Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Kalandmester
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Palentum vidámpark - Page 37 I_vote_lcapPalentum vidámpark - Page 37 I_voting_barPalentum vidámpark - Page 37 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Palentum vidámpark

Go down 
+77
Kádár Enikő
Diana Lunitech
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Percy Blackbourne - archí
Sasha Lupinien
Sidonia Gisa
Scott Masters
Avanel Turcantil
Mystric Varas
Bridget Wild
Isolda Mahla Tyrphosie
Noah Karl Pavel
Adanna Kinsley
Samuel J. Colwell
Ariadne Helena Krausheim
Alise Ellwood
Logan Knucker
Lianne Luoris
Valeriel Ravenwood
Kobayashi Daisuke
Pervinka Doroteja Senka
Gabriella Ophelia Milena
Zachary D. Reed
Flame Torchwood
Hikaru Tudor Patrik
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Sophie Wendaline
Deyan Serenity
Lynn Taylor
Kade Wulandari
Artemis Taylor
Lara Corvin
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Szofia Levita
Mika Virginia Brightmore
Laura Wylee
Kockadobás
Játékmester
Felaern Yhendorn
Nessie di Alsiera
Caleb Dawson
Eira Eilertsen
Wanda Dorcas Gloria
Alfons Gerard
Dananeira Waylan
Loretta Sabilo
Katherine Goldenlane
Molly Grozda
Nimhue D'Ansoryl
Ayla Madyzyn
Rory L. Milborrow-Quenell
Lorraine Betranche
Teodora Zhaklina
Gwilim Jan
Nemir Growal
Maria Thekla
Boros Dániel
Effy Siggers
Hua Xiangfeng
Cain Zephyron
Alice Wantroose
Sarah Crawford
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Seldrit El Perimd
Kalandmester
Nicolas Demerest
Hamon Joulice-Melange
Andrea Tabassum
Marisela Penthesilea
Lina Wierro
Sarah Lairs
Emily Kyra Beawer
Cirelin de Sovalon
81 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Palentum vidámpark - Page 37 Illuzionista
Üzenőláda : Palentum vidámpark - Page 37 Tek506f0370868af7782228

Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 5:08 pm

First topic message reminder :

A szórakozó negyed talán egyik afféle kivétele, ám a vidámpark maga a szórakozást szolgálja, ám mégis ez a vidámpark kétarcú helyszín. Napközben egészen olyan, mint egy hagyományos vidámpark, akad itt óriáskerék, dodzsem, céllövöldék, és megannyi játék, amikre fel lehet ülni. A belépő nem méreg drága, egy napra fizetendő és minden játékra használatot biztosít, így megéri ide ellátogatni.
A kis utcákon vattacukor és egyéb édességes, italos standokon árulják portékáikat a kereskedők, hogy ezzel is feldobják az itt töltött időt. Időnként egy-egy mutatványos is feltűnik a színen, hogy szórakoztassák, vagy becsábítsák egy sátorba a nézelődőket. Akadnak ugyanis jóssátrak, és hasonló alkalmatosságok is, az artisták, tűzfújók pedig ezeket hirdetik. A zene szinte folyamatosan szól, ha pont úgy helyezkedsz, akkor összemosódik az alapzaj és a többféle játékoktól érkező különböző dallam. Pörgés és nyüzsgés, ez jellemzi elsősorban a vidámparkot, ami Nellond egyik talán legfelkapottabb helye.
Ám, amikor lemegy a nap a vidámpark külseje is megváltozni látszik. Bekapcsolnak az éjszakai fények, melyek a szobrokra, kiállított tárgyakra különös fényt vetnek. Időnként mintha 1-1 bohóc arca életre kelne, ha jobban megszemléled. De ez is csupán a játék miatt van, a szórakozást szolgálja...legalábbis ha minden igaz.
Este 7 után nyit csupán ki a Szellemkastély, mely a vidámpark hátsóbb területeit foglalja el. A sötétbe burkolózott kastélyt szinte mindig enyhe köd veszi körül, még napsütéses délelőttökön is, ha épp az óriáskerékről tekintesz el arra. Odabent szembenézhetsz a félelmeiddel, ám bajod nem eshet, mégis nem mindenki vállalkozik rá, hogy belépjen e különös helyre. Hallani szóbeszédet arról is, hogy akadt aki másnap reggelre sem került elő, csak amikor végül a személyzet hozta ki, mert olyasmit látott, ami miatt egy sötét sarokban várta meg a reggelt, és nem mert tovább haladni. Túlzottan fiatalokat nem is engednek be, csak aki maga vállalja a kockázatot, hogy riadalma túl mélyre nyúl lelkében. Akik már egyszer megjárták a Szellemkastélyt, még ők is csak ritkán merészkednek vissza, és nem igazán tudják szavakba önteni, hogy pontosan mit is tapasztaltak odabent, vagy csak nem akarják vissza idézni a képeket? Nem tudni...egy biztos, ha bátor vagy, akkor inkább próbáld ki magad!


A vidámparkot este 10 után is látogathatják a diákok. A bejáratnál van egy kimondottan a Nezabaros diákok számára kihelyezett lilás térkapu, mely két irányú, és az iskola Udvarára nyílik, épp a bejárati ajtó mellé, ahol szintén található egy ilyen térkapu. Természetesen a térkapun csak személyiség lenyomat alapján Nezabaros diákok, tanárok és személyzet léphet rá, így illetéktelen személy ezen keresztül nem juthat be az iskolába.

írta Cirelin de Sovalon

Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:28 pm

*Az ismételt megjegyzésre a nemi életről már nem pirul el, csak nevetve csóválja a fejét. Aztán a javaslatra vállat von.* - Hát jóó...de te akartad! *Ragadja karon a lányt, és indul meg vele a medencék felé.* - Hogy mit akarok tudni? Hát nemtudom. Mi történt veled mostanság? Rég láttalak, tudod. *Mondja, miközben megérkeznek és beállnak a sorba egy vízbőlki-vízbebe hullámvasútnál.* - Azt hiszem, ez már tényleg nem árthat... *Fintorog egyet. Megfűzni ugyebár nem fognak, mert az itteni részeket hőburokkal vették körbe, hogy télen is lehessen őket használni.*

//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:17 pm

- Jajjjj ugyan már... Ne legyél már ilyen.
*Kacarászik a lány Majd amikor Liliya felhúzza, hogy elegen nézik már hülyének, csak megvonja a vállát, és kacag tovább.* - Na éééés? Had nézzenek hülyének. Engem aztán nem zavar... *Vigyorog tovább, majd elindul a lány mellett valamerre.*
- Mit mondjak? Én meg vagyok mint láthatod. Nem vagyok búval szott. Sokkal inkább Faithel.
* Kuncog egyre jobban, úgy, hogy már a szeméből is csorog a könny. * - Mit szeretnél tudni rólam? * Vigyorog tovább, majd megindul a vidámpark medencés részei felé.* - Na mit szólnál egy vizes póló versenyhez a zuhanó csónaknál? * Vigyorog a lány kajánul. Kíváncsi mennyire bevállalós a lány.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 9:04 pm

*Mikor Jana elterül a padlón, Lil csak a fejét csóválja, ám hamarosan oda kerül ő is mellé... Akkor viszont már nem állja meg nevetés nélkül.* - Jóó, jó, megkeresem. De nem ígérhetek semmit. Lehet, hogy csak elcsevegünk az időjárásról. *Fintorog egyet, a lány következő mondatára viszont elég rendesen elpirul. Csak pislog párat Janára, majd elneveti magát.* - Hát...öh...*Erre bezzeg nem jut eszébe semmiféle megjegyzés. Inkább még mindig elpirulva felkel, és kezet nyújt Janának is.* - Na gyere, azt hiszem, már épp elegen néztek minket hülyének! *Tekintget körbe. Aztán ha a lány felkelt, ugyebár elindulnak valamerre ismét.* - De eleget beszéltünk rólam...mesélj, mi van veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:49 pm

-Wíííííííííííííííííííí...
* Sikít a lány amikor zuhanni kezd, majd puffan a kocsiban.*
- Óh ég... * Mondja amikor az végre megáll, és ők kikászálódnak belőle. Jana csak elnyúlik a padlón.* - Ez nagyon nagy volt... mi lesz a következő? * Kérdi nevetve, majd lerántja maga mellé Lilit.* - Na Figyelj... ez egy nagyon jó hozzáállás. így kell ezt. Ha sikerül remek, ha meg nem, akkor nem kell miatta kiakadni. Figyelj... jó nő vagy... miért ez a kiakadás. Simán találsz pasit... nehogy már azt hidd, hogy nem...
* Mondja nevetve a lány, majd felkászálódik.*
- Keresd meg Gev-et mielőbb. Hidd el.. teljesen más lesz.*Mondja nevetve, majd kacsint egyet.* - Az olaszok az ágyban is csődörök... legalábbis azt mondják... Már-már majdnem irigyellek. De csak majdnem. *Villant egy sokat mondó vigyort Liliyára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:39 pm

*Arra, miszerint vele kevés az a pasi, aki ne akarna tartós kapcsolatot, csak megforgatja a szemét. A kérdésre pedig, hogy bírja-e, csak bólint.* - Hát, igen. Reméééééééé...lem. *Sikít fel az elős szabadesés-fílingű völgynél.* - Gev...hát nem tudom...ahogy eddig ismerem... hát szóval... igen, nagyon rendes, meg bírom, csak... egyáltalán nem bi...*Ismét egy éles kanyar.* biztos, hogy ha komoly kapcsolatot akarna, ahhoz pont én kellenék neki. Szerintem nem az a fajta, akinek olyan nehéz barátnőt találnia! A mááááá...*Sikít fel, ugyanis a hullámvasút átfordul, ők kiesnek belőle, majd zuhannak, de érdekes módon mikor a kocsi alájuk ér, elég puhán érkeznek bele.* - Szóval, hogy nem tudom mennyire hűséges típus. De talán igazad van... Tudod mit? Ha összejön, összejön, ha meg...*A torkán akad a szó, ugyanis megérkeztek az utolsó zuhanáshoz, de itt a kocsi már teljes valójában eltávolodik a síntől, mert a sín itt véget ért... Aztán teljesen puhán érkeznek meg a végére, ahol Lil azonnal ki is kászálódik a kocsiból.* - Szóval...ha meg nem, akkor sincs semmi. De ha igen...hát én nem állok a dolog útjába! Majd lesz valahogy. *Vonja meg a vállát. Tényleg úgy néz ki, mint aki újjászületett. Nem szokott ilyen könnyelmű lenni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:26 pm

*Amikor a lány elmondja a történetet, hát felkacag.*
- Ez is egy mód... látod látod? Az ég sem akarja, hogy te szingli legyél. És hidd el... veled milyen normális pasi ne akarna tartós kapcsolatot?
*Kérdi ezt már komolyan. Ahogy beülnek a hullámvasútba, a lány csak villant egy vigyort Lilire.*
- Bírod? *Kérdi a hullámvasútra célozva. Majd csak ismét vissza tér a Gev-es dologhoz.* - Hát nem tudom... nekem annak a típusú srácnak tűnik, aki a családjáért él-hal. De ezt szó szeríííííííííííííííííííííííííííínit... * Mondja a lány, amikor kapásból induláskor a kis szerelvény meredeken a föld alá rohan. Amikor vissza tér normál vízszintesbe, akkor fúj egy nagyot...* - Lehet nincs igazam... de... a megérzéseim ritkán csalnak... *Mondja egy-egy emelkedő, és zuhanó rész között. * - Egy próbát... megérne. Ha meg nem jön össze, akkor legalább.... tudod. *Kiabál a másik lánynak maga mellett a zajtól.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:09 pm

- Igen, azt hiszem te vagy a leggonoszabb személy, akit ismerek. *Csóválja a fejét tettetett komolysággal.* - Amúgy, honnan tudod, hogy azt gondolta? *Neki nem igazán rémlett a dolog, hogy találkozott volna Yan Janával. A Chrissel való konfliktusukra igen, de arra nem, hogy Jana személyesen találkozott volna vele.* Meglehet, hogy nagyon félreismertétek egymást, nemde? *Sóhajt, majd a Geves dologra való reakciót figyeli.* - Hát, tudod, igazából az volt, hogy bementünk a szellemkastélyba, és valami hülye poén folytán egy illúzióba zártak engem, ahonnan úgy tűnik csak úgy tudott Gev kihozni, hogy megcsókolt. Eddig nem is probléma, de miután felébredtem, már nem lett volna feltétlenül..szükséges a dolog. *Csóválja meg a fejét fintorogva.* - Igen, nekem is..szimpatikus, csak hát...nem tudom, hogy összejönne-e. Tudod, ő...nem tudom, hogy mennyire szeretne komoly kapcsolatot, én meg nem vagyok..olyan. *Nyomja meg az utolsó szót. Arra, hogy Jana rögtön a szakítás után összejött Faithel, nem szól semmit, de kicsit megnyugtatja a dolog. Elvégre... egy óra és egy hét között sok a különbség. Aztán eközben ugye beülnek a hullámvasútba...ami el is indul velük. Egyenesen be egy sötét barlangba, minden esetre elég gyorsan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 8:00 pm

*Amikor a lány elmondja amit elmond, biccent.*
- Értelek. Hát... mit tudok neked erre mondani? Nem nem ismertem. Amit meg láttam belőle, az nem tetszett. Ő sem ismert engem, mégis azt vallotta, hogy gonosz vagyok... de az lennék? De most komolyan. Te jobban megismertél mint ő. Gonosz lennék?
* Teszi fel a kérdést, a karjait széttárva, és kicsit megpördülve a saját tengelye körül. Majd csak sétál tovább. Amikor a lány közli, hogy tegnap csókolózott Gevvel, megáll, és vissza fordul. Ajkain kuncog, kicsit szemtelen mosoly.*
- Nooooo te is olyan kis ribi leszel mint én? * Kérdi vigyorogva, majd a csípőjével meglöki Liliya csípőjét vigyorogva.* - Én még a szakítást követő órában összejöttem Faithel. * Mondja nyugtatólag, hogy neki még egy hét sem telt el a dolog után. Félrebiccenti a fejét, és csak nézi a lányt.* - Őszintén? Jól állna neked az a típusú ruha amit én is hordok. de komolyan.
* Mondja vigyorogva, majd aztán folytatja.* - Az a helyzet, hogy Gev nagyon jó parti. Egyszer találkoztam vele, de elképesztően csípem a srácot. Tényleg... Vele nem járnál rosszul... és nem is csalódnál... * Mondja Janácska komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:35 pm

//Éés Janával is olvad xD//

*Jana szavaira halkan elneveti magát.* - De Jana... tudod, én is azt hittem. *Vigyorog, immár őszintén, majd elkomolyodva folytatja.* - Amúgy..sokan nem szerették. Nem volt könnyű kiismerni. Talán...talán éppen et szerettem benne a legjobban. Tudod. Kihívás... *Sóhajt, majd feltűnően elhallgat. Felsejlik benne a tegnap este Gevvel... Hogy mi történt. Azóta sokat gondolkodott, és arra jutott, hogy ha Yan iylen könnyen lepasszolta őt, akkor mért ne lehetne, hogy... De arra is gondolt, hogy lehet, hogy a tegnap este csak véletlen volt, és hogy csak azért képzel olyanokat, amik nincsenek, mert még nincs teljesen jól a Yannal való szakítás óta. És persze semmi sem garantálja, hogy amúgy összejönne. Meg nem is ismeri Gevet, egyáltalán. Csak akkor szólal meg újra, mikor épp bekászálódnak egy kocsiba a hullámvasútnál.* - Amúgy tegnap este megcsókolt Gev. *De alig fejezi be a mondatot, a kocsi nekilódul, és elszáguld velük, be egy alagútba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:27 pm

*Az ovációt szinte meg sem hallja, csak akkor ocsúdik fel, mikor a fiú leülteti a padra. Nem valóban nincs jól, hiszen...még mindig nem képes elhinni, hogy ennyi idő alatt képes lenne elfelejteni Yant. A kérdésre halványan elmosolyodik.* - Igen...jól. Biztosan. Nincs semmi gond...elvégre megmentettél! *Mosolyog a fiúra.* - Csak tudod... áh, mindegy. Nem érdekes. *Sóhajt, majd az órájára nézve feláll.* - Most viszont jobb lesz, ha visszamegyek a szobámba... Késő van. De...azért élveztem. Tényleg. Még beszélünk...szia. *Mosolyog ismét a fiúra, majd feláll, és úgy tűnik el, mint a kámfor. Nem lehet tudni, hogy azt, hogy élvezte, a csókra, vagy az egész estére értette-e... De lehet, hogy mindkettőre. Jobb lesz, ha lefekszik...bár ma már nem biztos, hogy fog aludni. Sőt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:54 pm

*Lilya nagyon csendes mellette. Pletykákból hallotta, hogy nemrég szakított valami srácal, a nevét nem tudja, szóval elég erősen megviselhette a dolog, csak a fiú számára tűnik a dolog kicsit paradoxnak. Lelkiismeret furdalása van, mert nemrég hagyta el Yant, és mégis képesé élvezni Gev csókját, és közellétét. Na meg ugye az, hogy élvezi, hogy vele lehet. Úgy tűnik a kastély személyzete, már nem szándékozik több izgalommal szolgálni a diákok számára kiengedik őket, a kastélyból mindenféle plusz ijesztgetés nélkül. A kapuban kisebb ováció fogadja őket, hogy kijöttek, mert nem sokan jönnek ki maguktól innen. Nem igazán törődőik az üdvrivalgással, inkább egy padhoz megy és leülteti Liliyát.* -Jól vagy? Biztosan? *Már rákérdez, hisz valószínűleg a lány azt fogja mondani, hogy jól van. Remélem nem hoztalak nagyon zavarba. *Érzi, sőt látja, rajta, hogy rengeteg minden kavarog benne, szóval elég tapintatos most Gev. Egy macho nem attól lesz macho, hogy meiden körülmények között nyomul.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:45 pm

*Mikor Gev felemeli a fejét, ismét összerezzen - hirtelen rátört a lelkiismeret furdalás. Hát ennyire könnyen képes lenne felejteni? Nem, nem, nem. Nem lehet. Véletlen volt. Pillanatnyi elmezavar.* - I..igen. Sikerült. Köszönöm. *Motyogja. Fura dolog ilyesmit megköszönni, de...nincs jobb ötlete. Aztán mikor a fiú átkarolja, el akar lépni, de nem teszi meg, mert fura módon így is jól érzi magát, sőt, így érzi magát teljesen biztonságban. Dehát semmit nem tud a fiúról...vagy igen? Elvégre...mit számít, hogy honnan jött, és hogy kik a szülei? De nem, akkor sem szabad. Nem lehet. Nem. Vagy igen? Már ő sem tudja...szóval csak hagyja, hogy a fiú a kijárat felé vezesse. Most nem kapaszkodik belé, csak hagyja, hogy vezessék. Még mindig a földet bámulja. Már az sem érdekli, ha zombik ejtik fogságba az utolsó folyosón őket. Na jó, az talán még érdekelné...neki mára elég volt ennyi izgalom! Persze ez a kastélyt valószínűleg nem érdekli különösebben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:30 pm

*Nem sok mindenről tudott, hogy mi történt a lánnyal, és hogy hogyan került ide, de ami működik, az működik. Ahogy Liliya felkel a csók nem szakad meg, és Gevnek esze ágában sem lenne abbahagyni. Nem ér véget, sőt a lány a kezeit a vállára teszi. Első csóknak elég bizarr, és annyira nem is nagy szám, hiszen a lány nem volt magánál. Aztán valami villanhat a lányban, és ellöki magától a srácot és felpattan. A srác egy lépést hátrál, és csak néz a lányra.* ~Legalább élvezte.~ *Nem tudja, csak érzi, ha nem lett volna olyan a csók azonnal kislisszolt volna, de nem tette meg. Kicsit közelebb lép és a kezével finoman felemeli a lány fejét.* -Jobb ötletem nem volt, és ez ugrott be elsőnek. De sikerült. *Aztán megint magához karolja a lányt, és ránéz. Nem zavarja, ha a lány most nem néz rá, tudja hogy rettenetesen zavarba hozta.* -Már nem lesz sok, ott villog az EXIT felirat, és már embereket is lát kószálni. Bár azon a folyosón még túl kel jutniuk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:17 pm

*Térdre rogyva zokog, hagyja, hogy a könnyei végigszántsák sápadt arcát... Ki akar innen jutni, megkeresni Gevet, visszamenni a szobájába... mi van, ha a fiúval történt valami, ő meg örökre itt ragad, ebben a sötét és hideg teremben? Vagy...ez maga lenne a semmi? Ám ekkor hirtelen mintha valaki grabancon ragadná és húzni kezdené lefelé, majd egy mozdulattal visszalökné a saját testébe...pár pillanatig olyan érzése van, mintha csövön rángatnák keresztül, majd... Először csak az illatot érzi... Igen, Gev illata. Majd a fiú kezét a szívén, és... és az ajkait az ajkain. Az első reakciója az, hogy feláll és ellöki a fiút, de nem teszi meg, csak összerándul, de a helyén marad. Furcsa érzés keríti hatalmába...mintha élvezné. Mintha így akarna maradni. A keze önkéntelenül is felemelkedik és megkeresi a fiút, majd pár másodpercig - vagy legalábbis mindenképp több ideig, mint azot az erkölcsei engedélyeznék - a fiú vállán pihen, majd végül ellöki magától, leugrik az ágyról, és hátrál pár lépést. Csak most tudatosul benne, mit tett... Te jó ég, egy hét nem olyan sok idő, hogy...de bármennyire is megbotránkozott magán...megbánni nem képes az előző pár másodpercet.* - Öhm...e...ezt nem kellett volna. *Suttogja rekedten, a lábát bámulva, totál elpirulva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 3:05 pm

*Egyre közelebb lép a baldahinos ágyhoz. Egy csatabárd suhan el előtte. Valami csapda lehetett biztosan. A srác elég mákosan kikerülte, és az ágy mellé lépett. A pulzusa lassan ez egekben. Nem tudja, hogy pontosan mi lehet a függöny mögött. Kezében már pattogzanak a szikrák. Ha kel azonnal képes ölni, mert ki tudja, hogy mi van mögötte. Elhúzza a fehérséget, és valóban a lány fekszik az ágyon, ugyan a a ruha, meg minden.* ~Ha már Csipkerózsika feeling, egy próbát megér, max leharapja valami csúnyaság a fejem, de akkor majd egyszer jól megjárja ő is.~ *Lassan a lány felé hajol, és csókkal próbálja ébreszteni. Tenyere a lány szíve felett van, ha mégsem ő lenne azonnal megy az áram. Ha mégis, akkor még azt nem gondolta meg, hogy mi lesz, ha a lány felébred, és érzi gev csókját a száján. Vajon azonnal félbeszakad az egész, vagy nem?*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 2:44 pm

*Mikor a kiszabadított fiú felkapja és futni kezd vele, nem tiltakozik, amúgy sem volt benne biztos, hogy még sokáig meg tud állni a saját lábán. Szóval csak kapaszkodik Gev nyakába, aztán mikor az leteszi, vesz pár mély levegőt, hogy magához térjen kicsit.* - Ugyan...semmiség. *Próbálkozik meg egy vigyorral a srác felé, majd ugyebár elindulnak...de mikor a terembe érnek, hirtelen mintha valami felkapná, aztán mintha csak zuhanna a semmibe... sikítana, de nem jön ki hang a torkán. Aztán megérkezik, valami puhára esett... körbenézne, de nem lát semmit. Tök sötét van.* - Gev! *Kiált, a hangja rémisztően visszhangzik a teremben. Már ha az egy terem. Körbetapogatózik,de nem talál semmit, csak nagy, fekete ürességet... Megcsípi magát, de nem érzi a fájdalmat. Akkor ez egy illúzió lenne? Vagy egy álom? Talán tényleg Lil van ott, az ágyon? Minden esetre aki ott fekszik, valóban úgy néz ki, mint a lány, aki a sötét teremben áll, és egyre kétségbeesetten tapogatózik körbe-körbe. De hogy lehetne onnan kihozni?... Valóban olyan lenne ez, mint egy csipkerózsika mese?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 2:36 pm

*Úgy tűnik nem szívbajos a lány. sikeresen kiszedi őt a slamasztikából. Az égő pók maga után felgyújtja a hálóját ész az egész rohadt fészket, így apró feldühödött pókok milliói rontanak feléjük. A srác ahogy kiszabadul felkapja a lányt, és rohan kifelé, majd az első ajtót becsapja maguk mögött, és háttal nekidől. Leteszi Liliyát a földre, és szusszan egyet.* -Köszi szépen, pókvacsi lettem volna, ha nem érsz oda. És akkor lassan tényleg menjünk innen. *Átkarolja a lányt, és elindul valamerre, amerre kijárat lehet. Egy körterembe érkeznek, és a lány eltűnik. A terem közepén egy hófehér baldahinnel eltakart ágy van, ami mögött mintha feküdne valami, talán oda fektették a lányt. Kicsit csipkerózsika feeling a cucc, de majdnem le merné fogadni, hogy nem Liliya fekszik ott és várja, hogy felkeltsék.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 1:54 pm

- Nyugodtan. *Mondja a kijelentésre, hogy vesz magának egy újjat a lány.* - Én meg figyelni fogom az eget nem érkezik-e újjabb adag bomba. *Mondja kissé nevetve. Kifejezetten jó hatással van Ashley Rékára. Több időt kéne együtt töltenie vele. Figyeli ahogy a lány átadja a nagy macit a kislánynak és mosolyog egyet.* - Ez kedves volt. *Mondja dícséretképp és elismerően.* - Hát tényleg jó sokan vannak. *Mondja szomorúan. Leülnek az egyik asztalhoz, majd Réka a zsebébe nyúl. Felhúzza a szemöldökét mikor zsebéből három darab cukorkát húz elő.* ~ Ezek meg, hogy kerültek ide? ~ *Nézi értetlenkedve a cukorkákat.* - Kérsz cukrot? *Kérdi a lánytól és felé nyújtja a cukrokat, majd csak figyeli, hogy mikor fogynak már el az emberek a hot-dog standnál. Majd figyelmét az elrepülő lufi köti le, és hirtelen nyújtózkodik kezd. És hát... sikeresen hátra esik. Túlságosan is hátra dőlt* - Na ez szép volt. *Mondja és próbál felállni.*

// Fagyikehely //


A hozzászólást Horváth Réka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 22, 2011 3:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 1:28 pm

*Hangosan felnevet Réka gyűjtögetős kijelentésén.*Lehet, hogy még jól jön. De azt hiszem veszek majd egy másikat magamnak.*Jelenti ki morfondírozva, majd a maciért nyúl. Mosolyog érte egyet, de méregetve kezdi nézegetni. Nagy ő már egy ekkora medvéhez. Bár örök gyerek marad, sosem lesz igazi felnőtt. Ahogy próbálnak átjutni a hering effektusban lévő embertömegen egy kislány sírására lesz figyelmes. Sajnos apuci nem tudott nyerni ajándékot pici hercegnőjének, így a lányka pityergésben tört ki. Oda oldalaz a fickóhoz, megkopogtatja a vállát, majd odaajándékozza a macit a csöppségnek. Az egyből rávetődik, ám az apja picit furcsán néz, végül vállat von és megköszöni a dolgot. Ash pedig szemforgatva talál vissza Rékához miközben bólogatni kezd.*Igen, de érthető. Csodás az idő, mindenki kimozdult. Én sem ücsörögnék a szobámban ilyenkor.*És végre. Végre elérnek a hot-dogoshoz, ahol szintén milliónyian vannak.*Ne máááár! Krízishelyzet van! Éhen fogok halni.*Nyafog erőteljesen, mikor rájön, hogy egyhamar nem fognak enni. Beáll a sorba, pontosabban odateszi a tigrist, hogy ő foglalja a helyüket, ő pedig leül egy piknikasztalhoz. Ahhoz az amerikai filmekben látható, fából készült, egybe-pad-asztalhoz. Hátrahajtja fejét, a Nap felé néz. A képbe be-be úszik néha a lufi, aminek végül kioldja a zsinegét. Kecsesen kezd el felfelé szállni, ring a levegőben és az óriás kerék mögött eltűnik a messzeségbe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 1:10 pm

*Nevet egyet Ashley első mondatán.* - Félre teszem későbbre ha nem gond. *Mondja mosolyogva.* - Á, kösz. *Mondja majd azt is kezébe törli ami az arcán van. Annak már nem árt. Farzsebéből elővesz egy zsepit és abba kezdi törülgetni a kezét. A kérdésre szemügyre veszi Ashley hátát.* - Itt egy kicsit még poros. *Mondja, majd gyorsan leporolja a lány hátát. Majd mikor Ashley gyomra megkordulni nevetni kezd.* - Hát igen, egyértelmű válasz. *Követi Ashley példáját és leselkedni kezd, hogy vajon hol lehet hot-dog stand. A lány meg is találja és Réka is arra pislant.* - Persze. Jövök. *Mondja mosolyogva. Felkapja a földről a lány maciját és leporolja kicsit, majd oda nyújtja Ashleynek.* - Ez nem a tied? *Kérdi a lánytól mosolyogva. Majd elindulnak a stand irányába. Kissé lassan haladnak hála a nagy tömegnek.* - Jó sokan vannak ma. *Mondja miközben körbe pislant. Útközben az egyik szemetesbe beledobja a zsepijét, majd vissza araszol a lány mellé és úgy haladnak a hot-dog stand felé.* - Te kérsz hozzá mustárt? *Kérdi a lánytól mikor már ott vannak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 12:40 pm

*A földön elterülve megbámulják jó néhányan, páran nevetnek is rajta, mire ő is elkezd nevetni. Vicces szituációba keveredett, nincs ebben semmi kínos. Egyelőre csak törökülésbe húzza magát és átkarolja a pandamacit. Végülis...Ennél hülyébbnek már nem tudják nézni. A lufi még szépen ott van a csukóján, annak semmi baja sem esett, mondjuk neki sem egy kis koszon kívül. De az meg sosem árt az immunrendszernek. Amikor Réka odamegy hozzá a vattacukrával, fél kezével feltolja a fejére a napszemüveget, és bólint.*Volt. Nyugodtan megeheted.*Célozgat poénkodva egy kicsit, hogy még jobb kedve legyen a másiknak. Mert ez egy VIDÁMpark.*Heló csajszi! Az arcodra is került amúgy egy kis darab.*Mutatja az édesség helyét a saját arcán, hogy Réka be tudja lőni körülbelül. A segítséget elfogadja, így ismét talpon van, a macit visszapottyantja a földre, míg leporolja magát.*Hátul is jó?*Kérdezi megfordulva daimonjától és barátnőjétől. Most már egyáltalán nincs zavarban a tömeg miatt, tök lazán kérdezi, hogy a hátsója is teljesen tiszta-e. A hogy van kérdésnél kordul egy hatalmasat a gyomra, mire odakapja mindkét kezét és úgy áll lángvörös arccal, mint akinek nagyon megy a pocija.*Azt hiszem ez válasz a kérdésedre. Az igazság az, hogy meghalok egy hot-dogért. Biztos lehet itt kapni, ha vattacukrot árulnak.*Emelkedik lábujjhegyre és kezd nyaktekergetésbe, nyaknyújtogatásba, hogy találjon valahol egy standot. egyik kezét szemei fölé rakja, úgy nézelődik, majd egy elmés "Áhá!" felkiáltással kezd mutogatni egy pont felé.*
Ott, mintha látnék egy hot-dog büfét. Jössz? A vendégem vagy a cukros-bomba miatt.*Ajánlja föl az együtt ebédelés lehetőségét Ash. Ugyanis pont aktuális napszakban vannak egy jó kis evéshez.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 12:25 pm

*Nem nagyon nézelődik csak várja, hogy ő is sorra kerüljön. Viszont hirtelen valami puffanást hall, nagy valószínüséggel Ashley landolását, és hát megfordul. És ekkor veszi észre a felé tartó vattacukor bombát. Kissé leblokkol. Nagyon lassan eszébe ötlik, hogy talán valamit cselekedni kéne, félre ugrani, vagy valami. Gyorsan felemeli kezét védekezés képp és így pont a kezére érkezik a vattacukor pár másodperc múlva. Az emberek Rékát kezdik bámulni, hogy mi a francot csinál, így gyorsan kiáll a sorból és abba az irányba pillant ahonnan a vattacukor érkezett. Megpillantja Ashleyt és egy félmosoly húzodik a szájára. Megindul felé és ha lány még nem kelt fel a földről akkor felsegíti, ha meg felkelt akkor csak megszólal.* - Szia Ash! A tiéd volt? *Kérdi kissé nevetve a vattacukros kezére mutatva. Bár az arcára is jutott egy kicsit. Csak azt még nem vette észre.* - Á, szia Silver! *Mosolyog a daimonra. Valamivel jobb a kedve lett. Bár azért még nem az igazi. Kissé még látszik rajta a rossz kedv.* - Amúgy, hogy vagy? *Kérdi a lánytól. Majd kijavítja mondani valóját gyorsan.* - Vagytok. *Néz mosolyogva a daimonra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 12:01 pm

*Egy nagy, szinte már-már hatalmas, rózsaszín vattacukorral a kezében bukkan fel napszemüvegben. Hóna alá van csapva még egy hatalmas panda maci, nyilván valamelyik bódénál nyerhette az imént, bal csuklójára padig lufi van kötve. Egy kék. Kissé ügyetlenül, de épp egy darabot tuszkol be magába az édességből, mikor a tigris kiszúrja Rékát. felé kezd el szlalomozni a tömegben, mert elég sokan jöttek ma el a vidámparkba. Mondjuk új is, meg most az idő is csodás, szóval mindenki kimozdult otthonról. Vétek lenne egy szobában tölteni ezt a napot. Már épp kiáltana egy "Halihó csajszi!"-t, amikor elfut előtte egy kisgyerek, ő meg szépen elbotlik a saját lábában. A vattacukor pedig csak repül, repül és repül bele a hullámvasút előtt kígyózó tömegbe. Reméli, hogy nem pont Réka fején fog landolni az édesség....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 11:45 am

*Gondolta ő is megnézi ezt a helyet, de csak ma jutott el ide. Ruhája ma egy fekete-lila skótkockás szoknya, fekete cicanadrág ami kicsit ér túl térdén, fekete-szürke sál, lila denevérújjú póló, fekete cipő rajta lila koponyákkal, oldalán tőrei és pálcája, nyakában meg félholdas nyaklánca. Szemén látszik, hogy már sírt bár annyira már nem. Hát igen, még két nap és itt van 24-e. Nagyon nem tesz jót neki ez a nap. Túl fájdalmas neki. Megveszi a jegyét és szépen besétál. Körbe pillant hova is mehetne. Sok minden van itt. Úgy dönt beáll a hullámvasúthoz, nagy a sor és talán addig össze is fut egy ismerőssel. Vagy legalábbis ő jön erre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:03 pm

*Amikor a lány elmondja, hogy azt hitte örökké együtt lesznek, akkor Jana csak felkacag. Kicsit olyan ez a kacaj, ami egy varjú, és a Keleti boszorkány kacaja között van. Éles, és kicsit karcos.*
- Háhhhh Nekem aztán nem kell elmondanod... Én is azt hittem, hogy Chrissel mindig együtt maradok. A jövő is szépen a szemeim előtt volt... Aztán... tessék... ennyi volt. Ne aggódj ezen. Annyi pasi rohangál a suliban... és őszintén? Lehet hogy most megsértődsz... de sosem szerettem a Yan gyereket... csak egy volt azok közül, akik azt hitték én vagyok a földre szállt sátán.
* Kacag tovább a lány, majd amikor a hullámvasúthoz érnek, a lány ajkain csak egy vigyor terül el.* - Indulás... nyomuljunk egy jó sort. * Villant egy mosolyt a lány felé.* - Gyerünk. *



//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palentum vidámpark - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palentum vidámpark   Palentum vidámpark - Page 37 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Palentum vidámpark
Vissza az elejére 
37 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: