Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Holt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_lcapHolt lelkek tanyája - Page 2 I_voting_barHolt lelkek tanyája - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Holt lelkek tanyája

Go down 
+73
Gwynn Merfyn Bowen
Hiroshi Haku
Sophie Lee
Patrice Deveraux
Steven Blackfield
Illa Do
Elisabeth Ellen Torchwood
Owen Philips
Shannon Phoenix
Raven Blackmoon
Kaen el Jericho
Játékmester
Noraneida de la Fuente
Avanel Turcantil
Alexandra Sirov
Gabriella Ophelia Milena
Lincoln Lawrence
Agatha Brooks
Hikaru Tudor Patrik
Jack Darkfield
Artemis Taylor
Deyan Serenity
Cat R. Morgan
Anita Radoslava
Marco Mimieaux
Speranza di Bagliore
Shawn Griffin
Evangeline Elovics
Lara Corvin
Wanda Dorcas Gloria
Miley Hortingberg
Isabella Wekesa
Alfons Gerard
Isabella Woan
Loretta Sabilo
Kyo Nobory
Cecile Mignonette
Siegfried Zauberer
Emily Kyra Beawer
Nicolas Demerest
Narcissa Iris Floressa
Darren Leone-Hilts
Ademia Cyrtulos
Laura Wylee
Katherine Mary Black
Yeo Jung-hwa
Aeryn Baker
Bianca Phelps-Blamely
Priscilla Elena Black
Mephisto Ov Hell
Faith Tanya Dylens
Miranda Moon
Luna Shadow
Kathrina O'Brian
Flavio Antalagio
Xavier Raanan
Kalandmester
Ginevra
Aqua
Krastio Miroslav
Gladwyn Hankin
Armand Promotof
Játékmester Nellond
Heikigou Kouriryuu
Mardhug Grihol
Bonnie Tornow
Mina Faustina
Ivanka Iskra Wilson
Valery Black - Eramir
Beatrice el Esposito
Monique Zéfhyrine
Lucie Carin Drahoslava
Morana Volos
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 7:53 pm

First topic message reminder :

Holt lelkek tanyája

Holt lelkek tanyája - Page 2 Sotet_fogado1

Ha a sötét negyed felé tévedsz, ahol a sikátorokban csak minimális fény pislákolását láthatod, mindenképpen ajánlom, hogy kerülj el egy helyet, az alvilági fogadót.
Ide az olyan emberek járnak, akikkel nem szívesen húznál ujjat, hiszen egy rossz szóért is már a halál vagy a szenvedések völgyébe kerülsz. De ha még is elég bátornak érzed magad ahhoz, hogy belépj a helyi alvilág szórakozóhelyére, akkor nagyon figyelj arra, hogy mit teszel és mit mondasz, hiszen itt még a falnak is füle van.
A fogadóban szinte minden emberen látszik, hogy nem érdemes beléjük kötni, még akár beszélgetésbe elegyedni se, hiszen ha más véleményen vagy, mint ők, akkor hamar pénz nélkül, összeverve találod magad az utcán. Ezért is híres ez a hely annyira a verekedésekről is, hiszen nem telik itt el nap a nélkül, hogy legalább három összezörrenés ne történne.
Egyébként a kocsma belseje átlagosan néz ki, kicsit talán lepukkantnak tűnik, még is igen otthonos a bent tartózkodók számára, hiszen nekik ez a hely nem csak a piálásról szól, hanem a nagy üzletekről is.

Holt lelkek tanyája - Page 2 Sotet_fogado2
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája - Page 2 82h3


Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 5:46 pm

*Egy széles mosollyal arcomon sétálok a sötét utcákon. Szinte semmit sem változtak, mindegyik megmaradt olyan komornak, mint amilyen volt. Vajon mit láttak utoljára azok a szerencsétlenek, akik életüket vesztették a Sötét negyedben? Esetleg rejtélyes támadók arcát? A zord, néma sikátorok falait? Netán az eget teli hold idején? Bárhogy is legyen, egy biztos; az arcukon félelem tükröződhetett. Eleve a hely híre borzalmas, én mégis rávetemedek arra, hogy itt sétáljak - már megint. Riel épp lehurrog, szerinte elment az eszem, mert itt sétálok, no de köszönhetően Sophienak kevésbé félek már bármitől is. Elmondhatom magamról, hogy némileg én is változtam, a jó irányokba. Összeszedettebb vagyok, bátrabb, azonban hogy mennyire azt inkább mindenki maga döntse el. Hűvös van, így egy sötétbarna csizmát, kék farmercsőnadrágot, és piros hosszú ujjút viselek, rajta egy a lábbelihez illő kötött pulcsival és persze a felejthetetlen fekete csuklyával. Megtanultam, hogy itt nagyon jól jön. Elrejti a szárnyakat és nem kell olyan sok rémisztő vadember képébe néznem, mert hát kik azoknak a többsége, akik a Holt lelkebe járnak?
Betoppanok a már ismerős helyre, majd az ajtóból félreállva körülnézek. Egyelőre még nyugodt vagyok, hiszen nincs konkrét okom az idegeskedésre.*
Vissza az elejére Go down
Tyara Waylan

Tyara Waylan


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 93
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 Tek503bb1587e5228200487

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 5:36 pm

*Harcos óra. Naná, hogy itt vagyok, Oliverrel a nyakamban. Már nagyon vártam ezt az órát. A többi is egész jó volt, de hát be kell vallanom, hogy már bizsereg a... A tenyerem, mi más?! Oliverrel hangos trüttyögés közepette fejtegetjük, hogy vajon hova is megyünk, mit is kell majd csinálni és kivel is kell majd harcolni. Oliver személy szerint valami mágikus bestiát terítene le, én viszont valami kicsit nehezebbel próbálkoznék meg. Tudom, hogy James tartja a szakkört és tudom róla, hogy elég nagy harcos, inkvizítor hírében áll, így remélem, hogy valami gonosz démont kell majd elintézni, vagy ilyesmi. Egészen élénk vagyok, sokkal jobban figyelek minden apró dologra, nyitott szemmel sietek előre, és érzem, hogy Oliver is kicsit lenyugszik, de inkább feszült lesz, mint nyugodt, ahogy egyre közelebb érünk a találkozó helyéhez: a holt lelkek tanyájához. Nem szeretem ezt a helyet, de tény, hogy tényleg itt vannak a legnagyobb balhék Nellondban. A fekete piacon kívül persze, hiszen ott is akadnak elég furcsa szerzetek. Harchoz készültem, egy feszes, barna bőr nadrág van rajtam, egyszerű, bőr cipő, melyben könnyen tudok mozogni, egy barna hosszú ujjú felső, és egy melegebb talár, kapucnival. Hajam furcsa, szélfútta helyzetben áll, zöld szemem pedig feszülten, ámbár lelkesen pislognak a világba. Oliver a nyakamra csavarja a farkát, és úgy ücsörög a vállamon, teljes mértékben kihúzva magát, támadásra készen. Furcsa, hogy mennyire izgatott, és feszült. Azt hittem, hogy kicsit szeleburdibb lesz. Vagy talán majd én leszek olyan? Ki tudja, majd meglátjuk. Veszek egy nagy levegőt és besétálok a kocsmába. Elég sok furcsa szempár mered rám, bár vélhetőleg a vendégek azért megsejtik, hogy itt valami iskola találkozó készül. Körbenézek, és meglátok néhány ismerős arcot, majd lassan odasétálok a csupa kapucnis sráchoz.*
- James? Szia! * köszöntöm suttogva, hiszen nem tudom, hogy egyelőre ki elől bujkálunk. Biccentek a többieknek is, és érzem, ahogy Oliver lekushad a nyakamba és onnan figyeli a kocsmát. Követem James tekintetét a pulthoz, ahol hamarosan meg is jelenik a furcsa "másod-pultos", mikor azonban felénk pillant, furcsán, zölden megvillan a szeme és enyhe ijedtség és düh keveredik a tekintetében.*
~Láttad?!~*szüttyög halkan-idegesen Oliver, és a többiekre pillantok.*
- Láttátok a pultos szemét? Zölden villant. Ki az, James? *halkítom le ismét a hangomat, és kíváncsian fürkészem a szőke fú arcát. Vajon mit tudhat a furcsa pultosról? Talán ő lesz a ma óra "témája"?*

//Lehet, hogy NJK leszek, mert valamikor jön barátnőm, csak nem tudom, hogy mikor és mennyi időre. :/ //
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 5:25 pm

* Ma este nyakamba csavartam egy szürke sálat és felhúztam magamra egy farmerfelsőt, aztán Nellondba tértem, hogy kicsit szétnézzek a városban. Korom fekete, térdig érő szoknyám meglibben minden egyes lépésemnél. Szintén fekete csizmám, apró sarka tompán kopog a sikátor talaján. Lövésem sincs miért pont ezt a helyet választottam. Már alapból bizarr, ahogy daimonommal a lámpafények alá térünk. *
- Talán... vissza kéne menni. * pislogok párat ijedten. Szorongva teszem egyik lábam a másik után, ahogy előrébb ballagok az úton. Még a gyomrom is felfordul ettől a helytől, de ez most másodlagos. Igazából lassan kezdek félni, vagy már félek is?*
- Menjünk és ne nyafogj. Te akartál jönni, nem? * noszogat Kirtel, úgyhogy nincs más döntésem. Igaza van, én akartam ide jönni, de közel sem gondoltam volna, hogy ilyen lesz ez a hely. Így hát bátortalanul megyek tovább és tovább, amikor észreveszek egy fogadót. Végre egy kis civilizáció, legalábbis nagyon remélem, mert egyelőre fogalmam sincs mi vár az ajtón túl. Daimonom lassan ballag mellettem, ahogy egyre közelebb kerülünk, ahhoz a bizonyos ajtóhoz. Gond nélkül lépek be a fogadóba, persze azért nem vagyok olyan hű de nyugodt. Amint beérünk csak jobbra-balra pislogok. Mindenhol bizarr képű nagy melákok vannak, akikkel nem szívesen maradnék sokáig. Így hát már vennék is egy fordulót, csak pechemre egy szép, termetes emberkével találom szemben magam.*
- Öhm... Hello... * nyögöm ki zavartan és már lépek is hátra.*
~ Futni kéne... Gyorsan!~ * bújik el mögöttem Kirtel.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 Tek5177dc5f74bbe7622700

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 12:22 pm

*Egy hófehér szárnyú angyal nem arról híres, hogy észrevétlenül sétál a sötét árnyak között, most James még is úgy üldögél az ajtótól legtávolabbi sarokban, afelé fordulva, mintha minden napját itt töltené, ide tartozna. Sötét köpeny van rajza, a szárnyainak még csak a helye sem látszik a hátán, olyan jól leplezi, a fejére csuklyát húzott, csak állának íve látszik az árnyék mögött. Szinte lehetetlen felismerni őt, ameddig a diákok a köpenyének csatjára nem pillantanak: egy csat, amin egy hiéna, egy oroszlán és egy sas küzd háromszög alakzatban, természetesen a madárral az égen. Aki egy kicsit is ismeri az iskolának a történelmét tudhatja, hogy ez a három állat a Bestiamesterek, a Deridion, és a Belsirion szakállatai, korszakok jelképei. Véletlen nem lehet, szakavatott szemeknek egyértelmű, hogy egy diák dől a falnak némán, láthatóan érdektelenül a világra. A hely egyébként valamivel üresebb, mint szokott, de még is néha morajlást lehet hallani, mintha tömeg lenne itt. Így is eléggé rossz arcú fazonok üldögélnek erre-arra, sebhelyesek, fakó, viseltes fekete ruhák, övről lelógó kardok és egyéb fegyverek, sötét, vesébe látó tekintetek. A pultnál általában két ember szokott állni, de most egy van, aki állandóan csapolja a söröket. A másik csak néha tűnik fel, felmarkol annyi korsót, amennyit elbír és eltűnik egy hátsó ajtón keresztül. James nem tudja, hogy hányan fognak érkezni, de valahol a csuklyája mélyén az álla másodpercenként megfeszül, a keze ökölbe szorul, furcsa negatív érzések hullámoznak át rajta újra és újra, ahogy mindenkinek lehet egy sötét, balsejtelmes érzése, ha van Inkvizítor vagy Démonvadász képessége.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 5:21 pm

*Rendezem a magam számláját, majd felállok és követem.*
- Óváros, ott legalább kettesben lehetünk *válaszolom, majd megállok, mikor Ő is. Hirtelen meglepetésként ér a heves kijelentés, akárcsak a pofon. Az arcom! Kicsit sajog, érzem, ahogy pirosodik egy helyen.*
- Hé, ez meg mit jelentsen? *kapok észbe mikor futni kezd. Valósággal kirobbanok a helyiség ajtaján. Utánamegyek a sötét sikátoron át, cél nélkül. Csak annyit szeretnék most, hogy utol tudjam érni, hogy tudjunk beszélgetni, nem számít, hol lyukadunk ki. Annyi a kikötés csupán, legyen nyugodt hely, a túl nagy társaságot még mindig gyűlölöm.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 5:08 pm

*Kicsit elgonolkodom. Igaz. Nem itt kéne megbeszélni, mert nem alkalmas ez a hely a nyugodtt beszélgetéshez. *
-Hol akarja folytatni?*kérdezem, ahogy rendezem a számlát, és elindulok a kijárat felé. Megtorapanok, mikor arról beszél hogy a kezét rángatom. ''Mintia megjegyeztem volna hogy ne rángass!'' *
-Hogy mondta?*nézek rá. Olyan ismerősen cseng ez a mondtat. Nem értem miért az de ismerős. *Ez nem lehet. TE mocskos rohadék. *kiáltok rá majd behúzok neki egyet és elindulok kifelé. Nem érdekel hova csak most el innen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 4:54 pm

*Valahol az utolsó előtti pohárnál járhatok. Nem számolom, mennyi Gintonicot húzok is le, csak iszok, persze nem a sárgaföldig szeretnék eljutni.*
- Nem talán, hanem biztosan *javítom ki, üres poharam fenekét bámulva. Négy, csupán ennyit bírok és nem is kell több. Seggrészeg sem szeretnék lenni.*
- Azt én is szeretném tudni. Azt hiszem amíg ne beszélünk egy nyugodtabb helyen, nem derülhet rá fény *húzom félmosolyra szám. Arra szeretnék célozni, hogy erről jobb lenne máshol beszélni, csak mert itt, ahol ennyi hülye van, könnyen kitörhet valamiféle verekedés, alig percek alatt, a legkisebb dolgok miatt is. Kérdőn pillantok rá, mikor suttog valamit.*
- Egyébként jól megszorítottad a csuklóm. Nem fájt, de azért éreztem és ez nem tetszik. Mintha megjegyeztem volna, hogy ne rángass! *mondom halkan, nem tudván, miért csúszik ki a számon ez a mondat. Azt hiszem ösztönös.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 4:38 pm

-Nem tud maga semmit. Ők nem az igazi családom. Nem ismerem az igazi szüleimet.*mondom majd lehúzom az ital maradékát. *-Vagy én vagy ő. Nem akartam, harcolni, de nem lehetett elkerülni a harcot. Felőlem nevezhet, gyilkosnak és talán igaza is van. *mondom hallkan, majd kezemmel jelzem a pultosnak, hogy nem kérek több italt.*-De maga többet tud rólam mint én magam. Miért van ez?*kérdezem ahogy ránézek. *
~Akkor is elkaplak!~*vízhangzik fejemben saját gyerekkori hangom.*-Akkor is elkaplak!*suttogom majd a fejemhez kapok, mert hasogatni kezd a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 4:24 pm

*A csuklómra nézek. Az ő - enyémhez képest jóval kisebb - kezével ragadja meg és szorítja perceken keresztül. Meglepődök, valamiért olyan ismerős ez az emlék. ~Sophie, gyorsabb vagy, mint én? Kapj el, ha tudsz, de a kezemet nem rángathatod!~ Egy pillanatra hallom a hangomat még abból az időből, amikor tinédzser voltam. Nem volt még annyira mély, mint most, picivel magasabb, mondhatni, vékonyka volt.*
- S-sok mindent *felelem rá szűkszavúan, majd egyszerűen vállat vonok ismét.*
- Mire? Az előbb megfogtál, mikor a családodat sértegettem, köztük a halott bátyádat is. Ha annyira fontos lenne neked minden tagja, őt nem ölöd meg, de ezzel csak azt bizonyítottad be, hogy egy hidegvérű gyilkos vagy, nem több *komolyodom el, később rendelek néhány pohár Gintanicot és mindegyiket lehúzom, szép sorjában haladva. Be szeretnék csiccsenteni egy kicsikét, hátha úgy plusz meglepetéseket okozhatok neki, no meg amúgy is, hétvége van. Megtehetem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 4:07 pm

*Sejtettem hogy nem érdekli az emberei sorsa. Majd elkapom a csuklóját, mikor egy tincset kisöpör az arcomból. Mikor a családomról beszél olyan, erősen szorítom a kezét, amennyire csak tudom. Majd elengedem, és inkább a poharam, tartalmát nézem. *
-Mit tud maga? *morrannk majd a hústoronyra nézek. A rá öntött italtól kicsit magához tér. *-Cortez húzz el innen.*-mondom ahogy megittam az italom. A hústorony hirtelen nem tudja, mit tegyen majd mikor fejemmel intek az ajtó felé, biccent köszönésképp. *-Mi re célzott az előbb?*nézek szúrós tekintettel, mert nem értem mire célzott mikor a bátyámról beszélt.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:51 pm

*Elvigyorodom válaszán.*
- Lehet, de tudod, ez sem érdekel *mondom és még egy nagy kortyot húzok le az italból. Én beosztom, nem iszom meg olyan hamar a sajátomat, mint a lány, akinek mintha porszívó lenne a nyelőcsöve helyén.*
- Amilyen pici vagy, könnyű szerrel téged is elkaphat bármelyik, akkor pedig hidd el, már nem lesz ilyen nagy a szád *felelem továbbra is őt fürkészve, majd félresöprök egy kósza hajtincset arcából.*
- Neked flúgos családod van és ahogy elnézem, te sem vagy különb. Phoenix sokkal jobb hely volt, én nem harcoltam a saját bátyám ellen, mivel egyke vagyok *tanakodom el, mikor a mellettem ülő fickó büfögéssel fejezi ki, hogy ízlik neki az ital, amit felhörpint. Egyenesen a képembe fordulva teszi ezt, valami iszonyat büdös a szája. Mit eszik ez, fokhagymát? Még a vámpír is bekönnyezne tőle. Nagy kedvesen elhalmozom őt a véleményemmel, majd felemelem a Gintanicot és ráöntöm.*
- Tudod, kinek böfögj a képébe, hústorony!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:38 pm

*Szeme se rebben miközben az emberéről beszél. *
-Mocsok az ki megszegi a parancsot. De az még nagyobb mocsok aki cserben hadja az embereit. *válaszolom. Én egy osztag vezetője vagyok, és én felelek az embereimért. *-Küldhet annyit amennyit akar. Majd az embereim elintézik őket. De ha én kapom el valamelyiket rosszul járnak. Pláne ha elvesztem a türelmem. *mondom a poharamat forgatva. Kicsit elgondolkodom hogy mit válaszoljak, a kérdésére. *-Szép hely. Kellemes ott az élet. Ha normális családja van az embernek. *mondom.*-És Phoenix milyen hely volt? *kérdezem, egy újabb korty után.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:24 pm

*Ahogy iszok, szemem sarkából higgadt pillantásokat vetek rá.*
- Szóval nyomozol utánam, de én is utánad, ne aggódj. Nem érdekel túlzottan a sorsuk, csak az, hogy végezzék a munkájukat *vonok vállat egyszerűen, letéve poharam. Eden mostanság kicsit elfoglalt, én pedig voltaképp a kérésére botorkálok Nellondban és annak környékén. Már végeztem a rám osztott kis munkával, most pedig a pihenést töltöm itt.*
- Felőlem mindegy, hol van, meglátogatni sem fogom *felelem rá ridegen, őt nézve. Az az alak nekem nem rokonom, vagy barátom, hogy látogatásra méltassam. Nem zavar az, hogy épp kórházban fekszik valószínűleg nem kis sérülésekkel. Feküdjön csak, addig más srác tovább folytatja majd, amit ő elkezdett. Ugyan már, több emberes vagyok, nem jelent problémát mást keresni!*
- No de Sophie Ellen Lee... Mesélnél arról, milyen volt Kínában? *vigyorgok le rá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:13 pm

*Leülök a pulthoz, és megkapom a kért italt. Bele kortyolok majd szemem sarkából, a férfira nézek. *
-Talán baj? *kérdezem, és hirtelen felhajtom az italom. *- Nem, egyáltalán nem erős. *válaszolom egy válrándítással. A pultosnak biccentek majd, újra tölti poharam. *-Hogy-hogy nem a barátnőjével tölti az idejét? Hogy is hívják? Ja igen Elisabeth ha nem tévedek. *mondom ahogy a poharamat, figyelem. Na igen. Ha valakit veszélyesnek tartok azt lenyomoztatom. Jobb felkészülni, és ha kell megelőző csapást mérni ellenfelünkre. *-Az emberét akit meg rám állított a kórházban keresse. Azért nem küldtem az intenzívre. *mondom ahogy bele kortyolok az italomba. Azt a szerencsétlent, akit utánnam küldött rendesen megdolgoztam. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 2:49 pm

*Komor arccal fordulok a mellém ülő felé. Rögtön felismerem, hogy a nemrég említett leányzó az. Sötét haja fehéren csillog az épület kísérteties fényében. Bátor az, ki ide bemerészkedik, és az biztos hogy annak az agyilag nem normális. Nem, hülye, aki beteszi lábát az épület küszöbén, én még is megtettem. Nem érdekel, ha erre téved egy hülye azzal, verekedjünk. Talán még benne is lennék, ha nem lenne Eden. Az ő képe tart vissza, tudom, hogy vár rám otthon, ezért mellőzöm, mert a végén még halálra aggódja magát.*
- Hogy-hogy egy ilyen helyre térsz be? *vetem oda a kérdést udvarias köszönés helyett. Amúgy sem vagyok az a kedves fajta, nagyon élvezem, ha minél bunkóbb lehetek másokkal. Néha jó rajta szórakozni.*
- Nem erős az neked egy kicsit? *biccentek a pohár vodka felé, majd kérek egy Gintanicot és várok. Mikor elém tolják a poharat, némán kikapom a pultos kezéből, ezután belekortyolok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 2:40 pm

*Miután, elégnek minősítettem az edzést, elindultam a Sötét negyedbe. Fekete nadrág fekete ujjatlan póló és a szokásos csizmám van rajtam. Szárában, a harci legyezőim. Köpenyem, rajtam van, bár a csuklyá nem húztam a fejemre. Egyedül a textil maszk van az arcomon mert ma különösen bűzös a környék. A holt lelkek tanyája. Na igen nem kedvelem a helyet, mert Patrice itt tolt ki velem, elég erősen. Attól függetlenül nem haragszom túlzottan, és a bordáim is meggyógyultak. Belépek és körbe jártatom a tekintetem. Először inten a falnál ülő társaságnak, majd a pulthoz lépek. Szándékosan hagyom figyelmen kívül Steven-t. Nem akarok most vele foglalkozni. *
-Egy vodkát.*mondom mire a pultos tölt is nekem. Felhívja a figyelmem egy üzenetre majd megvonom a vállam. Lehúzom a maszkot, és bele kortyolok, az italomba.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 6vx6

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 2:25 pm

*Feszült vagyok, amióta csak arra a lányra gondolok. Már beszéltem róla Lisnek, szerinte érdekes a helyzet, de nem tudja, mi idézheti elő. Az a sötét hajú alak még most is ott motoszkál a fejemben. A hangja, a viselkedése mi-... Mind olyan ismerős, de fogalmam sincs, miért. A sikátorok közt járok, zsebre vágott kézzel. Mivel szomjasnak érzem magam, betérek a Holt lelkek tanyájába - azután is, hogy itt éltem át életem egyik legrosszabb élményét -, és ledobom magam a pult elé. Jobb oldalt tele van keményebbnél-keményebb alakokkal, a mellettem ülőnek még egy tetkó is van a bal karján. Elég izmos a karja, ugyanakkor alkatra dagadt, szóval egy élő hústorony mellett tölthetem szabadidőmet. Bal oldalamon van csak pár üres hely. A helyen most még többen vannak, mint eddig bármikor. Egyébként sárga hosszú farmer, kék rövid ujjú és barna szandál van rajtam.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája - Page 2 82h3


Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:56 pm

-Tudod, a gond Patrice-szal van. *nézek Lincolnra.*
-De hogy mi ez a probléma, háát.. Most hallhattad az Ő szavaiból. *vonom meg finoman vállaimat, majd a lányra nézek.*
-Te meg vagy húzatva. *jegyzem meg egyszerűen, miközben hátrébb lépek, ekkor valaki ügyesen hátba vág az ajtóval. Jó magam előreesek, nem is kicsit. Felállok, leporolom magam, majd körbenézek, a tettes után kutatva. Hamarosan egy fekete hajú fiút pillantok meg, egyik oldalán egy kék madárkával. Hosszú ideig szemezek vele, majd közelebb lépek hozzá. Sophiet pedig keresni kezdem, de nem találom. Ugye nem lógott meg? Egyébként eszembe jut, hogy rajtam van egy fekete csuklya, így azt leveszem magamról, felfedve hófehér, tollas szárnyaimat. Azt hiszem ezzel már nem kicsit vagyok feltűnő egy ilyen helyen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:45 pm

*Már Linc is előttem áll és nem tudom mit mondhatnék. Lehajtott fejjel állok és próbálok értelmes gondolatokat összehozni. Majd össze rezzenek Patrice kérdése hallatán. Ökölbe szorul a kezem. És pont Linc előtt kell ezt csinálnia. *-Ez aljas húzás volt. *nézek Patrice-ra majd mikor egy idegen belép az ajtón én Linc és Haku között megpróbálok kiszökni. Nen birok tovább ott maqtadni. És nem akarom pont előttük elveszíteni a kontrolt.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nincskaszt

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:37 pm

-Nekem fogalmam sincs, hogy miről beszélsz. *mondja Hakunak gonosz mosollyal az arcán.* -Ha Sophie szerelmes Lincolnba, akkor miért nem közli vele? Vagy netán a választól félsz? *Hergeli tovább Sophiet, most már felállva az asztaltól, pálcával a kezében. Érzi, hogy nagyon elfognak szabadulni az indulatok, és szükség lesz a pálcájára. Kortyol egyet a koktéljából, és várja az esetleges támadást. Úgyis régen párbajozott, egykoron pedig jól ment neki, nem is kicsit jól. Igaz, már egy kicsit kezdi sajnálni Sophiet, és borzasztó nagy tiszteletet érez a lány türelmével szemben.*
Vissza az elejére Go down
Gwynn Merfyn Bowen

Gwynn Merfyn Bowen


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 10
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Idezo

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:36 pm

*Végül egy fogadó előtt állok meg, Holt lelkek tanyája ezt a nevet viseli. Megigazítom magamon a fekete köpenyt és belépek.
Körbenézek. Szinte azonnal felmérem, hogy talán nem is a legbarátságosabb hely, de hát nem is azért érkeztem a Sötét negyedbe. A régimódi asztalok egyikéhez ülök le. Egyelőre semmi mást nem teszek, csak körbenézek és elgondolkodok.*
~Miért is jöttem pont ide? Mi vezérelt? McQuinkey azután, hogy elvezetett ide, amikor már felvettek az iskolába azt mondta jöjjek el a Sötét negyedbe. Hát most itt ülök egy fogadóban. De mihez is kezdjek?~ * Körbenézek, sok ismeretlen alak, a felével nem ismerkednék össze szívesen, ha még mindig a régi Gwynn lennék. De nem az vagyok, így továbbra is nyugodtan ücsörgök tovább figyelve, ahogyan Lloi az asztalon, amelyre leszállt, mikor bejöttünk, tollászkodik.
~Hogy tetszik a hely?~ * kérdezem gondolatban a kicsi kék madárkától, aki erre felkapja a fejét.*
~Nem is tudom Gwynn...~ feleli tétován ugyan csak gondolatban ~ Kicsit nyomasztó!~ * válaszára elmosolyodok és egy ujjal megsimogatom a fejét.
~De neked nem kell félned, itt vagyok, nem fog bántani senki!~ * nyugtatom meg és tovább fürkészem a tömeget.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/t2203-gwynn-merfyn-bowen
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Holt lelkek tanyája - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:30 pm

* Éppen ivott amikor Pat felvetette, hogy ő csak kettesben szeretne menni vele, nem kicsit nyelt félre az információ hallatán, de nem mondhatott nemet.* - Ööö oké, végül is miért ne? * Válaszolja, aztán Sophie is válaszol Linc-nek, miszerint nincsen találkozója, azonban jobb, ha megy, ezt a fiú sehogy sem tudja értelmezni.* - Miért jobb? * Kérdi egyszerűen, de totál a lényegre tapintva. Szóval most ott áll Sophie-val szemtől szemben és nem tágít amíg nem kap elfogadható magyarázatot.* - Ne menj, egy kicsit maradjunk még. * Mondja kissé lebiggyesztett ajkakkal. Elég szemfüles, hogy elkapja Haku szúrós pillantását amit Patrice felé fordulva ejt meg. Kezdi azt sejteni Linc, hogy mielőtt betette volna ide a lábát nagy vita folyt köztük és csupán az ő jelenléte miatt fogták vissza magukat és nem beszélnek róla. Azonban Haku megelégelte a mellébeszélést és rendesen helyre rakta Sophie-t.* - Milyen gond? És miért kéne a tengerben úszkálnia? * Pislog felváltva Haku-ra és Sophie-ra. Valószínűleg most érkezett el az a pont amikor az a bizonyos majom a vízbe ugrik, s minden kiderül, bár az is lehet, hogy nem a legjobb az időzítés erre, ez perceken belül kiderül. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Holt lelkek tanyája - Page 2 82h3


Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:20 pm

*Egy ideig feszült a levegő, majd minden szikrát kap, amikor Sophie távozni készül. Meglehetősen idegesen hagyom el helyem, majd ragadom meg csuklóját, nehogy elmenjen. Persze tényleg nem az a szándékom, hogy itt tartsam, de a meneküléssel nem tudná megoldani a problémát. Ez elől nem szabad elmenekülni, hanem meg kell oldani, mielőtt túlságosan nagyra nőnek. Hát sajnos ez már elég nagy, be kell valljam, de még van rá egy esély, csak az nem épp a legvidámabb. Ránézek, szinte kérlelő tekintettel, majd Patrice-ra. Ha szemfüles, észreveheti, hogy a pillantásom igen csak szúróssá változik.*
-Ne haragudj, de nem tudom, menne -e. *ragálok a kérésre.*
-Ha most elmész, ez a gond csak tovább nő, amíg teljesen el nem fajul, de most még vissza tudnád fogni. Ne hagyd, hogy letörjék a jókedved! *mondom komolyan, majd újra a göndörre nézek. Sophi csuklóját továbbra is erősen fogom.*
-Te meg jó lenne, ha nem húznád tovább az idegeit! *dörrenek rá, majd újra kínai barátnőmre pillantok. Odasétálok az ajtóhoz, elállva az útját. Ezúttal elengedem őt.*
-Van választási lehetőséged. Ha ki akarsz menni, elállok az útból, elmehetsz, de ha úgy döntesz, maradsz, szembe kell nézned azzal, aki/ami a legnagyobb fájdalmat okozta neked, különben nem kis magasságokból fogsz a tengerben úszkálni. Mit választasz, Sophie Ellen Lee? *teszem fel a kérdést, karba tett kezekkel. Lépnie kell valamit, sürgősen, más különben előttem lesz idegroncs.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:11 pm

*Olyan érzés hallani őket mintha valaki szét akarná zúzni a szívem. Nem bírom tovább és inkább felkelek és elköszönök tőlük. Csak sajnos Haku és Linc is másképp gondolja. Nem tudom mit tegyek mert jól esik hogy Linc megkérdezi mi a bajom de nem bírok tovább maradni. *-Nincs találkozóm senkivel de jobb ha megyek. *mondom de nem merek feléjük fordulni, és még a fejemet is lehajtom. *~Hogy fáj-e valamim? Igen nagyon fáj a szívem. De nem tehetek ez ellen semmit. Úgy látszik tényleg nem ide tartozom. És tényleg le kell mondanom az érzéseimről. ~*gondolkodok keserűen és megpróbálok kiszabadulni Haku szorításából. *-Kérlek Haku engedj el. *mondom hallkan.
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Holt lelkek tanyája - Page 2 Nincskaszt

Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:01 pm

*Érzi, hogy már lassan pattan az a bizonyos, de azért még folytatja. Nem tudja miért, abszolút nem ilyen csak szereti, ha féltékenyek rá, az azt jelenti, hogy valamit nagyon jól csinál. *
-Igazság szerint csak veled szeretnék elmenni valamerre. *Mondja ismét Lincolnnak. Egyelőre nem akar tőle semmit, de ki tudja? Talán még ki is sülhet valami jó is a dologból.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holt lelkek tanyája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holt lelkek tanyája   Holt lelkek tanyája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holt lelkek tanyája
Vissza az elejére 
2 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Lelkek Kapuja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: