Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tibeti róka háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tibeti róka háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tibeti róka háló I_vote_lcapTibeti róka háló I_voting_barTibeti róka háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tibeti róka háló

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Shawn Griffin

Shawn Griffin


Főkarakter : szabi@sniper.hu
Hozzászólások száma : 999
Kaszt : Tibeti róka háló Auror_elementalista
Üzenőláda : Követő: B*zi házivámpír

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:46 pm

// A 3. oldalon Berker Mikolaj hsz-ében egy trópusi gyümölcs lapul //

Okés - Kaen
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 3:09 pm

*A mai nap elég gyorsan eltelt, viszont most már visszatért a Deridionos fiú a szobájába. Mivel vasárnap van, ideje elkészítenie a bájitaltan háziját. Így hát szépen kinyitja a tankönyvét és gyorsan átnézi az ellenméreg bájital elkészítését. Szinte már kívülről fújja, mivel a múlt héten már jó párszor forgatta a könyvet. Előveszi órai jegyzeteit is, majd gyorsan elolvassa ismét a házit. A fele már megvan, vagyis inkább a harmada, mivel a vadőrnél már volt. Tehát az asztal alá nyúl, előveszi a kosarat, majd szépen kipakolja az asztalra a hozzávalókat. Tehát 1 bezoárkő, 5 szál mákrózsa és 7 lótuszvirág kerül ki az asztalra. Utána a fiú elmegy 6 dl vízért, majd amikor már minden megvan, összefogja haját. A két bájitaltan óra alatt rájött, hogy így sokkal egyszerűbb dolgozni és nem áll fent annak se a veszélye, hogy egy kósza tincse belekeveredjen a főzetbe. Tehát miután a színes tincseket összefogta, rögtön el is indul az üstjéért. Odakészíti a tűz alá, amit még nem gyújtott be, majd az alapanyagokhoz lép. Szerencsére már érkezésekor gondolt arra, hogy bájitaltanra bizony nem árt néha gyakorolni, így a szoba egyik sarkában van egy kimondottan bájital készítésére alkalmas helység, tehát ahol a gáz is megtalálható, mellyel be lehet gyújtani a tűz alá.
Amikor már az asztalánál van, megfogja a bezoárkövet és a mozsarat is, majd szépen összetöri, ahogy azt órán csinálja. Nem izgul annyira, hiszen eleget gyakorolt már és most még csak nem is nézi senki. Ilyenkor jó, hogy egyik szobatársa sincsen itt, biztosan most csak útban lennének. Szóval az üstben most már ott pihen a bezoárkő, kicsinyke darabokban. Természetesen Marcus arra is figyelt, hogy hány percig törje azt a bizonyos bezoárt, szóval ahogy írva vagyon, 3 percig tördelte. Miután ez megvan, megfogja a lótuszvirágokat, odasétál vele az üsthöz, majd elkezdi szépen 1 centis darabokra törni, majd bele is teszi az üstbe. Miután ez megvan, tűzet gyújt az üst alá és beleönti a 6 dl vízet. Tudja, hogy most ki következik, 3 percenként kell megkavargatni a főzetet, méghozzá úgy, hogy kezdésnek négyszer ballra, majd négyszer jobbra és így tovább, egészen 18 percig. Tehát a szürke szemek most az órára merednek és ahogy kell, úgy kevergeti a bájitalt.
Amikor az idő lejár, sárga gőz kezd el lebegni a főzet fölött. A fiú arcán egy apró mosoly fut át, hiszen eddig sikeres a főzete. Nem akarja semmiképpen se elrontani, hiszen egy élő állaton kell majd tesztelnie, hogy vajon jól csinálta-e a dolgokat. Pár percig most vár, addig az 5 mákrózsát porrá őröli. Miután az idő lejár, eloltja a tűzet. Ismét rövid idő, majd amikor már a bájital kocsonyássá válik, akkor hozzáadja a mákrózsákat, amiket nemrég porrá őrölt. *
~ Most jöhet ismét a keverés. ~ *gondolja magában, majd 11 percig, az óramutató járásával ellentétes irányba kevergeti. A bájital állaga most már újból folyékony és ezüst-zöld páragőz kezd el megjelenni fölötte. A fiú arcán most egy megnyugodott mosoly jelenik meg, majd már indul is pár kristályfioláért. Azért használ többet, mert ha az egyiket véletlenül leejtené idegességében, akkor se legyen gond. A fiolákat gyorsan előhalássza a cuccai közül, ahol tartja a bájitaltan cuccait, majd meg is tölti őket és utána be is dugaszoja. Miután kész, elpakolgat maga után, kezet most, kibontja haját és becsukja a könyvét is. A fiolákat a zsebébe rejti, majd megindul az ajtó felé. Még nem tudja, hogy pontosan hova is menjen és mit mérgezzen meg, tehát még nem indul. *
- Vajon milyen állaton próbáljam ki? *teszi fel magának hangosan a kérdést, majd hírtelen megvilágosodik. Rájön, hogy a madárházban bizony elég sok állatka van és egyet csak el tud kapni közülük. Megigazítja pálcáját, zsebre vágja a kígyómérget és már el is hagyja a szobáját, megindulva egyenesen a madárház irányába. *
Vissza az elejére Go down
Victoria Dewey
Diák
Victoria Dewey


Főkarakter : az
Hozzászólások száma : 501
Kaszt : Tibeti róka háló Mutatvanyos
Üzenőláda : újra itt, új msn, régi Vic Very Happy

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 6:16 pm

*a falnak dőlve, még mindig vörösen a földet nézi, majd a fiúra néz.*
-Nincs semmi. Hát...nem tudom..nekem ez tényleg..nagyon gyors.*dől elöre és hintázni kezd a talpán.*
-Nem vagyok hozzászokva.-fejetvakar és kissé elmosolyodik.
-De most jobb ha én..megyek. Szia.-azzl sarkon fordul és elsétál a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Dewey
Diák
Victoria Dewey


Főkarakter : az
Hozzászólások száma : 501
Kaszt : Tibeti róka háló Mutatvanyos
Üzenőláda : újra itt, új msn, régi Vic Very Happy

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:58 pm

-Öhmm.nem nincs..d.e tudod..ez..nekem túl gyors.-pislog.*-Én kérek bocsánatot...de az ilyen téren...még nem nagyon érzem otthon magam. Még nem volt egy barátom se.*sóhajt.*-Azt hiszem jobb ha megyek...*azzal m egindul az ajtó, felé és kisétál a folyosóra.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:49 pm

*Berkernek nagyon megtetszik ez a lány.* ~Olyan édes~ *Berker nyújtja a kezét, hogy segítsen neki. Kicsit zavarba érzi magát Berker, mert lehet túl gyorsan közeledett.* -Bocsáss meg. Én csak... Tutod te egy igen szép és vonzó lány vagy. Nem csodálnám ha lenne valakid. *Berker lehajtja a fejét, majd az ajtra mutat pálcájával.* -Alohomora! Bocsánat, mit is képzeltem én. Eléggé bunkó vagyok.
Vissza az elejére Go down
Victoria Dewey
Diák
Victoria Dewey


Főkarakter : az
Hozzászólások száma : 501
Kaszt : Tibeti róka háló Mutatvanyos
Üzenőláda : újra itt, új msn, régi Vic Very Happy

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:45 pm

-Hát..Angliából szérmazom. 3-4 éve költöztünk el onnan. Van egy hugom, egy macská, és körülbelül ennyi ami érdekes.*pislog egyet ketött, és teljesen elvörösödik. KIssé hátrébbhúzodik, majd egyszer csak ledől az ágyról. Rékvörösen felpattan, és körbepislog.*
-Jaj...olyan béna vagyok...-pislog még mindig vörösen, és zavarában a haját igazitja.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 5:33 pm

*Berker és Victoria beérnek a hálóba. Ülj csak le, mutat az ágyára Berker, eközben előkapja pálcáját és rámutat az ajtójára.* -Colloportus! *Mondja, majd az ajtó hal kattanással bezárul. Leül Victoria mellé és elkezd vele beszélgetni. * -Mesélj kicsit magadról. Honnan származol? *Kérdezi, majd közelebb húzódik a lányhoz. Egyszerűen vonzalma van. Nem bírja ki, hogy ne legyen ilyen közel a lányhoz. A válluk szinte már össze ér. Nem szabadna ezt tennie. Nem is ismeri és mégis felhívta a szobájába.* ~Milyen szép lány és a haja illata is jó. Nagyon vonzó~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:58 am

- Dobta miattad? Na, remek. Akkor már csak azt nem értem, hogy miért nem vagytok ti már együtt. *mondja nagy komolyan és az ebédes megjegyzésre csak bólint. Ő is éhes, tehát remek ötlet, hogy oda menjenek. A kérdést viszont megkapja ő is, így csak nagyon röviden válaszol, hogy azért ne tűnjön bunkónak. *
- Én Írországból jöttem és a szüleim mágusok… röviden ennyi. Testvérem nincs, de már nem élek az anyámékkal. Viszont ha nem haragszol, többet még nem szeretnék erről mesélni, majd talán máskor… *mondja, majd már indul is a fiúval együtt lefelé, a földszintre, de közben eszében a családja jár, akiket mindennél jobban gyűlöl.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:54 am

*Berkernek eszébe jut, hogy mennyi már az idő.* -Menjünk le ebédelni! Amúgy már dobta miattam a srácot. *Mondja Berker mosolyogva.* -De most te is beszélhetnél egy kicsit a családodról. Hol születtél? *Berker mosolyog Marcus válaszán, hogy a lányokkal csak baj van. Berker ennek a tökéletes ellentéte, szerinte minden fiú életébe jó, hogy ha van egy lány. Ő is nagyon szeretne egyet, bár az ő igazi szerelme a Sötét Varázslatok Használata könyve. Amikor kedve van hozzá (Ami eléggé sok időt jelent), akkor azt a könyvet bújja.* -Gyere induljunk el, mert már nagyon éhes vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:45 am

~ Ezek szerint félvér… ~ *gondolja, de nem mondd semmit, inkább csak bólint, hogy figyel a fiú minden szavára. Őszíntén szólva örül, hogy neki nem kell mesélnie a családjáról, valahogy nem volt valami szép élete. Majd talán egyszer megosztja Berkerrel az élettörténetét, de még nem. Ki tudja, talán egyszer még jó barátok is lesznek. Elvégre, ez még csak az első évük. *
- A lányokról? Velük mindig csak a baj van. *mondja vigyorogva, majd int egyet a kezével. Nem is tudja, hogy mit mondjon róluk, elég sokan hajtottak Marcusra, de ő mindenkit lerázott magáról. Hogy miért? Mert nem akar játszadozni velük. *
- Rendben, menjünk el sétálni… az szerintem is jó ötlet. Csak egy pillanat, még összeszedem magam. *mondja, majd zoknit húz, cipőt, összegombolja ingjét, de csak nagyjából, most nem figyel a tökéletességre és már kész is van. Na persze a pálca is már a helyén, így indulhatnak. *
- Na menjünk, de te mondd meg, hogy hova. *neki semmi ötlete, tehát döntsön csak a srác. Közben persze tovább hallgatja a szavait. *
- Nina? Nem hiszem, hogy ismerném… *mondja de ő még nem mondd semmit se a magánügyéről, majd talán egy kicsit később. *
- Ezek szerint van barátja. Mondd csak, miért olyan lányra hajtasz, akinek már van valakije? És amúgy szereti is a srácot vagy csak úgy vele van, hogy legyen valakije? *teszi fel ismét a kérdéseket, miközben kilép a szoba ajtaján és várja, hogy szobatársa is kövesse. *
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:39 am

*Berker elmosolyodik a fiún.* -Valóban nem kéne az egész szobát lestrapálni. Amúgy félvér vagyok. Apám miatt. Elhagyott amikor megtudta. Most, hogy így vissza gondolok tényleg nem beszéltünk. *Berker elneveti magát majd ő is leül az ágyára.* Akarsz beszélni lányokról? Hiszen fiúk vagyunk. Ez a dolgunk! *Mondta ki mosolyogva Berker, hogy mit gondol.* ~Na, ma is megvolt a gyakorlás. Szuper így az egész napom szabad.~ *Berker egy csodálatos ötletet eszel ki* -Ha van kedved sétálhatunk és akkor megmutatom melyik lány tetszik, ha találkozunk vele és te is elmondhatnád, mert szobatársak vagyunk. Amúgy a neve Nina. Nina Olya. Eléggé szép. Emlékszem, amikor ide jöttem második nap egy bottal hátravertem a barátját. *Mondja Berker, bár most is kicsit furcsának tartja magát, hogy miért csinált ilyet.* -Nos, igazából nem tudom miért csináltam. Eléggé bunkó volt és hát gondoltam megleckéztetem, ne szórakozzon egy Deridionossal. Ha már tudtam volna varázsolni biztos nem megütöm, hanem kicsit megviccelem. *Mondja Berker kis gonosz mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:31 am

*Az első átok nem talált. *
~ Fene… ~ *gondolja, de amikor a második átok eltalálja, akkor elmosolyodik a fiú táncán, viszont jön a visszatámadás. A Silencio elől nem tudott időben elugrani, tehát az átok talált, így Marcus most nem tud egy ideig beszélni. Viszont készül, hogy jön még egy támadás, ami elől gyorsan ki is tér, majd pedig a harmadik. Na ez most meglepte a fiút. Az átok el is találta, így most lábait nem tudja megmozdítani. Még szerencse, hogy az ágyán van, így szépen ül rajta, csendben, de nem támad most már vissza. Amikor elmúlik az átok, megmozgatja tagjait, majd leteszi pálcáját az asztalára. *
- Nem volt rossz, de szerintem egyenlőre elég. *mondja vigyorogva, majd törökülésbe helyezkedik az ágyán és úgy pillant a fiúra. *
- Furcsa, hogy szobatársak vagyunk, még se beszéltünk eddig komolyabban egymással. Szóval, semmit se tudok rólad. Nem akarsz egy kicsit mesélni magadról? *kérdi és most már tényleg kíváncsi, hogy Berker vajon hova valósi, mi érdekli és még pár dologra, de a fiúra bízza, hogy mit mesél el magáról és mit nem. *
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:26 am

*Berker meglepődik, hogy nem talál az átka, persze nem véletlenül Deridionosok. Meglátja az arca felé suhanó átkokat. Azonnal lehajol. Szerencsére az elsőt kivédte, de második eltalálta. Olyan táncba kezdett, amiről nem is tudta, hogy létezik.* -Ügyes! *Lihegi ki Berker majd, vissza küld egy átkot minden erejét össze szedve* Silencio! *A következőt utána küldi, és még meg is fűszerezi* -Rictusempra! Locomotor Mortis! *Így három átok süvít. Egy Marcus fejéhez, a hasához és egy a lábához.* ~Na, ezt biztos nem védi ki! Milyen jól sikerült. Nem hittem volna, hogy menni fog~ *Berker lába idő közben abba hagyta a táncot. Berker neki támaszkodott a legközelebbi asztalnak és lihegett.* ~Ez aztán a fárasztó átok!~ * A lába sajgott a reggeli tánctól.* ~Ma se kell tornáznom reggel!~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:20 am

- Előre? Ez ismerős, én is így vagyok vele. Viszont nem tűnik túl nehéznek ez az anyag, na meg éjfélkor én jobb szeretek aludni vagy teázni valakivel. *mondja egy apró mosollyal, majd a fiú kérdését hallva már tudja, hogy mi fog következni. Na, Berker elszólta magát, ezt nem kellett volna. Így Marcus már bukik is le az asztal elé, hiszen szinte biztos benne, hogy egy átkot küld majd rá a fiú. Persze nem bunkóságból, hanem csupán csak viccből. És nem is tévedett. *
- Szerintem is az. *mondja vigyorogva, de az átok nem talált. A fiú gyorsabb volt, így most egy pillanat alatt az ágyánál terem, felkapja a pálcáját, majd ahogy fordul már mondja is ki az átkot. *
- Silencio, Tarantallegra. *azért kezd rögtön két átokkal, mert a Silencio miatt biztos lehet abban, hogy a fiú nem fogja ismét ilyen hírtelen megtámadni. A másik átok pedig azért jár Berkernek, mert az előző miatt bizony megérdemel egy kis leckéztetést. *
- Ez is vicces, nem gondolod? *kérdi vigyorogva, majd most már figyel, hogy ha egy újabb támadás jön a fiútól, ismét el tudjon ugrani az útjából. *
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:13 am

~Marcusnak igaza van, mégsem kell segítség.~ *Berker mosolyog egyet Marcus kérdésén.* -Azért tanulok ennyit, mert előre veszem a dolgokat, hogy órán tudjam, ha kérdeznek. Szerinted neked jók a reflexeid? *Kérdezi Berker mosolyogva. Megleckézteti Marcus-t, persze nem haragból csak játékból, hiszen Marcus a szoba társa jóban kell vele lennie, különben este arra ébredhet, hogy felgyújtják az ágyát.* -Rictusempra! Vicces ez a varázslat nem? *Majd egy fénycsík suhan át a szobán Marcus nyakának az irányába. Berkernek ez a kedvenc varázslata, mivel nem veszélyes és mindenkin kipróbálhatja akit megakar ugratni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:05 am

*Amikor a fiú megijed tőle, halkan kuncog egyet. *
- Ez igazán vicces, hiszen szobatársak vagyunk… na de mindegy, ezek szerint nem vagyok annyira könnyen észrevehető… *jegyzi meg, majd szemei megcsillannak és közben lassan feláll. Ledobja az ágyára a borítékot, amit eddig tanulmányozott, majd a szekrényéhez lép. Felhúz egy farmernadrágot és egy fekete inget, amit nem gombol most be. Minek is tenné, amikor a saját szobájában van, na meg csak Berker látja a testét, aki csak nem a fiúkra bukik. Szóval gond egy szál se. *
- Nyugi, nem zavartál. Csak én azt nem értem, hogy minek tanulsz ennyit? Hiszen még alig vettünk valamit. *jegyzi meg, persze nem bunkón, csupán csak nem érti a dolgot. De lehet, hogy Berkernek nem megy olyan könnyen a tanulás, mint neki, ezért igyekszik inkább több időt fordítani erre a dologra.
Közben a fiú belép a fürdőbe, megmossa arcát, utána pedig jöhet a puha törölköző. A fogmosás már korábban megtörtént, hiszen a srác nem most kelt fel. A tincseit gyorsan kifésüli, nem túl tökéletesre, de legalább állnak valahogy, majd visszaindul a fiúhoz. *
- Na, akkor segítsek gyakorolni vagy sem? Tudod, órán mondta a tanár, hogy az átkok nálunk még csak rövid ideig maradnak meg… tehát nem kell paráznod, nem lesz gond. *mondja a fiúnak, de mivel Berker olyan szótlan, így inkább csak nekidől az egyik íróasztalnak és úgy vár tovább. *
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:00 am

*Berker annyira megijed Marcus-tól, hogy majdnem elesik. Ezen nevet egyet, majd köszön neki* -Szia! Észre sem vettelek. Hát csak indultam keresni embereket, de most akkor maradok, mert megtaláltalak. Meg szeretnék, majd gyakorolni kicsit. *Berker mosolyogva mondta mind ezt.* ~Hogy miért nem vettem észre?~ *Berker eléggé furcsán érezte magát. Körbenézett többször is a szobán, de nem látta meg Marcus-t.* ~Majd megkérem őt hátha segít a gyakorlásban. Bár akkor kéne hívni egy nagyobbat is, mert az átkok igen kellemetlenek lehetnek hosszú távon, ha nincs senki aki megállítsa.~ -Hogy aludtál? Nem zavartalak tegnap este? Ha jól emlékszem 12-ig tanultam. *Mondja mosolyogva Berker. Ma reggel különösen jó kedvel ébredt. Nem tudja miért, de tanulni is nagyon sok kedve volt, máskor pedig van kedve mondjuk, de nem szívesen tanulna órákat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 9:52 am

*Pár pillanatra méltatja szobatársát, aki úgy tűnik, hogy valahova nagyon siet. Marcus egyébként az ágyán fekszik, egy fekete boxerben, haja kócos, de ez most a fiút egy cseppet se zavarja. Még korán van, na meg vasárnap is. Tanulnia felesleges, hiszen mindent tud az eddigi anyagokból.
A fiú ágya tele van borítékokkal, méghozzá azokkal, amiket a szakvezetőjétől kapott. *
~ Érdekes, hogy ilyen bonyolult jelentkezni az Auror egyetemre… ~ *gondolja, majd leteszi az egyik lapot és már fogja is a másikat. De amikor látja, hogy Berker a pálcájáért megy, majd pedig nagyon gondolkodik valamin, akkor kicsit feljebb ül és megszólal. *
- Mondd csak, mit csinálsz? Ha nem megy valami, akkor remélem, hogy tudod, hogy nekem bátran szólhatsz. *mondja kedvesen, hiszen szaktársának szívesen segít. Na meg biztos lesznek majd olyan feladatok, amihez ketten kellenek majd. Szürke szemeivel tovább figyeli szobatársát, majd várja a reakciót. Ha Berkernek nem kell segítség és beszélgetni se akar, akkor viszont Marcus folytatja tovább az olvasgatást.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 9:37 am

*Berker felébred a szobájában.* ~Este lehet mégsem kellet volna annyit tanulnom~ *Ásít egy nagyot, majd felöltözik. Épp indulna ki az ajtón, amikor visszafordul a pálcájáért. Felkapja az éjjeli szekrényéről, majd elindul az ajtó felé.* ~Rictusempra!~ *Gyakorol berker képzeletében a következő Sötét Varázslatok használata órára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 8:08 pm

* A fiúnak igaz van hisz ő is megtette de akkor sem volt felkészülve a lány. Zara nem érti, hogy a fiú miért sietett úgy utána de ez nem most fog kiderülni hiszen az idő gyorsan fogy és a kijárási tilalom életbe is lép.* - Egyet értek veled* Mondja kedvesen a dolgot.* - Ma nem én vagyok az ügyeletes aminek örülök hiszen sokszor vagyok az* füzi még hozzá a dolgot.* - Szia* Köszön el a fiútól és gyorsan meg is fordul. Az ajtó csukódik, de a lány már nem néz vissza. Lépteit sietősre veszi és ha találkozna valakivel útközbe azt útba igazítaná a helyes terem felé. természetes első útja a szobájába vezet de hogy után mi történik vele az még a jövő titka.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:59 pm

- Váratlanul? Hát óra után gondoltam jobb lesz, ha lefürdök, te meg épp ekkor dobtad be az üzenetedet. *magyarázza a lánynak, innentől pedig Zara is biztosan érti, hogy Marcus miért sietett úgy utána. *
- Szerintem inkább hagyjuk mára és akkor majd beszélünk akkor, ha felkereslek. Ígérem, hogy megtalálom én is a te szobádat, ha már te is vetted a fáradtságot. *mondja egy apró mosollyal, majd int a lány felé. *
- Na, akkor menjél járőrözni, hiszen prefektus vagy, ez a dolgod és majd beszélünk, szia. *még egyszer int a lány felé, majd becsukja az ajtót és most már nem is megy ki a szobájából, legalábbis ha minden igaz. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:50 pm

* Zara kezdi kényelmetlenül érezni magát és szemeit az egyik ajtóra szegezi a fiú csak tetőzi a helyzetet hiszen még meg is említi neki a dolgot. A lány arcán egy kis pír lesz látható. Már össze szedte magát, hogy értelmes mondatott tudjon mondani végre* - Sajnálom nem állt szándékomban...csak tudod váratlanul ért a dolog* teszi még hozzá kedvesen, de szemeit nem emeli a fiúra. Az ajtón talált egy tetszetős pontot amit kényelmesebb most néznie a lánynak. Természetesen a fiú felé van fordulva csak szemeit tartja máshol.* - Ha magadra kapsz valamit akkor beszélhetünk még pár szót de nekem lassan innen mennem kell. Mondjuk az időpontot elmondhatod bár abban semmi mókás nincs hiszen nem kerested meg a szobámat* Egy kis mosoly jelenik meg a lány arcán és türelmesen várja a pillanatot mikor újra a fiúra nézhet minden kényelmetlenség nélkül, hiszen nem szeret úgy beszélni valakihez hogy mást kell néznie. Szeret a másik szemébe nézni. Közben egy kis ringatásba kezd mert nem szeret sokáig egy helyben állni*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:38 pm

*Ahogy a lány végignéz rajta, nagyon nem hétköznapi viselkedés. Ekkor esik csak le Marcusnak, hogy nem ártott volna jobban felöltöznie. Elmosolyodik, majd a lány arcát fürkészi közben. *
- Nem illik ám így végignézni valakit. Én se szoktalak téged ennyire nézni. Még a végén zavarba jövök. *mondja vigyorogva, majd a lány szavait hallgatja és egy picit elgondolkodva pillant a levélre. *
- Szerintem az, hogy felöltözök, csak egy-két percig tart. Ha annyit vársz, akkor szívesen fogadlak és egy kicsit még tudunk ma beszélgetni… de ha gondolod, akkor áttehetjük máskorra is az időpontot, nekem úgy is jó. *mondja és ő semmit se akar erőltetni. Tudja, hogy nemsokára kijárási tilalom lesz és hogy akkor Zara se lehet a fiú szobájában, ezért se mondja annyira, hogy bizony minden áron vendégül akarja látni a lányt, ebben a szent pillanatban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:27 pm

* A lány lassan halad a folyosón és most a szobák neveit nézegeti hiszen nagyjából tudja a neveket tehát szoba nevet is kell hozzá párosítani. Hirtelen egy ismerős hang szólítja meg. Lassan megfordul hogy arc is társuljon a hanghoz bár nem lenne rá szüksége hiszen fel ismeri a hang gazdáját. A lány igen csak alul öltözött Marcust lát maga előtt, hiszen a fiú csak egy törölközőben van. Egy kicsit meg is lepődik hiszen erre nem számított. Lassan végig nézi a fiú testét hiszen nem is tudna más merre nézi még ha akarna sem.* ~ hm...szép~* Állapitja meg a dolgot majd hirtelen kapcsol, hogy kicsit bele feledkezett a látványba. Szemeit gyorsan a fiú arcára kapja.* - Szia hát nem gondolom, hogy van kedvem.... vagyis nem tudom...hogy is mondjam nem úgy vagy öltözve hogy vendéget fogadhass és nem szeretnélek zavarni* A mondat végére sikerült össze szedni magát hiszen nem szokott az ilyen látványhoz. Többet nem tudott mondani és szemei ismét a fiút kémlelik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:17 pm

*A fiú az óra után rögtön a szobájába ment. A szoba még üres, tehát Berker még nem tért vissza a sötét varázslatok használatáról. Leveszi a barna talárt és a kitűzőt is, majd első útja a fürdőhöz vezet. Lezuhanyzik, megmossa haját is és egy törölközőben lép vissza a szobájába. Ahogy visszaér, rögtön megpillant egy levelet, amit valaki ebben a másodpercben csúsztat be az ajtón.*
~ Nocsak. ~ *gondolja, majd az ajtóhoz siet, úgy ahogy van, mezítláb, egy szál törölközővel a derekán, vizes tincsekkel és gyorsan elolvassa a levelet, majd elmosolyodik és már nyitja is ki az ajtót. Ahogy kinéz, megpillantja azt a lányt, aki a levelet hozta és már kiállt is a lány után. *
- Héé, Zara, ne siess úgy. Nincs kedved bejönni? Itt is van egy kis vajsör. *mondja, majd kényelmesen nekidől az ajtófélfának, keresztbe teszi kezeit és várja, hogy a lány mit reagál. Na persze nem a hiányos öltözete miatt, ami lehetővé teszi, hogy most a lány láthassa Marcus izmos felső testét, hanem azért, mert Marcus ilyen gyorsan Zara után szólt. Tehát pont jókor végzett a fiú a fürdéssel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tibeti róka háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tibeti róka háló
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: