Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Keselyű háló - Page 3 I_vote_lcapKeselyű háló - Page 3 I_voting_barKeselyű háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Keselyű háló

Go down 
+5
Lavena Theia
Lismine Lockwood
Meriel Ravenwood
Samantha Troops
Kalandmester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Nincskaszt

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:35 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Sophie Wendaline
2. Mila Krasimira
3. Anja Prokofjevna
4. Meriel Ravenwood

A szoba lakói - bal oldal:
1. Lyubov Bolenta
2. Rosalinda Perez

3. Lavena Theia
4. Evangeline Elovics
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 3 3ea5594

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 6:00 pm

*Lavena elővett egy egyszerű, fekete tollat és írni kezdett*"Nagyon örülök, hogy a barátnőd lehetek! Nálad jobbat nem is találhattam volna. Köszönöm minden segítséged!" -Nagyon szép a sárga körömlakk is. Tetszik! *mondta kedvesen mosolyogva, majd odaadta Molly-nak a könyvet, hogy olvassa el mit írt.* -Tessék, olvasd el! És köszi, hogy írtál!*mosolygott a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:55 pm

*Oda adta a könyvet barátnőjének Lavenanak.*-Na milyen? Amúgy szép a lakkod.És te is írj! *mondta a lánynak,és amíg ő ír,Molly elővesz egy sárga körömlakkot,és azzal kezdte festegetni magát.*-Na és milyen könyv ez? Mármint honnan van? *kérdezte a lányt,majd odahajol hogy lássa mit ír.Lavena igazi gyöngybetűkkel ír.*-Na had lám mit hoztál össze!!!!!!!!

//bocsi hogy rövid,nincs ihletem//
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 3 3ea5594

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:46 pm

*Nézi, hogy Molly mit ír, de nem lát semmit a kezétől. Elveszi a köröm lakkot és babrálni kezdi, piszkálja, játszik vele. Aztán lecsavarja lassan a kupakját és elkezdi festegetni a körmeit. Nagyon szép színe volt a lakknak, de nem Lavena stílusa. Nem szereti a rózsaszínt és ez az volt, ráadásul csillogott. Ez most valamiért tetszett neki, de ha ezzel kifesti a körmeit, akkor nem úgy néznek rá. Azt hiszik szereti a rózsaszínt. Megrázta a fejét, most ő ki akarja festeni, nem fogja érdekelni mások véleménye. Egyébként is, semmi köze nincs senkinek az ő személyiségéhez, míg meg nem ismerik annyira, hogy már nagyon jó barátok legyenek, mint Molly-val.* -Na készen van? *kérdezi a lánytól.* -Már kíváncsi vagyok mit írtál! * Na mutasd!* -mondta mosolyogva és elvette a lánytól a könyvet, miután leírta*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:32 pm

*Az emlékönyvet elveszi,és előveszi a csillogós tollát,és írni kezd.

Kedves barátaim,akik olvasni fogják ezt a bejegyzést!


Nagyon jó barátaim vagytok,és nagyon szeretném megörökíteni ezt a csodálatos pillanatot.
Itt van a legjobb barátnőm,ahogy Lina is az,és együtt mulatunk úgy,mint régen.
Hát kell ennél több egy embernek?
Nekem nem.

Mollyson Willbert


(későbbiekben: Alexanrda Firenze)
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 3 3ea5594

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:25 pm

*Lavena megijedt az ijesztegetés miatt* - Hé de bolond vagy *nevetni kezdett, majd mondta* -Nekem Daniel Dragos tetszik....Nagyon cuki és helyes....Remélem nem csak barátok leszünk a későbbiekben* -kuncogott és elpirult. Csend volt....Lavena hirtelen megijesztette Molly-t, aztán nevetni kezdtek* - Hmm...Finom a csoki és a baracklé is* mondta mosolyogva, majd öntött egy Molly-nak is. Közben elővett egy könyvet, amiire rá volt írva, hogy EMLÉKKÖNYV.* -Írnál majd bele? Te vagy a legjobb barátnőm...Nem mondhatsz ellent! *mosolygott és odaadta a könyvet Molly-nak.*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:19 pm

*Az ölelésre visszaölel.*-Én is! *majd mire azt kérdezik tőle hogy ki tetszik neki itt a suliban,kicsit elpirul és a lány fülébe súgja.*-Chris Willer! Nagyon cuki fiú,ráadásul még jóképű is! *mondta majd most ő kérdezett.*-És neked ki tetszik? *kérdezte.Lavena válaszára nagyon kíváncsi volt,mert még egyszer sem mondta el.*-Na szerintem kezdjük a bulit! *majd levett két hálózsákot a szekrény tetejéről,a kis táskájából körömlakkot,Lavena minihűtőjéből két darab csokit,és két pohárra való barack levet.*-Oké,szerintem kész van minden.Vagy várj nem is! *majd lekapcsolta a villanyt,és ijesztgetni kezdi Lavenat.*

Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 3 3ea5594

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:10 pm

*A lány Molly-ra nézett.Csodálkozott...* -Miattam nem mentél a bálba? Tényleg?! Jaj, de aranyos vagy! Én meg azért nem mentem, mert még új vagyok és nincsenek barátaim, csak te, meg még van 3, de ők meg mással mentek. Van egy srác is, nagyon aranyos, vele ismerkedtem meg legelőször itt, a suliban. Egyébként nagyon tetszik az iskola, csak még nem nagyon tudom, mi merre van. Az ottalvós buliban benne vagyok. Neked van olyan srác, aki tetszik? *kérdezte mosolyogva Molly-t miközben felállt az ágyról. * Jajj, had öleljelek már meg! *majd ölelés közben odasúgta a fülébe:* -Hiányoztál! És szeretlek...Mármint egy barátot... *kuncogott közben. *
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 5:02 pm

*Rámosolygott a lányra.*-Örülök hogy valóra vált az álmod.*mondta a mosolygást abbahagyva.*-Nem mentem a bálba.Szerintem te fontosabba vagy mint a bál.*majd sóhajtott egyet.*-Nos,eddig mi tetszik a mi varázssulinkba,a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában? *kérdezte kigubbasztott szemekkel.*-Amúgy mit csináljunk? *sóhajtott megint egyet.*-Mert egész idő alatt nem beszélgethetünk.*Majd itt egy kis szünetet tartott.*-Mondjuk..Egy kis ott alvós buli? Ha már nem tudunk a közeljövőben pizsama partikon réstvenniamin mi vagyunk.Vagyis ezt csak te mondtad.Na mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Lavena Theia
Diák
Lavena Theia


Főkarakter : kocsis.marcsi@hotmail.com
Hozzászólások száma : 96
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Keselyű háló - Page 3 3ea5594

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 4:51 pm

*Lavena éppen pihent az ismerkedések után. Valaki kopogott, majd ki is nyitotta az ajtót* -Jajj Molly! Tényleg te vagy az!? Már mindenhol kerestelek! Örülök, hogy itt vagy! Tudom, hogy először nem akartam idejönni...De miután te eljöttél a suliba, mi elköltöztünk Norvégiába, Dammen-be * mondta szomorúan.* - Ha hazamegyek, és te is, akkor nem fogunk találkozni, csak a következő sulis napon. Megpróbálom megbeszélni anyáékkal, hogy költözzünk vissza, de nem tudom sikerül-e. Milyen szépek voltak azok a napok. Meg a pizsama partik. Azokat imádtam! *mondta vidáman a lány, de benne volt a szomorúság is, mert már nem lesz több ilyen* - Képzeld, anyáék nem engedtek el, elszöktem * eme mondat után lebiggyesztette szemeit a padlóra, majd újra felnézett * - Örülök, hogy itt vagyok. Dammen-ben végiggondoltam ezt az egész Nezabar-os dolgot és ezután csak az volt az álmom, hogy idekerüljek. És ni, itt vagyok! *mondta vidáman a barátnőjének*
Vissza az elejére Go down
Lismine Lockwood

Lismine Lockwood


Főkarakter : nagika20@gmail.com
Hozzászólások száma : 349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Auror
Üzenőláda : Ha szeretnél játszani csak dobj egy üzit Very Happy

Keselyű háló - Page 3 Tek508437ac2362e2096004



Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 4:42 pm

*Molly egyik régi barátnőjéhez jött.Úgy hallotta hogy most már ő is az iskola diákja.Benyitott.*-Szia LAVENA!!! Jaj de örülök hogy itt vagy! Segítek pakolni jó? *Ha a lány igent mond,akkor elkezdi kipakolni a könyveket Lavena polcára,és a ruháit is felakasztja a szekrényébe.Molly azért örült annyira Lavenanak,mert az egyik legjobb barátnője.Leültek minketten az ágyra.*-Mi volt otthon? Zűrös ügyek vagy mi? *Lavena közeli szomszédja volt,és barátságban van Molly szüleivel,így tudhatja mi van otthon Nellondban.*-Amúgy,tudom hogy én mondtam hogy gyere ide,de nem gondoltam hogy meg is teszed! *Mert Lavena eddig nem akart eljönni ide a Nezabar Iskolába,de most úgy látszik hallgatott barátnőjére Mollyra,és eljött.*-Tudom hogy csak pár napja vagy itt,de eddig hogy tetszik a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola? * kérdezte a lánytól, majd reménykedve a szemébe nézett, hogy kap választ az utóbbi kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
http://www.cukianimals.fanoldal.hu
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 5:37 pm

Meriel

*Egy házimanó lép ki az egyik harmadik emeleti szobából, hogy egy másikba siessen át. Kinyitja a külső ajtót, majd a belsőknél Merieléhez lép, és egy rövidke levelet csúsztat be alatta. Utána körülnéz rémült szemeivel, majd egy pukkanással el is tűnik. A levélen gyöngybetűkkel ott a név, a tartalma pedig valóban nem sok.*

Húzós kaland volt, nem tagadom, de hát én meg szívós vagyok. A vérünkből adódik, nem? Ne aggódj, kicsilány, már jól vagyok. Sőt! Már van botom, amivel fejbe tudom vágni a támadókat! Menő, ugye? Szóval nyugalom, rendben vagyok. Majd találkozunk. A.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 9:10 am

*Az egyik ágyon egy sötét barna hajú lány fekszik. Feje köré gömbölyödve pedig egy hófehér hermelin fekszik. Nos, kicsit sokáig aludt a lány az biztos.*~Nem akarunk felkelni?~*teszi fel a kérdést a hermelin, mire a lány csak mormog valamit. Végül egy hirtelen mozdulattal felül az ágyon. Fekete szemei végig siklanak a szobán. Igen most csak ő van itt.*-Remek! Egyedül vagyunk!*mondja a lány, miközben kikászálódik az ágyból. Útja a fürdőszoba felé vezet. Amikor belép csak körül néz, majd a zuhanyzó felé sétál. Szépen kibújik a ruháiból, majd belép a kabinba. A lány meg engedi a vizet.* ~Mikor utazunk?~*teszi fel a kérdést a kis hermelin, mire a lány csak vállat von, de ezt az állat nem nagyon érzékelheti.*-Nem tudom!*válaszolja kissé hidegen. A lány csak elzárja a csapot, majd egy ideig még ácsorog végül egy törölközőt csavar maga köré és kilép a zuhanyzóból. Belenéz a tükörbe. A haját kezdi el igazgatni, aztán újra visszamegy a szobába ott felöltözik, majd leül az ágyra. A hermelin végig követi persze.*-Fogalmam sincs mi lehet ott...*suttogja a lány hideg hangján.*-Rachel még mindig az Istápolyban lehet?*teszi fel a kérdést a daimonak, mire az csak idegesen felugrik a lány mellé.*~Nem tudom, de minek Rachel-nek hívnod a tulajdon anyádat?~*Vonja kérdőre a lányt, mire az csak gonoszan elvigyorodik.*-A tulajdon anyám a bolondok házába van, mert kínozta a saját lányát..*feleli a lány, és ezzel le is zárja a témát. Helyette inkább az ágyon lévő kódexhet nyúl. Ujjaival óvatosan végig simít a köny gerincén, mintha csak dédelgetné talán azt is csinálja. A lány végül csak kinyitja, majd elkezdi olvasni a skótul írott szöveget.*~Sophia! Nincs ott semmi!~*mondja a hermelin, talán kissé idegesen. Igen már kezd kikészülni a gazdája baromsága miatt. A lány csak becsapja a könyvet, majd a hermelinre pislog.*-Majd azt én eldöntöm jó?!*teszi fel a kérdést, majd csak megfogja a hermelint ő maga pedig feláll az ágyról. Sietős léptekkel indul el valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 7:23 pm

*Kis veréb repül az ablakpárkányra, majd a még kissé friss pecséttel ráragasztja az ablak, üvegtáblájára a kis levelet. Éppen Meriel ablakára, így a lány rögtön észre fogja venni, amint bejön. Majd szépen tovareppen. A levél tartalma.*

Drága unokahugom!

Amint tudsz kérlek keress fel, mert a segítségedet szeretném kérni!

Somewhere over the Rainbow...

*Furcsa aláírás a levél borítékán is díszeleg, de Meriel valószínűleg tudja ki írta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 7:42 pm

*-Igen! Nagyon tetszik az iskola.* Jane a bal oldali szabad ágyra néz. Ekkor a csomagjait elengedi az ágy mellé. Ráül az ágyra és érzi, hogy nagyon jókat fog majd rajta pihenni. *-Köszi, most nincs kérdésem.*Mondja Jane.*~Még sok dolgom lesz: kipakolni,átöltözni, megismerkedni a többi szobatárssal.* Gondolja a lány miközben kihúzza a táskáját.*-Viszlát Susan!*Mert látja, hogy Susan már indulni készül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 7:29 pm

*Susan érkezik meg Janennel a Keselyű hálóba.*-Ugyan semmiség ez a dolgom!*mondja a lány aztán csak bök egyet a pálcájával az ajtóra, majd belép rajta a csomagok is belebegnek.*-Nos a Keselyű hálóban fogsz lakni a bal oldalon mivel már csak ott van hely!*mondja neki a lány kedvesen aztán csak ránéz a lányra.*-És amúgy jól érzed magad a suliban?*kérdezi tőle egy mosollyal az is furcsa, hogy a lány mosolyog nah mindegy, most ilyen kedve vagy csak egyszerűen nem akar bunkó lenni. Mindesetre ha van valami kérdése a lánynak akkor válaszol rá.De úgy érzi nincs már szüksége a lánynak rá ezért csak biccent neki majd elindul a kúria falai között*


A hozzászólást Susan Watson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 12, 2010 4:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Nincskaszt

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 05, 2010 9:11 pm

[Meriel - Vasárnap, valamikor az éjszaka közepén]

*Egy manó jelenik meg az említett időpontban a szobában. A kezében egy rajzfüzetet és egy nyakéket tart. Az étkezőben szedte össze, és elhozta annak, akit annál az asztalnál látott. Kissé megszeppenve körülnéz, majd leteszi a két tárgyat az alvó Meriel melletti asztalra, aztán már el is tűnik, egy pukkanással kísérve. Volt manó, nincs manó. Viszont a füzet és a nyaklánc ott díszeleg az asztalon.*
Vissza az elejére Go down
Meriel Ravenwood
Diák
Meriel Ravenwood


Hozzászólások száma : 498
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Morpheus

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 5:47 pm

*Amikor a fiú megérti, akkor hálásan csillannak a szemei, majd, amikor söszeborzolják a haját, akkor egy kicsit azért morcoskodva ellenkezik, de nem vészesen.* -Jó, legyen úgy. Bár szerintem nemsokára találkozok velük. *mondja, miközben a haját igazgatja kissé fújtatva. Amikor elköszönnek tőle, csak int a fiú után, majd, amikor még visszanéz, mintha mondani akarna valamit, akkor hümmögve rédeklődik, de aztán végleg távozik a fiú, és a lány visszatér a dobozhoz..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 5:30 pm

*Csak hümmög a lány szavaira, majd bólint. Még egyszer magához öleli, aztán óvatosan eltolja magától, hogy fel tudjon kelni az ágyról.* - Rendben. Akkor... sok sikert. Majd még találkozunk, hugi. Üdvözlöm a bátyáidat a nevedben, oké? *Összeborzolja Meriel haját, már ha az engedi, majd az ajtó felé pillant.* - Hát... szia. *Köszön el végül, majd az ajtóból még visszanéz egyszer, mintha mondani akarna valamit, aztán véglegesen kilép. Ki, először a közös részbe, majd onnan a folyosóra, és le, egy emelettel lejjebb, a Tigris cápa hálóba. Gabrielhez, Nathanielhez és Chrishez... vissza.*
Vissza az elejére Go down
Meriel Ravenwood
Diák
Meriel Ravenwood


Hozzászólások száma : 498
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Morpheus

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 5:21 pm

-Hát az biztos. *halványan elmosolyodik, amikor kisimítanak egy hajszálat az arcából, miközben végigsimítanak rajta.* -Nem engedném.. Ha ez igaz, akkor nem is voltam az övé, és ő se volt az enyém. Innentől kezdve idegenek vagyunk a másik számára. *mondja, majd lemászik a fiú öléből, és megigazítja a haját. Pótcselekvés, de nem tud jobbat hirtelen.* -Majd valamikor emgbeszéljük. És biztosan. Valahogy lennie kell. Maximum rosszabb lesz, talán jobb, nem tudom. De azt hiszem, most inkább. ha nem haragszol.. *nem akarja elküldeni a fiút, de msot jót tenne neki egy kis amgány. Csak pislog fel a fiúra, remévle, hogy megérti, amit mondani akar.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 5:10 pm

*A zsebkendőt zsebredugja, aztán majd kimossa, ha visszaér a szobába, vagy valami. Mindenesetre Merielt még mindig átkarolva tartja, bár már kissé lazábban, nem szorítja úgy magához. Inkább csak tartja.* - Igen, sejtem, hogy csak rontanék vele a helyzeten. Hát... akkor csak távolról szorítok majd neked. Biztosan jól meg fogod oldani... biztos vagyok benne. *Végigsimít Meriel arcán, tulajdonképpen egy-két kósza hajszálat simít ki az arcából, miközben húgát fürkészi kék tekintetével.* - Valóban meg kell beszélnetek, mindenképpen. Tudod, ő azt mondta, nem hagyhat el téged, mert hogy nem engednéd el. Eléggé... drámai monológ volt. *Vág egy fintort, majd elgondolkozik, és folytatja.* ~ De persze nem hitte el, hogy nekem lesz igazam. ~ - De valahogy majd biztosan lesz. És ennél csak jobban, hidd el. Mikor akarsz beszélni vele?
Vissza az elejére Go down
Meriel Ravenwood
Diák
Meriel Ravenwood


Hozzászólások száma : 498
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Morpheus

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 4:21 pm

*Elveszi a zsebkendőt, és kifújja az orrát, majd pislog párat a monogrammra, és halvány mosoly suhan át az arcán, mikor visszaadja a zsebkendőt.* -Köszi. *szipogja még, majd csak üsörög a fiú ölében, és felsóhajt. Vállatvon, majd az ablak felé néz.* -Nem. Azt hiszem, jobb lenne, hogyha egyeüdl mennék. Mégiscsak Tamás és az én ügyem. Talán.. meg tudja magyarázni, bár.. *felsóhajt, és halványan elmosolyodik, miközben visszanéz a fiúra.* -Nem tudja megmagyarázni, sehogysem. De emg kell beszélnünk. Talán el tudunk válni békésen, nem tudom. Valahogy majd csak lesz. *mondja halvány félmosollyal. Optimistán, pozitívan tekint a jövő elé? Nem, de nem tud mit tenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 4:13 pm

*A zsebében kezd kutakodni, és hamarosan előhúz egy zsebkendőt. Egyszerű, fehér zsebkendő, csipkés széle van, a sarkában pedig rózsaszín monogramm: A. R. Igen... Lawrence zsebkendője, még ha eredetileg nem is az övé volt... de nem mond le róla. Viszont ezt csakis és kizárólag bizonyos embereknek adja oda, nem csak úgy vaktában bárkinek, aki elsírja magát a vállán. Mindenesetre most Meriel arcát törli meg a zsebkendővel, majd odaadja neki, fújja ki az orrát nyugodtan. Aztán mikor Meriel felteszi azt a bizonyos kérdést, akkor hosszan behunyja a szemét, majd megcsóválja a fejét.* - Nem tudom... tényleg nem tudom. Túl kell esned rajta, valamikor mindenképpen. Segítene... ha ott lennék? *Végül kinyitja a szemét, és csak az utolsó kérdésénél néz Merielre. Tényleg tanácstalan, legszívesebben segítené a lányt, amennyire tudja, de... talán azzal segít a legtöbbet, ha egyedül engedi Tamás elé. Elvégre ez mégiscsak az ő dolguk.*
Vissza az elejére Go down
Meriel Ravenwood
Diák
Meriel Ravenwood


Hozzászólások száma : 498
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Morpheus

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 3:57 pm

*Amikor húzzák, akkor hagyja magát, egészen az ágyig húzni, majd szipogva ül unokatestvére ölében, miközben hozzábújik,. majd szipogva kezdi el a könnyeit törölgetni.* -De.. de. azt mondta, hogy hozzád én ne is menjek.. *szipogva, könnyektől csillogó szemekkel néz fel a fiúra. Aztán csak hozzábújik, halkan szipogva, miközben peregnek a könnyei, még mindig. Faith említésére csak összerezzen. Nem arról van szó, hogy nem szeretri a fiút, csak, mint az teljesen érthető, fél tőle. De talán ezen nincs is mit szorozni, Faith félelmetes, és őrült, de ezt mindenki tudja. Lassan biccent. Érti, érti, hát hogyne értené az egészet. És túlságosan is érti, ez benne a legrosszabb.* -Ahha.. de.. *mondja a fiú utolsó szavaira, majd összeráncolja a szemöldökét.* -Mi lesz, ha legközelebb találkozok Tamással? Hogy tudok én így a szemébe nézni? Hogy tudnék elé állni..? *szipog, letörölve a könnyet, miközben elgondolkozik. Ez tényleg gond. Az addig mind szép és jó, hogy tudja. De Tamás nem tudja, hogy tudja. És erről minden bizonnyal majd beszélniük kell. De fél attól a beszélgetéstől, és nem is akarja annyira. Ráadásul akárhogyis, szereti még a fiút, valahol, mélyen. Pusztán ennyitől a szeretet nem hal meg oly könnyedén. És lehet, hogy mindent tagadni fog. Vagy épp ellenkezőleg. Kiteríti minden kártyáját, és, hogy utána mi lesz..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 3:49 pm

*Az első mondatra már nyitná a száját, hogy feleljen, de végül mégsem mond semmit. Mikor Meriel megfordul, és szorosan hozzábújik, akkor persze átöleli, és főleg nem szól semmit. Csak simogatja a lány hátát, és igyekszik vigasztalni. Az ágyra is lehúzza maga mellé, tulajdonképpen az ölébe húzza, és úgy öleli át.* - Tudom... semmi baj... semmi baj... *Suttogja Meriel fülébe, majd felsóhajt.* - Jó, nem nyugtatlak ezekkel az átkozott klisékkel, amiket magam sem hiszek. De hidd el... és ezt most tényleg komolyan mondom... túl lehet élni a beteljesületlen szerelmet. *Kissé keserűen húzza el a száját, miközben a keze megáll Meriel hátán, tehát már nem simogatja, csak átkarolja.* - Nehéz, pokolian nehéz, nem mondom... de mégis túl lehet élni. Főleg, ha van, aki melletted áll. És én itt leszek, rendben? És a testvéreid is, meg az összes többi rokon. Jó, Faith talán nem annyira, de... érted. ~ Bár... ha úgy vesszük, én még mindig jobban állok, mint Meriel. Mellettem legalább ott van... igen, végig kell néznem, hogy mással van, de... engem nem áltatott, hogy engem szeret, és én átölelhetem, ha akarom. De... ~ *Összeráncolja a szemöldökét, majd megcsóválja a fejét.* ~ Talán pont ezért állok rosszabbul. Ki tudja. ~ *Felhagy a gondolataival, igyekszik most Christ kizárni a dolgokból.* - Én... Meriel, tudod, hogy nem gondoltam teljesen komolyan, amit arról mondtam, hogy ne gyere hozzám sírni. Bántott, hogy nem hiszel nekem, de tudod jól, hogy nem tudtalak volna elküldeni.
Vissza az elejére Go down
Meriel Ravenwood
Diák
Meriel Ravenwood


Hozzászólások száma : 498
Kaszt : Keselyű háló - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Morpheus

Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 3:33 pm

*Felsóhajt, és úgy pislog még maga elé.* -El, el innen örökre.. *csak leheli a szavakat. Amikor a fiú mögé lép, és átkarolja, akkor nekidől, majd egyszerűen emgfordul, és szorosan átöleli a fiút, szorosan hozzábújva. Az egyetlen támasza, és jelenlegi mentsvára, így eléggé erősen kapaszkodik bele, mintha csak az élete múlna rajta. Tartja magát, nem fog sírni, egy darabig még biztos nem. Bár gyermek, de színész. Nevelve lett arra, hogyan takarja el az érzéseit. Aztán egyszercsak pár könnycsepp végigpereg az arcán, és lassan benedvesíti a leány arcát. Halkan zokogni kezd, a légzése immáron teljesen egyenetlenné válik.* -Én.. én azt.. azt hittem.. *de nem is tud nagyon többet mondani. Hitte. De tévedett. Túl naív volt. Már megint.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keselyű háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keselyű háló   Keselyű háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keselyű háló
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: