Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Konyha, étkező I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Konyha, étkező

Go down 
+97
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Kilian Jones
Lioneah Armenyell
Noah Karl Pavel
Enrathol Dorhead
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Evangeline Elovics
Celia D'cruze
Dwayne Brox
Nia Boyanov
Cameron Whitness - Archív
Edenzia Syntyche
Diana Lunitech
Logan Knucker
Cassandra Waylan
Samuel J. Colwell
Fox Hunter
Flame Torchwood
Sasha Lupinien
Tessa Leone
Artemis Taylor
Aliena McNewast
Christianna Faraday
Nye Drystan
Cat R. Morgan
Munashi Kataku
Dárdosi Péter
Molly Grozda
Goran Polyak
Boris Casimir Pavlov
Anelie Mei Xi
Theodor Anastas
Natalia Tatiana Ridolf
Samantha Radoslava
Lizbeth Westlive
Lorie Andres
Jack Darkfield
Ashley Montez
David Branson
Xena W. Johnson
Rory L. Milborrow-Quenell
Alexandra Voltano
Eira Eilertsen
Etienne Marceau
Choi Dae Rin
Alfons Gerard
Nessie di Alsiera
Joshua Phoenix
Valeriel Ravenwood
Isabella Newton
Berill Dalida Cornish
Sly Monroe-Peck
Daran Fila Chirs
Thomas Evernight
Lina Wierro
Siegfried Zauberer
Vivienne Mendelsohn
James Ravenwood
Teodora Yana
Teodora Zhaklina
Jenna Shot
Maria Thekla
Steven Grivalt
Aravis Anton
Gwilim Jan
Nemir Growal
Daniel Dragos
Emett Neofit
Rosetta Waylan
Lorraine Betranche
Aleksandar Grozda
Regina Ruosin
Larissa Silber
Seldrit El Perimd
Lavena Theia
Emily Kyra Beawer
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Yosif Zhivko
Electra Porfkonjal
Estera Linnet
Emanuel Branimir
Ginnie Baker
Alvery Moreau
Speranza di Bagliore
Cecile Mignonette
Nathaly Holloway
Toportyán Zakariás
Rosalie Hooper
Jasna Novarro
James Blackwood
Wanda Dorcas Gloria
Miley Hortingberg
Kádár Enikő
Vica Caroline Evans
Andréa Bontavier
101 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 9:10 pm

* Akkor nem alakult ki téves kép a másikról miszerint szeret a középpontban lenni. A nevetése a régi amit nyugtató hallani, akkor ezek szerint nem változott olyan sokminden. Avagy csak Exan nem tud róla, és lehet, hogy nem is fog, hacsak valaki fel nem világosítja. Nem tudja számító bestiának képzelni Catet akárhogy is erőlködne az valahogy nem ő lenne, hanem egy felvett álarc amit valamiért szívesen hord. De egyelőre ezekről a dolgokról még fogalma sincs, ő a régi vidám, mosolygós és szeleburdi Catre emlékszik és ma azt is kapta. Ha valaki elmondaná a Deyanos ügyet neki biztosan csak legyintene és azt mondaná. " Ő nem ilyen".  Kicsit helyezkedik a székben amikor a tünetekről kérdezi. Otthon azt hiszik, hogy valami átkot szórtak a családfőre ami miatt az ágyat nyomja hónapok óta.* - Hát.. gyenge, segíteni kell neki a házban szinte mindenben, mielőtt eljöttem például leesett a lépcsőn is. Akkor épp távol voltam. Ez jellemző rám nem igaz? Ha fontos dolgok történnek sosem vagyok jókor a jó helyen. * Az időzítés nem az erőssége, de dolgozik rajta. Cat is hallotta a falra kiposztolt pletykát. Fel sem merült benne, hogy Cat tette volna, meg hát honnan is tudott volna ő róla. Csak nyugodtan bólogat arra, hogy az iskolában még a falnak is füle van, a következő kijelentésre viszont biztosan félrenyert volna ha éppen ivott/evett volna, bár az extravagáns kinézethez a tigrismintás tanga dukál nem? Na hát pont ezért nyelt volna félre. Elhitte amit hallott. Igen semmi kétség nem fér hozzá, ez a régi Cat. Már csak Arti hiányozna a körből.* - Vigyázz a végén valaki tényleg kiposztolja. * Néz a háta mögé, hogy figyelik e őket, aztán hallgatja amit Cat mesél. A mondat első felénél félbeszakítja.* - Te? Szerelmes? Mi a szentséges mennykő történt? * Kérdi miközben a kíváncsiságtól előrehajol. A nagy férfigyűlölő Catet  mégis érzékeny szálak fűzték valakihez? Ez egyre érdekesebb.* - Hogy hívják? Hogy ismerted meg? * Túl sok volt egyszerre az infó, még alig dolgozta fel máris jött Arti Catnek szánt sértése.* - Biztos nem úgy gondolta. Egyébként tervezem meglátogatni.. Ha esetleg... * Célzón pillant a másikra, hogy ő is vele tart-e, elvégre hárman elég elválaszthatatlanok voltak, nehéz lenne elhinni, hogy az elszakíthatatlan kötelet mégis ők vágják el. Nati neve is elhangzik mire alig hallhatóan nyel egyet, a szája pedig kezd kiszáradni, a pohár víz után nyúl.* - Igen.. öm.. vele mi van? Olvastam egy két dolgot a pletykafalon róla is. A családi beavatás része a dolognak már tényleg nem jutott el hozzá, a dolgok felénél leakadt, s akárhogy is próbálta leplezni meglepettségét még sem sikerült.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:38 pm

* No igen, ha valaki, akkor én szeretek a figyelem középpontjában lenni. Számomra az elzártság az emberek tekintetétől olyan, mintha kínzó kamrába zártak volna. A különösen furcsa végigmérések egészítik ki az ittlétem, ezek nélkül aligha lenne annyi önbizalmam mint most. Pedig korántsem illetnek pozitív jelzőkkel a mellettem elhaladó személyek, de ez már pont nem érdekel. Minél többet beszélnek rólam, annál híresebb vagyok, és a hírnév kincs. Leülünk hát az asztalhoz, ahol már nem bírom tovább visszatartani a nevetésemet, ezért ki is törik belőlem. Ugyan olyan dallamos, csipogós hangzása van mint régen, csak mostanában már csak nagyon ritka esetekben hangzik fel őszintén. Nem is tudom mikor nevettem ennyire jót... Pár hónapja. Azóta vagy sátáni kacajokat, vagy gonosz nevetéseket hallattam. Kíváncsi vagyok Exan mit szólna ha megtudná, micsoda aljas, számító alakká alakultam más emberekkel szemben. Valószínűleg nem örülne, de amiről nem tud, az nem fáj neki. Márpedig azt a bizonyos Deyanos ügyet legfeljebb már csak pletykákból olvasva tudhatja meg, vagy kíváncsiskodva másoktól, mert hát jókora port kavart ám, még most is büszke vagyok rá. Még egy mosolyt eleresztek, majd ismét komor arcot öltök. *
- És mik a tünetek? Mert lehet sima megfázás is, abból hamar kigyógyul. De vannak komolyabb dolgok is... * Nem reagálok semmit arra, hogy ismét hazautazik. Szomorú arckifejezést öltök persze, de nem hozom szóvá. Tudomásul veszem, és felkészülők rá. Most legalább figyelmeztetett... *
- Persze hogy hallottam. De egy pletykának mindig van valóságalapja ám, más kérdés, hogyan facsarják ki a sztorit mire közszemlére kerül. * Kacsintok nevetve, igen, eléggé  jártas lettem a pletykálkodásban, de ezt száz százalék, hogy nem én írtam. *
- Bizony, itt még a falnak is füle van... Le merném fogadni, ha most tök komolyan azt mondanám tigris mintás tanga van rajtam, holnapra az is felkerülne. * Ezt tök normális hangnemben mondtam, tőlem hallja aki akarja, addig sem unatkozom amíg olvasom az aranyos próbálkozásokat amik a nevem bemocskolásának érdekében születnek. *
- Jó mesélek, de figyelmeztetlek, semmi sem volt happy az utóbbi időszakomban... Úgy tűnt, megismertem életem szerelmét, a gond már csak az, hogy ő is eltűnt, a többi barátomhoz hasonlóan. * ezdek bele a mondókámba, majd eltöprengek egy kicsit. * - Nati, Mei, eltántek. Artival nem állok szóba, mert sarkon állónak titulált, Deyan meg leordított és megalázott, no ezt nem is hagytam annyiban... Szóval nem volt egyetlen ember sem, akire támaszkodhatok. Magányosan tengettem mindennapjaimat, mígnem elérkezett a családi beavatás... * Ezt a részt inkább hagyom egy kicsit, had eméssze a többi dolgot, addig is megpróbálom jobban összeszedni a gondolataimat. Annyi minden történt, hogy éjfélig sorolhatnám. *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:10 pm

* A színpadi jelenetük arra késztette a fiút, hoyg lépjen és a kék hajú Catet elrejtse mindenki elől. Exannak átfutott az agyán, hogy hogy lehet ilyen figyelemfelkeltően a létezés, biztos, ha végigmegy az utcán akkor utánafordulnak, bár ha Catről beszélünk akkor ő talán még élvezi is. A másik ezen jellemvonása ismét mosolyra késztette. Ő inkább szeret elbújni, eltűnni a többi ember elől, talán pont emiatt lett a barátja anno Cat, mert ezen a ponton ellentétek és ritkán talált a fajtája között hozzá hasonlót. Mivel nincs is? Leültek az asztalhoz, és komolyan kezdett neki a magyarázkodásba, gondolatban már összeszedte a mondatokat, amikor a másik hangos nevetésben tört ki.* - Francba is, tudtam, hogy csak tetteted! * Dőlt hátra megnyugodva, nagy kő esett le a szívéről, és ő is felnevetett. Cat kérdésére azonban elkomorodik.* - Betegeskedik. Ember betegség. * Azért mondja furcsán, mert idegen számára a szó, ő fél tünde mivolta miatt szinte soha nem volt beteg. A halandók átkának tartja.* - Igen, és emiatt nemsokára megint hazautazom. * Válaszolta, közben azon volt, hogy próbálja megszokni a másik újbóli stílusváltását. Színes egyéniség. Cat rátapint a lényegre, és amikor Eva szóba kerül Ex elmosolyodik.* - Hát te is olvastad? Hazugság amúgy az egész. Na jó, csak a vége. * Veszi elő a gyűrött papírost és összetépkedi.* - Hihetetlen, hogy mindenki mindenről tud. *Ez nem Catnek szólt, neki ő maga mondta volna el, hanem a többi bámészkodónak.* - Hé psszt. * Csititja tarkó vakargatva Catet, nem akarja, hogy akárki is meghallja az érzelmeit, hiszen ez az oldala sebezhető pont. Egy félmosollyal elpöcköli az asztalról a galacsint a kukába.* - Hanem inkább azt mond, hogy veled mi történt amíg nem találkoztunk. És Artival? * Kérdi, de az előbbi témától még nem hervadt arcáról a vigyor.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:47 pm

* Kíváncsian figyelem, mivel rukkol elő magyarázatként Exan, mert hogy nem esett valami jól az eltűnése, az egyszer biztos. Tulajdonképpen, amióta összevesztem Artival és Deyannal nem maradt senkim, akire támaszkodhatnék. Natival és Meijjel is talán csak egyszer találkoztam azóta. De ilyen téren szerencsére pár nappal ezelőtt rendeződött minden, és megtaláltam hűséges barátomat Eva személyében. És most, hirtelen visszatér az a személy, aki miatt tulajdonképpen kialakult az a bizonyos jégpajzs, ami most is ott csücsül a szívemen. Igen, rettenetesen hiányzott a fiú, pedig nem is mondtam el neki mindent, és nem tudom hogy csinálja, de még most is száz százalékig megbízik benne úgy, hogy már egy jó ideje nem is láttam. Még mindig felvont szemöldökkel bámulom, nem tud érdekelni, hogy az ebédlőben minden egyes szempár ránk szegeződik, én már megszoktam, de úgy látszik Exant kissé zavarja. Egye-fene, elmegyek vele egy kicsikét elzártabb helyre, hogy azért ne hallja mindenki a beszélgetésünket. Kényelmesen elhelyezkedem a fiú előtt, összefonom lábaimat, karjaimat, és várom a magyarázatot. De az az egy pillanat, amikor ő is kíváncsi arccal mér végig engem, az éppen elegendő ahhoz, hogy dallamos nevetésben törjek ki. *
- Hát persze hogy nem haragszom. * Mondom, immáron bátorítóbb mosollyal. Na végre megtört a jég, innenstől kezdve nyíltan beszélek szívesen bármiről. *
- Mi történt apáddal? * Kérdezem kíváncsian, és aggodalmaskodva. A másik természetesen leesik, elvégre Eva megmutatta nekem a nyakláncot és a levelet is, nem nehéz kitalálni. *
- Másrészt Eva miatt... Jaj, Exan szerelmes. Akkor hát igazat pletykált az üzifal... Részben. Sosem mondanám hogy az a tábla megbízható információ forrás. Na de mesélj, mi történt? * Na, lassan megint szeretek fecsegni. Hihetetlen mire képes ez a pasas... Hjaj, ha ő nem lenne ki kéne találni. Mindenesetre szívesen beszélgetek vele, mert hiányzott, és igen, látszik rajta hogy fülig belezúgott Evába. *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:25 pm

* A szeszélyesség talán a legidevalóbb szó ami a fiú eszébe jut. Cat egyszer mosolyog aztán fehérbőrű arca átvált egészen komorra, s a gyümölccsel is más tervei lehetnek. Mindenesetre hirtelen hű le a levegő a másik dermesztően hideg arcától. Lassan összerakta a mozaikdarabkákat, a másik kevésbé örül a találkozásnak. Látta, hogy Cat kis marka megszorul az almán, s azt egyenes felé hajítja. A jelenet tekintetvonzó lehet a többi étkező számára.* - Hé mit akarsz azzal? ... Áu.. * Maga elé tartotta a kezét, hogy védekezzen.* - Okés, ezt megérdemeltem, de figyelj, nem is tudod mi történt. * Kezdi magyarázni, de nem tehet róla, vigyorognia kell a másik reakcióján, még ha az nem is örül neki. A teremben lévő emberek érdeklődését is felkelthette a dobálózás, a kék haj pedig fenntarthatta a kíváncsiskodást. A lány arcáról egyértelműen leolvasta, hogy magyarázatot vár, ő azonban ezt nem itt a többiek szeme láttára akarta, úgyhogy maga elé intett, célozgatva, hogy menjenek egy kevésbé szem előtt helyre ahol leplet ránt a nagy eltűnésről. Komor arccal ül le a másik elé, már ha az hajlandó volt elmenni a "színpadról" a többiek szeme elől, ha nem akkor ott mondja el neki. Egy pár másodpercig hallgat és kifejezéstelen ábrázattal ül a másik előtt, majd egy sóhaj után belekezd.* - Hé figyelj, ne haragudj.. Elég sok dolog történt amiről nem tudsz.  * Elhallgatott kissé és várta, hogy hol éri a következő sérülés. Bár Cat arcának rezdülései kifürkészhetetlenek, a hosszú idő ismeretség után talán ismeri valamennyire, hogy a másik leplezni próbál valamit, s egy pillanatra  felvonta mindkét szemöldökét, de aztán folytatta.* - Muszáj volt hazautaznom.. Egyrészt Apám miatt, másrészt pedig.. * A mondatot nem folytatja, néz mindenfelé. Cat is ismerheti annyira, hogy leessen neki a dolog. Eváról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 7:06 pm

* Mondanám, hogy szinte kiesett az alma a kezemből meglepettségemben, de nem, az előttem lévő illetőt felismerve más terveim akadtak a gyümölccsel... De egyelőre csak hüledezek, és úgy látom a fiú sem tesz másképp. Elkuncogom magam, amikor annyira meglepődik, hogy félrenyel, majd a külsőmet kezdi el vizslatni, de menten poker face-re simulnak vonásaim, és dermesztően hidegnek tűnnek, pláne közelről. Minden egyes szavát figyelmesen emésztgetem, és minden mondatnál egyre feljebb húzom egyik szemöldökömet, és egyre csak húzogatom a számat mérgemben. Minden szó nélkül Exannak vágom az almát mérgemben, persze nem erősen. No nem mintha egy almával olyan sokat tudnék ártani neki... Kíváncsian várom milyen magyarázatot tud adni a dolgokra, mert hogy most az egész lelki világom, baráti szálaim, gondolatmenetem fenekestül felfordult, az biztos. Már annyira beletörődtem a fiú hiányába, hogy mindent kitaláltam, hogy eltereljem róla a figyelmemet. Igen, nem könnyű ám elveszíteni a legjobb barátodat, pláne minden előzmény nélkül. De így történt, és most fortyogok magamban rendesen. Persze Exan is nagyon jól tudja, hogy valójában kicsit sem haragszom rá és nem utálom, de azért jól esik játszani a fejem. *
- Hallgatlak. * Mondom határozottan, és szám széle akaratlanul is mosolyra húzódik a visszafojtott nevetéstől. De nem, nem szándékozom megtörni, hacsak nem mond valami vicceset, mert akkor nekem végem, a padlón kötök ki annyi röhögést tartogatok ebben a pillanatban magamban. Örülök, hogy viszont látom, de bolond lennék ebben a pillanatban az orrára kötni. *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:54 pm

* Miután átgondolta a tegnapot, csak egy pohár vízért indult, mikor azonban megfordul igyekeznie kell, hogy ne ejtse ki a kezéből a poharat, a víz így is kiömlött belőle a padlóra. Kissé félre is nyelt, aztán miután mellkason veregette magát jobban szemügyre vette az előtte állót. De a meglepettségtől nem tudott máshogy reagálni.* - CAT?! * Hallja az ismerős hangot, a lány kinézete megint változott, csupán az extravagáns kiegészítőit nem cserélte le, hogy is nem vehette észre, hogy a kék hajú lány betért az ebédlőbe, túlságosan el volt bambulva. Megdörzsöli a szemét, hogy jól lát-e. Eszébe jutnak a régi emlékek, az együtt átélt élmények. Biztosan a szívére vette, hogy egy ideig eltűnt, pedig ő nem felejtette el őt, egyáltalán nem. Mosolyogva lép közelebb a lányhoz, hogy megvizsgálja annak ismerős arcát.* - Hű...ha.. te mindig változol. * Ellenben ő semmit nem változott. Hiányzott neki a legjobb barátja, akitől minden bizonnyal meg is kapja a magáét amiért lelépett. Nem számított rá, hogy ő a suliban van a nyáron, de felkereste volna, hogy megbizonyosodjon róla. Kicsit sokmindenről lemaradott, amit bán, de muszáj volt hazautaznia.* - Rég nem találkoztunk... * Mondja könnyedén, aztán eszébe jut, hogy javarészt ez ő miatta van, úgyhogy még mielőtt a lány megszólalna próbálja megelőzni.* - Izé.. megmagyarázom.. * Mondja, és már készül a védekezésre, emlékszik milyen éles karmai voltak mindig Catnek, a magassarkújáról nem is beszélve, aztán ki tudja még milyen játékszerek leledzenek a csíkos ruha rejteme alatt.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:34 pm

* Gondtalanul lépkedek a folyosókon. Jókedvem ugyan már valamelyest lankadt, de még mindig úgy érzem, hogy mindenem megvan, amire eddig szükségem volt. Pedig ennek köze nincs az igazsághoz... No meg visszagondolva arra a tényre, hogy teljes vérű démon vagyok és a szüleim még csak most árulták el... Lehangoló. De a mai napon ezt a gondolatot úgy ahogy van, kiszorítottam a fejemből, nem engedhetem, hogy befolyásolja a kedvemet. Mondanám, hogy dudorászva indulok utamnak, de az túlzás lenne, mert egy hang nem jön ki a számon, csak enyhe mosolyra vannak húzódva élénk kék ajkaim. Tehát így, extravagáns, zebracsíkos cuccomban, szépen kisminkelve haladok a folyosókon, kicsit megéheztem, de szigorúan csak kicsit, egy almánál aligha ehetek többet vacsorára, mert bizony egy ilyen alakra vigyázni kell... Nem szabad csak úgy össze-vissza nasiznom meg zabálnom mindenfélét...
Vígan belépek az étkezőbe, gondolván, hogy ezt a vacsorát is egyedül töltöm. Körbe sem nézek, csak úgy a szemem sarkából látom hogy valami magas pasas ül az asztalnál. Rá se hederítek, csak megyek tovább, nyilván nem ismerem fel. Kiveszek egy almát a hűtőből, és már távoznék is, amikor csak puszta kíváncsiságból hátrapillantok ki az az alak ott az asztalnál. Amint megpillantom az arcát, ledöbbenek, teljes mértékben. Lehervad az arcomról minden mosoly, a szemeim kidüllednek, és mereven bámulok az alakra. *
- EXAN? * Kérdezem erőse hangsúlyozva, nem akarok hinni a szememnek. Na most megkapja a magáét amiért itt hagyott... De úgy hiányzott, és sajnálnám. De nem minden happy, hohó! Na majd meglátjuk mi lesz ebből... *
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 6:16 pm

* Jól aludt az éjjel, s jó kedvre is ébredt, biztos volt benne, hogy jó darabig semmi nem törheti le a kedvét. Tegnap még nem is volt ideje kipakolni a cuccait a bőröndjéből, de ez volt a legkisebb gondja, ráér még azzal foglalkozni. A mosoly alig halványult arcáról, egészen kisimultnak érezte magát. Azonban az iskola valamelyest változott, s amikor az ebédlő felé igyekezett megakadt a szeme a kopott parafatáblán és kissé elkerekedtek a kék szemek amikor meglátta saját nevét az egyik papíroson.* - Mi a... * Mondja halkan, de csak magában, nehogy bárki is meghallja, meg ok nélkül sosem szokta felemelni a hangját. Körülnézett a folyosón és letépte a papírt a tábláról. Jóllehet hiába, mert már az egész iskola látta, de akkor se virítson ott. Összegyűrve fekete felsőjének belső zsebébe gyűrte. Az ebédlőbe igyekezett, ott majd tüzetesebben is megvizsgálja a dolgot.* - Pletykás népek.. * Gondolta magában és ezt is az emberi kíváncsiság számlájára írta. Gyűlik a listája, de azért nem lesz senkivel sem előítéletes. Az ebédlőbe érve leül egy asztalhoz s hosszú ideig csak maga elé bámulva összefűzött ujjakkal támaszkodik az asztalon. Elgondolkozik a tegnapon és azon, hogy mennyi mindenről lemaradhatott még amíg távol volt.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 8:02 pm

- Hát persze. Rám biztos féltékeny lenne, hiszen alapból tutira nem vagyok neki szimpi. *húzom el a számat gúnyosan, hiszen a vélaságom miatt a férfiak még annyira sem kedvelnek, mint amennyire esetleg lehetne. Bár Mike annyira nem volt bunkó velem, talán azért, mert meleg. Ami azért egy kis aggodalomra ad okot, de hát mindegy is, vele nem foglalkozom.*
- Ne velem tett féltékennyé a pasidat, légy szíves. Tényleg nem akarok verekedni vele miattad. *jelentem ki határozottan és mélyen Lilia szemébe nézek. Kedvelem a lányt, és szeretek vele lenni, de ha a pasija féltékeny lesz rám, az nem lenne valami kellemes a kapcsolatunkra - és az ő kapcsolatukra nézve sem.*
- Egy fülbevaló? Ugyan, nekem minden jól áll! *vigyorodom el egy kicsit oldalra döntött fejjel és úgy nézem meg a fülcsit. Tényleg igen szép, még ajándékba is jó lehet. Bár igen csak csínyes ajándék lenne az, hogyha random megváltoztatná a viselője haját, szemét és kinézetét.*
- Plátóian? Drágám, ha akarnám a lábaim előtt hevernél. Te is ugyanúgy nő vagy, mint mindenki más. *hajolok kicsit közelebb hozzá és titokzatosan, csábosan vigyorogva nézek rá és lágyan felvonom a szemöldökömet. Visszadőlök a boksz háttámlájára, majd egy kicsit komolyabb témák felé evezünk. Lilia kifakadását csak döbbenten hallgatom, majd mikor Anna-ról kezd beszélni és becsmérelni kezdi, határozottan állok fel, az asztalra csapva és támaszkodva. Összevont szemöldökkel nézek rá, és közel hajolok hozzá.*
- Ne-merészeld-még-egyszer-így-nevezni-őt! *suttogom határozottan és igencsak félelmetesen a szavakat, erőteljesen rácsapok az asztalra, majd ott hagyom a lányt, bevágva magam mögött a konyha ajtaját.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:53 pm


[b] – Jó, hajtsd be, és majd Jakkel is számolj el kérlek! Így is tud sokszor pipa lenni más fickókra… bár őszintén szólva nem bánnám ha féltékenykedne kicsit. * mondom vigyorogva, majd hozzáteszek még valamit.. *
- Persze eszembe sem jut összeveretni téged a vicc kedvéért… * röhögök fel, majd a spéci cuccról való kérdezgetést lerendezem egy vállrándítással, majd ujjammal megpöckölöm a füldíszemet, ami szép kristályokkal kirakott. *
- Kétlem, hogy neked jól állna… * vigyorgom, majd el is komorodom. Most komolyan Jake-ről kell beszélni, meg a félelmeiről? Nem, nem kell, fel sem kellett volna hoznom a témát, meg se semmit . Nem ezért jöttem, jobban érdekel, hgoy vele mi van, mint az hogy a párkapcsolatomról faggasson. *
- Tudod, néha elgondolkodom, hogy nem vagy-e belém plátóian szerelmes… * vigyorgom a fiúra pofátlanul, majd mikor komoly téma jön fel ismét elkomorulok.
- Most komolyan, te el is hiszed, amit mondasz? Persze, nem vagy közömbös a nőknek, mert van valami plusz a véredben… de ennyi. Azért az én bugyim nem lesz nedves, akármennyire is véla vagy… és igen, én tuti kiraknálak az ágyamból. * mondom totál határozottan, majd összehúzott szemöldökkel a fiúra bámulok. *
- Ez meg még nagyobb baromság. Nem mindenki olyan hülye, mint amilyen az a picsa volt…
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 5:26 pm

*A leányzó észre veszi, hogy azért nem esik túl jól az, amit csinál és bocsánatot is kér - a maga módján. Végül megígéri, hogy több időt fog velem tölteni, amire elmosolyodom.*
- Oké, de akkor ezt behajtom rajtad! *nézek mélyen, komolyan a lány szemébe, végül egy kicsit elmosolyodom. Tényleg kedvelem ezt a csajt és habár vannak rajta kívül barátaim, mégis szeretek vele lenni. Rákérdezek a színes hajra és a változatosságokra is, és kiderül, hogy egy varázstárgy miatt tudja használni.*
- Milyen tárgy ez, te? Nekem is lehet? Szerinted lehetnék lila macska, vagy ilyesmi? *vigyorodom el, ahogy elképzelem magamat, ahogy szivárvány színben pompázik a bundám. Érdekes látvány lehet, az biztos.*
- Különleges képességed? *vonom fel a szemöldökömet és kíváncsian nézek a lányra, aki hamarosan bemutatót is tart nekem egy kis tűzlabdával.*
- Wow! Tűzmágus lettél. Hát ez király. Akkor most már vigyáznom kell a bajszomra. *vigyorodom el, ahogy kimondom a leányzó gondolatát.*
- Nocsak, fél a srác a tűztől, vagy mi? *vigyorodom el és igazából nem jut eszembe semmi gyanús ezzel kapcsolatban. Vannak, akik félnek a tűztél. És nem is farkasok, vagy ilyesmi. Mesélek egy kicsit Mei-ről és végül Lil-nek is beugrik a csajszi. Az elharapott mondatra keményen nézek rá, majd elfordítom a fejemet.*
- Szerinted melyik nő bírná ki sokáig, hogyha a pasija nyomában loholnának más csajok? *húzom el a számat, majd megcsóválom a fejemet.*
- Nem hiszem, hogy nekem való a párkapcsolat. Nem akarok még egyszer... *én is elharapom a mondatot és keményem Liliára nézek, hogy tudja, hogy mire is gondolok. Nem akarok még egy öngyilkosságot magam miatt.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 2:47 pm


– Ajj ne csináld már Dem! Tudom, hogy már itthon vagyunk egy ideje, de tényleg nem volt sok időm. Kimaradt több mint egy hónap az életemből… van egy fickóm, egy nyulam, anyám… Tényleg sajnálom, de már van időm, és komolyan, többet is töltök veled, ha szeretnéd! * vigyorgom a fiúra, és közben eléggé bűnbánó pillantásokat küldözgetek felé. *
- Á, csak egy extra varázstárgy, most már szinte mindenemet meg tudom változtatni! Szóval, ha szeretnéd, lehetek fekete is, mert tudom, a szőkéket nem kedveled… * mondom, majd egy szempillantás alatt feketévé változik a hajam, a szemöldököm, a szemem pedig bezöldül, csak hogy a hatás tökéletes legyen. *
- És ha már itt tartunk, lett különleges képességem is! * vigyorgom a fiúra úgy, mint aki valami rosszban sántikál. Most már lepörkölhetem bármikor a bajszát, ha rosszat csinál.
Kezemet elveszem a kávémról, majd kirakom az asztalra, és figyelve a fiút, és a tenyeremet apró tűzlabdát idézek meg. Szabályos gömb alakút, melyet nyugodtan dobálgatok le és fel, majd pedig el is tüntetem. *
- Jake nem örült neki annyira… * mondom, majd harapom el a mondatot. Totálisan hülye vagyok, hiszen senki nem tudja, hogy ő vérfarkas, ezért valamit ki is kell találni most már indokként. *
- Asszem úgy gondolja, hogy ez elég erős dolog, és ezzel már nem leszek az a lány, akit mindig meg kell védeni. * vonom meg a vállam, majd iszok a kávémba, mintha mi sem történt volna, mintha nem most mondtam volna el majdnem Jake legnagyobb titkát. Úristen, egy állat vagyok, és totál hülye! Életem végéig lelkiismeret furdalással kellett volna élnem, hogy ilyen pletykás voltam! *
- Mei… Mei…. * mondogatom a nevet hangosan, majd mikor már arcot is tudok hozzá kötni, akkor csak bólogatok és vigyorogva nézek a fiúra. *
- És? Fél-véla vagy… mi van akkor? Ne legyél már beszari! Nem minden lány egyforma és olyan mint…. * mondom, majd sütöm le a szemem. Tudom, hogy nem szívesen beszél arról a lányról, azt is tudom, hogy azóta nem éppen rajong a lányokért, de hát nem dughatja állandóan a fejét egy lyukba. Nem strucc, hogy csak elbújjon…. *
- Ne haragudj, tudom semmi közöm hozzá, csak… jó lenne boldognak látni. És lehet hogy nem lenne olyan rossz egy párkapcsolat. Nem gondolod?
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:09 pm

*A lány kijelentésre miszerint nem ért rá, kicsit rosszul esik, de igyekszem ezt nem mutatni és remélem, hogy nem ül ki a csalódottság az arcomra. Eléggé igyekszem kontrollálni az érzéseimet, úgyhogy nem valószínű, hogy Lil észreveszi, de ha mégis, legalább lehet, hogy rosszul fogja magát érezni miattam.*
- Nem értél rá... Aha, értem. *zárom le ezzel a témát és habár kicsit lefelé hajlanak az ajkaim, a bögrémmel hamar eltakarom a szomorúságom jelét és belekortyolok a még gőzölgő kávéba. Lilia észre sem veszi, hogy megváltozik a haja, mire csak felvonom az egyik szemöldököm.*
- Random? Aha, ez érdekes... *jegyzem meg és figyelem a lány arcát.*
- Trükkmester lettél? Vagy valami extrás varázstárgy? *kérdezek rá, hiszen azért örülnék, hogyha elmesélné, hogyha különleges képessége van. Én is elmondtam, hogy animágus vagyok és tényleg nem sokan tudják rólam a suliban. Szóba kerül a Jake gyerek is, és elmesélek néhány pletykát róla, amire Lil kicsit meglepődik.*
- Nem azt mondtam, hogy Emilyvel, hanem hogy Emily lovaival. Bár nyilván Em-mel is volt lovaolgni, de hát... Jézusom, nehogy már féltékeny legyél! *szólok rá határozottan, majd egy kisebb vigyor után hozzáteszem:*
- Hiszen kimondta az sz betűs szót! *nevetek fel, mintha ez perdöntő bizonyíték lenne. Természetesen Jake után én is szóba kerülök és nem túl határozottan válaszolok és persze ezt Lilia észre is veszi.*
- Hát... Ismerem Mei-t? Tök jóba vagyok vele meg minden, és hát... A múltkor egyszerűen csak úgy lekapott. Én pedig elmeséltem neki, hogy fél-véla vagyok... *vonom meg a vállamat és úgy nézek Lil-re, mint akinek értenie kéne a dolgot. Nem hozzám vonzódik, hanem a véremhez. És ez gáz.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 2:02 pm


– Persze hogy nem. El voltam foglalva mással. Nem volt időm rögvest visszaírni, szóval ez van… * vonom meg a vállamat, és nagyot kortyolok a kávémból. Végre normális a kedvem, nem nyavalygok és úgy érzem, hogy tudok normálisan beszélgetni is másokkal. Eddig fura volt kellemetlen érzések között őrlődni, azonban jelenleg minden normális, én pedig kiegyensúlyozott és boldog vagyok. Kedvesen mosolygom a fiúra mikor visszajön a kávéjával és mikor megkérdezi szereti e a szőkéket Jake, csak értetlenül nézek rá. Már épp megkérdezném miért is kérdezi, mikor észreveszem, hogy megváltozott a hajam színe. *
- Jah, hogy ez? Áh nem kifejezetten. Ez csak egy ilyen random külső változás… néha mikor elkapnak az érzések változok valamennyit. Amúgy meg olcsóbb mint egy hajfestés. – vonom meg a vállam, majd kapom fel a fejem arra az elejtett mondatra. *
- Ezt nem is mondta, hogy lovagolni járt… ráadásul egy lánnyal… ai szőke… * hümmögök, és próbálok nem féltékeny lenni egy apróságra, amelyet nem mondott el. Miért is kellene beszámolnia bármiről is, hiszen a barátnője vagyok, nem pedig a fogva tartója. *
- Mondjuk miért ne lovagolhatna, nem igaz? * kérdezem a fiút, majd próbálom másfelé terelni a gondolatmenetemet. Leginkább a többi lány felé, és hogy miért is töketlenkedik ennyit. Értem én hogy nem az erőssége a párkapcsolatok, de hát na. Egy is közelség, egy kis romantika és kellemes érintés neki is kijár. *
- Nem igazán? Mit nem mondasz el nekem? * szegezem neki a kérdést játékosan, hátha tényleg van valami amiről nem beszél! *
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:33 pm

*Lilia kifakadására elnevetem magam és megcsóválom a fejemet. Persze, feletébb igaza van, de baromira élvezem ezt a képességemet, és nem is tudom, hogy más szokta-e még ezt csinálni, amit én: aranyos kis cica képében járni a kastélyt, és élvezni, ahogy a csajok dörgölőznek hozzá. Persze, van amikor a fiúk is megsimogatnak, de akkor elég hamar el szoktam tűnni, és meg is jegyzem magamnak a srácokat. Az nem túl kellemes érzés. Persze, hogy nem, hiszen nem vagyok meleg! Eszembe jut Mike, és hogy vajon sikerült-e már megoldani az átkos dolgot. Kíváncsi vagyok rá, majd megkeresem és megkérdezem. Talán egyúttal azt is, hogy szereti-e a macskákat. Elvigyorodom a gondolatra, majd végül Lilia szemébe nézek.*
- Elnézést, de a hasamat vakargatták. És igenis is bírom ezt a dolgot. És ha már itt tartunk, hány hete is jöttél vissza? 2? 3? Igazán reagálhattál volna a baglyomra hamarabb is. *játszom én is a sértődöttet, majd végül csak mindketten jót nevetünk az egészen. Pofátlanul belekortyolok a kávéjába, amit magához is húz, féltőn, mintha egy gyerek lenne.*
- Jól van na, akkor hozok magamnak. *vágok durcás képet és hamarosan már egy hasonlatosan gőzölgő csészével térek vissza, amiben olyan kávé van, mint Lilia bögréjében. Rákérdezek a srácra, és kiderül, hogy dúl a szerelem.*
- Hoppá, ilyen hamar? Ez király. Örülök nektek. *mosolyodom el lágyan és tényleg örülök, hogy Lilia végre nem nyavalyog nekem folyamatosan boldog és sikerült elcsábítania a srácot. Ahogy a haja szőkére változik, a szeme pedig jégkékre, döbbenten pislogok rá.*
- Aha... A gyerek szereti a szőkéket? *húzom el a számat, hiszen én utálom őket. Mindegyik Annara emlékeztet. Eszembe jut Felicity is, ő is szőke volt, habár igen aranyos csajszi.*
- Hát, pedig eléggé le volt törve. Azt hallottam, hogy egy csomót járt ki lovagolni Emily lovaival. Meg hogy folyamatosan edzett. Szerintem eléggé össze volt csúszva. *vonom meg a vállamat. Persze nem akarom beköpni a srácot, csak talán ez jól eshet Lil-nek, hogy érezze mennyire hiányzott a srácnak. Arra nem gondolok, hogy ezzel jócskán aláásom Jake önbizalmát és kicsit gyengének fog tűnni. Így járt. *
- Nők? Hát... Nem, nem igazán... *motyogom és Meire gondolok és arra a lopott csókra. vajon mi történt volna, hogyha visszacsókolok?*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:22 pm


– Hangulatromboló? ÉN? Miért, te nem vagy az?! Velem jöttél találkozni, nem pedig azért, hogy nők vakargassák a töködet! * fakadok ki, és kiöltöm a nyelvemet, majd játékosan felháborodom, mikor beleiszik a kávémba. Hirtelen nyúlok utána, majd húzom el előle és karolom át azt óvón, mintha csak egy gyerek lenne én meg az anyja. Az én italom… hozzon csak magának másikat! Persze el is szalad, én pedig már vigyorogva várom, hogy visszaüljön a helyére. *
- Minden okés, dúl a szerelem! Tényleg, minden rendben van! * mondom mosolyogva, majd ahogy Jakre gondolok a hajam egy pillanat alatt vált szőkére, a szemem pedig jegesen kékre. Arcom megszépül, és látható, hogy milyen hatással van rám ez az egész. *
- Nocsak! Ő erről nem számolt be! Mármint hogy ilyen rosszul viselte a távollétemet! De cserébe kimondta a Sz-betűs szót! És veled miújság? Nő a láthatáron?
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:15 pm

*Imádom, ahogy simogatnak és gyengéd pillantásokat vetnek rám, komolyan. Nincs is ennél jobb elfoglaltság. És ami a legjobb, hogy általában senki nem szokott rám emlékezni, mert nem szoktak lebuktatni. Csak Lilia ilyen gonosz, hogy egyből közli a lányokkal, hogy animágus vagyok, méghozzá pasi. Dühösen fújok egyet Lilia felé, majd szomorúan nyávogna nézek a lányok után, akik visítozva dobnak el. Repülök egy sort, hangosan nyávogva, majd Lilia karjaiban kötök ki. Vigyorogva dörgölődzök hozzá, végül a bokszban kötök ki. A csajszi egykedvűen kortyolgatja a kávéját, én pedig visszalakulok, a nyakörvemként szolgáló nyakláncot pedig beledugom szürke pólómba.*
- Annyira hangulatromboló vagy, hogy az hihetetlen! *fújok rá, majd pofátlanul veszem el tőle a kávéját és kortyolok bele.*
- Mindjárt jövök. *morgom, és én is készítek magamnak egy olyan kávét és hamarosan vissza is térek a lány elé.*
- Azért örülök neked! Mesélj, mi a helyzet? Beszéltél a Jake gyerekkel? totálisan ki volt bukva miattad. Rá sem lehetett ismerni... *csóválom meg vigyorogva a fejemet.*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:08 pm


* Lassú mozdulatokkal kavargatom a kellemes hőmérsékletű kávémat, majd kortyolok bele a mindennél finomabb nedűbe. Ekkor veszem észre az apró, ám annál szebb macskát, amelyik csak úgy besomfordál az ajtón. Most komolyan, pont animágus alakban kell érkezni? Menőzni kell mindenki előtt, hogy ilyet is tud? Szememet körbejáratom unottan, hiszen én pont nem igénylem ezt a fajta elbájolást, és persze csak egy nagyot sóhajtok, mikor elkapják puha kezek és pár lány imádattal kezdi dögönyözni. Tudtam hogy nekem kell kimentenem. Felállok hát és a lányokhoz sietek, akik kissé meglepődve néznek rám, mikor megállok az asztaluknál. *
- Az a macska a haverom. és csak mondom, épp most tapiztok egy pasit, én kezet mosnék inkább és elengedném… ki tudja, hova nyúltatok… * célozgatok arra, hogy vajon melyik testrészét is fogdoshatták meg ennek a perverz gyereknek.. Hangos sikkantást lehet hallani, majd csak azt látom, hogy a macska repül, én pedig úgy kapok utána, és fogom meg a grabancánál, aminél a kölyköket az anyjuk is. *
- Most komolyan, ez kellett? Istenem… férfiak! * dorgálom, majd elteszem a boksz szabad részére. *
- Visszaváltozhatsz, elfutottak fertőtleníteni…. * mondom, majd nyelek bele a kávémba… *
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 1:01 pm

*Lilia végre hírt adott magáról és igazából kicsit meg is sértődtem, hogy csak ilyen soká. Én írtam neki baglyot, de gondolom, hogy először rendbe akarta hozni a kapcsolatát a Jake gyerekkel. Azt hiszem, hogy összejöttek, vagy legalábbis ezt pletykálták a suliban, de hát ki tudja, hogy mennyire igaz ez az egész.Én már akkor is hallottam ezt-azt, amikor még csak kerülgették egymást. Bár tény, hogy Gabi simán eltávolította a pletykálkodókat, amit nem is csodálok, amilyen vérmérsékletű az a nő. Az étkezőbe beszéltük meg a találkát, így csinos kis cica alakba somfordálok be az ajtón, és sétálok oda a lány asztalához. Először nem veszem észre, de ahogy haladok a boxok között, meglátom a vörös üstököt. Egészen addig, amíg három csajszi el nem kap és dögönyözni nem kezd. Ahh, de imádom! Nyávogok egyet, hogy felhívjam magamra Lilia figyelmét, ő azon kevesek közé tartozik, akik megismernek animágus alakomban is, miközben vigyorogva élvezem, ahogy a hasamat simogatják a csajok. Imádok macska lenni!*
Vissza az elejére Go down
Lilia Radoslava

Lilia Radoslava


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 1314
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek50fc4707a85027381561
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 12:56 pm


* Mióta hazaértem, azóta nem találkoztam Demyan-nel. Pedig már igazán esedékes volna, lévén, hogy az itteni ügyeimet ő intézte, míg nem voltam itt. Üzent helyettem a falon Jake-nek, ráadásul egy poén volt amit kiírt, és egyébként nem hittem volna, hogy ennyire segítőkész lesz és próbál segíteni nekem. Nem hiába barátok a barátok, ezt eddig is tudtam, most azonban abszolút megbizonyosodtam arról, hogy ő azok közé tartozik. Hónapok óta nem láttam és komolyan hiányzik az örökös csatározásunk és tudnom kell mi történt vele! Vajon van már barátnője?
Lassú léptekkel közeledem az ebédlőhöz. Ide beszéltük meg a találkát, és őszintén szólva úgyis vágyom most egy kellemes kávéra. Úgyhogy mikor megérkezem, megrendelem a magam kis adagját és az egyik eldugottabb boxba ülök. Remélem észre fog venni. Még van öt perce… remélem nem fog késni… *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:37 pm

*Nem is tudom, mi lenne a jobb, hogyha annyiban hagynánk a dolgot, vagy hogyha mesélne róla, és legalább megérteném... talán találkoznom kellene Carllal, de egy részem annyira az ellen van, hogy egyáltalán lássam... azt hiszem, ezt a részt kellene leküzdeni, Sasha érdekében.* - Aham. *Próbálok mondani valamit, nehogy azt higgye, hogy megsértődtem, vagy valami, de igazán nem tudok. Nem ismerem Carlt, nem tudom, hogy állnak ellentétben egymással. Pocsékul érzem magam, hogy ennyire az új kapcsolata ellen vagyok, de azért eléggé hirtelen jött, még biztos el fog tartani egy ideig hogy hozzászokjak.* - Hm? Ja igen, persze. *Eszmélek fel végül. Automatikusan körbenézek, nehogy itt hagyjak valamit, pedig nem is hoztam semmit magammal, aztán felkísérem Sashát a harmadikra a szobájához.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:27 pm

*Hát igen, nem néz ki annyinak, meg én nem szoktam ezekbe a dolgokba úgy igazán belegondolni és hát az is tény hogy az első csókunk így is viharos volt, mert sok mindenben mások vagyunk, de ahogy mondani szokták az ellentétek vonzzák egymást, vagy ilyesmi. Sejtem én, hogy vannak ellenérzései ezzel kapcsolatban, bár azt hiszem mindenkivel kapcsolatban lennének. Felállok, hogy pakolászni kezdjek, és ő is segít végül. Legalább túl vagyok rajta, elmondtam és erről majd többet nem is nagyon beszélünk, akkor majd úgy szépen egyszerű lesz.* -Köszi! *Ejtek meg egy apró mosolyt, aztán csak megrázom a fejem.* -Emmának említettem, de másnak még sosem. De tudod ez... vagyis hát ő nem rossz ember, és tudom én, hogy mennyire mások vagyunk, de mégis valami vonzz hozzá és őt is hozzám, talán pont ez az ellentét. *Magyarázom még, nem akarom, hogy azon agyaljon, hogy megint butaságot csinálok, bár azt hiszem ezt úgysem tudom elkerülni. Amikor mindennel kész vagyok végül rá pillantok megint.* -Azt hiszem lassan rám fér az alvás, jössz? *Tudom, hogy nem alszik valami jól általában, aminek nem örülök, mert folyton fáradt, de e miatt most nem fogom izélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:20 pm

*Csendben eszem a lágytojást amíg Sasha Carlról beszél. Az biztos, hogy furának tűnik a dolog, de hát... végülis nem néz ki száz évesnek. De azért mégis, annyira nehéz felfogni egyáltalán hogy valaki száz évig élt, és még előre láthatóan sokat fog... ha én száz évig élnék, nem tudom, tudnék-e huszonévesekkel tényleg romantikus kapcsolatban lenni, annyira fura lenne.* - Áh, értem. *Eddig nem is volt annyira egyértelmű, hogy tényleg alakulgat köztük valami, így azért eléggé szíven üt. Én szeretném boldognak látni, de mégis... Carllal kapcsolatban valahogy annyi aggodalmam és előítéletem van... nem akarom megemlíteni őket, hiszen tudom, hogy nem jogosak, de mégis. Aztán felállok, és csak segítek Sashának elpakolni, minimum a saját részemet, hiszen úgy fair.* - Hogyha boldognak érzed magad vele, akkor hajrá. Mondtad már másnak is? *Kérdezem végül.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:03 pm

*Bólogatok, értem már, aztán eszegetek tovább és hát nem tudom tovább terelni a Carlos dolgot, és csak megpróbálok róla valamelyest beszélni, bár nem megy könnyen, és nem akarok azért túlságosan belemenni a részletekbe. Pár hónapja még megtettem volna, de most tudom, hogy fájna neki hallani, így hát visszafogom magam. Eléggé meglepődik, de hát én is ezt tettem anno, amikor elmondta nekem.* -Igen, pontosan nem is tudom, százvalamennyi. És más most, mert már idősebb vagyok, de egy tizennégy éves lány, meg egy... *Ráncolom a homlokom, ahogy próbálok fejben számolni.* ...kilencvenakárhányéves... jó ez így fura. És és... nem tudom, csak úgy lett az egész. Még nem is mondtuk ki hivatalosan, hogy egy pár vagyunk, csak... de nem hiszem, hogy érdekelnek a részletek. Én csak... *Megint kínlódok, próbálok magyarázkodni, bár nem megy könnyen. Eltolom magamtól a tányért és inkább felállok, hogy elkezdjek elpakolni, bár persze megtennék a manók. Annyira rossz, hogy teljesen mindegy, hogy épp kivel vagyok együtt, mindig van valami hátulütője, valami ami nem biztos, hogy jó úgy.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Konyha, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Konyha, étkező
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: