Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tibeti róka háló - Page 2 I_vote_lcapTibeti róka háló - Page 2 I_voting_barTibeti róka háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tibeti róka háló

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2009 4:49 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2.
3.
4.

A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:04 pm

[ folyosó]

* Egy kék hajú lány tűnik fel a második emeleti folyosón. Nem szoba beosztást csinál hanem egy szobát keres. Sajnos nem tudja a szoba nevét csak a keresett célszemély nevét tudja.* ~ milyen szerencse hogy ki vannak írva a nevek, mert most más taktikát kellene bevetnem, hogy megtaláljam~ * Az első ajtót jól ismeri, hiszen az a várószoba többször kísért már ide fiút. Szépen sorba veszi az ajtókat egyiket a másik után. Nem is a szoba neveket nézi hanem a papírost. A vakond háló névsorán meg akad a szeme.* ~ Akoni itt lakik nem is tudtam~* Állapítja meg a dolgot, de most nem őt keresi így tovább is halad a következő ajtóra.* ~ jéé a macsó lakhelye mik ki nem derülneki~* Mosolyodik el a lány hiszen Aaront egy macsónak tartja.* ~ remélem nem az utolsó lesz az~* gondolja magában hiszen már elég sokat meg nézett. Ismét egy ajtó következik* ~ végre hogy meg vagy~* Örül meg a lány a dolognak, mert már egy ideje keresgélt a papírok között. Le is hajol és egy levelet csúsztat be az ajtó alatt. Nem akar senkit sem zavarni oda bent meg kitudja ki van bent...... lehet hogy üres a szoba. Ezt jobb megoldásnak gondolta. Mikor ez megtörtént a lány szépen elindul a saját hálója felé.*

Kedves Marcus!

Leveleddel sikerül megtréfálnod, ugyanis azt nem írtad meg, hogy melyik hálóba küldhetem a baglyot, de mint láthatod feltaláltam magam. Örülök, hogy sikerült kiigazodni az iskolában. Te ügyesebb vagy mint én, mert néha eltévedek, de ezt nem mond el senkinek. Szívesen segítettem, amiért nem tartozol hálával. Persze ha ragaszkodsz hozzá, akkor elfogadom a meghívásod. Időpontot illetőleg pedig én általában este érek rá. Amúgy is izgalmasabb a club éjszaka mint nappal. Rendben nem csipem ki magam. Majd írd meg az időpontot és juttasd el a levelet.

Üdv
Zara

UI.: Gondoltam én is meg tréfállak azzal, hogy nem árulom el a szobámat így izgalmasabb Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:32 pm

-Jah, nem, csak azon gondolkodtam el, hogy régen én is így csináltam volna, most meg előbb jut eszembe pálcát húzni mindenhez. Egyébként elvileg bárki meghalhat, de természetesen igyekeznek mindent megtenni a biztonságunk érdekében. Viszont, ha álmos vagy,akkor szerintem jobb, ha most elmegyek. Majd még találkozunk, szia. *köszön el a fiútól, és eltávozik a saját hálójába.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:17 pm

*Berker észreveszi, hogy Deyan furcsállta, hogy öngyújtót használt* -Sok mindenre jó lenne a varázslás. Jó lenne ha már pálcával tudnék tüzet gyújtani. Nyomozásban jó vagyok. A veszélyeket kevésbé bírom. Bár harcolni akár halálomig! Mondjuk gondolom vigyáznak, hogy ne haljunk meg. Viszont most már kissé álmos vagyok, de ha gondolod maradhatsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:13 pm

*Mikor Berker előveszi az öngyújtóját, rájön, hogy mi minden is változott az életében, így el is bambul kissé. Legfőképpen az, hogy ő már hamarabb veszi elő a pálcáját, mint hogy ilyen mugli módszerekkel gyújtson tüzet vagy hasonlók. Mivel elbambult, kicsit késve válaszol Berker kérdésére.*
-Jah, nem tudom pontosan. Szerintem az is lehet, hogy veszélyes lesz. Ezért is jelentkeztem a csapatba, mert már harmadikos vagyok, és sok mindent tudok. Na meg szerintem nyomozgatni kell dolgok után. Pontosan nem tudom, milyen dolgok lesznek.
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:02 pm

*Berker és Deyan felértek a hálóba. Még itt is hűvös van igy hát Berker begyújtja a kandallót. Még szerencse, hogy van nála mugli öngyújtó. Leül az ágyára, majd jelezi Deyannak, hogy ő is foglaljon helyet. Elkezd érdeklődni miről is szól az a verseny.* -Mit kell csinálni a versenyen? Veszélyes lesz?
Vissza az elejére Go down
Cyprian Drest
Diák



Főkarakter : tz2312@hotmail.com
Hozzászólások száma : 36
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Amikor csak tehetem,állatokat mentek!!!


"Ha Nemtudsz Megmenteni Egy Lelket,Nemmentheted Meg Senkiét Sem"

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:26 pm

Cyprian egy pillantra abbahagyja a pakolást,és a felnéz!Látja hogy kiséröje Ariana és Faith épp távozni készülnekBiccentéssel viszonozza Faith köszönését,majd még odaszol Arianának-Remélem még találkozunk*Mondata után ujra folytatja apakolást,mert mihamarabb végezni szertne
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:25 pm

- Lehorzsolta a térdét, de ezen kívül remekül volt. Ez meg nem nagy dolog, csak tudod, hogy extraérzékeny a bőre, azért van ez, hogy csak simán megütötte, és képes volt lehorzsolni... *Igen, cseveg, és próbálja ezt könnyed hangsúllyal tenni. És nem... azt nem mondja, hogy Nathaniel mennyire ki volt borulva. Faith úgyis tudja magától. A gyerek jellemzésére viszont felvonja a szemöldökét.* - Hát, erről nekem így hirtelen csak egy ember ugrik be... Csak nem a drága Gnarog Dougfral? *Párnák közt, vidáman, és elmerülve az emlékek, a gondolatok tavában... miközben a kutya mindenáron játszani akar a távozni készülő fiúval. A vadmacska végül megunja, ráveti magát a kutyára, aki nyikkan egyet, majd játszótársát meglátva hagyja végre továbbállni Gnarogot. Ilyen képek keringenek Ariana fejében, miközben az ajtó felé indul. Faith elengedi a kezét... egyszerre könnyebbül meg és csalódik, rejtély, melyik érzés az erősebb.* - Jó éjt, Cyprian. Még biztosan találkozunk. *Kedvesnek szánt mosolyt küld a fiú felé, majd Faith-re pillant, és kilép az ajtón; azt persze nem csukja be maga mögött, tulajdonképpen kinyitja Faith előtt, majd mellette sétál a temetőig, nem előtte.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:20 pm

*Ellenszenves? Neki nem létezik a szimpatikus szó. Csak nála alacsonyabb rendű emberek vannak. Kivétel nincs. Az unokatestvérei sem... ők Faith tulajdonát képezik. Mármint az ő felfogása szerint. És ő szereti. Szereti, elégedettséggel tölti el, hogy bábként követik, engedelmeskednek. Az arcvonaglást látja, és elmosolyodik. Ezek szerint tudja.* - Szóval találkoztál vele. Hogy érezte magát? Lehetséges, hogy pár... sokkoló információt is hallott tőlem. *Mosolyodik el ismét jéghidegen.* - Nem, még nem láttam... csak a belső udvaron jártam... találkoztam egy magát hitlerjugendbe tartozónak vélő csőlátású gyerekkel, akinek nevetséges álneve van. De mehetünk. *Engedi el Ariana kezét, majd Cyprian felé fordul.* - Később. *Biccent neki. Genyegetés vagy ígéret? Talán mindkettő. Majd kilép az ajtón, megáll a folyosón, és várja, hogy a lány vezesse.*
Vissza az elejére Go down
Cyprian Drest
Diák



Főkarakter : tz2312@hotmail.com
Hozzászólások száma : 36
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Amikor csak tehetem,állatokat mentek!!!


"Ha Nemtudsz Megmenteni Egy Lelket,Nemmentheted Meg Senkiét Sem"

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:10 pm

*Cypriant valami nyugtalanitotta Faith-el kapcsolatban!!Ugyérezte ellenszenves uj szobatársának,de aztán ugygondolta hogy ezt csak ö érzi igy*nembaj,elöbb-utobb majd kiderül hogy mi a helyzetEzzel a gondolattal egy hosszú barna hajú,kék szemü lány fényképét tette az ágya mellé az éjjeliszekrényére
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:09 pm

- Akkor gondolom innentől boldogulsz, és nincs szükséged a segítségemre. Remek. Faith, te úgyis kifelé indultál... Merre? Elkísérhetlek? *Nem... nem úgy kérdezi, "elkísérjelek?". Engedélyt kér, mint mindig, mindenre. Még jó, hogy azt nem kérdezi meg, "vehetek levegőt?", vagy "megmozdulhatok?". Unokatestvére mellé lép, és ha az engedi, akkor belekarol, a karjához bújik, úgy pislog fel rá, és már vezetné az ajtó felé. Ő úgysem tudja lerázni még egy ideig, és akkor legalább Cyprian ússza meg. Még úgyis fog eleget találkozni a szemüveges fiúval. Különben is... Jobb, ha ők ketten máshol beszélgetnek, és nem egy újonc előtt... nos, tulajdonképpen alázza meg a lányt; legalább ne közönség előtt alakítsa engedelmes bábbá. Nathaniel említésére megvonaglik az arca... igen, tudja... igen, láthatatlanul szinte mindent hallott a beszélgetésből, igen, ő futott oda Faith távozása után bátyjához, igen, ő látta, mennyire ki van készülve, igen, ő ápolta le még azt az átkozott horzsolást is a fiú lábán, ha már a lelki sebeket nem tudta. Nem tudhatta. Majd Faith felemeli a kezét, és csókot nyom rá, mire Ariana kifejezéstelenül néz a szemébe. Mikor Faith közel hajol hozzá, megremeg, egy pillanatra behunyja a szemét... majd lassan, nagyon lassan bólint, aztán halkan szólal meg.* - Faith... megmutatom a... temetőt, rendben? Jártál már ott? *Igen... ki akar jutni innen végre, akár Faith-szel együtt, de ha már egyedül nem lehet, hát legyenek ketten, de ne többen. Semmiképp se többen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 7:05 pm

- Holnap? Ejj... hisz tegnap se találkoztunk, Ariana. Nathaniellel tegnap elég... kellemesen elcsevegtünk. *Futó mosoly jelenik meg az arcán, ahogy eszébe jut a fiú arckifejezése... nos igen, mint ismeretes, nincs teljesen rendben vele minden. És még akkor enyhén fogalmaztunk. A rokonokat érintő szavakra közelebb sétál Arianához, pont mellé, felémagasodik, megfogja a lány egyik kezét, felemeli, és csókot lehel a lány kezére.* - Jó indokok, Ariana... de nem ezért nem mondtad el, ugye? Hanem, mert... hogy is mondanád... "meg akarod óvni őket tőlem"? Mi is a nevük... Larissa és Crystal... megvédeni őket tőlem, ez volt a célod, nem? *Suttogja, közel hajolva a lány arcához. Majd Cyprianra néz a szeme sarkából egy pillanatra, de aztán vissza az unokanővérére. A fiúval majd foglalkozik máskor. Később. Sok idejük van erre.*
Vissza az elejére Go down
Cyprian Drest
Diák



Főkarakter : tz2312@hotmail.com
Hozzászólások száma : 36
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Amikor csak tehetem,állatokat mentek!!!


"Ha Nemtudsz Megmenteni Egy Lelket,Nemmentheted Meg Senkiét Sem"

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:51 pm

*Miután Cyprian megtudta szobatársa nevét,és tulvoltak a kézfogáson,ugygondolta hogy ideje kipakolnia,és végleg berendezkednie!!-Ha nemharagszotok,akkor én most kipakolnék,és utána ráérünk még beszélgetni,ismerkedni*Azzal választ sem várva az ágyához ment,és kinyitotta böröndjét. . .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:49 pm

- Nincs mit... *Még a folyosón mosolyog rá Cyprianra, majd ugyebár beérnek a szobába, csomagok le, puszi, majd már félre is áll. Ő itt sincs, kérem szépen, rosszul tetszik látni. Elmenni nem mer mégsem... nem azért, mert bunkóság itthagyni egy újat; kötelességét már teljesítette. Nem azért, mert fél egyedül hagyni Cyprian Faith-szel; majd megoldja... valahogy. Hanem mert nem kapott engedélyt arra, hogy elmenjen; ennyire egyszerű az egész. Szóval támasztja a falat az ajtó mellett, és meghúzza magát...* - Azt holnap terveztem... *Halkan felel arra, hogy Faith azt hitte, őt jött meglátogatni, majd felpillant a pólója gyűrögetéséből.* - Ma... dolgom volt. *A mosoly láttán nyel egyet, majd mikor Faith felé fordul, akkor minden erejével próbál a fekete ruhájában beleolvadni a világos színű falba. Aztán érkezik a kérdés. Néhány másodpercig gondolkozik, mit mondjon úgy, hogy nem hazudik... hiszen nem hazudhat.* - Nem igazán mondhatók új rokonoknak, hiszen már közel tizenhat éve a család tagjai, és általában a családban te tudod a legjobban a dolgokat, azon sem lepődtem volna meg, ha pontosan tudod Larissa és Crystal történetét. *Nincs semmi "ezért nem mondtam el". Nincs semmi "azt hittem, már tudod". Így tulajdonképpen a teljes igazságot mondja, még akkor is, ha Faith számára ez nem feltétlenül kielégítő válasz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:44 pm

*Még mielőtt elérné az ajtót, az kinyílik, és unokanővére jelenik meg az ajtóban, mire elmosolyodik.* - Á, Ariana... újoncot hoztál? Már azt hittem, engem jöttél látogatni... *Csóválja meg a fejé, majd szemei, az a kék szempár Cyprianra szegeződik.* - Faith Blackfire. *Mondja, pár pillanat elteltével nyújtja a kezét Cyprian felé, elmosolyodik, az idegen fiú minden bizonnyal szívélyes mosolynak veszi... Ariana viszont tudhatja, hogy ez nem az. Nagyon nem. Végül elengedi a fiú kezét, és rokonához fordul.* - Kishercegnő... nem említetted, hogy vannak új rokonaink... Gabrieltől kell megtudnom? *Hangja olyan, mint általában... az a mélyebb, ismeretlenek számára kellemes hang, amiben viszont érezni a fenyegetést... pláne Ariana felé. Ő titkolt el előle dolgokat, nem mondta meg neki, hogy új családtagokról lebbent le a lepel...*
Vissza az elejére Go down
Cyprian Drest
Diák



Főkarakter : tz2312@hotmail.com
Hozzászólások száma : 36
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Amikor csak tehetem,állatokat mentek!!!


"Ha Nemtudsz Megmenteni Egy Lelket,Nemmentheted Meg Senkiét Sem"

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:38 pm

-Köszönöm a segitségedet,igy egyszerübb cipekedni*mondja Cyprian,és elindul a lány után!!Kissé ideges volt,de hamar legyürte magában,mondván már rossz nemtörténhet vele*Miután beléptek a szobába,egy fiu volt ott!!Cyprian elöször körülnézett,majd odalépett a szobatársáhozHelló,a nevem Cyprian Drest*és kezet nyujtott a fiunak
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:29 pm

- És a cuccaid össze vannak pakolva? *Határozottan türelmetlenül csendül a hangja, vagy talán kissé ingerülten... Faith gondolata, ez az, ami ezt a hatást váltja ki belőle. Majd megcsóválja a fejét, és int a pálcájával.* - Pakolj! *Azzal Cyprian dolgai szépen összepakolódnak. Újabb intés, újabb ige, és a fiú csomagjai a levegőbe emelkednek.* - Erre parancsolj. *Mosolyog rá Ariana, már a kezdeti kedvességgel, majd megindul a folyosón, a tibeti róka háló felé, magában pedig imádkozik, hogy unokatestvére nem tartózkodik ott. Benyit az ajtón... és imái semmivé foszlanak.* ~ Ha két perccel később jövök, két átkozott perccel... ~ - Szervusz, Faith. *Kedvesen köszön a fiúnak, bár hangja megremeg kissé. Először az egyetlen üres ágyra lebegteti és teszi le Cyprian csomagjait, majd Faith-hez lép, lábujjhegyre áll, és puszit nyom a fiú arcára, aztán visszaereszkedik.* - Ő itt Cyprian, új szobatárs. Cyp... ő itt az unokatestvérem, Faith, aki szintén itt lakik. *Kissé zavartan áll az ajtó mellé, és csak gyűrögeti pólója alját, egyik fiúról a másikra pislogva.* ~ Szerencsétlen... ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:13 pm

*Egy magas, nyúlánk, szőke fiú öltözködik az egyik ágynál. Deréktól lefelé már fel van öltözve, így csizmában, és beletűrt fekete nadrágban áll ott, meztelen felsőtesttel. Haja kicsit egyenetlen, még nem igazította meg... pontosabban megigazította, csak most átöltözik. Néha azt is kell. És most indulna esti felfedezőútjára, szóval átöltözik. Szemüvege az éjjeliszekrényre van letéve, de ez nem akadályozza meg a látásban túlzottan... nem annyira vészes a szeme, mint tudjuk, neki sokkal súlyosabb problémái is vannak holmi közellátásnál. Lassú, kényelmes mozdulatokkal vesz fel egy fehér inget, és rá a fekete egyenruha felső részét... hogy az ing már alig látszódik alóla. A szobában félhomály uralkodik, viszont azok a valószínűtlenül kék szemek... még itt is kitűnnek az ablakon át beszűrődő gyér fényben. Az éjjeliszekrényhez lép, felveszi szemüvegét, majd elindul, az ajtó felé...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 2:08 pm

*Nézi, ahogy Berker előveszi a kardját, és forgatni kezdi. Halványan elmosolyodik, és előveszi az ő rúna díszítésű kardját.*
-Nekem meg ilyenem van. Ebből lehetne egy olyan erős kardot is csinálni, ami még a sárkány páncélját is átviszi. Már az egyik hozzávalóm meg is van, csak egy tömjén rúd kéne még hozzá, amivel rá tudom írni a nevemet a rúna abcvel. Akkor már csak aktiválnom kellene, és meg is lenne rá a képessége. De sajnos az ezoterikus bolt Nellondon nagyon ritkán van nyitva. *magyarázza a srácnak kissé szomorúan, és odaadja, hogy megnézhesse ő is. Aztán visszateszi a tokjába, feláll és elmegy.*
-Na jó, ha nem haragszol meg, én most elmentem. Nem akarlak zavarni. Szia, és majd még találkozunk. *köszön el tőle, és elmegy a saját hálójába.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 1:59 pm

-Igen. *Berker elkezdi a táskáját felkutatni. Emlékszik, hogy a táskája legaljára tette azt a két kardot, amit még apukájától kapott. Ezzel a fegyverrel jól tud bánni. Meg is találja kis keresés után.* -Ezt még apukámtól kaptam *Azzal elkezdi pörgetni szinte hihetetlen sebességgel az ujjai között.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 1:54 pm

-Persze, hogy segítek áthozni. *mondja nagy mosollyal Dey, és át is mennek a váróba. Ott varázsol a ládára egy Vingárdium Leviosát, és átlebegteti a Tibeti róka hálóba.*
-Nah, tessék. Mindened megvan most már? *kérdi a srácot, és leül az ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Berker Mikolaj

Berker Mikolaj


Főkarakter : főkarakter (Kálmán Zsolt ---> facebookon vegyél fel)
Hozzászólások száma : 448
Kaszt : Tibeti róka háló - Page 2 Auror
Üzenőláda : Szívesen játszom bárkivel!

Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 1:47 pm

*Berkernek eszébe jut, hogy tényleg a váróban hagyta.* - Segítesz áthozni? *Kérdezi Berker, mivel nem akar egyedül menni. Az túl unalmas lenne és illetlenség lenne Deyel szemben. Feláll, oda megy az ajtóhoz és szól Deyannak.* -Gyere. *Azzal elindulnak. Berker már maga tudja áthozni a cuccait ezért nem kell feltétlenül Dey, de azért örül, ha jön vele.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 12:28 pm

* Most sem fogja megszakítani saját maga által felállított egyszemélyes titkos hagyományát, miszerint igyekszik kitalálni, a kuncsaft melyik ágyat fogja választani. Ez rendszerint az ablak közelében lévőkre szokott esni, azok a legnépszerűbbek, míg elenyésző százalékban fanyalodnak rá az emberek az ajtó mellettivel. Példának okáért Nikol ágya is a birtokra néző ablak mellett van. *
- Tudtam. * Motyogja maga elé egy diadalmas mosollyal, ahogy a srác birtokba veszi fekhelyét. * - Azért vigyázz, mert a rugók nem biztos, hogy erre vannak kitalálva. * Itt inkább a klasszikus ugrálástól akarja megvédeni az ágyat, nem pedig egy kis rugózástól. *
- Nekem megfelel. Akkor délután. * Bólint rá a végleges tervre egy halvány mosollyal, majd csendesen int neki egyet, és elsiet a saját szobája felé. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 12:00 pm

//olvad//

*A szobát lassan elhagyják, majd megindulnak a folyosón. Marcus előre engedi a lányt, elvégre Nikolina tudja, hogy melyikbe is lesz beosztva. De úgy tűnik, hogy ez még se így van, mivel a lány megáll minden szoba előtt és végignéz a táblákon. *
- Úgy látom, hogy még te se tudod, hogy melyik lesz az én szobám. *mondja a lánynak, majd felzárkózik mellé. Nem zavarja, hogy egy kicsit többet sétálnak a kelleténél, a csomagok még nem olyan nehezek, de ha még sokáig mászkálnak, akkor lehet, hogy morcos lesz. Szerencséjére azonban megállnak és már nyílik is a szoba ajtaja. *
- Oh, ez remek. Akkor már tudom is, hogy melyik lesz az én ágyam. *mondja és meg is indul az ablak alatti felé. Ledobja bőröndjeit az ágy elé, majd lecsüccsen az ágyra, kicsit rugózik rajta, majd elmosolyodik. *
- Tökéletes lesz. *az ágy kipróbálása után feláll, odasétál a lány el, majd a kérdéses résznél elgondolkodó képet vág. *
- Jelen pillanatban nincs kérdésem, de örülnék, ha valamikor a délután folyamán összefutnánk. Mondjuk megmutathatnál pár jó helyet. Persze csak ha nincs jobb dolgod. *mondja egy aprócska mosollyal a lánynak, majd leül az ágyára és közben kikeresi a könyvét. *
- Akkor majd délután… szia. *köszön el a lánytól és utána folytatja is az olvasást. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 11:26 am

// fagyunk. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 11:25 am

* Nem éppen az az előrelátó fajta, a tervezgetős, aki mindent előre leszervez, inkább közben találja ki a megoldást, és most is kíváncsian, érdeklődő, és nem lankadó figyelemmel nézegeti a szobák ajtaján lévő táblákat, ami a lakók nevét hirdeti, egy - egy üres helyet keresve. Reméli nem kell végigmászniuk az egész folyosón, elég izmosnak néz ki a srác, de a csomagja egy elég méretes darab, bizonyára nem szívesen cipelné az utolsó ajtóig.
Hirtelen megtorpan a tibeti róka háló ajtajánál, és szemében felcsillanó örömmel, nyit be az üres szobába. *
- Na megérkeztünk. A szobatársad jelenleg nincs itt, de nyilván nem dobta fel a pacskert. * Nyom a srác kezébe gyorsan egy kulcsot, ami a szoba zárjához tartozik. * - Még van három üres hely, mázlid van, mert választhatsz. * Húzódik a szája széles mosolyra * - Kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, panasz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tibeti róka háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tibeti róka háló   Tibeti róka háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tibeti róka háló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: