Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lovarda Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lovarda Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kalandmester
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lovarda

Go down 
+66
Gethin Awstin Conley
Persephone Spenser
Nargile Ljubjana
Belphegor Coulstone
Anna Svetlana
Mira Todorka
Joe M. Renaldo
Missy de Vontier
Alessy de Vontier
Crissy de Vontier
Alexia Emett - Naxeldir
Andrew Worthington
Isabella Clerence
Roxanne Hanzel
Radomir Athanaric
Samanta Shine
Domajan Gurskovity
Tomhail Iliya Mikhail
Jack Wine
Ivor Oleg
Cirelin de Sovalon
Lilia Radoslava
Arabella Jagusia
Hanna Oksanen
Jessica Dream
Toma Grigor Anton
Ayla Madyzyn
Laura Wylee
Játékmester
Jack Darkfield
Mephisto Ov Hell
Rupert Rankle
Nicol Bennet
Takeshi Shinobu
Hana Jessica Dentry
David Branson
Christina Angel
Latiffa Milena
Dhaila Lancaster
Ashley Montez
Amaril Gwyneth
Kendra Linnet de Parker
Olga Snezhana
Chloe Bikey
Elisaveta Grozda Moraru-A
Pálffy Patrik
Eligio Lance Jens Tichaon
Estera Linnet
Ann-Tabitha Serenity
Ifj. Gilnor Llofalt
Shiwo Altolos
Irina Yoana
Aali White
Sheila Leays
Valandil Miriel
Atanas Iordan
Jane Scott
Nikorina Grozda
Rosetta Waylan
Ivana Irina
Ivona Ivanovna
Lisette Anhel
Felaern Yhendorn
Aylossa Serendin
Tirion Andúne
Kaen el Jericho
70 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda Tek4e285117af53d6454199

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Dec. 13, 2007 7:27 pm

Nem kis terület, összesen három épületből áll és a köztük elhelyezkedő kör alakú futtatóból.

Van egy külső karám, afféle etető, elsősorban a jobb időkre, és az éppen kint tartózkodó állatok számára van fenntartva. Széna, szalma és friss víz van itt elhelyezve ételképpen a lovak számára, és ha néha arra jár egy télen éhes szarvas, vagy egyéb patás állat, szintén talál itt ellátmányt. Leginkább a Vadőr dolgozik itt, ő helyezi el az ételt, és gondoskodik az állatokról.

A legnagyobb épület a belső, fedett karám, ahol hidegben, és éjszaka az állatok elsősorban tartózkodnak. Kellemes, lovaknak megfelelő hőmérsékletűre van fűtve télen, nyáron pedig hűtés van, hogy az állatoknak ne legyen bajuk. Minden lóra jut egy kis egyéni terület, szalmával, vízzel, pihenőhellyel. A karám falain néhány ott hagyott lófelszerelés van, vasvilla, de ezek általában a kinti szertárban szoktak lenni. A karám másik felében, elzárt területen, a többi lótól külön van a thesztrálok szállása. Nem nagy állomány 6 egyedből áll csupán. Ők nappal általában a Tölgyesben csatangolnak, éjszakára térnek vissza a fedett, védett területre, ahol megkapják a napi hús adagot, ha nem kaptak el maguknak valamit az erdőben. Természetesen, aki nem találkozott még a halállal, a karám ezen részét üresnek látja mindig.

A harmadik, legkisebb házikó, egy kis szertár. Itt tárolják a lófelszerelést, kötőféket, nyerget, tisztításhoz való kellékeket, vasvillát, tehát mindent, ami a Lovarda körüli teendőkhöz szükséges.


[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 3:57 pm

*Az ifjú aurornövendék (vagy talán vámpírvadász?) sétál be a lovardába. Nem tudja, milyen állatot válasszon magának, hiszen legjobb tudomása szerint az alapítók lovain kivül az istálló összes lova kivihető. Körbepillant, egy fekete mén. Túl sötét. Nekromantáknak való. Továbbsétál. Almásderes. Túl világos. Dalnokoknak való. Az utolsó paci egy aranysárga szőrű mén, Fregatt, ahogy a tábla hirdeti. Borostyánszín szemekkel megáldva. Az ifjú bólint. Megfelel. Odalép, hogy eloldozza a kötőféket.*
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 4:00 pm

*A mocsár szélén tűnik fel először, de úgy fest határozott célja van. Sosem járt még itt, nem is az iskola miatt jött. A lovarda felé indul, mintha pontosan tudná, mit is keres.* ~Mit fog szólni? Vajon mit fog szólni?~ *A nőben a gondolatok össze-vissza kavarognak, még mesésen szép véla arcán is látszik néhány apró ránc a gondterheltségnek hála. Végül eléri célját...és meglátja a távolban a fiút, akit keresett. Megáll távolabb, a bokrok között, ahol még nem látszik.* ~Ha nem akar, legalább megtudom.~ *Végül csak odalép Tirionhoz.* -Üdvözletem. *Elakad...egyszerűen nem tudja, hogy és hol is kezdje.*
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 4:12 pm

*Miután eloldozta a kötőféket, megpaskolja a paci hátán, s készül,hogy fellendüljön rá, amikor észreveszi a lépdelő lányt. Vagy talán nőt? Véla. Hoppá. Itt az iskolában csak negyedvélákat látott, meg elvétve 1-2 félvélát. De mit keres itt egy tisztavérű véla? Ez érdekes. Mindenesetre rá nem hat a vélabűbáj, hiszen az ő vérében is folyik vélavér. Így csak egy kortalan ifjú hölgyet lát. Aki lenyűgözően szép. De a hölgy láthatóan határozottan felé tart. De mi végből. Gondolkozik, és ütemesen simogatja a ló hátát, hogy elfoglaltnak tűnjön. Taram.. taram... Cikáznak a gondolatai. * Öhm.. szép délutánt. Segíthetek? *böki ki ostobán, mint egy fagyiárús.*
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 4:16 pm

*Az ijfú minden mozdulatát követi. Igen elég fiatalnak néz ki, jó ha a 30-at rá merné fogni valaki, pedig valójában 50 éves is elmúlt már, de a véla-báj nem egy gyenge dolog, nem csoda, ha ennyivel fiatalabbnak néz ki, mint amennyi. Tirionra pillant, picit elgondolkozva, végül csak megszólal.* -Azt hiszem téged keresleg...legalábbis úgy sejtem, érzem. *Újabb gondolatok.* -Jól tudom ugye, hogy árva vagy, nem ismered a szüleidet? *Furcsa kérdések ezek egy idegentől, de valami miatt a nő Tirinban bizalmat gerjeszt, bár ő maga sem érti miért.*
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 4:18 pm

*Tirion elengedi a kantárt, és értetlenül pillog a nőre. Nem tudja felmérni, hogy hány éves is lehet. Furcsán ismerős neki. De hát neki nincs testvére, sosem volt. Lassan bólint* Qui mademoiselle. Sosem ismertem. Egy ember nevelt fel, ki csecsemőkoromban talált. *picit félrehajtja a fejét* Megkérdezhetem, hogy miért keres? *hiába bizakodik, harminchat év telt el úgy, hogy Paulon kívül senkiben sem bizhatott.*
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:11 pm

~Talán mégsem kellett volna ide jönni, felborítani az életét. Lassan 40 éves lesz, ha jól számolom, és eddig is eltelet valahogy az élete...miért lenne jogom most felborítani? De, ha...ha valamit tettek vele, akkor segítenem kell, talán nem tud semmit a születéséről.~ *Hosszas hezitálás után válaszol csak a fiúnak. A mellettük álló lóra pillant, majd vissza Tirionra.* -Én...vagyok az anyád. *Böki ki végül. Nem tudja mit kéne még mondania, ha Tirion nem akar vele esetleg beszélni, akkor kár lenne túlzottan kifejtenie bármit is.*
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:27 pm

*Az, hogy megtántorodik, enyhe kifejezés. Majdnem nekiesik szegény lópacinak. Kapkodja a levegőt, pedig nem egy hirtelen tipus.* Az anyám? De.. ez hogyan lehetséges? *ingatja a fejét. Nehéz elhinnie.* Azt hittem, te is.. meghaltál. De ha nem, akkor hol voltál idáig? *nem látszik mérgesnek, de akkor sem tudja keblére ölelni azt az álomképet, aki a majd négy évtizeden át csak egy szó volt számára, anya. Nincs túl jól.*
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:42 pm

*Megérti, hogy Tirion nincs jól, és nem érte olyan jól a hír, sőt kissé hirtelen jött, épp ezért hezitált annyit, hogy eljöjjön-e, ha már hírt kapott róla, de talán segíthet.* -Nem tudom mennyit tudsz a születésedről, de nem volt egyszerű, téged lényegében úgy alkottak meg. Én, jól tudod majdnem meghaltam. Apád mentett meg téged azzal, hogy elmenkült, mert azt hitte már nem élek...jobb is volt így. *Elhallgat megint, nem tudja, hogy mennyit mondjon, mennyi most a sok és mennyi a kevés.* -Én végül túléltem, de ott maradtam köztük. *Megrázkódik...valószínűleg a köztük nem jót jelent.* -5 évig voltam ott, próbálkoztak, nem is tudom miért hagytak életben. Mikor sikerült kikerülnöm...azt sem tudtam pontosan ki vagy, nem azt, hogy mi történt, ezért nem kerestelek. Mikor már előjött az emlék, pár éve, akkor próbáltalak megtalálni, de nagyon rejtve voltál mindeddig...de éreztelek, talán, ahogy nősz, az erőd is nő, ezért tudtam könnyebben rád találni. *Újra hallgatásba burkolózik, végül halkan egy sóhaj közepette megszólal.* -De nem akartalak ezzel leterhelni, sajnálom, ha akarod... *A mocsár felé pillant.* ...itt sem vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:54 pm

*Kihúzza magát, hogy jelezze, minden rendben. Eddig sem esett sosem kétségbe, csak ez most kicsit váratlanul jött. * Lényegében semmit sem tudok a születésemről. A nevelőapám nem mondott semmit, talán ő sem tudta, hogy mi történt. *Leül az egyik padra, úgy mereng el. * Apám mentett meg? Ki volt ő? S mit jelent, hogy úgy alkottak meg? Mintha valami.. tárgy lennék. *megborzong* De kik között maradtál? Semmit sem értek. *rázza meg a fejét* Tudnom kell, hogy mi történt. Inkább terhelj ezzel anyám, még mindig jobb, mint a pusztító bizonytalanság. Nem kívánom, hogy menj el, csupán egy pillanat alatt forgattad fel az egész világom, és ezt nehéz megemészteni pár szemvillanás alatt. De igyekszem.
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:59 pm

*Hatalmas sóhaj.* ~Tudtam, hogy ez lesz, de mégsem akartam hogy teljesen összezavarodjon az élete.~ *Nem tehet mást, ha már meglépte, akkor vállalni kell, el kell mesélnie mi történt.* -Apád tünde volt, én véla vagyok, ritka keveredés a fajok között nem de? Minket szándékosan hoztak össze, csak azt nem számították bele, hogy végül tényleg egymásba szeretünk. Nem is tudom kik voltak pontosan, csak úgy történtek az esmények. Mikor várandós lettem veled...bezártak minket, aztán egy áldozati oltáron láttál napvilágot. Azt akarták, hogy születésedkor egy démon költözzön beléd, aki a két faj adottságait ki tudja használni...különlegesnek szántak. *Halványan elmosolyodik.* -De egy valamivel nem számoltak...apád annyira szeretett téged még, mikor meg sem születtél, hogy az áldozó tőrt a hátával fogta fel helyetted, és utolsó erejével egy teleportvarázzsal vitt el, minden nyomot eltűntetve, hogy ne találjanak rád, ezért ment nekem is olyan nehezen, de a vérünk összeköt minket, ezért mégis sikerült. *Elhallgat.* -Ez a születésed története...és félek, nem tudom pontosan mit tettek veled, nem tudom nincs-e valami rossz hatása rád, vagy nem lesz-e.
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 6:04 pm

*Hát úgy tűnik, jól tette, hogy leült, mert most biztos, hogy hanyattesne. Hüledezve hallgatja végig anyját. Sznob módon mindig is tudta, hogy jobb a társainál két ilyen nemes faj keveredéseként, de azt álmában sem gondolta volna, hogy eleve meg volt tervezve, méghozzá ilyen barbár, ocsmány módon.* Démon? *nyilik tágra a szeme. Ilyenkor látszik csak, hogy bármennyire is cinikus tud lenni, még ha 36 éves is, valójában emberi léptékkel nem több egy 13-14 éves srácnál* Egy démooon? *pillant magára* Ez azért nem lehet komoly. Miféle hatása lehet?
*elgondolkozva pillant vissza a nőre* És hogyan tovább most? Anya.
Vissza az elejére Go down
Aylossa Serendin
Boltos
Aylossa Serendin


Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Lovarda Illuzionista

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 6:10 pm

-Nem tudom, milyen hatása lehet. Azért jöttem, hogy ha valami gondod lenne, legyen aki segít, persze ha tudok, így nem csak idegenekre támaszkodhatsz... *Újabb sóhaj.* -Bár jelenleg én is csak egy idegen vagyok számodra. *Az anya megszólításra mélyen Tirion szemébe néz, de még ő sem tudja pontosan, hogy mit is kéne tennie, hisz hiába anya 36 éve, az anyaságot még nem volt lehetősége megtapasztalni.* -Nellondban, a közeli varázsló faluban telepedem le. Sikerül jó áron megszereznem egy kisebb helyiséget. *A jó áronnál picit elmosolyodik, hát igen néha muszáj a véla erőt alkalmazni.* -Boltot nyitok, tehát bármikor meglátogathatsz, és én is el tudok jönni néha látogatóba. De nem akarlak túlzottan leterhelni neked is jobb, ha átgondolod picit, hisz hirtelen jött ez most. Sajnálom, hogy nem találtalak meg hamarabb. *Akkor is kijön belőle, egy gyors ölelésben részesíti a fiút, majd eltűnik a mocsár irányában, hisz ideje visszamennie, túl későn még neki sem biztonságos átkelni ezen a veszélyes területen.*
Vissza az elejére Go down
Tirion Andúne
Diák
Tirion Andúne


Hozzászólások száma : 33

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 6:17 pm

*Most már picit nyugodtabb a légzése, fel is áll, hogy közelebb lépjen a nőhöz, ha már az anyjának nevezte. Bólint, és magában megjegyzi, hogy büszke lehet anyjára, földöntúli szépsége sugárzó. Elneveti magát a vélás dologra, végre megkönnyebbül kicsit.* Szivesen meglátogatlak, bár mi csak vasárnap mehetünk le a vadőrrel, és kétlem, hogy ha szépen mosolygok Cirelin úrnőre, elengedne hétközben. Ennyire még nem vagyok erős. Majd egyszer, ha kitanítasz. *bólint finoman, amitől ezüst hajából kivillannak tünde vérét idéző hegyes fülei. Ösztönösen visszaöleli anyját, mintha egy pillanatra még bújna is, hiszen eddig ezt sosem érezte. Leírhatatlan az érzés. Búcsút int, majd ő is köddé válik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 11:31 am

*Estella nyit be a lovardába. Fekete nadrág, bakancs és fekete pulcsi van rajta. MIndezt egy fekete csuklyás köpeny fedi. Csuklyája a fejére van húzva, mert zavarja a nagy fény, de amint belép a lovardába, hátrahatja azt. Elindul a karámban, nézegetve a lovakat. Daimónja, egy aranyszőrű leopárd a nyomában lépked. Estella megáll egy koromfekete hidegvérű mén előtt. Kezét felemeli és megérinti a feketeség puha orrát. Megsimogatja, majd leereszti kezét. Elsétál a nyergesbe és előhoz egy megfelelő nyerget meg kantárt. Visszaballag a lóhoz és felnyergeli. Kivezeti a lovardából és az ajtó előtt felül a hátára. Daimónja végig mellette lépked. Estella megsarkantyúzza lovát és elüget az udvarra. Daimónja mellette fut, léptei könnyűek.*
Vissza az elejére Go down
Felaern Yhendorn

Felaern Yhendorn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1322
Kaszt : Lovarda Mutatvanyos

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 4:54 pm

*Seler érkezik a lovardába.Oldalán egy Golden Retriver kutya lépked,és vadul csóválja a farkát.Elindul a lovak között,és rögtön rátalál egy éjfekete lóra, ami szelíd,és várja,hogy elvigyék futni.Kinyitja az ajtót,felnyergeli,és felül rá. Bolyhost otthagyja és lassú léptekkel a pálya felé indul.Egye kezd gyorsulni,s végül már vágtatnak. Átugrik néhány ugratót,majd a lóval elégedetten visszafelé kezd el sétálni*-Ügyes vagy!Holnap is jövök-*mosolyodik el kedvesen,és megsimogatja a lovat.Lecsutakolja és ad neki vacsorát is*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 5:01 pm

*Szokásos öltözékében jelenik meg. Könnyedén, lassan lépked, elvégre nem siet sehova. Mellette ott cammog kedves kis tigris daimónja, Aepos. Elluin halkan vele társalog.*
-Lehetőleg ne bosszantsd fel a lovakat. Még a végén kapunk a fejünkre. Ezért is nem jártam még itt sose. Miattad. *Szól a tigrishez.*
-Oké, ígérem viselkedni fogok. *Morogja vissza Aepos.* -Csak hogy tudd, olyan jó lenne megkergetni egyet. Szimpla szórakozásból.
*Elluin csak mosolyog egyet társán. Lassan meg is érkezik a lovardához. Azt hitte nem talál itt senkit, de nagy meglepetésére Selert pillantja meg, aki épp az egyik lovat eteti.*
-Mi járatban ilyen késői estén? *Kérdi vigyorogva a fiútól. Nincs még késő, de már kezd sötétedni. Ilyenkor is lovagolnak egyesek... úgy látszik. De Elluin nem fog, az biztos. Régen ült már lovon.*
-Amúgy, szia! *Köszön normálisan diáktársának, majd közelebb lépked hozzá és a lóhoz.*
Vissza az elejére Go down
Felaern Yhendorn

Felaern Yhendorn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1322
Kaszt : Lovarda Mutatvanyos

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 5:11 pm

-Szia!Oh,csak lovagolok.Az emberek bűze nem járja a levegőt ilyenkor.-*mondja. és elvigyorodik.Tudja,hogy a lány félig ember és nem akarja megbántani, de akiben tünde vér van,annak mindig elmondja ami a szívén van*-Hogy vagy?-*kérdezi,és megpillantja a daimont. Gorid,az oroszlán rögtön előugrik,és jámboran indul a tigris felé.Egyikük tigris,másikuk oroszlán*-Téged hogyhogy erre vezettek útjaid,ilyen sötétben. A legtöbb tünde nem szereti a sötétet,ebben is különbözöm nemes őseimtől-*mondja és a végére egy mosolyt is megenged magának*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 5:32 pm

*Seler megjegyzéséhez nem fűz hozzá semmit, nagyon nem érinti meg. Az előugró oroszlánra egy futó pillantást vet, majd ismét Selerre emeli tekintetét és válaszol kérdésére.*
-Sétálni volt kedvem, és gondoltam elnézek erre, ugyanis itt is állatok vesznek körül. Szeretem az állatokat, köztük a lovakat nagyon is. Úgy gonodltam itt biztos jól érzem majd magam. Persze nem hoszú látogatásra jöttem, csak gonodltam beugrom. És én nagyonis szeretem a sötétet. Azaz nem is a sötétet, csak az éjszakát, főleg ha már feljöttek az égre a csillagok. Amúgy a sötéttől se tartok.
*Magyarázza, majd inkább más felé tereli a szót.*
-Mióta lovagolsz? *Kérdi, hirtelen ez jut eszébe.*
Vissza az elejére Go down
Felaern Yhendorn

Felaern Yhendorn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1322
Kaszt : Lovarda Mutatvanyos

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 5:39 pm

-Úgy 110 éve lovagolok.Bár már ültem thesztrálon,unikornison,hipogriffen,és mindenféle nemes,és gyönyörű lényen.-*monda vigyorogva.*-Én is szeretem a sötétet.Nár nem bírnám ki ha egész nap sötét lenne-*közbe elindul a bejárat felé,és reméli,hogy Elluin is vele tart*-Megyünk?Elmehetnénk sétálni-*mosolyog,és magához hívja a kutyáját is*
-Nem szeretek sokáig egy helyen lenni-*magyarázza,és megsimogatja az állatait*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 5:56 pm

-Tyűű, az anyját. *Mondja, mikor megkapja a választ.* -Azaz, az hosszú idő ám... *Bólogat, s ő is elvigyorodik. Mikor Seler elindul kifele, ő gyors követi.*
-Persze, mehetünk, ha gondolod. *Teszi hozzá, majd int Aeposnak is, hogy kövesse. Seler oldalán tovább sétálgat hát.*
-Öhm, merre menjünk? Ha szeretnél máshova nekem az is jó, de itt a környéken is maradhatunk ha gondolod. *Teszi fel a választékot majd összébb húzza magán a kabátot. Kissé hideg van. Néha beáll egy egy szünet, némi csönd. Olyankor csak négyük: Gorid, Seler, Aepos és Elluin léptei hallatszanak. A lány néha feltekint a csillagos égre.*
-Tényleg szép ilyenkor. *Mosolyodik el...*
Vissza az elejére Go down
Lisette Anhel
Diák
Lisette Anhel


Hozzászólások száma : 219
Üzenőláda : Lisette Anhel... a jövő boszorkánynövendékeinek egyike ^^

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 6:49 pm

* Lucy lép az istáloba jobbnak látta a munkát mihamarabb elkezdeni Ehez fekete nadrágot és polot fet fel.Lolát is lehozta bíztos élvezi legalábbis a szaladgálása erre utalt . Lucy gyorsan hozzálátot a takaritáshoz!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 6:52 pm

-Szia Lucy!Miért kézimunkával takarítassz?Gyere ki onnan!
*majd kisegíti Lucy-t*
-Segíts kihozni a lovakat!Ha kivezettük őket,megmutatom mit tegyünk.
*majd egy bíztató mosolyt küld Lucy felé*
Vissza az elejére Go down
Lisette Anhel
Diák
Lisette Anhel


Hozzászólások száma : 219
Üzenőláda : Lisette Anhel... a jövő boszorkánynövendékeinek egyike ^^

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 6:56 pm

-Szia Amaya sietni kellene mert mindjárt idő van!-ezzel az órájára mutatot amely mindig a kezén volt szólt Lolának, hogy jöjön ö is*
Vissza az elejére Go down
Lisette Anhel
Diák
Lisette Anhel


Hozzászólások száma : 219
Üzenőláda : Lisette Anhel... a jövő boszorkánynövendékeinek egyike ^^

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 6:59 pm

*Amikor Lucy meglátta menyi az idö úgy döntöt főlmegy mielőt még elkapják.- Amaya gyere menjünk Még háromnegyed óra maradt*mondta.Majd a munkátol fáradtan elment a szobájába és remélte Amaya is elmegy az övébe*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Lovarda
» Lovarda
» Lovarda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: