologra immár szót pocsékolni, inkább megpróbálom lezárni a témát. *
- Jó, értem, nem várom el, viszont akkor te is érts meg, és legyél türelmesebb, na meg kicsit empatikusabb! * kérem, majd miután ezt a mondatot is eldaráltam a kérdésére lágyan elmosolyodom. Kezét elengedem, majd az ágyra dőlök és a plafont bámulom. Próbálok visszaemlékezni a találkozásainkra, az elejtett mondataira.. de régen is volt az első pillantást… *
- Árva vagy, nem tudod honnan jöttél…Sokáig voltál amolyan magányos farkas, majd bekerültél a Roxfortba. Ott szereztél jó pár barátot, köztük Olivert is, akiben sikerült mérhetetlenül nagyot csalódnod, és ez elég volt ahhoz, hogy megpróbáld kitörölni az életedből. Kirúgtak, majd itt kötöttél ki… azóta kinyíltál mint egy virág, sokat gondolsz a múltra… és félsz attól, hogy magadra hagynak… ezért akarod mindenáron kifejezni az érzéseidet… * mondom, majd fejezem be hirtelen… *
- Nos, mit találtam el?
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 9:14 pm

*Mikor Noah kicsit kiakad, én is felvont szemöldökkel pislogok rá. Még ő van kiakadva, amikor elég durván belegázolt a lelkivilágomba?! Noah valóban tökéletesen ért hozzá, hogyan is rontsa el a tökéletes pillanatokat. Valahogy mindig sikerül olyat mondani (és persze nekem úgy reagálnom), hogy veszekedni kezdjünk, vagy megbántsuk a másikat. Most is ez történt, hiszen hol én bántódom meg, hol ő. Hogyan lehet egy ennyire csodálatos csók után itt kilyukadni? El sem hiszem! Noah ismét magyarázkodni kezd, habár már szinte vörösödik a feje, ahogy egyre idegesebben adja a tudtomra azt, hogy hogyan is érez, és mit is képzelt el.*
- Én ezt értem, Noah. *veszem halkabbra a hangomat, és a tekintetem is megértőbb lesz, ahogy a fiú szemébe nézek. A keze után nyúlok és megfogom, hogyha engedi.*
- De én szeretem kifejezni az érzéseimet. És azt hiszem, hogy ezt nem hagyod. Sajnálom, de nem akarom visszafogni magam. Örülni fogok, hogyha randevúra hívsz, ha bókolsz, ha virágot hozol, vagy ha közeledsz hozzám. De azt nem várhatod el, hogy én ne tegyek ilyesmiket. *mosolyodom el kicsit szomorúan és hogyha a srác engedi, akkor egy puszit nyomok az arcára, remélve, hogy ezzel kicsit megnyugtatom és megérti az én problémámat is. Mikor Noah felhozza az ötletét, miszerint találjam ki az életét, kicsit furán pislogok a srácra, de hát végül is lehetséges... Hallottam már olyan játékról is, amikor titkokat mondtak el a párok egymásnak, így ismerték meg egymást. ( : P )*
- OK, rendben, játszunk ilyet! *adom meg magam és mélyen a fiú szemébe nézve kezdem el mesélni az életét. Elég hiányosan és nem valami pontosan, de azt hiszem ez érthető, hiszen tényleg nem sokat tudok Noahról. A srác tényleg eléggé felhúzta az agyát, mert el akar menni, és úgy gondola, hogy nem is érdekel az élete.*
- Ne legyél hülye,érdekel az életed. Persze, hogy érdekel! *jelentem ki kicsit bosszankodós hangon, de egy mosoly is megjelenik az ajkaimon. Mikor mesélni kezdi az életét, kíváncsian pislogok rá és a mosoly lassan el is tűnik az arcomról. A szememben a megbánás, az aggodalom és a szánalom váltakozik, ahogy hallgatom a fiú tragikus történetét. Lassan az ablakhoz sétál és háttal állva közli, hogy ezt nem így akarta velem közölni. Sóhajtok egyet, felállok és a fiú mellé sétálok, hátulról átölelve a derekát. Vagy talán ezt sem szabadna? Mindegy, ez nem érdekel! Arcomat a hátába nyomom és beszívom az illatát, majd sóhajtok egyet és ha engedi, akkor magam felé fordítom.*
- Köszönöm, hogy elmondtad. Szörnyű életed lehetett, sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Megértem a kérésedet és igyekszem észben tartani, de te sem várhatod el tőlem, hogy csak úgy pikk-pakk megváltozzam miattad. *nézek fel a fiúra, a derekát ölelve, majd lassan elengedem, hátrálok egy lépést és már csak a kezét fogom meg. Egy lágy, de félénk mosolyt küldök a fiúnak, majd lágyan az ágy felé húzom a kezénél fogva, és ha engedi, akkor leülök mellé.*
- És rólam mit tudsz mondani? *mosolygok rá kíváncsian és remélem, hogy sikerül kicsit oldani a feszült hangulaton. Nem akarok veszekedni, utálok. Bár úgy tűnik, hogy Noah-val ehhez értünk a legjobban...*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 8:53 pm


- Na, pont ezt nem akartam! Hogy félreértsd! És hogy megsértődj! * komorulok el teljesen, mikor meghallom a problémázását. Látom az arcát, ahogy felemelkedik, hogy már-már könnyes a szeme az idegességtől. Nagyot sóhajtok hát ez van! Szép volt Noah, megcsináltad! Kell neked az őszinteségi roham, ami miatt egyszerűen muszáj elrontanod az összes tökéletes pillanatot!
Kicsit hátrébb csúszok, immár hagyok helyet a lánynak, na meg persze azért is, mert jelen pillanatban épp nem úgy viselkedik, aki kifejezetten a társaságomra vágyik. Tényleg bunkó voltam? Hiszen nem akartam az lenni, nem akartam hasonlítani semmilyen kurtizánhoz.. *
- Nem akartalak semmilyen örömlányhoz hasonlítani, csak azt akartam a tudtodra adni, hogy nekem szükségem van arra, hogy férfinak érezzem magam. Küzdeni akarok egy lányért és tényleg hízelgő az udvarlás és a bókok, de szeretem ha ezt a feladatot rám hagyják… legalább is az első körben! Nem kell ebbe mást belemagyarázni! * akadok ki én is kissé most már az idegességtől kezd el tikkelni a szemöldököm. Ujjaimat kiroppantom, már fájón feszültek az ízületeim attól, hogy görcsösen markoltam az ágy szélét mintegy láthatatlanul. *
- Jó, hát nem kötelező… legalább is ebben a formában… * nézek a lányra szúrós szemmel és totálisan felidegesítem magam. Én próbálok őszinte lenni, elmondani mi a bajom, erre kapom ezt a flegma stílust és sértettséget! Hát köszi, de ebből nem kérek! Elég bajom van nekem, nem kell, hogy még ő is rátegyen egy lapáttal! Persze azért elkezd tippelgetni, amire csak a magasba emelem a szemöldököm. *
- Gyakorlatilag nem sok mindent, öröm… de ha tényleg nincs kedved ehhez az egészhez, ha nem vagy rám kíváncsi, akkor el is mehetek… * mondom majd állok fel a lány arca láttán. Nem értem, hogy miért kell így viselkednie… *
- Anyám volt csak varázsló, nem élek a szüleimmel, hivatalosan kinevezett gyámom van, akit Isabellának hívnak. 28 éves, olyan, mint a nővérem, és a világ legjobb barátja! Az anyám öngyilkos lett apám miatt, aki szeretőt tartott, és mikor ezt tette, engem is meg akart ölni magával… azóta látom a halottakat… Igazság szerint ezt nem így szerettem volna veled megbeszélni, bár jelenleg látom nem vagy túlzottan rám vevő… * sétálok az ablakhoz, majd két kezemmel a párkányra támaszkodom.. *
- Figyelj Bells én tényleg nem akartalak bántani, csak egyszerűen az életem miatt.. szükségem van arra, hogy úgy menjenek a dolgok, ahogyan én akarom! Máshogy megőrülök! Annyi szülőnél jártam már, orvosoknál… én akarok irányítani és ez igaz az életemre és a párkapcsolataimra is, mert szükségem van a saját tempómra! Ez olyan nagy baj?
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 4:04 pm

*Ahogy hallgatom a fiút, ismét egy furcsa érzés kavarog bennem. Az, hogy ismét csak játszik velem, hogy meg akar szégyeníteni és kihasználni. Furcsa, hogy mennyire el tudja rontani a kedvemet néhány apró mondatával és egyszerűen mennyire el tudja vágni a boldogság fonalát közöttünk.*
- Hogy felkínálom magam? *csúszik feljebb egy oktávval a hangom és haragosan meredek a srácra. Kísértetiesen hasonlít ez a leírás egy kurvára és habár a szívem azt súgja, hogy Noah-nak esze ágában sem volt ilyesmit mondani, én mégis úgy érzem, hogy burkoltan arra célzott, hogy nagyon nyomultam rá és kb. azt vártam, hogy megd*gjon.*
- Hát sajnálom, hogyha nem tetszik az, ahogy az érzéseimet kifejezem. Azt hiszem, hogy ezen nem tudok és nem is akarok változtatni. Sajnálom, ilyen vagyok. *tárom szét mérgesen a kezeimet és legszívesebben elküldeném a srácot melegebb éghajlatra. Érzem, ahogy ismét könnyek csípik a szememet és ezt utálom: ha mérges vagyok, legszívesebben elsírnám magam és ez borzasztó. Még mérges sem lehetek, ilyenkor általában elsírom magam, az illető meg elkezd vigasztalni. Pedig nem szomorú, hanem mérges vagyok, az istenért!
Az ismerkedős játékra kissé duzzogva húzom fel a szemöldökömet és észre sem veszem, hogy összefontam a mellem előtt a karomat, mint egy durcás kisgyerek. Azonban ez a játék kicsit jobb kedvre derít és habár sejtem, hogy szinte semmit nem fogok eltalálni a dolgokból, azért próba-cseresznye.*
- Aha, szóval találjam ki, milyen életed volt. Erre elég egy Jósmágiás varázslat is... *motyogom még mindig kissé sértetten, de végül veszek egy nagy levegőt és Noah szemébe nézek. Mintha bármit is ki tudnék olvasni belőle... Az ilyesmi soha nem ment.*
- A szüleiddel élsz, nincs testvéred. Komoly ember vagy, úgyhogy biztos történt veled valami fiatalkorodban. Elveszítettél valakit, vagy valami nagy trauma ért. Bizonyára mindét szülőd varázsló. És ugye mivel a Roxfortba jártál - ezt már tudom-, Angliában születtél és ott is élsz. *jellemzem a fiút végig a szemébe nézve, amit egy idő után kicsit röhejesnek tartok, de csak hogy meglegyen a hatás*
- Na? Mit találtam el?


//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 3:55 pm


- Ne vedd sértésnek, tényleg… csak, igen… * Kezemmel immár a ruhája szélét kezdem babrálni, majd kiszakad belőlem hogy mi is nem tetszett. *
- Szóval ez az állandó kézfogás, és megcsókolnád a nyakam… áááá ez nem nagyon fekszik. Valamiért olyan érzésem van, hogy egy nő ilyenkor felkínálja magát és nem érzi azt, hogy ő kellőképpen nő lenne. Nekem a nő az, akit meg kell hódítani, és ezért akarok férfi lenni! Meg akarlak hódítani, azt akarom, hogy teljesen elvehessem az eszed! * nézek a lányra óriási szemekkel, majd ismét megcsókolom. Futó csók ez, épp hogy csak érintem ajkait nyelvemmel, majd vigyorogva elkapom, felemelem és magam mellé huppantom az ágyra. Miközben arról beszél miért is kedvel én csak hümmögni tudok. Rossz érzések kavarognak bennem, olyan érzés, mintha én csak úgy lettem volna és ennyi. Pont jókor, jó helyen… *
- Hát nem igazán ismerjük egymást, és ezen jó lenne változtatni. Játszunk valamit. Nevezzük „ismerd meg a másikat” játéknak. Most pedig mesélj, szerinted nekem mi történt az életemben. Én majd bólogatok, vagy megcáfollak! * vigyorodom el, és próbálom kihozni ebből a szar helyzetből a maximumot.*

Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 3:20 pm

*Mikor rákérdezek arra az apró mondatra, ami a csók előtt elhangzott, nem meglepő módon választ kapok rá. Azonban a válaszon igencsak meglepődik, és ez ki is ül az arcomra. Kicsit eltávolodom tőle, hogy a szemébe nézhessek és úgy pislogok rá.*
- Nyomulok? *visszhangzom az egyetlen szót, ami megragadta a figyelmemet és el is pirulok.*
- Oh, értem. *motyogom kissé megsemmisülten, hiszen habár nem esik rosszul az, amit Noah mond, mégis kicsit rossz kedvem lesz tőle és elgondolkodtató a dolog. Tényleg ennyire nyomultam volna? Talán azért, mert kétségbeesetten vágytam valakire, aki kedves hozzám, aki megért és nem taszít el, aki velem van és elszórakoztat. Noah pont jókor volt jó helyen, talán ezért is vonzódom hozzá - többek között, persze.
Noah kérdésére ismét kicsit meglepődök és elmosolyodom. Kicsit oldalra döntött fejjel nézek rá egy lágy mosollyal és látszik rajtam, hogy gondolkozom.*
- Kedves és megértő vagy, értelmes és jól viszonyulsz a dolgokhoz. Meg tudod védeni magad és azt, amit gondolsz. No, meg helyes is vagy. *válaszolok és az utolsó mondatnál kicsit elpirul és lesütöm a szememet, pilláim alól pislogok fel a fiúra, kíváncsian lesve, hogyan is reagál erre az egészre. Majd végül kicsit komolyabban szólalok meg:*
- Nem igazán tudok rólad sok mindent, de amit tudok, az kifejezetten tetszik. Pont jókor léptél be az életembe, azt hiszem. *vonom meg kicsit a vállam, majd lassan lenézek.*
- Nem vagyok nehéz? *kuncogok egy picit, jelezve, hogyha hosszabb beszélgetés következik, akkor lehet inkább visszaülnék az ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 3:13 pm


- Hogy azt érzem, túlzottan … nyomulsz. Ne érts félre, hízelgő, de én az alap felállásban hiszek, miszerint a fiú udvarol a nőnek és nem fordítva. Szóval jó lenne meglepni téged egyszer egy virággal, vagy egy tökéletes randival… nem is tudom..* mosolygom, majd a „nem is tudom” résznél kicsit elmélázok. Valójában ha Isa nem támogatott volna, akkor valószínűleg még nem léptem volna. Nem érzem, hogy száz százalékig megismertük egymást, nem tud rólam szinte semmit. Semmit a múltamról, rólam, a szüleimről… semmiről. Hogy kedvelhet hát így valójában? Hiszen ez csak egy látszat, egy kép, melyből arra következtet, hogy esetleg én olyan valaki vagyok, akit meg tudna szeretni. De vajon biztos ez? Én csak nem akarom hogy csalódjon. Mehetett volna ez lassabban is, csak ha totál behúztam volna a féket, akkor eltávolodott volna tőlem. Mert azt hitte volna hogy nekem nem tetszik. Ez pedig hazugság. *
- Mi tetszik bennem, Bells? Mármint miért kedvelsz? * teszem fel a költői kérdést a lánynak, és komolyan gondolom, ezt láthatja rajtam, ha a szemembe néz. Talán ideje lenne beszélgetnünk komolyabb dolgokról is. Olyanokról, amiről nem tud, és lehet nem is akar tudni szívesen. *

Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 3:02 pm

*Még mindig Noah ölében ücsörögve ölelem át a fiú nyakát és fejemet a vállára hajtom. Érzem, ahogy ujjai lágyan beleszántanak a hajamba és göndör tincseimmel játszadoznak. Érdekes, hogy mennyire nem változtatom mostanában a külsőmet. Pedig régebben, mikor még egész jó kedvem volt és Deyannel voltam együtt, elég sokféle képpen jelentem meg mindig a fiú előtt. Ezen kicsit elgondolkodom, majd mikor Noah megszólal, megdöbbenve nézek rá, majd csengő hangon felnevetek. A szemem csillog, ajkaimés az arcom piros és látszik, hogy én is hasonlóan boldog és elégedett vagyok, mint Noah. *
- Hogy mi? *kérdezekrá a fiúnál a kijelentésére és tovább nevetek.*
- Igen, jó volt. *csóválom meg a fejemet értetlenül, még mindig vigyorogva. Nem gondoltam volna, hogy valami ilyesmit fog mondani az első csókunk után. A nevetésem végül mosollyá fakul és kicsit elgondolkodva, oldalra döntött fejjel nézek a fiúra.*
- Hogy értetted az, hogy hagyjam, hogy férfi legyél? *kúszik be egy ködös mondat a fejembe, amit a csók előtt mondott Noah. A jelentését nem igazán értem, nem tudom elképzelni, hogy mire is gondolt a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:56 pm


* Azt hiszem a dolgok igazán jól haladnak. Én boldog vagyok, mert végre a karomban tarthatom a világ talán legtökéletesebb nőjét, és remélem ő is pontosan ugyanannyira elégedett mint én. Ajkának édes ízétől teljesen megőrülök. és ha nem tudnám, hogy őrültség amit teszek minden teketóriázás nélkül húznám magamhoz még közelebb, egészen addig míg ő nem könyörögne azért, hogy az enyém lehessen. Magamban próbálom elhessegetni a pajzán gondolatokat a fejemből és mikor végre elválnak ajkaink kissé megnyugszom. Még egy ilyen csók, és nem tudom, mit fogok magammal kezdeni, és az a hihetetlen, hogy ez volt az első! Vajon hány darab kell még ahhoz, hogy teljesen elveszítsem a kontrollt? Bells fejét lágyan a vállamra hajtja, én pedig mosolyogva figyelem minden rezdülését. Arca kipirult, haja nem áll épp a legtökéletesebben, azonban én el sem tudom képzelni, hogy ennél szebb lehessen. Természetes bája egy csoda, és én többek között ezért is kedvelem ennyire. Mikor megpuszil elégedetten oldalra döntöm a fejemet, úgy nézek rá. Ujjaimmal lágyan szántok bele hajába és tincseit finoman csavargatni kezdem. *
- Hát ez nem volt rossz! * vigyorgom a lányra csillogó szemekkel és remélem hogy végre mosolyogni is látom. *

Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:45 pm

//olvad!//
*Nem sok időm van elgondolkozni azon, amit Noah mondott. Talán fel sem fogam, talán meg sem tudnám ismétleni. Kellemetlen, mert biztos vagyok benne, hogy valami fontos dolog volt, de olyan közel hozzá, az ajkaihoz és a testéhez nem igazán jutott át a ködön, ami éppen az agyamat birtokolja. Érzem a fiúkezét a nyakamon, ahogy egyre közelebb von magához, ajkai puhaságát, nyelve édességét a számban. Örül a szívem, szinte a fellegek között repülökszárnyak nélkül. Érzem, hogy lassan az ölébe von, én pedig még szorosabban ölelem át a nyakát, hozzá préselve felső testemet az övéhez. Nem akarom elengedni és habár szorosan ülök az ölében, mégsem érzem, hogy elég közel lenne hozzám. A csókja édes és bódító és nem akarom, hogy véget érjen. Azonban a köd, ami az agyamra ülepedett, lassan felszállni látszik és hamarosan értelmezni is tudom a mondatát, amit a csók előtt - oly botor módon - suttogott el. Érzem, hogy ajkaimmal játszik, beszívja, beharapja, nyelve végigsimít a fogaimon, az ajkamon és halk sóhaj hagyja el a számat. Leunyt szemeim mögött is látom édes acát és mosolyát, és azt, ahogy csillogó szemmel néz rám. A csók hamar - túl hamar - ér véget, ajkaink elválnak egymástól és lassan kinyitom a szememet. Egészen közel van hozzám a fiú arca, persze, hiszen a csók közben az ölébe kerültem. Egymás szemébe nézünk és tekintetem nem ereszti az övét. Lassan egy lágy mosoly kúszik Noah édes ajkaira, és én is kissé elpirulva, zavartan elmosolyodom és lesütöm a szememet. A srác nem mond semmit és igazából én sem tudom, hogy mit is kellene mondanom. Zavartan sóhajtok egyet, és magamhoz húzom a fiút, ismét átölelve a nyakánál. Fejemeta vállára hajtom és beszívom oly' ismerős és édes illatát, miközben egy puszit nyomok az arcára. Egyelőre nem szólalok meg, tényleg nem tudom, mit mondhatnék.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vörös vércse háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vörös vércse háló
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: