Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Keselyű háló - Page 2 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 2 I_voting_barKeselyű háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Keselyű háló

Go down 
+5
Lavena Theia
Lismine Lockwood
Meriel Ravenwood
Samantha Troops
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nincskaszt

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:35 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Wendaline
2. Mila Krasimira
3. Anja Prokofjevna
4. Meriel Ravenwood

A szoba lakói - bal oldal:
1. Lyubov Bolenta
2. Rosalinda Perez

3. Lavena Theia
4. Evangeline Elovics
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 9:33 pm

* A családi levéllel kapcsolatban elkezdett beszélgetés igazán érdekes formákat öltött, s olyan kérdéseket vetett fel, amikbe talán még Eva sem gondolt bele. Azzal tisztában volt, hogy semmit nem érez az ismeretlen iránt, hogyan is érezhetne? Eddig egyszer sem látta, a nevén és rangján kívül mást nem tud, ezért kellene szeretnie? Neki nem működik ennyire egyszerűen az érzelmi világa. Ehhez jobb lett volna olyasvalakit találni, aki ha aranyat lát már rögtön szerelmes, ideális lenne az érdekházassághoz. Persze az sem most lenne, vagy ebben az évben, talán csak jövőre. Még semmi sem eldöntött tény, csupán felvetés. Csöndben hallgatja a fiú megjegyzéseit a nagyira aztán újabb kérdésáradat. * -Semmit, csak a pénzét úgy ahogy mondod, de még csak azt se tudom hogyan néz ki. Egyszer sem beszéltem vele, ezért akarnak találkát, hogy hátha... Egymásba szeretünk. Bár szerintem ez csupán beszéd, ha pénzről van szó mást nem néznek. * A lány kicsit kilátásnak látja a helyzetet, illetve azt tudná elképzelni, hogy otthagyja a családi birtokot és míg tanul az iskola adja majd a menedéket számára, utána a saját lábán boldogul a véla. Már ha ez lehetséges. * -Nem, azon töröm a fejem, miként lenne a legjobb kitérni a dolgok elől. * Válaszolja halkan majd az érzelmek csatája kezdődik meg a két fiatal között, így lehetne a legjobban leírni az eseményeket. Mindketten érzelmeikkel vívódnak, ki azért mert nem tudja féken tartani őket, más annak okán, hogy képtelen értelmezni a benne felcsapó lángok perzselését. Kicsit oldalra dönti a fejét és kérdőn tekint a tündére, hogyan is kéne értelmeznie azt, hogy kiszámíthatatlan? Nem játszadozik a fák gyermekével, máskor sem akart. A fiú talán a gesztusra válaszol, talán nem, annyira nem fontos, főleg mert más események indulnak el. Eva átadja magát annak az érzésnek amit a csók nyújt, teste úgy reagál az ajkak érintésére, mint olaj a lángra. Mintha felperzselné ajkait a másiké, karjai pedig bizsergő érzést adnak bőrének. Elváláskor nem pillantott egyből a kék szemekbe, s sejtette, hogy megkapja a kérdést csak nem ilyen hamar. * -Én.. akartam. * Ezzel még nem magyarázott meg mindent, de zavarban érzi magát Evangeline, próbál a másik szemébe nézni, de zavarában alig pár másodperc után ismét lesüti. * -Megváltozott valami. * Mély levegőt vesz. * -Nem vagy számomra közömbös, de azt sem mondhatom, hogy beléd szerettem teljesen. * Lehet ez nem lesz egészen érthető Exan számára, de igyekszik kifejteni azt amit átélt. * -Jólesik, vágyom, de még valami tart. Lángokat érzek és valamiért bizsereg a bőröm... Ez normális? * Kicsit bután hangozhat a kérdés, ám nem minden nap él meg ilyesmit vélák eme leánya. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 9:03 pm

* Exan a legjobb helyre menekült és a legjobbkor időzített. Evangeline lelkiállapotát tekintve lehet, hogy eléggé mélyponton volt, s csupán ez az oka annak, hogy most jobban nyitott és az általánosan őt körülvevő jégburok egy pillanatra megrepedt, de attól még talán másnap újra a régi lesz. És ezzel Exan is tisztában volt, és tudta, hogy ez a pillanat is el fog szállni, hogy a lány az ölében ül, ahogy az arcát cirógatja, de a fiúban is felmerültek a miértek. Érdekes gondolatai támadtak.* ~ Vajon Eirene nagyi mit szólna hozzám? ~ * Nem vetette fel a kérdést, de ez a fejében motoszkált.És pedig a herceg fehér lovon érkezett a házhoz.* - Igen.. Biztosan találna más megoldást, mivel mindig van más megoldás.. * Ez kissé úgy hangozhatott mint egy rossz önreklámozás, pedig nem annak szánta a fiú.* - Egy nőért illik harcolni, vagy tenni valamit.. Ez a fiú mit tett az asztalra?? A pénzét? * Tök jól elbeszélget magával miközben ezen vacilál, a legfurcsább, hogy Evangeline nem is ellenkezik olyan hevesen a dolog ellen.*
- Remélem nem törődtél bele a dologba. * A lány az érzéseiről kezdett el beszélni, az ő sajátos módján, hiszen idegen neki még a dolog. Exan csak a lényeget szűrte le belőle, ami igazán érdekelte. A lánynak még nem volt barátja soha. Ez elgondolkodtató de így már érthető, hogy miért ilyen tapasztalatlan az érzések terén és miért oly zárkózott ha meg kell nyílni. Igen, a cirógatás csitította valamelyest az indulatokat de kedélyeket is borzolt.* - Értem, nem mintha gond lenne, vagy ilyesmi, csak tudod.. Eléggé. * Keresi a megfelelő szavakat.* - Szóval kiszámíthatatlan vagy és nem értem mit akarsz. *A köztük lévő távolságot a fiú egyre jobban csökkentette, de a lehetőséget megadta, hiszen nem erőszakos. Ő tisztában van az érzelmeivel, és annak is teljes tudatában van, hogy mit csinál...még. Ajkaik egy-egy pillanatra érintkeznek, ahogy Evangeline válaszol a féltünde egyik kérdésére.* - Ám akkor bolond vagyok. * Válaszolta. Nagy meglepetésére, a véla leányzó is ugyanúgy akarta a csókot mint ő, viszont nem erre számított. Hátradőlt a székben érezte ahogy izmai elernyednek. Próbálta addig nyújtani a dolgokat amíg a lány engedte. Utána pedig automatikusan tette fel a kérdést.* - Ez.. mi volt? * A legkevésbé sem bántja, sőt folytatná a dolgokat, csak, hogy a lány világosan kifejtette anno az érzéseit egy erkélyi beszélgetés folyamán.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 10:46 pm

* Ami azt illeti azért ült a fiú ölébe, hogy megölelhesse, bugyutának tartotta volna ha lehajolva öleli meg a másikat, utána pedig úgy tartotta, hogy valamiért Eva se akart már kibontakozni az ölelésből. Ne bánja, mert jól esik számára a másik közelsége, de bűntudata van amiért a másik szenved minden egyes másodperctől amit Evangeline úgy tölt a közelében, mint barát. Kiváncsi Exan véleményére, add a fiú szavára és ha olyan tanácsot ad akkor azt akár meg is fogadja. Láthatóan igyekszik pártatlanul megközelíteni a dolgokat, ami meglepi, hiszen pár pillanattal ezelőtt, ha nem is kérte, de kérdezte mit fog cselekedni a vőlegényjelölttel kapcsolatban. Alapvetően elhajt mindenkit magától, független, szabad nőkét akarna boldogulni, nem pedig magatehetetlen hercegnőként várni a herceget fehér lovon, mert lehet megment. Gyermeteg, ostoba nők álmodoznak ilyesmikről. * -Nem igazán tudom, de szerintem találna más megoldást is, ha akarna. Szerintem. * Mélyet sóhajt, immáron nem először és nem is utolsó alkalommal. A fiú kicsit se találta szórakoztatónak a megjegyzését a Nénire, de sebaj sejtette, hogy ez lesz mert nem olyan a hangulat. Szavai mintha egyre rosszabb állapotba sodornák a fiút, van amelyik szót vissza is ismétli a lánynak, aki kihallja a tehetetlenség miatt felgyülemlett düh egy részét. Legalábbis annak tudja be a dolgot. Be nem fejezett mondatát így is megérti a tünde, gondolhatta volna, hogy hamar megérti miről is beszél. A kérdésre zavarba jön, ennek ellenére válaszol. * -Volt, hogy másként éreztem egy fiú iránt, de azok nem voltak mélyek. Mikor Jackre másként néztem, fogalmam se volt miért van, vagy mennyire komoly ez bennem. * Hatásszünetet tart. * -Végül, miután beszéltünk az erkélyen rá egy hétre, tisztáztam magamban az érzéseket. Az se volt több, csak többnek szerettem volna hinni. * Talán kicsit jobban eltért az eredeti kérdéstől mint akarta, ezért egy érdekes kis mosollyal visszakanyarodott az eredeti fonálhoz. * -Szóval, hogy kérdésedre válaszoljak, igazán mélyen még nem.. szerettem. * Különös érzés volt ilyesmit kimondani, annyira ritkán pendíti meg ajkait ez a szó, akárcsak gitárhúrokat a citerás. Már a kérdést is félve tette fel, a választ pedig még inkább félelemmel várta. Azért kezdte el cirógatni a fiú arcát, mert látta rajta az indulatot és csitítani szerette volna fölborzolt kedélyeit. Evangeline pupillája kitágult ahogy a fiú közeledett felé, testében valami fel le cikázott, mintha izgatott lenne. Egyszerre várta mi következik még, s tartott tőle. * -Jó érzés volt... átölelni és valahogy nem akartam menni se. * Érzi a derekán az erős karokat amik nem engedik, talán még ez is adja neki az önbizalmat a válaszokhoz. A fiú közeledik felé és egyre csak közelebb jön, a véla már szinte azt hitte meg fogja csókolni anélkül, hogy esélyt adna számára a választáshoz. Azonban tévedett, mert megad minden lehetőséget, a szorítás gyengült és megállt pár miniméterre ajkaitól. Ahogy a szavakat kiejti a lány egy-egy pillanatra érintkeznek ajkaik. * -Akkor az lenne az ésszerű, ha menekülnél tőlem. * Még hagy annyi időt, hogy válaszolni tudjon a fiú, ha akar s aztán belső vívódásának végére ér. Egész végig azért marcangolja magát mert nem képes eldönteni miért akarja a csókot és miért fél tőle. Miért érzi jól magát Exan ölében és mégis miért akarna felállni. Miért és miért és miért. Túl sok a kérdés válasz nélkül, Evangeline most kap egy esélyt hogy megtudja. Talán csúnya dolog ismét ezt "játszani", de ezt itt és most akarja. Nullára csökkenti az ajkaik között lévő távolságot, mi egyébként se volt jelentős nagyságú. Szemeit becsukja, s száját a fiúéra tapasztja, karjaival a nyakát fonja körbe. Figyeli érzéseit, ahogyan meleg, kellemes érzés kezd szétáradni testében, válaszokat adva a félvéla számára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 10:04 pm

* Azért nem érti ezt a problémát, hiszen ő soha nem szenvedett hiányt a pénzben, viszont azt hallotta, hogy az emberek akár ölni is képesek érte. Teljes érdeklődéssel hallgatja végig amit a lány mesél és bizonyára nagyon befolyásos, több mint valószínű, hogy a fiúnál is rangosabb személy, viszont saját rangjával még ő maga sincsen teljesen tisztában, csupán azt tudja, hogy anyja elég tünde centrikus és nem szereti egyik fajt sem, csak a sajátját, mégis szerelembe esett egy emberrel, de erről tabu volt otthon beszélni.* - Á, hagyd.. Nem hibáztathatod nagynénidet, hiszen csak jót akar neked. * Fájt kimondani ezeket a szavakat, de még elég higgadt volt ahhoz, hogy a dolgok mögé lásson.* - Vagy ezzel inkább önző volna és csak magának akarna jót? * Megerősítést vár a lánytól, de inkább másfelé tekint, hogy ne kelljen az arcát látnia. Nem dühös egyáltalán, egyszerűen csak tehetetlen és piszkosul rossz érzés számára, hogy nem ő alakítja a dolgokat, hanem azok mennek maguktól is, és nincs beleszólása. A vén satrafán máskor talán nevetne a féltünde de ezt most és ilyen háttérrel egyáltalán nem tartja mulatságosnak.* - Politikus.. értem. * Minden szó csak ront a helyzeten. Az elharapott mondat végén nagyon várta volna a fiú, de ahelyett inkább csak jelentőségteljesen nézett vissza rá, amiből megérthette a befejezését is.* - Nem szereted.Te szerettél valaha valakit? * Ezt a kérdést már rég felakarta tenni.A lány aztán cirógatni kezdi arcát, amivel inkább csak ront a helyzeten, elég tehetetlennek és kiszolgáltatottnak érzi magát. Mint amikor a csatatér kellős közepére löknek valakit kard nélkül.Nem érti, hogy miért csinálja a lány amit tesz, a fiú pupillái kitágulnak, a bizsergető érzés mint egy áramütés oly gyorsan tör utat magának a fiú testében.* - És neked mi lenne a jó? * Kérdi és számít arra, hogy a lány el akarna menni, viszont erősen tartja, hogy ne tudjon.Megemelte a fejét s hajolni kezdett a lány felé. A szíve hangosan dobogott minden egyes megtett centiméterrel. Viszont amikor a lány megemlítette a szenvedést megdermedt a mozdulatra, a lány arca előtt állt meg egy milliméterrel.* - Az mindig megtörténik ha újra látlak. *Suttogja a másik ajkaiba, viszont enged a szorításból, ha a lány úgy dönt el tud menni.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 9:36 pm

-Ez egész azért van, mert Eirene nagymama befektetett némi pénz és szépen elúszott mind. Most szüksége lenne gyorsan pénzre, hát házasítsuk ki Evát. * Morogta. * -Nagyszerű, csodás, ez az évszázad ötlete. Bezzeg ha eladná a ritka ékszerek egy részét az üzletéből akkor már világvége lenne. * Fakadt ki, elárulva a valós helyzetet, mert a lányt cseppet se érdekelte, hogy a fiúnak akiről szó van mennyi pénze van vagy nincs. Persze azt is el kellett ismernie, hogy nem is ismeri a fiút, azt se tudja milyen ember vagy sem. * -Azon tanakodtam, milyen formában küldjem el melegebb éghajlatokra a ficsúrral együtt a nagyanyám. Viszont a Vén satrafa nem a megfelelő megszólítás. * Próbált kicsit viccelődni ebben a helyzetben, ha már egyszer így alakultak a dolgok. Érdekes, hogy mennyivel másabb most a hangulat, talán azért mert van kinek elmesélnie búját baját. * -Azért őket választotta mert a család egy része politikus a másik része meg valami varázstárgy ritkaság fejlesztő, vagy árus. Magam se tudom pontosan. Anglia egyik legbefolyásosabbjai a hírek szerint. * Hangjából kihallani némi elkeseredettséget, hiszen tartozik Eirenenek annyival hogy valamilyen úton módon meghálálja a neveltetést, de ez nagyon magas ár lenne azért amit kapott. * -Engem nem érdekel a pénz, felőlem akárki lehet ha egyszer... * Elharapta a mondat végét és jelentőségteljesen néz a fiúra, hiszen az lett volna a vége: "...nem szeretem." Evának nagyon idegen ez a szó, olyan ritkán használja és hallja. Gondolatban is csak ízlelgeti az és még nem találta kellően édesnek vagy érettnek arra, hogy kimondja. Látja mit vált ki a fiúból, és a kérdésre őszintén válaszolva újfent bocsánatot kérne a cselekedetéért. Most mit kellene tennie? Fel akart állni, elmenni, hogy ne kínozza a tündét azzal amit tett. Ám Exan egy érdekes kérdést tett fel. * -Nem akarok, de tartozok a nagyimnak... Egy találkozóról lenne szó, azért hogy megismerjem. Abban semmi rossz nincs azt mondják. * Hitegette önmagát is, érezte ahogyan a fiú karjai szorosabban átölelték a derekát. Teljes tudatában annak hogy mit cselekszik jobb kezével cirógatni kezdi Exan nemesi ívelésű arcát. Még inkább fokozza ezzel a fiú szenvedéseit, de képtelen maga is eldönteni mi lenne jobb a fiú számára. * -Most az lenne a jó számodra, ha felállnék vagy az ha itt maradnék? * Mivel a véla nem jutott dűlőre megkérdezi az érintettet, mert fájdalmat nem akar okozni a fák gyermekének. * -Nem akarom, hogy miattam szenvedj.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 9:10 pm

* Természetesen megjavítaná, ha esetleg eltörte volna, ért ő a barkácsoláshoz, hiszen nap mint nap azt látta édesapjától, csak egy kicsit más formában.* - Hát nem.. Kiosztani tényleg nem kellene a nagyit. * Mondja de csak magának jegyzi meg és nagyon halkan, egyre inkább unszimpatikus számára a lány Irene nénikéje. A klasszikus nagynéni képeként raktározta el elméjében, miszerint. Parancsolgató, nyavalygó, esetenként hisztériás személyről beszélhetünk.De ezt persze nem jegyezte meg a lánynak, csak magában gondolta, pedig lehet, hogy egyet is értene vele. A családi képes könyvecskére igen érzékenyen reagált a leányzó, mondjuk érthető, fordított helyzetben talán ő is így válaszolt volna, szó nélkül visszatette, és eszébe jutott, hogy érzékeny pontjára tapinthatott a lánynak. A fiú elvigyorodik amikor a tűzokádó sárkányt és a megöregedett és prűd szavakat olvassa, visszacsomagolja a levelet és odateszi a galacsint, ahová Eva is pakolta. A rossz hírt sejtette ő is, de kissé részletesebb megfogalmazást várt volna, de megelégedik ennyivel is, végtére semmi köze hozzá, csak kíváncsi természet és szereti magába szívni az információkat, főként azoktól, akik fontosak neki.Aztán mégis elmagyarázza, hogy mi feszültségének tárgya, a nősülendő Sebastian névre hallgató gazdag ficsúr.* - Tessék? * Arckifejezése úgy tűnhetett mint aki citromba harapott volna, de egy fejrázás kíséretében rendezte vonásait.* - Erre biztosan szükség van?? Hát mond, hogy nem. * Válaszolja nemes egyszerűséggel, hiszen ha nem akar, hát ne tegye azt. Bárcsak olyan egyszerű lenne, de hát régi szokás, hogy a családok talán már a születendő gyermeknek is párt választanak, hogy aztán megalapozzák ezzel saját jövőjüket vagy anyagi gondjaikat. Exan is erre gondolt először, hogy biztosan egy pénzes ficsúr fülébe jutott a hír, hogy Elovics kisasszony bizony szép kis leányzó, és talán Irene néni nem olyan pénzes, de annál inkább vágyik rá. Bár lehet, hogy közel sem helyes a feltételezés, ezért inkább rá is kérdez.* - Miért pont ez a család? És miért oly sürgős dolog ez? Gondolom pénzes.. * Az utolsó mondatot gúnnyal a hangjában ejti ki, halkabban de tisztán hallhatóan. És egyáltalán nem lepődik meg amikor Evangeline megemlíti, hogy nagyija bizony nem fogja eltartani és jól jöhet egy pénzeszsák.* - Ennyi? Csupán ezért? * Kérdi hitetlenkedve, szívesen mondaná, hogy a Frostburn családnak is szép kis vagyona van, de minek osztana meg egy ilyen információt, lehet, hogy nem is érdekli a lányt.A gondolatra is megjelent egy gombóc a torkában és a lány kellemes hangja hozta vissza újból rémálom gondolataiból. Ahol a vállát megérintette kezdődött a kellemes bizsergés, jól ismerte már az érzést, amit már nagyon régen érzett.A lélegzete lassan szökött ki, ahogyan a lány a szemébe nézett, s tekintete a szájára vándorolt.Pulzusa jócskán megemelkedett.Evangeline olvas a gondolataiban, és rátapintott a lényegre.* - Rossz? Az nem kifejezés. * Suttogta halkan és mélyen a lány szemébe nézett.Szóra nyitotta a száját, de ahelyett csak a halkan kipréselt levegő szaladt ki ajkain.* - Ugye.. Ugye nem mész hozzá. * Kérdi és szorosabban fogja karjaival. Feszült is ingerült lenne, de csak akkor ha a lány most távolabb lenne tőle, így van ami nyugtatja, de amint eltávolodik úrrá lesz rajta a düh.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 8:41 pm

-Semmi gond, ha eltöröd meg is javítod. * Válaszolja a lány a berendezést rongáló fiúnak. * -Vigyázz azért magadra, mert csillárom még lesz. * Teszi még hozzá a rendrakás mozzanatainak egyike között. Talán pont azért figyelt fel rá a tünde, mert láthatóan rakott rendet, egyébként talán el is siklott volna a tekintete a dolgok felett. * -Megpróbáltam válaszlevelet írni, de a legtöbben csak cifra szófordulatok közepette kiosztom a nagyanyám. Azt meg mégse kéne. * Válaszolja, miközben a sok piszkozat egyikét dobja bele a kukába. Van amelyikben hárpiának, másikban prűd megöregedett tűzokádó sárkánynak nevezte a kedves rokont. Azonban nem szabad elfelejtenie, azt se, hogy ő nevelte fel lényegében. Anyja ápolását is finanszírozza. Tisztában van vele, hogy nem egy könnyű menet lesz ez az egész, de végig kell csinálnia bárhogy is legyen. Max majd undok dög lesz, és akkor elesnek az egyezkedéstől. Fél szemmel nézett csak Exanra mikor azt mondja megnyugtatja, elmosolyodott rá és valamiért jó érzéssel tölti el amiért így gondol rá a fiú. Megnézi mire is gondol, mikor a "Nem is te lennél" mondat elhangzik a szobába, Eva szélesen mosolyogva válaszol a Exannak. * -Egy nekromatának ismernie kell az ilyesmiket. * Némi büszkeség van a hangjában, s ez már csak így is marad, semmit nem akar megbánni és minden cselekedetére büszke akar lenni. Ilyen életet élve akar eljutni valami boldogságféléhez. Persze a legtöbb ember túl sokat akar és észre se veszi ha az orra előtt ücsörög a boldogság, csak akkor tudja meg, hogy ott járt mikor félúton jár egy messzi hely felé száguldó vonatán. * -Egyszer elhatároztam, hogy keresek egyet. Már csak a babona kedvéért és aki keres az talál. * Láthatóan otthonosan mozog ebben a környezetben a fiú, legalábbis Eva nem mondaná azt, hogy feszeng, mert mindenhez bátran nyúl hozzá és nem úgy néz ki mintha megszeppent volna a női környezetben. Bele se gondolt, hogy a könyveit lapozgatva másra is rábukkanhat, csak akkor mikor a fiú megtalálja a képet. Kicsit riadtan és némi idegességgel tekint hátra. * -Azt tedd vissza. Kérlek. * Hangjából kihallani milyen érzékeny pontról is van szó, de ezt Exannak is tudnia kellett volna, mert elmesélte már, múltjának rossz időszakát. Nem áll szándékában megbántani a fiút, kedveli, de azt a fényképet szinte soha nem nézi meg. Arra emlékezteti ami elveszett. Talán a mostani idegessége is hozzátett, de mikor a fiú tesztelésként közelebb jött hozzá a feszültség egy része átcsapott valami másba. Ingerült volt, de nem azért mert kérőt akartak keríteni neki vagy mert szemérmetlenül közel állt hozzá a tünde, mégis ő volt az okozója ennek a feszültségnek. * -Talán mert a legtöbb esetben valami rossz hír. * Válaszolja fanyar mosollyal a véla, s fel se veszi, hogy Exan a nagyanyjának szánt szidalmakkal teli levélvázlatát olvassa. * -A nagyi beszélt valami angol családdal, akiknél a középső fiú épp nősülni készül, valami Sebastian. Gazdag és a nagyanyám azt mondja nem fog örökké eltartani, jobb lenne ha szereznék magamnak egy... pénzeszsákot. Szóval, ha kidob oda a pénz, bár ettől annyira nem tartok, csak meglennék valahogy. * Vélekedik hangosan, de ebben még maga se biztos. A hirtelen jött érzelmi megnyilvánulását jól fogadta Exan, visszaölelt és ez melegséggel töltötte el a lány szívét. Mélyen belélegezte a fiú illatát és roppant hálás neki amiért a haját simogatta. * -Ez... Neked rossz. Nem? * Kérdi és elhúzódik tőle, úgy hogy lássa az arcát de továbbra is a tünde ölében ül s karjai a két erős vállon pihennek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 8:12 pm

* Nagy lendülettel néz körül a szobában, a fejét majdnem beveri az egyik alacsony csillárban,ami hangos koppanással lengedezik tovább.* - Bocsánat.. Berendezés marad. * Mosolyog, de csak úgy magának, és közben elindult a polcok felé.Kikerüli a papírgalacsinokat és a könyvet pakolgató leányzót.* - Nocsak, mi ez a rendetlenség, ez nem rád vall. * Válaszolja, miközben a könyvek címeit nézegeti.* - Te.. megnyugtatsz.. * Válaszolja de nem néz hátra a lányra, csak a berendezést analizálja továbbra is. A szeme megakad a Hatalom mindenek felett című könyvön, és a nemesen ívelt ajkak mosolyra húzódnak.* - Nem is te lennél. * Nyúl nagy lapátkezével a könyvért, de szerencsére nem ver le semmit és sikeresen átlapozgatja.* - Négylevelű lóhere? * Kérdi elkerekedett szemekkel.* - Én soha nem találtam még egyet sem.. Mondjuk nem is kerestem. * Mondja és visszacsukja a kötetet. Az alapvető bestiatan neki is megvan otthon a könyvtárukban, nem egyszer átlapozgatta már, de imponáló, hogy hasonló az érdeklődési körük,és annak ellenére, hogy jól ismerte a könyvet mégis beleolvasgat.. na, de kiesik egy családi fotó. Ex lehajol érte és jobban szemügyre veszi.*
- Hasonlítasz anyukádra. * Mondja miközben a képet nézegeti, és a lányra pillant. Gyorsan a helyére pakolja a dolgokat. Ev közben felvesz egy garbót a földről.* - Érzem rajtad, hogy valami nincs rendben.. mintha. vibrálnál ahogy a közelemben vagy. * Mondja és elég közel sétál a lányhoz, talán zavaróan közel, de csak pár másodpercig, mert utána ő is lehajol a földre és a lány kezébe ad egy papírgalacsint, segítve ezzel a rendrakást.* - Miért oly szörnyűek azok a levelek amiket otthonról kap az ember, furcsa.. * Válaszolja, és felkap a földről még egy galacsint, kihajtogatja és elolvassa a tartalmát, már ha van neki.* - Kérőt?? Miféle kérőt? * Kérdi kissé élesebben, jó a hallása, biztosan nem értette félre. Éppen az asztalnál ült amikor a lány odasétál hozzá, egy bocsánatkérés kíséretében minden átmenet nélkül az ölébe ülve átöleli. Ex elejti a kezéből a papírgalacsint és ő is átkarolja a lányt.A haja olyan hosszú, hogy a szőke tincsek végigsiklanak az ujjai között.* - Miért... Miért kérsz bocsánatot?
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 7:54 pm

* Kicsit meglepődött, hogy a fiú karddal a kezében ácsorgott, így már nem is olyan alaptalan, hogy a bal kezében már készenlétben volt a pálcája a váratlan vendég számára. Azonban Exanban bízik, ezért se veszi komoly fenyegetésnek a pengét, még akkor se a tisztában van vele, akár egy suhintással kettészelhetné piciny buksiját. Becsukja Exan mögött az ajtót és elkezdi összeszedegetni a földről a könyveket, ruhákat és papírgalacsinokat amik jelenleg szanaszét vannak. * -És ezt pont nálam keresed? * Viccelődik a lány, persze lehet nem kellene, mert ha morgós kedvében van a tünde akkor kevésbé találja szórakoztatónak az iménti mondatot. Nem áll szándékában rászólni a fiúra, amiért a holmijai között kutakodik. Nincs mit, takargasson, legalábbis először úgy gondolja. Két könyv van ami meglepetést tartogathat, az egyik a "Hatalom mindenek felet" miben egy négylevelű lóhere bújik meg, míg a másik az "Alapvető Bestiatan" miben egy családi fotó rejtőzik. Evangeline három évesen a szüleivel, abból az időből mikor még minden rendben volt. * -Csak én vagyok jelenleg, mint azt láthatod. * Válaszolja, felvéve egy garbót a földről, összehajtogatja és az ágyra dobja. A paprlapokat a kukába kellene dobnia, de még nem képes rá, talán jól jöhetnek. Vívódik egy ideig aztán mégis mindet kihajítja. Exan ekkor érdeklődik a levél felől. * -Ami azt illeti szinte biztos hogy elutazom a nyárra és szinte soha semmi nem sül ki jól ha levelet kapok. A nagyanyám valami kérőt emleget abban a nyamvadt, szépen megírt cukormázas átokban. * Kicsit indulatossá vált, ahogy a ruhákat rakta be a szekrényébe és a mondat végére becsapta a szekrényajtót. Sóhajtott egyet lemondóan. * -Megértelek. * Tekint együtt érzően a tündére és az ágyra ül, aztán a fiúra pillant. * -Ne haragudj. * Exan nem értheti a véla mire gondolt, de a mondat után egyből odalépett a fiúhoz az ölébe ült és átölelte. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 7:35 pm

* Evangeline észrevehette, ha Exan nem is, hogy kardjával a kezében ácsorgott a küszöb előtt. Az elsétáló diákoknak mókás lehetett, de nem hagyta inkább otthon a játékszerét, hiszen ki tudja miket művelnének vele az őrültek. Ha már tokját elhagyták így szabadon kellett végigsétálni a vele a folyosón. Nem is kellett sokáig várnia, máris meglátta a szőke angyal arcát és be is invitálta Exant, miközben válaszolt a lány kérdésére.* - Egyik sem.. Csupán nyugalmat kívánok. *Válaszolt, s közben körbenézett a szobában, már volt itt, de csak egyszer és idegen környezetben mindig feszélyezve érzi magát.* - Vannak itthon rajtad kívül? * Kérdi és ledobja a bőrdzsekijét egy szék háttámlájára, és futtában észrevesz egy borítékot. Evangelinére pillant.* - De jó, kaptál levelet otthonról? Tán mégsem utazol haza? * Kérdi és közelebb sétál a szőkéhez, aki kissé mintha feszült lenne, de ez csak egy megérzés.* - Mit csináltál mielőtt jöttem? * Kérdi és elindul felfedező útján a szobában. Odamegy egy polchoz és nézegeti a rajta lévő könyveket, tárgyakat, akármilyen kis számára érdekes dolgokat analizál, talán nem illik és tudja is ezt ő nagyon jól, de kíváncsi. Ev nem várt vendéget amit Exan nem is nagyon bánt.* - Nem bírtam otthon maradni. * Mondta miközben leült egy székre, és olyan pillantást vetett a lányra, hogy az egyből levághatja, hogy bizony a szokásos bulizás miatt menekült el otthonról a fél tünde.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 7:19 pm

* Jelenleg a Keselyű hálóban is érdekes állapotok uralkodnak, szanaszét heverő könyvek és összegyűrt papírlapok mindennek a közepében pedig egy idegesen fel alá járkáló fél-véla. Eva íróasztalán, egy arany boríték és egy míves kézírású levél fekszik érintetlenül. A levél pecsétjén egy nemesi címer díszeleg, ami arról tesz tanúbizonyságot, hogy a családjától jött a levél. Mi tagadás felzaklatta a lányt a levélben foglaltak, nem gondolta volna, hogy valaha is ilyesmit várnak el tőle. Egyáltalán miből gondolja a nagyanyja azt, hogy belemegy a játékba? ~Mert van benned kötelességtudat.~ Válaszolja egy hangocska fejében, mire belerúg a földön heverő galacsinok egyikébe. Mivel a szobájában tartózkodik már egy ideje nincs nagyon kirittyentve, egyszerű szürke pólót és térdig érő farmernadrágot visel. Haja félig kontyba van, piros hajgumival kötötte csak fel mikor nekikezdett az íráshoz. Meglepődik a kopogtatáson, jobb kezével nyitja ki az ajtót, baljában pedig pálcát rejtett a háta mögé. Meglepődik mikor Exant pillantja meg a bejárat előtt. * -Nocsak. Üdvözöllek Vitéz uram. Kosztot és kvártélyt kívánsz? * Azzal beinvitálja szerény ki hajlékába a fiút. * -Bocsánat, nem vártam vendéget. Nem mintha bármikor is vártam volna. * A második mondatot csupán az orra alatt morogta el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 7:08 pm

- Őrültek! * Kiáltotta Exan. A csíkos boa hálóban most is hatalmas bulit rendeztek az ott lakók és talán most minden eddiginél is jobban túltettek magukon. Sawier is hozta a formáját meg volt már a kellően illuminált állapota és majdnem a mellette álló ében hajúra esett. Exan pedig udvarias, de inkább félreállt, hogy a fiú aztán padlót fogjon. Exan csak a plafont nézte kínjában, valahogy nem tudta most kézben tartani az eseményeket, egyedül akkor lett idegesebb amikor meglátta az egyik őrült kezében a kardját, de akkor már késő volt s a függöny jellegzetes textilhanggal szakadt. A hideg kék tekintet ha ez lehetséges minden eddiginél is jegesebben pillantott a szoba népére.* - Elmegyek! * Egy pillanatra rászegeződött minden tekintet utána pedig hangos kacagásban tört ki a társaság. Exan a vállára vette fekete bőrdzsekijét, és valami kellemesebb társaságra vágyott, így hát gondolkodás nélkül vette az irányt a fél véle szobája felé. Viszont az ajtó előtt megállt egy pillanatra. Habozott.* ~ Mégis mit mondhatnék? Miért jöttem? ~ * Vacilál egy picit de aztán határozottan kopogtat hármat az ajtón.Remélve, hogy Evangeline fog neki majd ajtót nyitni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Wendaline
Diák
Sophie Wendaline


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 2 Tek4f910bc69046f3585866

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 24, 2012 12:19 pm

*A vörös hajú lány könnyű léptekkel szeli át a folyosót, tekintetét végigfuttatva az ajtókon. Néha odaköszön egy-egy festménynek, és magában kuncog, ha véletlenül elcsíp egy-egy szót az elmélyült beszélgetésekből. Végül megtorpan az egyik ajtó előtt, és a kezében szorongatott papírdarabra pillant, amire olvashatatlan betűkkel, hanyagul ez van firkantva: Keselyű háló. Mosolyogva zsebredugja a cetlit és belép az ajtón. Egy kisebb szobában találja magát, és gondosan megvizsgálja a helységet. Van ott egy hűtő, asztal, néhány szék, és egy nagy ablak. Néhány másodperc álldogálás után benyit a jobb oldalon nyíló szobába, és egy boldog mosoly kúszik az arcára.* ~ Szóval ez lesz a szobám... A végleges szobám! ~ *Négy ágy közül az egyiken még nem aludt senki, és a mellette lévő éjjeliszekrényre sincs semmi se pakolva. Sophie lerakja az ágy mellé a bőröndjeit, és a függönyt elhúzva kipillant az ablakon. Néhány perc bámészkodás után úgy dönt, kipakolja a cuccait. Nincs sok ruhája, ezek mind a szekrénybe kerülnek, és a néhány otthonról hozott holmi pedig a kispolcra. Mosolyogva fordul vissza és még egyszer körbetekint a szobában, majd becsukja az ajtót, s otthagyva a Keselyű hálót lemegy a lépcsőkön.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 10:34 pm

*Megtörölte kezét a törölközőbe, hogy ne legyen krémes minden amihez csak hozzáér, azt pedig, hogy a csíp a krém Eva el is felejtette, mert ő ezekkel a dolgokkal már nem foglalkozott annyira. Ahogy a fiú belenézett a szemébe a gerince mentén végigfutott a hideg. * -Igen...Kvittek vagyunk. * Válaszolta halovány félmosollyal a száján. Azt viszont meg kell hagyni, elég furcsa konfliktussal békültek ki, de ehhez is érteni kell valakinek. Kicsit feszülten várta a választ, kíváncsi volt arra amit a másik mond. Talán eddigi élete során négyen látták az sérülést, köztük van Exan is. Azt, hogy a tünde nyelt egyet rossz előjelnek tekintette a félvéla és már számított arra, hogy a rosszabbik választ kapja a feltett kérdésére. Ezért is szemei kíváncsian szegeződtek a vitéz úrra aki mégse sejtelmei szerint válaszolt. Elgondolkodott egy fél pillanatra mielőtt válaszolt volna.*
-Nem szoktam elbűvölni az embereket, ritkán használom szándékosan a vélavarázst. Ha nagyon nagy bajban vagyok és tudom hogy kiment, csak akkor. * Válaszában érződött, hogy picit sértette az a gondolat, miszerint bárkit is akármikor elbájolna kedvtelésből. Persze a Jeniliában használta párszor, de az is más volt. Viszont ahogy elnézte Exant, különös volt a számára hogy a fejét lehajtja. Nem akarta és nem is tudta kifaggatni, mert mintegy varázsütésre az ifjú felpattant. A vélalány meglepetten nézett rá, intett neki és utána szólt, hogy elköszönjön. Csodálkozva nézte az ajtót még akkor is mikor ismételten benyitott, hogy újfent eltűnjön mögötte. Mosolyogva vetette a hátát a szék támlájának, épp csak langyos teáját gyorsan elfogyasztotta, lefürdött, pizsamát húzott. Kellemes érzés volt végre ágyba bújni, egy ilyen hosszú nap után. Magához ölelte a maciját, amin egy szokatlan de ismerős illat terjengett. ~Biztos azért mert megfogta~ Gondolta a lány s álomra hajtotta szőke buksiját. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 10:14 pm

* Úgy tűnik végletekben játszunk, hol eluralkodik a düh és a méreg, hol pedig a kellemes baráti hangulat lesz úrrá, mintha mi sem történt volna. Mikor közli, hogy macival szokott aludni, kicsit elmosolyodik, közben már Eva érkezett is a gyógyító krémmel ami kicsit csípett, de ezt észre sem lehetett venni a tünde arcán, nyugodtan ücsörgött a széken amíg Eva tevékenykedett, egyáltalán nem fájt neki viszont kellemes volt ahogy Eva hozzáért. - Most kvittek vagyunk. * Néz a zöld szempárba, hogy egyetért e, talán vehető ez most már a békülés jele ként is. A nem riasztott kérdés hallatán valóban nem tudta először mire gondol a lány, de aztán kiderült, hogy a sebére céloz nyelt egyet és elgondolkodott, valószínűleg, ha a lány nem fektetne ekkora hangsúlyt a rejtegetésbe a fiú észre sem vette volna, kíváncsian a lány kezére pillantott, hogy az be van e kötve vagy most már nem rejtegeti. - A sebed, nem változtat a külsődön ... ettől nem vagy kevesebb mint más, egyébként meg fél véla vagy, tulajdonképpen azt bájolsz el akit csak akarsz... * kicsit lesüti a szemét mert eszébe jut, hogy régen volt egy véla barátnője aki elbájolta őt elég hosszú ideig, aztán egyszer csak eltűnt és a hatása is vele együtt. De ez olyan régen történt már majdnem egy emberélettel ezelőtt. Viszont elég későre járt, Exan észbe kapott felállt, és ing nélkül elindult az ajtó felé, már kicsit álmos volt és a lány is biztosan elfáradt már, még köhögött egyet kettőt, a hideg víztől talán beszerzett egy újabb megfázást a ruha kupacot az ágyon hagyta, és elindult kifelé a folyosón. Még visszafordult , hogy elköszönjön, aztán becsukódott mögötte az ajtó. Újból kinyitja .. - Ja és köszi a teát! Jóéjt!. A folyosón léptei vízhangzódnak majd egyre jobban elhalkulnak.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 9:43 pm

*Érdekes volt, hogy még mindig hol élcelődtek egymással máskor pedig mintha semmilyen nézeteltérésük nem lett volna. Talán mindkettejük számára ugyan olyan zavaros ez az egész, pont azért mert apróságokon rágódnak. Ami viszont Evangeline számára a nap csúcsa volt, hogy látta a maciját a tünde kezében, elkobozta és a helyére tette a plüsst. Igaz, amit a fiú mondott nem hangzott sértésnek a lány számára mégis kicsit rosszul esett. Pedig nap mint nap azt az oldalát mutatja ki amit a fiú is látott.*
-Nekem is vannak érzéseim, és nem is állnak olyan távol másokétól. * Hisz mindenki szeretni akar valakit és arra vágyik, hogy viszont szeressék. Ezek a dolgok az emberek természetes vonásai közé tartoznak. Mikor a fiú engedelmeskedik neki, akkor Eva megtörli azért még egyszer törölközővel azt a részt ahol akaratlanul is végigkarmolta.* -Igen, maci. Azzal szoktam aludni, de ezt gondolom kitaláltad. * Válaszolta nemes egyszerűséggel a leányzó. Leveszi a tégely fedelét és az asztalra teszi, ujjvégeivel felvesz egy keveset és elsőre egyből az apró pirosló csíkokra keni. Feltehetően így hideg lesz a fiú számára, de a lány ezt is akarta, majd lassan végig bedörzsöli az egészet. Ujjaival érezte Exan vállán és hátán az izmokat, azok között húzta végig olykor finoman a kezét játékosan. Most közelebbről is szemügyre vehette a fiú tetoválását, amit már látott, révén hogy már két pólót is leszaggatott a fiúról. Ahogy a fiún lévő művet szemlélte elméjébe tolakodott egy kérdés. Vívódott egy darabig, s úgy döntött nem tesz fel, de ajkai már meg is formálták az, s torkából akaratlanul is feltört a szó. Tényleg van valami abban, hogy a saját területén szabadabb az ember.*
-Nem riasztott meg? * Majd rájött, hogy kicsit pontatlanul fogalmazott és lehet a másiknak ötlete sincs mire gondolt.*-Amit a karomon láttál, az nem váltott ki belőled… * ~Undort~ Fejezte be gondolatban a kérdést, soha nem tudja, mi lenne a jobb. Mikor gyerek volt és senki se törődött azzal, hogy elrejtsék az égési sérüléseit mindenki szörnyülködött azon milyen csúnya. Részben ezért is döntött úgy, takargatni fogja ha csak teheti. Persze találhatóak apróbb, észrevehetetlen vékony kis sérülések a testén. Mint például amit a nagyanyja macskája okozott a bal kézfején, azt senki nem szokta észrevenni, de ami a jobb alkarján húzódik jóval visszataszítóbb. Pedig még a félvélákra is azt szokták mondani, hogy szépek. Gondolataiból a másik válasza rángatta ki, így abba kellett hagynia a fiú vállának simítását is, hisz a krémet rég felkente. Csupán elbambult és a mozdulat megmaradt.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 9:26 pm

* A lány egészen más arcát mutatta ma meg, bár otthon saját környezetben mindenki elengedi magát, Exannak tetszett, hogy a lány civakodása és a távolságtartás is mintha megszűnt volna. A tea megjelenik az asztalon, de Exan figyelmét jobban eltereli más most. De azért ő is elkezdte megcsinálni a teáját, talán kicsit több cukrot is tett bele, mert közben más felé nézett... Úgy tűnt megszűnt a harag ha csak egy kis időre is, és mintha Eva is most megnyílt volna, bár ez lehet, hogy másnapra el is felejtődik és marad minden a régiben. Eva is megnézi a ruhákat, és hangos nevetésben tör ki, ami igazán meglepő, szívből jövő nevetést nem igazán lehetett hallani tőle, nevetésén kicsit mintha érződött volna véla vére, Exannak furcsa érzése támadt, belekortyolt teájába ami kicsit túl lett cukrozva mert figyelmetlen volt de nem szólt semmit. Eva tevékenykedett valami még a szobában Exan a teázás közben csak egy guruló macira lett figyelmes, egy ideig alig hitt hideg kék szemeinek, meg is dörzsölte, hogy jól lát e, de a maci továbbra is ott maradt, ~ Nahát a komoly külső milyen érzelmes belsőt takar~ mosolyodott el magában, hiszen amikor megismerte Evát egy kimért, komoly nőnek gondolta. - Egy maci? * Odasétált és felvette nagy kezeivel a kis plüsst, majd Evára nézett utána a macira majd megint ugyanezt kétszer. - Nahát soha nem is gondoltam volna rólad, hogy egyáltalán érzelmeket táplálsz valami iránt. * Nem sértésnek szánta, inkább kellemesen csalódott. Közben Eva kezében egy krémmel közelített, hozzá és mondta, hoyg vegye le a felsőjét, habozott egy kicsit, a virágos és a hawaii mintás felsőre nézett, de engedelmeskedett pólóját ledobta az ágyra a többi kupac mellé, és megmutatta Eva művészi alkotásait a nyakán és a vállán. *
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 9:06 pm

*Mostani öltözéke nem kimondottan nőies, de még mindig jobb mintha fázna. Persze az is benne van hogy most Exan jogosan piszkálódna vele, ám megkockáztatja azt is a félvéla, hogy a mai napra mindkettejüknek elegük lett a zsörtölődésből. Idővel a tea is megjelenik halk pukkanás kíséretében, a szobában lévő kerek kis asztalkán feltűnik egy tálca, rajta két bögrével, cukorral és igazi citromokkal. Sőt még a teáskanna is rajta van, amiből kellemesen gőzölög ki a cseresznyetea, Eva egyik kedvence. A fiú közben helyet foglalt, Evangeline is felállt és megcsinálta a teáját, most csak zokniban mászkált. Beleszimatolt a kellemes italba, hogy aztán finoman ajkaihoz emelje és óvatosan kortyoljon bele. Elkapta a bőgrét, hisz türelmetlen volt és megégette a száját, így inkább letette az asztalra azt és Exan mellett foglalt helyet, figyelve mit alkot a ruhákkal.*
-Ne haragudj, épp pánikolta. * Kicsit csípősen felelt, de aztán hangszínt váltott. Könnyedebben válaszolva, halkan * -Rettegek a víztől. Azért nem tudok úszni. Sajnálom a vállad. * Valahol még önmagát se értette miért vallja be ilyen őszintén, talán mert már úgyis tudja. Mihelyst a rózsaszín darabhoz ért, maga elé emelve, a véla leányzó hangos életvidám kacagásban tört ki. Gondolatban már elképzelte benne a fiút és az arckifejezése sem volt utolsó. Minden pénzt megért ez a jelenet és olyan jóízűen nevetett, hogy megérte abbahagyni. Mikor már úgy tűnt elhallgat fel-felkuncogott még egy picit. Azonban a fiú kérdésén megilletődik, nem számított rá, hogy rákérdez és önkéntelenül is az oldalához ért. *-Jól, szépen gyógyul. Nem volt mély a seb és már alig lehet látni. * Az ágyához lépett, amit teljes egészében egy pléd fedett, a párnák helyét a dombocskákból lehetett tudni. Mégis ahogy Eva az ágyon keresztül az éjjeliszekrényének fiókjában kutatott kiesett valami a takaró alól. Evangeline egyetlen plüssmackója. *-Egy szót se Frostburn. * Hangzott a lánytól a viccelődő fenyegetés, miközben kezében egy tégely jelent meg. * -Vedd le a felsőd, van egy jó krémem a sérülésekre. Igaz bárhol lehet kapni, de a karmolásokra a válladon tökéletes. * Megint eszébe jutott mikor az üvegszilánkoktól sebes kezét gyógyította.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 8:44 pm

* A spanyol fal mögött hallatszott Eva visszavágása, Exan vállvonva elmosolyodott.Megérintette hasfalát ott ahol már csak a gyógyult heges sebhely maradt. - Ja és össze is vagyok karmolva, jó hosszú körmeid lehetnek. * Válaszolta még mindig az ajtófélfához dőlve, amikor Evangeline egy kicsit hangosabban szólt valakinek, Ex először azt hitte, hogy talán a szobatársának szól, de csak egy ártatlan házimanó jelent meg a szobában. Eva is előbukan a spanyol fal mögü lés utasítást ad a manónak, aki rögvest teljesíti is a véla lány parancsait, valahonnan szervált komplett ruhákat amik megjelentek Eva ágyán. Ex csak pislog egy ideig majd közelebb sétált és felemelt egyet, kétli, hogy jó lesz rá a méret de azért megnézi az összeset. Ezen kívül a házimanó ízlése is kifogásolható volt. A kis manó megszárította a fiút, Exan le is guggolt hozzá, hogy megköszönje neki. Már el is illant, hogy aztán teával szolgáljon nekik. Exan bizonytalanul ácsorog még egy kicsit, majd leül egy székre amit közelebb húz a ruha halmazhoz. A pólókat lapozgatva egyre vidámabb lesz a mosolya főleg miután megpilantja a rózsaszín virágos pólót.- Igazán köszönöm nagyon kedves. * Mondja nevetve miközben magához fogja a pólót, na persze nem szerzi meg Evának azt az örömöt, hoyg felveszi, mert a végén még kinevetné. - Nem kell semmi, már megkaptam ami kellett. * Mondja mosolyogva, majd hirtelen komolyba vált át, eszébe jutott, hogy végülis most valami haragféleségbe vannak. Megköszörülte a torkát, letette a teát az asztalra és felállt. - Öhh , hogy van a sebed? * Kérdi a lánytól, kicsit zavarban van a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 8:23 pm

*Nagyon furcsa volt így öltözni miközben más is ott van, ezért csak picit később kezdett hozzá nem egyből, ahogy a spanyolfal takarásába ért. Hallotta ahogy a fiú végül közelebb merészkedik a szoba belsejébe. Evangeline pálcával szárította meg a saját haját így kicsit értetlenkedett minek a fiúnak bármi is. Azonban előbb másra reagált.* -Félelmemben és még csak nem is tetszett a látvány. * Gonoszkodott kicsit hozzá a szőkeség miközben vizes ruháit egy kosár mélyére süllyesztette, ahonnan a manók szokták elvinni, kitisztítani. Erre eszébe ötlött egy gondolat, talán bejön. Kicsit hangosabban a megszokottnál szólalt meg.* - Prixi! Prixi gyere elő! * Nem volt benne biztos, hogy a manó meghallja hiszen csak alkalmanként reagál az ilyen jellegű hívására. Pukkanás hangzott és egy apró koszos párnahuzatba bugyolált manó jelenik meg, nagy kék dülledt szemekkel. Eva kilép a spanyolfal mögül, szürke fenékid érő kötött pulcsiban, alatta egy fekete pólóval és sötétkék szövetnadrágban. *
-Prixi tegyél rendet *Mutatott a padlóra* És szárítsd meg az urat, teljesen. Sőt szerez neki ruhákat. * Nézett Exanra aki kicsit érdekesen festett így, de Evának mégis tetszett a fiú hosszú fekete haja. A manó három csettintéssel megoldotta a dolgot. Eltűnt a sár és a víztócsa, a tünde ruhástól mindenestől megszáradt, majd Evangeline ágyán egy adag férfi ruha jelent meg. *-Még valamit kisasszony? * A manónak nagyon vékony, kicsit rekedtes hangja bántotta a lány fülét. *-Két nagybögre teát és elmehetsz. * Adta az utasítást azzal a picit lény eltűnt, amint elkészül a kívánt italokkal azok majd megjelennek egy halk pukkanás közepedte. A félvéla becsukja a szekrénye ajtaját, eddig volt lehetősége Exannak nézelődni benne. Azzal leül a saját ágyára igaz van szék is, de ott kényelmesebben érzi magát. *-Ülj csak le ahóvá tetszik, a manó mindjárt küldi a teát. Igaz nem kérdeztem, de gondolom kérsz.* Némi szünet után folytta.* Át is öltözhetsz, ha szeretnél, de ettől függetlenül kapsz még egy pólót. * Vigyorodott el Evangeline hiszen azt rózsaszín alapon piros virágmintás pólót amit kinézett lehet nem szívesen hordaná a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 8:00 pm

* Exan unottan lépdelt a folyosón, az utat összecsöpögtette a vizes ruhája. Eredetileg a saját szobájába indult, de eszébe jutott, hogy ott hatalmas nagy rendetlenség van hiszen a szobatársai nem éppen a tisztaságról híresek. A szobájuk úgy nézett ki mint valami vihar verte szobának nem mondható helyiség lenne, minden felé ruhák szétdobálva zoknik, cipők, szennyes és egyetlen egy rendezett sarok ami Exané, az számított csak tiszta övezetnek. Azonban Eva elé vágott, Exan megállt saját szobájának ajtaja előtt, majd nézte a lányt ahogy tovább halad, utána eredt.. Eva benyitott szobájába, pár perc múlva előkerített három törölközőt, az egyiket Ex kezébe nyomta, aztán kezdődött elölről a civakodás. - Ki kukkolna... nem tudom ki szaggatta le rólam a ruhát az erdőben.. * Vágott vissza unottan, közben jobban szemügyre vette a női területet, igen határozottabban rend volt itt mint az ő szobájában, nem csoda, hogy ő alig tölti otthon az idejét, nap közben mindig mást csinál csak aludni jár haza.
- Amúgy meg jössz két pólóval. * Nem mintha nagyon földhöz vágta volna a fiút, ha vennie kéne még ruhát magának, de az pont az egyik kedvence volt. Megállt az ajtóban nem lépett beljebb, csak az ajtófélfához támaszkodott és megtörölgette fejét a törölközőbe. Eva eltűnt a spanyol fal takarásában , azalatt jobban szemügyre vette a berendezést, ácsorgott egy kicsit, majd beljebb merészkedett, és megkérdezte a lányt. - Hajszárítód van? * Kérdezte és már sejtette, hogy merre találja de azért megkérdezte. Már csak azért sem került beljebb mert cipője sáros nyomot hagyott volna a szőnyegen, lehet, hogy ezzel megspórolt magának egy újabb pofont.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:43 pm

*Nem is koncentrált arra, hogy merre tartanak, csak a fiút követte végig a lépcsők és folyosók során. Majd egy hirtelen ötlettől vezérelve a Exan elébe vágott, gyors léptekkel indult meg. Fogalma se volt róla, a másik követni fogja-e végig avagy sem, mindenesetre igyekezett felfelé a lépcsőkön. A második emeletnél azt hitte el fog menni a saját hálószobájának irányába, azonban a mögötte haladó lépteinek a sora nem szűnt meg. Határozottan és céltudatosan haladt végig a lányok folyosóján, egyenesen a Keselyű hálóba. Halkan nyitotta ki az ajtót és bekukkantott a saját hálószobájába, nem látott bent mást az ő részükön, így amennyiben Exan továbbra is követi nem fog senkit se zavarni. A négy ágy közül Evaé, a balra a legszélső volt, az többiek éjjeliszegkérnyén lehetett látni személyes holmit vagy ilyesmit, de a félvélájén még csak hasonlót se. Az ágy végébe dobta a táskáját, három lépéssel pedig a szekrényénél termett. Abban szépen rendezve voltak a ruhák, külön a mugli, a talárok, az elegáns és azok amikben olykor a Jeniliát látogatta. Három törölközőt vett elő és ebből egyet az ágyára terített másikat Exannak adta, míg az utolsót magánál tartotta.* -Már nem elégedsz meg azzal ha kukkolsz, követsz is? * Nem lehetett igazán eldönteni, viccelődik avagy piszkálódik mert hangneme annyira vegyes volt. Szerencsére kellemes meleg idő volt a szobában, Eva csak magára terítette a törölközőt és egy pokrócot húzott elő a szekrénye aljából. * -Tessék, szárítkozz meg, melegedj át. * Azzal átadta a fiúnak a meleg anyagot, ő maga ismételten a ruhái között kutakodott. Összeszedett néhányat majd zavartan a fiúra pillantott és a sarokban lévő spanyolfalra mutatott, amin nem lehetett keresztül látni.* -Én átöltözök. * Jelentette ki és elvonult.*
Vissza az elejére Go down
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 2 3ea5594

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:35 pm

*Lavena a rövidke kis barátkozás után elindul szobája felé. Csöndben kinyitja az ajtót, hátha valaki alszik. Az ajtó kicsit nyikorog, ezért felgyorsítja a nyitást. Hirtelen visszacsukja, de nem csapja be. Elsompolyog az ágyáig, lefekszik, előveszi a Naplóját, leírja benne a mai napját, élményit és a rossz dolgokat is próbálja összegyűjteni, de olyat nem tud most írni. Becsukja a könyvet, elrejti titkos helyére, majd szépen átvedli a szép estélyi ruháját pizsamára, lefekszik és várja a következő napot. Ez a második nap, hogy itt alszik, ma nem tud elaludni, nyilván az újdonságok miatt. Hempereg, forgolódik, de sehogy sem megy neki. Végül 1 óra múlva sikerül neki elaludni....*
Vissza az elejére Go down
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 2 3ea5594

Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 6:21 pm

*Lavena elszomorodik, hogy nem is volt semmi ebből az ottalvós buliból* -Rendben, Szia! *mondja kedvesen, de igazából mérges egy kicsit, viszont annyira nem, hogy haragudni tudjon Molly-ra.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 2 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 6:02 pm

*Elolvasta amit írt,nagyon szép.*-Köszi,ez jól esik! De most megyek szia!

//köszi a játékot.//
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Ajánlott tartalom





Keselyű háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keselyű háló
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: