Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Nyugalom terme I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Nyugalom terme

Go down 
+79
Sophie Lee
Logan Knucker
Merilien Marsillea
Liam Ramsay
Alise Ellwood
Marco Mimieaux
Kyle Peters
Iris Leighton Fane
Isobel O'Shennon
Hamon Joulice-Melange
Noah Karl Pavel
Madison Naceri
Natale Carrie
Fox Hunter
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Emma Marshall
Marius Hrisztov
Nawara'son Onoria
Kara Langlois
Lincoln Lawrence
Isabella Newton
Mikhael Knyaz
Shuang Zhen
Samantha Radoslava
Ashley Montez
Aidric Selding
Anelie Mei Xi
Natalia Tatiana Ridolf
Lizbeth Westlive
David Branson
Artemis Taylor
Natanail Yosif
Jack Darkfield
Molly Grozda
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Miley Hortingberg
Kade Wulandari
Eira Eilertsen
Deyan Serenity
Devrim Tahir
Azariel Achard
Effy Siggers
Eldunary Aysa
Ivo Todorka
Alfons Gerard
Ayla Madyzyn
Zac Leaving
Mélissa Ognyana
Daran Fila Chirs
Myrabell Clows
Alina Suniti
Laura Wylee
Jack Throggen
Seldrit El Perimd
Xerxésia Clearwater
Wanda Dorcas Gloria
Etienne Marceau
Lorraine Betranche
Sehrezat Dorime
Hua Xiangfeng
Orphilius Orchus Clausus
Gwilim Jan
Regina Ruosin
Teodora Yana
Teodora Zhaklina
Aadhaya Surapanani
Nikorina Grozda
Christopher Tsvetan
Maria Thekla
Lina Wierro
Nemir Growal
Demian Emil Deyan
Eiron Arwel
Tim Leopold
Sarah Lairs
Valeriel Ravenwood
Hunyadvári Szevér
83 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 4:55 pm

// Olvad //

* Anaina szerencsére nem jön rá, hogy a néni már sajnos halott, csak egy szem fiacskája maradt és annak is szegénynek egyedül kellett utána boldogulnia. A lány boldogan mesél és érdeklődik arról, hogy Exan gyakran jár-e haza.* - Igen, nagyon gyakran kell hazajárnom. Most pénteken is megyek. * Lepillant a kezére festett farkasokra mely a gyászt jelenti és egyben ami miatt haza kell utaznia, majd úgy dönt, hogy nem hallgatja el tovább joga van tudnia a másiknak.* - Anaina... Sajnos már csak a fiának tudom átadni az üdvözleted. * Mondta sokat sejtetően, úgy, hogy a lánynak is egyértelmű legyen hogy érti. A felfegyverkezésre csak elmosolyodik. Bizony megtelne az egyik asztalka ha megkérnék tőle, hogy kezdje el kipakolni a nála lévő fegyvereit, bár ez kívülről egyáltalán nem látszik, hogy ruhája alatt elrejtette volna őket. Gondolta, hogy nagyon északra nem merészkedik el senki, még az emberek sem nagyon, már csak a borzasztó hideg miatt is. Meg alapjáraton békeszerető népek a tündék.* - Nálunk sajnos elkerülhetetlen volt az egész. * Mondja és feláll a helyéről.*
- Viszont, nekem most mennem kell, találkozóm van egy ismerőssel. * Mondja Anainának és átnyújtja neki a könyvet.* - Ha gondolod vidd el, de nemsokára kérem vissza ám. * Mondja, aztán ha Anainának kell, akkor könyv nélkül elindul először a szobájába, aztán a találkozóra.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek51118c920f5224178357

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:56 am

*Exan felidézi a furcsa hótündét, aki mindig járt a patakhoz és kiderül, hogy bizony ő tényleg, valóban hótünde volt, viszont elég szomorú történet övezi a nőt. Odahaza sokat beszéltek Alleerynda néniről, aki világot akart járni, viszont soha többé nem tért haza. Mindenki azt hitte, hogy meghalt, ám úgy tűnik, hogy él és virul a holdjáróknál. Elmosolyodom, amikor Exan mesélni kezd arról, hogy a hótünde nő beleszeretett egy "holdjáróba", majd született egy fiuk is.*
- Ó! Biztosan gyönyörűen nézhetett ki az a fiú! *mosolyodom el lágyan és talán túl naiv vagyok, de nem fogom fel, hogy a hótünde nő már bizony nincs az élők sorában.*
- Gyakran jársz haza? Hogyha találkozol vele, add át üdvözletemet neki, kérlek! Mond meg, hogy a népem várja haza őt és a fiát is. *mosolyodom el és el is határozom, hogy a következő levelemben megírom édesanyámnak az információt, hogy a nő él, és boldogan él a fiával és egy holdjáróval. A fegyverekre terelődik a szó, és Exan megmutatja a gyönyörű tőrt, melyet tegnap is megmutatott*
- Ó, hát akkor annyira nem vagy felfegyverkezve. *kuncogom el magam és kíváncsian hallgatom a fiút.*
- Hát, az igazat megvallva nem is tartottam még a kezemben kardot, vagy ilyesfélét. *vonom meg lágyan a vállamat.*
- Nem, nálunk nagyon kevés vendég jár, még soha nem volt a népemben háború. Volt, hogy segítséget kértek más tündék, és a harcosok elmentek. Volt, aki nem is tért vissza. De még soha nem láttam háborút. És ennek nagyon örülök. *mesélek egy kicsit határozott hangon, ki is húzom kicsit magam, mert büszke vagyok, hogy nálunk még tényleg nem volt háború.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:44 am

* Anaina társasága rögtön érdekesebb lesz amikor elkezdenek beszélgetni, és nemsokára kiderül, hogy van egy közös ismerősük is mégpedig Alleerynda néni, aki mindig olyan furcsa és szokatlan ruhákban járt. A gondolattól elmosolyodik, majd mikor Anaina elmondja, hogy azt hitték meghalt kissé lesüti a szemét.* - Hát.. Sok évig lakott nálunk, szerelmes lett egy "holdjáróba". * Mutat itt macskakörmöket a levegőbe.*
- Született is egy fia, nagyon érdekes szerzet volt. Fekete hajában ezüst sávok omlottak alá nem túl széles vállain. * Emlékszik vissza a fiúra, aki bizony egyedül maradt miután Alleeryndát megölték. Pontosan emlékszik hogyan történt, hiszen apja talált rá, s az ő dolga is volt közölni azt az egyedül maradt fiával.  Egyelőre úgy látta jobbnak, hogy ezt az információt nem osztja meg a lánnyal, de a kérdésére azért őszintén válaszol, semmilyen információt nem elhallgatva.* - Sokat mesélt rólatok, bár én még csak ifjú voltam s csak fél füllel hallottam a történeteket. De elég harcias volt, nem egyszer megvédte magát amikor valami fekete ügyletekkel foglalkozó emberek ki akarták rabolni. Mert hát nem szégyellte ő az ékszert magára aggatni, s ez az embereknek egyből szemet szúrt. * A továbbiak elképzelhetőek, hogy mi is történt az asszonnyal ki nem járt többé a patakhoz. Exan látja, hogy a lány elszomorodik az emlékek hallatán, s kezén érzi annak érintését. Nem akarta még jobban elszomorítani, úgyhogy próbálta kiragadni a vidámabb emlékeket.* - A fiúval jó barátok voltunk, azóta elsodort egymástól minket a sors. Miután Alleerynda.. Szóval arról beszélt, hogy egyszer haza megy hozzátok. * Mondja, majd valahogy a fegyverekre terelődik a szó ami mégis felkelti a lány érdeklődését.* - Csak amit tegnap mutattam, az a kis levéltőr. * Húzza ki térdszárú csizmájának szárából egy kicsit, éppen, hogy csak látszódjon a keresztvas aztán visszatolja.* - Akkor ahogy sejtettem. Már megbocsáss, csak éppen nem tudnék elképzelni egy nehéz kardot a kezedbe. * Szurkálódik viccesen a hótünde lánnyal.* - De nálatok azért minden békés volt nem?  Odáig biztosan nem merészkedtek az emberek. Bezzeg hozzánk..
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek51118c920f5224178357

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:22 am

*A kedves tündenéven köszöntöm a fiút, aki elneveti magát, majd hellyel kínál. Nem sokat gondolkozom, le is ülök mellé és kíváncsian, ámulattal nézem a könyvet, amit a fiú mutat nekem. Mikor Exan elmeséli, hogy a közelükben lakott egy hótünde, felcsillan a szemem, majd könny futja el.*
- Alleerynda nénire gondolsz? Oh, uramisten! Volt egy gyönyörű szép husky kutyusa. *önti el könny a szememet, és szeretetteljes mosoly ül ki az arcomra.*
- Azt hittük, hogy... Azt hittük, hogy meghalt, hogy soha nem tér vissza közénk, hogy az istenek elrabolták tőlünk. *suttogom és fogva tartom Exan tekintetét.*
- Mesélj még róla, kérlek! *fogom meg a kezét a fiúnak, és lágyan megsimítom, kicsit közelebb ülve hozzá.*
- Régen, én még bőven nem éltem, felkerekedett, hogy világot járjon, de nem tért vissza közénk. Azóta nagyon ritka az, hogy egy hótünde elhagyja az otthonát. Alig ismerik a világ többi részét, a világ többi faját és népeit. Alleerynda néni volt az utolsó női hótünde, aki elhagyta a népét. De hogy még él... Miért nem jött vissza hozzánk? *suttogom a szavakat, és szomorkásan simogatom a fiú kezét, miközben halkan hüppögök. Kérlelően nézek a fiúra, hogy meséljen róla, hiszen sok legendát hallottam a nőről, mégsem ismerhettem meg soha. A fegyverekre is terelődik a szó, és Exan elmeséli, hogy Allerynda néni is igen jól meg tudta védeni magát, és a csizmájára csap. Lágyan végigsimítok a puha bőrön.*
- Mi van benne? *kérdezem és lassan elengedem a fiú kezét, és a csizmáján simítok végig.*
- Nem, nálunk a nők nem küzdenek. Az íjat tudják használni, de mást nem. A férfiak dolga a falu és a nép védelme.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:13 am

* Az olvasgatás közben felpillantva Anainát veszi észre és meglepődik, hogy újfent találkoznak, elvégre, emkkora az esélye, hogy a hatalmas iskolában másnap újból összefussanak, de talán hasonló a gondolkodásuk és mindkettőjüknek ugyanazt jelenti a pihenés. A holdjárók szónál elmosolyodik, megjelennek kis mosolygödröcskéi. Az emberek mindenféle nevekkel illetik őket, hegyes fülűek, képszúrók, szépen népe és még ki tudja hogyan. Mind közül talán a holdjáró a legviccesebb, legalább is a fiú szerint. Lapozgatva mintha látott volna egy térképet a fellegszirtről. És most jutott az eszébe, hogy tőlük nem messze lakott is egy hótünde.* - Talán az egyik felmenőd lakhatott a közelünkben, jól emlékszem rá, mert egyedül neki volt olyan ezüstszín haja és jég kék szeme mint neked. * Mondja és próbál emlékezni a nő nevére, akit minden reggel látott a tiszta vízű pataknál egy kis korsóval vízet gyűjteni, meg a fiának ruhát mosni.* - Azt hiszem Alleria volt a neve talán Alerynna de nem tudom, csak, hogy közületek való volt. * Mondja Anainának, aki közben a fegyverekről érdeklődik, egyáltalán nem veszi a szívére, hogy nem kedveli az ilyesmit, elvégre a kardforgatás nem a nők dolga. Legalább is a holdjáróknál. Lehet, hogy máshol az asszonyok is harcias fehérnépek. Exan kíváncsi volt, hogy Anaináéknál hogy is van ez, bár vékony kis kezébe aligha tudott elképzelni egy nehezebb keresztvasas tünde fegyvert.* - Talán lenne valami. * Gondolkodik el a fiú, de nem akar belekezdeni egy bonyolultabb történetbe.* - Vannak tözsek ahol fontos, hogy jól bánjanak ezekkel a dolgokkal. * Csapkodja meg csizmáját, célozva arra, hogy mit rejt annak belső zsebe.* - Ha jól emlékszem Alleria is jól megvédte magát amikor rá támadtak. A hótündéknél ez a nők dolga is? * Szívesebben hallja a lány csengő hangját mint kikeresné a könyvből, annak némely oldala amúgy is dohos és egy két szó olvashatatlan.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek51118c920f5224178357

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:56 am

*A teremben tényleg kellemesen hűvös van, és talán azért, mert nincsenek nyitva az ablakok, hiszen azon talán csak a meleg jönne be. Ahogy körbenézek a teremben, meglátom az újdonsült fél-tünde ismerősömet és halkan kuncogni kezdek, majd odasétálok hozzá. A köszöntésére elmosolyodom és talán enyhe pír is megjelenik az arcomon.*
- Szervusz, Holdjárók fia! *mosolyodom el és remélem, hogy jól emlékszem a népének nevére. Mikor hellyel kínál, gondolkozás nélkül huppanok le mellé, szépen elrendezve a szoknyámat.*
- Köszönöm, ráérek, hűsölni jöttem ide. Bár lehet, hogy a Fellegszirten jobb idő lehetne, hogyha az otthonomra gondolnék. *gondolkozom el és jut eszembe a mindig változó hely. Exan mesélni kezdi, hogy egy vaskos, régi könyvet hozott ki a könyvtárból, mely a tündékről, szokásaikról, történetükről és minden másról szól.*
- Nahát! *húzom végig lágyan a kezemet a könyv kissé poros fedelén és ámulva követem ujjaimmal a könyv címének bevésését. *-
- Nem, engem valahogy soha nem érdekeltek a fegyverek. *nézek kissé bocsánatkérően a fiúra, majd eszembe jut valami:*
- De hátha Te tudsz olyan lelkesen mesélni róluk, hogy felkeltse az érdeklődésemet... *nézek kicsit kihívóan a fiúra, és várom, hogy talán hátha mesél nekem egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:41 am

* A terem ajtaja halk panasszal újból megnyílik. Exan nem fordul meg, hogy lássa ki érkezett teljesen a könyvbe temetkezik. Azonban amikor a másik felkuncog felismeri annak nem egészen emberi hangját és tudja, ki érkezett. Kiegyenesedik és a lányra néz.* -Szia hótündék leánya, nekem is eszembe jutottál. * Viszonozta a mosolyt majd becsukja a könyvet.* - Ha nem sietsz valahová? * Mutat maga mellé a szőnyegre, hogy a lány foglaljon helyet.* - A találkozásunk után elmentem a könyvtárba, hogy egy kicsit utána nézzek a szépek népének. * Mutat rá a könyvre és letörli a port a könyv címéről. A könyv több száz éves lehet, szóval nem egy új darab, elég nehezen is talált rá a fiú. A fegyverekről szóló részt majdhogynem kívülről fújja, régi szenvedélye az ilyesmik.* - A fegyveres kötet bizonyára nem kelti fel az érdeklődésed, de a másikat talán érdemes lenne elolvasnod. * Kezdi újból lapozgatni és keres valamit a hótündékről, addig a részig még nem jutott el.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek51118c920f5224178357

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:27 am

*Nagyon meleg van ma, így eltervezem, hogy a mai napot a kúria hűvös folyosóin töltöm. A Nyugalom termébe sétálok be, ahol úgy hallottam, hogy kellemes hűvös van és még finom teákat is felszolgálnak. Eszembe jut a múltkori tünde srác, akivel megbeszéltük, hogy milyen jó lenne egy kandalló előtt ücsörögve, teát kortyolgatva tünde történeteket mesélni. Elmosolyodom, ahogy eszembe jut a dolog, és körbenézek. Majd halkan felkuncogok, amikor meglátom a fiút a kandalló előtti szőnyegen ücsörögve, egy nagy könyvet lapozgatva.*
- Nahát! *sétálok oda hozzá és állok meg mellette.*
- Szervusz! Pont rád gondoltam, Exan! *mosolyodom el szeretetteljesen, csillogó szemmel. Ma egy vékony, világoskék-sötétkék ruhácska van rajtam, egy fehér selyemsállal, és - a csizmám helyett - egy kék szandállal.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:20 am

* A tegnapi kis kiruccanás miatt elég sokáig aludt a fél tünde fiú. Erős fejfájásra ébred aminek két ellenszerét tudja, a friss levegő egy kis sétával egybekötve valamint teázás egy jó könyv társaságában. Most az utóbbit választja. Magára ölti bőujjú zekéjét mely engedte láttatni alkarján felfutó farkasait. Reméli, hogy nem kell sokáig hordania őket, hiszen a gyásznak már vége. Miután betér a nyugalom termébe nem egy fotelt választ magának, azt meghagyta a diákoknak, ő tőlük távolabb ül le egy a kandalló előtti szőnyegre. Ilyen távlatból teljesen ki tudja zárni azok hangját és el tud merülni a könyvekben. Fellapozza a nem éppen könnyű darabot, kicsit felporzik, de nem foglalkozik azzal, mert a képek és az írás sokkal inkább érdekli annál. A könyvben tündeszokásokról olvas, melyekről valamelyest volt fogalma, de itt egy helyen mindent megtalál ami érdekelheti. A kandallón heverő teáskannára egy ideig ügyet sem vet Jobban tetszett volna neki, ha az ablakon befújna a hideg szellő, hogy bekússzon ruhája alá ebben a melegben, de nem fogja kezébe venni a pálcáját holmi kis kényelemért. A fiú tegnap kissé begombázott, úgyhogy a világos, főleg fehér színeket rózsaszínnek látja. Persze már sokkal jobban lát mint tegnap, de egy kis hatást még mindig hagyott rajta a mérgező kalapos.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:48 am

*Mután látom hogy drága nővérkém szeme felragyog az újfiu láttán. Nem teszek mást csak mosolygok és hallkan eldúdolok egy dallamocskát majd újra Linc-re figyelek. Felveti a lehetőséget hogy menjünk át a teaházba és a pizza említésére éhes leszek. *-Szerintem jó ötlet.*mondom mosolyogva és felkelek hogy kinyújtózzak. *-Akkor azt hiszem megyek és átöltözök. *mondom mosolyogva majd mikor a fiuktól elfordulok Hakura vigyorgok egy szívet formálva kezemmel, majd mielőtt reagálhatna kispintelek az ajtón mivel sejtem hogy nem hadja annyiban a szekírozásomat.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:37 am

* Látta a két barátnőközt váltott gyors mosolyt, először nem tudta milyen jelentőséget tulajdonítson neki, de a srácra pillantva minden világossá vált.Mókásnak találja a szituációt, kíváncsian figyeli mi sül ki belőle és magában megint elkezd tippelgetni mi fog történni. A lányok már be is mutatkoztak az új fiúnak, úgyhogy Lincolnnak is illendő.* - Én Lincoln vagyok, örvendek. * Nyújtott kezet a másiknak aztán visszahuppan a kisajátított kanapéjára. Linc elég egy bonyolult lélek, ha valaki közelebb férkőzne a szívéhez akkor előbb meg kell fejtenie, ami nehéz rejtvény, mert, hogy még ő sem ismeri magát komplex feladat elé állítana bárkit. Egyelőre vidáman kavargatja a teáját amiből nem fog inni, de jól esik fogdosni a csészikét, meg aztán a rajtalévő minták is egész izgalmasak, ha közelebbről megnézi, de szürke szemeit most az új fiúra veti. Egyáltalán nem zavarja, ha valakinek megered a nyelve, érdekli őt minden.* - Nem lenne kedvetek átruccanni a Jeniliába? Van szórakozóhelyrésze is, az emeleten meg pizzéria. És gyanítom, hogy jobb a teájuk is. * Vetette fel az ötletét a többieknek, ha már ilyen sokan lettek.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Elemista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme 24sd

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:29 am

~ Mennyire nyitottak az új emberekbe. Ez nagyon tetszik ~
* Nem is zavartatom magam ,le is teszem a fenekemet a kanapére.*
- Doncho Nedelocho Vasli vagyok *integetek, és még én is meglepődöm magamon, elmosolyodok. * Ezelött pár órával érkeztem, de azóta már sikerűlt bajba is keverednem. *húztam a számat,hiszen akár mennyire is jó volt végre varázsolni az a gaz nagyon csak elbánt velem. Mikor teával kínálnak, mivel nem bíztató a kritikájuk, így inkább intek, hogy kihagyom.* Eddig otthon tanultam varázsolni a szüleimtől és testvéreimtől, mivel nem igazán volt lehetőségünk iskolába iratni engem, de az idén érkdezett egy levél a Nezabarbó, hogy felvennének, ha csak egy évre is. Lesz mit bepótolnom, de már nagyon várom *aztán észbe kaptam, hogy milyen sokat is beszélek* Jajj bocsánat,hogy ennyire darálok. ~ uhh, lehet, hogy idegesítő vagyok? Inkább meghúzom magam. ~
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Nyugalom terme 82h3


Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:20 am

*Jókevűen hallgatom Sophiék beszélgetését, néha bele-belekortyolok a teába, amit én jónak találok. Kicsit kesernyés ugyan, de amúgy igazán finom. Hamarosan egy hosszú hajú, igényes fiú lép be hozzánk, azt kérdezvén, hogy nem zavar -e. Csillogó szemekkel tekintek rá, bár nem akarom elriasztani. Barátnőmre pillantok, aki viszonozza sejtelmes mosolyomat. Felé grimaszolok zavaromban, majd az idegenre nézek. Még nem láttam itt nagyon őt sem.*
-Szia, csatlakozz bátran közénk! * mosolygok rá biztatóan. * -Egyébként Haku vagyok. *mutatkozok be udvariasan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:13 am

*Hallom amit beszélnek. De igen csak elgondolkodtat Haku mosolya. Láttam már ezt mikor össze akart hozni Jean-nal. Ami persze nem jött neki össze. Fejemet hátra döntöm hogy megnézzem ki jött be. Nem ismerem a srácot, biztos új. *Hali gyere nyugodtan nem zavarsz.* mondom és megkapaszkodod a kanapé háttámláján mert kissé megszédültem. Most én mosolyogtam Hakura hátha zavarba hozhatom. *- Amúgy Sophie vagyok. Új vagy itt?*mutatkozok be majd kérdezősködöm egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:03 am

* Oldalra billentett fejjel hallgatja Sophiet. Linc-el is hasonló a helyzet, csak ő alapjáraton az ízekre érzékeny. Kifinomult ízléssel rendelkezik.*
- Semmi gond, nem hallotta senki. * Mondta és kényelmesen hátradőlt a kárpiton, egy oldalpillantást vetve karórájára. Észre sem vette, hogy milyen gyorsan telik az idő. Ennyit számít a társaság, ami nem minden nap adódik úgy, hogy megadatik. De nem sokáig maradnak hármasban, egy hosszú hajú srác is csatlakozik hozzájuk. Ma Lincolnot beszédes kedvvel áldották meg az istenek, jöhetne gonosz démon, vámpírok vagy vélák
( Az utolsó semmikor sem zavarná) bárkivel szívesen szóba elegyedne.* - Szia. Dehogy.. * Mutat az üres kanapéra hely gyanánt az új fiúnak.*
- Teát? * Kérdi, aztán meggondolja magát.* - Bár én nem ajánlanám. Kissé kesernyés az íze. De ízlés dolga.
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Elemista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme 24sd

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:54 am

*Miután visszatértem az erdőből, a gaz harc után egy kis nyugalomra volt szükségem. Mármint valami olyan helyre ahol letehetem a hátsómat és csak bámulhatok ki a fejemből. Az iskolában való tájékozódás nem volt az erősségem, erre akkor jöttem rá, amikor a hálókörletbe szerettem volna menni és kilyukadtam valami furcsa helyen. Aztán lassacskán, de rájöttem, hogy az a hely ahol éppen vagyok összeköti a északi,-keleti,-déli és-nyugati szárnyakat. Körbe néztem és ekkor találtam rá az útba igazító táblára Társalgó. Óvatosan benyitottam, a szoba tovább ágazott. Konyha, étkező, játék terem és akkor megláttam a nyugalom termét. ~ Ez az! ~
Szépen, továbbra is csendesen és óvatosan benyitok, és ekkor megpillantok egy kis csapat fiatalt, ahogy egy asztalt körbe ülve társalognak. ~ Lehet, hogy nem kellet volna benyitnom? ~
-Sziasztok! Elnézést, zavarok?
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Nyugalom terme 82h3


Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:09 pm

*Biztos kiszúrta már barátnőm a sejtelmes mosolyom, amit igazából neki, és csak neki szánok. Bizony, hogy készülök valamire. Elhatározom, hogy játszom a kerítőt és lassacskán közelebb terelgetem őket egymáshoz, bár nem tudom, mennyire lesz nehéz a feladat. Össze szeretném hozni őket, mert úgy látom, tényleg összeillő páros lennének. Kiegészítik egymást. Nagyon aranyosak együtt, sokat mosolyognak és biztosan nyugodtabbak is lehetnek. Hogy mitől..? Talán egymás közelségük okozza ezt.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:52 pm

*Elmosolyodom hogy felháborodik a családom viselkedésén. *-Ugyan már nem számít.*mosolygok *Amúgy a teákra nagyon érzékeny vagyok. Nem iszok meg akármien teát. *mondom majd finoman elutasítom a rágót. *-Nem szokásom hangosan káromkodni. *mondom halvány pírrel az arcomon. Valahogy most felszabadultnak érzem magam. Nyugodt és jókedvű vagyok. Ami régen nem voltam már. Haku egy kicsit közelebb jön és a sejtelmes mosoly nem kerüli el a figyelmem. *~Ajaj. Készül valamire.~*gondolkodom és én is mosolygok valami földöntúli nyugalomtól.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:40 pm

* Ahány család annyi szokás, és Sophie biztosan szigorú körülmények és szabályok szerint nőtt fel, Lincoln szerint. A lány ruhája is nemesi származásra vall, de lehet, hogy megint téved a fiú. A párbaj szóra csak pislogott.* - Párbajra akartak kényszeríteni? Én az asztalra csaptam volna helyedben és magam vettem volt a a sátorfát és hagytam volna ott őket. * Gondolja magát Sophie helyébe.* - Én mondtam. Ha! Akkor nem csak én vagyok a válogatós. * Vigyorog és elővesz a zsebéből egy csomag rágót, hogy elnyomja a teafű keserű ízét.* - Rágót? * Kérdi a többieket. Majd hozzá kell fűznie, mert addig nem maradna nyugton.* - Legközelebb én csinálom, én legalább értek is hozzá. * Bár pincér de sokszor neki kell elkészítenie az ételt/italt a vendégeknek, ezért sok dolgot összetud már dobni. Közben Sophie száján kiszalad egy kis káromkodás is.* - Ne szégyelld, nevezzük nevén.. * Könnyedén legyint egyet, majd próbál egy nagy buborékot fújni a félcsomag rágóból amit a szájába vett.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Nyugalom terme 82h3


Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:33 pm

-Értem. *bólintok, újabb kortyot nyelve le a teából. Nem tudom miért szidják ennyire az italt, szerintem nem rossz, csak kicsit kesernyés. Közben hallgatom, amiről ezelőtt beszélgetnek. Úgy vettem ki, Sophie most teljesen nyugodt, mintha csak megbékélt volna a dologgal, vagy csak megnyugodott volna. A káromkodásokra meg csak mosolyra húzom a szám. Tényleg összeillenének, lehet nem ártana játszanom a kerítőt. Jókedvűen lépek közelebb hozzájuk, persze csak óvatosan, Véletlenül sem akarom nagyon zavarni a társalgást.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:27 pm

*Hamar lefagy Linc arcáról a mosoly majd rákérdez miért. Nagy levegőt veszek mert már nem olyan hevesen él bennem az ügy és karom is lassan begyógyul.*-Szégyent hoztam a családomra mikor megkérőjeleztem egy feljebb valóm döntését, és megszöktem a párbaj elől, majd mikor a másik három testvérem megszöktetett, a nagyihoz kerültem. Sajnos a szökés miatt végleg áruló lettem és ezért üldöznek.*mondom és szórakozottan veszem észre mien nyugodt vagyok mikor néhány hónapja még vagy dühöngtem vagy sírtam volna. De most semmi. És ez jó. *-De már megszoktam a dolgot, úgy hogy nem kell ezzel törődni. *Mondom mosolyogva majd belekortyolok a teámba ami tényleg pocsék. Kisé fintorogva teszem le a csészém. *-Ez nem egyszerűen s**r ez nagyon s**r.*mondom majd számelé kapom a kezem mert nem szokásom hangosan káromkodni. *-Bocsi.*mondom egy kínos mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:12 pm

* Sophie segítőkészen előkapta a zsebkendőjét és letörölgette az asztalt.* - Kell, hogy legyen. * A mondat kétértelmű volt a fiú számára ezért el is mosolyodott rajta ami azonban hamar lefagy az arcáról. Egy kicsit emésztgeti a hallottakat, de mégis kíváncsi annyira, hogy szóvá tegye.*
- Üldöz? A hozzátartozóid.. Üldöznek.. * Kérdezte meglepetten, kezével imitálva a kérdést. El nem tudta képzelni hogy történhet ilyesmi.*
- Megszöktél otthonról és vissza akarnak vinni? * Kérdi és belekortyol a teába, ami azonban nem ízlik neki így leteszi az asztalra. Hát igen a kifinomult ízlések azért a rossz körülmények között is megmaradtak.* - Ó hogyne, még ha nem is látszik. * válaszolta Haku kérdésére Linc vigyorogva aztán csak elégedetten hátradől, hogy ismét sikerült kitalálnia valamit.* - Jól lehet érvényesülni ebben a suliban... viszont a tea sz*r.
*Az őszinteség a leglehetetlenebb helyzetekben is kitörhet rajta, ha valaki jobban megismeri akkor ezt el kell néznie neki.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Nyugalom terme 82h3


Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:04 pm

-Tényleg? *nézek rá, mikor megemlíti Linc, ő is önerőből van itt. Leesik hamar, hogy ő árva, amiért sajnálom. Én csal félig vagyok az, ráadásul úgy, hogy azt a szülőmet nem is ismertem. Érdekes látni, milyen történetű emberek vesznek körül minket. Most kell rájönnöm, hogy Felicityét még nem is ismerem, de biztos neki sem lehetett könnyű*
-Talált, süllyedt! *nevetek fel most először a közelükben, mikor a fiú találgatni próbál. Ügyesen kitalálja, hogy jós vagyok, legalább is annak készülök. Róla Sophiera pillantok, aki most biztosan Őt pásztázza a tekintetével. Szerintem össze is illenének. Aranyosak együtt és jól kiegészítenék egymást.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 8:58 pm

*Mikor ki önti a teát az asztalra felkelek és a zsebemből kitveszem a kendőm és letörlöm az asztalt.* -Mindíg van első alkalom. Még ha pincér is vagy. *mondom mosolyogva majd leülök a teámmal. *-Igen, hát... a saját apám és fivérem üldöz hogy...*~Megöljenek.~*tettem hozzá gondoltatban. Eddig olyan jó a hangulat hogy nincs kedvem ilyen ostobaságokkal elrontani. Majd azt mondja családról családra járt amiből arra következtettek hogy árva. *~Neki sem lehetett könyebb. Valahogy ez a hely a nehéz sorsúak tárháza.~*gondolkodom teámat figyelve. Hallom hogy beszélgetnek de inkább csendben figyelek mert nem igazán tértem még napirendre hogy Linc árva és még is milyen jókedvűen el beszélget velünk. És a jókedvét rám is sikerül átragasztania. Ahogy beszél rajta felejtem tekintetem és csak Őt figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 8:44 pm

* Linc éppen máshol járt amikor öntötte Sophienak a teát, úgyhogy kissé több jutott a pohárkába a kelleténél az asztalra is ment belőle.* - Hoppá sorry. Ilyet eddig még nem csináltam. Pedig pincér volnék. Nyolc tányérral a jobb karomon szoktam rohangálni a nedavia pubban. * Csóválja a fejét, majd átnyújtja a csészét a lánynak, aztán visszaül mellé a helyére. Fejét kissé oldalra billenti.* - Biztonságban? Miért? Veszélyben voltál otthon? * Kérdi aztán elmosolyodik.* - Szerintem is jó itt. Legalább is annál biztosan jobb mint ahonnan jöttem. * Elővesz egy textilzsebkendőt és megtörölgeti benne teás kezét. Haku felé fordul.* - Én is saját erőből vagyok itt, ezelőtt családról családra passzolgattak egymásnak. * Ha valaki tudja mit jelent az az önerő akkor Lincoln tudja. Megint kedvet kapott tesztelni mentalista képességeit és kitalálni Haku képességét. Kissé előredőlt és összehunyorította a szemét.* - Mágikus tehetség..Biztosan auror vagy.. nem nem.. inkább jóst tudnék hozzád elképzelni. * Kérdőn pillant a lányra, megerősítést várva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Nyugalom terme
Vissza az elejére 
1 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: