Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Palentum vidámpark - Page 2 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 2 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Palentum vidámpark

Go down 
+77
Kádár Enikő
Diana Lunitech
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Percy Blackbourne - archí
Sasha Lupinien
Sidonia Gisa
Scott Masters
Avanel Turcantil
Mystric Varas
Bridget Wild
Isolda Mahla Tyrphosie
Noah Karl Pavel
Adanna Kinsley
Samuel J. Colwell
Ariadne Helena Krausheim
Alise Ellwood
Logan Knucker
Lianne Luoris
Valeriel Ravenwood
Kobayashi Daisuke
Pervinka Doroteja Senka
Gabriella Ophelia Milena
Zachary D. Reed
Flame Torchwood
Hikaru Tudor Patrik
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Sophie Wendaline
Deyan Serenity
Lynn Taylor
Kade Wulandari
Artemis Taylor
Lara Corvin
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Szofia Levita
Mika Virginia Brightmore
Laura Wylee
Kockadobás
Játékmester
Felaern Yhendorn
Nessie di Alsiera
Caleb Dawson
Eira Eilertsen
Wanda Dorcas Gloria
Alfons Gerard
Dananeira Waylan
Loretta Sabilo
Katherine Goldenlane
Molly Grozda
Nimhue D'Ansoryl
Ayla Madyzyn
Rory L. Milborrow-Quenell
Lorraine Betranche
Teodora Zhaklina
Gwilim Jan
Nemir Growal
Maria Thekla
Boros Dániel
Effy Siggers
Hua Xiangfeng
Cain Zephyron
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Seldrit El Perimd
Kalandmester
Nicolas Demerest
Hamon Joulice-Melange
Andrea Tabassum
Marisela Penthesilea
Lina Wierro
Sarah Lairs
Emily Kyra Beawer
Cirelin de Sovalon
81 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 5:08 pm

First topic message reminder :

A szórakozó negyed talán egyik afféle kivétele, ám a vidámpark maga a szórakozást szolgálja, ám mégis ez a vidámpark kétarcú helyszín. Napközben egészen olyan, mint egy hagyományos vidámpark, akad itt óriáskerék, dodzsem, céllövöldék, és megannyi játék, amikre fel lehet ülni. A belépő nem méreg drága, egy napra fizetendő és minden játékra használatot biztosít, így megéri ide ellátogatni.
A kis utcákon vattacukor és egyéb édességes, italos standokon árulják portékáikat a kereskedők, hogy ezzel is feldobják az itt töltött időt. Időnként egy-egy mutatványos is feltűnik a színen, hogy szórakoztassák, vagy becsábítsák egy sátorba a nézelődőket. Akadnak ugyanis jóssátrak, és hasonló alkalmatosságok is, az artisták, tűzfújók pedig ezeket hirdetik. A zene szinte folyamatosan szól, ha pont úgy helyezkedsz, akkor összemosódik az alapzaj és a többféle játékoktól érkező különböző dallam. Pörgés és nyüzsgés, ez jellemzi elsősorban a vidámparkot, ami Nellond egyik talán legfelkapottabb helye.
Ám, amikor lemegy a nap a vidámpark külseje is megváltozni látszik. Bekapcsolnak az éjszakai fények, melyek a szobrokra, kiállított tárgyakra különös fényt vetnek. Időnként mintha 1-1 bohóc arca életre kelne, ha jobban megszemléled. De ez is csupán a játék miatt van, a szórakozást szolgálja...legalábbis ha minden igaz.
Este 7 után nyit csupán ki a Szellemkastély, mely a vidámpark hátsóbb területeit foglalja el. A sötétbe burkolózott kastélyt szinte mindig enyhe köd veszi körül, még napsütéses délelőttökön is, ha épp az óriáskerékről tekintesz el arra. Odabent szembenézhetsz a félelmeiddel, ám bajod nem eshet, mégis nem mindenki vállalkozik rá, hogy belépjen e különös helyre. Hallani szóbeszédet arról is, hogy akadt aki másnap reggelre sem került elő, csak amikor végül a személyzet hozta ki, mert olyasmit látott, ami miatt egy sötét sarokban várta meg a reggelt, és nem mert tovább haladni. Túlzottan fiatalokat nem is engednek be, csak aki maga vállalja a kockázatot, hogy riadalma túl mélyre nyúl lelkében. Akik már egyszer megjárták a Szellemkastélyt, még ők is csak ritkán merészkednek vissza, és nem igazán tudják szavakba önteni, hogy pontosan mit is tapasztaltak odabent, vagy csak nem akarják vissza idézni a képeket? Nem tudni...egy biztos, ha bátor vagy, akkor inkább próbáld ki magad!


A vidámparkot este 10 után is látogathatják a diákok. A bejáratnál van egy kimondottan a Nezabaros diákok számára kihelyezett lilás térkapu, mely két irányú, és az iskola Udvarára nyílik, épp a bejárati ajtó mellé, ahol szintén található egy ilyen térkapu. Természetesen a térkapun csak személyiség lenyomat alapján Nezabaros diákok, tanárok és személyzet léphet rá, így illetéktelen személy ezen keresztül nem juthat be az iskolába.

írta Cirelin de Sovalon

Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:31 pm

-Igen majd egyszer. *válaszolom mindkét feltevésre. Boldog vagyok mellette. *- Én is nagyon szeretlek. * válaszolom ahogy hozzá bújok. *~Érte még a Fekete angyallal is szembe szálnék. De szerencsére már a magam ura vagyok és azt tehetek amit akarok. És én vele akarok lenni. ~*gondolkodom és fölnézek rá de nem távolodok el tőle.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 2 6vx6

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:22 pm

-Hm, de egyszer még kitapasztalom! - nevettem fel jókedvűen, majd a szemeibe néztem. -Hát rendben, talán így is lesz a legjobb! Jó, ha az érdekesebb dolgokat velem kapcsolatban csak később tudod meg! * mondja elgondolkodva, majd átöleli őt, állát pedig a fejére helyezi * -Szeretlek. *suttogja bele dús hajába. Igen, tényleg szereti és fontos számára. Nem akarja elveszíteni, soha. Nem bírja elviselni a gondolatot hogyha eltűnne mellőle az, akit teljes szívéből szeret.*
~Azt hiszem, előbb futnék neki egy karónak, minthogy elveszítsem!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:14 pm

-Nem is tudod mien rossz vagyok. *mosolygok sunyin és rákacsintok. *- Elvégre én vagyok az Árny macska. *teszem hozzá ahogy sétálunk. Megállok és ezzel megállítom őt is. Azt mondja hogy mesél ha szeretném. Megérintem az arcát hogy rámfigyeljen. *- Nem muszály. Van időnk. Nem kell mindent azonnal elmondanod. Hisz ráérünk. *mosolygok rá. Tényleg szeretem különben nem meséltem volna magamról. Hisz ez veszélyes is lehet rámnézve.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 2 6vx6

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 11:03 pm

-Igen, mert te más vagy. Te nem vagy jó és remekül kiegészítesz. * mondja kicsit elpirulva, majd végighallgatja a történtet. Kicsit belenevet, az hogy katolikus árvaházban élt, kicsit humoros a számára, de hamar megembereli magát. * -Értem. Ez igazán érdekes és szép történet. Sőt, izgalom is van benne! Az enyém már más, de ha gondolod, elmesélem. * pillantottam le rá, miközben elsétáltunk a dodzsem, meg még néhány játék előtt. Ha mást nem is teszünk, max kigúnyolunk együtt néhány szerencsétlent.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:54 pm

- Velem még is törődsz. *nézekrá mosolyogva. *- Na jó mesélhetek. *sóhajtok egy kicsit. Neki merek mesélni magamról.*- Mint mondtam New York-i vagyok. Egy katolikus árvaházban éltem úgy 11 éves koromig, mikor is úgy döntöttem meglógok. *kezdtem a mesét. Kicsit elnevette magát. Gondolom a katolikus cucc a vicces. *- Ne nevess! Borzalmas hely volt. *Mondom kicsit durcásan. *- Onantól utca kölyökként éltem még nem egy nő házába betörtem. Azt hittem hogy ez is egy egyszerű meló lesz. *mondtam és kicsit elhúzom a szám. *- Elkapott és kiderült hogy ő a Feketeangyal. Ő volt aki kiképzett. És eljutottam a munkámhoz. Innentől a leghatalmasabb bűnözők embere lettem. *tettem hozzá. *- Jellemre hasonló vagyok mint te. Keveset érintkezek emberekkel.*mondtam.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 2 6vx6

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:40 pm

-Elég nagy kár, hisz egy ilyen szép hölgy nem ezt érdemelné! * mosolyog le rá, majd megpuszilja a feje búbját. Végül belépnek a vidámpark területére. Nm tudja merre, csak egy irányba mutat. * -Induljunk el arra! * mondja, miután fizetett a belépésért. * -Egyébként jobb ha tudod, hogy olyan ember vagyok, akit senki és semmi nem érdekel túlzottan, de te fontos vagy nekem. * szólal fel, kis időnyi csönd után. *-Te milyen jellem vagy? mesélsz még egy picit magadról?
~Remekül érzem magam!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:30 pm

*A levegőm is elakad a hallottaktól. Nem tudom elhinni amit mond. *~ Ő tényleg más. Már is figyelrám ahelyett hogy csak átgázolna rajtam. ~*mosolyogva nézek fel jégkék szemeibe. *-Én is szeretlek. *mondom halkan.*- Tudod ezt még sose monták nekem. *teszem hozzá de nem tudom letörölni mosolyomat. Annyira boldog vagyok. Újra elindulunk a vidámpark felé és most be is értünk. *- Merre? *Kérdezem ahogy felnézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 2 6vx6

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:20 pm

-Én is veled. Tudod, sok közös pontunk is van. Mindketten a sötét oldalt támogatjuk, nem szeretjük a túl sok embert és szeretjük az éjszakákat. Szerintem is mindent elfed, elsősorban azért olyan jó. Másrészt tényleg nyugodt. * néz az égre, majd le rá. Meglepi az ölelés, de aztán ösztönösen cselekszik. Ahelyett, hogy ellökné magától, viszonozza, mert jól esik neki.*
-Az a helyzet, hogy már én sem. * vallja be ott a vidámpark bejárata előtt állva, majd lenéz, egyeneset a szemeibe, komoly tekintettel. * -Mert szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 10:12 pm

*Mosolyogva halgatom a beszámolóját. *- Nekem is jobban tetszik az éjszakai élet. A sötétség sokmindent elfed. *mondom és felpillantok rá. *- A nappalaim jórészét a New York-i házamban töltöttem. Soha senkit nem engedtem igazán közel magamhoz de te más vagy. Veled jólérzem magam. * mondom a vidámpark bejárata előtt. Kicsit félve ölelem át mert nem tudom hogyan fogja érinteni. Fejemet mellkasára hajtom és szorosan megölelem. *- Tudom lehet hogy gyors a tempónk de nem, tudok megájt parancsolni a szívemnek. *mondom és sejtem hogy totál idiótának néz. És félek hogy most elrontottam mindent.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 2:35 pm

-Azt hiszem igazad lehet. Ami meg a harcokat illeti, csak most jöttem rá igazán hogy te aztán nagyon szívós vagy. *nevet fel mellette, miközben elhagyják a vidámparkot. Jó programmal indítottak, mégis bukás lett a vége. Igaz, végül senkinek sem esett baja, még a férfi is két lábon távozott, de akkor is. Háta mögé teszi vékony kezeit és összekulcsolja azokat, miközben fejét leszegve tartja. Kicsit még mindig szomorú emiatt az egész miatt, rendesen megviselte minden. Félelmetes úgy állni, hogy nem tudsz semmit tenni, csak figyeled a történéseket, miközben lassú biztossággal mész veszélyek felé. Ha a dolgok komolyabbak, Haku már biztosan nem él. Ezzel a tudattal fog lefeküdni éjszaka, feltéve hogy le tud. Olyan hatást gyakorolt rá az eset, hogy a lelke is megremeg és spontán gyomorgörcse lesz, ahogy rágondol. Kisebb beszélgetésbe kezd Sophieval, ami kicsit javít a kedvén, de semmi más nem fogja boldogabbá tenni jelen helyzetben, mint egy jó kis pihenés.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 2:10 pm

-Nem buktál el. Csak erre még nem voltál felkészülve. Nekem pedig, nincs bajom. Megszoktam a sérüléseket. Nem kell félteni.* magyarázza és tovább. *~Nagy szerencsénk volt hogy Feng Hu csak tesztelt engem. Ha komolyan gondolja akkor már nem élnénk. Ami a legjobban megrémített, az a tekintette. Mint a ragadozó aki megtalálta a prédáját. Chang fivérem remélem minden rendben oda haza.~*elmélkedik és észre sem veszi, hogy majdnem visszaértek a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:53 pm

*Kíváncsian hallgatja, majd megáll annyi időre, míg a lány meghajol. Amikor féltérdre ereszkedik, egy rövid időre ismét megijed, de örül, amikor látja felállni és tovább folytathatják utukat, vissza az iskolába. Lassú, bicegő léptekkel sétál barátnője mellett és úgy látja ő is, hogy nehogy lehagyja Hakut. Ez igazán rendes tőle, ahogy az is hogy segített neki a bajban. Nagyot sóhajt.* ~Ha ezt Felicitynek elújságolom, tátva marad a szája. El sem hinné, milyen ilyet élesben átélni, amíg kis beszámolót nem tartok neki valamelyik nap.~ *gondolja száj húzva, immár az utat kémlelve. Az óriáskereket maguk mögött hagyják, a dodzsem-pálya előtt mennek el épp. A tömeg is oszolni kezd, és a játék is tovább megy, mintha mi sem történt volna, pedig mi tudjuk, hogyan is vannak a dolgok.*
-Azért neked sem ártana megnézetned egy orvossal, nehogy tényleg baj legyen. A lábammal meg nem lesz gond, csak megütöttem a bokámat egy kicsikét. Valóban az lesz a legjobb, ha lepihenek és akkor rendbe jön. És azt hiszem egy extra edzésem is meg volt, amit sikeresen elbuktam. *grimaszol, maga elé meredve. Ennél rosszabbat már komolyan el sem tud képzelni.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:43 pm

-Nyugi, max egy, két bordám repedt meg. Amúgy ha meg akart volna ölni már megtette volna. Ezeket a harcosokat, a vadászat élteti. Nem állnak le, még ki nem élték a vérszomjukat. De gyenlőre nyugtunk lesz tőle.*magyarázza de féltérdre ereszkedik. Nehezen veszi a levegőt, de összeszedi magát és felkel.*- Menjünk, jobb lesz ha ellátják a lábad.*Teszi hozzá, és elindulnak vissza az iskolába. Mikor visszanézett, a válla felett látta hogy a férfi felemeli a kezeit. Jobb öklét, a bal tenyerébe helyezte és meghajolt. A tiszteletét fejezte ki a lány iránt. Sophie is ugyan ezt tette majd a férfi eltűnt.*-Menjünk vissza, pihenned kell. Nekem meg üzenetett, kell küldenem.*mondja és folytatják az utat.*~Hao ezt még megbánod. Erre megesküszöm.*dühöng magában Soph'.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:25 pm

-Ömm.. Menni fog, köszönöm! * mosolyog rá nagy nehezen, aztán feláll. Kicsit fáj a bokája, és meg van ijedve, más baja szerencséjére tényleg nem esett. Azért rémesen kínos, hogy csaknem olyan, mint egy kislány, pedig már ő is tudja rég, hogy nem az. Szó szerint lankadt a figyelme, ezért kaphatta el a férfi. Semmi másért nem, csak emiatt. Hagyta magát és másnak kellett rohannia hogy kimentsék fogságából, most pedig itt van, szilárd talajon és fájlalná a bokáját, mint egy gyerek. Bátran helyez súlyt lábára, bár csak a jobbikra, amelyiket megütötte, kicsit pihenteti. Átveszi a pálcát egy hálás pillantás kíséretében. * -Köszönök mindent. * szólal meg újra ezúttal nyugodtabban, de a szíve még most is zakatol. Szinte hall minden egyes ütemet. Ta-dam, ta-dam, ta-dam. Így verdes, olyan gyors tempóban hogy olyan, mintha csak ki akarna ugrani a helyéről. * -Mondanám hogy menjünk edzeni, de nem hinném hogy bármelyikünknek is lenne ma hozzá kedve. * néz barátnőjére. * -Egyébként nem sérültél meg? Nem bántott nagyon az a fickó, ugye?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 pm

*Sophie és a férfi tovább folytatták a harcot. A lánynak ismerős a harc stílusa. Minden egyes ütésnél próbálja megszerezni a lány pálcáját. Kénytelen volt az egyik tőrét használni, hogy esélye legyen.*~Tudom már ki ő. A bátyám küldte. De nem kapja meg az örömöt hogy megöljön. Akkor inkább...*nem fejezi be a gondolat menetét, mert sikerült megsebesíteni, ellenfelét. Megszerzi Haku páláját. A kabin széléhez sétált és a férfi felé fordult.*- Feng Hu Lung! A vadásztigrisek vezére. Üzenem a fivéremnek, Hao Lee-nek a Főnix osztag vezetőjének. Ne legyen gyáva, hamarosan hazatérek, és küzdjön meg velem.*mondta majd elkezdett hátra dőlni. Megfordult a levegőben majd megkapaszkodott zuhanás közben. Ügyességét kihasználva hamar le ért a földre.*-Haku jól vagy? Jobb ha megyünk. Tudsz járni vagy segítsek?*kérdezte és visszaadta a pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:50 pm

*Egy ideig habozik, de aztán elkezd lemászni. Nem tud olyan profin ahogy barátnője csinálhatta, viszont nem is igazán foglalkoztatja a dolog ezen része. A gondolatai most csak megmentője körül járnak, hiszen egyértelműen veszélyben van. Haku már nincs, inkább akkor volt, amikor az a goromba fráter csakúgy elragadta őt és felvonszolta idáig. Lassan, de biztosan halad, amikor a szeme sarkából mozgást lát. Rögtön felkapja a fejét, mert majdnem lezuhant. A férfi miatt majdnem lezuhant az, aki csaknem annyira közel áll már hozzá, mint maga Felicity, a szőke lány az Alliodonosok közül.*
-Sophie! *kiált fel rémültem, de látja, hogy ő nem hagyja magát. Megszeppenve nézi még őt egy darabig, majd tovább mászik. Az utolsó pár méternél azonban megcsúszik és a kis ügyetlensége miatt meg is üti a bokáját, de már komolyabb baja nem esik. El sem hiszi, mi történt vele nemrég és mi van most. Az események csak most pörögtek fent igazán, és már nem azért kell imádkoznia hogy megmeneküljön maga, hanem azért hogy a harc végre lezáruljon és senki se sérüljön meg. A tömeg máris meg nőtt. Néhány elhaladó ember is figyeli az eseményeket, de hamar tovább is állnak, azonban még mindig vannak, akik az óriáskeréknél tanyáznak leginkább.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:40 pm

-Haku menj le! Visszaszerzem a pálcád, de nem vagy kész hngy kiálj, egy nemaharcossal. Azonnal megölne.*magyarázza és a tömegre pillant. Ideges vicsorral kezd el újra mászni.*-Menj le. Lent találkozunk.*mondja és elindult, de a férfi hamarabb ott termett. Nem tudta kivédeni az ütést és majdnem lezuhant de megkapaszkodott és egy kabin tetejére, ahol megtudta védeni magát.*-Most figyelmeztetlek, nem hagyom, hogy bántsd a barátomat.*fenyegeti meg a férfit.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:23 pm

*Kicsit megkönnyebbül, amikor megpillantja barátnője arcát. Meggyötört arccal néz rá, aztán érez egy lökést, és azt hogy egy pillanatra zuhan, de tényleg csak egy pillanatra. Szerencséje van hogy Sophie utána mászott. Nem is tudja hogy tudta megcsinálni, de most nem ezzel törődik. Felsóhajt, aztán a lány kezeinek vezetésével biztonságos helyre érkezik, egyenesen az óriáskerék vázának egy részére. Tudja, hogy ő mire készül és makacsan áll ellent szavának. Nem akarja, hogy egyedül intézzen el egy ilyen alakot*
-Maradok segíteni! Különben is, nála van a pálcám amiért még megfojtom! *mondja hangosan, hogy tisztán értse Haku minden szavát. Kisebb tömeg gyűlik össze körülöttünk, lentről több ember tekintete is csak őket követi.* ~Ez aztán katasztrófa a javából.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:09 pm

*A kabin ajtaja kinyílik, és meghalja Haku sikolyát. Mikor felnéz látja, hogy az ajtóban vannak.*~Pont feledtem vannak. Ha jól időzítek sikerülhet.~*gondolkodik ahogy, beakasztja a lábait és fejjel lefelé lóg. Látta hogy dulakodnak odabent, és várja mi történik.*-HAKU ITT VAGYOK! NEFÉLJ ELKAPLAK.*kiabált hogy megértse, a tervét. Kinyújtotta a kezeit és várta, hogy a lány mit tesz. Nem kellet sokat várnia mert, a lány helyett, a férfi döntött, és kilökte Hakut. Sophie erősen megragadta a lány karjait és megtartotta.*- Meg vagy. Ne félj, minden rendben lesz. Kezdj el lemászni mindjárt követlek én is.*magyarázza és felnéz a kabinra.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:51 am

*A kerék zöttyen, aztán megáll. A kabinhoz lépnek mindketten, az ajtaja kinyílik, egyenes utat biztosítva a szabadba. Egyet sikít, már ahogy tud a szorításban és tágra nyílt szemekkel néz ki. Kiveri a víz, izzadni kezd és úgy érzi a szíve is mindjárt kiugrik a helyéről.* ~Miért csinálja ezt velem?! Mit akar?! Ugye-ugye nem azt amire most gondoltam? Ugye nem?~ *a férfi türelmetlenül közelebb lép a lánnyal, alig pár lépés választja el őt attól, hogy lezuhanjon. Pupillája összeszűkül az alatta lévő mélységtől. Ha eddig nem volt tériszonyos, most biztosan az lesz. EL sem hiszi ami történik vele és amit lát, minden ízében remegni kezd. Rettentő magasan vannak. Jó, olyan nagyon nem, de annyira igen hogy a fák is kisebbnek látszódnak eredeti méreteikhez képest. Egy percre lehunyja szemét, már biztosan tudja a férfi célját. Biztosan egy olyan ember, aki valójában Sophienak akarhat keresztbe tenni és erre a leggyengébb célpontot, őt ragadta el. Azért vonszolta el idáig, hogy... hogy aztán felvigye az óriáskerékre és lelökje, de előtte gondoskodjon arról hogy ne tudjon sokat tenni, legalább is mágiával semmiképp. Azért kezd imádkozni, hogy Soph' megmentse őt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:35 am

-Rohadt szemétláda.*nyögi elhalóan, mert nem kap hirtelem levegőt. Nem volt felkészülve a támadáspa. Mikor valamennyire levegőhöz jut, utánnuk ered. Az órjáskerékre szált fel a lánnyal. Mire oda ér már nincsenek kabinok. Egy újabb kör kezdődik. *~Hamarabb kel a tetejére érnem mint ők. Nincs mese. Nem hagyom hogy baja essen. És biztos vagyok benne hogy Hao keze van benne.*gondolkodik, és megindul az órjáskerék felé. Semmi sem érdekli. Elkezd felmászmi a kerék vázán. Akrobatákat megszégyenítő ügyességgel, és sebességgel halad, felfelé. Má majdnem elérte az ő kabinjukat, mikor zöttyent egyet a szerkezet, ami azt jelezte hhogy a kerék megáll.*~Ez legalább nekem kedvez. Minnél hamarabb elérem őket, annál jobbak Haku esélyei.*gondolkodik és tovább mászik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:16 am

*Ahogy a férfit eltalálja Sophie a lábával, Haku egy könnyed mozdulattal ki tud bújni a fogásból, hiszen amilyen balek a pasi, rögtön elengedni, aminek csak örülni tud. Annak viszont már kevésbé, amikor az idegen gyomron vágja szerencsétlen barátnőjét, és a tehetetlenségét kihasználva ismét felkapják a lányt, mindezt alig pár másodperc alatt. Így ideje sincs a menekülésre. Az óriáskerék felé tartanak, ami nevéhez hűen irtózatosan magas, szerinte jóval nagyobb az eddigieknél, amiken valaha is volt. Megpróbál kiszabadulni. Ide-oda dobálja magát az erős, kemény kezek szorításában,  a fogaival pedig megpróbálja megharapni az egyik ujját. Sikerül is, de rögtön egy ütést kap érte, miután fogva tartója üvöltve kitombolta fájdalmát. Épp nyílik egy kabin, ezzel új lehetőséget tárva a gonosztevő elé. Rögtön berohan áldozatával egy gond nélkül, semmivel sem törődve. Csak azzal törődik a jelek szerint, hogy valamiért ellássa prédája baját, aztán elhúzzon innét, minél gyorsabban. A további kabinokból kiszállnak az emberek és újak jönnek helyettük, aztán lassan elindul a kör.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:04 am

*Gyorsan halad, hogy utolérje őket. Nem adja fel és néhány gyors mozdulattal kikerüli a vidámpark látogatóit. Egy pillanatra megint szem elől téveszti barátnőjét majd megpillantja a férfit, azonnal rohanni kezd feléjük. Mikor elég közel kerül felugrik a levegőbe és hátba rúgja az idegent. Mindketten a földre kerülnek de végre elengedte Hakut.*- Ki vagy? És mit akarsz, ném harcos? Ki küldött?* teszi fel gyorsan a kérdéseket. Nem hajlandó elengedni. Mikor Hakura pillant hogy jól van-e, az idegen kihasználta a helyzetet, gyomronvágta a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Palentum vidámpark - Page 2 82h3


Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 10:47 am

*Örül, amikor megpillantja a Sophiet a távolból, de sajnos nem tud odamenni hozzá. A tettes tovább fut vele a teaháztól, egyenesen a vidámpark felé. A férfiról lekerül a kabátja, így végre látja is hogy mi van. Őt egy férfi vonszolja épp végig Nellond egy kis részén, de hogy mi okból, az továbbra sem esik le neki. Csak azt tudja biztosan, hogy nem lehetnek jó szándékai, és lehet, mellette konkrétan az élete van veszélyben.  Megpróbálja szemével keresni a pálcáját, hogy hová is tehette, de úgy látszik a férfi egy lépéssel előtte jár mindenben. Gonoszan belenyúl a farmerja zsebébe, aminek mélyén a pálca is van, és elrakja a sajátjába, csakhogy véletlenül se tudja használni, ha úgy adódnának a dolgok. Közben már megtettek néhány métert a bejárattól és egyenesen a vidámparki játékok egyike felé tartanak. Próbál kiszabadulni, de nem bír. Túl erős a fogása ahhoz, hogy a lány ki tudjon csavarodni, ráadásul beszélni sem tud.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 6:27 pm

*Felvonja a szemöldökét Flame mondatára, de végül a lány kijavítja magát, így hagyja elsiklani a dolgot. Végülis igen, bármennyire is nem tetszik neki, valóban olyan szinten van nyelvtanulás ügyben. Mikor az légkör kezd visszamelegedni, pedig így estére végre lehűlt valamennyire, annak határozottan nem örül, de sejti, hogy csak Flame hatása lehet már megint - látta már a lány kitöréseit egyszer, de még hozzá kell szokni.* - Eddig is együtt tanultunk, de tudod, ő nem nagyon tud nekem segíteni. *Vonja meg a vállát. Gáz, mert egyedül sehogy nem emgy, igazából még a hatéveseknek szóló könyvekben is vannak instrukciók, amiket a szülők szoktak felolvasni a gyereknek.* - Azt hiszem, kénytelen leszek belejönni. Egyelőre évek alatt sem sikerült. *Vallja be, majd újra Relcey felé pillant, aki már láthatóan eléggé álmosan pislog. Hamarosan be is sorol melléjük, és csak Rashny kezét húzogatja.* - Ideje mennünk. Jó éjt, Flame. *Köszön el, majd felkapja a gyereket, és valóban elindulnak hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palentum vidámpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Palentum vidámpark
Vissza az elejére 
2 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: