Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Kalandmester
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Füves-kert - Page 19 I_vote_lcapFüves-kert - Page 19 I_voting_barFüves-kert - Page 19 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Füves-kert

Go down 
+73
Kyle Peters
Tessa Leone
Lirian con Silvanas
Alexandra Voltano
Mila Zelenkova
Aewyorin Dr'acnasyr
Boris Casimir Pavlov
Goran Polyak
Regina Ruosin
Berker Mikolaj
Claire Fairchild
Evangeline Elovics
Felaern Yhendorn
Sophie Wendaline
Yoan Asen
Cat R. Morgan
Deyan Serenity
Cirelin de Sovalon
Eira Eilertsen
Nessie di Alsiera
Paloma-Ann Doe
Isabella Newton
Kaen el Jericho
Nimhue D'Ansoryl
Rosetta Waylan
Teodora Yana
Alexandra Marija Ilieva
Mira Todorka
Aadhaya Surapanani
Botond Vasil
Liloo W. McNamara
Ann Harvard
Gwenny Dawse
Vaszilij Potrevszkij
Rory L. Milborrow-Quenell
Effy Siggers
Vivienne Mendelsohn
Lina Wierro
Lara Wilhelmine
Shirly Poppy
Daniel Soyler
Játékmester Allidon
Hamon Joulice-Melange
Aeryn Baker
Senilla Rachel Roseberg
Lillian Nariah
Ginevry Enton
Vitalij Antonin Volkov
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Neram Arthas
Hua Xiangfeng
Gethin Awstin Conley
Yolanda Perkins
Phionella Amberessus
Victoria T. Lassenien
Nessa Noir Andraste
Valeriel Ravenwood
Vilen S. Vyacheslav
Miley Hortingberg
Katherine Mary Black
Pierre Bontavier
Fleur Isabelle Trender
Drékulusz Kluszenov
James Ravenwood
Aali White
Celestine Quann-Roseberg
Amelia Davenport
Samantha Troops
Samuel J. Colwell
Zoey Amanda Clapp
Scarlett Emerald
Bianca Phelps-Blamely
Kalandmester
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 3:49 pm

First topic message reminder :

*Hát a vámpír alapesetben támadt volna, mert megszakad a mágikus kötelék a gyűrű lehúzásával. Ám úgy tűnik, nem akar sokáig távolmaradni, ezért megfordul, és visszareppen. A két diák sikeresen visszajut a füves kertbe a térkapun át, ami meg is záródik.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 5:23 pm

*Egy kis szöszi lány érkezik dalolászva a füves-kert felé.*-Hé elköszönök tőled remélem lesz utána 10 puszi Bé puszi pá puszi pisz. * Egy zöld süsüs felsőt visel amin ott diszeleg két kicsi kitűzóje. Beljebb érve már épp készül ledobni magát az egyik padra, de meglát egy irtózatosan nagy alakot ülni a fűszernövények mellet. Közelebb lépve először még beleszagol a virágokba majd hirtelen az idegen fiú mellé csücsül. Arcát jól szemügyre veszi, de nem rémlik neki hogy találkozott volna a fiúval, pedig ő biztos kitűnne a tömegből és könnyen meg lehet jegyezni magassága miatt.*
-Halihóó! Clar vagyok. Örvendek. Hát te? *Mosolyog a fiúra, majd tovább dúdolászik nem zavartatja magát a fiú mellet, reméli nem zavarja meg szelessége és hangoskodása a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Drékulusz Kluszenov

Drékulusz Kluszenov


Főkarakter : holdmano21@hotmail.com
Hozzászólások száma : 80
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Harcos
Üzenőláda : Komoly gondolkodó.
Semmit mondás mestere.
Nem valami vidám.
Hidegvérű és harcias.
A harcokban könyörtelen.


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 5:11 pm

*Drekulusz megérkezik a Füves kertbe és leül a fűszer növények mellé. Míg ültében is hatalmas
termete, 198cm magas, izom kolosszus. Zöld szeme éléken figyeli a környezettét.
Miután meg nyugodott, elkezdett becsukot szemel, némán egy régi mondát mondogatni.
Hogy meg nyugodjon és koncentráljon. Halkan gondolta végig a szavakat.*.~ Az ész nem vész
ha a haragra nem lépsz.~* Ezt mondogatta végig minden nap itt. Egyszerű megoldása a dühe le-
vezetésének és helyes harag kezelésnek. Viszont így is képes a hirtelen cselekvésre. Így harci
szelleme sem csökkent, de mégis képest volt a gyors cselekvésre. Vagy is, hogy védekezzen és támadjon ha kell. De itt mindig, jó a kedve. Szeret itt leni. Mert ez biztonságos környezett.
Még egy harcosnak is lehetnek álmai. Ami Drekulusz esetében a béke és a tudás gyarapítása.*
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 12:55 pm

-Mondtam én. ~És neked is mondtam, Csirri drága. Mondtam, hogy nem kell elmennii, jó ez itt így... ha elmegyek, lehet, hogy sosem ismerem meg hogyishívják...James-t. Annyira fontos neked? Hahaha~ És ezzel le is zárja a "beszélgetést" daimónjával, inkább a fiúra figyel. Közben ugyanis James elhelyezkedett mellette a pdon, kényelmesen kiterülve.*
-Látom jól érzed magad. *Mondja vigyorogva, a fi testhelyzetére utalva, meg hogy ki se nyitja a szemét beszéd közben.*
-Igen... Arianával nemrég találkoztam, Lawrence is ismerős... de nem tudta, hogy ennyien vagyok. Hányan is? *Gyorsan végigmondja a neveket.* Veled együtt kilencen. Az sok.
-Tényleg... hogyan tudod számon tartani az összes rokont? Én a saját kis ultramini családunkből is simán elfelejtem az unokatesóim nevét...meg összetévesztem őket. Ha meg mindenki ide járna, abból nagy gondok lennének. *Vigyorodik el.*

//Hűsítő fagylalt...//
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Füves-kert - Page 19 Tek5177dc5f74bbe7622700

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 12:41 pm

*A fiú hallgatja Aalie sztoriját, és kicsit mosolyogva figyelgeti az arcát, ahogy visszaemlékezik erre a bizonyos eseményre. * - Furulya? Az is szép hangszer... És, mágiával könnyedén meg lehetett volna javítani azt az apró karcolást, csak egy picit nem néz oda a tulajdonos és huss, már mi sem történt. *Mondja, az ötletet, de lehet, hogy akkor a lány még nem is volt varázshasználó. Ki tudja, ebben az iskolában semmit nem lehet megsaccolni. A napsütésre csak annyival felel, hogy lecsüccsen, és szépen nekidőlve a pad támlájának, kidöglik, hogy magába szívjon egy kis D-vitamint. * - Tényleg nagyon kellemes a napfény. * Mondja, könnyedén, ásítgatva, mint egy elaludni készülő lusta oroszlán. Deanne a lábához lép, lecsüccsen, és csak figyeli a gazdáját. * - Lusta dög... * Morogja halkan, de hallatszik a szavainak játékossága, és fejével meg is böki James lábát. A fiú lehunyja a szemét, és ki sem nyitja, úgy hallgatja Aali beszámolóját a szakjáról. *
- Sorskerék... Én jobban szeretném én megírni a sorsomat. De az úgy is csak sodor magával... Ó, hát az úgy volt... *Mondja, egy vigyorral, de még mindig hátrahajtva a fejét, csukott szemmel. * - Az egész családom dalnok, színpadra születettel, ez nálunk szakfüggetlen. Lehet már találkoztál néhány rokonommal... Ismerős a Ravenwood név? Ariana a nővérem, Lawrence az unokatestvérünk, Valeriel, Meriel, Nathaniel, Gabriel, Larissa, és Crystal. Csupán ennyi. Egyiket csak láttad már elsuhanni... *Mondja, kicsiny mosollyal, de továbbra is csukott szemmekel beszél, élvezve a napsütést. *
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 12:23 pm

-Hangszert? Nekem? Hát nem egy okos dolog a kezembe adni, az biztos. Még a furulya az talán megy... Életemben egyszer fogtam a kezembe hegedűt, azt is sikerült leejtenem, összekarcolódott a hátulja, aztán hallgathattam a tulajdonos ordítozását. Kellemes volt, mit ne mondjak. *Emlékezik vissza egyik angliai élményére.*
-Én kérlekszépen pihentem. ilyenkor a legerősebb a nap, márciusban, viszont még nincsen olyan meleg, hogy égetne, tehát tökéletes egy helyszín a napozáshoz. Meg amúgy is, már torkig vagyok a hóval meg az esővel. *Válaszol.
Ezután jön a fogós kérdés. Igazából sosem tudta, miért lett éppen Allidonos. Nem is játszik nagyon hangszeren, annyira az illúziókban sem profi.*
-Őszintén szólva, nem tudom. Ide kerültem, ez a sorsom... a sorskerék már csak tudja. *Mosolyodik el a végén.*
-Nade, inkább én kérdezem...te mit keresel az Belsin?? Így gitárral a kezedbe neked inkább itt kellene lenned, az Allisok között. Nem? *Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Füves-kert - Page 19 Tek5177dc5f74bbe7622700

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 12:10 pm

* A fiú figyeli, ahogy a lány felül, és igazgatja a ruháját, gondolatban mulatságosnak is gondolja, de Deanne nem hagyja, hogy elvigyorodjon, mert hogy az akkora illetlenség lenne... Sebaj. A fiú játszani kezd, a dallam lassú, és nyugodt, igazából nem is gitárra van írva, de így is igencsak jól hangzik. És, hogy hogyan tud egyszerre játszani, és énekelni? Az már is kiderül. Mikor abbahagyja, akkor a kezeit leveszi a gitárról, és finoman visszarakja a hátára, hogy ne zavarja a mozgásban. Mikor a lány tapsolni kezd, akkor színpadiasan, mélyen meghajol, látszik rajta, hogy színpadra született. *
- Hogy hány éve?... Olyan 10 körül járhat. Ige, megvan már 10 éve. És köszönöm szépen, csak a közönségnek élek. * Mondja, egy kis félmosollyal, szőke fürtjeit szépen fújdogálja a tavaszi szél, de hát ilyen egy született szőke herceg. *
- Amúgy mi járatban itt kint, ahol a madár se jár? *Erőteljesen a madárka felé pislog, egy mosollyal, majd vissza néz Aalira. * - Allidon... Hmm... Milyen dalnoknak lenni? Te milyen hangszeren játszol? Vagy csak a vak szerencse, és a zene szeretete vezérelt erre a szakra? Esetleg az illúziókban vagy jobb? Hiszen a ti szakotoknak egyelőre két erőssége is van, illúzió és hangmágia. Meg persze majd a tér és idő mágia... Hümpf... *Mondja, kicsit felvont szemöldökkel, hiszen az azért még távlatokban van. *
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 11:43 am

~Vége az egyedüllétnek..~ *Gondolja sóhajtva, mikor egy kutyát pilant meg. Csak hangokból nem is venné észre, olyan könnyű az állat lépte- meg ő sem nagyon figyellt volna, ha nem zavarja meg a sütkérezésben drága daimónja. De sebaj, ha már egyszer it a társaság, legalább Csirrinek is meglesz a maga öröme, és lehet még az is, hogy az illető szívesen osztozik Aali időtöltésében, a csendben üdögélésben.
Pár másodperc múlva azonbn kiderül, hogy csend nem lesz, mivel a kutya gazdája egy srác, aki ráadásul gitárral a hátán érkezett, és egyenesen felé tart.
Mituán a fiú bemutatkozott, Aali is visszatér kicsit értelmesebb testhelyzetbe- az eddigi, kiterült helyett szépen megigazgatja ruháját, és kihúzza magát, csak utána válaszol.*
-Hellóka. *Köszön.- Én meg Aali az Allidonról. *Mutatkozik be egy kedves mosoly kíséretében.
Ezek után James elkezd játszani a hangszeren.* ~Igaz, nincs csend, de ez azért mégiscsak nagyon szép.... Hogy bír vaaki ilyen jól gitározni, és vele párhuzamban még énekelni is? ~ *Kérdezi csak úgy magától, miözben a fiú ujjait figyeli, ahogy a húrokat pengeti.
Mikor befejeződött a dal, elmoslyodik, és halkan elkezd tapsolni.*
-Jajj, ez naggyon jó volt. Mióta gitározol? *Kérdezi érdeklődve.*
Vissza az elejére Go down
James Ravenwood

James Ravenwood


Főkarakter : Aurora Valenthe Mediaris
Hozzászólások száma : 527
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Füves-kert - Page 19 Tek5177dc5f74bbe7622700

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 11:28 am

*Egy fiú császkál a kúriában, már fél kettőhöz közeledik az idő, tehát jobb, hogyha megmozgatja az izmait, kinyújtóztatja elfáradt végtagjait Meg persze Deanne is már nagyon menni készült a szobából. Tehát most, a hátára vetett gitárral sétálgat, pontosan errefelé, Aalihez közelítve. A daimon megelőzi, és kicsit szaglászgatva megy a lányhoz, mintha csak egy háziállat lenne. James kissé megcsóválja a fejét, és egy csábos félmosollyal köszön, jó kedvűen. *
- Üdvözlet. James vagyok, Belsirion. Ő pedig itt, a daimonom, ne higgy a kiskutya szemeinek, nem olyan ártatlan állat ő. *Mondja, leleplezve az állatot, habár Deanne is kitért volna a lány keze elől, hogyha meg akarta volna simogatni, hiszen a gazdának mondhatni furcsa érzés, hogyha valaki más ér a lélektársához. Röviden szólva nem túl jó érzés. A szőkeség kicsit közelebb lép a lányhoz, hiszen még elég távolról köszönt rá, öt-hat méterről. A hátára vetett gitár a kezébe kerül, ezzel meg is törve a nyugodt hely csendjét. *
- Odakint most szörnyek járnak,
Apa mondta, bújjak el.
Az a baj, hogy nőnek az árnyak,
Feketén a falról néz a félelem,
Árnyék a félelem,
És elvinné ő az életem
Hát miért nincs senki most velem?
Csak lenne reggel már.
*Dallamosan énekli ezt az igencsak szomorú számot, miközben figyeli a füves-kert csendjét, és Deanne is lecsüccsen a pad mellett, a szemével Csirrit figyelve. *


A hozzászólást Oliver James Ravenwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 29, 2010 12:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 11:14 am

*A füves-kert egyik padján Aali üldögél egyedül- már amennyire egyedül lehet egy daimón társaságában. Csirri ugyanis cseppet sincsen üldögélőshangulatban- a kis feketerigó teljes erőbedobással pörög nem bír egy helyben maradni. * ~ Naaa, Aali gyere máár. itt olyan unalmas minden, sehol senki. Nem baj az, az csak jó, nyugi. Inkáb..~ -Elgondolkozik.* ~...mittudomén, keressél kukacokat a fűben.~ *Csirri viszont nem ért vele egyet.* ~Daimón vagyok, nem közönséges feketerigó kikérem magamnak! Vettem észre..[/i] Nem fogok kukacokat keresni! Inkább menjünk innen. Legalább valami mozgalmasabb helyre, légysziiiiii.~ *Könyörög gondolatban. Aztán, megpróbálja zsarolással elhúzni gazdáját- elindul az udvar felé. Mikor már elért egy bizonyos távolságot, mnd a ketten érzik azt a húzó ézést a szívük körül.* ~Na? Még most se jössz? Mert akkor én megyek. Te is érzed, nem csak az én bajom.~ [/i] *Vigyorog r kárrvendően Csirrire.* ~De inkább gyere vissza. Még ldögélek egy kicsit a napon, teleszívom magam D-viatminnal, aztán mehetünk...~ *Válaszol megadóan. Közben hátha valami történik it, és akkor csirri is meg lenne elégedve, neki pedig nem kellene sehová mennie.*
Vissza az elejére Go down
Celestine Quann-Roseberg
Diák
Celestine Quann-Roseberg


Hozzászólások száma : 73
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 7:23 pm

*El is indulnak hát az ösvényen. A kezében még mindig ott van a bőrből készült jó erős zacskó, hiszen majd ebbe akarja gyűjteni a töviseket. A kérdés hallatán természetesen készségesen válaszol.* -Hát tudod ez nagyon jó fegyver lehet, és nem is nehéz találni, hiszen nincsen rózsa tövis nélkül, kivétel ha nemesítik. *Mosolyodik el, miközben fixírozza a virágokat, hátha talál 1-1 rózsát is elvétve, vagy egész rózsarészleget.* -Szóval olyat csinálok, hogy van egy vasgolyóm, amibe kötöttem kötelet. A kötél végén van 2-3 ilyen golyó, aztán jó kis erős ragasztóvarázslattal ráfixálom a tüskéket. Ha valakibe az ember belevág 2-3 ilyen vasgolyót, az eleve nagyot üt, de ha még tüskés is...szóval hasznos a rózsa tüske. *Kacsint egyet, majd újra a kígyóra pillant, hiszen közben kiderül a neve.* -Áh, ezek szerint kicsit ördögi néha? *Kérdezi, miközben továbbra is a rózsákat keresi.* -Én Svájcból származom, bár mint nem rég kiderült a családom eredete eléggé szerteágazó, csak vannak itt erősen kavarodások. És ott vannak! *Kiált fel, amikor meglátja a rózsákat, és neki is áll gyűjteni a töviseket szépen óvatosan a bőrtatyóba, de azért figyel Ameliára is.* -Daimonom nincsen, nálunk nincs a családban senki...azaz van, csak a másik ágon, amit eddig nem ismertem. Bonyolult. *Legyint.* -És hogy érzed magad a suliban?

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 7:15 pm

-Jólvan máskor nagyobb lesz az önbizalmam! *Vigyorog a lányra majd felálll, és elcsodálkozik azon, hogy lepkeháló van a lány kezében, de aztán választ kap rá.-
-Majd biztos lesz itt sok lepke! *Erről eszébe jutott az otthona ahol Lizzyvel lepkéket kergettek.- -De szívesen elmegyek veled rózsatövist szedni! De ha nem veszed tolakodásank akkor minek az neked?* Kérdezi remélve, hogy nem veszi a lány tolakodásnak. Ránéz a kígyójára és elindul, az mérgesen követi. ~Ne durcizz már!~ Szidta meg Devilt!* -A neve Devil ami olaszul ördögöt jelent! Én Új-Zélandról jöttem! És te honnan? Neked van daimónod? *Zúdit kérdésözönt a lányra*
Vissza az elejére Go down
Celestine Quann-Roseberg
Diák
Celestine Quann-Roseberg


Hozzászólások száma : 73
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 6:59 pm

*Végülis nem kap morcosságot, vagy effélét válaszul, ami azért megnyugtató, és kiderül a leányzó neve is, amit megpróbál elraktározni, bár ez necces, hiszen alapvetően nincs valami remek névmemóriája. Mindenesetre azért megnézi a virágot, de sajnos eléggé menthetetlennek tűnik.* -Áh, biztos jó lett, legyen több önbizalmad. *Kacsint Ameliára, aztán körbenéz gyorsan, hátha tényleg van itt valami felügyelő szerv, aztán még bajba kerül a virág-gyilkosság miatt.* -Huh, hát remélem nem kapnak el e miatt. *Mondja, majd a kérdés hallatán eszébe is jut, hogy mit csinált itt. A levegőbe pillant, de hát igen várható volt a lepke már egyáltalán sehol sincs.* -A fene... *Csap bele ököllel a levegőbe, majd szépen elsüllyeszti a táskájában a lepkehálót.* -Láttam egy szép lepkét és rá vadásztam, de sajnos elszökött a virág balhé miatt. No nem baj, nyáron majd úgyis több lesz. *Egyelőre még mindig nem ül le, hiszen más célzattal is jött ide.* -Nincs kedved jönni velem rózsatövist szedni? *Kérdezi a leányzót és, ha az vele tart, akkor szépen el is indul a kis ösvényen, és persze közben beszélgetésbe is igyekszik elegyedni Ameliával.* -És egyébként honnan jöttél? A kígyódat hogy hívják? *Pillant le közben a nem épp rokonszenves állatkára, de végülis daimonja válogatja, hogy milyen külsővel rendelkezik.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 6:53 pm

*Ameliának már nagyon jól sikerül a rajza, teljesen belejött, mikor egy lány lépett a virágra. Devil rögtön arréb csusszant és sziszegett a lányra.Oda csúszik Amelia mellé és a rajzra néz.~Jó, hogy engem már lerajzoltál, mert nem tudtam volna ugyanúgy vissza helyezkedni! A virág meg mindegy! Jó, hogy nem lépett rám!~Az őrült nagy egoizmusodra rátaposhatottt volna! És amúgy is aén a virágot akartam lerajzolni nem téged! ~ Korholja a kígyóját!- -Semmi baj! Úgyse lett valami jó és nefáradj a kereséssel, már nincs kedvem rajzolni! Amelia Davenport! *Mondja Amelia a helyzethez mérten elég kedvesen * -Amúgy mi kötötte le ennyire a figyelmed? *Kérdezi kiváncsian.* -És remélem azért nem valami ritka növény, nem szeretném, hogy bajba kerülj!* Mondja neki mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Celestine Quann-Roseberg
Diák
Celestine Quann-Roseberg


Hozzászólások száma : 73
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 6:41 pm

*Lepkeháló és zacskó, ez a két dolog ami most Celestine kezében van, na nem egyben, hanem külön-külön. Épp végre talált egy lepkét, ami már-már ritkaságszámba megy, hiszen jó ideje hideg volt, és úgy döntött kicsit játszik lepkefogót. No meg igazából más miatt jött ki, de ez még későbbi információ, mivel még nem annyira mérvadó. Egyelőre a lepke vadászat miatt észre sem veszi Ameliát, csak nagyokat ugrik...ugrik...szökken...és placcs. Pontosan annak a virágnak a kellős közepét sikerül eltalálnia, amit eddig a leányzó rajzolt. Lényegében szinte teljesen kilapítva a virágot. Hát igen, ez a baj a lepkékkel, ha az ember rájuk figyel, akkor nem tud másfelé, tehát a földre, hiszen a lepke fent van magasan. Azt azért már észreveszi, hogy ez már nem az út, ahol áll, úgyhogy le is néz, és észreveszi a virágot, no meg a lányázót. Óvatosan lép kettőt, hogy visszatérjen az útra.* -Upsz...ezt telibe kaptam. *Húzza el a száját, majd lassan összeáll neki a kép, amikor meglátja a rajzfüzetet.* -Épp rajzoltad? Híj az anyja, sajnálom a dolgot, keressek neked másik ilyen virágot? *A kígyót azért persze nem találta el, főleg, hogy jó eséllyel gyorsan arrébb is siklott.* -Egyébként Celestine Quann-Roseberg vagyok, Allidonos. *Mutatkozik be óvatosan, hiszen még nem tudja, hogy Amelia hogyan fog a kis ballépésre, vagy balugrásra reagálni.*
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák
Amelia Davenport


Főkarakter : szokai1997@gmail.com
Hozzászólások száma : 126
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nincskaszt

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 6:31 pm

*Amelia sétáll oda az egyik növényhez ami gyönyörű virágú. Kezében egy vázlat füzet és egy ceruza van. Eldönti, hogy azt a virágot rajzolja le mert nagyon tetszik neki. A formája az egész kiléte mindene. Leül a virág elé és elkezdi nagyvonalakba rajzolni. Devil a virág mallé siklik és egy pózt vesz fel, szeretné, hogy őt is lerajzolja Ameliaa. Amelia csak elneveti magát és bólint egyet evvel jelezve daimónjának, hogy rendben lerajzolja.Teljesen magába mélyed és a rajzba. Nem is figyel a külvilágra. Már kezd teljesen jól alakulni a rajza is.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 7:34 pm

*A lány szavaira csak magában hümmög egyet.* -Gondolom a verseny jól sikerült. Biztosan nagyon sokat készültél rá. Látom benned az erőt. *mondja, miközben szétteríti az eddig leszedett virágokat, és egymás mellé rendezi őket, szépen, sorban. Miközben a lányt figyeli fél szemmel, fél figyelemmel, közben ügyesen rendezgeti a virágokat, hol összeszedve őket, egy kupacba, hol szétterítve, néhányat másik helyre téve át.* -Meg, meg. *mondja, bizonygatja a dolgokat, miközben tovább töpreng a mai dátum jelentősségén, végül aztán egy mozdulattal kisimítja a virágokat, az egyiket áthelyezve máshova.* -Válassz egyet. *int a lánynak, miközben immáron felnéz rá, és kezével a virágok felett simít végig a levegőben, ezzel jelezve Samnek, hogy válasszon ki egy virágot, bármelyiket.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 7:31 pm

*Nyár közepén tértem vissza egy verseny erején. Azóta kezdtem el megint. Hálai stennek. Eléggé jól levezetem a feszültséget.*modnja a lány, hsizen közben eszébe jutottak a dolgok. Néhány dolog. De a fiú túl érdekes szeméyliségne tünik ahhoz, hoyg átnézzen rajta az ember. Dehát Samet minden ilyen ember érdekli.Eléggé sok van az iskoában, hiszen megy nagyban a csoportosulás. De négány ember nem így van vele, ők inkább egyedül tengetik a napjaikat.*- Meglátom? óó..kíváncsi vagyok.*modnja a lány, egészen szépen nézve a virágokra, és csak lesi, a fiú miket művel a kis szál, csokor virággal.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 7:25 pm

*Csak figyeli a leányzót, a maga fakó, halványkék szemeivel, amikor az visszakérdez, de nem felel semmit. Végül lassan elfordítja a fejét a lányról, és tovább babrál a növényekkel.* -Ma március kilencedike van. A hónap második keddje. Páratlan hónap. *mondja maga elé, miközben leszakít egy orbáncfüvet, és hozzátűzi a csokorhoz, amit maga mellett gyűjtöget. Megszokta, hogy eddig valahogy mindenki átnézett rajta. Az, akikkel úgymond közelebbi kapcsolatba került, már elhagyták az iskola falait, vagy ők is ugyanolyan átlagos, szürke, hétköznapi diákok, akik nem találkoznak másokkal, csak vele. A lány újabb kérdésére letép egy utolsó szál gyermekláncfüvet, és rendezgeti kezdi a virágokat.* -Egy cseppet sem. Nem járok ugyanis, hanem ülök, és dolgozok. De hamarosan meglátod. Te viszont erre jártál, ha jól sejtem, egy huzamosabb edzés után. Mikor kezdted újra? *érdeklődik, miközben erőteljesen koncentrál a virágokra, fel sem néz a lányra, csak pakolgat.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 7:16 pm

*A lány erősen kutat emlékeiben, de ez nem látszik rajta persze, mikro bevillannak az órák.*-Hát persze..Most már emlékszem..Valko nemdebár?*kérdez vissza, kissé kérdőn nézve a fiúra, de már sejti, hoyg igaza van. Mostanában kissé keveset volt a diákok között. Eléggé sokat edzett. Táncol. Újrakezdte, egészen mániákusan. Valamivel lefoglalja magát mindig. Most éppen szurkoló táncottanult, amit erősen gyakorol, meg ersze közben a csajpizsipartyt szervezi a fejében. A "dícséretre" csak mosoylogva bólint. Igen-nek veszi. Szóval a lány leül, és a fiút kezdi el figyelni. Nem igazán zavarja a fiú külseje, sőt mit több, egészen vonzóbbá teszi ezzel a sejtelmes külsővel, és a lány mindenképp meg akarja ismerni.*-Mi járatban erre...?
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 6:59 pm

*A kérdésre csak megáll a keze egy pillanatra,. közelebb hajol a virághoz, majd ráfúj, és egy apró muslinca száll ki onnan. Aztán egyszerűen felegyenesedik, vissza, ültébe, és kisimít pár tincset a hajából.* -Pontosan tudom, hogy ki vagyok. *válaszol egy fel nem tett kérdésre.* -Nagyobb kérdés, hogy te mennyire emlékszel rám.. *mondja, miközben a lány felé fordul, és egy kissé emgvillannak a szemei, bár inkább a fény villan emg a szemein, nem a szemei konkrétan. eléggé riasztó lehet a fiú, fehér haj, sápatag bőr, fakó szemek.. Mintha valami szellemlénnyel futott volna össze a lány, és eddig a viselkedésében sincsen semmi, ami valami másra utaló lenne. Hangja kissé hideg, és sejtelmesen cseng, enyhe dallamosság fedezhető fel benne, mely gyakran vált át rekedtségbe, mégsem köszörüli meg a torkát.* -Nem mellesleg ügyesen olvasol a jelekből. *fordítja vissza tekintetét a virágok felé.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 6:54 pm

*A lány kissé felemeli szemöldökét, mikro a fiú kisebb "időjárás-jelentést" közöl le neki, de a villanó szemekkre, nos elmosolyodik.*-Höm..nem tudom, hoyg tolakodó vagyok e, de nem vagy véletlenül látnok?*kérdi, bár nem teljesen biztos a feltevésében, de apró jelekből következtetett erre. hát igen. Ha megint olyat mond, amivel "mgára haragítja" újdönsült társát, akkor jól elintézte a kapcsolatát ezzel az új, naxeldires diákkal. Aki nem is olyan új, de az ismerettség..szóval no. Tehát a lány mosollyla néz a fiúra.*-Samantha vagyok egyébként, Samantha Troops.Naxeldir.
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 6:48 pm

*Fel se kell néznie, érzi, hogy valaki közeledik, mondhatnánk úgyis, hogy pontosan látja, még mielőtt a lány észrevette volna őt. Apró megérzések, kisebb jelek ügyesen történő összekombinálása.. Ezekhez azért még ért, főleg ha az adottságaira nézünk. Éppen egy szál gyermekláncfüvet szakít le, amikor ráköszönnek.* -Salom. Kellemesebbet. Lehetne kisebb erejű szél, de holnap.. *szemei enyhén megvillannak.* -Sokkal kellemesebb lesz az idő. Kivéve azt, hogy koradélután leesik pár szem hó, amit a Kárpátok felől fúj erre a szél. *mondja, miközben vizsgálgat egy újabb szál virágot, majd a mellette elterülő gyepen simít végig, aztán felpillant a lány felé, de nem néz fel rá teljesen.* -Csak nyugodtan. Rádfér a pihenés. Hosszú edzés? *érdeklődik, miközben hol a virágokat, hol a lányt figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 6:42 pm

*Futva érkezik a Füves-kertbe. Egy kicsit kifáradtan. Edzett, majd utána futott. És most fejezte be. Így egy fekete, kissé lábrafeszülős 3/4-es melegítőnadrágot, egy fekete női atléta szabású fölsőt, és egy fehér tornacipőt visel. Karján csak egy akrkötő ficeg.*-Szép Estét!*köszn a fiúra a lány, aki nyilván észrevete a közeledtét, így remélhetőleg nem ilyeszt rá. A lány hátra fogja időközben a haját, és a fiúhoz sétál.*-Leülhetek?*kérdezi, miközben tincseit próbálja megnevelni.*
Vissza az elejére Go down
Samuel J. Colwell

Samuel J. Colwell


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 737
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Ereklyevadasz_alkimista
Üzenőláda : One Day

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 6:24 pm

*Kényelmes, könnyed léptekben halad egy középmagas, vékonyabb alkatú fiú, oldalán a két dobverővel, egyszerű ruhábam, tavasziasan öltözködve. Ing, alatta atléa, farmernadrág, fűző nélküli tornacipő. Fehér haja meg-meglebben a szélben, szemei különösen fénylenek, a maguk fakóságában. A Füves kert egy távolabbi pontja felé igyekszik, és, amint eléri, egyszerűen megáll, és lehuppan a földre, az út mellé, majd elkezdi tépegetni a fűszálakat, mintha valamihez nagyon kellenének neki,. Néha meg-megnéz egy-egy növényt, eldöntve, mennyire alkalmas, néhányat meghagy, néhányat letép.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Amanda Clapp
Diák
Zoey Amanda Clapp


Főkarakter : danka96@freemail.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Füves-kert - Page 19 Nekromanta
Üzenőláda : Ha valaki játszani akar csak vegyen fel msn-re, vagy akár üzenetet is lehet írni. Nem fogom leharapni senkinek a fejét, nem eszek embereket. Very Happy;)

Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2010 6:18 pm

* Ámulva figyeli a kutyát, és ezen csak mosolyogni tud. Jó, hogy mindenben a legjobbat látja, legalább is a dolgok 90% - ában biztos. Örül annak, hogy eddig egy ellenséget sem szerzett magának, s csak kedves emberekkel találkozott.
- Ügyes vagy! Én biztos nem lettem volna rá képes. Szeretem a sárkányokat. Számomra olyan... nosztalgikus lények. De ne mkérdezd miért. Kis korom óta így vagyok vele. *mondja egy csepp rossz hangulat, indulat, és midnen élkül. Csak a mosoly van az arcán, ami jó szándékú, és semmi hátsó dolog nincs mögötte. Még szerencse, hogy ő nem szeret maszk mögött élni. Bár ez néha nem a legjobb a másik fél számára.. azért tűrhető.*
- Ühm.. viszek belőle egy keveset. *mondja továbbra is felfelé görbülő szájjal. Nem rossz ötlet, hogy ne szállják meg amolyok a ruháját.. csak jól jöhet neki.*
- Igen, szoktam. De nem annyira profi. Majd egyszer megmutatom, ha akarod. * mondja véágül, amjd elveszi a lánytól a csokrot. Kissé meglepődve néz utána, majd ő si köszön.*
- Rendben.. szia! *mondja, és ő is elindul a Kúria felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Füves-kert - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Füves-kert
Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: