Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_lcapAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_voting_barAz Ázott Katona Barlangja - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Az Ázott Katona Barlangja

Go down 
+30
Ariadne Helena Krausheim
Samantha Radoslava
Natalia Tatiana Ridolf
Aidric Selding
Isabella Newton
Eira Eilertsen
Shawn Griffin
Shirly Poppy
Rosalie Hooper
Kevin Rott
Angel Yavor
Keith Callisto
Laura Wylee
Elinor Rheia Lioness
Lance Drevinor
Jack Darkfield
Faylinn C. Luinwe
Sylvia Grozda
Julien de Pompadour
Daniel Dragos
Nadin Senoil
Játékmester Eramir
Chiyori Kiryuu - archiv
Megumi Darkfire
Estera Linnet
Emil Jahzeel
Lumiére Etoiles
Ayla Madyzyn
Nikorina Grozda
Elendil Falassion
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Druida

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:02 pm

First topic message reminder :

Ha a diákok a föld alá ereszkednek a labirintus csendjébe és keleti irányba fordulnak, nemsokára rátalálhatnak egy érdekes ajtóra. Nem is ajtó ez, inkább egy kapu, melyen keresztül beléphetsz az Ázott katona termébe. Beléphetsz, ha a Belsirion, netán az Eramir szak neves csapatát képviseled, tehát a belsamiros vagy.
A kétszányas ajtó igen feltűnő jelenség, ugyanis cifra faragványokkal díszített fája felkelti mindenkinek érdeklődését. Az egyik szárnyon a minták egy villámok gyűrűjébe zárt madarat, míg a másik szárnyán egy támadóállásban leledző oroszlánt mintáznak.
Az ajtó különleges varázzsal bír. Ha elé lép egy belsirionos, vagy egy eramiros diák, akkor kerete mentén lángok csapnak fel és koszorúként ölelik az ajtót körbe. Hogy bejuss, csupán annyit kell tenned, hogy megérinted a viharmadár (eramirosok), vagy a sas (belsirionosok) alakzatát, mire az adott szakállatra jellemző hang hallatszik és feltárul az ajtó. (Bűbájos allidonosok és fondorlatos naxeldiresek számára az ajtó egyáltalán nem reagál. Ha mégis megpróbálnának bejutni, szembetalálkozhatnak a két szakállat dühével!)

Mikor belépsz a barlangteremben, rögtön párás levegő fogad. Nem másutt vagy, mint egy barlangfürdőben. Ez a hely arra szolgál, hogy az elemek nagyjai és a harc mesterei ellazulhassanak, nem máshogy, mint együtt.
Az egész hely az ókori római fürdőket idézi. Körbe, a sziklafalon megannyi kristály ékeskedik, amelyek világítanak, ezüstös fénybe vonva a helyet.
Természetesen a legjellegzetesebb dolog a teremben nem más, mint a nagy, melegvízű, köralakú kőmedence, melyet, mintha a természet alkotott volna. A víz fölött folytonos gőzfelleg szálldogál. A medence fala csiszolt sziklalépcsők alkotják, így kisebbek-nagyobbak egyaránt helyet foglalhatnak és áztathatják magukat. A víz nem túl mély, nem éppen úszásra szolgál. A medence fenekén szintén néhány kristály ontja fényét a vízen át a felszínre.
Igazán misztikusnak ható hely, amire rásegít, hogy a medence körül számos, viasztól csöpögő gyertyatartóban, aranysárga fényű gyertyák ragyognak.

A medencétől jobbra, a hátsó sarokban egy külön szeparé kapott helyet. Egy különleges varázsburok választja el a terem eme szegmensét a medence főterétől. Ide egy szőnyeg van leterítve. Azon néhány karosszék, egy-két puff és pár párna van hanyagul elhelyezve, közepén egy asztallal, ami mindig tele van frissítő italokkal és némi süteménnyel (leginkább keksszerű, száraz sütemény). A varázsburok védi ezt a sarkot a párától és a gőztől, így itt friss és tiszta a levegő.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 1:04 pm

to: Kasey


* Határozottan jól esik, hogy nem röhög ki, és nem kezd el ordítva röhögni rajtam. Lévén, hogy azok az emberek, akik ismernek egy „te hülye vagy” nézéssel jutalmaznak mindig a nyulas hóbortom miatt. Az pedig már csak hab a tortán - persze jó értelemben - hogy felajánlja, eljön velem állatkereskedésbe. Először csak elpirulok, majd olyan óriási csillogó szemekkel meredek rá, mindezt hihetetlen mennyiségű hálával megspékelve, hogy ha így nézne rám valaki, én tuti hátrálnék pár lépést az agyonnyomorgatástól tartva… persze csak a túláradó szeretet miatt. Hála az égnek, úgy látom, neki fel sem tűnik, hogy mennyire rebegnek a pilláim, hiszen hangosan elgondolkodik, majd szinte már hipnotizálja a vizet. Eközben ujjai finoman vállamat cirógatják, én pedig megdermedek. Libabőr száguld rajtam végig, ami hát elég érdekes, lévén, hogy forró vizű medencében csücsülünk. Jól esik amit csinál, még ha akaratlanul is teszi mindezt. Szívem szerint megköszönném a kedvességét, és a figyelmét, bár tudom, nem lenne helyénvaló,mint ahogy az sem, hogy megdorgáljam. Vetek egy pillantást arcélére, barna üstökére, csillogó szemeire, majd én is a vizet kezdem fixírozni. Túl nagy a csend, és azt érzem valamivel meg kellene törnöm, hogy ne süllyedjünk bele egy ilyen dologba. Kibököm hát azt, ami a leginkább nyomja a szívemet, a legnagyobb titkomat, és legbelül reménykedem, hogy jó emberre bízom ezt. Nem látok a jövőbe, nem tudom mi lesz később, de hiszem, és remélem hogy a bizalmamat annyira kiérdemli, amennyire gondolom.*
- Fél évvel ezelőtt még hihetetlenül szerelmes voltam egy fiúba, aki vérfarkassá vált. Kitartottam mellette, elviseltem az állatias viselkedését, majd mindezek után egyszerűen kilépett az életemből. Azóta nem igazán találom a helyem… Már nem szeretem, vagyis nem szerelemmel… de pokolian hiányzik a társasága. Elvesztettem a legjobb barátomat… * fakadok ki, és próbálok a vízre pislogni és reménykedem, hogy nem fog elítélni azért, amiért ennyire… lányosan érzelgős témát hoztam fel.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 12:53 pm

*Tényleg elég röhejesnek tartom ezt az egész titkosdit, és valahol legbelül érzem, hogy elég kínos, hogy itt ücsörgök a vízben egy leányzóval és titkokat osztok meg vele, miközben Gabi lehet, hogy rám vár a Társalgóban. Viszont még beljebb meg azt is érzem, hogy élvezem ezt az egészet és nem is feltétlen a titok és a lebukás veszélye miatt, hanem mert vonzódom a lányhoz és szeretek vele lenni. Persze ezt soha nem vallanám be magamnak, de hát... Sajnos megesik az ilyesmi, az emberek között is működik a kémia és habár nem annyira, mint Gabi és köztem, azért valamilyen szinten Lilához is vonzódom. Totál szívás az egész! Mikor Lilia kijelenti, hogy inkább kutya, mint macska, de leginkább nyuszi, elmosolyodom.*
- A nyuszik aranyosak. Van Nellondban egy állatkereskedés, no meg Valdonban is. Ha gondolod, elkísérlek és vehetsz magadnak egy nyuszit. *ajánlom fel a kíséretemet az állatka vásárlásához.*
- Úgy tudom, hogy simán lehet nyuszit tartani itt a suliban. Legalábbis kutyával már találkoztam, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy egy kis szőrpamacs senkinek sem fog ártani. Lehet, nekem is elkélne valami állat... *gondolkozom el, majd rájövök, hogy valószínű nem biztos, hogy jól kijönne velem egy állat, lévén bennem is van egy... Erre a gondolatra kicsit elkomorulok és a vizet kezdem el nézni, miközben szórakozottan egyik ujjammal cirógatni kezdem Lilia vállát. Totál elbambulok, így a lány láthatja rajtam, hogy valószínű nem hallottam ,hogy én jövök és azt sem veszem észre teljesen, hogy mit csinálok.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 12:47 pm

to: Kasey


//Olvad//

* Újabb titok Kasey-től. Lassan kezdem azt érezni hogy nekünk komplett állatfóbiánk van. Na jó nem. Nekem nincs kifejezetten bajom a macskákkal, bár tény, ha már választani lehet, a kutya mellett teszem le a voksom. A macska túl öntörvényű, egyszerűen nem érdekli senki, csak aki kaját ad neki. Emellett a kutya hűséges, és okos is, kész arra, hogy társa legyen valakinek. *
- Nekem nincs kifejezetten bajom a macskákkal, bár ha választani kell inkább kutya. De ha már itt tartunk el is mondok egy másik titkot… imádom a nyuszikat! Egyszer muszáj egy nyulamnak lennie, egy pihe-puha szőrgombócnak… * mesélek és észre sem veszem, hogy közben mennyire lázba jövök. A szemem csillog, mosoly terül szét az arcomon, és igen, megérdemlem hogy kicikizzen miatta. Kinek a pap, kinek a nyúl… én imádom ezeket az állatokat… *
- Szóval, ismét te jössz! * vigyorgom, és határozottan kellemesnek találom ezt az eszmecserét. Számomra jó érzés, hogy valakit ilyen játékos formában ismerhetek meg. Lehet hogy régen is így kellett volna ismerkednem… nem lenne ennyi rosszakaróm, és csalódás az életemben… *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:51 pm

*Lilia megjegyzésére és kérdésre felvonom a szemöldökömet és értetlenül nézek rá. Állatias vágy? Jézusom.*
- Hát annak biztos nem. * vigyorodom el és megcsóválom a fejemet. Végül egy sóhajjal lezártnak tekintem az ügyet. Néhány apróbb fröcskölés és röhögés kellemes hangulatba hoz mindkettőnket és végül Lilia ismét a "helyén" köt ki: vagyis mellettem, a karomra dőlve. Lenézek a leányzóra és kellemes bizsergés fog el. Sóhajtok és a falat kezdem el fixírozni, de nem bírom ki ,hogy ne szóljak be, és hamarosan egy széles vigyor jelenik meg az ajkaimon.*
- Kicsit röhejesnek tartom, hogy így akarsz megismerni. Na, de oké. Utálom a macskákat. Nem tudom, a véremben van, vagy valami, de gyűlölöm őket. Egyszerűen idegesít a szőrük, a nyávogásuk, a kis bajszuk, meg a hülye nyalakodásuk. Wáá! *ráz ki a hideg a meleg vízben, majd megcsóválom a fejem.*
- Hülye titok, mi? Most kérlek, közöld, hogy inkább cicás, mint kutyás lány vagy.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:42 pm

to: Kasey


* Tudom, hogy mi a lényeg, értem, érzem.. de most mit vár, mit csináljak? Ha egy csettintéssel meg lehetne oldani ezt a dolgot, megtenném. Az pedig egy másik dolog, hogy akár lehetnék önző is… akarhatnám magamnak mindennél jobban ezt a találkozásdit. Meg a társaságát is.. meg amúgy akarhatnám a szikrákat is! Mert azok a szikrák, az én szikráim is, nem csak az övék! És ha közöttünk az van, akkor lehet hogy a barátnője és ő között meg nincs? Érdekes.. *
[b]- Miért te minek neveznéd? Állatias vágynak?
* mászok hozzá közelebb és totál fásult hanggal kérdezem . Lelkesedhetnék is, hogy jujjdejó, de hát az nem én lennék, és nem ebben a helyzetben.
Ezt az egészet csak a fröcskölés oldja, majd a hangos röhögés. Kinyújtom a nyelvemet és grimaszolok a fiúra, majd miután kiszórakoztam magam a tegnapi pozíciómat felveszem. Fejem a vállára hajtom, csak hogy az előző monológunknak jó legyen, és adjunk a lovak alá, majd mikor megkérdezi, hogy dedózunk e, egyből rávágom hogy igen. *
- Van valami kifogásod ellene? És igazából már mondhatsz is valami titkot! *vigyorgom Kasey-re és kinyújtom a lábamat. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:26 pm

*Őszinteségi roham... Na igen, az biztos, hogy ez valamiféle olyasmi. Csak hát... Még mindig nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, hiszen ahogy Lilia mondja, ő sem híresztelné, ha lenne barátja. Ha lenne.... De neki nincs.*
- Nem az a lényeg, hogy titokban KELL tartani. *hangsúlyozom ki a kell szót, majd sóhajtok egyet és ismét hátrahajtom a fejemet. Eszembe jut az első találkozunk a lelkes szobában, a szikrák, a feszültség, ami közöttünk megjelent. Állati volt, izgató és rémisztő is egyben. *
- Közös összhang. Hee, ez jó. *nevetek fel szomorkásan és a lányra emelem a pillantásomat.*
- Nem kell, de lehet.. Hogyha az estémet inkább veled töltöm, mint mondjuk a barátnőmmel, az igenis gyanús és a nők hajlamosak következtetéseket levonni... *morgom, és megforgatom a szemeimet. Na igen, a csajok sokkal féltékenyebbek, mint a pasik. És lehet, hogy joguk is van hozzá... A fröcskölésre széles vigyor jelenik meg az arcomon, habár a tanácstalanság árnyéka még mindig ott marad. *
- Ja, díjnyertes fenék. Nem sokáig, hogyha itt áztatod. *vigyorgok és visszafröcskölök, mint valami óvodás.*
- Miről beszélgessünk? Megint átmegyünk dedóba és titkokat kérdezgetünk egymástól? *vigyorgok pofátlanul és lenézően a lányra, felvonja egyik szemöldökömet.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:18 pm

to: Kasey


* Bevallom töredelmesen, az őszinteségi rohamával nem tudok mit kezdeni. Vagyis tudok, mert örülök mint majom a farkának. Mármint én annak, hogy szeret velem lenni, ami hát fogalmazzunk úgy, bátor kijelentés azok függvényében, hogy nem is ismer. Az meg hogy nem reklámoz… igazából nem tudok mit mondani rá. Ha pasim lenne, én sem reklámoznám. Mondjuk szép és jó dolog az őszinteség, de valahogy úgy vagyok vele, hogy amiről nem tudnak az nem fáj. És mivel kettőnk között nincsen semmi… de tudja, hogy megbántaná… akkor inkább ne szóljon neki. Így nem lesz fájdalom, sírás, harag, düh és az ő lelkiismerete is tiszta, hiszen nem történt semmi. *
[b]- Hát ha tudod, hogy nem örülne nekem, ne mond meg neki. Vagyis.. szerintem én is hasonlóan cselekednék, mint te. Csak nem igazán értem miért kell titokban tartani, hogy egymásra vagyunk úgymond kattanva. A közös összhangból még nem kell messzemenő következtetéseket levonni!
* próbálom menteni a helyzetet, ezzel együtt Kasey lelkét is, na meg az enyémet is. A szikrákat direkt nem is említem, hiszen jobban hangzik, ha barátságról kvartyogok, annak már túl… túl félrelépés szaga lenne, még akkor is, ha kettőnk között nincs semmi. Elég, hogy a lehetőség ott lebeg a levegőben.
Viszonzom a pillantását, majd elfintorodom és egy adag vízzel lefröcskölöm *
- Aszott? Én? Nem vagyok vizihulla! És azért mert egy nap itt ücsörgök másfél órát, még nem leszek megereszkedett bőrű! Különben is díjnyertes seggem van! * háborodom fel , természetesen csak viccből, majd röhögni kezdek. Díjnyertes fenék… biztos… *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 9:05 pm

*Nekem is nagyon tetszik ez a hely és ezt meg is jegyzem, hiszen hogyha minden nap mindig egyre jobb és jobb lesz, akkor tényleg előfordulhat, hogy itt fogunk lógni és ez lesz a kedvenc helyünk. Bár én annyira nem vagyok oda a vízért és a fürdőért, a meleg víz és a párás levegő tényleg igen kellemes lelkiállapotot eredményez. Lassan belesétálok a vízbe és le is ülök az egyik lépcsőre és ismét elhelyezkedem úgy, ahogy tegnap is ücsörögtem itt.*
- Minden nap? Aztán a végén túlságosan kiázik a bőröd és ilyen undorító, fottyadt leszel. Vagy átmész Víz-elementálba, vagy sellővé változol. *vigyorodom el és a végén fel is nevetek. Na, nekem van fantáziám! Lilia rákérdez a barátnőmre is, mire kicsit harapósabban válaszolok neki. Ő ezt megérzi és ő is haragosabban válaszol vissza. Sóhajtok egyet és hátrahajtom a fejemet a medence szélén.*
- Ne haragudj. Csak... Kicsit fura nekem ez az egész. *suttogom, majd felnézek és mélyen a lány szemébe nézek.*
- Tök jó veled beszélgetni, meg veled lenni, csak... *vonom meg a vállam szégyenlősen elmosolyodva.*
- Mégsem reklámozom Gabinak, hogy veled töltöm az estét. Fura ez az egész!*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:58 pm

to: Kasey


* Hihetetlen módon tetszik ez a hely. Régebben nem voltam kifejezetten oda a fürdőkért, azonban a tegnapi nap szerintem megváltoztatott mindent. A meleg víz ellazította az izmaimat, a kellemes pára pedig egy olyan lelkiállapotot, kellemes légkört teremtett, mely után már egy ideje vágyakozom. Jó volt beszélgetni! Jó volt Kasey-t megismerni. Vagyis elkezdeni a megismerkedést. Az emberek nagy része felületes, és nem beszél egy csomó fontos dologról. Jó lenne, ha kettőnk között működhetne egy barátság, egy amolyan összetartás féle dolog, a kémián kívül persze. Igen, nem tagadom, vibrál a levegő kettőnk között és én szívesen flörtölök, de ő is benne van mindenben. Nem esem könnyen szerelembe, ettől ugyan nem kell tartania, nem vagyok egy csaholó kutya típus, aki csak úgy érzi jól magát, ha a gazdája lába körül rohangálhat. És egyébként sem gondolom hogy a kettőnk közötti összhang baj lenne… hiszen nem igazán mesél a barátnőjéről, nem említi meg… ez pedig számomra így … nem igazán árulkodik nagy szerelemről. *
[b]- Remélem, mert akkor minden nap itt fogok ücsörögni meg pancsolni!
* mosolyodom el a fiú szavain, mikor végre veszi a fáradtságot és a vízbe sétál… mert hogy itt nem lehet ugrani! Hát seggest akkor is lehet! Akárhol, akármilyen vízben… szerintem. *
- Azért nem kell leharapni a fejem! Nem reklámozod a kapcsolatodat túlzottan, szóval nem tudhatom, hogy miért lesz mérges mondjuk a barátnőd…vagy épp miért nem! Nem vagyok jós! *felelem kissé mogorván és felháborodva. Most komolyan?! Én egy szóval nem mondtam olyat, hogy esetleg papucsnak gondolnám. ÉN csak megjegyeztem valamit és erre… erre már úgy is beszél velem, ahogyan nem kellene.. szépen vagyunk mondhatom.. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:44 pm

*Lilia megjegyzésére kicsit felvonom a szemöldökömet és a vigyor eltűnik az arcomról. Kár lenne tagadnom, de sajnos valahogy kettőnkre érzem ezt a megjegyzést. Pedig bizonyára semmi köze hozzánk, csak hát... Mindegy is. Leállítom a gondolataim ezen folyamát és elmosolyodom, úgy nézem a lányt, majd körbejártatom a tekintetem.*-
Igen, valóban csodaszép hely.*jegyzem meg csak úgy mellékesen, inkább csak magam nyugtatására, végül ismét Liliára nézek ,aki azzal fenyeget, hogy belelök a vízbe, ha nem ugrom.*
- Nem hiszem, hogy elég mély lenen az ugráláshoz, és amúgy sem úszásra találták ki. Arra jobb hely az uszoda, úgyhogy ha nem bánja Kisasszony... *vigyorodom el és hajolok meg.*
- Inkább csak belesétálnék a vízbe. *jelentem ki gonoszul vigyorogva, és lerakva a törölközőmet a lépcsőn lassan belesétálok a meleg vízbe.*
- Hmm, de jó. Ez jobb, mint tegnap. Talán minden nap egyre jobb lesz? *csúszik ki a számon egy meggondolatlan mondat és kerülve Lilia pillantását ülök le a medence másik oldalán. A furcsa megjegyzésre felvonom a szemöldökömet.*
- Nem vagyok hozzáláncolva és a szolgája sem vagyok, hogy megkérdezzem tőle, hova mehetek és kivel tölthetem az estét. *jelentem kihatározottan, komoly tekintettel, majd egy apró hangocska szólal meg a fejemben:*
~Mégsem reklámozod neki, hogy kivel vagy és mit csinálsz...~*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:38 pm

to: Kasey


– Eléggé bejött, igen! Kár tagadni, totál belezúgtam! * mondom vigyorogva, majd úszok még egy hosszt, és miután végeztem rákönyökölve a korlátra támaszkodom, úgy nézem Kasey-t. Papucs, fürdőnaci, a szokásos szerelését viseli. *
- Na mi van már! Sosem teszed le azt a törülközőt? Remek a víz! Ugorj, vagy belelöklek! * húzom fel gonoszan a szemöldökömet és ha esetleg kételkedne a szavaimban, most láthatja, hogy jelenleg komolyan gondolom. Imádnám belelökni, belenyomni a vízbe. Már csak azért is, mert ebben soha nem voltam jó. Még ha én támadok, akkor is tuti én leszek a szenvedő alany. Olyan vagyok mint egy nyeletlen balta, gyakorlatilag bárki keze által elsüllyedek. Szóval a sellőket tuti nem rólam mintázták. Úszás oké, de másokkal való gonoszkodás? Nem igazán, ha csak nem vagyok biztos a dolgomban… vagy éppen nem akarok ijesztgetni, mint most is. *
- Egyébként azt hittem nem fogsz jönni… tudod a barátnőd… * jegyzem meg mintegy mellékesen, majd várom a fiú válaszát *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:33 pm

*Délután egy levél fogadott, miszerint Lilia találkozni akar velem a fürdőbe. Elgondolkoztam a dolgon, hogy vajon jó ötlet-e ez az egész, hiszen barátnőm van, akit szeretek és blablabla, de végül arra jutottam, hogy jól érzem magam a lánnyal. És nem történt semmi. A kínos még szócskát kitöröltem a fejemből, úgyhogy miért is ne tölthetném vele az estét (félmeztelenül egy fürdőben, kettesben)? Így hát 9 óra után fogtam magam és a fürdőgatyámat, a fehér törölközőmet és a fekete papucsomat és megindultam a fürdőbe.
Belépve egyből meglátom a lány vörös üstökét a vízbe, így széles vigyorral lépek be és csukom be az ajtót.*
- Ennyire megragadott a hely varázsa, hogy a ma estét is itt akarod tölteni? *köszöntöm lágyan mosolyogva a lányt és lassan odasétálok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:29 pm

to: Kasey


* Nagy csobbanással landolok a medencében. A tegnapi nap vége olyan jól sikerült, hogy vettem a bátorságot és egy bagollyal üzentem Kaseynek. Nem, nem akarok semmi rosszat, csak egyszerűen jólesett a társasága. Mostanában nem viszem túlzásba a társas érintkezéseket, úgyhogy minden kis apró baráti dolognak már nagyon tudok örülni. Délután vettem egy normális papucsot, majd némi láblógatás után úgy döntöttem bikinit is veszek másikat. Vöröshöz volt kedvem, úgyhogy nem sajnáltam a zsebpénzemből költeni egy új, rikító darabra. Igaz az elején féltem a színétől, azonban rá kellett jönnöm, hogy a vörös ezen pirosas árnyalata igenis tökéletesen harmonizál bőröm fehérségével, zöld szemeimmel és rőt hajammal.
Ahogy a felszínre lököm magam tüdőm levegőért kiállt. Óriási sóhajjal szívom be az éltető oxigént, majd mikor a vizet kitörlöm a szememből, akkor veszem észre, hogy az ajtó nyílik, és reményeim szerint Kasey fog belépni habtestével. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:38 pm

- Szóval egy barátnő miatt lettél ennyire nyíltabb és kevésbé félénk? *nézek értetlenül rá, majd pimaszul ismét elmosolyodom. Direkt nem azt mondtam, hogy ennyire nyílt és bátor. Hanem hogy kevésbé félénk. Mert úgy vélem, hogy ez így is van, hiszen ki tudja, hogy Lilia mennyire bátor, vagy éppen hogy viselkedne más helyzetben. Eszembe jut, hogy gyakorlaton még soha nem néztem, hogy mit is művel a lány a pálcájával. Majd legközelebb jobban megfigyelem, határozom el magamban és furcsa szorítást érzek a mellkasomban, mert eszembe jut, hogy a gyakorlatokon általában Gabi mellett szoktam maradni. Furcsa, hogy mennyire tudom, hogy Gabinak nem fog tetszenie, hogy kicsit közelebbi viszonyba keveredtem Liliával. Talán azért, mert érzem kettőnk között azt a furcsa vibrálást, azt a furcsa feszültséget? Talán ez lehet az a bizonyos "kémia". Ezen kicsit eltűnődöm, és úgy hathat, mintha a titkomon gondolkodnék ennyit. Végül úgy gondolom, hogy ideje egy kicsit rátérni arra, hogy nem vagyok tökéletes. Ki tudja, talán még a Fenevadamat is bemutatom neki.*
- A pókoktól? De hát azok aprók és legalább vannak szőrös kis lábaik, amikkel fel tudnak mászni a falra, meg be tudnak mászni mindenhova. *változtatom el a hangom vigyorogva és gunyorosan nyújtogatom az ujjaimat Lilia felé, majd elröhögöm magam. Mikor ismét újabb titkot kér, sóhajtok egyet és én is kicsit közelebb hajolok:*
- Az a titkom, hogy a barátnőm agyon fog verni, hogyha nem köszönök be hozzá még éjfél előtt. *kacsintok Liliára és nevetve pattanok ki a kádból. A törölközőm után nyúlok és kérdőn nézek a lányra:*
- Te még maradsz, vagy jössz fel te is a harmadikra?*kérdezem, ezzel jelezve, hogy tényleg barátnőmhöz megyek a harmadikra, a lányok hálójába. Azt még nem tudom, hogy magyarázom meg neki, hogy miért éppen fürdőgatyában vagyok, de hát... Majd csak kitalálok valamit.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:30 pm

to: Kasey


– Nekem sosem mondták el mi lett volna a fiú nevem, már ha én is némi extrával születek! * kacagok fel hangosan és ismétlem meg az előző mondatában használt szót a saját mondatomban is. Mondjuk tény, hogy tényleg extra dolog lehet pasinak lenni. Máshogy kezelnek, máshogy állnak hozzád, és egyszerűen érzékeltetik veled, hogy te vagy a teremtés koronája. Pedig egy nő is lehet erős, és határozott, csak erre senki nem gondol. Kár…
Mikor kiröhög akkor kicsit összehúzom a szemöldökömet ezzel is érzékeltetve velem, hogy igenis most megsértődtem. Most miért ne lehettem volna félénk lány? Amúgy meg kedvesnek még most is kedves vagyok, persze csak akkor ha megérdemlik, de ha így folytatja előhúzom magamból a hárpiát, és lesz nemulass!
Kedvem csak akkor enyhül, mikor tényleg látom a szemében felcsillanni azt a bizonyos érdeklődést. Lehetséges, hogy érdekli mi is ösztönzött arra, hogy ilyen legyek mint most. Nagyot sóhajtok, egy pillanatra lehunyom a szemem, majd igyekszem egyáltalán nem megengedni az érzelmeknek, hogy kiüljenek az arcomra. Hiszen a múltnak itt már nincs helye, fájdalmára senki nem kíváncsi. *
- Megismertem a legjobb barátnőmet, Lya-t és hát… neki köszönhető, hogy ennyit fejlődtem, változtam! * mondom, majd mikor ezután benyögi, hogy mennyire fél a hüllőktől most rajtam a sor hogy röhögni kezdjek. Nemár! A fiúk semmitől sem félnek, soha! *
- Most ez komoly?
- Akkor elmondom, a második titkomat, én a pókoktól félek mindennél jobban! * suttogom majd picit közelebb araszolok hozzá, csak hogy lehalkított hangomat meghallja. Az előző közeledéséből természetesen nem sok mindent érzékelek a röhögés miatt, bár feltűnő, hogy mintha nem lett volna ilyen közel Kasey válla … *
[b]- Mondj még egyet!

Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:17 pm

*Habár a titok nem valami nagy dolog, mégis azért kezdésnek megteszi. Főleg, hogy Lilia így már azt is megtudhatta rólam, hogy gitározok. És vagyok olyan idióta, hogy elnevezem a tárgyaimat. Na igen, azzal nem is folytatom, hogy még milyeimet szoktam elnevezni, így inkább csak megvonom a vállam és közlöm, hogy bizony most ő jön egy titkával. Lilia azonban nem hagyja annyiban és rákérdez, hogy miért is Olívia lett a gitárom. Kissé szégyenlősen fordulok el.*
- Röhögni fogsz, de hogyha lány lettem volna, akkor ez lett volna a nevem. Anyáék elárulták. Úgyhogy mivel a gitárom közel áll hozzám, elneveztem úgy, ahogy engem hívtak volna, hogyha nem születek egy kis extrával. *vigyorodom el immár jó kedvűen. Mikor Lilia kijelenti, hogy félénk kislány volt, először kimeredt a szemem, majd röhögni kezdek. De afféle tele pofával.*
- Hogy mi?? Te mint félénk lány? Na ne röhögtess. Ez poén. És mi változott? *fordítom a fejemet kíváncsian a lány felé és tényleg kíváncsiság csillan a szememben. Nem tudom elképzelni Liliát félénken, így biztos, hogy történt valami, ami kicsit kirángatta ebből az egészből. Kíváncsi vagyok, hogy mi. De tényleg. Hogyha elmondta, akkor ismét kijelenti, hogy én jövök, mire sóhajtok egyet.*
- Ehh... Hosszú esténk lesz. *vigyorodom el pimaszul és gondolkozni kezdek.*
- Hmm... Mit is... Hogyha már a félénkségnél tartunk... Undorodom a hüllőktől. utálom a kígyókat és társaikat. Fujj! *borzongok meg még itt is a meleg vízben és talán lehelletnyivel közelebb húzódom a lányhoz. De csak mert eszembe jutnak a csúszó mászó undorító állatok.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:09 pm

to: Kasey


– Igen, egy titkodat! * Ismétlem el az előző mondatomat, majd a szájhúzására egy nagy vigyorral reagálok. Valami oknál fogva az ilyen mosolyok általában mindig valami pimasz dologra engednek következtetni, és biztos vagyok abban, hogy a titka egy olyan dolog lesz ami…
Nos, a gitárnévre őszintén szólva nem számítottam. Mondjuk számomra az is titok volt, hogy ő játszik hangszeren. Oké énekel meg elég jól léggitározott a minap, de ez még nem jelent semmit. Léggitározni én is nagyon jól tudok szerintem…
Elhúzom a számat én is, majd a szememet forgatom a plafon felé, ezzel is jelezve, hogy ez nem is volt ám igazi titok. Mindenesetre nem teszem szóvá, inkább elgondolkodom azon, hogy én mit is mondjak.
Nagyon sok minden jut eszembe, kezdve Lya szökésétől, Lou farkasságán… annyi mindent mondhatnék, ami szinte egytől-egyig tiltólistás itt. *
- Olívia? Most komolyan? Miért pont Olívia? * szakad ki belőlem a kérdés, pedig egyáltalán nem is erről akartam beszélni. *
- Régen nagyon félénk, csendes és visszahúzódó lány voltam, még a lányokkal is alig mertem szóba állni * vigyorgom a fiúra. Gondolom nem ilyen dologra számított, de hát mit várt egy gitár után? *
- Megint te jössz!
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:00 pm

*Ahogy beszállunk a kellemesen meleg kádba, Lilia kiélvezi a víz adta lehetőségeket és kicsit lubickol. Én kissé unottan, de egy kellemes mosollyal az ajkam szegletében nézem őt. Úgy tűnik, hogy most én vagyok a nagy és komoly felnőtt, míg ő a rendetlen, játékos kislány. Érdekes, hogy mennyire meg tud változni minden egy pillanat alatt, hiszen az előbb még odakint pózolgattam és mutogattam magam. Rettenetes. Elterülök a vízben, a kezemet pedig kinyújtom, így olyan, mintha átölelném a leányzót, de nem érek hozzá a bőréhez. Egészen addig, amíg kicsit közelebb nem csúszik és rá nem hajtja a fejét a kezemre. Egy pillanatra elmosolyodom és a szemébe nézek, majd a fürdő falát kezdem el fixírozni.*
- Egy titkomat? Hmm... *kezdek el gondolkozni és persze egyből eszembe jut a gyűrű a kezemen, a sok szörnyű telihold és a beszélgetésünk, hogy a Piroska Farkast keres. Fanyar mosoly jelenik meg a számon, de ezt nem fogom neki elmondani. Még nem. Azért ennyire még nem ismerjük egymást. Habár ha belegondolok, hogy Gabival is kb. a második, vagy a harmadik találkozásnál derült ki a dolog... Mindegy is. Liliára nézek, pajkosan, mégis lazán elhúzom a számat és megvonom a vállam.*
- Nevet adtam a gitáromnak. Olívia. *kíváncsian nézek a lányra, és várom a reakcióját. Nem valami nagy titok, de kezdetnek talán ez is megteszi.*
- Te jössz! *közlöm vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:53 pm

to: Kasey


– Akárcsak én! * mondom a beszólására. Hiszen belegondolva, lehet hogy nem vagyok egy szupernő, de azért modellnek elmennék. Vagyok elég vékony hozzá, kellemesen különleges a hajam színe és a szemem zöldes árnyalata is. És ha mindez még nem lenne elég, porcelánszerű a bőröm és hosszúak a lábaim. Mint egy zsiráfnak.
Kicsit megcsóválom a fejemet, majd a fiú után mászok. Tekintetemet a hátán legeltetem, majd mikor végre elmerül én is kiengedek kicsit. A meleg víz abszolút ellazít, egyáltalán nem érzem, hogy feszült lennék. Lubickolok kicsit, mint egy halacska, majd mikor kipancsoltam magam vizes hajjal a fiú mellé úszok. Mellé állok, keze már-már átölel. Tudom, hogy nem ér hozzám, hogy nagy közöttünk a távolság, én azonban mégis úgy érzem, mintha … mintha apró kis elektromos szikrák pattognának kettőnk között. Egy pillanatig a vizet nézem, majd miután a kérdésemre nem kapok rendes választ, önkéntelenül is elhúzom a számat. Nem, nem azt akartam, és akarom hogy darálja el az eddigi életét. Mondjon valami olyasmit magáról, ami tényleg ő, amit nem feltétlenül oszt meg másokkal, mert elsőre nem kérdezik, sőt talán még évek ismertsége alatt sem. *
- Én fogom eldönteni, ez nem is kérdéses, én azonban valami másra lennék kíváncsi… akkor kérdezek mást! Mondd el egy titkodat! * fordulok felé egy kellemes mosollyal, majd mivel totálisan elterült és eltakarja a kád szélét, fejemet a kezén pihentetem. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:41 pm

*Lilia igazán csinos ebben a bikiniben, többet mutat, mint amennyit kellene és ezt én is érzem. Furcsa, hogy habár nem csinálunk semmi rosszat, mégis elgondolkodtató, hogy itt vagyok egy fürdőben egy lánnyal és nem mondjuk a barátnőm szobájában. Ezen kicsit elgondolkozom, és miközben Liliát magam elé engedem, körbepillantok a folyosón, majd kicsit beharapom az ajkamat. Lehet, hogy nem túl jó ötlet itt lenni, de hát... Miért is ne fürdőzhetnék egy baráttal - aki mellesleg egy csinos leányzó? Igyekszem a rossz érzéseimet most jó mélyre dugdosni, és a lelkiismeretemet is kicsit lehalkítani és úgy vetni be magamat a fürdőbe.*
- Azért az nem, de közel vagyok hozzá. *kacsintok vidoran a lányra, majd bemászom a kádba, ahova Lilia is követ. Önelégülten vigyorodom el, ahogy felidézem magamban az előbbi bámulását a lánynak. Habár nem vagyok valami izompacsirta, azért hogyha megfeszítem magam, akkor csinos kis kockák vannak a hasamnál, csinos kis szőrcsík vándorol lefelé, és a bicepszem és tricepszem is igen csinos és látványos. Elterülve széttárom a karomat és elfektetem a kád szélénél, lágyan átkarolva Liliát. Habár a karom nem ér hozzá a bőréhez, szinte érzem a kis szikrákat és a feszültséget. A kérésére értetlenül nézek rá.*
- Neked kell eldöntened, hogy meg akarsz-e ismerni. *vonom meg a vállam kissé unottan és lazán vigyorogva pillantok le a lányra. Kicsit álmosító ez a meleg víz és a párás levegő, de megnyugtató is. Nem csoda hát, hogy halál lazán elterülve ücsörgök a meleg vízben.*
- Ilyen sallangos infókat akarsz hallani, hogy hol születtem és társai?
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:26 pm

to: Kasey


* Először is: Soha de soha senki nem hiszi és nézi ki belőlem, hogy milyen erővel tudok a falhoz vágni bármit is. Pedig mikor épp egy tányérral tenném, nos az kellemetlen ha valaki fején koppan.
Másodszor: Nagyon, nagyon régen láttam már ilyen döbbent pillantást, mint amivel Kasey illet. Persze valószínű ez csak az előző idegi rohamomnak szól, én azonban nem tudom megállni, hogy ne magammal foglalkozzm. Elsőként végignézek magamon. Fekete bikini, aprócska ugyan, de mindent takar. Kicsi a mellem, lapos a hasam és a fenekem, nem vagyok egy szupernő, az tény. Ő mégis olyan pillantást vet felém, amitől egy másodpercig úgy gondolom, hümm talán mégis csak megállom a helyem a nők között.
Ujjaimmal kicsit megemelem bikini alsómat a szélénél, és fentebb húzom azt, majd miután pózol előttem hangosan röhögni kezdek. *
- Ó Miszter Szupermen, maga tökéletes! * viccelődöm, majd tekintetem ettől függetlenül végigsvenkel a fiú mellkasán. Tekintetem lágyan simogatja vállát, kiálló kulcscsontját – melyet annyira imádok a férfiakban – valamint elidőzök a hasának nézegetésével is. Kockák nincsenek, azonban egy diszkrét szőrcsík fut végig a köldökétől valahová egészen lentre. Tekintetem elkapom a fiúról, majd inkább a kádat kezdem nézni. Amint belemászik követem én is. Elmerülök a forró vízben, úszkálok egyet a habokban, majd a fiú mellett a kád szélének dőlök úgy, hogy apró vállam hegye épp az övét érintik. *
- Mesélj magadról! Nem kifejezetten ismerjük még egymást, miért kellene akarnom téged mindennél jobban megismerni?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:17 pm

*Amikor a leányzó megérkezik, végigmérem és igyekszem elfojtani a feltörő vigyoromat, amit a csattogó papucs látványa okoz. Milyen kis éédes! Ezért gyorsan mozdulok, biccentek a leányzónak, majd beengedem a fürdőbe. Mögötte lépek be és csalódottan veszem észre, hogy bizony még a fürdőlepedő takarja a lány testét. Halkan ciccegek egyet, hogy aztán döbbenten kövessem a repülő papucs útját a levegőben, majd Liliára pislogjak.*
- Öhm... Oké. Váó! *vigyorodom el, mikor végre ismét kapok levegőt a döbbenet után. A törölközőmet ledobom én is az egyik puffra és a lány felé fordulok.*
- Na, mit szólsz hab testemhez? *vigyorodom el gonoszul és pimaszul, és játékosan megfeszítem az izmaimat és hülye pózokba vágom magam.*
-Na jó...*vigyorgok és bemászok a meleg "kádba".*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:11 pm

to: Kasey


Túlzottan sokat nem kell gyalogolnom ahhoz, hogy megérkezzek a célállomásra. Jó pont Kasey-nek, hogy már vár rám. Utálom, ha megváratnak, és ha egy férfi nem annyira férfi, hogy pontos legyen. Fehér fürdőköpenyemben és rózsaszín papucsomban tipegek a folyosón és talpamon szinte már idegesítően csattog a papucs. Na igen, a lábujjközédugós átka. Az ember képtelen benne halkan közlekedni, legalább is én. Olyan vagyok mint egy elefánt a porcelánboltban és lépten nyomom ki akarok lépni belőle. Ha Kasey nem vak, akkor jót derülhet magában rajtam. Ugyanis bénázásom már messziről látszik. Talán ennek köszönhető, hogy mire odaérek a fiúhoz a törülközőmet már vadul szorítom és komolyan csak egy rossz szó kell és elverem vele! Mikor kitárja előttem az ajtót, bemasírozok mint egy katona. A papucsot, mint valami undorító dolgot leveszem a lábamról, majd úgy izomból elhajítom, hogy valahol messze kössön ki. A törülközőmet az egyik puffra teszem, majd leveszem magamról a köntösömet is. Hajamat egy laza mozdulattal a fejem tetejére csatolom, majd végre megfordulok és várakozva nézek a fiúra, miközben hosszan, nyugtatóan kifújom a levegőt. *
- Elmúlt az idegbajom, most már minden rendben. Megyünk a vízbe?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:49 pm

*A Keleti-szárny folyosóin ácsorgok és lazán a falnak dőlve várakozom Liliára. Egy egyszerű fekete-zöld fürdőgatya van rajtam, a vállamon pedig egy fürdőlepedő. Más nincs nálam csak egy papucs, ami azért lehet ,hogy kicsit veszélytelen gy a Nezabar kalandjait ismerve,de hát úgy vélem, hogy a fürdőben senki nem akar majd belefojtani a vízbe. Legalábbis remélem. Lazán fütyörészek és a gitár alakú medálomat csavargatom a nyakamba. Remélem, hogy nem lesz semmi baja a láncnak, ugyanis ezt nem veszem le soha. De mivel elég mágikus a nyaklánc, remélem, bízom benne, hogy nem lesz baja egy egyszerű habfürdőtől. A folyosóra pislogok, hogy vajon hol lehet Lilia, és hogyha bejön a leányzó, akkor vigyorogva rúgom el magam a faltól.*
- Nice. Mehetünk. *biccentek a leányzónak, és mikor kinyitom az ajtót, beinvitálom a fürdőbe a leányzót is, és mögötte sétálok be a fürdőbe. Habár Eramiros vagyok, még nem sokszor voltam itt, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy jól el fogunk szórakozni.*
Vissza az elejére Go down
Ariadne Helena Krausheim

Ariadne Helena Krausheim


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 73
Kaszt : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Idezo
Üzenőláda : Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Tek50fc526c28b318628847
//Clínának hálás köszönet.^^//

Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 7:14 pm

*A humorérzék hiányát többen emlegették már neki, de egyrészt előbb halna meg, mint hogy beismerje a dolgot, másrészt pedig úgy gondolja, hogy ez úgysem tanulható, ezért meg sem próbálkozik a dologgal. Ez persze nem akadályozza meg abban, hogy kiakadjon Frappi megszólalásán.* Nos, úgy tűnik, nem tudom. *Jegyzi meg, miközben a könnyektől félvakon próbálja begombolni a világoskék blúzt, amiben érkezett, és ezután hirtelen egy gondolat üt szöget a fejébe.* ~Szinte már beteges, hogy mennyire félek a fájdalomtól. Lehet, hogy fóbiás vagyok?~ *Kérdezi saját magát, és hirtelen minden sértődöttsége elhomályosul e mellet a gyanú mellett.* ~Az nem lehet! Én teljesen normális vagyok, és az is maradok. Nem lehetek fóbiás, nem és nem!~ *A pániknak egyetlen előnye van: Frappi hozzá intézett szavaiból csak foszlányok jutnak el hozzá, így nem lesz még idegesebb. A bók hallatán kénytelen elmosolyodni egy kicsit, majd, mikor látja, hogy a fiú már a víz alatt van, egyetlen szó nélkül, magasra tartott fejjel kisétál a barlangból, az ajtó hangosan csapódik be utána.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ázott Katona Barlangja   Az Ázott Katona Barlangja - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Ázott Katona Barlangja
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Jason Nolan barlangja
» Ergoron Onesimus barlangja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Keleti-szárny-
Ugrás: