Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_lcapNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_voting_barNyugati-szárnyi folyosók - Page 15 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nyugati-szárnyi folyosók

Go down 
+36
Vivienne Mendelsohn
Lina Wierro
Sepp Dierk
Tim Leopold
Estera Linnet
Joyce Haworth
Amelia Davenport
Senilla Rachel Roseberg
Katherine Mary Black
Stephanie Story
Patrick Baker
Concordia Xanto
Hunyadvári Szevér
Pierre Bontavier
Saniyya E. Miguela Eva
Elizabet Kingston
Ayla Madyzyn
Caroline Nelson - archiv
Aaron Drawer - Allidon
Leona Arts
Elisaveta Mira
Alexandra Sirov
Nicol Bennet
Ivet Bisera
Aurora Valanthe Mediaris
Andrew Worthington
Dhaila Lancaster
Jane Scott
Játékmester
Igor Volonyev
Teodor Angel
Kalandmester
Gwen Fairfax-Archiv
Jack Darkfield
Tara Nicole Grennie
Cirelin de Sovalon
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Illuzionista
Üzenőláda : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Tek506f0370868af7782228

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 13, 2007 5:18 pm

First topic message reminder :

A Labirintusban négy főág van, melyek a labirintus középpontjától indulnak ki. A folyosók fő ágaiból kisebb folyosók nyílnak, melyek újabbakba ágaznak el egy idő után. Eltévedni nagyon könnyű, de ha a sarkoknál pálcáddal hozzáérsz a falhoz, az utad kifelé ismerté válik. A labirintus folyosóira tehát a központból juthatsz el, azaz a Társalgóból, oda pedig az Amfiteátrumon át vezet az út.

A Nyugati-szárny folyosói sem szégyenlősködhetnek, ha arról kérdezik őket, hány diák tévedt már el bennük. Ahogyan a központi részlegből belépsz a nyugati szárnyba, szembe találkozol egy kisebb raktárral, seprűket, tisztítószereket tartanak itt. Jobbra, és balra is indulhatsz, majd egy kanyar, és mind a kettő egy irányba visz tovább. Jobbra sorra találhatók a lakosztályok, az út végén a sportcsarnokkal, jobbra pedig a többi szoba. Persze ide is kisebb elágazásokon keresztül érdemes menni, mert az egyenes úton érdekes illúziókba botolhatsz, ami a sietős építés mellékhatása. Sok sikert, találd meg célod! És ne feledd, legyen nálad pálca, értesd a falhoz!

írta Timothy Waylan
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 2:54 pm

*Lee megszakítja a gondolat menetét.Egész idáig azt állmodta meg magáűnak hogy hogy fogja legyőzni a két srácot.De ezt abba kellet hagynia mivel különös hangokra lett figyelmes.Érzi hogy nicsen egyedül elkezd forogni majd a zsebéből hirtelen előveszi a pálcáját hátha szükség lessz rá*
-Ki vagy te?*Kérdezi kicsit ilyedt hangon majd meghallja hogy a hátamögött szólalt meg.A szemesarkából figyel hátra de nem lát sokat nem igazán akaródzik nki megfordulni.~Héj nem vagyok gyáva!Be kell bizonyítanom hogy sokkal bátrabb és rátermetteb vagyok~*Ezután a gondolatmenetután nyel egyet majd hirtelen hátrafordul de nem lát senkit.Még egy kicsit ijedten forgolódik majd sóhajt eggyet megtörli a kezével a homlokát majd elrakja a pálcáját a zsebébe*~Talán csak képzelódtem hiszen nicsn itt egy árva lélek sem~*Nyugtatgatja magát magában még vagy ezer hasonló mondattal*
Vissza az elejére Go down
Gwen Fairfax-Archiv
Nem Játékos Karakter
Gwen Fairfax-Archiv


Hozzászólások száma : 18

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 2:45 pm

*Egy tíz éves forma gyöngyházfényű szellemlány lebeg végig a folyosókon, hófehér ruhában. Szinte világít a félhomályban, ez részben tejfehér bőrének is köszönhető. Nem tűnik veszélyesnek, sőt, kimondattan aranyosnak és barátságosnak látszik. Aranyos arcocskáján azonban nincs mosoly. Az egyik falon átlebegve megpillant egy bestiamester fiút, aki láthatóan a gondolataiba méllyed. Gonosz mosoly suhan át a halottsápadt arcon, s a lányka máris Lee mögött terem.*
- Húú, húú *Huhog szellemesen, dermesztő hangja az egész folyosón visszhangzik. Ha Lee hátra fordul azonnal felröppen a folyosó plafonjáig, hogy még véletlenül se vegye észre*


A hozzászólást összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2008 8:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 2:27 pm

*Lee a szobájából érkezik a folyósóra.Mint minden álldott nap ma is tanult és edzet de ma már kevesebbet mint eddig azonban még mindig erősnek és bátornak érzi magát.Majd hirtelen megáll és eszébe jutnak a küzdelmei Tonyval és Kristóffal*~Hm.Emlékszem amikor először találkoztunk én hülye ki is hívtam és egyből leterített.Tony is legyőzött volna de elkellet mennie.Na meg amikor a mcosárban voltunk akkor már sokkal erősebb voltam.Bizony akkor is jól eltángáltak de végülis ketten jöttek ellenem így könnyen legyőztek.Pár héttel később Tonyval gyakroltam a vihartölcséres varázslatot.Döntetlen lett.Legközelebb én fogok győzni~*Gondolja magában mosolyogva.Sokkal komolyabbnak érzi magát*~Igen!Már nem vagyok az az esetlen kis senki aki voltam.Mostmár én is erős vagyok~*Gondolja magában büszkén miközben a talizmányját fogdossa amit azóta sem vett le a nyakából.A seb amit Kristóf okozott érdekes módon beforrt és eltűnt Lee kezéről*~Hm.Ezek szerint még sem marad ott életem végéig~*Ezt gondolja miközben a tenyerét nézegeti.Pálcája és szabylája most is nála van de a jegyzetfüzetét és a ceruzáját már nem hozta magában.Úgydöntött hogy mostantól csak az órárkra hozza el*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 7:57 pm

*És megint csak jack sétál kifelé a Sportcsarnokból egy remekbe szabott edzés után.* ~Ha nem kéne gyakorolnom, nem leledzenék odalent, a kis éleseszű...~ *gondolja magában, miközben kiér végre a levegőre. Nyújtózik egy nagyot, majd hidegen körbenéz. Nincs még kedve visszamenni a szobájába, de a Társaságot sem éppen kedveli, azonban igaz, ami igaz. Jó koszos lett, megsebesült a keze is. Úgyhogy, mivel nincs nagí választása, szépen visszasétálgat a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2007 5:41 pm

*Jack sétál ki a Sportcsarnokból, tesz pár lépést, majd le is fordul, meglátogatja a forrást, mert egy cseppet ki van fáradva. Köpenye és sálja ott nyugszik a karján, és még így, egy szál pólóban sem fázik.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2007 4:55 pm

*Jack sétálgat el ide. Célja azonban még messze van. Összébb húzza magán köpenyét, újra láthatóvá válni azonban még nem szándéka. Nem szeretné, hogy meglássák, úgyhogy szépen sétál tovább. Léptei határozottak, de mégis gyorsak. Mikor eléri a kívánt célt, még egy cseppet habozik, de végülis benyit a Sportcsarnokba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 10:41 pm

*Zahari pár percig értetlenül néz arra, ahol a lány eltávozott, majd megrázza fejét.* ~Nem értek én semmit... Nagyon semmit...~ *Morogja, és lassú léptekkel elindul fölfelé, egyenesen az udvar felé.*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 10:28 pm

-nem azt gondolom jobb ha én most lefekszem mielött ujra egymásnak esnénk.
Jó éjt neked!
*ezzel elindul megkeresni a hálóját*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 10:23 pm

*Zahari átöleli Tarát, majd feláll. Felsegíti a lányt is.* Én kinézek az udvarra, jössz velem? *Kérdi, miközben gyors mozdulatokkal leporolja köpenyét,.*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 9:03 pm

-én is szeretek veled lenni..hidd el..nagyon kedvellek. ha nem igy lenne akkor most valaki mással lennék és nem itt bolyongtam volna a folyosokon.
*közelebb huzodik a fiuhoz a vállára hajtja fejét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:59 pm

Hát... Azt hiszem veled igazán jól érzem magam... Nem is hiszem... Tudom... Te olyan kedves lány vagy... És ha néha vannak különös nézeteltéréseink, melyek átmennek a pálcák villanásaiba is... Azt kérem tőled, maradj velem... Mert... Te mindig józan észre térítesz... Még ha az is kell hozzá, hogy hülyeséget csináljak... *Szégyenpír jelenik meg az arcán.* Tara... Ne haragudj... *Mondja, s puszit nyom a lány ajkai mellé.*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:44 pm

-hát a bálról már elkéstünk alapossan. Szerintem Mila ma nem velünk lett volna elfoglalva de most már mindegy is.ezt alapossan megkavartuk a dolgaink.
-te se haragudj rám semmiért kérlek.*sugja olyan halkan hogy a fiu is alig hallja meg*
*kisimit egy tincset a Zahari arcából. ülnek egymás mellettés fogják egymás kezét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:36 pm

Persze, menjünk fel a bálba, hogy utána Milácska nekem essen... *Morgolódik.* Jobb dolgom is van annál, hogy egy pofonhiányos néma félkobold átkai elől ugráljak... *Lassan átkarolja a lány, és elanyátlanodott gyermek módjára hozzábújik.* Vigyázz rám kicsit... És... Úgy sajnálok mindent....
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:33 pm

*Tara nem állja meg, hogy ne menjen a fiu után nagyon elszégyenli magát. ~nem lett volna szabad igy nekiesnem~ gondolja.
-Várj!*iramodik a fiu után*


*befordul a folyoson és meglátja Zaharit a földön ülni.* megáll mellette és ö is leül hátát a falnak veti*
- sajnálom nem kellet volna. de azt hiszem neked sem..tiszta hülyék vagyunk itt veszekszünk ahelyet hogy most jót mulatnánk a bálon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:27 pm

*Zahari megtorpan, félig hátra fordítja a fejét.* Nem haragszom, csak már feladtam, az az igazság... Ha kellenék valamiért, tudod melyik az én hálóm... *Mondja, s kicsit meggörnyedve elindul előre. A lány karmolásának helyén halványan kiserken a vér, de nem érdekli. Most semmi nem érdekli. Befordul egy sarkon, leül a földre, a falnak veti hátát, és remeg...*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:23 pm

*Tara meglátja Zahari szemében a fájdalmat ez olyan mélyről jövő, hogy kioltja az ő haragját.*
*a távozó Zahari hátát nézi elemeli a pálcáját ....képtelem átkot küldeni.*
- ne haragudj kérlek *sugja halkan* nem bizos, hogy Zahari meghallja de reméli.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:18 pm

Ne nézz így rám... *Morrantja Zah, majd újra a lányra tartja a pálcát.* Nox... *Nagyot sóhajt, majd megszólal.* Finite Incantatem... *Egy pillanat alatt hátat fordít, és lassú léptekkel elindul. Most, hogy a lány tud beszélni és mozogni, tökéletes céltáblát biztosít pár átokhoz, bűbájhoz, varázslathoz.* Állj bosszút, érdekel is engem... *Mondja elkeseredetten.*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:12 pm

*Tara szemében könnyek gyülnek utálja ha ennyire tehetetlen és kiszolgáltatott
se szolni se mozdulni nem tud*
zöld szemei mélyen belemélyednek Zahari hideg kék pillantásába*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 8:09 pm

*Zahari sebzett állat módjára üvölt fel, hátralép kettőt, pálcáját előreszegezi, és elbődül.* Hogy merészeled! Locomotor Mortis! *Kiáltja a lábbilincselő átkot, s várja a végeredményt. Arcán a győztes vadász mosolya jelenik meg. Lelöki fejéről a csuklyát.* Lumos! *Pálcáját Tara és az ő arca között féltávolságra tartja, miután odahajol a lányhoz.*
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:58 pm

*Tara zöld szemei szikrákat szórnak. sajnos nem tud nonverbális igéet használni,mert akkor semmi ne tartaná vissza attól hogy fájdalamt okozon Zaharinak. *
igy marad neki a nem pont boszihoz méltó de hatásos megolás: belekarmol a fiu arcába*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:48 pm

Silencio! *Mondja ki a varázsigét, mellyel elnémítja Tarát.* Na ide figyelj, arany bogaram! Én kétszer rákérdeztem arra, hogy eljösz e velem a bálra! Egyszer nem adtál egyenes választ! És mi az, hogy nem veled mentem? SENKIVEL NEM MENTEM! Itt dekkolok a sötét, koszos lyukban, mert különben mindenki azon szívózna, hogy a Georgi gyerek egyedül maradt ezen az estén! Szóval ne is próbálkozz bűntudatot kelteni bennem, boszorkányok ügyetlene! *Mondja, s pálcáját végig a lányra szegezi. Bár az első éves varázsló nem tudna kárt okozni a lányban, ám így is fenyegető lehet egy varázspálcával szembenézni, pláne úgy, hogy mögötte kék, szikrázó szemeg szórnak villámokat.
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:39 pm

*Tarának elakad a szava felháborodásában. Hirtelen meg sem ismeri Zaharit. Amikor meg ráébred kivel is van dolga, nem hisz saját magának.Zahari lenne ez a bunkó sötét alak aki megpróbálja megvakítani és ilyen hangon beszél vele.*
-Mit képzelsz magadról ki vagy te? Van képed nekem támadni azok után, hogy nem velem vagy a bálba? Tudod mit már nem is bánom sőt..mégis mit képzelsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:22 pm

Te beszélsz, buta liba? Az orrodig sem látsz? Persze mit vártam egy lánytól... *Mondja Zahari. Hangja rekedtes, nem épp felismerhető. Ráadásul nem megszokott aranyszegélyű köpenyét viseli. Érzi, ahogy elönti tagjait a jóleső érzés, és kiengedi "sötét énjét". Végigméri a lányt, s pár másodpercig erőltetnie kell a szemét a sötétben, míg rájön, hogy Tara az. A csuklya takarásában elvigyorodik.* ~Tarácska most megkapja, hiába, rossz időben rossz helyen.~ *A sötétben előhúzza pálcáját, és észrevétlenül a lány arca elő tartja. Az ébenfekete varázspálca valószínüleg nem épp észrevehető, ha a fiút sem láta először Tara.* Lumos! *A hirtelen fény minden bizonnyal elvakítja a lányt, Zahari tudott készülni.* Nox... És még csak nem is nézel ki jól, minek jössz nekem? *Ezzel hátat fordít, és elindul. ~Én dög... Nem baj, elegem van a lányokból...~
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:15 pm

*Tara lép a a folyosóra. még sosem járt erre, de persze megint eltévedt.~igy jár aki el akarja kerülni a tömeget~dohog magába~ azt sem tudom merre járok de meg is érdemlem*
olyan sötét van és annyira el van foglalva magával hogy eszre sem veszi a sötét alakot amig neki nem ütközik*
-nem látsz? *förmed rá az alakra*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2007 7:10 pm

*Különös alak suhan át a folyosón. Éjfekete köpenye hatalmas szárnyként lobog mögötte, fekete csuklyája szemébe húzva. Bár léptei sietősnek tűnhetnek, Zahari Georgi valójában csak zaklatottan és dühösen holtkórosként rója a folyosók padlóját. Kék szeme szinte világít a kapucni árnyékából. Befordul egy sarkon, s végigpásztázza.* ~ Harag, gyűlölet... Milyen megnyerő érzések... Erőt adnak...~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-szárnyi folyosók   Nyugati-szárnyi folyosók - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyugati-szárnyi folyosók
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Nyugati-szárny-
Ugrás: