Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bika Cápa háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bika Cápa háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bika Cápa háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bika Cápa háló I_vote_lcapBika Cápa háló I_voting_barBika Cápa háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bika Cápa háló

Go down 
+9
Gethin Awstin Conley
Pierre Bontavier
Lizbeth Westlive
Jack Darkfield
Senilla Rachel Roseberg
Amelia Davenport
Chiyori Kiryuu - archiv
Ayla Madyzyn
Kalandmester
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:21 am

*Igyekszik gyorsan elkészülni, hogy a fiúnak ne kelljen órákig várni rá. Azért valljuk be, egy lányhoz képest rekordidő alatt elkészült.*
-Szóval a vége... de nehogy elmondd, mert akkor már nem izgi. *Mondja mosolyogva, hiszen sosem szerette, ha tudta egy történet végét. Jobban szereti végig izgulni az egész könyvet.*
-Ó köszönöm. *Mosolyodik el, bár most elég trógerül van felöltözve, azért meglehetősen kényelmes és a rózsakertbe tökéletes lesz.*
-Nem, nem vagyok éhes. Ne aggódj, szólni fogok, mielőtt éhenhalok. *Kacsint a fiúra, majd a fiúval együtt elindulnak a rózsakert irányába.*
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Bika Cápa háló Mutatvanyos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:15 am

* Bár az ágyat látva sejtette,hogy Liz már jóval előbb fent volt,de azért a válasz megnyugatta.*
- Akkor rózsakert!* Mondja mosolyogva és közben kinéz az ablakon. Egész szép panorámája van ennek a szobának. Az övé,mint egy bizonyos nap kiderült az udvarra néz és pontosan belátni onnan,ha nincs elhúzva a függöny. Azóta,amióta Pierre meglátta őket szinte mindig besötíti azt.*
- Nekem ennek a könyvnek a vége tetszett nagyon...nem azért mert vége volt,csak az volt tényleg a legizgibb,de majd te is meglátod.* Amíg a lány elvonul öltozni David megigatgatja egy kicsit a nyakkendőjét.*
- Csinos vagy...* Jegyzi meg mosolyogva mikor Liz kilép a fürdőből.*
- Nem vagy éhes? Ha gondolod mielőtt kimegyünk kajálhatunk valamit,nehogy nekem éhenhalj.* Feláll a székről és az ajtó felé indul Lizzel együtt. Már azt sem tudja merre van pontosan a Rózsa kert de reménykedik,hogy sikerült a közélbe jutniuk és nem valami Istenhátamögötti eldugott helyre keverednek.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:04 am

*Beengedi a fiút, aki kissé elbizonytalanodva kérdi, vajon ő ébresztette-e fel.*
-Á, nem te keltettél fel. Már ébren vagyok egy ideje, csak még nem volt energiám felöltözni... Nem számítottam látogatóra. *Mondja mosolyogva, majd a fiú meghívásán ismét elmosolyodik.*
-Persze, mehetünk. *Mondja, miközben a szekrényében majd el tűnik a nagy kotorászásban. A fiú megjegyzésén csak mosolyog, majd a fiú vélhetően felfedezi a könyvet, melyet Liz csak gyorsan ledobott az asztalra.*
-Már alakul, egész jó a sztorija. *Mondja, majd előhúz egy lazac színű nadrágot, és ledobja a földre, majd tovább kotorászik valamiféle felső reményében.*
-Rózsakert? Ott még idén nem is voltam. Ahová parancsolom? Hmm, parancsolom, hogy menjünk a rózsakertbe. *Mondja nevetve, miközben előráncigál egy kapucnis pulcsit, és ezekkel felpakolva elviharzik a fürdőszobába, hogy átöltözzön. Onnan válaszol a fiú kérdésére is.*
-Jajj, tudod, mi lányok vagyunk, és általában nagyobb rendet tartunk, mint ti. Egyébként meg tegnapelőtt raktam rendet, azért néz még így ki. *Mondja komolyan, majd felöltözve tér vissza a fürdőszobából és ismét a szekrény felé veszi az útját, ahonnan egy cipőt vesz elő.*
-Felőlem indulhatunk. *Mondja, miközben felhúzza a cipőit és egy elegáns mozdulattal felpattan.*
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Bika Cápa háló Mutatvanyos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:54 am

* Már ismét kopogni akar,amikor végül is kinyílik az ajtó és Liz áll előtte pizsiben.*~ Hmm...Asszem ő sem ment le reggelizni...~* Halványan elmosolyodik*
- Ugye,nem keltettelek fel?* Kérdezi kissé elbizonytalanodva...*
- Mi járatban?Hmm...unatkoztam egyedül,gondoltam elmehetnénk valahova...de persze csak ha van kedved...*Az ágyra pillant és látja,hogy nem úgy néz ki mint ha most ugrottak volna ki belőle ezért egy kicsit megnyugszik és le ül*
- Szólj ha becsukjam a szemem... * Elvigyorodik és a szekrényben elvesző Liz felé néz,de aztán megpillantja a könyvet amiről tegnap mesélt a lány.*
- Látom jól haladsz vele* a könyvre bök és közben jobban megnézi a borítóját* óó ezt olvastam,egész jó...kezd már összeállni a sztori?* Érdeklődik és ismét a kotorászó lányra néz.*
- Arra gondoltam elmehetnénk a Rózsakertben...de,ha máshova szeretnél nem kell annyira oda menni,oda viszlek ahová parancsolod* Mosolyodik és közben körbe néz a szobán. Rajtuk kíbül senki nincs itt,ami nem is baj.*~ Ilyen rendet,hogy lehet tartani?~* Döbben le az szépen összerakott ágyak láttán. Az ő szobájában egy két szoba társa elég nagy disznó ólban él,David próbál odafigyelni a rendre,de azért ő is csak férfiből van,így néhány közös zoknit megenged magának az ágya alatt. Itt viszont nem,hogy koszos ruha,de még por sincs*
- Felfogadtatok valami takarítót ide,vagy mi?* Még egyszer körbe néz a rendezett szobán,de végül megint Lizen köt kit a szeme.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:39 am

*Tegnap elég későn ment lefeküdni, így ma reggel nem sikerült időben felkelnie, elaludt és csak 11-kor kelt fel. Ahhoz képest, hogy már lassan másfél órája ébren van, még csak felkelt, nagyjából beágyazott, és az ágyon végigfeküdve nekiállt újra olvasni. ~Hmm, nem is olyan rossz ez a könyv.~ Gondolja, majd kinéz az ablakon. Már nem esik az eső, sőt szépen kisütött a nap. ~Talán ki kéne mennem egy kicsit... kezdetnek az is elég, ha kinyitom az ablakot.~ siet az ablakhoz, és kicsit kinyitja. Nem teljesen, hiszen még pizsamában van, nem akar megfázni. Ekkor kopogtatás hallatszik az ajtón. Mivel más nincs a szobában, feltételezi, hogy a látogató hozzá érkezett. ~Te jó ég, így mégsem nyithatok ajtót.~ Pillant bele a tükörbe, majd villámgyors tempóban megfésülködik, haját lazán lófarokba fogja és már suhan is az ajtó felé. Amikor kinyitja, Davet pillantja meg az ajtó előtt ácsorogva egyik kezét zsebébe téve. De nem is ez a legfurcsább rajta, hanem a nyakkendő. Még soha nem látta őt így, ezért elmosolyodik.*
-Jajj, szia. Hát te mi járatban? Gyere be. Bocsi, hogy így nézek ki, de még nem volt energiám rendesen felöltözni. *Mondja végignézve a rózsaszín pizsamáján.* Öhm, ülj le, én meg gyorsan rendbeszedem magam. *Mondja, majd elszáguld a szekrényéhez és turkálni kezd valamiféle ruha reményében.*
Vissza az elejére Go down
David Branson
Diák
David Branson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 899
Kaszt : Bika Cápa háló Mutatvanyos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:29 am

*Gyors,határozott léptekkel közelíti meg hősünk a bikacápa hálót. Mivel a reggelit átaludta,nem ért le az étkezőbe és őszintén remélte,hogy Liz sem egy korán kelő fajta és nem várt a fiúra hiába. De mivel a nap hátra levő részét vele tervezte tölteni így jobb ötlet híján a szobájában keresi fel. A tegnap délelőtti esőnek már semmi nyoma,ragyogóan süt a májusi nap. David a szokásos öltözékéhez ( ing,farmer,tornacipő) hirtelen felindulásból egy fekete nyakkendőt is kötött. Fehér ingéhez jól passzol a kiegészítő,régebben gyűlölte ezeket,de az idő során mondhatni megkomolyodott egy kicsit és a nyakkendőre már nem nyakörvként tekint. Liz szobája valahol a folyosó közepén helyezkedik el,mikor odaér megtorpan egy kicsit. Még nem tisztázta magában az érzéseit teljes mértékben,de az,hogy a lány is szingli nagyon boldoggá tette,és annak is kifejezetten örül,bár igaz nem szép dolog,hogy Pierre is mérföldekkel odébb tartózkodik. Mély levegőt vesz és lazán hármat kopogtat a faajtón.*~ Csak legyen itt...~* Nem igazán tudja,hogy hova fogja vinni a lányt,megfordult a fejében a Rózsakert vagy a vízesés környéke,de lehet valami beltéri helyre kéne menniük? A legjobb ötletnek a Rózskertet találta eddig....sőt valószínű oda is viszi majd. Hangulatos,illatos,romantikus. David egyik kezét lazán a zsebébe süllyesztve várja,hogy valaki feleljen az iménti kopogásra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 5:00 pm

*Egy magas leányzó írogat a szoba elöterében, csak simán a földön, konkrétan a szönyegen, hason van, mellette pedig daimonja alszik csendben. Az ajtó tárva, nyitva, mert leányzónknak most kifejezetten jólesik a zaj, a kacaj, és az egyéb hangok melyek kiszürödnek a szobákból. Vannak akik párnacsatáznak, valakik sírnak, de ö csak ír és ír, maga sem tudja hogy hogyan vagy miként, csak úgy telnek a sorok ujjai nyomán. Fenekéig érö szökésvöröses haja szépen omlik le két vállán, majd a mellkasára van simítva hogy ne zavarja, egy kis sminket is felrakott ma, semmi extra, mely még inkább kiemeli sárgászöld szemeit. Egy piros, aranyszegéllyel díszített alkalmi ruha van rajta, melyhez még egy fehér harisnyát is felvett, csak hogy kicsit fura legyen az összhatás, egyébként csak simán mezitláb lenne, szóval eléggé el van merengve a soraiban.*
Vissza az elejére Go down
Xerxésia Clearwater

Xerxésia Clearwater


Főkarakter : ciaradelafresque@hotmail.com
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Bika Cápa háló Harcos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 7:54 pm

*A visszahúzódó gyámoli mondatokra csak mosolyog Xer, ö mindig tartja magát, bár van hogy azért ö is néha elenged mindent. De ez nagyon-nagyon ritkán fordul elö.* -Es nem volt semmi gond, megtaláltam a szobám meg minden, talpraeset voltam világéletemben. Amugy meg a szabályokra céloztam az imént, mert az mindenhol és mindenben van. *a daimonom gondolatolvasásra fel sem veszi a fejét Xer, elvégre ö is boszi és ismeri a variéletet. Majd leül ágyára és ruháit hajtogatja össze szépen, szabályosan, olyan katonásan élére hajtogatósan. Szereti a rendet, de ha olyan a dolog akkor nem foglalkozik vele, mármint ha fontosabb dolga van. Most viszont rendet tesz közben, s hallgatja Yorát, ha az mond még valamit.* -Neked is szép a neved. Különleges...

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 7:42 pm

- Xerxésia. Szép név. *Motyogja maga elé a fél-tünde. A daimonnal együtt kissé furcsán néznek a lányra. Nem szokták meg ezt a meditálgatós dolgot.* -Igazából csak azért jöttem, mert láttam hogy nyitva van az ajtó. Tudni akartam, hogy minden rendben van-e. *Feleli kissé zavartan, mert engedély nélkül tényleg nem megy be idegen hálókba.* -Tegnap? Csoda, hogy nem tévedtél el. Nagy az iskola és a területe is hatalmas. *Mondja egy félmosoly kíséretében.* -Szokás? Hát nem sok szokást ismerek. *Nevetgél egy kicsit zavartan. Erre a daimon rámordul a fél-tündére.* ~Bocsi. Utálom, amikor így vihogsz. Sajnálom. *Beszélgetnek gondolatban.* -Igen, az vagyok. Való igaz. A természet a mindenem. Jobban szeretem a természetmágiát, mint a nekromágiát. Az utóbbihoz nem is értek, de nem is akarok. *Felel egykedvűen. Zavart, álmos és hamarosan loholhat járőrözésre. Ő vállalata, bírja is csak az alvás megy neki nehezen.*
Vissza az elejére Go down
Xerxésia Clearwater

Xerxésia Clearwater


Főkarakter : ciaradelafresque@hotmail.com
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Bika Cápa háló Harcos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 7:33 pm

*Még mielött bármit is észrevett volna Yora hogy Xer mit csinál, ö már ki is nyitja a szemét, egy mosolyt is elenged a lány felé, majd felel neki.* -Udv, én Xerxésia vagyok. *mondja csak így egyszerüen, de a testtartása még mindig ugyanolyan egyenes, bár jobb keze a botján pihen. Elvégre nem ismeri a lányt, bár tudja a nevét, ö mindig ilyen elövigyázatos, elvégre harcos, szóval neki ez a természetes.* -Megértem, semmi baj, megéreztem hogy bejössz. *mondja halkan, alig halhatóan, nyugodtan és kimérten. Majd feláll, kezeivel nagyot köröz, majd fentröl lefelé engedi tenyerét, ezzel lezárja a gyakorlatot, majd iszik egy pohár vizet ami a kis szekrényén van.* -En tegnap jöttem, úgyhogy nem igazán tudom még itt a szokás. Amúgy pedig már végeztem, legalábbis egy kis idöre. *mondja a szokott hangnemében, majd a lányra néz.* -Ugye te féltünde vagy? Erzem az aurádból, hogy a természettel jól megférsz. *jegyzi meg*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 7:23 pm

* A Belsirion prefektusa lépdel a harmadik emeleti folyosókon. Feltűnik neki, hogy az egyik ajtó résnyire van kinyitva. Halkan kopog az ajtón, majd szó nélkül belép a közös helyiségbe.* -Hello. Van itt valaki? *Szólal meg a fél-tünde miközben kinyitja az egyik ajtót. Ott senkit nem talál, a másik oldalon viszont egy furcsa szerzetre bukkan.* -Szia. Nem akarlak zavarni téged. Csak nyitva volt az ajtó, és olyan csend van itt hogy azt hittem nem zárták be.*Mondja kicsit félénken a lány. Pedig nem szokott visszafogott lenni. Mindenestre fekete talárt visel és nem maradhat el mellőle a daimonja sem.* -Amúgy Yora Anchira vagyok a Belsirion szak prefektusa. Ő pedig a daimonom Moren.*Mutatkozik be az idegennek. Nem nyújtja felé a kezét. Soha nem szokott kezet fogni, se ölelkezni, se puszit adni és egyebek. Csak áll az ajtóban, és vár hogy megszólaljanak.*
Vissza az elejére Go down
Xerxésia Clearwater

Xerxésia Clearwater


Főkarakter : ciaradelafresque@hotmail.com
Hozzászólások száma : 106
Kaszt : Bika Cápa háló Harcos

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 6:27 pm

*Xer épp meditál. Törökülésben ül ágya mellett, közvetlenül mellette botja hever a földön, talpai összeérnek, háta egyenes, arcán látszik a nyugalom. Egy sima tunika és egy legging van rajta, szép halványzöld színü, de ö sosem volt az a nagy gazdagságot szeretö, meg hát ö ilyen világi dolgokkal nem is foglalkozik ugyebár. Egyetemesen lélegzik ki s be, gondolatai egyre mélyebb és mélyebb vizekre eveznek elméjében, a sok újdondság s a hely kicsit megingatta auráját, erejét, így egyfajta megtisztulás is ez most neki. Egy kívülálló talán furcsálná és kinevetné, de öt semmi nem érdekli, mindig is úgy élt ahogyan azt szerette volna, a megfelelö ösvényeken járt mindvégig élete során, úgyhogy elégedett. Semmi nem hozhatja ki nagyon a sodrából, söt, inkább ö az az ember aki elmegy ha kellemetlen a szitu vagy a helyzet, úgyhogy most kitisztítja lelkét s új erövel fogja felfedezni eme új hely minden kis négyzetszegletét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 4:51 pm

*Alanois lassan visszatér a szobájába, és az ágyához megy, és felsikkant örömében.*-Végre!*kiáltja.*Agya mellett egy hatalmas ketrec volt a földön, benne mindenféle labirintusnak betetszö dolog, hinta, kötelek, hinták, egy függöágy, és minden más ami egy kisállat ketrecében csak elférhet. Nagy nehezen meg is látta az ö szeretett kisállatát, Tobit.*-Ugy hiányoztál, simogatta meg a ketrecen keresztül, majd az ágyára pillantott ahol egyéb cuccok is voltak és még egy levél is. Gyorsan mindent kicsomagolt, a helyére pakolt, majd az ágyára heveredett és elolvasta a levelet. Kicsit néha megkönnyezte a sorokat, de azért jó volt a tudat hogy a bátyja nem felejtette el ígéretét. Ezután átnézte tüzetesebben a szekrénye újjonan jött ruháit, tárgyait, és úgy döntött hogy mivel jó lesz még ez a nap. Végre megtalálta új nagy számlapos kedvenc óráját, minden egyéb nöcis cuccát is, így elkezdett öltözködni az Elemi harci mágia órára.*~sietnem kell, mindjart kezdodik es meg oda is kell ernem~*gondolta, majd gyorsan átöltözött, megfésülködött és néhány jegyzetet, könyvet és tollakat csusztatott válltáskájába majd elindult.*
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Bika Cápa háló Elemista

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:47 pm

*Látványosan megforgatja a szemét arra, maikor Sen kijelenti, hogy neki az ő hangja a világon a legszebb.*
-Ezt vitatnám... Én inkább a te hangodra szavaznék. *Kuncogja, majd ő is Yo felé sandít. Sen szavaira megint csak kuncog, somolyog az orra alatt.* Nos, hát akkor... Azt hiszem, boldog lehetek. Egy lánynak elmulasztom a rémálmait, egy másikat, a legesleggyönyörűbbet pedig álomba dúdolhatom... Mi kéne még több? *Ez csak költői kérdés, nem vár rá választ. Szóval dúdolgatja újra azt a dalt, egészen addig, míg a kényelmesen hozzábújt Senilla el nem alszik szépen. Pár percig még itt ücsörög, majd óvatosan lefejti magáról a lány karjait, és feláll. A villanyt leoltja, egy fél percig töprengően néz Yo irányába, majd Sen homlokára lehel egy finom csókot. Aztán pedig magához hívja Aithnét, és csendesen távozik a szobából, megy a sajátjába aludni.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:40 pm

- Igenis szép hangod van. Nekem a te hangod a világ legszebb hangja. *Jelenti ki magabiztosan a fiúnak, bújkáló mosollyal a szája szegletében. Igen, a tökéletes pillanatokkal mindig is baja volt a leányzónak, vagyis, elnézést, pontosan fordítva ... a tökéletes pillanatnak volt örökké baja a lánnyal. * - Szerintem simán elmúlik a rémálma, ó, a te hangodtól biztosan. *Mosolyodik el, kissé sunyin, huncutul, Yo irányába pislogva. * - De én megköszönném, könnyű feladatom lesz. Ha elalszom, nyugodtan mehetsz, mert mindjárt tilalom. Az aurorokkal viszont ügyelj, kérlek. És tényleg, fel is ébreszthetsz, bár nem fogsz, tudom. Holnap felkereslek... *Motyogja a fiúnak, miközben kényelmesen hozzábúj, hallgatva a fiút... A csókot meg persze viszonozza, hogyne tenné. Talán túl lelkesen is. Aztán hallgatja tovább, tovább a fiút - történetesen addig, amíg tényleg el nem alszik.*
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Bika Cápa háló Elemista

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:32 pm

-Ugyanmár. *Legyint Gethin, amikor Sen azt találja mondani, hogy elnyűgözően szép hangja van.* Kinek, nekem? Nem a Dalmágia az erősségem. És sosem kezdek énekesi pályára, tudom, hogy mindenki megkönnyebbül ettől. De ezt a számot szeretem. Mert nagyon szép. *Mondja, mondja a magáét, egészen a csókig. Közben persze veszi a hálás nézést is, és egy kedves, szeretetteljes mosollyal válaszol rá. A csók meg tényleg tökéletes, de sajnos az ilyen tökéletes pillanatok általában nem maradandóak... Yolanda felmordulására felsóhajt, de Sent nem engedi el. Igaz, nem erőszakolja rá azt, hogy tovább csókolja, engedi, hogy a lány elhajoljon.*
-Igen, egyesek tényleg azok. *Mormolja maga elé, de Sen kacagását hallva ő is nevet egy sort.* No mit gondoslz, ha énekelgetek még egy kicsit, talán elalszik? vagy elmúlik a rémálma? De téged is álomba énekelhetlek, darling, ha szeretnéd... *Választ nem nagyon vár, inkább fojtatja a halk énekelgetést onnan, ahol abbahagyta.*
-My life, you electrify my life... Let's conspire to ignite.... All the souls that would die just to feel alive... *Egy pillanatra elhallgat, egy rövidke, édes csók kedvéért.* I'll never let you go if you promise not to fade away... Never fade away...
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:23 pm

*Hogy Yo alszik-e, vagy nem, azt csak ő tudja, bár nem ad arra utaló jelet, hogy nem aludna. * - Kezd megváltozni, mondjuk szerintem inkább roszabb irányba. Nem, nem feltétlenül gorombáskodik, csak ha olyan napja van. *Biztosítja a fiút a legjobbakról, egyáltalán nem érezve kínosnak a témát. Teljesen úgy beszél, mintha a legjobb barátjukról lenne szó, vagy valami hasonló. Aztán ajándékbontás, bár azt a nézést nem lehet nem kihagyni, mert egyszerűen ... lehet egy nézés csodálatos? Rózsa megy vázába, satöbbi, aztán visszaér a megfelelő helyre, egyenesen Geth mellé. A halk éneklést érdeklődve hallgatja, majd amikor a fiú elneveti magát, halkan kuncog egy sort. * - Lenyűgözően szép hangod van. *Mosoly rá őszintén a fiúra, majd kap a srác egy hálás pillantást, amikor a csuklójára csatolja a karkötőt. A rajongó nézés pedig egy hozzá hasonló nézéssel lesz viszonozva, ha már így belegabalyodott az user ezekbe a "nézésekbe". A csók pedig tökéletes volt, mindaddig, amíg Yo fel nem mordult a takarója alatt - vagy csak álmodott? Passzoljuk ezt, de a lány nyomban elhajol a fiútól, s mérgesen pillant Yolanda irányába. * - Egyesek katasztrófák. *Forgatja a szemeit kissé mérgesen, visszapillantva szerelmére, majd önkétlenül is rákacag a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Bika Cápa háló Elemista

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:13 pm

*Hallgatja a helyzetjelentést Yolandáról, és halkan felsóhajt, amikor Sen befejezi. Abban reménykedik, hogy Yo most tényleg alszik, nem pedig csak úgy tesz.*
-Remélem, már nem fúj annyira rád. Ugye nem szokott gorombáskodni? *Kérdezi pislogva, de azért nem akarja túlságosan feszegetni ezt a témát. Kicsit kínos... Csendesen somolyogva figyeli, ahogy Senilla átveszi az ajándékot, majd kibontja. A lány szavaira melegen néz annak gyönyörű szemeibe, és tovább somolyog.*
-Szívesen, drágám... *Kuncog egy sort, majd a rövid csókot természetesen elfogadja, viszonozza is finoman. Engedi, hogy Sen vázába rakja a rózsát, meg persze vizet is rakjon abba a vázába. Amíg a lány ügyködik, ő addig leül a megfelelő ágyra, ott várja meg. Amikor a lány visszatér, megfogja a kezét, lehúzza finoman maga mellé, és átöleli.*
-I just wanted to hold you in my arms... *Próbálkozik halkan valami énekféleséggel a maga nem túl jó énekhangján, majd elneveti magát.* Nézd el, nincs igazán jó énekhangom. *Mondja, majd a karkötőt finoman, óvatosan kiveszi Sen kezéből, és a lány csuklójára csatolja. Mikor ezzel végzett, újra a lány szemébe néz mélyen, már-már rajongva, majd közelebb húzza magához, és megcsókolja. Ez a csók minden bizonnyal hosszabb lesz, mint az eddigiek; az se nagyon érdekli, hogy Yolanda is ott van. Ő valószínűleg alszik, szóval nem sok vizet zavar.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:03 pm

*A nevetésre ő is belekuncog a fiú vállába, de csak halkan, és röviden. A suttogásra elmosolyodik, és jókedvűen visszasuttog. * - Te is, nagyon. * A csókot természetesen visszanozza, ami nem is lesz olyan rövid, mint ahogy a fiú tervezte, de aztán nem illik az ajtóban álldogálni, így befejeződik a csók, s nyugisan beljebb tessékeli a fiút meg daimonját a leányzó. * - De, csakis ez. *Vigyorodik el a kacsintásra, amikor pedig a fiú megtorpan, rápislog. Követi tekintetét, egyenesen Yolandáig, aztán vissza a fiúra. * - Alszik... pontosabban úgy tesz. Ezt szokta csinálni, mondjuk csak este látni errefele. Legtöbbet a központiban van, meg az utóbbi időben egy flúgós gyerekkel lóg, asszem naxis. *Mondja a fiúnak, nem mintha az kérdezte volna. De azért elintézte a helyzetjelentést. * - Nagyon szívesen. Ennyit igazán megérdemelsz. *Mosolyodik el, aztán kissé megilletődve veszi át a rózsát, meg a csomagot. A rózsa kissé félre, és a csomagot lelkesen kibontva szembetalálja magát az ezüst karkötővel. Ujjaival óvatosan végigsimít a finoman megmunkált ékszeren, a díszként befoglalt akvamarinon. Elmosolyodik, majd felpillant a fiúra, és közelebb hajol hozzá. * - Köszönöm szépen. Ez a legszebb karácsonyi ajándék, amit valaha is kaptam. *Rövid csók, majd ha a fiú engedi, a legközelebbi vázát felmarkolja, s elfut vele a mosdóba, hogy vizet öntsön bele; majd vissza, rózsát bele, váza az éjjeliszekrényre, Senilla Gethin mellé. *
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Bika Cápa háló Elemista

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 7:50 pm

*Nem kell sokat várnia. Az ajtó nyílik, és Senilla nyitotta ki. Gethin rögtön elmosolyodik, bár megérti a lány rövid lefagyását. Amikor aztán Sen a nyakába veti magát, halkan felnevet, a rózsát, ajándékot meg persze igyekszik azért épségben tartani, de visszaöleli a lányt.*
-Hiányoztál, darling. *Suttogja a lány fülébe, majd amikor elengedik, egy rövid csókot lehel a lány ajkára.* Ugyanmár, én elfelejteni? Csak kissé el voltam mostanság havazva. De most itt vagyok, és ez a lényeg, nem? *Kacsint rá szerelmére, miközben beljebb sétál, engedve a tessékelésnek. Az alvó Yolandát meglátva egy pillanatra megtorpan, fél szemöldökét felhúzza, és aggodalmasan pislog Senillára.* ~Tessék, szegény Yo-ról teljesen elfeledkeztem... remélem nem szedi le érte a fejemet.~ *Gondolja, de Aith jelenleg Stray-jel van elfoglalva, Aith nem figyel rá.*
-Köszönöm széepn a zsebórát. Egyszerűen imádom! Nagyon tetszik. Óh, persze... tessék, ez itt az én ajándékom. *Nyújtja át a rózsát, és a kis csomagocskát, amiben amúgy egy finom megmunkálású ezüst karkötő pihen, pár apróbb, szépen fazettált akvamarin van belefoglalva díszként.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 7:43 pm

*Hátát egy kényelmes párnának vetve, nyugodtan ül az ágyán az allidonos leányzó, történetesen törökülésben. Ölében egy mugli folyóirat, amit elmélyülten olvasgat, miközben a mosómaci a közös előtérben pihen. A kopogásra azonban felkapja a fejét, és az ajtóhoz szalad. * ~ Vendég jött. ~ - Ilyenkor? ~ Biztos Yolandához. ~ Senilla felpattan, halkan kisurran a jobb oldali hálóból, és vidáman, furcsa tánclépésekkel közelíti meg az ajtót. Nem kérdi, hogy ki az, nem, hanem kitárja, s szerelmét meglátva pár másodpercre lefagy, de aztán a nyakába veti magát. Nem, nem nézi most sem a rózsát, sem az ajándékot, bár remélhetőleg megmaradnak épen a fiú kezeiben. Szóval ott, az ajtóban szorosan öleli a fiút, és nem is engedi el egy jó ideig. De aztán elmosolyodik, és elengedi a fiút. * - Azt hittem, elfelejtetted, merre van ez a háló. *Mosolyog a fiúra, miközben beljebb tessékeli, a jobb oldali hálóba, ami üres ... lenne, de Yo ott van. Alszik, pontosabban úgy tesz, mintha aludna. Aztán passz, hogy tényleg alszik-e, vagy sem. Mindenesetre Sen leül az ágyára, biztos Gethin is, Stray meg letámadja az őrgébicset, persze csak finoman.*
Vissza az elejére Go down
Gethin Awstin Conley

Gethin Awstin Conley


Hozzászólások száma : 400
Kaszt : Bika Cápa háló Elemista

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 7:35 pm

*A Harmadik Emeleti Folyosókon jön valaki. Valaki, aki egyértelműen hímnemű egyed, vékony, de sportos alkatú, rövid, barna haja van, ehhez pedig gyönyörű, melegbarna szemek társulnak, pluszban egy őrgébics daimon. Igen, talált: Gethin jön errefelé, feldobott állapotban, halkan dúdolgatva. Farmerjének zsebében már ott lapul az a zsebóra, amit karácsonyra kapott Senillától. Csak tegnap ért ő vissza, de máris úgy határozott, hogy felkeresi szerelmét. A srác kezében egy szál vörös rózsa, a másikban egy apró csomagocska. Kissé ügyetlen a csomagolás, dehát a fiú nem nagyon a kézügyességéről híres. Megáll a Bika Cápa háló előtt, vesz egy mély levegőt, majd bekopog. És nagyon reméli, hogy Senilla nyit neki ajtót, nem pedig Yolanda.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 2:12 pm

*Nem fogadja el a feléje nyújtott kezet, és nem is indul meg, hogy vízbe tegye a rózsát. Csak nézi a szürke szempárt, és kitartóan várja a választ. * - Elhiszem ... De az a helyzet, hogy kétlem, hogy könnyebbé tetted. Választani a szerelmed és az apád között nehéz. Nagyon, és nekem fogalmam sincs, hogy mitévő legyek. Ezenkívűl megjegyzem, hogy van egy csaj, Yolanda. Na, ő volt Gethin barátnője a Roxfortban, és most idejött. És Gethint nem érdekli. Ezek után én hogy fordítsak hátat neki? Hiszen szeretem! És nem könnyíted meg a helyzetet, mert azzal, hogy megcsókoltál, csak hülye érzéseket keltettél bennem, amik nem szabadna bennem legyenek, és amiket utálok, de attól függetlenül nem tudok tenni ellenük, és ha most elmész, akkor sem könnyíted meg a helyzetet. Ha azt mondod, hogy rendben, akkor többet nem keresel fel, akkor csak még rosszabb lesz. Már itt vannak azok az érzések bennem, és csak mert elmész, attól nem fognak veled menni. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. *Mondja el egy szuszra, szinte már hisztisen, majd miután elmondja, elkezdi hevesen venni a levegőt, és ültében elfordul, hogy még véletlenül se nézzen a fiúra. De nem, nem sír, kezdi bírni a gyűrődést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 1:56 pm

*Megcsóválja a fejét, és feláll, karjait összefonva maga előtt.* - Nem. Enned kell, épp kitt az ideje. Gyere... Lemegyünk az étkezőbe. *A kezét nyújtja Senilla felé, hogy felsegítse.* - De előbb tedd vízbe a rózsát, még elhervad szegény. *A kérdésre mégis leengedi a kezét. Egy ideig némán nézi Senillát, majd felsóhajt.* - Nem tudom. Annyira... szeretném könnyebbé tenni, de... talán épp az ellenkezőjét csinálom. Sosem voltam még ilyen helyzetben, és hidd el, nem is akartam. *Zsebredugja a kezeit, és kibámul az ablakon, így a csillogást sem láthatja Senilla szemében.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 1:46 pm

*Magában igazat ad Richardnak, bár nem jelzi neki, hogy így van. Tudja, hogy mit gondol Gethin, és meg is érti őt is, meg Richardot is. És egyre jobban kezd összezavarodni, főleg a csók miatt. Mert ha talán az nem történt volna, akkor semmi gond sem lenne most - sőt, biztos - , de megtörtént, és az időt nem lehet visszafordítani. Meg abban sem biztos, hogy akarja, pedig az esze tudja, hogy akarja, csak ... Amikor a fiú elengedi a kezét, akkor ad cserébe neki egy hálás pillantást, majd a megjegyzésre kihúzza kissé magát, belenézve a szürke szempárba. * - Még bírom. *Ismételten kurtán felel, és mivel Richardnak nagyon nem akarózik felhozni a témát, így egy nagy sóhajtás után belevág. Túl akar már lenni ezen. * - És, te mégis miért ... szóval, miért csókoltál meg? Mit akart jelenti? És mit jelentett? *Egészen halkan beszél, de a fiú érti. Tekintetét most sem veszi le a fiúéról, és szemeiben hogy mi csillog? Nos, a kíváncsiság, az aggodalom ... és, neem, ugye nem remény akar az lenni?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bika Cápa háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bika Cápa háló
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: