Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fogadó - Page 20 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Kalandmester
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fogadó - Page 20 I_vote_lcapFogadó - Page 20 I_voting_barFogadó - Page 20 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fogadó

Go down 
+45
Aeryn Baker
Hamon Joulice-Melange
Anelie Mei Xi
Claire Fairchild
Nicolas Demerest
Kyle Peters
Szentesi Amélia
Blagoy Ivo Lazar
Marco Mimieaux
Mikhael Knyaz
Yvonne Chaconne
Axel J. Hitchcock
Joshua Phoenix
Bonnie Tornow
Cat R. Morgan
Liziuzayani Nkhotakota
Oyasumi Setsuna
Caleb Dawson
Angel O'Ross
Demian Emil Deyan
Emily Kyra Beawer
Beatrice el Esposito
Casimiro Odalis
Riel Eruthalion
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Miley Hortingberg
Senilla Rachel Roseberg
Krasimir Waylan
Erik Ryscher
Marta Albena Todorka
Alexandra Sirov
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Zeph Owen
Patrisha Blake
Pandora Chaconne
Miranda Moon
Morgane Devan
Jessa McFarland
Moyra McFarland
Sheena McFarland
Variam Altolos
Heikigou Kouriryuu
Clémence Aurora Moonbeam
Toma Grigor Anton
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Toma Grigor Anton
Diák
Toma Grigor Anton


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 108
Kaszt : Fogadó - Page 20 Druida

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 2:28 pm

First topic message reminder :

*Toma és Amidala érkeznek meg Nellondba, ezer éve nem jártak erre, és ideje volt már, hogy kimozduljon egy kicsit a négy fal közül. Bár nincs miért csodálkozni, a tündesrác nagyon le van törve. Sőt, ez még talán enyhe kifejezés is. Mindenesetre most jön kiszellőztetni a fejét. Jó ideig sétálgat a negyedek között, gondosan elkerülve a sötét, sikátorokkal teli utcákat. Szokásos tünderuháját öltötte ma is magára, de ez most nem kékben, hanem zöldben és barnában pompázik. Haját kiengedve hagyta, soha nem kötötte össze, így most sem teszi meg. A hosszú, kék tincsekkel csak némán játszadozik a hűvös szellő, de ez egyáltalán nem zavarja* ~Ideje lenne, ha túllépnél rajta és foglalkoznál egy kicsit magaddal is. Nem hiába rángatlak mindenhová, vissza kellene végre térned a valós életbe~ *hallja gondolatban a nőstény tigris szavait, de nem mond rá semmit, nem tud rá mit mondani, így csak némán ballag tovább* - Üljünk be valahová *veti fel az ötletet a daimón, Toma pedig csak bólint és a Fogadó felé veszi az irányt, hiszen ez van a legközelebb hozzájuk, jelen pillanatban. Amikor belép az ajtón körülnéz, de tekintete azon nyomban a tündelányon állapodik meg* ~Ajjaj, mégsem volt túl jó ötlet~ *sóhajt Amidala, de most már nem mehetnek ki, biztosan észrevették már páran* - Szép délutánt! *köszön, majd elindul a lány felé* - Üdvözlöm kisasszony! *hajol meg cseppet a lány előtt* - Hogy telnek a napjai? *na igen, a magázódás, ez most már örökre megmarad, ez is azt a távolságot szimbolizálja, ami kettejük között van. Nem ül le, meg sem kérdezi, hogy leülhet-e, lehet, hogy a tündelány nem is akar társalogni vele* - Üdvözletem Clémence, Savonn! *hajol meg a daimón is, aztán leül társa mellé és onnan figyelget mindenfelé*


Ha belépsz a masszív fa ajtón, jobbra egy nagyobb teret pillantasz meg, 20 kör alakú asztallal.. A bejárattól balra mágikus biliárd asztal, hogy ha kedved tartja játszhass. És egy mágikus flippert is találsz, ami szintén arra vár, hogy játssz vele.
A bejárattal szemben a pult, ahol a fogadós tananyázik. Mögötte üvegszekrény, benne italokat látsz. A pult előtt sorban 10 bárszék, mindegyik előtt egy kis tál, benne sós ropogtatnivalóval.
A pult baloldalán egy ajtót pillantasz meg, a mögött van az iroda, ott találod a főnököt, Björköt.
A pult jobb oldalán, az asztalok mögött egy lépcső húzódik. Odafent szépen megvetett szobákat találsz, hívogatóan egy fárasztó utazás után.
A terem fa burkolású, a barna szín dominál, de az asztalok teteje vörös márványból készült, a székeken bíbor bőrhuzat. A falakon képek lógnak, és fényképek egy-egy nagy játszmáról, ünnepségről. Minden asztalon találsz egy itallapot.
Az ajtó mögött húzódik a házirend, és a tábla az árakról.


Áru:
Alkohol mentes italok:
Jaffa sör, Mézbor, Vajsör: 55 bronz
Alkoholmentes koktélok:
Tengerszemkoktél, Mámoros éjjel, Északi szél : 70 bronz
Bólék:
Keleti egzotikum, Részeg hajnal: 77 bronz
Alkoholos italok alkoholmentes fajtái, koktéltól, (bólétól) függően más ár. 80 bronztól - 3 ezüstig
Alkoholos italok: (csak felnőtteknek):
vérnarancs pálinka, Lángnyelv whisky, Szíverősítő , Paraszt - torok, Igazgyöngy pezsgő + az előbb felsorolt koktélok valamilyen alkoholos kiegészítővel : 86 bronz

Rostos üdítők :
barack, narancs, répa, sütőtök 43 bronz
Teák:
Citromos, barackos, piócás, felhő ízű, napfény ízű: 50 bronz
Rendelhető csemegék:
Medveszem keksz, szivárvány ízű cukorka, búzadara –szelet, édeslekváros-sós bóhócos chips: 62 bronz
Kérhető reggeli :
rántotta + 3féle feltét (kolbász, sonka, lecsó)
Kenyér + vaj, felvágott, vagy méz, vagy lekvár: 1 ezüst
Mindegyikhez jár tea vagy rostos üdítő
Vacsora:
egy tál leves + valamilyen üdítő , vagy kenyér feltéttel. 1 ezüst
[/color]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Miranda Moon
Nellondi polgár
Miranda Moon


Főkarakter : Miranda Blackwood
Hozzászólások száma : 9
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeKedd Dec. 22, 2009 2:55 pm

*Miranda gondol egyet majd meglátogatja legjobb barátnőjét.
El is indul a Fogadóba. Régen látta Pandora barátnőjét.
Mikor belép leül egy asztalhoz és várja észre veszi e ő.*
-Közben nézegeti a étlapot!
*majd elkezdi figyelni Pandorát hátha kiszúrja mit csinál a barátnője.*
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 7:11 pm

*Morgane csöndesen elköszön, majd int Ronnienak hogy indulnak. A kutyus ugrándozva követi.*
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 7:07 pm

*A férfi elgondolkodik, hogy azt válaszolja-e amit gondol. Nála ugyanis nem ritka, hogy tényleg azt használja az ételekhez, amiket a tájjelleg megkövetel. Tehát ha Thai ételt főz akkor bizony, kutya macska hús is az asztalra kerül. De nem aakrja a lányt elrémiszteni így inkább nem mondja el neki.*
- Nem köszönöm. Nem szeretem az állatokat magam körül. Számomra ők táplálékok, maxuimum házőrzők. A macskákat különösen nem kedvelem. *Aztán feláll, mert eddig a hideg kövön ült.* Na de most már mennem kell. Majd egyszer összefutok a pártfogóddal, azt majd meglátjuk mit hoz az élet. A te döntésed a te életed. Szép estét. * Megsimogatja a kutyus fejét, majd egy laza mozdulattal elköszön és visszatér az épületbe, ahonnét jött. Magával viszi az üres tányérokat és a tálat is.*
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 7:02 pm

*Miközben Morgane hallgatja a választ eszik egy kicsit. nagyon ízlik neki az étel. Gyorsan behabzsolja közben néha megereszt egy mosolyt a férfi felé. Ronnie hamarabb befejezi a kajálást és közelebb somfordál Hieihez. Lőátja hogy a késsel csinál valamit. Leül mellé és farokcsóválva figyeli ténykedését. Néha lihegni kezd de mikor a férfi fenni kezdi a kést inkább behúzza rózsaszín nyelvét. A kislány, miután végez az evéssel, közelebb húzódik és válaszolgat a kérdésekre. *
- Mardhug nagyon jó ember, szerintem kijüönnétek egymással, majd egyszer gyere el a házába... a villanegyedben lakik van egy nagyon szép háza. A játszótéren találkoztunk.. és beszélgettünk pár hete azóta nála lakok.
*Érdeklődve nézi Hiei ténykedését. Előveszi a zsebéből a hógömböt és megrázza. Végignézi ahogya hópelyhek lehullanak majd figyelmét ismét a férfira irányítja.*
- Neked kell kisállat? Találtam két kiscicát, de én nem fogadhatom be őket Ronnie miatt.
*Az állat, a nevét hallva tisztára fellelkesül és két mellső lábát a férfinak döntve megnyalja az arcát*
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 6:49 pm

- Alig egy hete dolgozok itt. És itt is lakok. Úgyhogy felesleges megvárnod és hazakísérned. A szobám itt van a fogadóban. Így kajára nem kell költenem és a szállásomat is ki tudom fizetni és még marad egy kevéske nekem is. Úgyhogy jó hely. A főnök sem zargat sokat. A vendégek sem reklamálnak.
*Leakasztja az övéről a kést, meg egy rongyot bányászik elő a ruhája alól és elkezdi törölgetni vele. Majd előkerül egy fenőkő is. Nekiáll megélezni. Már odaadta a lánynak a tányérokat és most figyeli ahogyan eszik. Lassan úgyis el kell majd búcsúzniuk, mert rendet kell csinálnia a konyhában. A kajákat már megfőzte, már csak a msoogatás és a rendcsinálás marad. Annyival kevesebb dolga lesz holnap délelőtt.*
-Milyen ember ez a te pártfogód? Hogy ismerted meg mennyi ideje? Miből éll mekkora háza van? Stb.
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 6:42 pm

*A kislány értetlenül nézi a férfit, amikor az szomorúan visszafordul hogy visszavigye az ételt. Morgane a füle mögé simítja a haját és gyorsan utána szól.*
- Ne menj el! gyere vissza... szívesen megeszem és nagyon köszönöm. Csak gondoltam fontos tudnod mert barátok vagyunk.
*Komolyan gondolja szavait, reméli hogya férfi is így gondolja, mert ő nagyon szereti Hieit. Nézi ahogy Ronnie bőszen falatozik, de amikor a férfi menni készül abbahagyja és szomorúan néz rá. Morgane lehajol és megsimogatja a fejét. A kis berni megnyugodva eszik tovább. közben a kislány mosolyogva néz hieire.*
- Mióta dolgozol itt? Jó a munkahely? Mikor végzel? megvárlak és hazakísérlek jó lesz?
*Vigyorogva néz rá. Valamiért azt érzi hogy rosszat tett és szeretné helyre hozni.*
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 6:32 pm

- Soha semmilyen Mardhugot sem ismertem és most sem ismerek. *A férfi lelke mélyén örül a hírnek, de feléledő érzései most mégis szomorúvá teszik őt. Ezt azonban palástolni igyekszik. Bár a szinészkedés nagyjéát megtanulta, ez most túl sok volt neki egyszerre és nem sikerül arcára jó kedvet kiültetni. Szomorúan bár, de visszaviszi az ételt a kutyáét azonban kint hagyja.* - Nem gond. Több marad a disznóknak. *Veti oda a foga hegyéről. A figurát azonban gondosan a ruhája alá rejti, hogy ne sérüljön és ne is látszódjon.* ~Nem is tudom mit vártam én ettől a világtól. Mégis mit? Talán hogy családom lesz és gyerekeim? Hogy tisztességben fogok megőszülni? Na azt már nem. A Halál nem árul el, nem csal meg, nem bánt, a Halál csak van. Jön és teszi a dolgát. Elkerülhetetlen. Lehet siettetni, lehet késleltetni, de egyszer mindenkiért eljön. Max. annyit tehetünk hogy méltósággal nézünk szembe vele, úgy hogy ha visszatekintünk a múltunkra, akkor semmit se bánjunk meg. És én nem bántam meg semmit. Csak azt hogy úgy hagytam ott Japánt, hogy ellenségeim házait nem borítottam lángokba. De majd nemsokára.~ *Azzal visszamegy az épületbe.*
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 6:21 pm

*Morgane mosolyogva nézi ahogy a férfi a bábút szemléli. örül, mert azt látja, hogy tetszik neki. Szóra nyitja a száját amikor a férfi eltűnik. Döbbenten szemléli a hűlt helyét, de nincs ideje foglakozni vele mert Ronnie előront a kukák mögül, szájában egy döglött valamivel. A lány utána szalad közben kétségbeesetten kiabál.*
- Fúj teszed le? Nem jó!! Köpd ki.....
*Mikor utoléri kirángatja a szájából a valamit majd jó messzire elhajítja. A kutyus azt hiszi hogy játszani akar és már szaladna utána. Morgane lefogja hogy nem tudjon utána menni. Nincs szüksége különösebb erőfeszítésre mert a kis berni étel illatát érzi és azonnal Hiei mellett terem. Csaholva várja hogy elé rakják a kaját. A lány ott terem és kétségbeesetten néz a férfira. nagyon hálás az ételért, de úgy érzi el kell mondania neki.*
- Az az igazság.... ismered Mardhugot? Nemrégen találkoztam vele... és befogadott a házába. Kapok enni és van hol aludnom... Köszönöm hogy adnál nekem ételt, de nem fogadhatom el.
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 6:12 pm

*A férfi meghökkenve tapasztalj, hogy a lány ruhája tisztaságávsal nem törödve megöleli őt, akinek köténye igencsak mocskos. Bár az is lehet, hogy a fiatal lány azért nem törődik vele, mert hogy maga is az utcán él. A kutya elkezdi a szemetet túrni. MIkor aztán ajándékot is kap a lánytól meghökkentsége tényleges és valós méreteket ölt.*
- Ö. izé ez nagyon megtisztelő. De soha nem forgattam a kezemben karodt. Az egyetlen ami hasonlít hozzá a kés az oldalamon. *Mondja mikor megnézi a figurát, amit természetesen átvesz a lánytól. Jó alaposan megszémléli tényleg szépnek találja és olyan érzéseket fedez fel magában amiket korábban soha nem érzett még. Gyors lendülettel eltűnik az ajtó mögött, majd kis idő elteltével egy három fogásos meleg étellel tér vissza. Két fő részére, ez azonban az összes kezére szüksége van, így kicsit esetlenül jön ki az ajtón. Hiszen nem felszolgáló ő. Leves, és másodiknak egyszerű de annál táplálóbb rántott hús, rizs, sült krumpli, vegyes zöldköret és az egész leöntve egy szürkés színű szósszal. A kutyának szánt ételt egy tálba öntötte össze és egy szép méretes és még maradék húsrészekkel is ellátott lábszárcsontot is tett bele.* - Jó étvágyat kívánok nektek.
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 5:52 pm

//sikátor//

*Látja az előbukkanó férfit és abbahagyja a közeledést a kukák felé. észreveszi hogy Hiei kezében is egy szemeteszsák van. Jól látja hogy dolgozik. Még emlékszik hogy hentesnek vallotta magát. Mosolyogva elindul felé. nem veszi észre a kést, egyrészt nem törődik most vele, másrészt a férfi gyorsan csinálta. Ronnie örömmel veti rá magát a férifra, majd örömkitörése után, érdeklődve szagolgatni kezdi a köpenyét. Morgane csak megöleli a férfit és megfogja a kezét.*
- Képzeld annyi minden történt mióta nem találkoztunk. Jártam a piacon és vettem egy hógömböt nagyon szép... *megmutatja szerzeményét. Büszkén nyújtja Hiei felé.* És találtam neked is valamit. nagyon hasonlít rád, ezért megvettem. nagyon tetszik, neked szántam ajándékba. * előhúzza a zsebéből. Apró fabábúról van szó, mely egy mozdulatban van megformázva, kezében hosszú kardot tartva. Szemei kék kővel vannak megfozmázva.
Morgane büszkén nyújtja át a szerzeményét. Ronnie közben farkát csóválva a kukáknál serénykedik. Beássa magát a szemét mélyére érzi az állatszagot.*
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 5:38 pm

//fogadó mögötti sikátor//

*Hiei egy szemeteszsákot tartva a kezében lép ki az épület hátsó kapuján. A szakácsköpenye ételfoltoktól és vértől mocskos. Övére oldalt egy bárd és egy hosszú pengéjű kés van akasztva. Mocskos fehér ruhájában és eszközeivel eléggé morbidul fest. Nem néz körbe. Nem szokott foglalkozni a sikátorral és annak világával. Maximum időnként unaloműzésből elkergeti a szemét között guberáló macskákat. A hajléktalanok nem járnak errefelé. A tulaj valószínűleg már régen eligazította őket hol van a helyük. Azonban feltűnik neki egy apró élőlény. Egy kutya. Pofája, és csóváló farka, mindíg érdeklődő, soha sem haragos tekintete. Aztán észreveszi a lányt is.* ~Tényleg kezdek elpuhulni.~ *Meghallja a zörgést is, majd egy apró méretű tenyérben elférő késszerű eszközt vesz elő, amit gondosan eltakar. Látszatra nyújtozkodik egyet, miután a zsákot az egyik kuka tetejére hajítja, majd a pengét a hang irányába dobja. Apró nyikkanás, majd síri csend következik. Nincs motoszkálás, neszezés. Csak az este, a sötétség és a két ember, meg a kutya.*
Vissza az elejére Go down
Morgane Devan
Nellondi polgár
Morgane Devan


Főkarakter : hanka940326@citromail.hu
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : "Megfojthat bánat, újra erőt ad az ég
Vaskézzel támad, de megvéd a zöld, a kék
Elzár és kínoz, mérgekkel olt a múlt
De bent egy hang biztat, hogy újra lerázd a súlyt."

Aki játszani akar, engem bármikor zaklathat Very Happy Very Happy Very Happy

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 5:28 pm

/fogadó mögötti sikátor/

*Morgane csöndesen sétálgat a boltok előtt. Már unta magát, ezért úgy döntött keers magának valami szórakozást. Zsebre tett kézzel halad el a fogadó előtt közben kíváncsian néz be. Nem lát senkit. Amikor benyúl a zsebébe érzi, hogy még mindig benne vannak az ajándékok és a hógömb. Elfelejtette kitenni. Ronnie mögötte szaladgál, szájában egy bottal. Majd megáll a fogadó mellet és leteszi a szájában tartott gallyat. ugatva rohan be a bolt mögé. A lány elképzelni sem tudja, mit találhatott. Utána szalad, hogy ne keverje magát bajba. A kutyus egy sikátorba jut és érdeklődve szaglászik körbe. Mikor gazdája beéri csendesen körbenéz. Nem lát senkit, aminek örül, de van ott néhány tárgy. Egyenlőre nem nyúl hozzájuk, csak nézelődik. Három kuka van egymás mellé állítva, mellettük néhány szemeteszsák ami valószínűleg már nem fért bele a szemétgyüjtőbe. Amikor kaparászást hall, halkan közeledni kezd feléjük. Ronnie izgatottan követi gazdáját miközben orrát a földre lapítva szimatol.*
Vissza az elejére Go down
Sheena McFarland
Diák
Sheena McFarland


Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Fogadó - Page 20 Jos

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 3:45 pm

//Fagylalt-kehely, szigorúan tejszínhab nélkül, de sok csokiöntettel. ^^//
Vissza az elejére Go down
Jessa McFarland
Diák
Jessa McFarland


Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 3:39 pm

*Rendel magának egy kivi-banán koktélt, és miközben szürcsölgeti, ráérősen támasztja könyökével az asztalt* Igen? Én nem kaptam vele semmilyen sürgönyt. De rögtön jövök, egy perc! *Feláll, és kislisszol a mellékhelységbe. Pár perc múlva tér vissza, jól megszokott ápolatlan bőrdzsekijében, és farmerjében. A szép kosztümöt belegyűrte a táskájába. Levágja magát ismét, hogy felvegye a beszélgetés fonalát.* Na így mindjárt kényelmesebb. *Hallgatja tovább Sheenát, aztán kajánul elmosolyodik.* Persze, mintha te emlékeznél rá, hogy mi volt húsz évvel ezelőtt. Nem kell aggódni, William bácsi kísértete jól megvan azon a sötét helyen, ahova purgálták a beste lelkét. Báááár... ahogy hallottam, pár éve három lány megpróbálta megidézni a lelkét a túlvilág tornácáról, de beleszaladtak egy nagy zakóba. *Kortyolgat, láthatóan kezd belemelegedni.* Valamit nagyon elronthattak, és a bácsi helyett valami sötét démon jelent meg. De lehet, hogy William bácsi volt, végülis hasonló volt az öreg. A lényeg, hogy a lányok közül az egyik porrá omlott, a másik megkocsonyásodott, a harmadik meg... na mindegy, inkább bontogassunk. *Feltépi a borítékot, és eltűnődik* Ez a Joseph bácsi sem sokkal jobb, mint William bácsi volt. Kiváncsi vagyok, hogy őt mikor kell purgálni. *vigyorog, és tépked, no meg nevetgél azon amit olvas, ő egyátalán nem haragos.* Ugyan már, én amúgy is untam azt a helyet, legalább Margeret néni kiszórakozta magát. *Aztán hátradől, és ledobja a papírt az asztalra* Kész családi színház ez az egész. Lehet, hogy az egész csak valami olcsó tréfa, mint négy éve, amikor Roland bácsi azt állította, hogy megharapta egy vérfarkas, és morgott mint a tüdőbajos vizsla. Hiába bizonygattam neki, hogy a vérfarkasnak nincs bolyhos füle, az egy mókus volt! *nevetgél továbbra is, és a fejébe nyomja a sváci sapkáját.* Az utolsó pillanatban úgyis az lesz, hogy meg lesz tartva a találkozó, legfeljebb Margeret néni kap egérutat a sarokig. *vonja meg a vállát vigyorogva*
Vissza az elejére Go down
Moyra McFarland
Diák
Moyra McFarland


Hozzászólások száma : 56
Kaszt : Fogadó - Page 20 Illuzionista

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 3:24 pm

- Ó, tényleg! *Legyint Sheenának, és Jessához hasonlóan, idegesen felnevet. Előragad egy levélbontókést - amit körömreszelőnek is használ -, majd idegesen kezdi nyiszálni a borítékot. Meg kell jegyezzem, hogy a boríték maga egy kicsit már megviselt, gyűrött, és piszkos is, de ez Moyra formája.* - Talán Alice néni megint felgyújtotta a kriptát. Nem lepődnék meg, biztos nehezen érintette, hogy kvibli. *Csóválja meg a fejét, és végre valahára kinyílik a boríték.* - Fúj, ki ír ilyen mocskos ocsmányságokat? Ja, ezt még tegnap kaptam a csapos fiútól. *Kicsit elpirul, és a kis cetlit - ami valahogy a kezébe keveredett - eldobja. A valódi levelet kezdi el olvasni, és menten a szívéhez kap.* - De hát letette az esküt! Még én sem árulnám el a családi titkokat, pedig aztán én sem vagyok valami... hagyjuk. *Legyint újfent, és megrázza a fejét, remélve, hogy kihullanak belőle a gondolatok. Füle mögé igazítja zavaró tincseit, és tovább olvas.* - Micsoda? Ez valami vicc? Joseph nagybácsi elveszi Marcellát? Margareth lányát? Hiszen ő a tulajdon unokahúga! Úristen, ez durva... *Meglegyezi magát, próbál magához térni a sokkos állapotból, hiszen Marcella alig egy-két évvel idősebb lányoknál.*
Vissza az elejére Go down
Sheena McFarland
Diák
Sheena McFarland


Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Fogadó - Page 20 Jos

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 3:14 pm

*Értetlenkedve pillant Moyrára, amikor az felteszi a kérdését.* -Jajj drágám, ennyire te sem lehetsz szőke...hát a levél. *Veregeti picit hátba a lányt nevetgélve. Persze nem bántólag értette a dolgot, de elvben Moyra is kapot levelet a családi pecséttel, de lehet hogy elfeledkezett róla, amilyen szétszórt. Végül visszatérnek a fogadóba, és újfent elfoglalnak egy asztalt, most is kicsit eldugottabb helyen, majd megint előveszi a borítékot. Az övő láthatóan már picit be van tépve, de még nem bontotta fel teljesen.* -Az állt a vele érkező sürgönyben, hogy talán az ez évi McFarlend boszorkány-találkozó e miatt nem lesz megtartva. De többet én sem tudok, még nem nyitottam ki. Remélem, hogy nem megint William McFarland bácsi szelleme jött vissza, ha jól tudom úgy 20 éve egyszer miatt nem volt megtartva a nagy éves találkozó, de akkor mintha végleg elűzték volna. *Végül aztán óvatosan fel felbontja a borítékot, nehogy sérüljön a családi pecsét. A szépen kidolgozott papíron látszik, hogy úri család használja, és a szép cirkalmas betűk is arról árulkodnak, hogy nem akárki írta a levelet. Egyből az aljára siklik a tekintete.* -Joseph nagybácsi írta. *Jegyzi meg halkan, ami nem jelenthet jót, hiszen jelenleg ő feje a McFarland családi tanácsnak, aránylag fiatal kora ellenére, hiszen még csupán 54 éves, bár kevesebbnek is kinéz. Sokan sugdolóztak már róla, hogy talán vámpír. Aztán végül belemerül a levélbe és olvasni kezdi, vélhetően a másik két lány is. Végül haragosan csapja le az asztalra a papírt.* -Újságírók? Ezt nem gondoltam volna Margaret néniről...bár lehet hogy csak elcsábította valaki. Hihetetlen! *Rázza meg a fejét hitetlenkedve.*
Vissza az elejére Go down
Jessa McFarland
Diák
Jessa McFarland


Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 3:05 pm

*A lányokkal együtt valóban egy mellékutcában várják ki, hogy a fickók elszáguldanak mellettük, és beleolvadnak a tömegbe. Amikor végre tiszta a levegő, akkor néz csak sértődötten Moyrára.* Én alvilági ügyekbe? Csak a híres szomáliai smaragdot akartam volna visszaszerezni, de Matumbe nem a szavahíhetőségéről híres. *Vállat von, aztán megmarkolja a táskáját. *Szerintem most már visszamehetünk, nem hinném, hogy találkoznánk velük megint. *Indul vissza a fogadóba. Való igaz, hogy most egész csinos, de azért a haját nem festette be, csak elegáns lett kivételesen. Amikor már bent vannak az épületben, akkor egy másik asztalt keres, nem ül ahhoz ismét, amit felborított. Dob egy pénzérmét a fogadósnak, rendezvén a takarítási és helyreállítási költségeket. Amikor helyet foglaltak, akkor fordul a lányokhoz, és előhúzza a saját borítékját.* Még nem bontottam fel én sem, így nem tudom mi áll benne. Van ötletetek? *szegezi a kérdést főleg Sheená-nak.* Remélem valami olyasmi, ami miatt eltűnhetek innen, Matumbe biztosan szaglászik még itt utánam, kell neki az ereklye. De azt most már nem kaphatja meg tőlem, elküldöm a múzeumnak Londonba. *Idegesen felnevet.*
Vissza az elejére Go down
Moyra McFarland
Diák
Moyra McFarland


Hozzászólások száma : 56
Kaszt : Fogadó - Page 20 Illuzionista

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 2:35 pm

*Amint megpillantja Jessát, biccent neki, de úgy tűnik, hogy már megint üzletel. Sóhajt egyet, és unokatestvérére pillant.* - Szerintem három másodpercünk van, amíg nem kell megint az életünkért menekülni. *Suttogja Sheenának, és a kijárat felé pillantgat. Diszkréten kihúzza pálcáját a tokjából, és combja mellé szorítja. Int Sheenának, hogy váljanak ketté, és máris beüt a mennykő.* ~Ha mindenáron futni akarsz, miért ugrasz ki az ablakon?~ *Csóválja meg a fejét, majd kecses léptekkel az afrikaiak felé lépked, eközben megváltozik a haja, a szeme, és a bőre is. Igazi bennszülött lánynak néz ki, leszámítva a ruházatot.* - Ó, milyen ügyetlen vagyok... *Szólal meg halkan, mikor lever egy villát az asztalukról. Van köztük egy fiatalabb, az lehajol érte, és Moyra kapva kap az alkalmon, megrántja a fiút a nyakánál fogva, és pálcáját a nyakának szegezi.* - Csak semmi hirtelen mozdulat - vagy a fiacskátok feje lehullik! *Fenyegetőzik ügyesen, és egy jól szituált karateütéssel az asztalra löki a fiút, ezzel elég időt nyerve maguknak. Haja tűzvörössé válik, bőre elfehéredik, és pálcájával lyukat robbant a falba, majd elegánsan távozik, Jessa után.* - Az oké, hogy rajtam folyton pasik lógnak, de neked miért kell mindig alvilági ügyekbe keveredni? *Nevet fel, hiszen nem akarja megbántani rokonát.* - Szóval, leszámítva a bérgyilkosokat, mi az apropója a találkozásunknak? Á, Jessa, befestetted a hajad?
Vissza az elejére Go down
Sheena McFarland
Diák
Sheena McFarland


Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Fogadó - Page 20 Jos

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 2:33 pm

*Meg is érkezik az első rokon. Az már meg sem lepi, hogy odakint még tollászkodik a leányzó és a tükörben nézegeti magát. Végül be is lép Moyra, úgy fest most a megszokott szőkés hajjal, és leül az asztalhoz.* -Igen, gyors. *Mosolyodik el, hiszen tudja jól a lányról, hogy gyakran késik, egészen ellentétes vele, aki pedig inkább előbb ér a helyszínre, mint utóbb. Tovább gyűrögeti a levelet a kezében, hiszen már csak Jessára várnak, aki már jó ideje nem is volt az iskolában, még jó, hogy a levél nem akkor érkezett, amikor nem volt itt, hiszen meg sem tudták volna beszélni. Végül aztán Jessa is feltűnik a bejáratnál, de nem feléjük veszik az irányt.* -Biztos valami üzlet. *Súgja oda Moyrának, miközben nagyot hörpint a forralt borból, ami kicsit meg is égeti a torkát.* -Azt hiszem kissé túlfűszerezték. *Jegyzi meg, miközben oldalra pillantgat, hogy mit üzletel vajon Jessa. Aztán úgy fest rosszul alakulnak a dolgok. Látja a zöld fényt felvillanni, aztán a "Futás!", majd unokatesójuk kiveti magát az ablakon.* -Hazudnék, ha azt mondanám, meglepődtem! *Jelenik meg halvány mosoly az arcán, majd újra elrejti a borítékot a köpenye belső zsebében, és felpattan. Felhörpinti a magarék forralt bort a fa kupából, majd egy lendületes dobással megcélozza az egyik afrikai fickót, aki Jessa után akarta lendíteni a pálcáját.* -Nesztek! *Azzal kiront az ajtón ő is, vélhetően a fickók is jönnek majd utánuk, úgyhogy valami félreugró kis utcában keres menedéket remélhetőleg a többiekkel együtt.*
Vissza az elejére Go down
Jessa McFarland
Diák
Jessa McFarland


Hozzászólások száma : 17
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 2:12 pm

*A fiatal hölgyemény lép be a fogadóba, magához képest igen jól ápoltan. Tökéletes sminkben van, a haja szépen megcsinálva, visszafogott, szolíd öltözetben. Hát nem is csoda, az elmúlt heteket Angliában töltötte, és csak az írásbeli házifeladatokat küldte el a szakvezetője engedélyével. Mivel fiatal kora ellenére szép tudással rendelkezik a régmúlt ereklyéiről, felkérték, hogy segédkezzen egy előadássorozatban. Eleinte úgy tűnt, hogy amolyan tanársegédként kell majd térképeket cípelnie, és a szertárt kell nyitogatnia, ám amikor kiderült, hogy a világlátott lány olyan gyakorlati tapasztalatokkal rendelkezik, amilyennel több professzor nem, Jessa is az előadók listájára került, főleg miután már bőven elmúlt tizenhét éves. Na nem bőven, de éppenhogy. A csinos lány az órákon megkapta a vele majdnem egykorú fiúktól a megérdemelt bámulásokat, de őt nem olyan fából faragták, hogy visszakacérkodjon. Sokszor csak zavartan félrenézett, és folytatta a mondandóját. Most azonban ennek vége szakadt, visszatérhetett az iskolába, ahova megbeszélték a többiekkel, hogy találkoznak a fogadóban. Okos lány révén azonban Jessa összekötötte a kellemeset a hasznossal. Az angliai körútról hozott magával valamit. Ezt szándékozik most elüzletelni a fogadó sötét zugában ülő afrikaiakkal. Belép az ajtón, és a hóna alá veszi az ütött kopott utazótáskát. Szép világoskék kosztümjét nem akarja ugyan összekoszolni, ezért gyorsan le kéne ülnie. A rokonait már látja, rögtön oda is ül, csak előbb még megoldja az üzletet. Nekik int, majd leül az afrikaiakhoz, és egy bájos mosolyt villant. Azok sürgetően kopogtatnak az asztalon. A lány türelmesen előveszi a szütyőt, és átnyújtja a tartalmát, egy valódi afrikai törzsfőnök zsugorított koponyáját. Igazi ereklye ezeknek a fanatistáknak. Aztán nyújtja a kezét a smaragdért. Zöld fény villan az asztal alatt, a lány alig tudja lekapni a fejét, aztán pedig egy pillanat alatt visszarántja a táskába a koponyát, és felborítja az asztalt.* Futás! *kiáltja a másik két lánynak, és kiveti magát az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Moyra McFarland
Diák
Moyra McFarland


Hozzászólások száma : 56
Kaszt : Fogadó - Page 20 Illuzionista

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 1:44 pm

*A legfiatalabb leányzó alakját pillanthatja meg az, aki most Nellond utcáin tartózkodik. Magas, karcsú teremtés, bűbájos tekintet és varázslatos vonalak. Haja színe másodpercenként változik, próbálja megtalálni a megfelelő színt, de nem akar összejönni. Szeméét és bőrét is váltogatja, eléggé furcsán néz ki, hogy az egyik pillanatban még egy harcos amazonnak, a következőben már karót nyelt angol úri hölgynek fest. Sietősen lépked a Fogadó felé, valahogy érezte, hogy el fog késni.* ~Sheena biztos már félórája ott van, és én még csak negyedórát kések, tehát az annyira nem vészes. Jessára majd várunk öt percet, és utána mehetünk is.~ *Töpreng az immáron szőke lány, és még a Fogadó ablaküvegében tökéletesíti kinézetét. Búzavirágkék, csillogó tekintet, és búzaszín haj. Hófehér bőr, kellemesen halvány ajkak. Ez lesz az ideális. Belöki a helyiség ajtaját, és a fejébe húzza a csuklyát, mivel minden tekintet rászegeződik. Óvatos léptekkel közelít Sheena felé, és amint odaér, lehuppan a lány mellé, és leveszi a csuklyát. Arcán ott a letörölhetetlen bájmosoly.* - Szia, Sheena. *Megvillantja tökéletes fogsorát, és megtámasztja az állát az asztalra tett kezével. Hogy mit visel a csuklya alatt, az rejtély...* - Na, na, gyors voltam?
Vissza az elejére Go down
Sheena McFarland
Diák
Sheena McFarland


Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Fogadó - Page 20 Jos

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 1:35 pm

*A fiatal McFarland lány ledobja a csuklyát, amikor belép a Fogadó lengőajtaján. Odakint elég hűvös van, foghatjuk arra is a csuklyát, de most ennek egészen más oka van. Két rokonával mostanra beszéltek meg találkozott, vélhetően ők is megkapták azt a levelet, amit ő is most a köpeny alatt rejteget. Sürgősséggel érkezett, tegnap éjszaka, és máris összehívott egy kis találkát a lányok között. Vajon ezek az események hogyan fogják befolyásolni a családot, hiszen rövidesen ideje lenne az újabb kis családi összejövetelre, melyet minden évben a decemberi holdtölte alkalmával szoktak megrendezni. De most mégis nagyon úgy fest, hogy gondok adódhatnak, pedig ezen soha nem szabad ott lennie külsős embernek, vagy más lénynek. Megrázza a köpenyt magán, majd lekanyarítja a válláról, és az egyik legeldugottabb box-ba ül be, szorosan a fal mellé. Kicsit megmelengeit a karját, mert még így is átfagyott, és várja a pincért. Haja picit most rizlált, de azért kellőképpen rendezetten omlik vállalira, nyakában ott van a családi ékszer, afféle talizmán a medál, melyet mindig hordanak a család tagjai összetartozásuk évszázados jelképeként. Egyébként szinte teljesen feketében van, fekete nadrág, majdnem térdig érő csizmával, felül finoman csipkézett hosszú ujjú, mely középsű ujjaira van akasztva a végén, és szinte mint a pók fonja körbe kezeit. Ujján sötét opált fogva tartó ezüst gyűrű, csak a dísz kedvéért, amúgy semmi erővel nem bír.* -Egy pohár forralt bort. *Adja le a rendelést, mikor megjön a pincér, majd előveszi a levelet annak távozásakor, és újra végighúzza kezét a dombornyomásos borítékon. A családi címer ott van rajta, tehát nem lehet átverés. Az ajtó felé pillant, annak halk nyikordulására, talán valamelyik unokatestvére érkezett...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2009 5:13 pm

*Megvárja amíg a férfi körülnéz, majd tiszteletben tartva kérését távozik. Visszamegy a pult mögé, és azokra a biliárdosokra pillant, akiket a férfi érkezésekor kezdett nézni. Színvonalas játékot folytatnak, látszik, hogy gyakran játszanak, és Björk legnagyobb örömére fogyasztanak. Érzése szerint alig várt többet fél óránál, ami egy fogásnál annyira nem rettenetes. A hátsó szobába indul. Leül az asztalhoz, és Pandora megterít elé. Amikor megérzi az étel illatát apró mosoly jelenik meg az arcán. Mint beleharap a combba mintha otthon érezné magát. Épp hogy lenyelte a falatot azonnal felkiált.*
-Fel van véve! Azzal a feltétellel, hogy ezt minden vasárnap elkészíti nekem. A fizetése miatt ne aggódjon bőségesen meg fogom fizetni. Ha gondolja maradhat pakolni, ez a rész már az öné. Sok sikert!
*Gratulál a férfinak és befejezi a vacsorát.* Ez a személyzeti kulcsa, a fogadó melletti kis utcából tud bejutni, és konyha előterébe vezet. *Egy kulcsot dob a férfinek, majd visszamegy a pult mögé, várva a mai fogadásokat.*
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu
Nellondi polgár
Heikigou Kouriryuu


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 84
Kaszt : Fogadó - Page 20 Nincskaszt

Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2009 5:03 pm

-Elnézését kérem uram, de mindíg a saját eszközeimmel dolgozok. *Majd megveregeti a hóna alatt lévő tokot. Mikor belépnek a konyhába gyorsan körbenéz. Felméri a helyet, az elrendezést. Székek asztalok, szekrények. Mindennek megvan a helye.* ~Bőven elsz itt dolgom.~ *Azzal egymásra pakolja a székeket egy kivételével és a fal mellé rakja őket, ahol a legkevésbbé vannak neki útban. Az asztalt közelebb húzza a tűzhelyhez. Lerakja rá a tokot, és kiteríti azt. Benne egy egész konyhakés és bárdkészlet kapott helyet. Mindegyiken látszik, hogy kézzel készült, igazi mestermunkák.*
- Jó akkor, megkérem önt hogy hagyjon magamra, miután megmutatta hol van a hús és a zöldségek gyümölcsök. Olyat fözök magának ami szerintem kedvére lesz.
*Miután a férfi elmutogatott neki mindent és távozott, nekiállt a munkálatoknak. Úgy döntött, hogy a férfi nevéből indul ki, ami német származásra utal, és ezért német ételt fog készíteni neki. Pulykacombot, sört, fűszereket, almát sárgarépát és vöröshagymát pakolt ki az asztalra. A húst megitsztítja víz alatt, majd egy tálba kb. fél liter világos sört tölt ki és abba teszi bele a húst. Életében ritkán hazsnál pálcát, főként nagyon nem szereti, hogy ha főzéshez ezt kell hazsnálnia, de már lassan vacsoraidő van és jönnek a vendégek.* ~Lehet a dagadt szándékosan tette iylen későre a találkozójukat.~ *A pálcájával bonyolult mozdulatot végez el és orra alatt igét mormol, majd arréb teszi a tálat. Kiválasztja a megfelelő kést, leöblíti és hagymát, répát almát meghámozza, majd felkockázza. Mire ezzel végez a varászlat is elérte a kívánt hatást, bepácolódott a hús. A sört félreteszi, a combokat sóval, borssal megszórta. Egy serpenyőben olajat hevt fel, majd elősüti azokat. Mikor kész, akkor beleteszi az almát, hagymát és a sárgarépát is. 15percig főzi ezután, közben beletesz cukrot és fahéjat és még egy két fűszert. Ezek speciális kombinációi, titkát soha nem árulná el senkinek sem. A sör felét is beleönti. Miután elfőzte a levet a maradék sört is beleönti. Majd újabb bonyolult varázslat következik, ezzel a szükséges 45 perces párolási időt 15 percre csökkentette le. Míg párolog gyorsan készít burgonyagombócokat is ez tálaláshoz kell majd. Mikor kész van a zöldségeket kivette és átpaszírozta és a 4 felé osztott húsra rakja. Burgonyagombócokat tesz melléjük, és kiviszi a külső térbe ahonnét a hölgy majd felszolgálhatja.*
- Kész vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2009 4:30 pm

-Szóval japán. Úgy hírlik róluk, hogy remek hentesek, nagyon pontosak, és művészien szelik a húst. Már van egy pontja. Fogja csak meg ott azt a bárdot. *Int a késtartóban elhelyezett késre.* Ha ízlik a főztje, akkor ez lesz az ön birodalma. Az ételeket erre a pultja rakja, Pandora majd felszolgálja őket a vevőknek, maga viszont nem itt fog tüsténkedni.
A konyha erre van.
*A szomszédos szobába vezeti Björk a férfit. A fal mellett van a tűzhely, körülette mindenhol szekrények a földön, és a falon is.*
Alul az edényeket, felül a fűszereket találja. Az az ajtó ott a raktárba vezet ott megtalál mindet majd amire szüksége lehet, csak nyugodtan rendezze majd át, ha úgy gondolja. A hátsó ajtót egyenlőre még messze kerülje el, nem ajánlom, hogy benézzen oda. Adok magának pár percet nézzen körül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadó - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadó   Fogadó - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadó
Vissza az elejére 
20 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: