Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Denor'a Piactér Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Denor'a Piactér Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Denor'a Piactér Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Denor'a Piactér Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Denor'a Piactér Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Denor'a Piactér Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Kalandmester
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Denor'a Piactér I_vote_lcapDenor'a Piactér I_voting_barDenor'a Piactér I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Denor'a Piactér

Go down 
+45
Anelie Mei Xi
Nye Drystan
El'azar Yeydhay
Celia D'cruze
Percy Blackbourne - archí
Gabriella Ophelia Milena
Yekaterina N. Fyodorov
Cat R. Morgan
Claire Fairchild
Mikhael Knyaz
Regina Ruosin
Io Finiarel
Nessie di Alsiera
Maria Thekla
Leila La Fontez
Deliny Fordina
Sofiya Zorka Yilit
Higashiyama Natsumi
Lismine Lockwood
Lina Wierro
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
David Robert Beawer
Emily Kyra Beawer
Oyasumi Setsuna
Emanuel Branimir
Patrisha Blake
Krasimir Waylan
Phionnalla Cairistìo
Yvonne Chaconne
Akarei Náhámmi
Leonard Wernick
Jasna Novarro
Andrea Tabassum
Shawn Griffin
Julian Redrick-arch
Melaina Penthesilea-arch
Kyoko Tsuki
Shiwo Altolos
Caroline Nelson - archiv
Morgane Devan
Rheina Landine
Valery Black - Eramir
Bonnie Tornow
Flavia Esenani
Heikigou Kouriryuu
49 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:13 pm

- A huskyra szavazok. *Választok gyorsan, de igazából nem annyira nehéz. A németjuhászok aranyosak, az ő szemeik is szépek, de valahogy a huskyk közelebb állnak hozzám. Na nem mintha valaha lett volna huskym... vagy németjuhászom. A folyamatos utazgatás és költözés mellett inkább nyűg lett volna valami állat. A vigyort automatikusan viszonzom, valahogy hamar megtaláltuk a közös hangot a sráccal. A nyakláncot nem engedem ki a kezemből, de hagyom, hogy hozzáérjen.*
- Ezt most komolyan kérdezed, vagy automatikusan? *Kérdezek vissza értetlenül, majd megvonom a vállam.* - Életemben nem találkoztam a barátnőddel, fogalmam sincs. Nekem tetszik, azért nyúltam le, de nekem van otthon hatszáz másik és egyébként sem szoktam annyira hordani.
*Megrázom a kezét, megszületik az alku, és hagyom, hogy elrakja a nyakáncot, majd szépen követem a vattacukroshoz... de előtte még azért megjegyzek valamit.*
- Hogyha azt se tudod, mikor van a fordulótok, és ez neki fontos lenne, akkor nem hiszem, hogy hordani fogja csak azért mert tőle kaptad. *Hónapforduló... eleve hülyeség, de ők tudják.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Denor'a Piactér Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:53 pm


*Meg megjegyzésére megforgatom a szememet és elvigyorodom.*
- A sasoknak szerintem egész szép színű szeme van. De ha választanom kéne, akkor már egy husky kék szeme. Vagy egy német juhász barna szeme.*gondolkozom hangosan, majd megcsóválom a fejemet. Milyen hülyeségeken gondolkozunk, te jó Isten! El is nevetem magam, szinte egyszerre a lánnyal. Furcsa egy leányzó, az biztos, de tetszik. Csinos és úgy látom, hogy van humora is. Megemlíti, hogy 5 éves kora óta lopkod ezt-azt, én pedig eléggé megdöbbenek. Főleg akkor, amikor megjegyzi, hogy nem csak nyakláncokat, ékszereket lopkod, hanem... Úgy minden mást is.*
- Tyűha! *füttyentek halkan egyet és elismerően nézek rá egy vigyor kíséretében. Nem tehetek róla, nem lehet letörölni a képemről, egészen jól érzem magam a csajjal. Mikor felajánlja, hogy a nyakláncot adjam oda Liliának, lágyan megfogom a lány kezében a medált és végigvezetem az ujjamat a csillogó, kövekkel kirakott csinos formán.*
- Szerinted tetszene neki? *nézek őszintén a lányra és talán egy kis tanácstalanság is csillan a szememben. Honnan tudjam, hogy tetszene-e a barátnőmnek ez az izé? Nincs nekem ehhez ízlésem.*
- Hogy mi? Az én ragacsos kezem? *nevetek fel, majd ismét kézfogásra nyújtom a kezemet.*
- Oké, külön vattacukor. Megegyeztünk? *vigyorgok és várom, hogy kezet rázhassak vele. A kérdésére elgondolkozom.*
- Igazából... Nem tudom Egy fülbevalója van, az tuti. Meg talán egy karperece is. De ha én adom neki, akkor tuti hordja, nem? Amúgy meg fogalmam sincs, mikor van a hónap fordulónk, úgyhogy gondoltam hátha beletrafálok.*vigyorodom el pofátlanul és hálás vagyok, hogy Lilia ezt nem hallja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:43 pm

- Eléggé rondán néznél ki állati szemekkel. *Persze rögtön elképzelem a dolgot, de hamar rájövök, hogy igazából annyira nem tudom, hogy néz ki egy sasnak a szeme. Talán sárgák? Kuncogok, majd végül feladom a dolgot, annyira nem is fontos. Tudom, hogy nem a színére vagy az alakjára gondolt, szóval mindegy. Arra nem is gondolok, hogy valamilyen faji, vagy egyéb dolog miatt lenne ennyire erős a szeme, pedig hallottam, hogy sokféle a diákság a Nezabarban.*
- Ki mondta, hogy csak nyakláncokban utazom? *Na ez egyenesen hülyeségnek hangzik. Nyakláncok, karkötők, sütik, cukrok, tarisznyák, apró tükrök... tulajdonképpen bármi, ami egy piacon megtalálható, és éppenséggel megtetszik, vagy egyszerűen könnyű prédának tűnik.* - Egyébként sem mindig tartok meg mindent. Ha gondolod, akár ezt a nyakláncot is odaadhatod a barátnődnek. *Vállat vonok és újra előveszem, megmutatva a fiúnak, de még nem átadva.*
- Mondjuk, hogy egy vattacukor az ára. De külön egy, nem osztozva, vagy valami. Nem akarom a te ragacsos ujjaidat az én ragacsos ujjaim közelében. *Szögezem le az alku rá eső részét, a nyaklánccal játszadozva az ujjaim között, de a körülöttünk lévőknek nem túl feltűnően.* - Szóval a barátnőd sok ékszert hord? Valami alkalomra, vagy csak úgy?
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Denor'a Piactér Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:35 pm


- Hát igen. A szemem mint a sasé. *vigyorodom el, és kimeresztem a szememet egy pillanatra. Na igen... Ha nem is sasé, de farkasé mindenképpen. Valóban nem szándékozom beárulni a csajt, és biztos vagyok benne, hogy lenne olyan ügyes, hogy egyszerűen eldobná a láncot, vagy bármi más és nem tudnák rábizonyítani. Vagy egyszerűen elszaladna. Az is egy megoldás. Elvigyorodom, ahogy elképzelem, hogy elrohan, átverekedve magát a tömegen. A kitűzőt nem veszem észre - még. Egyelőre a mell(kasá)nál lejjebb még nem sikerült mennem, ami hát elég gáz. De nem is érdekel a csípője, vagy éppen az öve.*
- 5 éves korod óta? Jézusom! *döbbenek meg és mosolyogva csóválom meg a fejemet.*
- Akkor elég sok nyakláncod lehet. *nevetem el magam. Mikor rákérdez, hogy mire tudnám elkölteni a pénzem, elgondolkodva nézek körbe.*
- Szereted a vattacukrot? *csillan fel a szemem és vigyorodom el, mint egy kisfiú.*
- Én imádom! *jelentem ki és megállapítom, hogy egy vattacukor a lánynak (és persze magamnak) még mindig olcsóbb lenne, mint egy ékszer Liliának. Egész jó üzlet lenne, nem?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:28 pm

- Micsoda éles szemed van. *Forgatom a szemem. Nem igazán veszem komolyan a dolgot, már egyértelmű, hogy nem fog beárulni, de egyébként is... mi a legrosszabb, ami történhet? Ebben a tömegben egy pillanat alatt beejtem a nyakláncot egy csatornába, vagy valakinek a zsebébe. Nincs nálam, nincs bizonyíték, ennyi.*
- Vagy csak szerencsém van. *Jelentem ki szemrebbenés nélkül. Ez nálam eléggé mást jelent, mint másoknál... én tudom hogy szerencsém van. Az iskolás kérdést igazából szándékosan engedem el a fülem mellett. Nem látott... persze, hogy nem, új vagyok, és általában egyébként sem tűnök fel annyira senkinek, de a csípőmön az övemre tűzve ott a viharmadaras kitűző, szóval ha annyira jó megfigyelő...*
- Ötéves korom óta csinálom ezt, és gyakorlok magamtól is, ez nem valami csábító. Mi másra tudnád elkölteni a pénzed? *Érdeklődöm tovább, mielőtt beleegyeznék a dologba. Azért ennyire nem adom olcsón magam.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Denor'a Piactér Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:20 pm


*Valóban egészen ügyes a csajszi, de valamit mégiscsak rosszul csinált, ha én is láttam. Persze azt nem fogom az orrára kötni, hogy vérfarkasként a látásom sokkal jobb, és a gyorsabb mozdulatokat is jobban meg tudom figyelni, mint más. A kérdésére felnevetek, majd mélyen a szemébe nézek.*
- A kezed mozdulását láttam. *kacsintok rá lazán. Követem a tekintetét az árus felé, de ő el van foglalva az áruk pakolgatásával, és a vevőkkel, így tuti, hogy nem szúr ki minket. Van neki elég dolga.*
- Elég lomha árus lehet... *morgom még mindig őt nézve, majd egy vigyor szökik az arcomra. Hamar letárgyaljuk ezt a kis affért, én pedig rákérdezek, hogy nezás-e, amire nem kapok választ. Nem tudom, hogy figyelmen kívül hagyta-e a kérdést, vagy egyszerűen nem fogta, hogy mit is kérdezek és elsiklott felette. Végül is nem is érdekel, tök mindegy, hogy a suliban, vagy itt Nellondban futunk össze, nemde? Egész csinos hölgyemény, de nekem már van egy "vörösöm", úgyhogy annyira nem is érdekel. De jó party lehet, jó lenne vele bulizni, vagy éppen csak lógni. Elmesélem, hogy ékszer kéne Lil-nek, és hogy igazán segíthetne, hogy kicsit "olcsóbban" jussak hozzá, mint ahogy szeretnék. Kéznyújtva mutatkozom be, és végül a vezeték nevemet választja. Talán a suliban ő az egyetlen, így tutira megfogom jegyezni, hogy neki bizony "Ellswood" vagyok.*
- Gyakorolhatnál.*vonom meg a vállamat vigyorogva.*
- Nem akarlak azzal megfenyegetni, hogy beárullak, ennyire nem vagyok tetű. És pénzem is van, de lehet, hogy másra is el tudnám költeni, hogyha olcsóbban hozzájutnék a cucchoz. *vigyorgok és kicsit lehalkítom a hangomat és olyan "ugye, érted?" pillantással nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:38 pm

*Az igazság az, hogy az efféle apró tolvajlás simán belefér az értékrendembe mint elfogadható dolog. A nagyobb dolgok, mint ha például valakinek kirabolnám a házát, vagy hogyha valami olyat emelnék el, ami kicsi ugyan, de hatalmas érzelmi értékkel bír... az már egy teljesen más dolog.* - Akkor honnan veszed, hogy lenyúltam valamit? *Döntöm félre a fejem. Az árusra pillantok, de abszolút nem vett észre semmit, még csak nem is gyanakszik. Már elég távol vagyunk, ha fel is tűnne neki, mi történt, nem ránk gondolna. Vagy hát, maximum a srácra... elvégre ő állt előtte az előbb, őt megjegyezhette. A simán elsétáló lányt aligha.* - Annyira nem lehetett ügyes, ha észrevetted. *Aztán kiböki, hogy ékszert akar venni a barátnőjének, mire a szemeimet forgatom. Már ekkor tudom, ki következik, de nem nagyon kerülgeti a dolgot, rögtön kimondja.* - És nekem ez miért lenne jó? *Végülis segíthetek neki ingyen is, de ha ezt rögtön közölném vele... Talán kitalál valami jó jutalmat, na.* - Oké, Ellswood. Meg vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Denor'a Piactér Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:22 pm


*Észreveszem az aprócska lopást, de valahogy humorosnak tartom ezt az egészet. Én nem szoktam lopni, de néha nekem is megdobbant egy-egy lehetőségkor a szívem. Bár igyekszem többé-kevésbé jó életet élni. Azonban a vörös csajszit kiszúrom, és utána sétálva elkapom a karját és megállítom.*
- Bocsi! *vigyorodom el és bocsánatkérő bociszemekkel pislogok a lányra.*
-Konkrétan nem láttam, hogy mit nyúltál le.De ügyes volt. *nézek elismerően a lányra, ahogy lazán nekidőlök az egyik árus polcához. A kezemet én is karba fonom a mellkasom előtt és vigyorogva nézek végig a lányon.*
- Te is Nezás vagy? Még nem láttalak. *jelentem ki, ami azért nagy szó, általában elég sok ember ismerek, már csak látásból is, ha nem is személyesen.*
- Én is valami ékszert akarok venni *hangsúlyozom ki a szót vigyorogva* a barátnőmnek. Nincs valami ötleted, hogy mit is vehetnék neki? Bár lehet, hogy kihasználnám az ügyességedet és olcsóbban is megszerezhetném. Mit szólsz hozzá? *vonom fel a szemöldökömet pofátlanul vigyorogva, majd kezet nyújtok:*
- Kasey Jake Ellswood. Hívj, ahogy jól esik, mindhárom nevemre hallgatok. *mutatkozom be mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 5:56 pm

*Naná, hogy ahogy megérkeztem az iskolába és kipakoltam, az első dolgom volt felderíteni a terepet, főleg a boltokat, árusokat. Az iskola területén is akad néhány, például a Csodák palotájában, de mivel azok zárt boltok, enyhén nagyobb az esélye annak, hogy észrevesznek... és jóval nagyobb annak, hogy jól vannak védve mágiával. Hm-hm. Ez az oka annak, hogy mégis inkább a hagyományos piacok felé húzok a legjobban, ott egyébként is jóval sokszínűbb a választék mint egy bizonyos témára alapuló boltban. Szinte oda sem nézve haladok el az egyik bódé mellett - hogy véletlen a kezemhez ragadt közben egy nyaklánc? Áh, biztos csak véletlen. Jóval kevésbé feltűnő így, mintha megállnék nézelődni, és felhívnám magamra a figyelmet. Csak gyorsan, hangtala...* - Hé! *Reklamálok rögtön, amikor valaki elkapja a kezem, és erősen elrántom.* - Neked senki nem tanította meg, hogy nem illik lányokat csak úgy megragadni az utcán? Vagy egyáltalán bárkit. *Összefonom a karjaimat magam előtt, és ez a mozdulatsor közben észrevétlenül a könnyű mellény zsebébe csúsztatom a nyakláncot.* - Egy nyaklánc. Miért, minek látszott? *Kérdezem felvont szemöldökkel. Nem annyira vagyok megijedve a lehetőségtől, hogy esetleg beárul. Tudok néhány trükköt, és egyébként is... bízok Fregha áldásában.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Denor'a Piactér Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:53 pm

*Még soha nem jártam ezen a piacon. Pedig egész jónak tűnik, hiszen rengeteg mindent lehet itt kapni. Belebotlottam egy mobil pálcakészítőbe, egy mágikus tetoválóba és még olyan árust is láttam, aki mugli play stationokat árul! Hihetetlen, hogy itt mindent megtalál az ember, amit szeretne. Én valami csinos, de olcsó ékszert keresek, hiszen valamikor mostanában lesz Liliával a hónapfordulónk. Valamikor... Nem vagyok jó a dátumokban, úgyhogy csak úgy találomra veszek neki valamit, aztán majd azt mondom, hogy elfelejtettem. Lehet, hogy még bele is trafálok a napba... Hétbe... Elvigyorodom a gondolatra, és feljebb tolom a napszemüvegemet az orromon, ahogy lassan, zsebre tett kézzel haladok az asztalok, az árusok között. Igazából magamnak akarok egy frankó pálcatartót, de ha már itt vagyok, veszek Lilnek is valami szépet. Egy csinos ékszeres asztalhoz érek, ahol rengeteg fülbevaló, nyaklánc,medál és gyűrű található. Elkezdem megnézegetni a gyűrűket, majd le is beszélem magam róla. Még a végén azt hiszi, hogy eljegyzem! Naneem! Oldalra pillantva meglátok egy csinos/dögös vörös leányzót, és látom a gyorsaságát is, majd ahogy tovább áll. Elvigyorodom, és követem, majd elkapom a kezét, amiben ott lapul egy csinos ékszer.*
- Helló! Ejnye, hát ez mi? *vigyorodom el, de elé állok, hogy az árus még véletlenül se lásson minket, bár már jócskán elsétáltunk tőle.*
- De szép! *mondom aritkulálva, de úgy nézek a lányra, hogy értse: nem fogom beköpni.*

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 12:14 pm

*Úgy vágnak át a tömegen, mint forró kés a vajon, de most Alise vezetésével. Cat riadt felkiáltását hallva, felnevet, és nyugtatgatja a lányt.*
-Nyugi, nem kell ijedezni. Erre!*Mondja az irányt, de minek? Hiszen most ő vezet, nem kell külön mondania, hogy merre.*
-Nos*Válaszol azonnal Cat kérdésére, mert tudja, hogy náni nagyot hall, meg már öreg...*- Önmagukban nem különlegesek, de nagyon fogékonyak a mágiára. Ezért is inkább varázslatokhoz veszik, hogy kombinálják őket. Én mindig itt veszek, eddig mindegyik bevált. Bocsi bocsi egy kicsit talán sokat beszéltem.*Zavartan a hajamat csavargatom.*
-Nem? Ó kár...na de sebaj nézelődj csak sok féle fajta van. Úú.*Majd ráveti magát egy tükörre. Momentán nem kell neki, de ez nem hátráltatja.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Denor'a Piactér Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 11:21 am

* Hát igen, logikus elmével rendelkezik, csak ő ezt arra használja, hogy hogy lehet neki a legjobb, és nem másoknak. A saját érdekeit nézi, hogy neki mi a legjobb, neki hogy a legjobb, és teljes mértékben tesz a többiekre. Viszont Alise kedves lány - zavaróan kedves - ezért megérdemel egy kis kiváltságot ezekből a húzásaiból. Enyhe mosolyt ereszt arra, miszerint kemény fából faragták, elvégre igaz, nagyon is. És ezt a kemény fát, ami a szíve körül még keményebb, alig lehet áttörni. Hány embernek is sikerült az elmúlt évtizedek alatt? A helyes válasz: öt. Ebből kettő végleg kilőve. Visszatérve örül, hogy Alise is így gondolja. *
- Szuper, legalább te el tudsz igazítani normá.. Jesszusom! * Kiált fel, amikor Alise a kezét megragadja, és már haladnak is át a tömegen, Ijedt arccal, a kalapját erősen szorítva haladnak előre, mígnem megérkeznek egy vénasszony standjánál, ahol rengeteg féle és fajta tükör áll. *
- Azigen... * Nyugtázza, és elkezdi igazgatni a ruháját. Szúrós tekintettel mered az asszonyra, aki ezt viszonozza. Közelebb lép, majd elkezdi szemlélni őket. *
- Mitől olyan különlegesek ezek a tükrök? * Kérdezi egyszerre Alise-t és az asszonyt. * A barát szóra igen csak meglepődik, az azért neki enyhén túlzás, de majd szóba hozza valamikor. *
- Hát lássuk csak... Nem tetszik. * Mondja enyhe fintorral, majd nézelődik tovább. *

// Olvad. //
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:56 pm

*Békésen mendegél a lány mellett figyeli a reakcióját a válaszait...meg a kalapjára is odafigyel, nehogy fejbecsürje egy hirtelen mozdulattal. Cat következtetésén jót nevet, mert hát van benne logika.*
-Jaj hát ez mondjuk jogos.*Mondja nevetve és a lány vállára csap.*
-Mondjuk kemény fából faragtak téged az már biztos.*Mondja egy mély sóhaj kíséretében. Majd amikor Cat elkezdi sorolni, hogy mik is kellenek neki, a tükör szónál odakapja a fejét.*
-Tükör. Azt tudom, hogy honnan szerezhetsz.*Ragadja meg a lány karját és lelkesen húzza maga után egyre kijebb a piacról.*
-Árul egy néni egy csomó tükröt. Már párszor én is vettem tőle kellet pár illúziómhoz, de ez most lényegtelen. Nála biztosan találsz olyat ami kell, van minden féle, kicsit nagy egyszerű, díszes.
*Meg is érkeztek az idős hölgyhöz aki egy kissebb stand mögött kucorog.*
-Jó napot, hogy tetszik lenni? Hoztam egy barátomat, kell neki valami szép tükör. Ó ahhoz mit szólsz Cat?* Mutatok egy nagyon...nagyon díszes tükröt ami az asztal szélén kapott helyet.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Denor'a Piactér Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:17 pm

* Jó maga egész nyáron itt kuksol. Már tervezi, hogy hazamegy a szüleihez, de félti őket a veszekedésektől. Tisztában van vele, hogy hatalmas, lepcses szájára nem lehet lakatot tenni, így ebből mindig csak a konfliktus születik otthon. Viszont az is igaz, hogy hamarosan elsorvad az ő kis magányába, tekintve, hogy két éve nem látta a szüleit, ami azért elég hosszú idő. Csoda, hogy eddig kibírta... Bár azóta annyi minden történt, mióta először betette a lábát ezen iskola falai közé, hogy a gondolatai teljesen már mederbe terelődtek, ámde ugyan oda tértek vissza.
Alise kedves lány, ezt Cat is nagyon jól tudja, és ki is használná ezt, ha nem lenne titkon szimpatikus a lány. Mert bizony az, de erről jobb, ha nem tud. Hogy Cat kellemes társaság lenne, azon van mit megcáfolni, de oké, fogjuk rá. Ha valaki szadista - netán mazochista - akkor igen, Cat kiváló társaság. A lány szavaira ravaszul kuncog egyet. *
- Vicces vagy Alise, látszik hogy nem ismersz eléggé... Ha én illedelmesen odébbállnék, mint az összes többi ember, akkor most rég tolongani kellene a sok balfácán között. De mivel a kiáltozásom a fél piacot felriasztotta csendes nyüzsgéséből, így lám, máris utat engednek nekem. Hát nem egyszerű? De, az. * Válaszol a saját kérdésére, majd ismételten felnevet, ezúttal kissé hangosabban. *
- Jaj ugyan már... Ezek? Összefognak ellenem? Nem, nem hinném. Vagy ha igen, én fel vagyok készülve. * Hogy fel van készülve, az nem kifejezés. ugyanis születése óta fel van készülve, tekintve hogy démoni vér csörgedezik ereiben, méghozzá nem is akármilyen: színtiszta. De ezzel most nem lenne okos dolog felvágóskodni. *
- Nem. Igazából csak nézelődni jöttem. De ha már itt vagyunk, szükségem volna egy új tükörre... Meg pár csatra, esetleg cipőre, bár kétlem hogy itt találunk nekem valót. * Tükör után máris kutakodni kezd, valami nagyon csicsás, nagyon díszes valamit keres, de egyelőre csak olcsó bóvlikat talált. *
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:52 pm

*Mostanában nem nagyon volt jelen az iskolába illetve annak környékén, egy kicsit eltűnt az itteni világból, dehát nyár van és dolga volt, ezért senki sem hibáztathatja. Csakis azért ment előbb az iskolába, hogy a holmiját lerakhassa utána rögvest ide jött, és szerencsére olyan emberrel találkozott akivel szívesen beszélget. Cat nem egy nyugodt természetű lány, szegénynek szinte mindig van valami gondja, problémája, még itt is a piactéren.*
-Jaj ugyan nem kell velük ennyire foglalkozni. Csak mondd, hogy köszönöm és elmész. Ha egyszer ezek összefognak egyvalaki ellen, óó...Meg különben is csak felhúzod magad, de nem érdemes, ezzel nem érsz el semmit. Másokkal is ilyen lesz, akkor is, ha Te már szóltál neki. Én csak lejöttem ide kicsit körbenézek. És Te? Keresel valamit? Segítsek? Úgysincs semmi dolgom.*Lelkesedve megy Cat mellett, aki mellet elég könnyű közlekedni, hiszen az emberek többsége maguktől férre áll az alacsony leány láttán.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Denor'a Piactér Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:36 pm

* Jót kiabált az egyik kofával kb. két perccel ezelőtt, ami ugyan megnyugtatóan hatott, de teljesen nyugodt talán már soha az életben nem lesz. De azért igyekszik más dolgokra koncentrálni mint az idegeskedés. Pl. tervez egy újabb hajszínváltást, ezúttal a szín meglepetés, hatalmas lakat a száján, had botránkozzon csak a nép amikor először kilép a szobája ajtaján vadi új frizurájával. (Igen, a szobájából, ugyanis megvannak a maga kis módszerei hogyan ne lepleződjön le amikor kijön az üzletből.)
Idegesen sétál a sok ember között a piacon, van akit félre is lök ha éppen olyat csinál, de inkább csak utat tör magának. No meg vannak kis csapatok, akik eleve utat nyitnak neki, mert hát egy ekkora kalapot senki sem akar az arcába... Ekkor valaki megfogja a vállát. Azt hiszi valamelyik pasas, akit félrelökött bosszúra szomjazik - na akkor lesz neki ne mulass - de nem. Meglepődve vonja fel fehér szemöldökét, ugyanis nem más áll előtte, mint Alise Ellwood. Nem tudja eldönteni hogy sírjon vagy röhögjön, elküldje vagy beszélgessen vele. Végül utóbbi mellett dönt, úgyis olyan magányos, Alise meg semmiért nem sértődik meg, szóval még csak nem is kell vigyáznia a szájára. *
- Hali Alise. Csak megmondtam a magamét annak a vénasszonynak... Ne akarjon rám tukmálni bóvli szemeteket, ha egyszer világosan megmondtam neki hogy nem tetszik. * Beképzelten az égnek emeli tekintetét, majd ismét Alise-ra. *
- Na és te? Mit csinál egy magadfajta lány egy ilyen...szörnyű helyen?
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista
Üzenőláda : Denor'a Piactér Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:25 pm

*Alise békésen sétálgat a piactéren. Nem igazán vásárolgatni jött, csak nézelődik, hátha talál valami érdekes dolgot, valamit ami felkelti az érdeklődését, esetleg valami ajándékot tudna venni a családnak. Éppen lelkesen forgat egy szobrocskát, amit az eladó elmond minden jónak, bár Alise tudja, hogy ez csak reklám, nem is igazán figyel az a szövegelésre. Már állna is odább át egy másik standhoz, amikor meghall egy ismerős hangot és hát...ismerős stílusban. Szemeivel keresi a hang forrását, amit nem volt nehéz megtalálni hát igen...Cat. Ha nem a kinézete akkor a hangja miatt lehet őt könnyen kiszúrni a tömegből. Gyorsan átvág az embereken és Cat vállára teszi a kezét.*
-Szia Cat! Mi történt? A hangodat még három standtól arréb is hallottam. Ne húzd fel magadat az árusokon. Mi történt?* Érdeklődik a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Denor'a Piactér Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:10 pm

* Mint mindig, most is természetesen bal lábbal kelt fel. De ezúttal mintha talán még az átlagosabbnál is pocsékabb lenne a hangulata. Hát persze, talán mert egyetlen barátja se maradt... Senki sem. Exan, Nati és Mei eltűnt, Artival és Deyannal csúnyán összevesztek, David meg valamit csinált a háta mögött, és minden oka megvan hogy meggyanúsítsa. Tehát pocsék kedve van. De, egy hűséges szövetségese még mindig van, bár vele még nem alakított ki annyira bizalmas viszonyt, az egész helyzetet is jó párszor átgondolta már. Igen, ha az ember ennyi barátját veszti el egyszerre, akkor kialakul egy üldözési mánia a még meglévők iránt, ami roppant zavaró tud lenni. De nem, nem őrült bele, és nem is tervezi. Egy valamit viszont igen... Tekintve, hogy most már nincs ki előtt, nem fogja titkolni démoni kilétét... Mert bizony, nem holmi sminkmániás negyed-véla volt végig, nem-nem, ez puszta álca volt és semmi több. De nem is most tervezi felfedni magát. Most a piactérre igyekszik, néhány csicsás holmit akar venni, azaz vásárlásban vezeti le a feszültséget, vagyis inkább az eladókon... *
- Ezt nevezi maga árunak?! Ez szemét, és semmi több! * Rivall rá az egyik kofára, s már odébb is áll, nem kis feltűnést keltve hatalmas, zebracsíkos-tollas-fodros ruhájával és kalapjával... *
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Denor'a Piactér Druida_harcos
Üzenőláda : Denor'a Piactér We4h
Az én színem a dimgray.

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 2:28 pm

*Elgondolkodva hallgatja Orion válaszát, érdekes egy játék szó se róla.* -Szóval akkor nem is ihattok más emberből, akkor se ha bármi bajotok történik? Ez ilyen szabály? *A kérdés már jó eséllyel a levegőben marad, de majd rákérdez valamikor máskor. Annyi tuti, hogy eléggé furcsa ez a játék, vadásznak hobbiból, meg minden, és vannak, akik ezt szintén játékból vállalják a másik oldalon is. Az indokok is lássuk elég furák, sosem lenne olyan, aki azt vállalná önként, hogy vadásszanak rá.* -Érdekes emberek vannak, annyi egyszer szent igaz. *Adrenalin függők, meg harapás függők, és valaki vámpír lehet, ha elég ügyesen teljesít. Biztosan nem venne részt ilyesmiben.* -Szóval szeretsz menekülni, most pedig mégis vadászol, megcsináltad azt a tíz alkalmat? *A kérdés valahogy úgy fest nem igen választ kapna, amikor hallja a másik szavaiból, hogy valaki megszegte a szabályokat, talán ő azért lett vámpír, mert valaki azzá tette, amikor nem szabadott volna? Azért ez kellemetlen, bár úgy fest, hogy így sincs gondja az életével.* -Jól van, hát akkor gondolom...sok sikert! *Int utána, aztán tovább indul a piacon, kéne még mindig fűszer, de azért most van min agyalnia, fura dolgok vannak a világon, amikről még csak nem is hallott sosem.*
Vissza az elejére Go down
Orion Weatherby

Orion Weatherby


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 1:45 pm

*Hát igen, Orion kedvét nem túl könnyű letörni, még amikor azt hitte, meghal, akkor is halvány mosollyal nézte, ahogy eltűnik előle a világ, és úgy gondolta, hogy megérte, hogy nagyon megérte... hogy aztán visszatérjen, ugye. Ha nem is teljesen élve, de... valami hasonló.* - Hm. Ez igaz. De akkor is pocsék lehet neki, ha belegondolsz. Mármint pocsék lehetne, ha igaz lenne. *Von vállat, ő se hiszi el túlzottan ugye. Bólint Kyle következő kérdésére.* - Igen, olyasmi. Néha azonban iszok olyat, azonban. Tudod, három napunk van, hogy levadásszuk azt, akit éppen kisorsoltak párba, azalatt a három nap alatt csak állatokon élhetünk, vagy eltárolt tartalék-vérből, arra elég, hogy ne szenvedjünk az éhségtől, viszont nem laktat jól teljesen. És változó, ki miért. Van, aki teljesen harapás-függő, rájuk a legkevésbé poén vadászni, ők hamar hagyják magukat elkapni. Vannak, akik adrenalinfüggőek, akik élvezik, hogy menekülhetnek, ezt a macska-egér játékot. Én is ilyen voltam. *Teszi hozzá mellékesen.* - És vannak, akik vámpírok akarnak lenni. Ha tízszer el tudsz menekülni, ha kibírod tízszer ezt a három napot... akkor felajánlják neked, hogy közénk tartozhatsz. *Kicsit csöndben marad, majd derűsen zsebre vágja a kezeit.* - Persze vannak szabályok. Nem okozhatsz senkinek halálos sebet, nem törölheted ki az emlékeit, sőt, mi igazából harapáson kívül másrészt nem sebesíthetjük meg az áldozatokat. Nem változtathatjuk át őket. Ők csak nem ölhetnek meg minket. Eddig egyszer fordult elő, hogy valaki megszegett egy szabályt. *Nem mondja ki, de érezhető, hogy róla van szó, hogy ő ugyan adrenalint hajkurászva került ide, de most mégis a másik oldal játékosa lett. Ránéz az órájára, és ismét a levegőbe emelkedik kicsit.* - Nos, viszont azt hiszem, ideje mennem. Örültem a találkozásnak, Kyle. Remélem még összefutunk. *Integet egy kicsit mosolyogva, majd elfordul, és úgy, a levegőbe emelkedve kicsit repül el, az emberek között cikkcakkozva.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Denor'a Piactér Druida_harcos
Üzenőláda : Denor'a Piactér We4h
Az én színem a dimgray.

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 1:27 pm

*Végülis igen, fontos dolog a jó kedv, főleg, hogy lássuk be mostanában azok, akik körül veszik nem kifejezetten jó kedvűek. Nicolas maga alatt van, mert Bianca elment és Maurice meghalt, Ari kétségek között gyötrődik, Rosetta szó szerint elvonult a világtól, Chris pedig...hát neki is van elég baja annyi szent. Kifejezetten mindenen jót derülő pozitív személy talán csak Kitty, de neki is akadnak azért problémái. Orion meg úgy fest valahogy töretlenül jó kedvű.* -Végülis azért, ha azt nézzük szép gesztus, neked se lenne most ez a neved, ha nem tesz így, neki köszönheted a neved. *Mosolyodik el kicsit, végülis így is van, lehet hogy ha ez nem lett volna, akkor most a fiút valami tök hétköznapi néven kéne szólítani. A verseny, vagy játék magyarázatán azért akkor is elkerekedik a szeme. Végülis lássuk be, van benne némi ráció, önkéntesekre vadászni, ha nincs az embernek olyan, aki rendszeresen rendelkezésére áll. Nicolas is szokott vadászni, csak akkor csapol meg ismerőst, ha tényleg nagy szüksége van rá.* -Világos, azt hiszem értem. Ez azért pozitívum, hogy nem akarnál gyanútlanokra vadászni, az állati vér pedig gondolom olyan, mintha én mondjuk csak szóját ehetnék rendes hús helyett, vagy ilyesmi. *Fejtegeti, azért picit akkor is fura, hogy vannak, akik ezt önként vállalják, csak mert segíteni akarnak másoknak, de olyanoknak, akiket nem is ismernek?* -De miért jó ez azoknak, akikre vadászol? *Nem, arra egyszerűen nem is gondol, hogy netán valaki harapás függő lenne, vagy annyira vonzza az adrenalin, hogy szeret menekülni. Azért ez furcsa. Aztán csak bólint a válaszra.* -Áh, az azért kellemetlen lehet, ilyenkor nincs vésztartalék sem? És minden napra van valaki, aki után futsz, vagy mindig ugyanaz, vagy hogy?
Vissza az elejére Go down
Orion Weatherby

Orion Weatherby


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 1:17 pm

*Orion meg kicsi kora óta azért hallgatott történeteket, ha már a mitológiából kapott nevet, akkor már hallgatott történeteket, meg később olvasgatott is. Más kérdés, hogy csak kicsi korában kötötték le a fantasztikum benne. Most már abban a fázisban van, hogy jókat derül a logikátlanságokon, de hát az is jó dolog, ha valaki jókedvű, nem? De.* - Gondolom úgy gondolták, hogy ez lehet a létező legnagyobb kegy, hogy az istennő annyira szerette Oriont, hogy megőrizte az utókor számára is, szó szerint, hogy mindenki ismerje... na kösz, gondolom sokra megy vele csillagokként. *Kuncog, majd bólint, végül is igaza van Kyle-nak, ha keveset jár az iskolába, ne lepődjön meg, hogy nem nagyon találkozik szaktársakkal.* - Ez így van. Majd most már lassan többet fogok bejárni. *Bólint, majd jót derül Kyle arckifejezésén, megint kuncog egy kicsit.* - Morbid? Hmmm, az, kicsit, valóban. Csak tudod, nem igazán szeretnék állatvéren élni, az nem egészen az igazi. Emberekre vadászni, gyanútlanokra meg... *Megrázza a fejét, nem, abba nem is akar belegondolni, talán kicsit bele is borzong.* - Persze, hallottam olyanokról, akik csak bűnözőket vadásznak, de az se teljesen biztos, mi van, ha ártatlant kapsz el véletlenül? Ebben a játékban biztosra mehetsz, hogy csak olyan van benne, akik tényleg vállalják, és önként segítenek. És persze valamilyen szinten sport is, de veszélytelenebb, hiszen nem öljük meg egymást, tényleg játék. És ha nem kapom el, akkor koplalok. *Mondja könnyedén a végén, valóban, ennyi az egész.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Denor'a Piactér Druida_harcos
Üzenőláda : Denor'a Piactér We4h
Az én színem a dimgray.

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 1:08 pm

*És újra csak hosszú fecsegés következik, amire azért igyekszik figyelni, de hát a görög mitológia ennyire durván nem köti le, bár azért ez nem is annyira unalmas téma.* -Világos, szóval hülyén fogalmazták, és beadták a népeknek ezeket a dolgokat, mert úgyis elhittek mindent. Kicsit azért...szánalmas. *Rázza meg a fejét lemondóan. Nem igazán volt hívő sosem, nem tudja megérteni a vallási magyarázatokat az élet kialakulására, meg a mindenféle isteni jelenlétet. Neki már az is sok, hogy az anyja egy angyal, akit sosem látott, valami másik létsíkon él, meg ilyenek.* -Gondolom nekik ez nagy dolog volt, mármint a csillagkép dolog, úgy örökké élhet, meg minden, folyton tündököl...kivéve, ha felhős az ég, akkor így járt. *Vigyorodik el kicsit, hát igen, Artemis néni erre tuti nem gondolt, meg hogy rém unalmas lehet semmit tenni az égben.* -Nem csoda, ha itt töltöd az idődet és nem az iskolában. Ott még legalábbis nem láttalak, úgyhogy gondolom ezért is nem futottál még össze mással, bár e téren a szakok nem túl sokat számítanak. *Teszi még hozzá, hiszen végülis így van, elég nagy az átfedés, órákra meg mindenki jár együtt, szóval igazából nem nagyon különülnek el a diákok egymástól. Aztán kap egy viszonylagos magyarázatot is a fogócska dologra. Még mindig kissé ráncolja a homlokát, afféle "Mi a fenéről beszélsz?" arckifejezése van.* -Úgy hangzik, mint valami verseny, vagy nem is tudom. Eléggé...morbid játéknak tűnik így elsőre. *Hát igen, fél-angyal lelkének azért ez fura, hogy valaki ennyire élvezze, hogy vámpír és vért kell innia.* -Miért mit vállaltál? Mi van, ha nem kapod el? *Azért kíváncsi na.*
Vissza az elejére Go down
Orion Weatherby

Orion Weatherby


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 15
Kaszt : Denor'a Piactér Illuzionista

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 1:01 pm

- Fogalmam sincs milyen szót használtak rá az ókori görögök, az igazat megvallva. Talán a "szerető" szó alá értették a plátói szerelmet is. Lehet, hogy csak vadásztársak voltak, akik imádták egymást, de mivel Artemis szüzességet fogadott, nem lehetett több. Ki tudja? Furcsák voltak ezek a görögök. Úgy értem, Zeusz lenyelte a szeretőjét, aki terhes volt, és a végén kipattant Zeusz fejéből a lánya? De ha lenyelte az asszonyt, miért nem a hasából mászott ki? Görögök... *Legyint a végén lemondóan, nem, feladta a logika követhetőségét. Mind a görögöknél, mind más hitvilágokban.* - Ugye, hogy ugye. *Bólogat, amikor Kyle egyetért vele, hogy csillagképnek lenni nem lehet a legkellemesebb.* - Ha Artemis ennyire szerette Oriont, miért nem csak felpingálta vajon csillagoknak? Vagy... valami. *Von vállat, majd felnevet, a gumicukros lány említésére.* - Na jó, máris megnyugodtam. Akkor csak nem fogok annyira kilógni, bár még talán egy szaktársammal se találkoztam. De ami késik, az nem szalad el, ugye. *Mondja, majd jön a kérdés, hogy kivel fogócskázott, csodálkozva néz kicsit a homlokráncolásra, a kutató tekintetre, majd a saját szemei is megakadnak a gyűrűjén, és felnevet.* - Nem kell parázni. Jó kisfiú vagyok nem fogok elkapni senkit innen, aki ne számítana rá. *Mondja derűsen, és körbepislog.* - Már nem látom, de hát ebben a tömegben simán elbújhatott. Éjfélig még van időm megkeresni. Nyugi. Ő tudja, hogy mivel játszik, én meg nem fogok benne semmi maradandó kárt okozni, ha elkapom. Ha meg nem, akkor meg így jártam. Ez egy ilyen játék, mindenki tudja, hogy mit vállal.
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Denor'a Piactér Druida_harcos
Üzenőláda : Denor'a Piactér We4h
Az én színem a dimgray.

Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:42 pm

*Kicsit lefelé néz innentől, a végén még megfájdul a nyaka, de akkor kér egy masszázst, mondjuk Kitty-től, tuti repesne az örömtől. A magyarázatra bólogat. Ennyire azért nem ért a mitológiai alakokhoz, de bizonyára úgy van, ha egyszer a srác ezt mondja.* -Szűz volt, és közben azt mondták, hogy a szeretője? Akkor elég hülyén sikerült megfogalmazni a dolgot. Bár ha jól tudom, akkor isteni berkekben ezek a testi dolgok amúgy is eléggé zavarosak tudnak lenni, szeplőtelen fogantatás és társai. Ki hiszi ezt el? *Régen persze inkább elhittek az emberek ilyesmit, legalább valamivel magyarázni lehetett a dolgokat, akkor is, ha azok így kissé logikátlannak tűntek. A csillagkép dologra egyszerűen elneveti magát.* -Ilyesmin még sose gondolkodtam, hogy milyen lehet csillagképnek lenni, de ahogy mondod bizonyára borzalom! *Érdekes egy srác, sokat beszél és olyan témákról is, amikről a legtöbben nem szoktak. Kiben merül az fel, hogy milyen lehet csillagképnek lenni.* -A sorskerék kiismerhetetlen, sokféle diákot ismerek, történetesen pl. van egy lány, aki szintén naxeldires volt és élt-halt a gumicukorért. Soha nem mondtad volna rá elsőre, hogy Naxeldires! Bár persze nincs is értelme skatulyázni. *Ő meg mondjuk harcos, akár a Belsirionra is kerülhetett volna ez alapján, de mégsem így lett. A fogócskázás hallatán reflexből körbepillant kicsit, hogy lát-e menekülő alakot, de hát esélytelen, az említett lány már rég elszelelt. Aztán csak rásiklik a tekintete az említett gyűrűre. Naná, hogy látott ilyet, hiszen a legjobb cimborája is ugyanilyet visel. Kicsit ráncolja a homlokát és kutató tekintettel figyeli a srácot.* -Mégis kivel fogócskáztál? *Csak az ne derüljön ki, hogy itt vadászott a tömegben, még baja lehet belőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Denor'a Piactér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denor'a Piactér   Denor'a Piactér Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Denor'a Piactér
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: