Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Kalandmester
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Neza nyári tábor szobabeosztás I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Neza nyári tábor szobabeosztás

Go down 
+11
Athreana Andraste
Evan Darian
Hunyadvári Szevér
Wanda Dorcas Gloria
Ayla Madyzyn
Shawn Griffin
Aurora Valanthe Mediaris
Nikorina Grozda
Emily Kyra Beawer
Laura Wylee
Kaen el Jericho
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 5:10 pm

Sziasztok,

Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy a táboros szobabeosztással mindenki tisztában legyen. 6 szoba lesz, 4 szobások, és leszünk előre láthatóan 23-man.

Kérem, hogy mindenki, aki jön a táborba, az írja ide (ne ebbe a hszbe szerkessze!!!) hogy kivel szeretne egy szobában lenni.

1. szoba:
Kaen
Cir
Laura
Gavril

2. szoba:
Emily
Ana
Niko
Susan

3. szoba:
Jack
Ari
Rosetta
Jana

4. szoba:
Shawn
Timothy
Shiwo


5. szoba:
Bella
Ayla
Anna Svetlana
Prudence Arina Cornwell

6. szoba:
Báthory Tamás
Danail Andrei
Elendil Falassion
Atanas

7.szoba:
Anaze
Wanda

Kynger visszamondta a tábort, szóval vele ne számoljatok, tehát rajta kívül vagyunk 23-man.
Várom a kívánságokat. Persze az, hogy rakosgatom majd be az embereket a szobákba, de ne vegye senki készpénznek, akkor lesz végleges, amikor már mindenkinek 100%ban jó, és az olyanok akik nem voltak még talin, táborban, lehetőleg ne egy szobában legyenek. hiszen nem lesznek bejáratva a közösségbe.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 14, 2010 12:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 5:39 pm

HÁHÁ! Nekem van a legjobb szobám Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 5:46 pm

Mit is mondjak? egyetértek Laurával Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Neza nyári tábor szobabeosztás Tek51929104bc04c3747685

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 7:24 pm

hát igazából nem tudok választani, de...
na, mindegy, akikkel legszívesebben lennék: Nikorina, Rosé (Aurora), Athreana, és Susan. Tudom, négyen lehet...xD de nem tudok dönteni Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Neza nyári tábor szobabeosztás QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 7:32 pm

Hmmm... nekem teljesen megfelel Emily elképzelése, szóóóval: Emily, Rosé (Aurora), Athreana, Susan Very Happy Amúgy meg teljesen nyitott vagyok másokra is (viszont nem biztos, hogy jó ötlet engem Jackkel egy szobába rakni, mert már az első éjszakán halálra idegesítenénk egymást xDxD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 7:35 pm

Én ragaszkodom Jackhez, a többi nekem mindegy, köszöntem, a másik két embert majd ő eldönti, vagy Kaenék. ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:03 pm

Én is én isXD Velem ki akar aludni?XD Mármint nem úgy XD
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Neza nyári tábor szobabeosztás Tek51929104bc04c3747685

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:05 pm

Te, Gumilaszti, nem olvastad, amit Nikoval írtunk?
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:16 pm

Nem nem olvastam, hogy mit írtatok csak láttam, hogy világít és beírtamXD
De amúgy én Arival is szerettem volna egy szobába lenniXD De, ahogy gondoljátok:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:20 pm

Én meg Susant már írni se mertem, annyira határozottan szögeztétek itt előttem le a szobatárslistát... XD
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Neza nyári tábor szobabeosztás Tek51929104bc04c3747685

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:26 pm

hát, jó, szerintem lemondhatunk lasztiról, úgy is öten lennénk...xD persze csak Ana és Rozé beleegyezésével.
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Mutatvanyos
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek8a2b851

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 8:50 pm

Bocsi lányok, de én inkább azt ajánlanám, hogy Susan, Emily, Ana, Niko legyetek így, mert ha én vagyok a negyedik, akkor egyik este se fogunk aludni xDD Túl töményen lennénk : P
Viszont Ari-Jack pároshoz betársulnék harmadiknak, vagy amennyiben Susan is őket választaná, negyediknek Very Happy De max mösönö-n beszélgetünk, hogy ki hová. Lehet, hogy végül tök máshol kötök ki. Szóval priviben szóljon, aki igényt tartana még rám x) Mert tényleg túl hangosak lennénk úgy együtt, nem tudom tartani a szám köztetek xDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 9:02 pm

Jó nekem tényleg mindegy XD De az biztos, hogy sokat pofázokXDD
Vissza az elejére Go down
Shawn Griffin

Shawn Griffin


Főkarakter : szabi@sniper.hu
Hozzászólások száma : 999
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Auror_elementalista
Üzenőláda : Követő: B*zi házivámpír

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 1:17 am

Előzetes beszélgetésekben az én, Shiwo, Anaze trió merült fel, de azért várom az ő reakciójukat is ide. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 7:15 am

Egyenlőre beírtam a halvány elképzeléseket, de ez persze még változhat, és mondom vegyétek figyelembe, hogy nem mindenki szokott talira és táborba járni, őket ne zárjuk ki a közösségből. Szóval egyenlőre még oké így, de szóljatok mindenkinek hogy írjon ide minél előbb, még ha nem is tudja, hogy kivel legyen, akkor találunk neki társaságot.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e9df14d075d17172896

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 7:50 am

Én mindenféleképpen Bellával akarok egy szobába lenni és bárki jöhet mellénk! Szivesen leszek egy szobába olyannal, aki még nem volt se talin se táborban, nem harapok az bizti Wink és szeretek ismeretségeket is kötni Smile Jah és fiú vagy lány nekem 8
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 8:01 am

Esetleg ha nem bánják, akkor egy Shawn, Anaze, Shiwo trióhoz csatlakozok. Smile De ha nekik van majd más ötletük, akkor engem lehet máshová is tenni. Smile
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Mutatvanyos
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 5:02 pm

bocsi Jana, de ha nem gond, ahhoz a trióhoz én szeretnék csatlakozni... Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Hunyadvári Szevér

Hunyadvári Szevér


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 1430
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Mutatvanyos_harcos
Üzenőláda : Fairytale
Az élet titka: a halál előtt meghalni, és rájönni, hogy nem létezik halál.
Neza nyári tábor szobabeosztás Tek50194dca767159448285

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 5:34 pm

Jana a 3as szoba negyedik lakójává lép elő. ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 5:39 pm

Az melyik Jack? a tiétek?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 5:44 pm

Ja okés, mindenkit betettem, legalábbis eddig. Aki még nem nyilatkozott:

Anna Svetlana
Báthory Tamás
Danail Andrei
Elendil Falassion
Prudence Arina Cornwell

Ezek alapján én önkényesen a két lányt az 5ös szobába teszem, a három fiút pedig a 6osba, ha bárkinek nem jó így, akkor sikítson.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 6:21 pm

Igen, akkor én Jackék 4. lakójává lépek elő, köszönöm. Mind a beírást, mind az invitálást. Smile
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Mutatvanyos
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 7:18 pm

Közi Jana Smile és köszönöm Kaen hogy beírtad Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Neza nyári tábor szobabeosztás Tek4e27fab884a0f7141642

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 8:58 pm

Jaj, én annyira nagyon akartam már ide írni régóta, de csaknem írtam és totál el is felejtettem.
Az van ugyanis, hogy mi már régebben megbeszéltük Annával, hogy szívesen lennénk egy szobában (Hogy miért annak külön története van, amit nem itt fogok kifejteni Very Happy) és igazából emlékeimben úgy él, hogy hatágyas szobák vannak és hát másutt is láttam, hogy egy fiú van a csajokra (Jana), vagy egy csaj van a fiúkra (Wanda) és nem tudom mennyire lenne nagy gond, de ha lehet, akkor én társulhatnék 5.-nek az Anna,Arabella,Ayla,Pupu csapathoz. Mindenkivel nagyon jóban vagyok és hát nem hiszem, hogy ne fogadnának be.
Vissza az elejére Go down
Athreana Andraste
Diák



Hozzászólások száma : 220
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás Nincskaszt

Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 10:06 pm

Kaen: elírás: 6 szoba lesz, 4 szobások. Ágyas akart lenni:)

Hm.. Susan és én egy szobában? hm... életveszélyes... De ti tudjátok:D Niko és Emily:D Ti jártok a talikra, nem tudom, táborban voltatok-e.. de szerintem azért nem számítanánk kívülrekedteknek:) Ha meg bajunk lesz egymással Suval, akkor vagy lecsapom(juk egymást) vagy segítséget hívok:DD Kezdek félniXDXD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Neza nyári tábor szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Neza nyári tábor szobabeosztás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: