Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_voting_barTársalgó - Nyugalom terme - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Nyugalom terme

Go down 
+79
Sophie Lee
Logan Knucker
Merilien Marsillea
Liam Ramsay
Alise Ellwood
Marco Mimieaux
Kyle Peters
Iris Leighton Fane
Isobel O'Shennon
Hamon Joulice-Melange
Noah Karl Pavel
Madison Naceri
Natale Carrie
Fox Hunter
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Emma Marshall
Marius Hrisztov
Nawara'son Onoria
Kara Langlois
Lincoln Lawrence
Isabella Newton
Mikhael Knyaz
Shuang Zhen
Samantha Radoslava
Ashley Montez
Aidric Selding
Anelie Mei Xi
Natalia Tatiana Ridolf
Lizbeth Westlive
David Branson
Artemis Taylor
Natanail Yosif
Jack Darkfield
Molly Grozda
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Miley Hortingberg
Kade Wulandari
Eira Eilertsen
Deyan Serenity
Devrim Tahir
Azariel Achard
Effy Siggers
Eldunary Aysa
Ivo Todorka
Alfons Gerard
Ayla Madyzyn
Zac Leaving
Mélissa Ognyana
Daran Fila Chirs
Myrabell Clows
Alina Suniti
Laura Wylee
Jack Throggen
Seldrit El Perimd
Xerxésia Clearwater
Wanda Dorcas Gloria
Etienne Marceau
Lorraine Betranche
Sehrezat Dorime
Hua Xiangfeng
Orphilius Orchus Clausus
Gwilim Jan
Regina Ruosin
Teodora Yana
Teodora Zhaklina
Aadhaya Surapanani
Nikorina Grozda
Christopher Tsvetan
Maria Thekla
Lina Wierro
Nemir Growal
Demian Emil Deyan
Eiron Arwel
Tim Leopold
Sarah Lairs
Valeriel Ravenwood
Hunyadvári Szevér
83 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 9:16 pm

First topic message reminder :

*Hagyja, hogy Szevér a füle mögé tűrje a haját, és elgondolkozva figyeli a fiút, majd mikor az visszahúzódik, akkor egy lendülettel törökülésbe ül át, ezzel ugyebár a támaszkodást befejezve. Felnevet, mikor Szevér kijelenti, hogy nem a frász járja át a szívét, ha arra vetődik.* - Ez jó, ezt megjegyzem. A balhé meg... Nem keresem, de nem is kerülöm. Megyek, ahova én akarok, aztán ha megtalál, hát egészségére. *Az ismerősre érdeklődve néz, végigpörgetve magában bizonyos információkat, de nem szól. A másik névre még érdeklődőbben pislog, és kattognak a fogaskerekek az agyában, de ez már nehezebb terület.* - Zara? Hm-hm. Na rá például kíváncsi lennék. *Közelebb hajol Szevérhez, cinkos mosollyal.* - Mesélsz róla?
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 82h3


Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 8:38 pm

*A társalgóba megyünk nem sokkal azután hogy visszarepülök hozzájuk. A kérdésre bólintok, majd egy halk köszönömmel átveszem a csészét és kicsit odébb állok, hogy őket továbbra se zavarjam, legalább is ne túlságosan. Tudom, ők azt mondják nem teszem ezt, de én még is így érzem. Azért a távolból néha lopva rájuk pillantok, miközben belekortyolok az italba. Kicsit bele is mosolygom.*
-Engem a nagyapám küldött ide. * válaszolom elgondolkodva. * -Na jó, pontosabban magam szedtem össze a pénzt és jöttem ki ide, ő meg támogatott. A talpamra akartam állni és meg akartam tanulni bánni a mágikus erőmmel. *teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 8:30 pm

*Haku is sikeresen visszatalál hozzánk, és beülünk a társalgóba. A kérdésre csak aprót biccentek.*-Köszönöm.*mondom mosolyogva és én is leülök a kanapéra úgy hogy Linc-et és Haku-t is jól lássam. Felhúzom lábaimat, és ölembe tartom a csészém. Néha Linc-re téved a tekintetem majd megkérdezi hogy kerültünk a suliba. *-Am... Az igazság az hogy, a nagyi küldött ide hogy biztonságba legyek. De nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz itt.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 8:21 pm

* Haku visszarepült hozzájuk és mivel Sophie is elkezdett fázni mindhárman a társalgóba igyekeztek egy kicsit felmelegedni. A kandallópárkányon mindig van egy csésze tea, úgyhogy a felmelegedéssel sem lesz gond.* - Kértek ti is? * Kérdi, ha a válasz igen akkor tölt nekik, aztán kényelmesen lehuppan az egyik kanapéra. Az árvaházban keményebbek voltak a bútorok, úgyhogy neki nagy kincs minden kényelem. Nem is gond ez mert így megtanulta értékelni a dolgokat, azokat amelyek neki nem adatottak meg, mindeddig.* - Hé amúgy ti hogy kerültetek ebbe a suliba? * Kavargatta a teáját, aztán rájött, hogy a kérdés magyarázatra szorul.* - Úgy értem, ti akartatok idejönni, mert rájöttetek, hogy... hogy is mondjam.. mágiaérzékenyek vagytok? * Kérdi és hátraveti a fejét a kanapétámláján.*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 8:18 pm

*Kétségtelen hogy Logan nagyon kedves és jóindulatú, de Nati nem nevezné jó szívvel a barátjának. Egyszerűen csak több együtt töltött idő kellene ahhoz, hogy igazán a bizalmába avathassa a fiút, bár az kétségtelen, hogy egy szárnyas legjobb barát mindenkinek jól jön.*
- Dehogy haragszom. *Mosolyog fel rá.* De még ha így is van, akkor sem szeretem, ha bárki meghallhatja azt, amit nem szánok senki fülének. ~És mellesleg úgy érzem magam, mint egy bogaras vénasszony.~ *Teszi még hozzá a magyarázathoz.*
- Csak otthon voltam, Oroszországban. *Válaszol röviden a kérdésre. Ő még messze van Logan felismerésétől, ugyanis ezer és egy helyet tudna mondani, ahol jobb lehet, mint itt. És most még csak nincs is a gödör alján.*
- Szokás szerint az üzenőfal arctalan szelleme volt az. *Mondja némiképp gúnyosan.* Már unalmas is, hogy folyton ugyanott teregetik ki a magánéletemet. Legközelebb választhatnák például a nellondi újságot. *A keserűség és az irónia a tetőfokára hág a Nyugalom termében.*
- De ez egy nagyon hosszú történet, nem hiszem, hogy szeretnéd hallani. *Dől hátra a fotelban, és feketére lakkozott körmeit kezdi el vizsgálgatni. Az utóbbi időben már sértetlenül csillog rajtuk a lakk, nem esett lekaparás áldozatának, és a tenyerén sem szaporodtak a karmolásnyomok. Úgy tűnik, Natival ismét kezd minden rendben lenni.*

//És beköszönte a jégkorszak...//
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Ereklyevadasz

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:48 pm

*Örül, hogy újra látja barátját. Nati közelebb áll hozzá, mint azt megengedhetné magának. Tekintve az iskola bonyolult rokonsági és viszonyrendszerét. A lányka kedves, piros árnyalatot ölt, mikor megszólítja, mire Logannek azonnal viszakozási kényszere támad.*
- Nem akartalak zavarba hozni, ne haragudj. Mindenki szokott magában beszélni.
- Honnan jöttél? *kérdezősködik tovább, mikor megkapja igazának jogos elismerését. Most már ő is kezdi belátni, hogy a bárhol máshol sose jobb, mint az itt és most. Akkor sem, ha annak látszik... gyakran.*
- Pletyka? Rólad nem hallottam pletykát. Ki bántott? *érdeklődik egyre jobban. Nem a pletykaéhség vezeti, hanem a jóakarat. Tényleg kedveli Natit és szeretné megvédeni. Márpedig ki ne hinne egy bölcs és jóindulatú nagydarab, szárnyas alaknak?*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:37 pm

*A mély lélegzetvételek valamennyire megteszik a hatásukat, és Nati már nem akar senkit sem megfojtani, ám ez természetesen nem jelenti azt, hogy teljesen megnyugodott volna. Logan megjelenése kellemes meglepetésként éri... az viszont már kevésbé, hogy rájön, magában beszélt. Már megint. Amíg otthon volt, ez nem tűnt fel senkinek, de itt ismét emberek között van, így jobban kell figyelnie.*
- Ó, szia. *Köszön a fiúnak, nyakig vörösödve zavarában.* ~És még azt hittem, sikerült elhagynom az ilyen idegesítő szokásaimat.~ *Méltatlankodik magában.*
- Igazad lehet... most jövök valahonnét máshonnét, de ott sem volt jó. Rémesen unatkoztam. *Mondja elgondolkozva. A téli rossz időszaka után komolyan megfordult a fejében, hogy nem kezdi el a hetedik tanévet, de a maximalizmusa és egy barna hajú, barna szemű nellondi férfi nem hagyta, hogy Oroszországban maradjon. Ha már beiratkozott, végig is csinálja az iskolát, még pedig kitűnő eredménnyel.*
- De ott legalább nem voltak rosszindulatú pletykálkodó alakok. *Jegyzi meg halkan. Nem Logan az első, akinek kiöntené a szívét, de Meimei még a nyár elején a messzi Kínába távozott, Cat meg... Nos, Cat egyre több időt tölt Evangeline-nel, és Nati nem teljesen biztos benne, hogy jó ötlet lenne pont neki elmesélni az ilyesfajta gondjait. Persze szomorú, hogy nem tud megbízni a barátnőjében, és elméletileg a véla lánnyal is fegyverszünetet kötöttek, de jobb a biztonság.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Ereklyevadasz

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 7:11 pm

*Céltalanul bolyong a társalgó környékén. Épp nincs kedve semmihez. Még mindig nem beszélt Dárdosival a gyakornoki munkával kapcsolatban, pedig valószínűleg jó esélyei lennének rá. Márpedig ha Diana minden erejét a munkába fekteti, ő pedig lógatja a lábát az egy kissé őrjítő lesz. Ehhez hasonló felhős gondolatokkal áll a nyugalom terme előtt. Mostanában a szoba egészen másról híres, aminek semmi köze a nyugalomhoz, úgyhogy megáll egy pillanatra az ajtó előtt, majd csak mikor nem hall semmilyen neszt bentről, akkor kukkant be még mindig óvatosan. Ám megérzései csaltak, ugyanis a teremben már van valaki. Natalia, a legkedvencebb gyakornoka, aki újabban nem viseli a posztot jelző kitűzőt. Épp nyitná az ajtót, mikor megüti fülét a szándékolatlanul hangos mondat.*
- Bárhol máshol? Szerintem ott sem jobb. *lép be halványan mosolyogva. Rég beszéltek Natival és úgy tűnik van mit megbeszélniük. Bár nem biztos, hogy bele akar mászni az orosz lány "piszkos" magánéletébe.*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek502a779e8587e6975269

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 6:52 pm

*Bár a hely hivatalosan a Nyugalom terme, a lány, aki belép ide minden, csak nem nyugodt. Nati éppen azért érkezett, hogy visszanyerje a nyugalmát, és bár legalább három hónapja nem járt a Kúriában, most nem ragadja meg a helyiség hangulata. Leül az egyik fotelba és próbál mélyeket lélegezni. Ez már csak azért is fontos, mert félő, hogy különben egyenesen felviharzana a Keselyű hálóba, és kitépné egy bizonyos lány szőke haját - szálanként és tövestül.* ~De most komolyan, miért érdekel még Exan?~ *Kezd szokás szerint beszélgetésbe saját magával.* ~Hónapok óta nem is hallottál felőle, ellentétben mondjuk - halló! - Blagoyjal, aki valószínűleg ma is szívesen találkozott volna veled, ha nem lenne fontosabb dolga.~ *Csakis ez az oka annak, hogy az orosz lány egy ilyen szép szombat este is a kastélyban tartózkodik, egy rendkívül optimista feliratú pólóban, farmerben és fekete bakancsban. ha már itt tartunk, a póló viselésének is az az oka, hogy Blagoy még csak a közelben sincs...*
- Hát ami azt illeti szívesebben lennék bárhol máshol. *Fel sem tűnik neki, hogy az utolsó mondatot hangosan mondta ki, sőt az sem, hogy még egy lemondó sóhajt is társított hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 7:23 pm

*Bólintok egyet és persze széles mosoly virít az arcomon. A dögös vörösnek bármikor szívesen villantom meg a felsőtestem, sőt igazából bármi mást is, bár úgy látom, hogy azért nem vevő hirtelen bármire. Nem baj, ahogy mondani szokták a vadászat izgalma is fontos, ha könnyen megkapnám, akkor lehet, hogy unalmas lenne a dolog.*
-Fene tudja, biztosan akadnak olyanok, akiket ez nem hat meg ennyire, vagy még véletlenül se mutatják ki. *Rántom meg a vállam, hiszen azért akadnak visszafogott lányok, vagy határozottan prűdek, akiknek eleve hozzá se értem volna semmilyen testrészéhez, minden bizonnyal nem jutottam volna el szorosabb testi kontaktushoz, esetünkben pedig a vöröske indított a karom simogatásával. A válaszára csendben hümmögök kicsit.*
-Ezért ez elég érdekes lehet... *Akaratlanul is megnyalom az alsó ajkam, hiszen ha érzi azt is, amit én érzek, miközben eleve vérfarkas vagyok... hát határozottan elsöprő lehet a számára mondjuk eljutni a csúcsra, nem igaz? Erre még meg is ölel és egy puszit is kapok. Igen, már bennem is felmerült a kérdés, hogy miért csak rólam hiányzik a felső ruházat...*
-Mutogasd persze, csak tudod akkor ne lepjen meg, ha mondjuk teljes valójában is kíváncsi lesz rá az ember. *Döntöm kicsit oldalra a fejem, amikor pedig feláll és kijelenti, hogy nem Olyan lány, hát határozottan szomorú kiskutya szemekkel pillantok fel rá, a hátamra hengeredve, kicsit még felkönyökölve, hogy azért rendesen rá tudjak nézni.*
-Kínzol engem dögös vörös! *Sóhajtok egyet, majd még követem a tekintetemmel, ahogy távozik a teremből, aztán leengedem a karom és elnyúlok a hátamon a párnák között. Hát szó se róla a gyereküvöltés rémképei már kiszálltak a fejemből, egészen más képek vették át a helyét, azt hiszem ezzel elleszek ma este. Lecsukom a szemem és egyszerűen utat engedek a fantáziámnak. Majd valamikor felmegyek később a szobámba, vagy alszom itt, ha elnyom az álom. Mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 9:03 am

*A kellemes bókra elmosolyodom és lágyan meghajtom a fejemet Lima felé.*
- Köszönöm szépen! *mosolygok bájosan, csillogó szemmel. Szeretem a bókokat, de hát ki ne szeretné őket? Megemlítem, hogy mivel Liam ilyen dögös, bizony feldobta a napomat és igazán élvezem a társaságát. Persze,. ez nem feltétlen a dögösségének köszönhető, de abszolút nem hátrány.*
- Oh, köszönöm! *nevetem el magamat.*
- Akkor ha rossz napom lesz, akkor majd megkereslek, hogy kicsit villants és egyből jó kedvem lesz, oké? *vigyorodom el bájosan és kicsit kihívóan is talán. Valóban nem vagyok egy könnyű vérű nő, de szeretek játszani, ez biztos. És úgy veszem észre, hogy Liam is ilyen, csak kukival, úgyhogy talán még egész jó páros is lehetnénk. Persze, kicsit már előresiettem a gondolatmenetben, hiszen egyelőre még csak beszélgetünk.*
- Mit gondolsz, melyik nőből ne váltana ki heves érzelmeket az, hogyha egy dögös pasi taperolja az ajkait? *nevetek fel. Habár kicsit zavarban érzem magam, igyekszem ezt nem mutatni és egész lazán venni. *
- Vaéami pluszt? Mire gondolsz? Hát, maximum azt, hogy duplán égek a vágytól, mert érzem a te érzéseidet is. *kacsintok pajkosul vigyorogva a fiúra. Azért egy dupla vágy és egy vérfarkas vágy elég durva keverék lehet,nem is értem, hogy miért van még rajtunk ruha. Az őszinte megjegyzésére nevetni, majd kacagni kezdek, amire Liam kicsit megsértődik és kellemetlenül érzi magát. EZt én is érzem, így kitörlöm a szemeimből a könnyeket, majd immár kedves mosollyal nézek rá, majd hallgatom ay megjegyzését.*
- Jaj, ne haragudj! *ölelem meg váratlanul a fiút és egy puszit nyomok az arcára.*
- Tényleg nem akartalak kinevetni, csak meglepett az őszinteséged. És ami a kipakolást illeti, miért ne mutogassam azt, ami szép bennem? *engedem el a fiút és vonom meg lazán a vállamat.*
- Viszont most elköszönök, mert kezd elég forró lenni a levegő és én nem vagyok OLYAN lány. *nézek mélyen a fiú szemébe.*
~Majd talán legközelebb.~*gondolom és ezt ki is ül az arcomra egy csábos mosoly kíséretében.*
- Örültem a találkozásnak, Liam! *mosolygok, csókot dobok a fiúnak és ott hagyom a teremben, egyedül, a mérhetetlen vágyával együtt.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:58 pm

*Bólogatok, hiszen így van, eltüntetheti őket, bár majd kicsit utána kell néznem ennek, mert nem feltétlenül az én mágiaágam a sötét hatalmak elűzése. Az olyan, mintha saját magam ellen vértezném fel magam... hülye helyzet lenne.* -Biztosan úgy is rendkívül csinos lennél, mint most, márha ezt még lehet überelni. *Mosolyodom el. Azért persze az angyaloknak van egy bizonyos kisugárzásuk, amit a szárny maga nem ad meg, de maga a szárny is elég különleges és sokakat el tud varázsolni. Biztosan érdekes lehet.*
-Oh, hát örülök, hogy feldobtam a napod, határozottan! És ha ez kell egy jó naphoz, bármikor szívesen mutatok magamból. *Vigyorodom el. Igen, ez már lassan egy nyílt felhívás keringőre, ha még az eddigi tetteim nem lettek volna elég nyíltak, bár ő már az elején kijelentette, hogy nem szokása csak úgy összefeküdni bárkivel. Igazából én sem vagyok ilyen, de hát egy határozottan dögös lány van itt előttem, aki azért elég jól veszi minden cselekedetem után a lapot. Ennek azért nehéz ellenállni. A magyarázat hallatán felszökik kicsit a szemöldököm, majd röviden felnevetek.*
-Ohó! Tehát heves érzelmeket váltok ki belőled? Tudok ám még! És ilyenkor érzel is valamit? Valami pluszt, vagy csak ez a látvány van meg? *Érdeklődöm, hiszen határozottan kíváncsi vagyok, miért is ne lennék az, hiszen egy különleges leányzóval van dolgom. Azt hiszem az mindenkinek szokatlan lenne, ha a vele szemben fekvő hölgynek mindenféle módon változik a szeme, vagy a haja színe. Amikor kacagni majd nevetni kezd azért egy kicsit zavarban érzem magam és beharapom az alsó ajkam.*
-Azért ezt nem szántam annyira viccnek... *Bár talán - legalábbis remélem - hogy ezzel inkább csak palástol valamit, mondjuk azt, hogy benne is feltámadt a vágy, hiszen a szeme is ha jól sejtem akkor ezt jelezte. Hátradől, én pedig akaratlanul is végigmérem most tetőtől talpig, a fejembe pedig olyan gondolatok szökdösnek, amiktől azt hiszem még inkább változni kezdenének rajta mindenféle színek.*
-Őszintén szólva a legtöbben már a kezdeti dolgokat is nehezen viselik, nem egy lány lenne, aki már azért pofonnal jutalmazott volna, mert hozzáértem az ajkaihoz. De hát látod a városi legenda... a vörösök könnyen elcsavarják a pasik fejét. És egyébként pedig igazán nem fair, amikor egy lány sok mindent kipakol a kirakatba, de aztán nem engedi, hogy az ember mélyre hatóbban megvizsgálja a... dolgokat. *Ejtek meg egy újabb vigyort, miközben lopva újra az ajkaira pillantok, sőt futólag kicsit lejjebb is, hiszen nem egy nyakig begombolt ruci van rajta, hanem olyan, ami kellő belátást biztosít.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:39 pm

- Ja, hogy ezeket el is lehet tüntetni? Ó! Hát akkor biztosan ki fogom próbálni. Majd megkereslek és megmutatom, hogy milyen vagyok pihe-puha, hófehér szárnyakkal. *vigyorodom el és kicsit oldalra döntött fejjel nézek mélyen a srác szemébe.*
- Hogy örülök-e? Hát igen, mindenképpen jó, hogy ilyen dögös vagy. Bár néha elvonod a figyelmem. De az nem baj. Feldobtad a napom, hogy megmutattad magad. *nevetek fel és megcsóválom a fejemet. Nyíltan őszinte vagyok, hát megesik az ilyesmi. De nagyon jól szórakozom a srác társaságában, és tényleg előny, hogy még jól is néz ki. De még mennyire... Az érintésére kicsit meglepődök, és furcsán konstatálom, hogyan fut át rajtam a vágy, majd lágyan megfogom a fiú kezét és lefejtem az ajkaimról. Az ijedtségére a szememhez nyúlok, majd elmosolyodom, mire lassan visszabarnul.*
- Elnézést. Heves érzelmek hatására a szemünk és a hajunk megváltoztathatja a színét.*jelentem ki, majd kicsit el is pirulok. Heves érzelmek. Na ja, konkrétan beismertem, hogy milyen vágykeltő volt ez az érintés. Ciki. De nem annyira, mint amilyen választ kapok Liam-től a kérdésemre. Látom, hogy a srác is meglepődik, hogy hangosan kimondta a szavakat. Tátott szájjal bámulok rá, majd lassan nevetni kezdek, végül már kacagok, ahogy hátradőlök a párnákra.*
- Hű! *sóhajtok és a plafont nézem, majd ismét felkönyökölök és a fiú szemébe nézek.*
- Hát ez... Őszinte volt. *vigyorodom el és játékosan oldalra döntöm a fejemet.*
- Minden dögös nőnek ilyeneket mondasz az első találkozás alkalmával? Tényleg te vagy a 'bad guy'. *nevetek ismét.*

Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:27 pm

-Esetleg próbáld meg időnként rövid időre megidézni, akkor kipróbálhatod, de mégsem kell a kényelmetlenségekkel is küzdeni. *Magyarázom, hiszen ez egy opció lehet. Engem végülis nem vonzz annyira erősen a repülés. Nincs tériszonyom, de alapvetően akkor sem köt le ez annyira, nem lelkesedem úgy, mint ahogyan ő. A simogatására határozottan megborzongok. Azt mondta az előbb, hogy nem szokott csak úgy ágyba bújni másokkal, de szeret flörtölni, de ahhoz képest, amit csinál... hát hú!*
-Áh, de azért szerintem örülsz, hogy nem vagyok az ugye? *Vigyorodom el szélesen, hiszen kétlem, hogy egy nyüzügét megkért volna, hogy forduljon körbe és mutassa meg neki a testét. És persze nem is nyálcsorgatott volna. Mindenesetre az határozottan izgató, ahogy szétnyitja a száját az érintésem hatására. Nem szoktam én első alkalommal letámadni senkit. Jó, szoktam játszani, szórakozni, de a legtöbben nem szokták hagyni, hogy túl messzire menjek, így csak afféle macska-egér harc marad az egész, ő viszont határozottan többet hagy, mint a legtöbben. Meglepetten fagyok le egy pillanatra, amikor vörösre vált a szeme, így könnyen el is tudja kapni a kezem.*
-A szemed... *Bököm ki zavartan, hiszen ilyesmit nem nagyon láttam még és nem tudom, hogy mi lehetett az oka, ami miatt kialakult ez a változás. Én mondjuk már határozottan nehezen fogom vissza a bennem feltörni készülő vágyat, főleg mivel vérfarkas vagyok és szinte mindent erősebben élek meg, mint egy átlag ember. Kicsit megköszörülöm a torkomat a kérdése hallatán, aztán csak bólintok.*
-Igen, határozottan kellemesek. Puhák és hűvösek és legszívesebben addig csókolnám őket, amíg már alig kapsz levegőt... *Csúszik ki a számon és egy pillanatra még magamon is meglepődöm, hogy ezt kimondtam. Gondoltam rá, igen, de hogy hangosan kimondjam... ez azért új.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:07 pm

*Lelkesen kérdezek rá a szárnyakra, hiszen mióta megérkeztem ide és találkoztam itt az iskolában fél-angyalokkal, a gyönyörű, fehér szárnyak elvarázsoltak. Liam elmagyarázza, hogy sötét hatalmak elűzésével lehet ilyesmit csinálni, de ő nem nagyon preferálja.*
- Mondjuk ez jogos. De olyan széép! *csillan meg ismét a szemem és lelkesen mondom a mondatot, mint egy kislány. Végül a beszélgetés átsiklik a kapcsolatokra, és elmondom a saját kis véleményemet a külső és belső dolgokról. Liam erről kicsit másként gondolkozik és igazat kell adnom neki, így lassan bólogatni kezdek. A fiú is megfogja a kezemet, mire elmosolyodom és lágyan simogatni kezdem a hüvelyk ujjammal a srác tenyerét.*
- Igen, neked is igazad van ebben. De én szeretek ismerkedni és hogyha pápaszemes nyüzüge lennél, attól még lehetnél értelmes és jól el lehetne beszélgetni veled. *mosolyodom el kicsit oldalra döntött fejjel.*
~Az mellékes, hogy akkor nem ilyen gondolatokkal és szándékkal huppantam volna ide.~*teszem hozzá gondolatban és kuncogni kezdek.*
- Ó! Értem. *vigyorodom el és halkítom le a hangomat. Állom a srác pillantását, de végül elpirulok és elszakítom a tekintetemet tőle és lenézek a kezünkre. A megjegyzésére titokzatosan elmosolyodom és biccentek.*
- Igen, ez szerintem is jó dolog. *halkítom la a hangomat és mikor végighúzza az ujját az ajkaimon, lehunyom a szememet és beszívom a levegőt, ahogy kinyílik a szám. Tüzes, csillogó pillantással nézek fel a fiúra és láthatja, ahogy a vágy hatására vörössé változik a szemem. Elkapom a kezét és elmosolyodom.*
- Kellemes ajkaim vannak? *vigyorodom el és igyekszem eltemetni a vágykeltő hangulatot, hiszen ki tudja, hogy mi alakul még ki ezen az estén... És persze nem is ismerem annyira a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:54 pm

*Bólintok egyet a kérdésére, és határozottan csábos ezekkel a csillogó szemekkel. Egy pillanatra el is akad a szavam, de aztán csak kinyitom a szám megint.*
-Azt hiszem sötét hatalmak elűzése, valami angyali varázslat, de a véglegesítéséhez szükség van valami kiegészítőre is. De nem tudom, én nem szívesen élnék szárnyakkal. Igen kényelmetlen lehet bizonyos körülmények között. *A háton alvásra gondolok, meg hogy az ember a kisebb helyekre nem igazán férne be úgy már, szóval én nem vagyok annyira vészesen híve, ezzel azt is jelzem, hogy nem is tenném meg más miatt, hogy szárnyakat növesszek. Megfogja a kezem, én pedig lágyan simítom az övébe. Közvetlen leányzó és ez határozottan tetszik!*
-Persze igazad van, de a külső is szükséges, hogy egyáltalán megtetsszen a másik. Mondjuk, ha egy pápaszemes, nyüzüge lennék, akkor nem biztos, hogy ilyen könnyen idehuppantál volna mellém igaz? *A belső is fontos, de csak úgy vagyok vele, hogy számít a külső, az alapján fog meg valaki, az alapján kezdünk el vele beszélgetni, hogy jobban megismerjük. Hazudik, aki azt mondja, hogy nem így van. És hát persze, hogy ennyi idő után én is vágyom már valami komolyabbra, csak hát lássuk be, a kötetlen kapcsolatok sokkal egyszerűbbek, nincs bennük semmi bonyodalom, nem kell a másikhoz alkalmazkodni, elfogadni a benne rejlő hibákat, hiszen hibái mindenkinek vannak.*
-Csak a jó fiúk nem mutatják ki annyira, mint én. *Fúrom a tekintetem az övébe egy pillanatra, majd amikor saját magáról beszél elmosolyodom, főleg amikor közelebb hajol. Akaratlanul is az ajkaira siklik a tekintetem és nyelek egy nagyot.*
-Azt hiszem a legjobb párosítás az, amikor valaki jókislány a legtöbbek előtt, csak egy valaki van, akivel pajkos vadmacskává válik. *A szívem dobbanása egy kicsit erősebbre kapcsol, majd kihúzom a kezem az övéből és kicsit előre nyúlok, finoman végigsimítok az ajkain a nagyujjammal. Puha és hűvös, pedig meleg van itt bent is.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:35 pm

- Mágiával is? *csillan fel a szemem és hátranézek a vállam fölött.*
- Ó! Kérlek, mond el, hogyan! Jaj, annyira szeretnék én is olyan gyönyörű, csodás szárnyakat. *csillan fel gyermekien a szemem és izgatottan mosolygok. Mikor Liam végigsimít a vállamon, engem is kiráz a hideg, és lágyan megfogom a kezét.*
- Ugyan! Senki miatt ne változz meg ennyire! *szorítom meg kicsit a kezét és bátorítóan rá mosolygok. Mesélek a kapcsolataimról és megemlítem a volt barátomat is, aki hát... Kicsit elcsábult, és így szakítottunk. Azért gyakran szoktam rá gondolni, és néha hiányzik is. Hiszen a szakításunk után néhány héttel pottyantam át ebbe a világba... *
- Tudod, lehet, hogy dögös vagyok, de vannak más dögös lányok is. És aki csak a külsőségekre megy és nem becsüli meg a belsőt, az mindig is meg fogja csalni a párját. *jelentem ki határozottan és mélyen, komoly tekintettel nézek Liam szemébe. Arra gondolok, hogy talán ő is ennyire a külsőségekre ad, de igazából a következő megjegyzése, amiben a jó és rossz fiúkat hasonlítja össze, kicsit megingat a hitemben. Talán ő is vágyik szerelemre, egy társra, aki szereti és mindig vele van.*
- A jó fiúk is kedvelik a női nemet. *nevetem el magam és megcsóválom a fejemet, majd mosolyogva hozzáteszem:*
- De igen, értem mire gondolsz. *villan meg gonoszkásan a szemem.*
- Hogy én? Nem tudom, ezen még soha nem gondolkoztam. Nem szokásom mindenkivel összefeküdni, de flörtölgetni szeretek. Mit gondolsz, én jó vagy rossz kislány vagyok? *mosolyodom el titokzatosan, és kicsit közelebb hajolva a fiúhoz kíváncsian pislogok rá.*

Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 6:27 pm

*Bólintok egyet, hiszen így van, tényleg szerencsésen megúsztam, vehetjük ezt pozitívumnak a kapcsolatunkban, nem átkozott meg, ez azért jó igaz? A varázstárgyak nem annyira az én asztalom, szóval inkább csak hümmögök a szavai hallatán, majd végigsimít a vállamon, ami kellemes borzongással tölt el. Elhúzom kicsit a számat a szárnyak említésére, mintha csak kissé sértett lennék a szavai miatt, de persze nincs ez így, látom a nyelvöltést és a többit is.*
-Ha jól tudom szárnyakat mágiával is lehet idézni, szóval ha csak ez a gond... *Mosolyodom el, előre nyúlok kicsit és finoman végigsimítok a karján, amelyik kezével épp az előbb érintette meg a vállam. Tetszik ez a lány, kihívó, közben mégis kedves, és nem az az álnagyszájú, mint amit Alidoiából éreztem, akárhányszor találkoztunk. Azért valahogy úgy érzem, hogy a szavai nem teljesen hitelesek. Vérfarkas vagyok, a szív zavarosabb dobbanása, a pupilla tágulása sok mindent elárul, de nem veszem szóvá, hiszen ezzel arra is rávilágítanék, hogy oka van annak, hogy gyanakszom rá, hogy esetleg nem mondd igazad, és bizonyára oka van rá, nekem pedig nincs jogom faggatni. Amikor kiderül, hogy megcsalta valaki ráncolom kicsit a homlokom, majd megrázom a fejem.*
-Fene nagy balfék lehetett, aki egy ilyen dögös lányt megcsalt. *A kérdésére kicsit talán elbizonytalanodom, a vérfarkasság alapvetően eléggé a rossz fiú imidzst erősíti, de ez nem nyílt dolog, tehát nem adhatom magyarázatként.*
-Nem is tudom, egyszerűen csak kedvelem a női nemet, a jó fiúk pedig általában visszafogottak, előzékenyek... és nem is tudom, ilyesmik, nem? És te milyen vagy? Jó kislány, vagy rosszlány? *Kérdezem egy kihívó mosollyal. Az eddigiek alapján a kettes kategóriába sorolnám, de hát ki tudja, lehet hogy ez csak álca, és egyébként egy visszafogott, szolid kiscsaj, csak most véletlenül öltözött fel úgy, mint egy szexi vadmacska.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 5:50 pm

*A válaszomra a srác elégedetten vigyorodik el, talán pontosan úgy, hogy én is elmosolyodtam néhány másodperccel ezelőtt, amikor ő dicsért meg engem. Szóba kerül Alodia is, és rákérdezek, hogy vajon megajándékozta-e egy ékszerre a fiút.*
- Akkor ezek szerint szerencsésen megúsztad a dolgot. *nevetem el magamat és megcsóválom a fejemet.*
- Suttognak olyan ereklyékről, amik megváltoztathatják ezt a francoska balszerencsét, amivel le lehet venni a tárgyról ezt a varázslatot. Fogalmam sincs, hogy csak a mi világunkba létezik-e ilyesmi, vagy átkerült-e ide hozzátok. *vonom meg a vállamat elgondolkodva, majd igyekszem másfelé terelni a gondolataimat, hiszen ez nem valami izgalmas téma. Rákérdezek, hogy a srácnak van-e valami frankó faji extrája, de megtudom, hogy ő "sima" ember.*
- Ja, tök unalmas... *biggyesztem le az ajkamat unottan, majd végül elvigyorodom és lágyan végigsimítok a vállán.*
- Semmi baj. Számomra az emberek is éppolyan érdekesek, mint a tündék, vagy a fél-démonok. Bár egy szép pár szárnynak örülnék. *öltöm ki játékosan a nyelvemet a fiúra, végül ismét elnevetem magam, hiszen ezt is poénnak szánom.*
- Hiányozni nem hiányzik senki. *hazudom és ismét bekúszik az agyamba Kitty arcképe. Igyekszem kizárni onnan, és megvonom a vállam, majd titokzatosan, pajkosan elvigyorodom.*
- Nekem nem volt elég senki. *vigyorodom el és lazán megvonom a vállamat, majd elnevetem magam. *
- Nem, komolyan... Otthon volt egy kapcsolatom, de a srác megcsalt, úgyhogy... *vonom meg a vállamat és legyintek is. Nem érdekel már a dolog, vigasztalódtam itt pár emberkével, úgyhogy...*
- Miért, te vagy a rossz fiú?

Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 5:40 pm

*Ez csak még inkább arra késztet, hogy megforduljak és megmutassam neki a testem nagy részét, hiszen hallom ahogy a hátam mögött hangosan nevet. Nagyot nyelek, amikor beharapja az ajkát, hiszen ez nem csak városi legenda, tényleg határozottan szexi mozdulat, azt hiszem az egyik legszexibb a nők részéről, kivéve persze azt, amikor a ruháikat dobálják le, annál azért nem nagyon van olyan, ami durvábban begerjeszt egy pasit. Elégedetten vigyorodom el, amikor válaszol.*
-Reméltem, hogy ez lesz a válaszod! *Aztán a világáról beszél, amit már ismerek, bár nem olyan nagyon behatóan, hiszen Alodia nem sokat mesélt, szinte semmiről.*
-Igen, teljesen egyetértek és nem... szerencsére nem rúgtuk annyira össze a port, mesélt erről a balszerencse dologról. *Lehet, hogy ha jobban kihúzom nála a gyufát, akkor ad nekem valamit, de így erre nem került sor, én adtam neki egy makettet, aminek bár úgy tűn örült, de... nagyjából itt ki is fulladt a dolog. Azért egy kicsit fennakad a szemöldököm, amikor kiderül, hogy ő kinek a leszármazottja.*
-Hm... ez a megfogalmazás érdekesen hangzik, mármint hogy szerető. Ez újra azt erősíti meg, amit a vörös lányokról hallottam. Azt hiszem a végén érdemes lenne tesztelni. *Magyarázom nagy komolyan, de aztán elnevetem magam. Nem célom elijeszteni azzal, hogy így első körben arra célzok neki, hogy szívesen megnézném én is, hogy mi van a ruhája alatt, ha már én megmutattam egy részemet. A kérdésére viszont csak megrázom a fejem. Egyszerű ember vagyok... aki történetesen vérfarkas, de ez nem olyan faji adottság, amivel csak úgy dobálózni szoktunk, főleg mivel a Falkára is tekintettel kell lennem.*
-Oh nem, én teljesen hétköznapi vagyok, egyszerű ember, mindenféle különlegesség nélkül. Unalmasan átlagos. *Kicsit túlzásba is esem, persze direkt, mintha csak sajnáltatni akarnám magam, hogy nem vagyok különleges, és ez milyen pocsék dolog ennyi extra faj közelében. De mondjuk tény, hogy az ember minden sarkon angyalokba, démonokba, és mindenféle fura lényekbe botlik. A hangjából azért kiérzem a szomorkás felhangot.*
-És van, aki hiányzik? Vagy valakinek nem voltál elég? *Talán kicsit bántó a kérdés ebben a formában, bár nem annak szánom. Igazából együtt érzően pillantok rá, kicsit közelebb is húzódom, épp csak egy leheletnyit. Sejtettem, hogy visszafogja dobni majd a kérdést, amire kicsit megrántom a vállam.*
-Most épp semmi, valahogy tudod... néha úgy érzem velem könnyebb szórakozni, de többre kevesen vágynak. Hogy is mondják? A nők a rossz fiúkkal csak játszanak, de a jó fiúkhoz mennek hozzá. *Idézek egy kis X-mant, hiszen modernebb alkat vagyok, nem az a középkorban ragadt típus, és határozottan szeretem a filmeket.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 5:11 pm

*A nyálcsorgatásra nem tudok konkrétan válaszolni, így megkérem a srácot, hogy álljon fel és mutassa meg ő is magát. Hangosan felnevetek és a szám elé kapom a kezemet, amikor Liam egyszerűen feltápászkodik és tényleg feláll, majd megfordul. Fejemet hátravetve nevetek, miközben megtámasztom magamat a hátam mögött a két kezemmel és megcsillan a szemem, ahogy végigmérem a fiút. Játékosan oldalra döntöm a fejem, és lágyan beharapom az ajkamat.*
- Igen, én is nyálcsorgatok. *erősítem meg az előbbi kijelentésemet és megvonom a vállam. A barátnőimre is sor kerül, és a fiú elmélete úgy tűnik, hogy nálam is működik. Kellemetlen a gondolat és kicsit el is gondolkozom, belegondolok hogy kivel hogyan is lettem jóban. Majd megkérdezi, hogy honnan jöttem, amikor is mesélni kezdek neki, hogy egy másik létsíkról jöttem, ahol bizony most háború dúl és fogalmam sincs, hogy mikor fogunk hazajutni. Érdekes ez a világ, azt meg kell hagyni, de mégis honvágyam van.*
- Oh, Dia érdekes egy lány. *kuncogok, hiszen én sem ismerem bővebben a lányt, de azt tudom, hogy ide-oda osztogatja az ékszerei ami ugye mint tudjuk balszerencsét okoz.*
- Kaptál tőle ékszert? *vigyorodom el és nem tudom, hogy Liam átlát-e a kérdésen és hogy tudja-e, hogy miben is áll Dia ékszereinek a titka.*
- Én Shivala leszármazottja vagyok, úgy hívjuk magunkat, hogy A Szerető Francoskák. Általában megérezzük a partnerünk érzelmeit, nagyon imádjuk az érzelmeket. *mosolyodom el és mélyen a fiú szemébe nézek, mintha ezzel bizonyítanám, hogy bizony érzem, hogy mennyire intenzív vágyak vannak most benne. *
- És benned van valami extra? Tünde, fél tünde, angyal... Bár az nem lehetsz, mert nincs szárnyad. *mosolyodom el és kíváncsiság csillan a szememben. A kérdésére elvigyorodom és megvonom a vállam.*
- Hát, akadnak, de... Igazából most nincs senkim. Egy ideje... *motyogom kicsit szomorkásan és ismét eszembe jut Kitty és Matt. Vajon mi lehet velük?...*
- Na és te? Hogy állsz a nőkkel? *vonom fel játékosan a szemöldökömet és kíváncsian meredek a fiúra, kicsit oldalra döntött fejjel.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 8:07 pm

*No, csak sikerült kiköszörülnöm, azt a bizonyos csorbát, és nagyon úgy fest, hogy a szavaim is elgondolkodtatják kissé. Mindenesetre naná, hogy feltápászkodom, amikor erre kér fel. Az ingem amúgy is ki volt gombolva, szóval mostmár egyszerűen félrehajítom. Az izmok szépen feszülnek a mellkasomon, a karomon, a hátamon, vérfarkas vagyok, vagy mi a szösz. Alul egy szimpla térd felett érő rövid farmer van rajtam, ami kellemesen feszül formás hátsómon, a papucsomat pedig már rég ledobtam, a párnák között ilyesmire nincs szükség. Megállok és úgy várom meg a válaszát, miután szép lassan körbefordultam.*
-Nos... kielégítem az igényeidet kedves? *Vigyorodom el szélesen, majd végül azért csak visszaheveredem mellé, újfent a kezemmel támasztva meg a fejemet.*
-Tehát igazam van... mondtam én ugye? *Bólintok egyet. Ezek után már tuti nem érdekelnek azok a barátnők, ez a formás kis vörös sokkal jobban megfog, mint ismeretlen valakik, akiket úgysem tudom, hogyan néznek ki. Aztán megkapom a választ, amin nem lepődöm meg és fogok padlót.*
-Oh, hát úgy fest mostanában folyton beléptek botlom. Alodia, őt ismerem... futólag. *Fogjuk rá, azt hiszem nem rajtam múlt, hogy nem történt köztünk több, de az a lány... inkább csak szórakozik, egy idő után pedig az nekem már rendkívül unalmas. Oké, hogy a vadászatba kell kihívás, de azért nem a végtelenségig.*
-És te milyen vagy? Annyira még nem vágom ezeket az ősi izéket, de úgy tudom akad többféle klán... vagy mi. *Hát igen, bővebb infom nincs, Alodia nem volt túlságosan kezes bárány, sőt határozottan keveset árult el magáról, meg a világáról, úgy kellett kihúzni belőle a legtöbb információt, ami azért egy idő után határozottan idegesítő. A puszi határozottan jól érint, és pont hogy én nem akarnám lerohanni azzal, hogy teszem azt más módon reagálom ezt le, mert akkor talán kicsit gyorsnak gondolná a tempót.*
-Egy ilyen dögös csajért bármikor vállalok sebhelyet! *Mosolyodom el, futólag lepillantok a dekoltázsába, mert arra még alig volt lehetőségem, hogy rendesen megnézzem magamnak, pedig hát azért van mit.*
-No és sok pasi áll sorban az ajtód előtt kedve? *Dobok egy kérdést, végülis várható volt. Bejön a csaj, de nem vagyok az a típus, aki más nőjére mászik rá, azt azért mégsem illik.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:51 pm

* A srác kijavítja magát, amire szélesen elvigyorodom és lágyan biccentek felé.*
- Köszönöm, így már mindjárt jobban érzem magam! *kuncogok, majd ugye a párnák között kötök ki a srác mellett.*
- Hogy én? *nevetek fel csengő hangon és megcsóválom a fejemet.*
- Hát nem is tudom... *mérem végig elgondolkodva a srácot.*
- Ha esetleg felállnál és te is megfordulnál... *vigyorodom el pimaszul, és játékosan az ajkamba harapok.*
- De igen, azt hiszem én is nyál csorgatok. Az meg, hogy a barátnőim csúnyábbak... Hát... *gondolkozom el látványosan. Nem mintha olyan sok barátnőm lenne, de az tény, hogy valóban szebb vagyok náluk.*
- Lehet, hogy szebb vagyok náluk, de ez nem direkt történt így. Igazából szeretek mindenkivel jóban lenni és nem a szépségük alapján válogatom meg a barátnőimet. Az persze más kérdés, hogy esetleg ők akarnak velem barátkozni azért, mert szép vagyok. *vonom meg komoly tekintettel a vállamat. Ezen még soha nem gondolkoztam el így, de végül is van benne valami...*
- Nem. Sokkal messzebbről. Egy másik síkról jöttem. *jelentem ki kicsit titokzatosan mosolyogva, és a pilláim alól nézek fel Liam-re, hogy vajon hogy reagál erre.*
- Francoska vagyok! *húzom ki magam büszkén és egy bájos mosolyt villantok a fiúra.*
- Találkoztál már francoskákkal? Vagyunk egy páran a suliban. *mosolyodom el és nézek kíváncsian a fiúra, miközben a fejembe lassan bekúszik Kitty csinos arca. Elfojtok egy halk sóhajt és igyekszem kizárni a fejemből a vörös dögös francoska arcát. Liam elmeséli, hogy hol is szerezte a sebhelyét, majd lágyan megfogja a kezemet és megjegyzi, hogy értem is megtette volna. Megcsillan a szemem, és lágyan összefűzöm az ujjainkat, ha engedi, majd csengőn, jó kedvűen felnevetek.*
- Jaj, hát ez igazán édes tőled, Liam! *mosolygok a fiúra és egy puszit nyomok az arcára. Lehet, hogy neki ez kicsit fura lehet, de én már csak ilyen vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:41 pm

-Jól van no, akkor veszettül szívdöglesztő vagy! Így oké? *Döntöm oldalra a fejem egy vigyorral. Ez van, én már csak ilyen egyszerűen szoktam fogalmazni, de láthatóan nem tetszik neki, sőt kicsit meg is orrol rám, bár hamar elmúlik a morcosság és vigyor veszi át a helyét. A legendás válaszára hümmögök kicsit, ki tudja, talán lesz lehetőségem tesztelni ezt a kis legendát, azt hiszem volt már dolgom szőkével, barnával, majdnem feketével is, de a vörös még kimaradt, úgyhogy ideje lenne már erre is sort keríteni. Egyébként is túl sok időt pazaroltam el Alodiára, ideje lenne valami aktív dologba belemenni.*
-Te nyárcsorgatsz? Nekem az számít, a barátnőidet nem ismerem, sőt általában a bomba csajok maguknál csúnyábbakkal veszik körbe magukat, hogy megmaradjon a fényük, szóval szerintem nem érdekelnének. *Rántom meg kicsit a vállam, végülis ő van most itt, akkor meg kit érdekelnének bármiféle barátnők komolyabban.*
-Messziről? A távol keletről? *Ez a messziről jövök duma már ismerős, eddig egy embertől, azaz hát nem is embertől hallottam ilyesmit, és ő tényleg jó messziről jött, de attól még nem egyértelmű, hogy a vöröskével is ez a helyzet. Úgy látom viszont, hogy a kis mese nagyon hatásos, végülis ez általában így szokott lenni. Ámulattal figyel, majd ijedten kapja a szája elé a kezét.*
-Nem vészes, egy kis heg nem nagy ár egy családért! *Mosolyodom el, és közben finoman, nyugtatóan előre nyúlok és simítok végig a kezén, amit a szája elé kapott.* -Akár érted is megtenném bármikor. *Teszem még hozzá lassan. Egyébként meg farkasokkal simán elbánok, én is az vagyok, lazán összehaverkodunk, aztán eljátszunk valami veszélyes harci helyzetet. A sérüléseim úgyis pillanatok alatt eltűnnek.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Elemista

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:28 pm

*Vigyorogva, lelkesen fordulok meg és kérdezek rá, hogy vajon tetszem-e a srácnak. Ő egészen pozitív választ ad, bár a "jó bőr" kifejezésre összehúzom a szememet és kicsit sértődötten biggyesztem le az ajkamat.*
- Jó bőr? Inkább mond, hogy csinos vagyok, vagy hogy tetszem neked. Az, hogy "jó bőr" annyira lealacsonyító ránk, nőkre nézve. A városi legendákról nem tudok mit mondani, még senki nem mondta rám, hogy vadmacska vagyok, de még nem kaptam panaszt.*duzzogok kicsit, majd megvonom a vállamat vigyorogva a kijelentésemre és végül a srác mellé heveredek, a nagy lendületben kicsit meg is lökve őt.*
- Mindenképpen el fogom nekik mesélni, hogy találkoztam veled. De aztán ne lepődj meg, hogyha legközelebb erre jársz, akkor egy csomó nyálcsorgató hölggyel fogsz találkozni. *vigyorodom el és kuncogok a tenyerembe.*
- Egész fantáziadúsan szoktam mesélni. *kacsintok vidoran a srácra, majd elfekszem a hátamra, végül ismét felé fordulok, hiszen kíváncsi vagyok. Megtudom a nevét és ő is az enyémet.*
- Hát, nagyon messziről jöttem. De már mennék haza. Csak egyelőre még nem lehet. *biggyesztem le szomorúan az ajkaimat, és egy kis honvágy csillan a szememben. Mennyire hiányzik a családom! És ők talán azt sem tudják, hogy élek-e, vagy halok és hogy mi van velem. No, meg persze én sem tudom, hogy ők vajon túlélték-e a háborút...
Természetesen a sebhely is terítékre kerül és roppant pofátlanul kérdezem meg a sráctól, hogy mitől is lett az a sebhely az arcán, miközben lágyan végigsimítok rajta. Amikor Liam mesélni kezd, hasra fordulok, megtámasztom az államat a két kezemmel, és kislányosan lóbálni kezdem a lábamat a levegőben.*
- Nahát! Biztosan csodaszép lehetett! *csillan fel a szemem. Majd mikor a farkasos részhez ér, halkan felsikkantok és a szám elé teszem a kezemet.*
- Uramisten! Még jó, hogy csak ennyi bajod lett!*suttogom megdöbbenve.*
- Ez nagyon bátor dolog volt tőled...

Vissza az elejére Go down
Liam Ramsay

Liam Ramsay


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Tek51092d8f9beaa7854039
Az én színem a silver.

Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 7:20 pm

*Nem szokásom visszafogni magam, ha egy csinos lánnyal találkozom, akkor miért is tenném? Nem vagyok az a pironkodós alkat. Úgy látom, hogy ő sem, ugyanis megpördül a tengelye körül, hogy minden irányból megszemlélhessen, én pedig nem is vagyok rest, felmérek szépen mindent, a karcsú csípőt, a formás hátsót, a telt kebleket. Kicsit hümmögök, látványosan húzva az időt, mintha nagyon erősen latolgatnom kéne a kérdésére adandó választ, de azért végül csak válaszolok.*
-Igen, meg kell hagyni jó bőr vagy! Plusz hallottam egy olyan városi legendát, miszerint a vörös lányok a legjobb szeretők, bár lehet hogy ezt csak egy irigy szőke, vagy egy büszke vörös kezdte el terjeszteni. *Eresztek meg egy széles mosolyt, ő pedig le is veti magát mellém, az oldala kicsit hozzám is ér. Határozottan tetszik ez a fajta hozzáállás, cseppet sem olyan, mint amennyire Alodia volt nagyszájú. Meglepődnék persze, ha kiderülne, hogy ez a lány is abból a másik világból származik, de az tuti, hogy már most jobban bejön a stílusa, mint a kis feketéé. Ő inkább csak úgy tett mintha, közben pedig... hagyjuk.*
-Fenébe, akkor ezt a lehetőséget ellőttem, de még mindig emlékezhetsz a szexi idegenre is, vagy adhatod híremet így a barátnőidnek. *Vigyorodom el, bár aztán megemlíti, hogy tetszik neki a nevem, amit nagyon is értékelek, majd az övé is kiderül, amin azért meglepődöm, mert cseppet sem szokványos.*
-A tiéd is szépen cseng, de honnan jöttél? Ez a Merilien nem épp megszokott. *Érdeklődőm kicsit, közben én is oldalra fordulok, a fejemet megtámasztva, hogy szembe kerüljünk egymással, mégis csak úgy lehet rendesen beszélgetni. És úgy tudtam! A sebhely a következő téma, amin finoman végig is simít, annyira alig érezhetően, hogy szinte bele is borzongok.*
-Hm... ez az apróság? Tudod pár éve hátizsákkal bejártam Európát... *Kezdek bele a jól megszokott csajozós szövegbe, elég egzotikus neve van, úgyhogy csak nem ismeri.* ...csodálatos tájakon haladtam végig, az ég elmondhatatlanul kék volt, a fű harapni valóan zöld, ám mint minden, itt is megtévesztő volt az idill. Egyszer csak sikolyok ütötték meg a fülem, valami vadállat támadott meg egy kisebb családot, akik az erdőben éltek elzárva mindenkitől. Mit tehettem volna, minthogy segítek nekik? Elkergettem a vad farkasokat, és bár megsérültem, de bőven elég volt az a hála, amit tanúsítottak és hogy megmenthettem egy ártatlan családot. *Mesélek teljes átéléssel. Az elején lágy hangon, finoman, aztán a végén erősebben, hiszen mégis csak harcról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Nyugalom terme   Társalgó - Nyugalom terme - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Nyugalom terme
Vissza az elejére 
2 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: