Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Bika Cápa háló - Page 6 I_vote_lcapBika Cápa háló - Page 6 I_voting_barBika Cápa háló - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Bika Cápa háló

Go down 
+9
Gethin Awstin Conley
Pierre Bontavier
Lizbeth Westlive
Jack Darkfield
Senilla Rachel Roseberg
Amelia Davenport
Chiyori Kiryuu - archiv
Ayla Madyzyn
Kalandmester
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Nincskaszt

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:37 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Senilla Rachel Roseberg
2. Amelia Davenport
3. Yolanda Perkins
4. Sheila Leays


A szoba lakói - bal oldal:
1. Jacquline Alanois Winderburgra
2. Xerxésia Clearwater
3. Zoey Amanda Clapp
4. Lizbeth Westlive
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Druida

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 3:34 pm

* Pierre a szakkör előtt kivételesen egy órával elkezdett készülődni. Úgy gondolta, hogy megpróbálja elhívni szakköre legjöbb barátnőjét Liz-t. Nagyon megkedvelte a szőke lánykát és nagyon szeretett vele lenni. Így most is szeretné vele tölteni a szakkört. El is indul hogy hálójába keresse meg. Megáll a bika cápa háló ajtaja előtt kezében egy szál rózsát szorongat. Más célja is volt. Izgatottan várja a fiú, hogy vajon ajtót nyit-e neki barátnője.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 3:06 pm

*Liz érkezik a szobájába. Odasiet a szekrényhez és elkezd nézelődni. ~Mit is vegyek fel?~ Végül elővesz egy másik fekete farmert, egy kék és fekete kockás felsőt a fekete pulcsiját és egy tornacipőt, majd elmegy készülődni.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 1:36 pm

*Liz visszatér a szobájába és örömmel látja, hogy az üres. Kiszedi a bőröndjét, és kinyit rajta egy hatalmas titkos zsebet. Kiveszi az eddig eltitkolt kardját és ijját, melyet még otthonról hozott és beleteszi a táskájába a 10 db robbanó bájital és az egy db elmeélesítő mellé, majd gondosan elrejti a szekrénye méllyébe és betemeti a ruháival, hogy senki ne találja meg.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 6:46 pm

*A jobb oldali négy fős szoba kilincse lassan lenyomódott, és kisuhant egy mosómedve rajta, majd egy bozontos hajú lány is kilépett, maga mögött becsukva az ajtót. Két szobatársa nincs a hálóban, a harmadik meg már alszik, úgyhogy jobbnak találta, hogy kijön a közös helyiségbe. Haja valóban, kissé kócos volt, arca a szokásosnál is sápadtabb, zöld szemeiből mintha kialudt volna az a fény, az az ismerős tűz. Egy kissé nagy, világoszöld póló van rajta, meg egy egyszerű kék farmer, és egy sárga tornacipő. Nem megy ma már sehova, tehát nem fontos, hogy hogy néz ki - az igaz, hogy érdekes volt az összeállítás, de nem szégyellt volna így sem kimenni, csak simán nem volt kedve hozzá. Az asztalra lazán letette a levelet, majd a hűtűt kinyitva kivett egy feles ásványvizet, és csak úgy, egyszerűen beleivott az üvegbe. Közben a mosómaci a hűtűhez közel lerogyott, és idegesen karmolászta a padlót. Senilla pár korty után elemelte szájától az üveget, és letette az asztalra, egyben a levelet megfogva, és a falhoz sétált. Lassan nekidőlt annak, s óvatosan, gyengén lecsúszott, egészen a földre. Sosem szerette ezeket a székeket, amik itt voltak, olyan .. kényelmetlenek voltak, és ha ez kényesség, akkor hát legyen. Senki sem tökéletes, még talán az angyalok sem. Szóval a földön kuporogva idegesen beletúrt hajába, és tekintetét az agyonnyúzott levélre vetette, majd elkezdte elolvasni a levelet, újra, vagy századszorra:*

Rachel!

Tudom, tudom, nagyon furcsa, hogy írok neked .. És hogy megígértem, hogy nem fogok. De egyszerűen, képtelen vagyok betartani az ígéretem. Hiába, hogy több, mint egy fél évig nem írtam, mégis minden áldott nap csak te jársz az eszembe - nem, ne kezdj el sopánkodni, mert jól tudod, hogy próbáltam ez ellen tenni, de nem ment. Reméltem, hogy az idő múltával majd elmúlik ez az érzés, hogy egyszerűen könnyebb lesz, ha nem látlak, hosszú ideig - de minden nap csak egyre jobban szeretlek erősödik bennem ez az érzés. Már teljesen megszoktam, hogy veled álmodom, akármennyire is röhejesen hangzik ez tőlem. Hidd el nekem, nekem is gáz ez .. Ez a levél, ez az érzés, minden. De egyszerűen nem tudok ellene tenni. Minden mozdulat, tárgy, gondolat rád emlékeztet, és te is tudod, hogy utálom ezt. Nem, téged nem utállak, sosem tudnám ezt tenni - leginkább csak magam utálom, hogy semmit sem tudok az ellen tenni, hogy elfojtsam magamban ezt az érzést. Próbáltam más lányokkal, nem is eggyel voltam már együtt, de a leghosszabb kapcsolatom (tudod, hogy mennyire utálom ezt a szót is, de Te szoktattál rá) két hétig tartott. Itt a Roxfortban mellesleg teljesen jó. csak .. hiányzol. Asszem hamarosan találkozunk, majd meglátod, hogy hol, meg mikor .. Ne próbálkozz, nem tudsz semmit sem tenni ellene. Tudod, én vagyok a végzeted. =D

Ölel,
Kevin

*A sötét hajú lány sóhajtott egy nagyot, miközben farmerja zsebéből előkotorászta varázspálcáját, és elkezdte maga előtt lebegtetni a levelet. Pár másodpercig csak szótlanul lebegtette, ide-oda rángatva a pálcát, kissé remegő kezekkel, majd megszólalt:* - Sajnálom, Kevin .. *motyogta maga elé halkan, és hirtelen pöccintett egyet, mire a levél egy pillanat alatt hamuvá égett. Szó nélkül szipogott egyet, majd miután gondolatban váltott pár szót daimonjával, az állattal együtt visszaindult a szobájába, hogy felkészüljön a holnapra - ugyanis holnap már úgy kell tegyen, mintha semmi sem történt volna. Nem szabad megtörve legyen, az csak szánalmat vált ki az emberekből, azt meg szívből utálja. Kevin meg .. Jöjjön csak, akár az ajtóig is jöhet, sokkal erősebb nála - és ez nem biztos, hogy szimplán büszkeség. Még azért sem fogja érdekelni, és még azért sem fog újra rá gondolni, meg beleszeretni. Újra .. Hisz' az végzetes lenne, mindkettőjük számára. Útközben hóna alá kapta az ásványvizet, majd a szobába belépve letette az éjjeliszekrényre, és belevetődött az ágyba.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 8:31 pm

*Lizbeth miután elköszönt és megköszönte Pierre fáradalmait. Fáradtan ledől az ágyra, majd úgy dönt, hogy kicsomagol. Minden holmiját bepakolja a szekrénybe, berendezi az íróasztalát és az éjjeliszekrényt is ott honosabbá varázsolja. Úgy dönt, hogy Emilynek holnap vesz egy fekhelyet és ma mellette fog aludni. Elmegy fürdeni, majd fürdés után lefekszik aludni.Kimerítette a sok utazás.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Druida

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 8:23 pm

* Pierre ismét felfelé vezeti Lizabethet a lépcsőn. Útközben még megmutatja neki az első emelet helyeit meg a másodikon hol találja az Afrikai aranymacska hálót, ha netán gond lenne őt ott tudja megtalálni. Aztán vissza tér a Bika cápa hálóba ahonnan elindultak.
- Most én búcsúzom is. Mára ennyi a kis túra, ha van kedved majd még teszünk párat mivel a kúria hatalmas. Ha bármi gond van segítség kell pótlás vagy más úgy akkor a szobámban el tudsz érni. ha nem vagyok ott hagyj üzenetet és felkutatlak. Szép álmokat. Szia. * Mondja a lánynak, majd becsukja az ajtót és vissza vonul hálójába.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 7:29 pm

*Lizbeth örül, hogy foglalkoznak vele, és nem szeretné elszalasztani az alkalmat, hogy megismerje új iskoláját.
-Ha körbevezetnél az nagyon jó lenne és örülnék neki. Te biztos tudod, hogy mit érdemes megnézni.
*Miközben beszél, átvesz egy kényelmesebb cipőt és útrakészen odaáll a fiú mellé.
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Druida

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 7:25 pm

* Pierre belép és körbe néz. Kellemes is lány szoba biztos meglesznak majd a lányok és befogadják új társukat. a nehezebb csomagokat persze kikapja a lány kezéből és becipeli. Nem úgyvan az, hogy csak úgy.
- Ez lesz a Te ágyad. A könyveid és óra rended az író asztalodon. hűtőbe Te is bepakolhatsz a többiben majd a lányok segítenek. Bízom bennük hogy nem lesz gond a beilleszkedéssel, ha bántanak szólj lecsapom őket. * Mondja nevetve, de látszik hogy ez csak vicc. Szívesen fogják foagni az új állandó vendéget.
- Most pedig mihez szeretnél kezdeni? Séta, ismerkedés az új hellyel? Táplálék beszerzés? vagy fürdés és kipakolás meg pihi? Te választasz, ha kell valahova kísérni megteszem szívesen maradok veled, da ha fáradt vagy nem kötelező program. * Mondja egy mosollyal majd vár a döntésre.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4fa536663e22d3887459

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 7:17 pm

*Lizbeth a folyosón újra felveszi a csomagjait, majd az ajtón belépve megkönnyebbülten leteszi. Körülnéz és nagyon tetszik neki amit lát. Nem egy hatalmas háló, de épp ez tetszik benne.~Így legalább könnyebb lesz megismerni mindenkit.~ Sajnos nem lát senkit, de úgy dönt megnézi a szobáját. Belép és meglátja az egyetlen üres ágyat.
-Ez lesz az én ágyam? *Kérdezi, de szinte biztos benne, hogy így van. Leteszi macskáját is és elégedetten leül várva, hogy hátha kap valami utasítást Pierrétől.
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Nincskaszt

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 8:55 pm

*Amelia amikor kinyitotta a szemét a szobájában taláta mamgát az ágyában fekve. ~Megérdemeltem volna hogy elvigyenek megint olyan meggondolatlan voltam! Totál nagy szerencsém volt. Tuti, hogy soha nem fogom használlni azokat az átkokat! Na jó mégis ha itt végeztem megkeresem azokat a lidérceket vagy nem tudom miket és megölöm valahogy*
-Tök jó Devil, hogy vigyáztál rám! *Korholta gyenge hangon daimónját*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 6:34 pm

*Az átsuhanó fél mosolyt nem veszi észre, mivel éppen akkor tette le pálcáját az éjjeliszekrényre, és háttal állt a fiúnak. *- Nem érdekes, csupán ésszerű. Sosem értettem az emberek legtöbbjét - ahelyett, hogy tanulnának egymástól, csak húzódoznak, gyűlölködnek. Pedig tanulni az ember csak úgy tud, hogyha másokat megismer - csak másoktól tud tanulni. És nem csak a muglikról beszélek, hanem a mágusokról is. Nagyon bugyutáák .. * jegyezte meg, kissé zsörtösen, miközben értetlenül összeráncolta homlokát.*- Éretlenek. Hogy-hogy nem szeretnek? Hmm .. Sosem fogom megérteni őket. Pedig .. tőled sok mindent lehet tanulni. Csak, sokan nem így gondolják. Pedig szerintem így van .. *motyogta maga elé, lázasan gondolkodva. Nem azért "dícsérni" a fiút, ha mindezt lehet egyáltalán annak nevezni, mert tetszik neki, vagy valami - szó sincs ilyesmiről, csupán érzi, hogy ő más, éppen ezért igenis lehetne tanulni tőle. Csak sokan nem ezt gondolják .. Milyen ostobák!*- Igen, én is úgy gondoltam. Majd ha úgy hozza a sors .. * mondta kedvesen, egy apró mosollyal, miközben átvette a kulcsot. *- Rendben, köszönöm, Jack. Viszont!* kiáltotta a fiú után, miközben megpördült, és daimonjára pillantott. *~ Csak fél óra, maximum .. Addigra befejezem .. ~* közölte daimonjával, miközben a félkész munkára pillantott. Vállat vont, majd felkapta a rajztömböt és a ceruzát, és türelmesen kivárta, amíg a mosómedve lekászálódott az ágyról. Ha a daimón kiszaladt az ajtón, figyelmesen bezárta az ajtót, majd a folyosón daimonja nyomában visszaindult a várószoba halljába, hogy befejezze rajzát, közben persze az előbbi beszélgetésen morfondírozott.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 6:21 pm

*A lány hosszas kifejtésére, mely szerint miért is nem kellemetlen emglepetés a fiú, csak egy halvány szájrándulás, egy kezdetleges, átsuhanó félmosoly érkezik válaszul.* -Érdekes felfogás, azt kell, hogy mondjam. De nem sokan szeretnek velem találkozni, maradjunk annyiban. ~Ez meg engem nem érdekel.~ *teszi hozzá gondolatban, miközben kényelmesen összefűzi ujjait maga mögött, háta mögött, és úgy sétálgat egy kicsit a szobában, figyelve a lányt. A hála szóra kapja fel a fejét, kérdések mindig érkeznek felé, a elgtöbb új, a legtöbb idegen, aki csak hallomásból ismeri, vagy akik egyszerűen naívak, krédezni akarnak tőle, de mindhiába, teljesen feleslegesen.* -Majd emglátjuk, mit hoz az idő folyama. Ha eljön az idő, majd meghálálod. *mondja egy apró biccentéssel, a lányt minden bizonnyal szaván fogja fogni, amint legközelebb találkozik vele. Ez egészen biztos. Vagy talán egy másik alkalommal, de egyszer bizonyosan. A triviális kérdésre csak megemelkednek a szemöldökeit, majd megköszörüli a torkát, és leengedi a kezeit maga elé, majd a kulcsot átadja a lánynak.* -Zárd be a szobát, ha elmész. A várószobákba természetesen visszamehetsz, minden szobába be lehet menni, ha a lakói beengednek, a várószobákban pedig nyugodtan tartózkodhatsz, akár huzamosabb ideig is. Rajtad áll. Ha nincs más, akkor.. Árnyas estét. *köszön el, miután átadta a kulcsot, majd elhagyja a szobát, ocelotjával maga mellett.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 6:13 pm

- Én nem nevezném kellemetlen meglepetésnek. Furcsa, hogy alábecsülöd magad. Miért lennél kellemetlen? Mert más vagy, mint a többi? Mert másképp gondolkodol, és másként fogod fel az életet? Ez még nem kellemetlen .. Lehet, hogy egyszer megfogom bánni, de ez a meglepetés számomra nem volt kellemetlen. Sosem árt beszélgetni egy idegennel, megismerni a gondolkozásmódját. De, ahogy mondani fogod, a lényegen mit sem változtat .. Rendben. * motyogta, csak úgy magának az utolsó szót, miközben pálcáját letette az éjjeliszekrényre, és a kérdésre felpillantott. *- Sok kérdésem lenne számodra, Jack Darkfield, de ennek most nincs itt az ideje, azt hiszem. A szobával kapcsolatosan nincsen, megértettem mindent. Mégegyszer köszönöm, hogy szakítottál a drága idődből egy keveset. Majd .. meghálálom valahogy, bár tudom, hogy neked úgysem szükséges. Csak .. nem szeretek adós maradni.* foglalta össze a gondolatait, miközben a kezébe vette a rajztömböt. *- Illetve, mégis lenne egy kérdésem: Visszamehetnék még egyszer a várószobába? Még nem fejeztem be a rajzom, és .. *annyira gyerekesnek tűnt - egyik percben az élet komoly dolgairól, a gondolatairól beszél, máskor meg felhoz egy másik témát, ami már-már kacagni való. Mégis érdeklődve fürkészte a fiút - igen, annyi, meg annyi kérdése lenne; de tudta, hogy ezekkel még várhat. Stray morgott valamit, amikor a lány feltette az utolsó kérdést, valami olyasmit, hogy "veled sincs kicsi baj", majd felszökkent az ágyra, a bőröndök mellé, ezzel is jelezve, hogy ő most nem akar visszamenni a várószobába, és a kényelmetlen padlón feküdni, de láthatóan gazdáját mindez csöppet sem hatotta meg, vagy tántorította el céljától.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 5:58 pm

-Az tényleg nem árt. *azt nem teszi hozzá, hogy szerinte ez egészen egyértelmű, dehát az ő logikája mindig is valami más, valami különös jelleget hordozott magán, ahogy egész lénye, megjelenése.* -Az éelt apró örömei. Bár inkább nevezném kellemetlen meglepetésnek, de nevezzük, ahogy akarjuk, a lényegen mit sem változtat. *mondja, miközben átsétál a lánnyal együtt a szobába, vezetve őt, már amennyire szüksége van a fiú vezetésére. Hogy nagyképű lenne? Talán, és aranyvérű mindenképpen, de a kettő nála egy cseppet sem függ össze. Csak az élete alakult úgy, hogy nem tud mást tenni, mint mindvégig hideg, távolságtartó maradni, az efféle játékokat pedig egyszerűen élvezi. az ocelot kecses léptekkel lépdel mellette, majd megáll, és csak felnéz a fiúra, hogy akar-e még valamit.* -Mint említettem, a lényegen nem változtat. *mondja sejtelmes hangon, sziszegve a lány felé, mint egy röpke, előrejelző fenyegetést a pontosításra.* -Van kérdésed a szobával, vagy bármivel kapcsolatban? *kérdezi, mert, ha nem, akkor részéről véget ért a kötelezettségének határa.*
Vissza az elejére Go down
Senilla Rachel Roseberg

Senilla Rachel Roseberg


Hozzászólások száma : 360
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : "A szerelem megfoszt a gyermeki tündérvilágtól, megismertet a múlandóság élményével.. felnőtté tesz! : ) "

I could really use a wish right now ... <3

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 5:46 pm

- Rendben, akkor köszönöm, hogy szakítottál az idődből. Mivel én nem vagyok vezetőségi tag, így nem tudhattam ezt, de köszönöm a felvilágosítást, sosem árt egy kis értékes információ. *mondta, kifejezéstelen hangon, miközben a lenéző hangsúlyt észrevéve, kissé összehúzta szemöldökét.* ~ Undok, nagyképű aranyvérű .. ~*~ Mégis beoszt, és ez kedves tőle. Már ha lehet kedvesnek nevezni őt .. De biztos az, a maga módján. Csak ki kell ismerni .. ~*~ Azt kötve hiszeem ..~* - Nem feltétlenül Avrilre vártam. Csak nem pont a híres Jack Darkfield-re. * sziszegte halkan, miközben Jack és az ocelot után kisétált a szobából, és a folyosón még hozzátéve valamit :*- Akkor másképp mondom: Nem vagyok benne biztos, hogy addig itt leszek, amíg meg nem halok.* motyogta, miközben a fiú mögött haladott. Ha az kinyitja a Bika Cápa háló ajtaját, könnyedén besétál, és a jobb oldali hálóban az üres ágyra le is ereszti bőröndjeit, majd kíváncsian visszafordul Jack felé.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Nincskaszt

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 4:33 pm

*Amelia kiment a szobából.Kezében ott volt az elmaradhatatlan Devil. Egy gyönyörű nyakbakötős méregzöld egyberuha volt rajta ami felettéb jól nézett ki a vörös haja miatt.~Lesz ma hangmágia órám~ ˇˇNa nem mondod drága Amelim. Magamtól rá se jöttem volna.ˇˇ -Gúnyolódj csak, gúnyolodj Devil! *Mondta már hangosan a kígyójának. ha valaki nem látja a kígyót vagy nem tudja, hogy Ameliának daimónja van azt hiszik, hogy a lány megőrült. Pedig aki látja a kígyót biztos nem hiszi ezt.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Nincskaszt

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Márc. 11, 2010 8:35 pm

*Amelia belépett a klubhelyiség szerű szobába és körülnézett. Volt ottt egy szék jó pár szék is. Elindult a jobb oldali szoba felé belépett és leült az ágyára. Most kezdte jobban megnézni a szobát. ~Neked hogy tetszik Devil?~ Kérdezte kígyóját. ~Elmegy de otthon a lakosztályod jó. Most viszont késő van feküdjünk le aludni megvárom míg letusolsz siess!~Adta az utasítást a kígyó. Amelia elment megmosdani átöltözött fekete selyempizsamájába és befeküdt az ágyba. Devi oda tekeredett a lábához a takarón. ~Aludj jól Amel!~ sziszegte ~Te is aludj jól kicsim~ Mondta a lány és el is aludt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2010 9:32 pm

*Örül, hogy egy szakos társat kapott maga mellé. Így tényleg nem lesz egyedül és a közös programokra is mehetnek együtt akár. Mivel fárasztó napja volt, nem is törődik tovább Clarrel, elnyomja az ágyon az álom. Csak abban bízik, hogy reggelig fel sem ébred.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2010 9:26 pm

*A lány a csomagjaival topog Lily háta mögött közben kukucskál, hogy hová is mennek.*~Bikacápa háló? elég érdekes neve van.~*Közben pedig figyeli Lilyt. Megérkeznek a szobába. Nagyon örül Clar hogy egy ismerőssel került össze, gyorsan választ magának a 3 üres ágy közül egyet.*~Ez pont jó lesz ablak alatt van és én meg szeretem a fényt ez megteszi~.*Gondolja magában majd letelepszik az ágyra. Lily pont akkor dobta a kulcsokat, és mivel Clar elég ügyetlen persze hogy nem kapta el, és egy hatalmasatt koppant a padlón. Elég késő van már és az újdonsült szobatársát sem szeretné zavarni ezért leteszi a csomagjait és ugydönt hogy majd holnap kipakol. Lefekszik az új ágyába és előveszik a kedvenc képregényét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2010 9:15 pm

*Lily érkezik, kivételesen nem egyedül, Clarissa is jön mögötte. Kikulcsolja a szobát, majd belép az előtérbe.*
-Nos, mint mondtam ez lesz a mi szobánk, azaz én már itt vagyok egy ideje, de most megkaptalak téged, így nem leszek egyedül. *Mondja Clar felé és el is száll az előbb még oly mogorva stílusa.*
-Tehát ez itt az előtér, innen két ajtó nyílik, mint láthatod. *Mutat a jobb és bal oldali szobák ajtaja felé.*
-A miénk a bal oldali. *Azzal, azt az ajtót is kinyitja, majd bemennek a szobába.*
-Ez az én ágyam *Mutatja.* -A többi még szabad, válassz magadnak egyet. Pakolj ki, ahogy tetszik. *Ezzel Lily lefekszik az ágyára.*
-Majd elfelejtem! *Juttatja saját maga eszébe.* -Itt vannak a kulcsaid. A szobát mindig bezárjuk. *Közli és elvárja, hogy ez így is legyen a jövőben is.* -Hopsz!!! *Dobja a kulcsokat a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Chiyori Kiryuu - archiv
Diák
Chiyori Kiryuu - archiv


Főkarakter : eszticicc@citromail.hu
Hozzászólások száma : 626
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Illuzionista
Üzenőláda :
Aki szeretne játszani az nyugodtan írjon üzit vagy msn-en! ^^
Bika Cápa háló - Page 6 J27VBika Cápa háló - Page 6 1INs


Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 7:47 pm

*A kis Chiyori épp a szobájában tesz-vesz, amikor egyszercsak megpillant egy levelet a földön. Az ő neve van ráírva nagy betűkkel, így rögtön kibontja és elolvassa.*
-Marcus. *mondja ki a levél írójának a nevét, majd egy mosoly jelenik meg az arcán.*
~Már azt hittem elfelejtette...~ *gondolkodik, majd észbe kap, hisz nem tudja, mikor lett becsúsztatva a levél, bár valószínűleg nem rég, hisz a késői időre hivatkozik benne a srác. A lányka amilyen gyorsan tud elkészülődik. Persze azért kell egy kis idő, így lesérülve. A feketete farmere már rajta van, felvesz mellé egy fehér toppot, lábán pedig dorkó van. Hosszú haját még megfésüli indulás előtt, majd a pólójára feltűzi a frissen kapott prefektus jelvényt. Most, hogy elkészült, indulhat tovább a nyugalom terme felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 7:36 pm

*Egy vékony levél suhan be a Bika cápa háló ajtaján, méghozzá abba a szobába, ahol Chiyori is található. Látszik, hogy valaki direkt dobta be ide és meglepetést akart ezzel szerezni, de természetesen a lány neve is rajta van a borítékon, szép nagy betűkkel, nehogy más kinyithassa. *


"Chiyori

Pár napja megbeszéltük, hogy felkereslek a szobádban, de mivel most már későre jár és prefektus lévén nem szeretnék bajt, így inkább találkozzunk a nyugalom termében. Ott várlak, gyere, amint tudsz!

Marcus"



*Az üzenet csak ilyen rövid, de még is mindent elmondd, ami fontos információ lehet a lány számár. Tehát a Deridionos fiú már várja vagy ha még nem, akkor bármikor odaérhet a teremhez, szóval ő is menjen. Persze ilyenkor csak akkor van gond, ha a lány nincs bent a szobában, de a fiú szerencsére kifülelte, hogy Chiyori bizony most bent tartózkodik. *
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4e9df14d075d17172896

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 4:27 pm

*Nos Ayla bólint egyet.*
-Igazából nem tudom kikkel leszel egy szobában, de majd megismerkedsz velük, nem kell aggódnod., biztos jól fogod magad érezni.
*Mondta Ayla, majd a segítség visszautasítása után megfordult.*
-Nos hagylak akkor kipakolni, de utána gyere majd a főhadiszállásra ott leszek, már, ha akarsz beszélgetni, nem kötelező. Addig is szióka.
*Köszönt el és gyors léptekkel kisietett a szobából, valamint azért az ajtót becsukta maga mögött, hogy meddig pakol ki a lány nem tudja, de majd talán találkoznak.*
Vissza az elejére Go down
Chiyori Kiryuu - archiv
Diák
Chiyori Kiryuu - archiv


Főkarakter : eszticicc@citromail.hu
Hozzászólások száma : 626
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Illuzionista
Üzenőláda :
Aki szeretne játszani az nyugodtan írjon üzit vagy msn-en! ^^
Bika Cápa háló - Page 6 J27VBika Cápa háló - Page 6 1INs


Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 4:15 pm

*Amikor végeztek a pakolással, Ayla pálcájával lebegtető bűbájt alkalmazva Chiyori bőröndjén elindulnak a lány új szobája felé.*
-Hát igen, négyen még jól elférünk. *mosolyog Chiyori, majd már mennem is a folyosón az új lakosztály felé. Elég hamar megérkeznek, majd a japán lányka a szoba nevére pillant.*
-Bika Cápa? De fura neve van... *jegyzi meg, hisz valljuk be, tényleg nem túl hétköznapi név. Aylaval belépnek az előtérbe, melyből két ajtó nyílik tovább jobb illetve bal oldalt.*
-Jobb oldal. Oksi. *bólint rá, hogy vette az információt.*
~Kíváncsi leszek, kik lesznek a szobatársaim.~ *gondolkodik a kis Chiyori, majd azért meg is kérdi a főprefektus lánytól.*
-És kikkel vagyok egy szobában? Remélem van köztük ismerős. *reményteli mosoly látható arcán, majd nyílik az ajtó és belépnek az új szobába. Ayla leengedi a földre a bőröndöt, majd még elmondja az alapokat és átadja a kulcsot.*
-Köszi, de ismerem őket. *utal arra, hogy nem kell neki felemlegetni a szabályokat, majd átveszi a kulcsot.*
-Hát igazából itt már nem nagyon tudsz mit segíteni, de azért köszönöm. Most már csak rám vár, hogy kipakoljak. Köszi mindent! *mondja a lánykának, majd ha Ayla már nem akar több dolgot mondani, búcsút int neki és nekilát a pakolászásnak. Később még ki szeretne menni járkálni egyet, így nem árt, ha minél előbb végez.*
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Bika Cápa háló - Page 6 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Bika Cápa háló - Page 6 Tek4e9df14d075d17172896

Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 3:46 pm

*Ayla a persze segített ahol csak tudott a lánynak, hogy motyóját összepakolják, majd ha ezzel mind megvoltak elégedetten egyenesedett ki Ayla.*
-Na ezzel is megvagyunk mehetünk is.
*Elővette pálcáját és lebegtetni kezdte a lány cuccait maga előtt, majd azzal ki is lépett a folyosóra.*
-Hát igen most tényleg jobb, és örülök, ha örülsz, hogy át leszel cuccolva. Nos saját szobád sosem lesz itt az már biztos, de azért csak négyen lesztek és nem húszan egy szobában, ha nem többen voltatok.
*Beszél miközben lassan megérkeznek a bejárathoz Bika Cápa háló előtt Ayla kuncog egyet, nem tudja miért talán egy emlék.*
-Nos meg is érkeztünk, itt volnánk.
*Nyit be a szobába, ahol egy kis előtér van.*
-Amint látod kétoldalt van ajtó, te a jobboldali ajtó mögött fogsz lakni, a bal oldali még üres, de biztos előbb vagy utóbb megtelik.
*Veszi a kulcsot elő, majd nyitja is a szobát ki. Három rész már foglalt.*
-Hát kizárásos alapon csak oda mehetsz alukálni, ha nem megfelelő a hely, akkor szerintem beszéld meg a többi lánnyal, hogy cseréljetek ágyat.
*Közben lelebegtette a földre a bőröndöt, majd végül megállt.*
-Nos a formaságok: Tessék a kulcs, a szabályokat tartsd be, remélem nem kell elmondanom, de ha igen szólj, hogy nem tudod. Esetleg segítsek valamiben?
*Kérdezi, már egyáltalán nem hivatalosan és mosolyog is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bika Cápa háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bika Cápa háló   Bika Cápa háló - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bika Cápa háló
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: