Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_voting_barNeza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Neza nyári tábor szobabeosztás

Go down 
+11
Athreana Andraste
Evan Darian
Hunyadvári Szevér
Wanda Dorcas Gloria
Ayla Madyzyn
Shawn Griffin
Aurora Valanthe Mediaris
Nikorina Grozda
Emily Kyra Beawer
Laura Wylee
Kaen el Jericho
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 5:10 pm

First topic message reminder :

Sziasztok,

Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy a táboros szobabeosztással mindenki tisztában legyen. 6 szoba lesz, 4 szobások, és leszünk előre láthatóan 23-man.

Kérem, hogy mindenki, aki jön a táborba, az írja ide (ne ebbe a hszbe szerkessze!!!) hogy kivel szeretne egy szobában lenni.

1. szoba:
Kaen
Cir
Laura
Gavril

2. szoba:
Emily
Ana
Niko
Susan

3. szoba:
Jack
Ari
Rosetta
Jana

4. szoba:
Shawn
Timothy
Shiwo


5. szoba:
Bella
Ayla
Anna Svetlana
Prudence Arina Cornwell

6. szoba:
Báthory Tamás
Danail Andrei
Elendil Falassion
Atanas

7.szoba:
Anaze
Wanda

Kynger visszamondta a tábort, szóval vele ne számoljatok, tehát rajta kívül vagyunk 23-man.
Várom a kívánságokat. Persze az, hogy rakosgatom majd be az embereket a szobákba, de ne vegye senki készpénznek, akkor lesz végleges, amikor már mindenkinek 100%ban jó, és az olyanok akik nem voltak még talin, táborban, lehetőleg ne egy szobában legyenek. hiszen nem lesznek bejáratva a közösségbe.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 14, 2010 12:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 6:41 am

Nem megoldható Elendil, mivel 4 ágyasok a szobák. 5. hely sehol nincs.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 7:03 am

Elendil: Azt érthetted félre, hogy nem 5 fős és 6-fős szoba van, hanem 5-dik és 6-dik szoba, amikor Kaen írta, hogy az 5-ös és 6-os szobába kik mennek. Szóval 4 fős szobák vannak.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 8:36 am

Ja, jó, oké, akkor nem szóltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 8:40 am

Ana: Most miért mi csináltam már megint? Smile Vagy arra a beszélgetésre gondolsz, ami múltkor volt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 8:44 pm

Amúgy biztos vagyok benne, hogy a mi szobánk hatágyas volt. Természetesen bőven megvan rá az esély, hogy most már nem úgy van, viszont fenntartom, hogyha mégis a szobák között van egy hatágyas (ahol anno mi is voltunk), akkor azt szeretném lestoppolni Annáékkal, akivel feltétlen egy szobában kell legyek, mert csak XD. Ha nincs, vagy nem megoldható, vagy mifene, akkor persze minden marad úgy, ahogy van.^^
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Elemista

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 3:14 am

Na emberek ez a tábor... Már nem lesz igazi. ^^ Nem azért biztos jó lesz, sőt nagyon jó a tavalyiból kiindulva. De nyári gyakorlat miatt nem leszek ott. Sad Pedig de jó lett volna. Nem lesz aki az utolsó két napban olyan aki minden percben elbőgi magát. Hogy az életem legjobb hete volt. Nem lesz hetes szoba... S annak régi tagji is eltüntek Very Happy Nem lesz Victor, Rayko, Kynger, Timoti, Én. Jóformán csak hárman maradnak a tavalyi legbulisabb szobából. Very Happy Szóval érdekes tábor lesz. Érezzétek jól magtokat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 6:35 am

Mi sosem komáltuk a bulizós megmozdulásokat, a neza egy szerepjátékos, és nem bulizós közösség.
Azok a tagok egyébként nem eltűntek, hanem több embert leépítettünk közösségromboló magatartásuk miatt. Nem feltételnül azt kell nézni, hogy hűdejófej, hanem azt, hogy hányan utálták őket, illetve mennyire nem azt képviselték, aminek egy ifjúsági klub normái szerint kéne létezni. Nem lesz Rayko? Nem lesz Victor?^^ Nem lesz aki beszóljon^^
Végre elértük azt, hogy értelmes emberkből áll a neza közössége, amikor meghúztuk azt a bizonyos határt, úgyhogy azt hiszem, ez a tábor értelmesebb lesz, mint az eddigiek. De azért köszönjük a picit önérdekű jókívánságot.

Én inkább azt nézem, hogy olyanok vannak, akik végre eljutnak a táborba, mint Bella, Nikorina, és persze akik még újnak számítanak: Ana, Susan, Emily.

Szerintem a közösség nagyon előnyére változott, azt hiszem ezt mind a 4 szakvezető és a magam nevében is mondhatom. Akinek szüksége van ivócimboráira, bizonyára valamelyik kocsmában talizhat velük^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 6:51 am

Nem lesz, aki ordítson mindenkivel, mert nem találta el egy baráti foci mérkőzésen a labdát? Nem lesz, aki lealázzon, mert nem vagy profi focista? Nem lesz, aki baszogasson, hogy cserélj izzót, mintha te lennél a gondnok? Hát nagyon fog hiányozni Victor és Rayko is...tényleg. ^^
Szóval, ahogy Kaen mondta, végre nem lesznek ott bunkó, iszogatós emberek, akik eljöttek egy táborba, hogy kihasználják a lehetőségeket, és amúgy leszarják azokat, akik dolgoztak azért, hogy ott lehessenek, és nem lesznek ott olyanok, akik ezek után még minket ugatnak le a fórumon, teljesen jogtalanul, amikor tajtrészegre itták magukat, és hánytak utolsó éjszaka, amikor inni se lehetett volna igazán.
Igen, azt hiszem ez egy jó tábor lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e9df14d075d17172896

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 7:27 am

Ohh jeee és én is erre fogok elmenni csúúúcs Smile Bár, mondjuk ha kell nekem is van szám csak nem lesz rá szükségem XD Vagyiiis lesz, mert enni inni kell meg dumálni meg nevetni meg egyéb funkciókra csak ordibálásra nem Smile

Nekem megfelel a szoba Smile Ha lesz benne rakoncátlankodás hááát majd megoldjuk Smile Ha jól tudom senkivel sem találkoztam még előben a szobámból, de így az izgi Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 6:32 pm

Sepp Dierk írta:
Na emberek ez a tábor... Már nem lesz igazi. ^^ Nem azért biztos jó lesz, sőt nagyon jó a tavalyiból kiindulva. De nyári gyakorlat miatt nem leszek ott. Sad Pedig de jó lett volna. Nem lesz aki az utolsó két napban olyan aki minden percben elbőgi magát. Hogy az életem legjobb hete volt. Nem lesz hetes szoba... S annak régi tagji is eltüntek Very Happy Nem lesz Victor, Rayko, Kynger, Timoti, Én. Jóformán csak hárman maradnak a tavalyi legbulisabb szobából. Very Happy Szóval érdekes tábor lesz. Érezzétek jól magtokat. Very Happy

Nyári gyakorlat.... Sepp most már igazán elmondhatod honnan volt hamis személyid. Very Happy
Még mindig nem hiszem el, hogy elmúltál 18 Shocked

Vissza az elejére Go down
Danail Andrei
Diák
Danail Andrei


Hozzászólások száma : 353
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Harcos

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 12:05 pm


KénKövesPokolbéli napos időt emberek.
Elnézést, hogy nem nyilatkoztam, most találtam meg ezt a részt és nekem tökéletes lesz a két sráccal, viszont így, hogy jön Atanas (jön?) ő is hozzánk fog kerülni 4iknek, ugye?^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 12:33 pm

Nem, ez felborult sajnos, mert Atanas már a 25. emberke, holott 24 fős a főépület. Ti mentek Atanassal, Báthory Tamással, Elendillel hárman egy szobába, Anaze és Wanda pedig megkapják a királyi lakosztályt. Abba a szobába pedig ahol Wandáék voltak eredetileg, megy még 3. nak Timothy. Rögrtön átvezetem.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Danail Andrei
Diák
Danail Andrei


Hozzászólások száma : 353
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Harcos

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 6:50 pm


Okké, stimm, és külön köszönöm a gyors reakciót.Smile
Vissza az elejére Go down
Prudence Arina Cornwell
Diák



Főkarakter : janosi.dora@hotmail.com
Hozzászólások száma : 144
Kaszt : Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Auror
Üzenőláda : Mostanában nem igazán játszok, várok a megfelelő pillanatra, amint elkezdem TE *rád mutat* leszel az első! ^^

Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 8:43 pm

Ó, helló. ^^
Nekem tökéletesnél is tökéletesebben megfelel a szobabeosztásom - csak hogy nyilatkozzak én is. Razz

Köszöntem ~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Neza nyári tábor szobabeosztás   Neza nyári tábor szobabeosztás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Neza nyári tábor szobabeosztás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: