Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Kalandmester
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Prefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 18 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 18 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Prefektus megbeszélde

Go down 
+11
Regina Ruosin
Lina Wierro
Camryn Lilleyman
Rosetta Waylan
Narcis Sior
Kalandmester
Evan Darian
Aurora Valanthe Mediaris
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
Emily Kyra Beawer
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek51929104bc04c3747685

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 4:08 pm

First topic message reminder :

khm, ez egy jó kérdés, engem is érdekel... xD

viszont reklámozás: én igyekszeeeem. ><
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 10:39 am

Mivel van időm, összeírom én, remélem nem gond, Jack:

Diák:

Báthory Marijana
Anita Whoreman
Filipp Jacta
Erica Blackcross
Samuel Redrick
Jhon Smith

Nellond:

Allan Redrick
Gwendolyn Avassum
Kitty Grey

Ascariel:

Solmyr

Szjk:

Lusmiros
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:12 pm

És ha visszajön? Meg... mi az hogy más mondjuk használja majd a képeit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:36 pm

Susan, hidd el, ha én mondom, elég jól ismerem - NEM fog visszajönni. 0.01% az esélye rá.

Egyéb törölt karaktereknek is használják a képeit. Lásd Isobel is Avril volt karijának a képe. Gaea/Demona képei is visszakerültek galériába. Stb. Arról nem is beszélve, hogy asszem te is lenyúltad Nymphadora képét ;-)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:38 pm

Akkor visszaadom a képeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:42 pm

...mit adsz vissza? O.o
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:44 pm

Azt mondtad én is használom törölt karik képét. Erre mondtam, hogy tessék akkor én se fogom használni őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:50 pm

De attól más használ. Meg icipicit unfair az új játékosokkal szemben, ha nem használhatnak egy jó minőségű képet, pláne úgy, ha a user már nem is aktív, és 99,9 százalék eséllyel nem is lesz többé.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Nekromanta
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek4e285117af53d6454199

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 1:40 pm

És eleve nincs olyan, hogy visszajön... Az adott körülmények között nem 0,01% az esélye, hogy visszajön, hanem kevesebb, hogy visszajöhet.
Törölt/inaktív karakter képeket bármikor lehet használni, ha a user ismét aktív lenne, akkor kénytelen más kép után nézni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek51929104bc04c3747685

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:54 pm

Cirelin de Sovalon írta:
Em: Nem tudom mikor törölgettél mostanság galériát, Demona képét törölted már onnan?
nem, Demonáé még a helyén van. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 7:33 pm

Miért ha én eltűnnék akkor én se jöhetnék vissza? : D Lehet hogy holnap meghalok és nem tudnátok mi van velem, akkor törölnétek? Very Happy

Amúgy Kérdésem lenne:
Az archívum, amiben a játékok vannak azokat miért nem láthatják a diákok? Sztem nem csak én vagyok úgy vele, hogy jó lenne régi játékokat visszaolvasgatni. Vagyis, hogy ezt meg lehet vhogy oldani? : D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 7:36 pm

1. Ilyenekről ne is beszélj, nem fogsz holnap meghalni.
2. A "szó nélkül eltűnsz és nem tudjuk mi van veled" és a "szó nélkül törlöd Kaenéket (meg kb. minden nezást) fészbukról és msn-ről mert olyan kedved van és amúgy még az öcséd is beszólogat hogy szar az oldal és csak röhögni jár fel" szerintem egy merőben más kategória.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 7:41 pm

Jó de csak tegyük fel, hogy tök véletlenül meghalok. Amúgy meg leszarom, hogy mit csinált. Engem csak az érdekel, hogy engem törölnétek-e? XD Meg érdekelnek a régi hsz-eim O_O
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 7:43 pm

Amint látod, aki csak úgy eltűnik, és nem játszik, viszont nem kér törlést, és nem csapott balhét, sokszor évekig nem törlik, szóval nem egészen értem a kérdést... ^^

De az archívumos kérdés amúgy jogos, jó lenne régi játékokat visszaolvasni o.o
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 8:00 pm

Kezdj el tanulni XD
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Illuzionista
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek506f0370868af7782228

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 5:38 am

Egyrészt én általában CSAK azokat a képeket teszem vissza a galériába, amik tőlem vannak, tehát innentől nem él a más használja az ő képeit, mert azok az én képei, amiket ő használt, mert az én galáriámból szedte ki őket, ott eredetileg meg voltak. Smile Bár ez megint csak kötekedés, nem érdemi kérdés volt a változatosság kedvéért.

Az inaktív karakterek: Én gyakran csináltam régen olyat Allin, hogy az inaktív embereket összeírtam, és kiadtam a vezetőségnek, hogy írjanak nekik, hogy valaha visszajönnek-e. Ha írtak, hogy igen, akkor meg lettek tartva, ha jó ideig nem, akkor törlésesek közé kerültek. Más szakokon ez soha sem ment és ma már nekem sincs se kedvem, se erőm hozzá. Ellenben a lehetőség nyitott bárki számára. Smile És ha valakinek kell valakinek az inaktív karijának a képe, akkor írhat neki szintén hasonlóképpen, mint ahogy Kaen is Isobel képét elkérte Avriltól facebookon.

Megint Susan kötekedés: Én lent azt írtam le, bár lehet nem sikerült értelmezni a mondatot, de Arinak legalább sikerült, hogy akkor kerül valaki szó nélkül törlésre, ha az illető szó nélkül töröl minket facebookról (miközben minden más Nezást meg nem, akiket sok esetben általunk ismert meg), mert azt tahó pofátlanságnak tartom. Ezt, ha Rosetta csinálja meg, akkor őt is szó nélkül törlöm a Nezáról, ez alól nincs kivétel. Ha téged holnap elüt Susan az autó, nem hiszem hogy nekiállsz minket törölni facebookról...

Chris: Köszönöm a listát. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Nekromanta
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek4e285117af53d6454199

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:33 pm

Mivel a kérdőíves hírhez viszonylag sokan beírtátok, hogy hiányoljátok a számonkérést,

gondoltam akkor felteszem a kérdést, mindenki számára, hogy mit gondoltok a saját munkátokról, hogyan tudtok hozzátenni az oldalhoz, ilyesmik. Véleményeket várok, lehetőség szerint mindenkitől, aki idelát. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Mutatvanyos
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek8a2b851

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:58 pm

Ha értékelnem kell magam, most az önteltség legkevesebb szikráját mellőzve mondom, hogy úgy érzem, hogy mindent megteszek az oldalon, amit csak tudok, legyen az óratartás, programtartás, megelőző-mese mesélés majd, meg nyári-téli mesék, háttérmunka, mint a felvételiztetés vagy mondjuk a mágiaágak ellenőrzése-kiírása, órára járás, programra járás, és minden új és régivel akivel tudom, a kapcsolattartás és az oldalra csábítás. Hozzátenni az oldalhoz csak a programok és órák tartását tekintem és esetlegesen tali/tábor szervezés, programtartást, mert úgy igazán különleges ötleteim nem szoktak lenni, ezt tudom jól.

Eeeennyi. Már, hogyha így gondoltad a dolgot, de ha nem, akkor sűrű elnézést, hogy félreértelmeztem ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Nekromanta
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek4e285117af53d6454199

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 3:56 pm

Többiek? Rosettán kívül egyetlen adminisztrátora és moderátora nincs az oldalnak? Vagy vagyem le mindenki jogait, mert nem képes senki válaszolni?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Hua Xiangfeng

Hua Xiangfeng


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2613
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Druida
Üzenőláda :

Szívesen játszok bárkivel, írjatok üzit!


Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek51703691031594370889


Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 4:07 pm

Idézet :
Véleményeket várok, lehetőség szerint mindenkitől, aki idelát. Köszönöm.

Gondolom, ebbe én is beletartozom, de ha félreétettem, akkor elnézést.

Én úgy érzem, hogy amennyire tudok lenni, meg nezázni, ahhoz képest megteszek mindent, ami tőlem telik. Bár igaz, hogy én még nem vetettem fel se program-, se meseötletet, szerintem ettől eltekintve aktívan igyekszem részt venni a dolgokban. Én szoktam játszani újakkal, amikor van időm, meg beszélgetni velük (már ha ők is akarják, mert sok esetben nem így van).
Ennyit tudok írni, remélem, nem túl kevés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 4:07 pm

Én személy szerint nem hiányoltam a számonkérést a hírnél, legalábbis nagyon nem rémlik, ugyanis most is csak annyit tudok mondani, hogy nem csinálok semmit, és nem is nagyon látok rá esélyt, hogy a jövőben megváltozik. Szóval eddig is díszprefi voltam, de ha gondolod, vedd le a jogaim, van segédtanárom... o.o Khm.
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 18 Auror
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 18 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Prefektus megbeszélde - Page 18 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 4:10 pm

Bocsi Kaen, de segítkeztem. Na tehát.

A saját munkámról annyit, hogy míg nem volt suli, én gőzerővel belenyomtam szerintem. Tehát azért voltam, és próbáltam mindent beleadni, hogy elégedettek legyetek velem, ha már kiérdemeltem. Most annyira nem tudok lenni ugye, mert sok új van a felső tagozat miatt, alsóban nem volt olyan nagy követelmény az olvasás, de itt már szódogát kérnek belőle, tehát most nagyon kell tanulni, és sajnos én csak 8-ig lehetek gépnél, ha tanulok, ha nem. Tehát lehet mindenki azt gondolja, hogy nem csinálok semmit, míg én fenn vagyok. Már vagy két hete magyarázgatok, és ennyire van idő. Tehát mondjuk most nem kell tanulnom, és próbálok foglalkoznia szakkal, amennyire lehet. Programot egyenlőre csak úgy csináltam, hogy meséltem nektek, meg Evanéknak, de ezen kívül másra még nem volt lehetőség, mert ugye nemrég kaptam mesélőt Smile Egyébként amennyire engedi a fantáziám és az időm én csinálnék hírbe kirakott dolgokat, de ameddig még azt sem tudom holnap után mit, hogy tudok csinálni, addig sajnos csak beszélgetni, meg ESETLEG játszani tudok :/ De ezt most nagyképűségen kívül, szerintem, ezen az egy hónapon kívül aktívkodtam, próbáltam tenni az oldalért annyit, amennyit csak lehet.
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 5:00 pm

Sziasztok,

Szerintem amikor tudok lenni, akkor én is a magamtól telhetö legtöbbet megteszem, bár mostanában nekem is jól összecsúsztak a dolgaim, gondjaim, és ez egyáltalán nem kifogás vagy ilyesmi. Szóval amikor vagyok akkkor próbálok beszélgetni ujakkal, meg játszani is velük, és az órákon vagy a meséken, egyéb programokon is résztveszek, úgy intézem amikor csak tudom. Persze mindig lehet fejlödni és újsondonságokat is bedobni, amin én pl. folyamatosan rajt is vagyok, csak iszonyú kevés az önbizalmam, emiatt is vagyok most egy kicsit fékezös fázisban, mert sokszor magával ragad a pillanat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 6:31 pm

Bocsi Kaen, csak nem akar működni a neten, szóval azt sem tudom, hogy hol áll a fejem...

Na szóval. Igen, én hiányolom, mert látszik, hogy mennyire más most, mint amikor még volt számonkérés. Szerintem ellustultunk, vagyis én szerintem igen. Hiába vagyok fenn sokat, annyit már nem játszok, mint régen (bár ez nem csak ennek az oka, de ezé is szerintem). Meg igazából szerettem visszanézni, hogy mit csináltam azon a héten, tudni, hogy igen, megcsináltam, nem felejtettem el semmit. Meg azért nekem ez löketet ad, hogy ha most sikerült megcsinálnom, akkor biztos menni fog legközelebb is. Meg ha van számonkérés, akkor nem mindenki csak várja, hogy a szájába rágják a dolgokat.
Bár azért most már vannak ugye gondjaim a nettel, a sulival, de amellett szerintem több időnek kéne jutni nezára (ami megint csak az én hibám, hogy nem jut), és szinte szó szerint szégyellem magam, hogy nem játszok annyit mint régen. >< Dolgozom rajta, próbálom összeilleszteni a kettőt, és ebben azért segített nekem amikor számon kérték a dolgokat, láttam, hogy mennyit sikerült teljesítenem és így legalább tudtam, hogy min kéne változtatnom, mert nekem így volt honnan elindulnom.
Meg igazából most dolgozom cikken, mesén, mert ugye volt ez a teszt és ott felhoztam ezt a mese sorozatot, te meg mondtad, hogy ha akarom, akkor kidolgozhatom és ezen töröm a feje és kezd egy kép összeállni. Meg közben Emivel tervezgetünk Allis progit is, és azt is ki akarom még dolgozni. Szóval most egy kicsit a mesélésre gyúrok, csak közben kicsit elmarad a többi. ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 12:12 pm

Én is itt vagyok

Hát nekem mostanában nem sok időm van, de pl tali után egy kicsit meg is jött a kedvem és akkor úgy próbáltam lenni, viszont az nekem nagyon el tudja venni a kedvem az oldaltól amikor veszekedést látok. Szóval szipp... Most nem konkrétan magamra gondolok, hogyha velem van mondjuk nézeteltérés, hanem ha mással engem az is zavar és tökre elmegy a kedvem. De egyébként házit is írtam, újat is osztottam be hétvégén meg szoktam játszani, csak egyszerűen nincs energiám így hétköznapokban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 12:20 pm

A másik amit kihagytam, hogy sem lelkileg sem fizikailag nem vagyok jól... Mindegy ezt nem szándékozom mások orrára kötni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Prefektus megbeszélde - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Prefektus megbeszélde
Vissza az elejére 
18 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: