Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Kalandmester
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Prefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_lcapPrefektus megbeszélde - Page 19 I_voting_barPrefektus megbeszélde - Page 19 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Prefektus megbeszélde

Go down 
+11
Regina Ruosin
Lina Wierro
Camryn Lilleyman
Rosetta Waylan
Narcis Sior
Kalandmester
Evan Darian
Aurora Valanthe Mediaris
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
Emily Kyra Beawer
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
SzerzőÜzenet
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek51929104bc04c3747685

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 4:08 pm

First topic message reminder :

khm, ez egy jó kérdés, engem is érdekel... xD

viszont reklámozás: én igyekszeeeem. ><
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 2:28 pm

Sajnálom, hogy nem reagáltam eddig. Nem is nagyon ültem gép előtt, de most írok is.

Szóval... Hát, amíg tartott a szünet addig csináltam mindent amit épp tudtam most viszont kicsit (vagy inkább nagyon) visszaesett a teljesítményem. Ezen a héten jóformán nem csináltam semmit annyira lefáradtam. Szégyellem is magam, hogy most se csináltam semmit. Most már nagyjából sikerül összeegyeztetni a tanulást a Nezával, bár ez a tanulnivaló mennyiségétől is függ meg attól, hogy szerveznek-e be valamit délutánra, mer akkor az egész időbeosztásom borul.>< De igyekszem sürgősen rendbe szedni magam, mert már elegem van abból, hogy alig csinálok valamit. És a háziknak is nekiállok meg a játéknak is. Vannak mese ötleteim is csak az a baj, hogy úgy érezem az még nem is menne nekem szóval ott egyenlőre ötletelek, aztán ha van valami azt kidolgozom, és ... Azt hiszem most mást nem tudok írni, mert nem vagyok teljesen összeszedett állapotban.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 5:06 pm


Röstellem, de most szúrtam ki. Nos, amit tudok reagálok a dologra.

A munkámról annyit próbálok erőfeszítést beleadni amikor fent vagyok msnen, de teljesen leszívta lelkileg, is meg fizikailag is az agyamat a gondok amik itthon vannak és el is veszi a kedvem. Msnen többek között ezért nem vagyok és nem vagyok kommunikatív sem. Én személy szerényem szerint igyekszem változtatni, a dolgokon de ennek lassú folyamatban fog haladni. Munka keresés szívja többek között az energiám, és próbálom mindenmásba bele fektetni hátha vissza zökkenek a régi kerék vágásba. Igyekszem rendbe szedni magam házikat küldözgetni azok vannak a wordben egy csomónyi, ami el van kezdve csak be kéne fejeznem meg egy novellát is, szóval azt hiszem ennyi. Ennyit tudok írni, így ilyen állapotban most is olyan félig kóma félig nem tom milyenben vagyok... szóval ennyi a mondani valóm és nem ismétlem magam.
Vissza az elejére Go down
Teodora Yana

Teodora Yana


Főkarakter : helgafarkas@hotmail.hu
Hozzászólások száma : 363
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Harcos
Üzenőláda : Helló!!!Ha akarsz velem játszani,csak írj!!!Egy kis játékra bármikor kapható vagyok!!!Karim megértő,természetszerető társat keres!!!:-)

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 6:40 pm

Ma szúrtam ki, és bocsi, hogy csak most írok.

Szóval, a helyzet az, hogy szánom-bánom, de nem vagyok olyan aktív mint nyáron.Nem is írok mindennap, nem is tudnék lenni, a suli is erősen bekavar, plusz itthoni problémák meg érzelmi gubanc. Jó, ez nem kifogás. Egyszerűen próbálok többet játszani, de a játék sem megy mindig gördülékenyen. Mesélni szeretnék, csak legalább megpróbálni, de még egyeztetek meg kitalálok valami jót. Programokból egy darab ötletem sincs, és beszélgetek valamennyit, de játékra egyszerűen már nincs erőm. A házikkal próbálkozok, de el kéne szánni magam és beküldeni az összeset. Órára nem hiszem hogy menni tudnék, hétközben nem is engednek géphez hétvégén meg nem jut eszembe, de majd szépen felírom. Na ennyi lenne kb.
Vissza az elejére Go down
http://www.ashley-blogja.blogspot.com
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek4e27fab884a0f7141642

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:07 am

Nem tudom mit mondhatnék. Egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, legalábbis ahhoz képest, amit mondjuk idén tavasszal-nyáron nyújtottam. Ennek oka, hogy jóval kevesebbet tudok lenni az egyetem miatt, ami végülis még nem is olyan nagy ok, hisz alapvetően igyekszem esténként felnézni és követni a dolgokat, hétvégente pedig még aktívabb lenni. Az igazi oka talán az, hogy kicsit belefáradtam ebbe a szélmalomharcba, hogy amíg minden erőmet idekoncentrálom (mint ahogy korábban), akkor kicsit aktívabb lesz a szak és amint kevesebbet tudok lenni, minden összemolik és megint ott vagyunk, ahol a part szakad. Annyira nagyon szívügyem a Belsirion, de nem mindig van kedvem belépni, hogy azt lássam, hogy rajtam és Yorán kívül senki sem lépett be tőlünk, vagy nem sok kedvem van játékra hívni belsirionosokat, hogy aztán 7-8 sikertelenem legyen. Rossz érzés na, pedig én küzdve küzdök és bízva bízok, de meddig?! Ettől független a vezetőségi munka. Na abban nagyon el szoktam keveredni, nagy csúszásaim vannak. Ennek oka a linkeskedésem, hogy nem figyelek oda, vagy nem halogatok, ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:50 am

Hello.

Mira Todorka jelezte nekem, hogy az új multija a kalandmesterek csoportjában van, viiszont fogalmam sincs hogyan került oda a karija így gondoltam továbbítom az észrevételét.

Itt egy link róla.

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek4e27fab884a0f7141642

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 1:45 pm

Köszi Yora!
Nem tudom én sem hogyan került oda, de kivettem a KM csoportból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 10:08 am

Az Allis Zoey mindig tőlem kérdez, és olyan jól esik*.* XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 8:21 am

Zoey Parkert majd valaki legyen oly kedves és szerkessze bele a Vércse Hálóba>.<"" Köszii
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek51929104bc04c3747685

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 8:45 am

S lőn.
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Nekromanta
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek4e285117af53d6454199

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 12:47 pm

No kiírtuk a decemberi nagymeséket, remélem minél több vez tag részt vesz rajtuk, és a sima diákokat is elrángatjátok.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Prefektus megbeszélde - Page 19 Nekromanta
Üzenőláda : Prefektus megbeszélde - Page 19 Tek4e285117af53d6454199

Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 8:40 am

Még viszonylag kevesen jelentkeztetek, ezt kérem pótolni annak aki jönne. Külön kérés, hogy próbáljátok kitanítani addig az ügyetlenke játékosokat, hogy ők is tudják élvezni a dolgot, ne legyen rossz, hogy nem tudnak semmit csinálni. Addig jőjjenek el programokra, ismerjék meg a többi karit, hogy ott ne legyenek kirekesztve.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Prefektus megbeszélde - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektus megbeszélde   Prefektus megbeszélde - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Prefektus megbeszélde
Vissza az elejére 
19 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: