Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 33 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 33 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nedavia barlang-pub

Go down 
+85
Elisabeth Ellen Torchwood
Illa Do
Kyle Peters
Jaden Parker
Eddie Fisher - Archívum
Dárdosi Péter
Rebecca Grifith
Janna Lemanski
Elidor Calvanion
Andie Fisher
Nathaniel Harris - Archív
Mike Preston
Pete Demerest
Merilien Marsillea
Jemina Reese
Astrea Thalidor
Celine Saldana
Nuada Blackmoon
Claire Fairchild
Liselotte Frey - archívum
Nye Drystan
David Ayton
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Lincoln Lawrence
Raven Blackmoon
Solomon Reed
Speranza di Bagliore
Yekaterina N. Fyodorov
Samantha Radoslava
Caleb Dawson
Mikhael Knyaz
Hikaru Tudor Patrik
Isabella Newton
Orinthia Lalla
Scott André
Marco Mimieaux
Natalia Tatiana Ridolf
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Aleksandar Grozda
Eira Eilertsen
Maria Thekla
Leila La Fontez
Deliny Fordina
Yeo Jung-hwa
Vivienne Mendelsohn
Sarah Wood
Kalandmester
Adanna Kinsley
Toportyán Zakariás
Faith Tanya Dylens
Jessica Westlive
Nathaly Holloway
Priscilla Elena Black
Adela Ionela Mirunela
Mardhug Grihol
Quenzara Cuncha
Hunyadvári Szevér
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Tim Leopold
David Robert Beawer
Phionnalla Cairistìo
Bonnie Tornow
Ayame Drake
Zeph Owen
Ayla Madyzyn
Miranda Moon
Krastio Miroslav
Cathrine Collins
Armand Promotof
Sabine Cornwell
David Palmerston - alli
Marta Albena Todorka
Mina Faustina
Taylor Halway
Ivanka Iskra Wilson
Angelina Britanny Moore
Beatrice el Esposito
Rosalinn de la Montarque
Flavia Esenani
Diane Charmey
89 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:27 pm

First topic message reminder :

A Szórakozónegyed emberektől hömpölygő utcáin haladva megpillantasz egy furcsa dolgot. Két tömbház között egy hatalmas, barlangszerű képződmény helyezkedik el. Kellemes illatokat érzel, egyszerre édeset és sósat. Valami képlékeny, füstszerű légtömeg száll ki a barlangból, és csak a belülről sugárzó erős, pulzáló fények mutatják, hogy mi történik odabent. Ha elég bátor vagy, és átsétálsz a füstrétegen, akkor a szemed elé táruló látvány cseppet sem emlékeztet majd egy ókori barlangra. Sültek, grillezett húsok illata csapja meg az orrod, a bal oldalról. Egy csemegepultot láthatsz, ahol pizzaszeleteket, hot dogot, grillezett húsokat és mindenféle rágcsálnivalót találsz, eléggé változó áron. Ha azonban valami édesre vágysz, jobb oldalt egy italos pultot találsz alkoholos és sima koktélokkal is, valamint desszertekkel. Gofri, palacsintatorta és néhány péksütemény és cukrászati különlegesség is megvehető itt, persze jóval drágábban, mint a Kereskedőnegyedben. A két pulttal szemben padok, fotelok és kanapék is vannak, a lehető legfurcsább alakzatokban elhelyezve, erősen elütő színekben. Egy kőlépcső vezet a lenti rész felé, ami szintén több részre van felosztva. A kőlépcső egyben csigalépcső is, korlát nélkül, szóval csak óvatosan. Ha leérsz - legalább egy egyperces lépcsőzést követően - egy aktuális feltörekvő sztárt láthatsz, aki épp nagyszabású varázslatos fény- és díszletelemekkel koncertezik. Vannak állóhelyek, és hátrébb kanapék is, állatok mintájával.

Nedavia barlang-pub - Page 33 29nf342
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 9:44 pm

-Valahogy ez magától már meg sem lep, ha megengedi. *mosolyodik el halványan, majd csak rákacsint a nőre. No igen, Kras néha produkálja magát, de ez valahogy a társasághoz képest, amiben lenni szokott, nem is meglepő. Amikor engedve lesz, hogy meghívja a hölgyeményt, akkor elmosolyodik, és előveszi a tárcáját, és a megfelelő összeget, plusz borravalót szépen kipengeti az asztalra, majd a poharához nyúl, és a nő felé emeli meg.* -A vonat bizony, hogy nem vár, viszont a munka sem, és későre jár. A mai nap után nem hiszem hogy fogok tudni aludni, de kirúgnak ha holnap nem érek be időre. És nekem nincs olyan bensőséges kapcsolatom a főnökkel, hogy elsimítsam az ügyet, úgyhogy ideje lesz mennem. Köszönöm a remek estét, és értsen félre akkor, amit csak szeretne. Csak aztán közölje velem is. *mondja, miközben feláll az asztaltól, majd röviden biccent.* -Még remélem találkozunk. Ha máshol nem, hát a munkahelyén fel tudom keresni, ha nagyon nagy szükségem lenne egy.. temetkezési vállalkozóra. *somolyog, miközben a foglalkozást kimondja. Aztán csak a pultra csap, finoman, ujjai végével.* -No akkor további kellemes jó éjszakát, és jó sütizést. *köszön el a nőtől, amjd elhagyja a terepet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 9:25 pm

- Óhhh hát igen... Pedíg én is egy temetésen ismerkedtem meg a főnökömmel. No persze... akkor még nem tudtam, hogy nála is fogok dolgozni... Ejjj azok a régi szép idők.*Sóhajtja nosztalgikus... az az álnosztalgikus mosollyal. Aztán mikor a férfi megjegyzi, hogy egy szép szál fiú csak akad, akkor felnevet. A hangja akár a prágai kristály harangocskák. Élénk és csilingelő. Szemeit egyáltalán nem felhőzi ború. Szinte... lehetetlenül nyugodt, és boldog. Ami azért valljuk be... annak az iskolának a közelébe, ahol gyakorta meghal egy egy diák, szinte már torz dolog. De nem tehet róla. Ő ilyen. És még a munkája is rásegít, hogy a halálhoz való viszonya is egyfajta mókás felfogás legyen.*
- Hát... ha meghív... akkor köszönöm szépen. AMi meg azt illeti... ne aggódjon. Nem értem félre... csak amit akarok.* Vigyorog galádul, majd megvonja a vállát.* - Ha nem vár, hát nem vár... Amint tudjuk, a vonaton kémény van, és nem bástya... merthát... a Vonat nem vár...*
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 9:16 pm

*Tekintetében afféle "ha harc hát legyen harc2 fény csillan meg, majd stílusosan hátradobja a haját.* -Hát, csak van egy szépszál férfiú, aki nem hagy magamra szenvedésemben.. *mondja, kissé eltöprengő, elmélázó, már-már tinilányos ábrándozással. Majd sunyi, cinkos mosollyal figyeli a nőt.* -Áh, lényegtelen. Nem akarok feleslegesen várni. És, ha maga segítene a bajomon.. Félő, hogy rossz parcellaszámot adna meg. Én pedig nem vagyok olyan, aki, kihasználva a gyász adta gyengeségeket, temetéseken ismerkednék. Bár bevallom, egészen érdekes lenne. Már-már ötletes, de azért az effélét inkább hagyom másokra. *legyint, majd a felé tolt tányérra, villára, süteményre pislog, kissé félredöntött fejjel.* -Ha tényleg szívesen adja.. Najó, de csak egy falatot. Nem akarom elenni maga elől azt, amiért idejött. *keze már nyúl is a villáért, és egy könnyed, határozott mozdulattal bekapja a sütit, megízlelgeti, megrágja, majd lenyeli, és boldogan somolyog.* -Valóban finom. *no igen, nem méregette sokáig, eleget méregette eddig is. Aztán visszatolja a dolgokat a nő felé, márha maradt még sütemény a tányéron.* -Megengedi, hogy meghívjam? Hamár ennyire kedves, és végighallgatja a siralmaimat. *teszi hozzá, a maga sármos mosolyával, hogy a félreértéseket elkerüljék, és ne kelljen a fiúnak újabb kínos helyzetből visszarángatnia magát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 9:09 pm

- Hát ami azt illeti.. .Nem. Nem fog jutni. Magának lehetetlen. Olyan isten nincs. * Jegyzi meg piszok aranyos, és cukkolós kifejezéssel, nyelvet öltve Krasra. Majd aztán vigyorogva azt mondja. - AZért én a helyében még várnék egy kicsit. Nehogy már elszalassza a lehetőséget ha kínálkozik. * mondja vállat vonogatva.* - De azt azért nem mondom, hogy majd én segítek a maga baján... mert elég érdekesen hangzana nem igaz? Apropó...* Jegyzi meg mosolyogva a férfihez kicsit közelebb tolva a tányérját.*
- Kér egy falatot? Nagyon finom.* Jegyzi meg, miközben a villáját Kras felé nyújtja. Azon meg egy darab sütemény van.* - Szívesen adom. * Mondja vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 8:54 pm

Halvány, keserű mosoly jelenik emg a szája szélén, miközben a frissen kikapott koktéllal babrál.* -Túl sok a talán, és a ha. Valahogy nem érzem, hogy erre légvárnál többet lehetne építeni. Nem várhatok örökké. Éppen ezért jobb lesz, ha túlteszem magamat a dolgon. Ahogy mondani szokták, rengeteg hal úszkál még a tengerben, egy csak jut nekem is. *kacsint kissé sármosan a nőre, majd ismét belekortyol a koktélba. A válasz reményében kíváncsian pislog a nőre, majd a válasz hallatán elkerekednek a szemei, és csak pislog pár pillanatig lesokkoltan. Aztán lassan ingatni kezdi a fejét, majd elneveti magát. Kipukkad belőle a nevetés. Egy ideig csak nevet, amjd zihálni kezd, és nemsokára a légzése is helyreáll.* -Bocsánat, de.. egyszerűen.. Ez.. érdekes.. Maradjunk annyiban. *mondja széles vigyorral.* -De kegyednek, elhiszem. *kacsint ismét a nőre, rá is mutatva, olyan csettintős mutogatással, majd keze visszatér a pohárhoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 8:46 pm

- Jajj barátocskám... Egy nőnél a nem, sosem 100%os nem... Ahogy az igen sem igen. Attól, hogy ilyen fiatalon eljegyzik, honnan veszi, hogy egy életen át együtt maradnak? Lehet a fiú talál valakit, és annyi... vagy... a lány elégeli meg... Ugyan...erre sok eshetőség van.* Mondja halkan mosolyogva a lány, majd tovább valatozik a süteményből. Hallgatja a férfit, és nézi is. Jót vigyorog a gondolaton, hogy milyen lehet egy ilyen összecserélt dolog. Majd bólogat. Na igen.*
- És... Hogy miért is pont ide hozott az este? Látja ezt a sütit itt? Na e miatt... *Mosolyog a férfire. És igen valóban. Ez a süti hozta ma be ide.*
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 8:21 pm

*A nő szavaira csak elneveti magát.* -No igen, a kölcsönös jótétemény intézménye, nemdebár? *mosolyodik el, majd megrázza a fejét. A következő megjegyzésre, mely szerint a parcellaszám elkeverése a kínos, önkéntelenül is elneveti magát, a történet hallatán meg aztán főképpen.* -Van benne valami. Ez tényleg kínosabb ügy.. Báááár.. *kissé elkalandozik a fantáziája, ahogyan elképzeli a maffiákat, meg a másik csapatot, és önkéntelenül is elmosolyodik.* -Legalább fényt, színt visz mások életébe. Az izgalmakra mindig szükség van. És addig, amíg nagyobb baja nem lesz belőle, azt hiszem, az efféle hibák, mégha kínosak is, emgengedettek. *mondja kissé eltöprengve, tekintete is üvegessé válik. A sóhajra tér vissza igazán, a történet elmesélése után. A kérdésre csak a szívószállal kezd el babrálni, ami ottmaradt a kezében, majd int a csaposnak, hogy még egy kört kérne. A kék ital ott áll immáron előtte, ő pedig belekortyol. Aztán felpislog a nőre, és megrázza a fejét.* -Nem nagyon. Ha egyszer elkötelezett, nem akarok belerondítani a házasságába. Ha ő így gondolja.. Én tudom, mikor kell továbállni, és elérkezett az idő. *megemeli a poharat, kicsit elmereng az italon, majd belekortyol.* -És hogyhogy éppen ide vezette ez a szép este? *mosolyodik el, témát váltva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 8:15 pm

* hallgatja a férfi szavait, és mosolyog. A temetés, sírásás, és egyebek tekintetében csak ennyit mond.*
- Tudja... a holtak legalább nem szövegelnek... és legalább az Aurorok adnak nekünk munkát...Ez nekünk így jó.* Mondja mosolyogva, majd belekortyol a kólába, és utána a minyont kezdi el boncolgatni, nem a témát. Egy két falat után felpillant a férfire. Vigyorog azon, ahogy az szabadkozik, meg próbál kivergődni a kínos helyzetből. Ő csak legyint egyet.*
- Ugyan már... ez nem kínos... Az kínos, amikor összecseréled a temetőben a parcella számokat, és a maffia temetésére Soul-énekeseket rendelsz, míg a négerekhez meg a leszámolást...
*Vigyorog a férfire, majd mikor az elmeséli a dolgokat, akkor sóhajt egy nagyot együtt érzően.* - Meg tudom érteni. De... nem próbálkozott még azzal, hogy tovább próbálkozzon a kisasszonynál?
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 8:05 pm

-Az öltöztetés más. *mosolyodik el.* -Az külön szakma, és az annyira nem rossz. De gondolom nem könnyű hullákkal foglalkozni, dolgozni. És a sírásást akkor ne is említsük.. De, ahogy elnézem, egészen kiegyensúlyozott, és boldog. Eléggé érdekes, meg kell, hogy valljam.. *neveti el magát, miközben cseppet furcsálkodva, de mosolyogva figyeli a nőt, és tekintetéből is látszik, hogy nem ítéli el, semmi baja vele, csak furcsának találja a dolgokat. Aztán a nő szavaira, mely szerint nála se lesz szerencséje kissé értetlenül pislog, majd elkerekednek a szemei, rettentőmód elpirul, és hevesen tiltakozni kezd, kezeit maga előtt lóbálva.* -Ó neeem.. nem, nem nem! Nem, még véletlenül sem.. Nem akarom megsérteni, de nem.. Nem szándékoztam, nem volt tervben, semmi.. Dehogyis! *hebeg-habog össze emg vissza, miközben egyre kínosabban érzi magát, és mégis ott a mosoly az arcán. Behúzza a nyakát, fészkelődik, leengedi a kezeit, majd felsóhajt, egészen nevetve.* -Ez kínos. Nem akartam. Ne gondolja rólam, hogy a második bók után máris.. Azért nem vagyok én olyan, csak.. Megismertem egy kedves lányt, de eljegyezték. *mondja, miközben bocsánatkérő tekintettel néz fel a nőre, aztán egy nagy sóhaj után beszélni kezd.* -Tudja, van egy ismerősöm, ide jár az iskolába, nálam nem olyan nagyon sokkal fiatalabb, és.. eléggé érdekes személyiség, akit nem igen tudok hova tenni.. Ráadásul eljegyezték, most csütörtökön. Eddig csak úgy tudtam, hogy nemrég megismert egy fiút, akivel barátok, járnak.. Erre kiderül, hogy jegyesek is.. Pedig annyira nem idős a lány, és valahogy.. Nem is tudom hogy mondjam.. érti..? *kérdezi, remélve, hogy nem kell nagyon boncolgatnia a témát, a tanácstalanságát, meg a miegyebet.* -Ráadásul a Hivatalban mindig ezzel cukkolnak, ami meg a másik oldala az érmének.. *morogja kedvetlenül maga elé, miközben megremeg. Kirázza a hideg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:52 pm

* A kézcsókot engedi. És nyugtázza magában, hogy van egy lovag Nellondba... No persze ha Mortit... a Sötétlovagot nem számoljuk. Mikor Kras megkérdi, hogy nem nyomasztó e a munka, akkor vigyorogva válaszol.*
- Ezek szerint nem nézi ki belőlem, hogy sírt ásni is szoktam segíteni? Pedíg bizony. Sőt... nem ritka esetben én is ott vagyok, ha öltözteti Mortimer a hullát.* Mondja bűbájos angyali vigyorra. Nesze neked Barbibaba. Elkezd játszani a pálcája végén lévő rózsaszín pamaccsal. Majd hallgatja a férfit.*
- Hát barátom... akkor nálam sem lesz szerencséje... ne haragudjon meg... * Mosolyog a fiúra. Ez nem kritika, csak előre figyelmeztetés. Aztán mikor rákérdez, hogy akarja e hallani, akkor bólint egyet.*
- Csak nyugodtan. Talán tudok segíteni... lévén én is nőből valék...*
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:45 pm

*Ahogy hallgatja a nő szavait, kissé feljebb szaladnak szemöldökei.* -Akárhogy is.. Ha valami szép ezen az estén, akkor az csakis maga, és nem maga az este. *mondja egy sármos félmosollyal, majd a kinyújtott kezet elfogadja, és kezet csókol a nőnek. Ő márcsak efféle udvarias ember, mert azért mégsem szokás nőkkel kezetrázni férfiaknak.* -Krastio Miroslav, örvendek. Bár, nem tudom mennyire szerencsés az ön jelenléte. És nem is értem, hogy tud így dolgozni.. márminthogy.. nem nyomasztó? *kérdez vissza, miközben újabbat szürcsöl a koktélból, ami miatt talán egy cseppet érthetetlenek lesznek a szavai, majd megköszörüli a torkát.* -Az este? Áh, nem szívesen traktálom magát a magam bajaival. Nőügyek. Mindenkit kikosaraznak egyszer, engem többször is, ez itt a baj. *sóhajt fel, majd kiissza az utolsó kortyokat is, és a csapos felé löki a poharat. Aztán furcsa szemekkel néz fel a nőre.* -Részletezzem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:40 pm

*A férfi kételkedik benne, hogy szép ez az este. Barbi azonban ezt megcálfolja.*
- Nézze Fiatal ember... én szerintem szép... minden nap, és minden este. Már ha másért nem, hát azért, hogy az ügyfeleim nem cseréltek még velem helyet.* Mondja azzal a tipikus mosollyal, amit csak a hozzá hasonló Barbibabák tudnak. Hogy nem vicsorog, mégis szinte mind a 32 foga kivillan. Csodaszép formás gyöngy fehér fogak. Kezet nyújt kecsesen a férfinek.*
- Barbara Gordon. A Johannson és társa temetkezési vállalkozás titkárnője.*Mondja mosolyogva, majd aztán tovább beszél.* - Meg már azért is csodálatos, mert nem kell azok mellett a rohadt számlák, és rendelések mellett ülnöm. Végre kiszabadulok. De meséljen... Miért nem szép a maga estélye? Hallgatom.* Mondja tündéri mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:34 pm

*Amikor a jelenés belép a helyiségbe, akkor abbahagyja a szürcsölést, és a furcsán kék ital nem fogy tovább. Némán, kissé érdeklődve, kíváncsian figyeli a besétáló hölgyeményt, majd amikor mellette foglal helyet, akkor csak kíváncsian méregeti. A rendelt dolgokra a jelenés lénye után meg sem lepődik, a szavakra azonban kissé elneveti magát. Megvillantja a hozzá illő, tipikusan sármos mosolyt is, miközben kicsit megcsóválja a fejét.* -A széphölgy nem a legjobb társaságot választotta, hogyha tényleg ennyire szép az estéje. *veszi ölbe, maga elé a poharat, miközben a szívószálall meg a pohárral babrál, aztán felnéz a hölgyeményre, egészen ártatlnaul.* -Maradjunk annyiban, hogy nem sikerült éppen a legjobbra ez a nap. Kicsit kisiklottam.. De arra inkább kíváncsi lennék, hogy mitől annyira szép is ez az este, márha valóban ennyire szép. *teszi fel a poharat a pultra, miközben oldlasan fordul a hölgy felé, és felkönyököl, feltámaszkodik a pultra, onnan méregetve, pislogva tovább a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:30 pm

Iszonyatos furcsa látvány lép be a barlangba. Látvány? Sokkal inkább jelenés, mint látvány. Egy szőke nagy kékszemű lány lép be az ajtón. Testét testhezálló kék farmer fedi, felsőrészét pedig bolyhos, rózsaszín pulóver. Oldalán a pálcája, ami szintén rózsaszín a markolatánál, és a végéről zsinegen egy (találjátok ki milyen... IGEN!) rózsaszín pamacs lóg. Besétál, majd a pultosra pillant.*
- Helló Drágám... a szokásos lesz.* Jegyzi meg, majd nemsokára kapja is a süteményt, egy nagy pohár kólával. A sütemény tömény marcipán. Szinte már ránézni is émelyítő. Aztán a mellette ülő férfihez fordul, kezében a csepp kis süteményes villa.*
- Heeeeló... Miért ez a nagy morcogás? Egy ilyen szép estén? * Kérdi olyan naív hangsúllyal. Ő az a tipikus Barbie-baba. Legalábbis kinézetre.*
Vissza az elejére Go down
Krastio Miroslav
Nellondi polgár
Krastio Miroslav


Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Auror

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 7:23 pm

*Kissé dúlva-fúlva löki be a kaput, majd a lengőajtó csak leng mögötte, ő epdig egyből átverekszik a tömegen, a pultig megy, és már rendel is amgának. Eléggé fel van dúlva, eléggé kiábrándult, de egí aurortól, aki még fiatal, suhanc, nem igen lehet mást várni. Idegesen morgolódik, majd, amint megkapja a kikért koktélt, akkor lepengeti a megfelelő mennyiségű pénzt, majd felsóhajt, és a szívószálat a szájába veszi. Mély levegő, belekortyol a piába. Érződik benne az alkohol, és a fiú pedig próbál lenyugodni, ez által. Halkan mormog az orra alá, miközben kicsit emgigazítja ruházatát. Egyszerű, hosszú köpeny, sötét felső, sötét nadrág, hosszú, fekete haj, sötét szemek. Jó nagyot kortyol a koktélba, majd megfordul, és tekintete a tömegre vándorol. A koktélt kezébe kapja, miközben nézelődik.*
Vissza az elejére Go down
Ivanka Iskra Wilson
Nellondi polgár
Ivanka Iskra Wilson


Hozzászólások száma : 61
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 5:01 pm

*Egy csuklyás alak jelenik meg a pub-ban,férfinek túl alacsony és vékony testalkatú így egyenes következtetés jut arra minenkiben hogy bizony egy nővel van dolguk. Karizmatikus és erős személyiség a halál szolgálatában. Ahogy az alak kinyitja a pub ablakát egy pillanatra megáll a levegő a teremben. Ám a bárpultnál ülő személyek nem mindegyike néz oda így Cathrine-t is meglepetésként érintheti hogy a csuklyás nőszemély oda teleportált a mellette lévő bárszékre. Hangosan és félelmetesen szól a bárpultban ülő fiúhoz.*- Most azonnal adj egy jägert vagy az anyád a temetéseden fog siratni holnap.* hmmm... kisit erős kezdés ám amikor visszaül helyére leveszi fejéről a csuklyát ér hirtelen egy meglehetősen szép női arc kerül elő hideg és távolságtartó arckifejezéssel.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Cathrine Collins
Nellondi polgár
Cathrine Collins


Főkarakter : kiflo@c2.hu
Hozzászólások száma : 16
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 4:38 pm

*Cathrien sétál pub felé.Ma végképp nem elegáns.Egy fekete nadrág és egy piros kardigán van rajta ami alatt egy mélyen kivágott fekete fölső van.Haja teljesen ki van engedve.Ajkain rúzs van és még a szemét is kifestette.Aki ismeri simán elmegy mellette mert nem ismerik fel.Pálcáját persze nem felejtette el most is nála van mint mindig.Mikor odaérkezik bemegy és lehuppan egy bárszékre.Rendel egy kis itókát majd unott képpel bámul a világba.A lány az utóbbi időben nagyon megváltozott.Az elegáns jólnevelt ártatlan kislánybol egy lázadó lett.Ennek az okát nem lehet tudni.Egyszercsak így kezdett öltözködni és ilyen lett.*
Vissza az elejére Go down
Marta Albena Todorka
Nellondi polgár
Marta Albena Todorka


Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 9:04 pm

*Biccent egyet, kissé óvatosan. Persze, ha Armand meg akarná szerezni Kament, nem járhatna sikerrel, mert abba Marta és a daimonja is belehalna. De úgy tűnik, a férfi nem tervez ilyet. Amikor Armand távozni kíván, bólint, jelezve, hogy nem gond, de nem szólal meg, mivel éppen az utolsó falatot igyekszik legyűrni, és tisztában van az etikett azon pontjával, miszerint: tele szájjal nem illik beszélni. Kissé kikerekedik a szeme, amikor a férfi az ő számláját is kifizeti, de nem tiltakozik.* ~Ha így tartja úri kedve...~ *Gondolja, majd belekortyol a hűlőfélben lévő vajsörébe.*
-Én is örvendtem. A viszontlátásra. *Búcsúzik el egy kisebb főhajtással. Ő maga még üldögél egy darabig, kezében tartva az üveget, és némán, elgondolkozva mered maga elé, majd felhörpinti az ital maradékát, és ő is távozik, hazafelé véve az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Armand Promotof
Nellondi polgár
Armand Promotof


Főkarakter : bogarbandi@live.com
Hozzászólások száma : 91
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:58 pm

-Értem. Szóval akármit kiszagol? Érdekes. *Igazából a sakáltól nem tart, ha véletlenül hozzá kerülne sem érezne semmit, túlságosan is figyel az ehhez hasonló nyomok eltüntetésere.*
-Kellemes társaság volt, de sajnálom, most mennem kell. Ha még találkozhatnánk. *Közben csettint, hogy a számlát kéri.*
-A hölgyét is. *Szól a pultoshoz,és kifizeti a nő rendelését is.*
További kellemes estét hölgyem, örvendtem a találkozásnak. *Feláll az aszattól, betolja a széket, majd távozik, és elindul hazafelé. Ahogy kilép az ajtón kiveszi a cetlit a zsebéből, és elolvassa. Kicsit megszaporázza lépteit és siet haza. Holnap egy mozgalmas délelőttje lesz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.realplayer.atw.hu/
Marta Albena Todorka
Nellondi polgár
Marta Albena Todorka


Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:47 pm

*Elgondolkozva hallgatja Armandot.* ~Hmm... eléggé titokzatosan adja elő... Csodálod? Kereskedőféle. Az affélék általában ilyen titokzatos figurák.~ *Jegyzi meg Kamen kissé morózusan, és a férfira sandít. Marta közben lassan végez az esvéssel, hiába, aki éhes, az eszik. Mondjuk a fiatal nő nem habzsol, nem; kimértek a mozdulatai, kissé elegáns, teljesen kultúrált, nem úgy, mint az egyik távolabbi asztalnál az a pár fős társaság, akik... nos, nem részletezném, a lényeg, hogy kissé disznóól van az asztaluknál.*
-Mindigis az igazság híve voltam. Felnéztem azokra, akik a rendet tartoták fent - első számú példaképem az apám volt. De ő nem itt lakik, hanem messzebb. *Válaszolja könnyedén. Ő nem tartja túlságosan veszélyesnek a dolgot. Valahogy... a vérében van. Az irodai munkára való kérdésen kissé elgondolkozik, hogy mit is feleljen.*
-Főleg iroda, papírmunkák, de szoktak terepre is hívni, főleg Kamen kitűnő érzékei miatt; ugyanis gyakran lepipálja a muglik rendőrkutyáit is. *Mndja, finoman a daimonjára mutatva. Igyekszik nem túl dicsekvőnek hatni, azt nem is árulja el, hogy gyakrabban van terepn, mint mondta, de azt nem tudja, hogy mennyire bízhat meg a férfiban.*
Vissza az elejére Go down
Armand Promotof
Nellondi polgár
Armand Promotof


Főkarakter : bogarbandi@live.com
Hozzászólások száma : 91
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:30 pm

*Az auror szónál kicsit megakad a szeme.* ~Én is jó embert fogtam ki laza péntek esti kalandnak. Auror és nincs nála semmi.~ *A nő vacsorát is rendelt, ő talán még sosem evett itt, nem is fog, nem erre használja a helyet, a házvezetőnőjének ételeinél nem ismer finomabbat.*
-Csak meg kell találni a vevőket, és a forrásokat. Minden a kapcsolatokon függ, és, hogy milyen ügyesen használjuk ki őket.
Önből hogy lett auror? Nem túl veszélyes foglalkozás ez, egy ilyen bájos hölgynek? Vagy csak az irodában dolgozik?
*Érdeklődik a nő után, ha egy irodai kisasszonyról van szó, az nem vészes, talán ki is használhatná ezt az ismertséget, ha viszont nyomozó, akkor jobb ha óvatosabb.*
Vissza az elejére Go down
http://www.realplayer.atw.hu/
Marta Albena Todorka
Nellondi polgár
Marta Albena Todorka


Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:23 pm

*Pár perccel később egy másik felszolgáló végre kihozza Marta vacsoráját, egy tál ételt. Nem túl nagy dolog - sült hús krumplival. A cetlis dolgot vagy nem vette észre, vagy ha igen, akkor sem mutatja jelét. Újra belekortyol az előtt álló vajsörbe, majd hozzálát a vacsorájához, de közben azért figyel Armandra.*
-Részemről Marta Todorka, auror a nellondi Auror Parancsnokságnál. *Válaszolja nyugodtan, de azért nem túl hangosan. Éppen, hogy Armand meghallja. Egy pillanatra a férfiszemeibe mélyeszti szép, világosbarnás tekintetét, majd lesüti, és inkább az ételt bámulja - ami amúgy már kezd kissé fogyatkozni, mivel eszik közben.*
-Szóval műtárgyakkal kereskedik... Viszonylag jól megy a dolog? *Kérdezi, csak azért, hogy ne üljön le a társalgás, és ne jöjjön ama bizonyos kínos csönd.*
Vissza az elejére Go down
Armand Promotof
Nellondi polgár
Armand Promotof


Főkarakter : bogarbandi@live.com
Hozzászólások száma : 91
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:15 pm

-Köszönöm *Ezzel helyet is foglal, és leül a nővel szemben. Közben egy kocka alakú pohárban kihozza az italát a felszolgáló hölgy, ami alá egy cetlit rejt. A cetlit a zsebébe csúsztatja, és egy pillantással nyugtázza a dolgot. Sejti mi áll a cetlin, de majd azért megnézi, ha itt végzett.*
-Armand Promotof vagyok. Szabadúszó vállalkozó, jelenleg műtárgyakat értékesítek. *Ez eddig mind szép, csakhogy épp lopott műtárgyakkal üzletel, amiket innen onnan szerez meg.*
-És hölgyem, önben kit tisztelhetek meg? *Kérdez tovább. Közben már a nő szemeit vizslatja. Ma nem fog összejönni itt semmi, igazából érték nincs a nőnél, úgy tűnik csak ismerkedés lesz a dologból.*
Vissza az elejére Go down
http://www.realplayer.atw.hu/
Marta Albena Todorka
Nellondi polgár
Marta Albena Todorka


Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 8:08 pm

*Marta nem nagyon sejti, hogy bizony egy tolvaj nézte ki magának... De mindenesetre nem árt vigyázni, mert ő ugye auror, ha meg felfedezi a lopást, akkor nála van az igazság. Meglepődve pillant fel, amikor megszólítja egy idegen férfi.*
-Persze, szabad. Minek köszönhetem megtisztelő jelenlétét? *Kérdezi udvariasan. Kamen, aki szorosan mellette ül, kissé feljebb emeli a fejét, és ragyogó barna szemeivel jobban szemügyre veszi a férfit.* ~Vigyázz vele.. Idegen, tudod...~ *Küldi gondolatban első megérzését. Mert Kamen márcsak ilyen: az illat, a hangok, mozdulatok alapján van minden emberről egy első benyomása, amit rögtön meg is oszt Martával.*
-Hmm.. Kihez is van szerencsém? *Kérdezi Marta, teljes nyugalomban. Megjegyzendő, hogy igazából nem nagyon van nála olyan dolog, amit érdemes lenne ellopni; ha meg mégis - mint például az erszénye -, az úgy helyezkedik el, hogy Kamen őrzi. És bizony nem biztos, hogy bárki is meg akarna ismerkednia sakál daimon éles fogaival.*
Vissza az elejére Go down
Armand Promotof
Nellondi polgár
Armand Promotof


Főkarakter : bogarbandi@live.com
Hozzászólások száma : 91
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 33 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 7:59 pm

*Kilenc óra felé jár az idő, csúcsforgalom van a pubban Armand kedvenc vadászterülete. Nagy tömeg, és az emberek nem figyelnek egymásra, egy-két órát észrevétlenül le lehet csatolni a tulajdonosa karjáról anélkül, hogy észrevenné. Az ajtón belépve kicsit igazít fekete bőrdzsekijén, majd napszemüvegét az orrára csúsztatva körülnéz a teremben.*
~Mondjuk az a nő az asztalnál.~ *Kicsit megdörzsöli az állát, és elindul a nő felé.*
-Elnézést, szabad ez a szék, leülhetek? *Közben már int is, hogy hozzák a Scotchát, biztos, hogy helyet fog foglalni az asztalnál. A nőt méregeti, hogy mennyire lehet nehéz eset, és mit érne meg elcsórni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.realplayer.atw.hu/
Ajánlott tartalom





Nedavia barlang-pub - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nedavia barlang-pub
Vissza az elejére 
33 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: