Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_voting_barTársalgó - Konyha, étkező - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Konyha, étkező

Go down 
+97
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Kilian Jones
Lioneah Armenyell
Noah Karl Pavel
Enrathol Dorhead
Szergej Romanov
Lena Langhorne
Evangeline Elovics
Celia D'cruze
Dwayne Brox
Nia Boyanov
Cameron Whitness - Archív
Edenzia Syntyche
Diana Lunitech
Logan Knucker
Cassandra Waylan
Samuel J. Colwell
Fox Hunter
Flame Torchwood
Sasha Lupinien
Tessa Leone
Artemis Taylor
Aliena McNewast
Christianna Faraday
Nye Drystan
Cat R. Morgan
Munashi Kataku
Dárdosi Péter
Molly Grozda
Goran Polyak
Boris Casimir Pavlov
Anelie Mei Xi
Theodor Anastas
Natalia Tatiana Ridolf
Samantha Radoslava
Lizbeth Westlive
Lorie Andres
Jack Darkfield
Ashley Montez
David Branson
Xena W. Johnson
Rory L. Milborrow-Quenell
Alexandra Voltano
Eira Eilertsen
Etienne Marceau
Choi Dae Rin
Alfons Gerard
Nessie di Alsiera
Joshua Phoenix
Valeriel Ravenwood
Isabella Newton
Berill Dalida Cornish
Sly Monroe-Peck
Daran Fila Chirs
Thomas Evernight
Lina Wierro
Siegfried Zauberer
Vivienne Mendelsohn
James Ravenwood
Teodora Yana
Teodora Zhaklina
Jenna Shot
Maria Thekla
Steven Grivalt
Aravis Anton
Gwilim Jan
Nemir Growal
Daniel Dragos
Emett Neofit
Rosetta Waylan
Lorraine Betranche
Aleksandar Grozda
Regina Ruosin
Larissa Silber
Seldrit El Perimd
Lavena Theia
Emily Kyra Beawer
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Yosif Zhivko
Electra Porfkonjal
Estera Linnet
Emanuel Branimir
Ginnie Baker
Alvery Moreau
Speranza di Bagliore
Cecile Mignonette
Nathaly Holloway
Toportyán Zakariás
Rosalie Hooper
Jasna Novarro
James Blackwood
Wanda Dorcas Gloria
Miley Hortingberg
Kádár Enikő
Vica Caroline Evans
Andréa Bontavier
101 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Andréa Bontavier
Diák
Andréa Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 213
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 7:57 pm

First topic message reminder :

A Társalgó központi terméből egy kisebb szobába nyílik egy ajtó. Nem túl nagy a hely, de esti nassolásokra, mikor már az Étkezőbe nem szabad menni kimondottan alkalmas.
Ha belépsz szemben magaddal a fal mentén végig egy pult húzódik, sok-sok szekrénnyel, ahol találsz poharakat, tányérokat, sütéshez, főzéshez is összetevőket. Meglepő lehet, de szinte minden fellelhető itt, vélhetően a mágia erejének hála, ha palacsintára vágysz, és liszt kellene biztosan lelsz egy szekrényben. Természetesen láthatod, hogy van itt csap is, kézmosáshoz, mosogatáshoz, bár utóbbi nem szükséges, hiszen a manók, mikor épp nincs itt senki sem rendet tesznek.
Egy kisebb hűtőt is találsz itt, ha valamit készítesz, és marad belőle elteheted, de ha egy szendvicset ennél ahhoz itt leled meg a felvágottat. A mélyhűtőben még különböző ízű fagyik is rejtőznek, nem árt hát jól körülnézni.
Sütőt is láthatsz, ha esetleg bonyolultabb ételt szeretnél készíteni, hisz néha az ember kedvét leli az efféle alkotásban, és nem mindig akarja a manók ételét enni, így akár a hazai ízeket is a kúriába varázsolhatod.
A szobában egyetlen kis asztalka van, maximum ketten férnek el mellette, bár szék több is akad, tehát ha arról van szó leülni le lehet, vagy kivinni az enni, innivalót a központi terembe.
írta Cirelin de Sovalon

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Kitchen_by_Majoh
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:50 pm

- Nem is feltétlenül Hamonre gondoltam, csak úgy... nem tudom. A családon gondolkoztam. *Megvonom a vállam, annyira igazából nem fontos. Sokszor jár hülyeségeken az agyam, talán azért van, mert keveset alszom. Afféle "mi lett volna, ha" című dolgok... mi lett volna, ha nem találkozom a falkával, vagy ha Hamon maradok, és bekerülök a kincskeresésbe... nem tudom, eljutottam-e volna egyáltalán idáig, jóval szerencsétlenebb vagyok, mint Hamon. Aztán a Carlos dologra hitetlenkedve nézek fel.* - Mivaaaan? Több száz éves? *Hümmögök, majd megrázom a fejem.* - Nem értem. De akkor igazából most is túl idős hozzád, nem? Úgy értem, több száz év korkülönbséget nem igazán lehet behozni. Bár gondolom teljesen más a viszonylat, de... nem gondolkoztok túlságosan máshogy? Teljesen más időben volt annyi idős, mint te, sokkal többet látott. Simán lehetett már volna felesége vagy gyerekei is.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:40 pm

*Hát igen velem kapcsolatban gyakori, hogy valaki túlkombinál, mert hát nem vagyok túlságosan körültekintő. Volt már ebből bajom, eleve ezért lettem az, ami vagyok, mert túlságosan buta módon bíztam egy vadidegenben. Mondhatnánk, hogy az ember a saját hibáiból tanul, de én általában még abból sem. Hát ez van. Hamonről beszélünk, amiben végülis azt hiszem igaza van, de nem tehetünk sokat, valószínűleg már megszokta ezt, hogy ne vágyjon többre.* -De most itt vagy neki te, nem hiszem hogy jobb, ha vadidegenekkel találkozik, akik még csak igazából nem is a vérrokonai, hanem a tieid. És hát Aeryn az ő családja. *Mosolyodom el. Végülis az én családom is a Falka, pedig élnek az igai szüleim, de mégsem őket tekintem annak. Aztán végül csak megpróbálok valahogy színt vallani Carlról, mert látom, hogy már attól is elmegy a kedve, hogy nem beszélek neki róla. A kérdésére csak megrázom a fejem.* -Nem éppen. Ez bonyolult, ő valami druida dolog miatt már több, mint száz éves, szóval amikor én tizennégy voltam... ő már akkor is jóval idősebb volt nálam. *Így persze érthető, csak attól még abban az időben ugyanúgy rosszul esett.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:27 pm

*Na tessék, kezdem túlkomplikálni a Carl-dolgot... elvégre én még nem is találkoztam vele, de csak van valami oka, hogy úgy lelépett, nem? És Peterrel is párbajozott... mi van, hogyha most az ujjai köré csavarja Sashát, és... kicsit megrázom a fejem. Kedvelem Sashát, és sokszor jó, hogy ennyire édes mindenkivel, de valljuk be, talán kicsit tényleg túl könnyen bízik emberekben. Vagy én lennék túl bizalmatlan? Alig van információm erről az egészről, és ez aggaszt. Beharapom az ajkam, majd felpillantok, és próbálom újra felvenni a beszélgetés fonalát.* - Persze, távoliak... de akinek semmilyen családja nincs, annak mindenki számít, nem? Úgy értem... Hamonnek most van Aeryn, meg én visszajöttem, de nincsenek szülők, testvérek, unokatestvérek mint... a legtöbb embernek. A falka előtt nekem sem volt senkim, szóval elfogadtam volna bárkit akkor. De mindegy, feleslegesen ezen gondolkozni, hiszen itt vagytok. *A falka egyértelműen a családommá vált. Aztán csak értetlenül nézek rá.* - Hogyhogy furán jöjjön ki? És túl fiatal? Hiszen nem sokkal idősebb nálad, nem?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:20 pm

*Elnevetem magam, mert azért tényleg vicces volt ez az utánozós dolog, még akkor is, ha nem stimmelt teljesen, de a kifigurázásnak ugye az az lényege, hogy eléggé túl van játszva. Eszegetek tehát tovább és csak egyre jobb lesz a kedvem, amíg nem terelődik Carlra a szó. Egyszerűen képtelen vagyok neki erről beszélni, mert félek, hogy nagyon rosszul érezné magát miatta, bár az a helyet, hogy így is látom rajta, hogy eléggé pocsékul festé s egyre rosszabb a kedve.* -Na annak örülök, hogy velük legalább minden rendben van. *Mosolyodom el, és a kincskeresős témára csak hümmögök, végülis azok a valakik nem is igazán a rokonai.* -Annyira távoliak, hogy az szerintem nem is számít igazán. *Rántom meg a vállam, aztán hezitálok kicsit, majd végül csak megszólalok, bár nem valami könnyen.* -Szóval... az van, hogy Carl meg én... most nem is tudom, hogy pontosan mi van, de úgy tűnik, hogy ő... anno azért ment el, mert túl fiatal voltam, és... hát nem akarta, hogy ez így furán jöjjön ki. *Próbálom valahogy magyarázni, de nem visz rá a lélek, hogy pontosan beszámoljak neki a csókról, meg mindenről.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:09 pm

- Hát bocsánat, hogy tökéletesen nem tudom utánozni. *Öltöm ki a nyelvem. Arra esély sem volt, hogy Sasha hangját eltaláljam, így inkább csak valami magasabb, női hangot próbáltam. Az ilyenek persze a legtöbb ember szájából mindig túlságosan műnek és kifigurázottnak hangzanak, szóval jobb nem is próbálkozni vele.* - Tudod, mindig a kedvesnek tűnő emberek a legveszélyesebbek. Nem is gondolnád... *Bólogatok nagy meggyőződéssel. Na nem mintha gonosz lennék, de hát ő sem gondolja komolyan. Aztán Sasha elég egyértelműen terel, amitől igazából talán még rosszabb kedvem lesz mintha elmondta volna mi van, hiszen így fogalmam sincs, mi történt, és rögtön kombinálok... de csak nem foghatom rá, hogy hazudik, és ugyan mondja el az igazat.* - Igazából nem nagyon van semmi, úgy értem... megvagyok. Hamonnel eljárunk néha ide-oda, de nem olyan gyakran. De amúgy kibékültek Aerynnel, szóval ő rendben van. Néha besegítek neki ebben a kincskeresős dologban, de már olyan régóta húzódik, nem is tudom, igazi-e... *Ő legalább megint boldog Aerynnel meg minden, de erre igyekszem nem gondolni.* - Tudod, fura, mert azok az emberek, a többi versenyző... szóval elvileg az én rokonaim, de... végülis egyikőnk se találkozott velük ez előtt, szóval mindegy is.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:34 pm

-Nem is ilyen a hangom! *Nyafogok, amikor kissé kifigurázva próbál eljátszani engem, de aztán el is nevetem magam. Örülök neki, hogy végre megint kötetlenül tudunk beszélni és együtt lenni, pont mint még a legelején, amikor az iskolába jöttem, amikor ő már itt volt, akkor is a konyhában találkoztunk össze, csak akkor még Jeremy-ről nyafogtam neki. Hát hogy azóta mennyi minden változott és történt! A fene sem gondoltam volna az elején. Újra elnevetem magam, amikor Jillről van szó, és amúgy tényleg, Meld láthatóan jól el van, ha ennyire jönnek belőle a mindenféle kis beszólások és viccelődések.* -Tudod igazán gonosz! *De persze ott játszik a mosoly az arcomon, nem gondolom komolyan, főleg mert mint mindig most is eltolja a poharat a kezem ügyéből, hogy ne verjem le. Carlról beszélek, de persze próbálok terelni. Tudom, hogy ismer annyira, hogy tudja, hogy valamit nem mondok el, de úgy érzem, hogy jobb, ha ezt nem vele beszélem meg, nem akarom, hogy elmenjen a kedve, befagyjon a beszélgetés, vagy... hát nem is tudom, mérges legyen.* -És veled mi van mostanában? ÉS Hamon?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:20 pm

*Mosolygok, mikor Sasha nagy lelkesen meséli, hogy mennyi ideje nem tört össze semmit. Örülök, hogy eljutott arra a szintre, hogy már csaknem viccet csinál belőle - még mindig jobb, mintha ostorozná magát miatta.* - Ez kicsit úgy hangzik, mint valami névtelen elvonócsoportban. Tudod, mint az anonim alkoholisták. Sziasztok, Sasha vagyok és már három napja nem törtem össze semmit! *Az utolsó mondatnál kicsit felviszem a hangszínem, hogy utánozzam a hangját.* - Aham, legalább már észre tudjuk venni a jeleket. Ha valakit bevisznek a bolondokházába mert azt hajtogatja hogy embernagyságú gyík mentette meg, akkor tudjuk hogy Jill még mindig jól van. *Nem is tudom mi van velem, a szokásosnál jobban is ömlik belőlem a hülyeség. Aztán sikerül megijesztenem Sashát a törés dologgal, és csak vigyorgok, mikor rájön, mire gondoltam.* - Milyen? *Kérdezem, a számba dugva a kanalat. Aztán Sasha a Carlos résznél zavartan kezd gesztikulálni. Először nem szólok semmit, csak békésen hümmögve szopogatom a kanalamat, és diszkréten arrébb húzom Sasha poharát.* - Áh, értem. *Érzem, hogy valamit nem mond el, de nem is tudom, hogy kérdezzek rá... csak nem erőszakolhatom ki belőle hogy mondja el.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:14 pm

*Elmosolyodom a műanyag tányérok ötletére, azért az már túlzás, inkább próbálkozom, aztán maximum hát eltörik valami, de ha be vagyok biztosítva akkor nem kényszerülök rá, hogy figyeljek.* -Igyekszem! Azt hiszem már vagy két napja nem törtem össze semmit, amikor jöttem be, akkor is megmentettem azt a tálat! *Mesélem izgatottan, meg is mutatva a tálat a pulton, ami majdnem leesett, amikor nekivágódott az ajtó a szekrénynek. De gyorsabb voltam nála és megakadályoztam, hogy ripityára törjön!* -Desmond is mondta, hogy eléggé nehéz megtalálni, de az a lényeg, hogy jól van és amíg hallunk híreket, addig tudjuk is, hogy minden rendben. *Igen én is nagyon ki voltam akadva akkor, amikor azt hittük, hogy Jill meghalt, az a fő, hogy végülis nem így történt. Aztán eszegetni kezdünk és Meld hirtelen megszólal, én pedig ijedten pillantok körbe. Lehet, hogy van valami a padlón, amit nem vettem észre?* -Héj! Olyan vagy! *Nevetem el magam, amikor rájövök, hogy csak a tojásra célzott ezzel. Na azt tényleg összetörtem. Aztán akármennyire is nem akarom Carlra terelődik a szó. Próbálok egyszerűen csak laza maradni.* -Áh velem semmi, mármint minden oké... szóval jól van. *Bököm ki kissé zavarosan és kissé vezényelve is hozzá a kezemmel. Ingen általában az idegességemet jelzi, ha nagyon túlgesztikulálom a dolgokat. Most is csak millimétereken múlik, hogy a poharamat ezzel a mozdulattal nem küldöm a padlóra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 8:05 pm

*Alighanem én se gondoltam volna rá rögtön, ha nem ebben növök fel, de hát... úgy látszik, az árvaházi életnek is megvolt az előnye, azon kívül hogy megismertem Hamont. Felfedeztem egy teljesen új oldalt, egy olyan nézőpontot, ami az emberek nagyrészének nem adatik meg. Na tessék, most meg kezdek költői lenni.* - Hát, ami nem törik, azt biztos nem. Majd használunk műanyag tányérokat, vagy valami. Nem, de komolyan, nem fogsz összetörni semmit. *Ingatom a fejemet mély meggyőződéssel. A lágy tojás nem annyira bonyolult művelet, hacsak nem csúszik a padló, vagy valaki nem ejtett el valamit amiben megbotolhat, nem lesz gond.* - Hallottam róla. Próbáltam vele találkozni... te, el sem tudod képzelni, mennyire nehéz megtalálni egy bűnüldöző gyíkot! De nagyon örülök, hogy jól van. *Vigyorgok, hiszen tényleg jó, hogy mégis túlélte. Borzalmasan éreztem magam az a kaland után. Elveszek egy tojást, és békésen elkezdem feltörni, majd hirtelen lefagyok amikor eszembe jut valami.* - Látod, nem volt igazam, mégiscsak eltörtél valamit. *Jegyzem meg viccesen, a tojáshéjra gondolva, mikor már Sasha is eszik. Nem is nagyon veszem észre az enyhe ugrást a szívverésében ahogy tereli a témát, így nem kérdezek rá, mit titkol... de Carl magamtól is eszembe jut egy idő után.* - És mi újság Carllal?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:51 pm

*Azt hiszem, hogy ennél jóval egyszerűbb lélek vagyok, ezért nem is merült fel bennem igazán ilyesmi, valahogy a legtöbb dologba nem szoktam mélyebben belegondolni. Ez néha még áldás is lehet, nem mindig csak átok, ami arra mutat rá, hogy a legtöbb barátom nem épp az éles logikámért szeret.* -Hát reméljük, hogy nem mindent. *Mosolyodom el. Végülis az a jó a fém lábasban, hogy nem igazán lehet eltörni. Szóval várok, amíg ő beszél és figyelem az órát, amit pedig kész, akkor gyorsan öntöm le a vizet egy kis hideggel átitatva, hogy gyorsabban hűljön le, majd kicsit megtörölgetve egy kis tálba pakolom a tojásokat, és szépen mindent áthordok az asztalra. Sonkát, a sajtot, a kész tojást, kenyeret, egy kis paprikát.* -Kész is! *Kanál már eleve volt ott, meg kis tojás tartók.* -Igen, béke van, remélem még jó ideig az lesz, én örülnék neki. Igen és Jill is él, Desmond mondta. *Aztán csak megrázom a fejem, na nem mintha bármikor is igazán jól tudtam volna titkolózni bárki előtt.* -Nem, nincs más, csak ennyi. Jó étvágyat! *Gyorsan magamhoz veszek egy tojást és enni kezdek. Carl... tényleg nem lenne jó róla beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:37 pm

*Az igazság az, hogy nekem önkéntelenül is eszembe jutott a dolog, mikor itt volt ez a sejtés, hogy Aeryn terhes... de azért annyira nem agyaltam rajta, hiszen mondhatni még bőven ráérek. Ha egyszer találok valakit, én abszolút nem vagyok az örökbefogadás ellen, hiszen pontosan tudom, milyen az élet az árvaházakban, és szegény kölykök mennyire ki akarnak kerülni onnan, így ki tudja, talán alapból is ezt választottam volna. Végül csak visszaülök, mikor Sasha mondja, aztán legyintek.* - Nyugi, csak nem fogsz összetörni mindent. *Bíztatom. Alighanem én is elég nagy rendetlenséget csinálnék, ha besegítenék...* - Aham, ebben igazad van. Úgy értem, mintha nem nagyon történne semmi ezzel az egész támadós dologgal... mostanában béke van, nem? Párszor összefutottam Madisonnal meg Bradleyvel azóta, mintha ők is jól meglennének, illeszkednek be... meg Scott is itt van. *Sorolom a dolgokat az ujjamon számolva. Tényleg egész jól megy az életünk.* - Van még valami?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:21 pm

*Én imádom, de tényleg, és nem is tudom, nekem azt hiszem nem lehet, hiszen vérfarkas vagyok, Peter meg... ő más, mint mi, és lehet, hogy azért. Pedig jó lett... volna. Mindegy, most tényleg nem akarok erre gondolni, jó a kedvem, és maradjon is az, ne rontsa el valami butaság, amin egyébként sem lehet változtatni. Inkább a kajával foglalkozom és a közben betoppanó Melddel, aki kér kaját és hamar fel is pattan, hogy segítsen. Én pedig csak leintem, ismerem már, hogy mennyire segítőkész típus.* -Ülj csak le, majd ha káoszt csinálok, úgyis kell valaki, aki feltakarítja a cserepeket és a vért. *Hát igen, ügyetlen vagyok, de már megtanultam ezt szórakoztató helyzetként kezelni és minél ritkábban kiakadni rajta. Felesleges lenne folyton kínlódnom miatta. Felteszem a lábast a tűzre és pillanatok alatt fel is forr a víz. Jól megsózom persze, aztán beleengedem óvatosan a tojásokat. A faliórára pillantok, aztán lazán nekidőlök a pultnak figyelve az időt.* -Hát most valahogy úgy rendben vannak a dolgok. *Mondom egy mosollyal, nem tudom, hogy mennyire lenne ezt jó kifejteni, félek, hogy rosszul érezné magát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:09 pm

*Na igen, a baba... az igazság az, hogy még mindig rettegek tőle minden egyes alkalommal, hogy el fogom ejteni, vagy ilyesmi. Na meg egyre több hülye dolog jut eszembe róla, például Jeremyvel azon gondolkoztunk a múltkor, hogy ha mondjuk teliholdkor megharapna valakit az első néhány fogával, akkor is átváltozna az illető? Végül arra jutottunk, hogy fogalmam sincs. Majd lehet megkérdezem Sashát, úgyis épp itt van.* - Lágy tojást? Aham, persze, kérek. *Egyezek bele rögtön, és nyugodtan leülök az asztalhoz. Aztán észbekapok, és szinte rögtön felpattanok.* - Segítsek valamiben? *Ajánlkozok, bár a lágytojás nem kifejezetten több emberes meló.* - Mitől van ennyire jó kedved?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 7:01 pm

*Igen, azt hiszem kezdenek kicsit értelmes állapotba kerülni a dolgok az életemben, rendeződött Melddel is, úgy nagyjából. Persze olyan már aligha lesz, mint régen, de már ez is valami. A picit határozottan imádom, Carl pedig... hát az a rész még kissé kusza, de most ennyi is elég nekem, hogy nagyjából rendben vannak a dolgok és ettől tényleg végre határozottan jó kedvem van. Ez abból is leszűrhető, hogy dúdolok és néha még egy-egy tánclépést is produkálok, amikor egyik szekrénytől a másikig libbenek, hogy valamiféle lábast keressek. Annyira lefoglal, amit csinálok, hogy észre se nagyon veszem a közeledő ismerős illatot, csak pakolászok ki rendületlenül a hűtőből. A hang az, ami már magamhoz térít és a dúdolás is megszűnik, én is megállok, épp egy piros lábassal a kezemben, amit most húzok ki az egyik lenti szekrényből.* -Szia Meld! *Mosolyodom el, és visszafogom az erős késztetést, hogy odaugorjak megölelni. Nem biztos, hogy díjazná.* -Igen, jól érzem magam. Kérsz lágy tojást?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:47 pm

*Mondhatni, hogy kezdünk valahogy helyrejönni Sashával olyan szinten, hogy már nem áll kínos hallgatásból a fél beszélgetésünk mikor összefutunk. Mégis, tudom, hogy nem nagyon lehet olyan, mint amilyen régen volt... szóval igyekszem túllépni rajta. Most épp nem láttam pár napja, de ez normális mióta nem lakunk együtt folyamatosan, Adammel például jóval régebb óta nem találkoztam... lassan csak rá kellene nézni, mi van vele. Hirtelen egy nagy puffanást hallok meg, mintha valahol kivágódott volna egy ajtó, és ahogy arra indulok, megérzem Sasha illatát, így úgy döntök megnézem, rendben van-e. Bedugom a fejem a konyhába, és már messzebbről hallom a dúdolgatást.* - Jó kedved van?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:31 pm

*Halkan dúdolgatva lépkedek végig a folyosón, hogy a konyhát célozzam meg. Megéheztem. Emma elment Adammel valahova, nem is tudom, talán vacsiznak egyet? Úgyhogy arra gondoltam, hogy összeütök magamnak valami vacsit itt a konyhában, hogy elfoglaljam magam, meg amúgy is éhes vagyok. Könnyed mozdulattal lököm be az ajtót, és persze, hogy kissé erősen, aminek hála úgy nekivágódik a konyhaszekrénynek, hogy a tetején veszélyesen imbolyogni kezd egy üvegtál... Az utolsó pillanatban sikerül elkapnom, mielőtt lefordul a helyéről.* ~Huh!~ *Törlöm meg a homlokom finoman szólva is heves szívverést produkálva. Majdnem megint sikerült kinyírni valamit, de végül csak megúszta! Tovább folytatom a dúdolgatást, aztán behajolok a hűtőbe, hogy körülnézzek. Azért nagyon nem bonyolítom túl, veszek ki tojást, sonkát, sajtot, kenyér van a pulton. Aztán a szekrényeket kezdem el nyitogatni. Időnként még egy-egy önkéntelen piruettet is betoldok a mozdulataimba, jól érzem magam... végre!*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 82h3


Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:58 pm

*Elfintorodik. Nagyon szereti más emberek élményeit, érzéseit hallgatni, de a smita történelemért nagyon nincs oda. Soha nem is volt jó belőle, és ma sem az. Egyenesen utálja minden apró részletét. Az egyetlen kivétel a tantárgy alól a boszorkányokkal és varázslókkal foglalkozó. Azt már érdekesnek találja, de a sima! Ha valaki végighallgat egy sima órát, vagy bealszik, vagy kiugrik az ablakon.*
-Hát, annyira nem vagyok oda a töriért, de túlélem. * feleli rá. * -Hmm, nem semi! Mi a neve amúgy?
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:49 pm

- Rosszabb! Történelem tanár ha otthon van. * mondom és majd lefejelem az asztalt. *- Néha kész kín vele lenni mert mindennek a történelmi oldalát nézi. * mondom nagyot sóhajtok. Még nem dolgoztam fel a Párizsi utat. Végig tanulnom kellett. * - Remélem töriből kész vagy. Mert nem hadja ki a tanítást akárhol is van. Félve engedlek a közelében. * magyarázom. *- 56 éves de nem látszik rajta. Nagyon életerős, és erős boszorkány. Imád emberekközt lenni. És mint már mondtam imád tanítani.* mesélem. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 82h3


Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:37 pm

*Érdeklődve hallgatja, s mikor meglátja az arcán végighúzódó gonosz vigyort, enyhén meg is borzong, a karján pedig feláll a szőr.
-Óó, én bőven! Imádom hallgatni az embereket! * csapja össze két kezét. * -Hogy hol volt?! Jézus, az az egyik kedvenc helyem! Arra vagyok a legkíváncsibb! *szinte gyermeki lelkesedéssel fogadja a további mondatokat.* -Amúgy meg nem rossz! Legalább mindenhonnan lehet egy kis emléke. Vagy nagy műgyűjtő?
~Már várom, hogy megismerjem. Vajon milyen személyiség lehet a mamája?~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:25 pm

-Igen engem is meglepett. És alig várja hogy találkozzon veled. *mondom és gonoszan elvigyorodom. *- Legalább meghallgathatod az útjairól. Remélem kész vagy a hosszú mesékre. *mondom továbbra is mosolyogva. *~ Meg ha meglessz a háza pakolhatunk bőven. ~* gondolkodom, és Hakura nézek. * - Biztos megint egy csomó kacatot szedett össze. Valahol az Amazonasz dzungelből. Sose álja meg hogy ne gyűjtsön szuveníreket. *sóhajtok nagyot és a Montanai házra gondolok, ahol mindenféle törzsi kacat van amitől a frásztkapom el. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 82h3


Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:16 pm

*Vállat von arra, mi szerint nem éri meg ilyesmikre gondolnia.*
-Szerintem megéri, mert ezzel legalább elindulhatok egy másik irányba. * a poharát nézi elgondolkodva, aztán felkapja a fejét. * -Komolyan itt van? Nem hittem volna, hogy pont ide jön majd, egyszer. *lepődik meg. Igazi meglepetés ez számára és ez az egyetlen dolog, ami lassan eltereli cikázó gondolatait az előbbi komolyabb témáról. A beszélgetés kellemesebb, megnyugtató csevegésbe fordul át, aminek örül. Nem akarta sokáig húzni a témát, csak néhány plusz dolgot akart megtudni és meg is tudott egyet, hogy komoly dolog történhet Kínában. Hogy mi, még nem jött rá, de volt egy olyan érzése, hogy majd kiderül, csak kicsivel később.*


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 11, 2013 6:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 6:07 pm

-Jól látod a helyzetet. * biccentek és a plafonra nézek. Nem szeretném terhelni őt bár tudom hogy fájni fogneki és Jeannak a halálom de nincs más megoldás. *- Ne is gondolj ilyesmikre. Nem éri meg ezen gondolkoznod. Ja a nagyi megérkezett Nellondba. Meséltem neki rólad. Már várja hogy találkozzon veled. A fogadóban lakik egyenlőre. *terelem a gondolatait. Látom rajta hogy meglepi a dolog. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 82h3


Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 5:56 pm

*A szíve megdobban a kijelentésre. Ezért tartják a jóslást áldásnak és átoknak egyszerre. Ha jó dolgokat mutat, az ember csak örülni tud, azonban mikor a megjelenő képek, érzések rossz irányba mutatnak, komolyan gondolkodóba tudja ejteni őt. Van, amit jó nem előre tudni. Ilyen például egy később bekövetkező véletlen baleset ahol valaki megsérül, vagy az ennél borzalmasabb dolgok. Elég széles ezeknek a skálája, nem tapasztalta ki szerencsére mindent és nem is szeretné. De tudja, hogy erre nincs mód, mert egyszer mindegyik kínálatot felfedezi majd, amit a jóslás csak nyújtani tud.*
-Ezt tudom is, csak tudod, az ilyen dolgokat nem én irányítom. * hirtelen eszébe jut valami, mondhatni megvilágosodik az elméje. * -Véletlenszerűen jönnek, vagy mágiával idézhetek elő egy, s mást. Szóval előbb-utóbb ki fog derülni minden, de az is lehet hogy csak akkor, mikor már Kínában vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 5:49 pm

*Felnevetek mikor azt mondja hogy biztos a dolgában. *~ Nem hiszem hogy tisztában van a helyzettel, de jobb is így. ~* gondolkodom tovább. *- Nem minden olyan egyszerű mint aminek látszik. Még számomra se. * mondom és keresztbe teszem a lábaimat ahogy hátra dőlök. *- Van amiről jobb ha az ember nem tud, csak ha eljön az ideje. Ezt mint jós tudhatnád. Nem mindíg jó ejőre tudni a jövőt.* mondom és komolyan nézekwa szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 82h3


Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 5:39 pm

-Most már biztosan érzem, hogy nem így van. * néz rá komolyan, aggodalomtól csillogó szemekkel. ~Hmm, tuti komoly a dolog. De vajon mi az?~ idegesen teszi fel magának a kérdést, azonban nem kap rá választ. Valamiféle szomorúságot is érez, viszont ezt sem tudja mire vélni. Talán csak fél, hogy esetleg tényleg elveszítheti a társát, ha ez lenne az.* -Komoly ügyről lehet szó, ha így elmerengsz. *mondja halkan.*
~Mindenképp a végére kell járnom ennek! Nagyon gyanús és kezd zavarni, hogy alig tudok valamit. Na mindegy, még úgy is tovább folytatódik a beszélgetés.~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Konyha, étkező   Társalgó - Konyha, étkező - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Konyha, étkező
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: