Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vörös vércse háló - Page 2 I_vote_lcapVörös vércse háló - Page 2 I_voting_barVörös vércse háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vörös vércse háló

Go down 
+12
Isabella Newton
Alexandra Voltano
Alexandra Marija Ilieva
Sophia Zenovia
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Lina Wierro
Emily Kyra Beawer
Sylvia Grozda
Nikorina Grozda
Toma Grigor Anton
Kalandmester
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Nincskaszt

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:18 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1. Fehér Chloe
2. Sophia Zenovia

3. Ariadne Helena Krausheim
4. Clémence Aurora Moonbeam



A szoba lakói - bal oldal:
1. Electra Letalis
2. Alexandra Marija Ilieva
3. Isabella Newton

4. Szofia Levita
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 12:04 pm


* Igazából nem érdekel akar e tiltakozni, vagy sem. Teste már a megismerkedésünk óta azt sugallja, hogy vágyik rám, én pedig ezzel pontosan ugyanígy vagyok. Ujjaim a tarkóján pihennek, majd miután kiböktem azt a fránya mondatot minden teketória nélkül húzom magamhoz közelebb. Kicsit én is előrébb mászom, majd végre egyesítem a már oly régóta sóvárgó ajkainkat. Nyelvem lágyan simít végig nyelvén, fogán, majd ki nem mondott szavak, érzések után kutat. Szemem lecsukódik, átadom magam a hihetetlen érzésnek. Pillangók verdesnek a gyomromban, majd mikor megérzem Bells karját a nyakam körül, még közelebb húzom magamhoz. Talán soha nem fogom tudni eléggé közel érezni! Kezem a derekára csúszik, majd egy határozott mozdulattal az ölembe emelem. Annyira könnyű, annyira tökéletes...
Szám ajkán kalandozik továbbra is, finoman harapom be alsó ajkát, szívom meg nyelvét, majd óráknak tűnő percek után elengedem és próbálom magam kiszakítani a bódultságból. Kezem hátát simogatja, fejemet felemelem, úgy nézek a szemébe és próbálok kiolvasni bármit is az arcából. Remélem ő is pont annyira elégedett mint én. Ajkamon lágy mosoly jelenik meg és azt hiszem ezért már megérte felkelni... *

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:53 am

*Noah hagyja, hogy a tenyerére rajzolgassak. Magam sem tudom, hogy miért csinálom ezt, de azt hiszem segít levezetni a feszültséget, és hogy ne legyek annyira ideges, mint amennyire érzem magam. Kínos ez az egész, nem is értem, hogy Noah miért erőlteti ennyire, hogy beszéljünk, hogyha nem akar tőlem semmit. Ez csak engem tesz még szánalmasabbá, hogy idejön és bocsánatot kér azért, mert nem viszonozza azt, amit én érzek. Szánalmasnak érzem magam és a szívemben aprócska dühöt is kezdek érezni a fiú iránt. Hát tényleg ezt akarja?! Még egy aprócska megdöbbentő gondolat is szöget üt a fejemben, hogy talán mégiscsak jobban hasonlít Oliverhez, mint gondoltam. Csak benne van annyi, hogy nem nyilvánosság előtt tesz szánalmassá, hanem a saját szobámban.*
~Túl sokat agyalsz Bella!!~*szólok magamra gondolatban és tényleg. Ahogy ismét a fiú szemébe nézek, szinte szíven szúrnám magam az előbbi undorító, mocskos gondolatomért. Hogy Noah szánt szándékkal akarjon nekem rosszat?? Ugyan már! Biztosan nem. De akkor miért csinálja ezt? De voltaképpen mit is csinál? Felnézek rá, mélyen a szemébe és mikor kimondja a mondatot, megdöbbenve pislogok rá. Egyszerűen nem tudok mit mondani, és várom a lesújtó "csak" folytatását.*
- Csak? *suttogom kiszáradt szájjal, és talán a torkomat is megköszörülhetném, hogy ne tűnjön olyan rekedtnek a hangom, de az már túl nagy hang lenne a kettőnk közötti kínos csendben. Mikor Noah arca elkomorul és kihúzza kezét a kezemből, lenézek rá és szinte sírhatnékom támad. Miért csinálja ezt? Mondja meg kerek-perec, hogy nem akar tőlem semmit és hagyjuk egymást békén. Mi értelme van annak, hogy folyamatosan jön és bocsánatot kér és nem tesz semmit és csak kínoz? Semmi. Az ég világon semmi!! Mikor kezét az arcomra rakja, megremegek, hiszen nem számítottam ezek után az érintésére. Lágyan magához húz, egyre közelebb, én pedig kissé riadtan, mégis kíváncsian és várakozón nézek rá. Most mégis mit akar?*
- Noah... *suttogom, de végül nem fejezem be a mondatot. Csak várok, lenézek az ajkaira, majd ismét a szemébe és várok. A testem minden porcikája üvölti, hogy hagyjam a francba, csak szórakozik velem, egészen addig, amíg meg nem szólal. A mondata szinte lesokkol és döbbenten meredek rá. Nem sok ideig, ugyanis ajka hamarosan az enyémre tapad, és nyelvünk körtáncba kezd. Mennyire édes, és forró ez a csók! Mennyire vártam már rá! És hamarosan az agyam feldolgozza a kapott információt: Noah kedvel engem, csodálatosnak tart és éppen megcsókolt. Nincs itt semmi átverés, nincs semmi elveszve, egyszerűen csak... Nem is érdekel. Lágyan átölelem a nyakát, közelebb csúszok hozzá és elveszek a csodálatos csókban. A már rég óta vágyott csókban...*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:39 am


- Hát épp ezaz! Csodálatos lány vagy ... tényleg... csak... * mondom, miközben kezével apró köröket rajzol a tenyeremre. Sóhajtok egy nagyot, hiszen ha már elkezdtem akkor folytatnom kell, csak nem tudom hogyan adjam a dolgokat a tudtára. A mondandóm egyszerű, azonban érzem, hogy jelen pillanatban mindent elszúrok. Ő komolyan azt hiszi nem érdekel engem, ami hát eléggé baromság. Hiszen okos, szép, kedves, miért ne érdekelne? Egyszerűen csak ne vegye át a kezdeményező szerepet! Mert én akarok a férfi lenni, aki irányítja ezt az egészet!
Arcom elkomorul egy pillanatra, majd kezemet kihúzom a kezéből, és végigsimítok az arcán. Ujjaim lágyan cirógatják selymes, porcelánszín bőrét, közelebb hajolok hozzá. Immár pár centis távolságról bámulok íriszeibe és elismerően állapítom meg, hogy ő is pontosan olyan arcot vág mint én... hiszen saját magam látom a szemeiben, ez pedig mindennél csodálatosabb. Eközben ujjaim a nyakára siklanak, majd vissza a tarkójára. Csak egyetlen határozott mozdulat, csak annyit teszek, és mindennél közelebb kerül hozzám. Ajkaim már majdnem övéit súrolják, azonban még el kell mondanom, amit akarok. *
- Oda vagyok érted, csak hagyd, hogy férfi lehessek! * suttogom cseresznyepiros szájára, és ha hagyja, akkor megcsókolom... *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:30 am

*Látom, hogy Noah habár meglepődik, azért élvezi a kis sustorgást és vigyorgást, amit a látogatása kap. Na, igen, tudtam, hogy ma jön, és hát előre szóltam a szobatársaimnak, hogy lehet, hogy nem akarom, hogy itt legyenek, mikor Noah jön. Szerencsére megértették, hiszen engem is küldtek ki nem egyszer a szobából, így ennyivel még tartoznak is! Szóval kituszkolom a lányokat és betessékelem a srácot, és hellyel kínálom, míg én az ágyamon foglalok helyet. Én is baromira zavarban vagyok, mert nem értem, hogy Noah mit akar, hiszen a múltkor is olyan simán "elengedett". Biztos vagyok benne, hogy baromira nem ugyan azt érezzük egymás iránt, ami azért kicsit szomorúsággal tölt el. Most mégis itt van - ismét, így kíváncsi vagyok, hogy mit is akar. Nagyon őszintének tűnik az arca és a hangja, mikor megszólal, így komoly képpel figyelem minden egyes szavát és próbálom megemészteni. Felvonom a szemöldökömet és mikor mellém ül, ránézek. Felé fordulok, török ülésbe ülve az ágyon és lassan a keze után nyúlok, miközben felnézek rá, valamiféle megerősítést várva, hogy szabad ha. Ha villan a szeme, vagy egyszerűen biccent, akkor megfogom a kezét és elgondolkodva fordítom felfelé, hogy ujjaimmal csikis mintákat rajzoljak a tenyerére.*
- Nem vagy selejtes. Ebben biztos vagyok. *motyogom elgondolkodva, majd felnézek rá és kicsit oldalra döntött fejjel nézek mélyen a szemébe.*
- De milyen dolgon nem tudsz túllépni? Én nem haragszom... Inkább nekem kellene bocsánatot kérnem. Már rájöttem, hogy valószínű nem igazán úgy gondolsz rám, ahogy... Ahogy én rád. *motyogom és az utolsó mondatnál elpirulva sütöm le a szememet.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:21 am


* Az ajtó kinyílik, ajkam már épp szólásra nyílna, mikor is nem Bellst pillantom meg, hanem egy ismeretlen vörös leányzót. Mosolya sokatmondó, és hát mivel úgyis szeretem adni a lovakat az emberek alá, egy kellemes mosollyal próbálom elvarázsolni. Kezemmel intek egyet, majd ha már ő is ilyen kedvesen köszönt én is viszonzom ezt. *
- Ó, te biztos Jós lehetsz, ha már tudod kihez jöttem! * vigyorgom, majd mikor Bells átveszi az irányítást a dolgok fölött kezemet összekulcsolom magam előtt, és úgy nézek a távolodó lányokra. Fejemet ingatom kicsit, ezzel is kifejezve, hogy mit is gondolok a csacsogó lányokról,meg az ilyen barátnőkről, majd mikor hellyel kínálnak én inkább tovább álldogálok. Igazából nem tudom mit kellene mondanom, tennem. Azt hiszem őszintének kellene lennem hozzá, úgyhogyhogy előveszem minden bátorságomat. *
- Szia Bells! Szóval az van... az van, hogy ne haragudj a múltkoriért... és szerintem tartozom egy magyarázattal. Tudom nem bírok túllépni dolgokon, de én már csak ilyen ... ilyen selejtes vagyok! * vigyorgom, és próbálom leplezni növekvő zavaromat. Teszek még pár kört a szobában, majd mikor meguntam, a lány mellett kötök ki. Ráülök az ágyra és várom hogy mondjon valamit... nagyon remélem hogy nem haragszik.. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:12 am

*Ma szabad napom van, aminek baromira örülök. Nem sűrűn vagyok szabadnapos vasárnap, hiszen akkor van a legnagyobb tömeg a Jégvilágban. De most szerencsére megkaptam ezt a napot, mert a múltkor beugrottam Dimitrij helyett pincérkedni, amikor ő rosszul lett. Vagy nem is tudom, hogy mi lett a sráccal. Mindegy is, a lényeg, hogy itthon vagyok és lustálkodhatok. Kár, hogy ez nem én vagyok. Soha nem szoktam olyan sokáig aludni, így már 9 körül kikeltem az ágyamból, ahogy a szobatársaim is. Gyors zuhany, reggeli, öltözés (ruha), majd egy kis olvasgatás. Lazán fekszem az ágyamban, amíg a többiek a saját dolgukkal foglalkoznak, amikor kopognak az ajtón. A lányok vigyorogva pislognak rám, majd elég erőteljesen szedelőzködni kezdenek, mind a ketten.*
- Sok sikert Bella! *kacsint rám az egyik leányzó, és gonosz vigyorral megy ajtót nyitni. Noah bizonyára meglepődik, hogy nem a barna fürtök, hanem egy vörös hajzuhatag fogadja őt.*
- Szervusz. Noah, igaz? Bella már vár. *vigyorog, miközben a könyvem rejtekében vörösre színeződik az arcom, de igyekszem ezt gyorsan eltüntetni. Felpattanok és kiszaladok az ajtóhoz, hogy megszemléljem a srácot, aki hozzám jött.*
- Szia! Gyere be, a lányok épp menni készülnek. *rugdosom őket kifelé, miközben teret adok Noah-nak, hogy bejöjjön. Egy zavart, félénk mosoly van az arcomon, miközben kituszkolva a lányokat, becsukom az ajtót.*
- Gyere, ülj e!
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 11:04 am


* Hangosan kopogok az ismerős fa ajtón. Tudom, hogy itt van, hiszen már napokkal ezelőtt megbeszéltük, hogy találkozhatunk, hiszen szabadnapos. Mondjuk arról nem volt szó, hogy csak úgy beesek hozzá, azért remélem nem egy szál semmiben fog ajtót nyitni, mert azt, hát nem biztos hogy tudnám tolerálni. Végre levelet kaptam Isa-tól... hozzáteszem egy idióta rivallót, aminek hála az egész szoba viszhangozta, hogy mennyire balfasz vagyok és töketlen, és hogy ha találkozunk, akkor valószínűleg nem csak képletesen leszek az. Még mindig a fülemben csengenek Isa szavai..
" Ide figyelj Noah! Nem erre tanítottalak! Mit művelsz?! Oda van érted, te meg fintorogsz miközben neked is bejön? Csak találkozzunk! Tuti behúzok egyet ezért a töketlenkedésért! Istenem... "
Számat önkéntelenül is elhúzom és a fintor lassan vigyorba vált. Megállok Bells ajtaja előtt, majd megigazítom a ruhámat, és várom, hogy előkerüljön.. *

//ezt viselem //
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:58 pm

to; Bells

– Megértem, de én más vagyok! * biztosítom a lányt, majd mikor ellép tőlem kissé zavartan megvakarom a fejem. Tekintetem immár szétnéz a szobában, hiszen még csak körbe se tekintettem, jobban lefoglalt valami más. Ekkor szúrom ki Bells cipőjét. Ujjaim közé véve meglengetem a lány vörös orcája előtt, majd mosolyogva megérdeklődöm mit szólna egy sétához. Igenlő válasza után magam előtt vezetve kitolom a szobából! Úgy innék egy teát… *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:52 pm

*Mikor Noah felnevet, értetlenül néz a lány rá, hiszen nem érti, hogy az előbb még oly' ideges fiúnak miért lett hirtelen jó kedve? Persze ennek csak örül és a megjegyzésre nem mond semmit. Egyszerűen lezártnak tekinti a dolgot, és reméli, hogy Noah is. Miután letörli a lány könnyeit a fiú, Bella a mellkasára fúrja az arcát és átöleli a fiút. Jóleső érzés fut rajta végig, elönti a vágy és furcsán megremeg. A suttogásra felnéz a fiúra, de Noah is az álla alá nyúl, felemelve a lány fejét. Mélyen a fiú szemébe néz, ott tartja tekintete, szinte nem tudja levenni róla a tekintetét, de nem is akarja. Érzi, hogy Noah szíve hevesen ver, hiszen a keze lágyan a fiú mellkasán pihen.*
- Örülök neked. És ne haragudj, hogy ilyen hülyén viselkedtem... Még soha nem csalódtam akkorát emberben, mint Oliverben és... *elharapja a mondatot és elfordítja a tekintetét Noahtól. Nem akarja befejezni a mondatot és nem is teszi. Egyszerűen csak sóhajt egyet, majd zavartan ellép a fiútól, kibontakozva az öleléséből. Hatalmas pír szökik a lány arcára, hiszen baromi jól érezte magát Noah karjaiban. Kérdés, hogy ezek után mennyire van hozzá "joga"? *
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:43 pm

to; Bells

– Ismét nem hagyod, hogy eldöntsem kit tartok megfelelőnek a társaságomra! * kacagok fel immár vidáman. Bells olyan akaratos tud lenni, de éreznie kell, hogy jelen esetben nem nyerhet ebben a csatában. Igazam van és kész. Kár lenne elfordulnia tőlem azért, mert van múltam. Neki is van múltja, ő neki is vannak olyan dolgai, amibe más nem szólhat bele. Nem vagyunk egymás tulajdonai, úgyhogy számomra nem fér bele hogy így viselkedjen.
Sós könnycseppje végigsiklik az ujjamon, majd mikor kétségbeesett kínlódással a szemembe néz felsóhajtok. Arca a tenyerembe siklik, majd totálisan belém temetkezik. Kezem automatikusan átölelik törékeny testét, ujjaim végigszántanak csillogó tincsein és jóleső érzést keltve játszani kezdek azokkal. Lágyan simogatom, és remélem, hogy lassan sírása alábbhagy. Nem szeretem látni mikor valaki szenved és őszintén megvallva nem vagyok valami túl jó a vigasztalásban. Valahogy nem tudok a helyzettel mit kezdeni, nem tudok mit mondani. Kellemetlen… *
- Na ugyan már! Ne sírj! Nem történt semmi, csak kérlek értsd meg és fogadd el, hogy én nem Oliver vagyok! Én nem bántalak sem téged, sem mást, a barátságunk pedig abszolút mindenféle hatalmi meccs felett állt. * suttogom, majd emelem fel könnyáztatta arcát a mellkasomon úgy, hogy rám nézzen. Csillogó lélektükrében elveszek egy pillanatra, szívem hevesen ver és elgondolkodom… vajon milyen lehet ajkait csókolni…? *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:33 pm

*Noah ideges, ez látszik rajta és mikor maga felé fordítja a lányt, Bella érzi, hogyan remeg a keze az elfojtott indulattól. Valahol legbelül mélyen a lányban félelem ébred, hogy a fiú talán bánthatja, vagy ilyesmi. De tudja, hogy ez nem lehetséges. Noah nem lenne képes rá. Hatalmas kettősség játszik benne szerepet, hiszen Oliver bandájáról tudja, amit tud, viszont Noah-t sem úgy ismerte meg. Miért kellett ennek az egésznek kiderülnie?*
- Értelmes ember nem lóg olyanokkal, akiknek ilyen elcseszett nézete van. *jelenti ki a lány mélyen a fiú szemébe nézve.*
- Csalódtam Oliverben. A szerelmem gyűlöletté változott és nem akarok róla hallani, sem másról, aki érintkezett vele. Szeretném ezt az egészet meg nem történtté tenni. Jó lenne, hogyha... *harapja el a mondatot a lány, ahogy Noah lágyan letörli a könnyeit. Elgondolkozik azon, ahogy a fiú befejezi a mondatot, miszerint a hozzá közeledőket. Felnéz a fiú szemébe, majd lehunyt szemmel belehajtja a fejét Noah tenyerébe és hogyha engedi a fiú, akkor néhány másodpercnyi "pihenés" után átöleli a fiút, a mellkasába fúrva arcát.*
- Oliver egy hülye volt. Ne haragudj... *suttogja Noah mellkasába törölve ismét előszökő könnyeit.
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:18 pm

to; Bells

– El tudom dönteni, hogy kivel is barátkozzak! És az meg sem fordul a fejedben, hogy talán nem vallottam olyan nézeteket? Mert te csak olyanokkal barátkoztál mindig, akik ugyanolyanok? * horkanok fel, majd mikor az ablakhoz lép én is felpattanok. Nem hagyom leülni, helyette inkább megragadom a vállát, és úgy tartom magam előtt, hogy a szemembe nézhessen. Kezem remeg, a ki nem mondott feszültség és idegesség szinte már mardos belülről… komolyan attól félek, hogy szét fog szakítani. *
- Miért kellett volna otthagynom? Mondd meg Bells! Én Oliver barátja voltam és nem a többi birkáé. A mi kapcsolatunk nem arról szólt, hogy kit vegyen górcső alá, hanem arról, hogy megbeszélhesse a legmélyebb gondolatait valakivel. Én nem ítélkezek, én nem kérek senkit sem számon, azért mert … mert esetleg nem olyan a múltja, mint egy mesében! Az enyém sem volt tündérmese! Az anyám majdnem megölt engem is magával! Vele megbeszélhettem, hiszen árva volt, és élt benne a remény, hogy a sorsa jobb lehet! És te most azért nem akarsz velem kijönni, mert hogy volt egy olyan ember mellettem, akit megutáltál? Ez luxus…már bocs! Biztos nagyon sok barátod lehet, hogy csak úgy szórod kifelé a hozzád közeledőket… ! * mondom idegesen, majd mikor sírni kezd nem tudom visszafogni magam. Egyik kezem a nyakára téved, onnan pedig kínzó lassúsággal vándorol fentebb a lány arcára. Ujjam finoman törli le a sós cseppet, majd megadóan egy nagyot sóhajtok! Nincs kedvem veszekedni olyan miatt, ami… ami egy baromságT *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 2:00 pm

*Noah kérdésére Bella felvonja a szemöldökét és úgy pislog a fiúra.*
-Hogy mi közöd? Az, hogy részese voltál. Hogy vele barátkoztál, aminek nyilván volt oka. Ne mond, hogy csak azért voltál vele, mert... Mert... Mit tudom én! *pattan fel és tárja szét a kezét, majd karba fonja és az ablakhoz sétál, hátha fordítva Noah-nak.*
- Biztos, hogy volt valami oka annak, hogy hozzá csapódtál. Pont egy Griffendéles. *morogja az orra alatt, végül megfordul és a fiú szemébe néz.*
- Miért lógtál vele? Miért nem hagytad ott a hülye bandáját és jöttél rá, hogy pontosan ezt csinálják? Beskatulyáznak mindenkit és csak a kiválasztott emberek lehetnek normális emberek? Kik ők, hogy ilyeneket állítsanak? *emeli fel a hangját a lány, de a végén elcsuklik a hangja és a szeme megtelik könnyel. Dühösen kitörli a fránya könnycseppeket és lerogy az ágyára.*
- Azt hittem, hogy más vagy. Azt hittem, hogy normálisan kijöhetünk, hogy... *ismét elharapja a mondatot és talán kicsit bele is pirul a gondolatba, szeme pedig ismét könnytől csillog.*
- Mindegy is. Magyarázd meg, hogy nem úgy van, ahogy gondolom. *néz mélyen a fiú szemébe.*
~Kérlek!~*teszi hozzá gondolatban, hiszen nagyon szeretné, hogyha nem úgy lenne, ahogy ő gondolja. Hogyha nem kellene Noahban csalódnia.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:55 pm

to; Bells

– Még mindig nem értem, nekem ehhez mi közöm! Már bocs, de ezzel épp beskatulyáztál, pont úgy, mint ahogy Oliver tette az emberekkel. Csak ő aranyvér és sárvér között szelektált! * fakadok ki, miközben kezemet idegesen a fotel karfájára teszem. Minden egyes szavamnál egyre közelebb hajolok a lányhoz, már nem igazán tudok nyugodt maradni, minden egyes szónál úgy kell visszafogni magam, hogy ne üvöltsek. Eltávolodtak? Meg szerelem? És ebbe a csöpögős láv-sztoriba rángat bele mert épp unatkozik? Azt hiszi én is szelektáltam? Hogy elitéltem az embereket? Az miért nem jut az eszébe, hogy egy barátságnál nem kell feltétlenül ugyanolyan nézeteket vallani?! Én jól kijöttem Oliverrel, szerintem én vettem át az ő helyét. Meghallgattam, tanácsot adtam, de nem voltam kifejezetten részese a bandájának. ÉN egy megtűrt kívülálló voltam, aki a „vezérrel” áplt jó kapcsolatot, és akit emiatt fogadtak el! Miért kell ezt elmagyaráznom? Miért kell bizonygatnom, hogy mit is gondolok? És nem evidens, hogy ha úgy gondolnám, hogy nem bírom a „különcöket” szóba sem álltam volna vele?!
Nők… *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:43 pm

*A légkör igencsak feszült és jeges, szinte tapintani lehet, de ezzel jelen helyzetben nem nagyon lehet mit csinálni. Sajnos Noah tudni akarja, hogy mi is a helyzet, Bella pedig csapdába került. Igazából még ő sem gondolta át, hogy mit és hogyan akarja előadni a dolgokat Noah-nak. De valahogy muszáj lesz, mert látszik, hogy ez mennyire zavarja a fiút. Ez a tudatlanság, az, hogy nem érti, hogy mitől is kattant be a lány. Bella sóhajt egyet és megcsóválja a fejét.*
- Oké, elmesélem, hogy mi is történt velem, velünk Oliverrel. Egy árvaházban nevelkedtünk Bristolban. Nagyon szerettük egymást, együtt nőttünk fel. Alig lehetett minket elválasztani, és szép lassan beleszerettem. Ahogy egyre nagyobbak lettünk, mindketten a Roxfortba kerültünk, de én a Hugrabugba, míg ő a Mardekárba. Megegyeztünk, hogy nem fogjuk keresni a szüleinket, mert ha elhagytak, kidobtak minket, akkor valószínű nem akarják, hogy megtaláljuk őket. Mindketten büszkék voltunk arra, hogy varázslók vagyunk. Oliver talán kicsit jobban... *jelenik meg egy halvány mosoly a lány szép ívű ajkain. Néhány másodpercre megáll, ahogy felidézi Oliver arcvonásait, majd folytatja, visszaemelve tekintetét a fiúra.*
- Amikor a Mardekárba került, megmozdult benne valami. Megtudta, hogy az aranyvérű családok kerülnek oda, hogy mindenkinek nagy múltja van a Mardekárban. Ezért elkezdte kutatni a családját. Habár sokat találkoztunk, és sokat lógtunk együtt, Oliver egyre jobban elhidegült tőlem és a saját aranyvérű barátaival lógott. Naphosszakat ült a könyvtárba, hogy meglelje a családját és végül azt hiszem, sikerült is neki. *húzza el a száját Bella és lehajtja a fejét.*
- Végül megtagadott engem, annyira megszállta ez az aranyvérűséges mánia. Közölte, hogy nem tudja, hogy szabad-e velem barátkoznia, hiszen nem tudhatjuk, hogy én honnan származom. Mivel értelmes, okos és jó képű srác, sok barátot gyűjtött maga közé. Köztük téged is. *biccent a fiú felé, és most először néz szomorúan, mélyen a fiú szemébe és abba is hagyja a beszédet. Kíváncsi Noah reakciójára, hogy érti-e a lényeget.*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:33 pm

to; Bells

– És nekem mi közöm ahhoz, hogy Oliver milyen nézeteket is vallott? * kérdezek vissza, miközben helyet foglalok. A lány kézmozdulata nem éppen baráti, ettől függetlenül persze úgy helyezkedem el a fotelben, mintha otthon lennék. Lábaimat keresztbe fonom, és eközben végre ő is helyet foglal. Törökülésbe ül az ágyon, tincsei lágyan vállára omlanak. Kellemetlen a beszélgetés, és az sem teszi kellemesebbé, hogy ismételten azon gondolkodom milyen jól is néz ki. Jó lenne dűlőre jutni, met nekem ehhez semmi kedvem nincs. *
- Kifejtenéd, hogy mi is ez a csalódtam benned dolog? Miben is okoztam én neked olyan nagy csalódást? Csak hogy tudjam én is, érted... * kérdezem immár összefont karokkal. Tekintetem szúrós, és nem bánnám ha rájönne, hogy nem vagyok túlzottan boldog ettől a helyzettől.. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:27 pm

*Nem lesz valami kellemes a beszélgetés, ezt már a megjelenésből is lehet érzékelni. Bellának nem sok kedve van ehhez az egészhez, ugyanis még magában sem rendezte el azt, hogyan is fog viszonyulni Noah-hoz. Valahol, mélyen belül számított rá, hogy a fiú el fog jönni hozzá, de azt nem gondolta, hogy olyan hamar és nem lesz ideje átgondolni ezt az egész dolgot, amire rájött vele kapcsolatban. Végül csak beengedi az ajtón, majd bevezeti a szobájába, hiszen ez a beszélgetés kettejük között is igen kínos lesz és reméli, hogy nem fogja őket megzavarni senki. Ahogy a lány becsukja az ajtót, Noah egyből rátér a lényegre és kerek-perec rákérdez, hogy mi is a baj. Bella felvonja a szemöldökét és kezével az egyik fotelre mutat, ő maga pedig az ágyára ül le, felhúzva a lábait, törökülésben.*
- Oliverrel barátkoztál. Nyilán tudtad, hogy ő hogyan is gondolkozik. Ez a bajom. Csalódtam benned. Ennyi. *vonja meg a vállát lazán a lány, és mélyen a fiú szemébe néz. Kíváncsi, hogyan fog erre reagálni. Majd kiderül...*
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:16 pm

to; Bells

* Az ajtó nagy sokára kinyílik, én pedig szembe találom magam Bells gyönyörű arcával. Már nem is emlékszem mikor láttam utoljára, és talán pont ezért is kezd a szívem hevesen kalapálni. Végignézek vörös felsőjén, koptatott nadrágján és már-már elmosolyodnék, ha nem azt látnám az arcán, hogy kb. magában egy takonyhoz hasonlít. Felvonom a szemöldököm, kezem egy pillanatra ökölbe szorul, majd mikor kimérten megkérdezi mit is óhajtok… szívem szerint elkapnám és megráznám! Addig ráznám, míg a buta gondolatok ki nem esnek az agyából, és amíg végre vissza nem zökkenti a hormonjait a normális kerékvágásba!
Noah vagyok, a barátja… akivel már a legelején megtalálta a közös hangsúlyt! Nem kell a flegmázás, ez a mű hiszti! Miért nem lehet velem normálisan beszélni? Mi változott? Mit tettem, vagy éppen mit nem tettem?! Jó lenne ha beavatna, mert én már semmit nem értek. *
- Hozzád jöttem, bár gondolom ez nem meglepő! * sziszegem a mondatot a fogaim között, majd mikor az ajtót egy sóhajjal kitárja én egy szemforgással sétálok be azon. Nem fogok örülni annak, hogy csak így enged be! Hogy inkább ezt választja ahelyett, hogy normálisan megbeszélnénk. Talán büdös vagyok? Vagy mi a baja? *
- Esetleg megbeszélhetnénk, hogy mi is a bajod? * térek rá egyből a lényegre. Nem akarom húzni az időt tovább, nincs kedvem macska egér játékot játszani. Válaszoljon most azonnal, és hagyjon lehetőséget, hogy elmondhassam én is, a magam verzióját. Mert szerintem ő csak a sajátját ismeri. Már ha vannak verziók… *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 1:02 pm

*Habár az elmúlt napokban kicsit javult az idő és a Nap sugarait és fényét is lehetett látni néhány órára - amit Bella ki is használt, hogy sétáljon egy nagyot - most mégis ismét visszatért a hideg, a tél és a hó. Szereti a havat, azzal nincs probléma, de a nyarat, a meleget, a napfényt mégiscsak jobban. Így amikor ma reggel felkelt, hogy elinduljon az első órájára, rossz érzés töltötte el a hófehér tájat bámulva. Persze, csodaszép és hogyha tehetné, biztos, hogy valahogyan megörökítené a dolgot, de mégiscsak jobban szeretné már a zöldellő füvet nézegetni. Ma péntek van, ami azt jelenti, hogy csak délig van órája, és hogy nem kell dolgoznia. Hál'isten. Szereti a munkahelyét, mert rengeteg emberrel találkozik és ismerkedik meg, de legutóbb, mikor "csak úgy" előbb bezárt, igen csak nagy leszidást kapott a főnöknőtől, így hát mostanában nem szívesen megy dolgozni. Sokat gondol Noah-ra is, ami soha nem jó. Valahogy mindig felidegesíti magát a fiún, habár a szíve mélyén nem is talál rá okot. Igyekszik nem gondolni rá, de ez nem mindig jön össze. Megmászva a harmadik emeletet, és belépve a szobába örömmel látja, hogy egyelőre még nincsenek itt a szobatársai és a másik szobából sem szűrődik ki nagyobb hang, így vélhetőleg egyedül van. Lerúgja lábáról a cipőit és ledobva a táskáját az asztala előtt álló székre elfekszik az ágyán és egy nagyot sóhajtva fújja ki a nap fáradalmait. Habár csak fél nap volt, eléggé elfáradt, így biztos, hogy ma nem fog sehova menni. Begubózik ide a szobájába és olvas. Vagy legrosszabb esetben tanul... Elgondolkozik rajta, hogy átöltözik, de végül a nem mellett dönt, hiszen ki tudja, hogy mikor kell lefutnia egy diák elé, vagy ilyesmi. Így magán hagyja a koptatott (avagy kopott?) farmert, és a barnásbordó laza felsőt. Magas sarkú, barna cipője az ágy lábánál feldőlve kap helyet, egyelőre azt most nem pakolja el. Semmiért és senkiért nem akar felállni az ágyról, köszöni szépen, tök jól elfekszik ott! Ezt azonban hamarosan megzavarja három koppanás a külső ajtón. Összevonom a szemöldökömet, majd nyögdécselve kelek fel az ágyról.*
~Ennyit a pihenésről...~*morogja és lassan, zokniban sétál ki a közös részhez és nyitja ki az ajtót. Hogy aztán legszívesebben vissza is csukja, ugyanis aki az ajtó előtt áll, az nem más, mint Noah. Lehunyja a szemét egy pillanatra, majd vesz egy nagy levegőt.*
- Noah. Szervusz. Mi járatban? *a "Mit akarsz?" kicsit erős lett volna, így a lány a kevésbé bunkó megszólalást választotta. Nem tudja, hogy akar-e beszélni a fiúval, avagy sem, de az biztos, hogy Oliverre emlékezteti, ami cseppet sem tölti el kellemes érzésekkel. Néhány másodpercig csak tétován mered a fiúra, végül sóhajt egyet és kitárja az ajtót. Nem szól semmit, de jelzi a fiúnak, hogy lépjen beljebb, majd a szobája felé mutat, hogy oda menjen be a fiú. Vélhetőleg nem itt a kinti közösségi résznél szeretne beszélgetni...*


// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Noah Karl Pavel

Noah Karl Pavel


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 310
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50fc52ff614fc8026947

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 12:57 pm

to; Bells

* Meredten bámulok az előttem álló sötétbarna ajtóra. Vörös Vércse Háló…
A név igazán találó, hiszen az én drága Bells-em tényleg vércseként működik. Egy-egy hosszabb repülés után prédára vadászó madárként esik nekem, a patkánynak, aminek egyszerűen nincs menekvése. Legalább is én így érzem. Hiszen mi mást is tehetnék, pláne azok után, hogy csak úgy sarokba szorított? Próbálja megtiltani, hogy kik lehetnek részesei az életemnek, és ezt még Isabelle sem tehette meg! Nem az anyám, nem a barátnőm, szóval nincs beleszólása abba kiket választok magam mellé. Na meg hogy azt hitte más vagyok? Hát milyen? Hol marad a magyarázat, hogy mire is gondolt? Egyszerűen faképnél hagyott, minden szó és magyarázat nélkül! Legalább annyit megérdemeltem volna, hogy azt mondja hát bocs, te hülye, de egyszerűen nem tetszik benned ez és ez! Hol maradnak hát a konkrétumok? Nem értem a nőket, és azt, hogy tulajdonképpen miért is kell úgy csinálni, mintha a tulajdona lennék, majd a másik pillanatban már csak egy senki, aki megtörten fetreng a sárban, és akit kerülni kell.
Nagyot sóhajtok, majd kezem magától elindul. Hármat koppantok a vastag fán, és várok. Várok, hogy végre ajtót nyisson, és magyarázatot adjon, ha már napok óta kerül és színét sem látom. Most itt vagyok, itt a lehetőség! *
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:39 pm

*A jelmez kérdésre Bella kedve egyre jobb lesz és Deyannek is eszébe jut néhány ötlet. Vámpír.*
-Na igen, mi másnak öltözhetnél be Halloweenkor, mint vámpírnak? A bulin hány vámpír volt? *forgatja meg ironikusan a szemét Bella és megcsóválja a fejét. Ő biztosan nem annak öltözött volna be, hiszen bizonyára igen sokan választották ezt a jelmezt.*
- Nekem egyszerűbb lett volna. Hosszú, fekete haj, vörös szemek, fehér bőr. *neveti el magát a lány és ahogy mondja a dolgokat, úgy változtatja a megjelenését is, így tényleg egy sápadt, hosszú, egyenes, fekete hajú nő lesz Deyan ölébe. Végül Bella elneveti magát, megrázza a haját és ismét a hullámos, barna haj jelenik meg a fején. Ez valahogy jobban áll a szolid leányzónak, mint a vámpíros feketeség. Szóba kerül egy szomorú dolog is, hogy Isa eltűnt, elrabolták, vagy valami ilyesmi. Bella elmeséli Deyannek, hogy mi is történt, a fiú pedig totálisan meg van döbbenve - bizonyára csak úgy, mint mindenki más, aki esetleg hallott a dologról, vagy éppen jelen volt. Végül lezárják a témát és a könyv kerül szóba, Deyan pedig közli, hogy elég hosszú lista lesz.*
- Csak a Christie könyvekre gondoltam. *neveti el magát Bella és megcsóválja a fejét.*
- Arra tényleg nem lenne időm, hogy az összes kedvenc könyvedet elolvassam. No meg hát, nekem is vannak kedvenc könyveim, amiket gyakran szeretek újra olvasni.*jelenti ki nevetve a leányzó és egy puszit nyom Deyan arcára.*
- Vacsoráztál már? Én kezdek éhes lenni. Gyere, menjünk és együnk valamit. *fogja meg a kezét Bella a fiúnak és felállítja az ágyról. Egy lágy mosollyal emelkedik lábujjhegyre a lány, ad egy puszit ismét a fiúnak, megöleli őt, majd ujjaikat összekulcsolva sétál ki a szobából a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:29 pm

*Egy jót nevet azon, hogy kedvese el tudná képzelni őt zombiként... Deyan nem igazán csípi a zombikat, úgyhogy valószínűleg mást választott volna, de persze akkor is a könyvét bújta, mikor mindenki más a bulira készült, így aztán jelmez nélkül maradt.* -Nem tudom, szerintem mást választottam volna. Nem szeretem őket... Akkor már inkább vámpír vagy bármi más. Vámpír még könnyen lehettem is volna, mert egy kis Densaugeoval meg van oldva a fognövesztés, utána meg kérek tőled egy sminket és kész is... Hogy ez csak most jutott eszembe... *Csap a homlokára. Bella jelenléte egész inspiráló tud lenni... Talán tegnap kellett volna megkeresnie, és akkor lenne jelmeze is. Az Isás történetre leesik az álla, ugyanis erről még nem szólt neki Bella.* -Micsoda? Eltűnt? Dehát... hogyhogy? *Értetlenkedik egy sort, majd Bella elmeséli a történetet. Erre ő se nagyon tud mit mondani, hisz hiába volt egykor auror, csak a saját világában tanult nyomozni, halvány elképzelése nincs arról, hogy hogy lehetne átmenni egy mese világba, hogy megtalálják a kislányt.* -Hát akkor nem csodálom. Nagyon furcsa dolgok történnek mostanában. Evelyne meghal, Szandi gyereke eltűnik... Régen is voltak kalandok, de nem ennyi. *Morfondírozik magában, és nem is igazán vár rá választ, igazából csak hangosan gondolkodott.* -Igen, azért mondtam, hogy többet nem súgok. Csak annyit, amennyire magadtól is rájöhetsz. Nehogy lelőjem a poént. *Válaszol vissza ironikus nevetéssel.* -Rendben, majd írok listát... De elég sok kedvenc könyvem van, úgyhogy sokáig fog tartani, mire elolvasod. Nem baj, tartsd meg nyugdíjas korunkig, és akkor annyi időd lesz olvasgatni, amennyit csak szeretnél. *Mondja félig viccelve, félig pedig nagyon is komolyan. Leghőbb vágya, hogy együtt öregedjen meg Bellával...*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:08 pm

*A pacsira Bella felvonja a szemöldökét, neki most nem sok kedve van pacsizkodni, de azért lágyan belecsap Deyan nagy kezébe és elmosolyodik.*
- És jelmez nélkül mentél Halloween-i buliba? Pedig el tudtalak volna képzelni valami zombinak, vagy mit tudom én. *jegyzi meg a leányzó és el is neveti magát. Kezd feloldódni és kezd eltűnni a rossz kedve, főleg, hogy immár másik témára is ugranak. Deyan mesélni kezd, hogy elég nagy buli volt, majd mikor Szandit hozza fel, a lány szeme aggodalmasan megcsillan.*
- Isa eltűnt. Nem is meséltem még? Szandi belekeveredett valami kalandba, ahol egy gonosz banya elvette tőle Isa-t, hogy Hófehérkének segítsen, vagy valami ilyesmi. Szegény lelkileg teljesen össze van törve és nem tudja, hogy viszont láthatja-e még a lánykáját. Azt mondta, hogy látta őt az Álmok Termében, de szerintem csak annyira össze van esve lelkileg, hogy hallucinált. Vagy nem tudom. De nagyon sajnálom szegényt. *meséli el a történetet Bella a párjának, és ismét lebiggyeszti az ajkait. Úgy tűnik, hogy most nem sok vidám dologról beszélgethetnek. Végül szóba kerül a könyv is, Bella pedig elneveti magát.*
- Deyan Kedves, a krimikben általában mindig egy ember a gyilkos, úgyhogy sejtettem! *ölti ki a nyelvét Bella párjára nevetve, majd sóhajt egyet.*
- Amúgy meg előre el szoktam olvasni a könyv hátulját. Úgy jobban tudok a gyilkos agyával gondolkozni. Majd adj egy listát a számodra kedvelt könyvekről és végigolvasgatom. Habár eléggé el vagyok maradva a házikkal is. *húzza el a száját a lány és az asztala felé néz, ahol most is ott van egy félkész házi dolgozat.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 3:57 pm

*Kuncog egyet arra, hogy Bella sem talált jelmezt... Újabb pont, amiben hasonlítanak. Pacsira tartja a tenyerét.* -Csapj bele, ugyanis én sem. De azért elmentem, mert azt hittem, hogy ott leszel. Na mindegy, azért jó volt. Csak hiányoztál. Elég sokan voltunk, tele volt a Jenilia. Előtte volt egy kisebb kaland, oda csak kb. öten mentünk el, ki kellett nyírnunk egy nekromantát, aki zombikat támasztott. Utána folytatódott a buli a Jeniliában hajnalig, ahol már egész sokan voltunk, szinte a fél suli meg néhány nellondi. Találkoztam pl. Szandival is, viszont Isával nem... Érdekes, pedig azt hittem, hogy ha eljön, akkor őt is elhozza. *Mondja csak úgy mellékesen, de nem tulajdonít neki jelentőséget, bizonyára lefektette a kislányt aludni, úgysem tudott volna a gyerkőccel hajnalig szórakozni. Ezután a könyvre terelődik a szó, és kiderül, hogy Bellus még az elején tart.* -Na és van sejtésed, hogy ki a gyilkos? Annyit segítek, hogy még lesz három gyilkosság és mindet ugyanaz az ember követi el. Én imádom ezt a szerzőt, nem egyszer olvastam, ez a legjobbja. Persze a többi se semmi... Nem fogod megbánni, ha elolvasol még néhányat tőle. *Kacsint rá a lányra. Eddig nem tudta, hogy ennyi mindenben egyeznek, pedig már több hónapja járnak... De jobb későn rájönni, mint soha, és persze ettől csak még jobban szereti a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Vörös vércse háló - Page 2 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Vörös vércse háló - Page 2 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 3:44 pm

*Bella halk kopogásra, majd Deyan ismerőshangjára kapja fel a fejét és egyből kiviharzik, hogy ajtót nyisson párjának. Tegnap nem sikerült találkozniuk, Bellának elég rossz kedve volt az este folyamán, és ma sincs túlságosan jó, most is csak a fiú jelenléte dobta fel egy kicsit. Beinvitálja a párost a szobájába, majd elfekszik az ágyon, de nem sokáig maradott, mert Deyan az ölébe ülteti. Bella lebiggyeszti a száját, jobb szerette volna, hogyha elfekszenek ketten az ágyon, de hát végül is mindegy. Karjait a fiú nyaka köré fonja, és úgy mosolyog Deyan arcába. Mikor felhozza a fiú a Halloween-i partit, Bella elszontyolodik.*
- Nem találtam jelmezt... *motyogja a lány, majd sóhajt egyet és hozzáteszi:*
- Igazából semmi kedvem nem volt a bulizáshoz, úgyhogy bezárkóztam a szobába és aludtam inkább. De azért remélem, te jól szórakoztál. Sokat voltak?*árulja el Isabella, hogy miért is nem jelent meg a bulin, majd rákérdez, hogy sokan voltak-e. Bizonyára, hiszen nem sok diák hagyna ki egy ilyen rémisztő és ijesztő bulit.*
- Te is ezt olvasod? Tényleg? De jó! *nevet fel csengő hangon a leányzó és a könyvre néz.*
- A második gyilkosságnál azt hiszem. Szóval még nagyon az elején.*vonja meg a vállát a lány, majd hozzáteszi:*
- De eddig tetszik, úgyhogy szerintem több könyvet is el fogok olvasni tőle. *jelenti ki elgondolkodva Bella a dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vörös vércse háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse háló   Vörös vércse háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vörös vércse háló
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: