Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Palentum vidámpark Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Palentum vidámpark Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Palentum vidámpark Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Palentum vidámpark Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Palentum vidámpark Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Palentum vidámpark Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Palentum vidámpark Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Kalandmester
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Palentum vidámpark I_vote_lcapPalentum vidámpark I_voting_barPalentum vidámpark I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Palentum vidámpark

Go down 
+77
Kádár Enikő
Diana Lunitech
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Percy Blackbourne - archí
Sasha Lupinien
Sidonia Gisa
Scott Masters
Avanel Turcantil
Mystric Varas
Bridget Wild
Isolda Mahla Tyrphosie
Noah Karl Pavel
Adanna Kinsley
Samuel J. Colwell
Ariadne Helena Krausheim
Alise Ellwood
Logan Knucker
Lianne Luoris
Valeriel Ravenwood
Kobayashi Daisuke
Pervinka Doroteja Senka
Gabriella Ophelia Milena
Zachary D. Reed
Flame Torchwood
Hikaru Tudor Patrik
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Sophie Wendaline
Deyan Serenity
Lynn Taylor
Kade Wulandari
Artemis Taylor
Lara Corvin
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Szofia Levita
Mika Virginia Brightmore
Laura Wylee
Kockadobás
Játékmester
Felaern Yhendorn
Nessie di Alsiera
Caleb Dawson
Eira Eilertsen
Wanda Dorcas Gloria
Alfons Gerard
Dananeira Waylan
Loretta Sabilo
Katherine Goldenlane
Molly Grozda
Nimhue D'Ansoryl
Ayla Madyzyn
Rory L. Milborrow-Quenell
Lorraine Betranche
Teodora Zhaklina
Gwilim Jan
Nemir Growal
Maria Thekla
Boros Dániel
Effy Siggers
Hua Xiangfeng
Cain Zephyron
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Seldrit El Perimd
Kalandmester
Nicolas Demerest
Hamon Joulice-Melange
Andrea Tabassum
Marisela Penthesilea
Lina Wierro
Sarah Lairs
Emily Kyra Beawer
Cirelin de Sovalon
81 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:04 pm

- Én is, épp ezért kedvelem annyira. A napjaim nagy részét ezen a héten is ott töltöttem, olyan jó! Nyugodt, alig van kint ember, de van hogy teljesen üres. * mondja, átlépve a vidámpark kijáratát. * -Elég sok mindent. Futni, Nellondban lófrálni, zenét hallgatni, meg gitározni. *  elmosolyodik, mennyire hozzábújik a nő. Magához szorítja most is, miközben arra gondol, mekkora mázlista. Még alig ismeri, de már szereti azt, akivel így összehozta a sors.*
~Emlékszem, menyire magányos voltam. Emlékszem, mennyire rosszul éreztem magam, mert nem volt senki, aki megértene. Mindenkit elüldöztem és elüldözök magamtól, Őt kivéve, mert szeretem.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:43 pm

-Nyugi semmi bajom. De tényleg. *mosolygok ahogy a vidámpark kapuja felé vesszük az irányt. *- Szeretem a tengerpartokat, mert ott nyugodtan tudok gondolkodni. *Mondom és végre kijutunk a tömegből. Nem bírom ezt a rengeteg embert. *- Amúgy te mit szeretsz csinálni? *kérdezem ahogy nyugott helyre értünk. Még mindíg hozzá bújva sétálok mellette.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:27 pm

-Akkor elviszlek! Amúgy is sokan vagyunk már, a tengerpartra meg nem járnak ki ennyien, úgy sem, hogy jó idő van. * mondja megkönnyebbülten. * -Mostanság oda is járok le. Klassz, hogy csak a tenger morajlását hallod, meg néha egy-egy sirályt! *lelkendezik, amikor is majdnem elsodorják a szerelmét. Gyengéden utánakap, de megfogni nem tudja. Még szerencse, hogy Neki hosszú körmei ujjai vannak, így bele tud kapaszkodni a férfi karjába, mielőtt eltűnne a szeme elől.*
-Nincs probléma, remélem egyben vagy! *néz le rá, majd le is porolja és együtt kisétálnak a tömegből.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:17 pm

*Mosolyogva bólintok mikor megkérdezi hogy szeretnék- e a tengerpartra menni. *- Igen. Már rég jártam tengerparton. *mondom ahogy elkezdtünk kikeveredni a tömegből. *~Remélem ott nem lesznek ennyien. ~*gondolkodom mikor véletlenül majdnem elsodortak. Szerencsére jók a reflexeim és időben megkapaszkodok szerelmem karjában. *- Bocsi. Remélem nem karmoltalak meg. Csak kicsit ügyetlen vagyok. *mosolygok ahogy átkarolom hogy minnél közelebb legyek hozzá. Biztonságban érzem magam mellette.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:06 pm

-Oh, azt kóstoltam már! Nem csodálom, nagyon finom! Szerencsések a franciák. * vigyorodik el előtekintve, majd felkapja a fejét, amikor a tengerpartól kérdezik. * -Igen van, Nellond külső negyedében. Oda szeretnél menni? Megmutassam? *érdeklődi kíváncsian, miközben elsétálnak néhány újjab játék mellett Na igen, nincs is szebb dolog a meleg homoknál a talpad alatt, a hűs tengeri víznél és az üde szellőnél, ami néha végigfúj -mindezt egy olyan ember társaságában, akibe szerelmes vagy.*
~Szerelmes... Milyen rég nem voltam már az!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:49 pm

-Jó izlésed van. *Mondom mosolyogva. *- Én is a vörösbort kedvelem főleg a Francia Côtes du Rhône vidékéről származót. *mosolygom és már tudom mit fogok adni neki a következő randin. *~Még jó hogy saját borászatom van. Borból nincs hiány.~* Mosolyodom el sokadjára a mai nap. Tényleg elveszi az ember eszét a szerelem. Ahogy sétálunk fel rémlik bennem egy régi emlék. *-Van a közelben tengerpart?*kérdezem kíváncsian és felnézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:35 pm

-No nem baj! Maradjunk csak annyiban, hogy sétálunk, és ha felkelti az érdeklődésed valami, szólsz, majd odamegyünk! * ajánlja fel, vigyorogva. * -Nincs miért zavarban lenned, főleg nem ilyen apróságok miatt. * jegyzi meg, mikor észreveszi hogy 'Lis közben a tarkóját dörzsöli. * -Egyébként igen, leginkább a vöröset. Egészséges és a nagyobb, márkás boroknak kivételesen jó, selymes ízük van. * gondolkodik el. * -Na és neked?
~Minden olyan jó, amikor velem van! Úgy érzem, régi önmagam tudnék lenni, pedig hát... azt úgy érzem, szinte lehetetlen már. A múltam miatt.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:26 pm

*Kicsit elgondolkodom, és szétnézek. *-Szerintem induljunk el valamerre. * mondom. *-Be kell valjam most vagyok először vidámparkban. * vakarom a tarkóm és kicsit pirulok. *~Mi van velem. Tényleg nagyon elszédített.~*Gondolkodom és rámosolygok. Sétálgatunk és nem bírom letörölni a mosolyom. *- Stev, mond csak. Szereted a borokat? *kérdezem kíváncsian. Próbálok finoman íváncsiskodni. Olyan témákat keresek amik remélem nem érintik majd rosszul.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:14 pm

*Észre sem venné, hogy mindjárt vége van, akkor figyel fel igazán, mikor Elisabeth szóvá teszi.*
-Igen én is. * húzza a száját. A kabinjuk egyre lejjebb és lejjebb ereszkedik, az emberek már szállnak kifelé, hogy átadják a helyüket másoknak. Sajnálja, mert itt érzi a legjobban magát, itt lehetnek igazán kettesben, de nem baj, mert legalább sok helyre elmehetnek még. Az ő kabinjuk áll meg utoljára. Előreengedi kedvesét, csak utána lép ki ő is. * -Most dönts te! *feleli kedvesen.*
~Végre igazán jól érzem magam vele és a száma is meg van! Majd tudunk csevegni telefonon.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:00 pm

*Csak mosolygok a magyarázatán. *- Ilyen is van. *mondom és észre veszem hogy mindjárt vége a körnek. *-Kár hogy mindjárt le kell szálni. *mondom és hozzá bújok. Olyan nyugalmat áraszt hogy képesvagyok minden bajom elfelejteni. *- Innen hova szeretnél menni? *kérdezem mikor ki kell szállni a kabinból. Nem tudtam mit szeretne így kíváncsian várom hogy mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 2:50 pm

*Vigyora kiszélesedik. Egyelőre nem akarja elmondani a kis titkát, elvégre meg is ígérte.*  ~Jobb is, ha az érdekesebb dolgokat csak később tudja meg. Különben is, addig el tudom mivel szórakoztatni! Úgy látom a gyorsírás is meglepte. Nos igen, aki alapból gyors, annak minden könnybb néhány fokkal, nem igaz? ~ *gondolja magában jókedvűen.*
-Áh, semmiség volt! * kacag fel felszabadultan. * -Csupán gyorsan tudok írni. Nem kellett sok idő, mire megtanultam. Ami meg téged illet, nem hinném. * mondja ki őszintén. * -Egyszerűen csak... te is másképp kezeled a telót, a többi ember, és én is, ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 2:40 pm

*Döbbenten nézem ahogy nyomkodja a telefonom és alig egy perc múlva visszaadja. *- Ez gyors volt. *mondom meglepetten majd elmosolyodom mikor meglátom a számát. *- Kész is vagy? *kérdezem kíváncsian. Jóval gyorsabban kezeli a telefont mint én. *- A mai fiatalok miket nem tudnak. *mondom mosolyogva.*-Úgy látszik én leragadtam a monológ korszakban. *teszem hozzá és megint a vállának dőlök.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 2:29 pm

-Az bizony nem jó! * komolyodik el. Elég szívtelennek gondolja a fickót. Megölni egy nőt?! Megölni Elisat?! Előbb halna meg ő elébb, minthogy a kedvesének baja essen, az a hülye meg még azt tette volna el láb alól, aki teljes szívéből szerette. Reméli a pszichiátrián végezte és nyugtatókkal tömködi tele nap, mint nap, vagy már nem is él. Mire előkapja a mobilját, kikapja a kezéből és beleírja a számát, továbbá kilesi a lányét, majd visszaadja neki. Mindezt egy perc alatt.*
-Köszi, már meg is van! *nevet fel, miközben tovább megy az óriáskerék. Lassan tesz meg egy újabb kört.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 2:11 pm

-Nem is gondolnád milyen vakmerő vagyok. *mondom halkan nevetve. Élvezem hogy magához ölel és a hajamat piszkálja. Kicsit elkomorulok mikor megemlíti hogy kik lehettek aki bántottak. *- Tudod volt idő amikor elég naiv voltam és azt hittem az a férfi szeret engem de csak kihasznált és majdnem megölt. *sóhajtok de azonnal elfeletetti velem ahogy átölel és megcsókol. Kicsit meglepődök a kérdésén. *- Igen van mobilom. *mondom és előhalászom a kis fekete készüléket. Kiveszi a kezemből és pötyögni kezd rajta. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:57 pm

-Milyen kis vakmerő valaki! *csóválja a fejét vigyorogva, de aztán elneveti magát. Viszonozza az aprócska csókot, majd magához szorítja őt, miközben a tájat fürkészi. Az óriáskerék megáll, miközben Steven a nő hajával szórakozik, majd megsimogatja a fejét.*
-Örülök, hogy nem félsz. Tényleg nem tudom kik voltak arra képesek, hogy a lelkedbe tapossanak, de már nem is lényeges, hisz most nyugalom van. Ez a nap csak a miénk és van egy olyan érzésem, hogy a többi is az lesz. Van mobilod? *kérdezi kíváncsian.*
~Milyen jó vele lenni!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:44 pm

-Ne szabadkozz. Nincs semmi baj. *mosolygok rá és megérintem az arcát. *-Igen nagyon jól érzem magam. *mosolygok rá. Tényleg jól érzem magam mellette. *- Nem. Már nem félek.*mondom és egy apró csókot adok a szájára. Azért halványan elpirulok saját vakmerőségemen. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:34 pm

-Épp idejében! *vigyorodik el. Az óriáskerék megáll, az emberek kiszállnak és újak foglalják el a kabinokat, köztük ők. Kényelmesen helyet foglal Elisaval, miközben magához öleli. Hátradől, fehjt a kabin falának támasztja. Eléggé elgondolkodik, csak az Ő szavai hozzák vissza a földre.*
-Mi? Ja, semmin, csak a múltamon merengtem, ne haragudj!. * szabadkozik, miközben halvány mosoly ül ki arcára. * -Mellesleg jól érzed magad? Már kevésbé félsz?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:30 pm

*Felnéz az órjáskerékre majd Steve-re. *-Igen mehetünk.*mosolygok rá majd mikor megáll a kör elfoglalunk egy kabint. Odabent leülünk és azonnal a vállának dőlök. Régen sose volt alkalmam ilyen nyugodtan tölteni az időmet. Annyira kellemes hogy átölel és én a karjai közt lehetek. *- Mi a baj? Látom hogy valami zavar. *nézek a szemébe és kíváncsian fürkészem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:17 pm

Végül semmit nem mond, csak együtt sétál a nővel. Az óriáskeréknél áll meg. Kíváncsian néz fel rá, majd a mellette álló sötét hercegnőre.*
-Van kedved felülni erre? * mutat rá, miközben még tart a kör. Az óriáskerék még megy, de szerencsére lassan, így Elisanak van ideje dönteni. Ha felülnek, Steven garantálja hogy nem felejti el ezt a napot, jó értelemben. De ha nemet mondana, akkor sincs baj. Szórakozni jöttek és száz meg százféle módon lehet még, mert itt minden van, a jóssátraktól kezdve az az artistákig.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 12:38 pm

*Csendben sétálunk ami nagyon kellemes. Életemben nem éreztem ilyen jól magam. Mikor felpillantok rá látom nagyon elgondolkodik. Mosolyogva figyelem komoly arcát. *~ Vajon min gondolkodhat? Neki még ez a komolyság is jól áll.~* gondolkodom mosolyogva ahogy szemem sarkából figyelem. Egyszer csak az órjáskeréknél megáll, és rám mosolyog.*- Mi az? *kérdezek rá kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 12:28 pm

-Ez a pillanat nekem is! *ért egyet, miközben tovább sétálnak. Csend öleli körül őket, akár egy kellemes, meleg sál télen, ami megvédi a hidegtől. Ez esetben Elisa az, aki mindig ott van vele, és őt nem a téli hidegtől, hanem a zord magánytól óvja meg, amiért hálás. Van egy lelki társa, egy szerelme, akivel megtalálta az összhangot. A csend egyáltalán nem kínos, inkább megnyugtató. Nem zavarja, ahogy az sem hogy semmit nem tud mondani, de biztos hogy Ő beszélgetne, ezért lázasan agyalni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 12:17 pm

//olvad ismét//
*Kicsit elvörösödöm mikor kisöpöri az arcomba hullot tincset. Jól esik amit mond. Rég vártam rá, és végre megtaláltam.*- Köszönöm Steven. Sokat jelent ez nekem. *mosolygok rá és tovább sétálunk. Csöndben haladunk mert nem tudok mit mondani. Csak átkaroljuk egymást és figyeljük a látogatók forgatagát.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:24 am

*Nem érdekli, mások mit gondolnak róluk. Elhaladnak egy páran mellettük, meg-megbámulva őket, majd visszanéznek előre, miközben elvigyorodnak, a fejüket csóválva. Mintha csak azért tennék, mert rajtuk szórakoznak, de nem foglalkozik velük. Neki csak az a fontos, hogy itt lehet a szerelmével, szabadon. A mai nap csak az övéké és az az azután következők is.
Kedvesen Elisa álla alá nyúl és újra megcsókolja, majd a szemeibe néz.*
-Igen, továbbra is így gondolom. Nagyon szeretlek és nem tudom kik vagy miért gázoltak át rajtad, de ennek vége! Már nincs mitől tartanod! *suttogja, kiseperve egy kósza tincset arcából*
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:11 am

//olvad//
*Érzem ahogy a hátamat simogatja, majd mikor felnézek rá mélyen a szemembe néz és megcsókol. Először nagyon meglepődök, majd átadom magam az érzésnek és lehunyom a szemem, és nyakaköré fonom a karjaimat. Érzem ahogy szorosabban von magához. *~A szívem majd ki ugrik. A végén valaki más is meghallja.~*gondolkodom és nem érdekel hogy többen minket figyelnek. Nézzenek csak nem érdekel. Most csak Ő létezik számomra. És teszek rá hogy mások mit gondolnak. Mikor megszakítjuk a csókot kicsit zihálva döntöm homlokom mellkasának. *- Azt mondtad szeretsz. Igaz? *nézek mélyen kék szemeibe. *- Tudod kicsit félek. Mert eddig csak átgázoltak rajtam és kihasználtak. És ezt nem szeretném újra átélni.*mondom és lesütöm a szemem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark 6vx6

Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:41 pm

*A hátát simogatja, miközben öleli. Nem eresztené el többé, de Elisanak is van otthona és neki is. Nem lehetnek mindig együtt, de ez sem akadály. Meg lehet oldani hogy sűrűn találkozzanak, főleg hogy fiatalok. Kicsivel több idejük van magukra foglalkozni, egyébként sem függenek már senkitől és semmitől. Mélyen a szemeibe néz, majd behunyja, és szerelmét egy csókkal lepi meg.*
~Imádom a jelen helyzetet! Azt kívánom, bár örökké tartana! Hiába vagyok gonosz állat, még nekem is vannak alapvető vágyaim, kívánságaim, ez pedig közéjük tartozik. A mai nap az első számú a listámon.~
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palentum vidámpark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Palentum vidámpark
Vissza az elejére 
1 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: