Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lovarda Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lovarda Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lovarda Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lovarda Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lovarda Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Kalandmester
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lovarda I_vote_lcapLovarda I_voting_barLovarda I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lovarda

Go down 
+35
Sophie Lee
Heath Gillard
Kasey Jake Ellswood
Emily Kyra Beawer
Jonas Preston
Speranza di Bagliore
Kara Langlois
Felix Fallen
Andrew Worthington
Christianna Faraday
Sidonia Gisa
Celia D'cruze
Jess Morgenstern
Noraneida de la Fuente
Alexandra Voltano
Lismine Lockwood
Lina Wierro
David Branson
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Cat R. Morgan
Hua Xiangfeng
Mizore Akayashita
Kaen el Jericho
Laura Wylee
Alfons Gerard
Eldunary Aysa
Jozef Bomontov
Isabella Newton
Rosetta Waylan
Kalandmester
Teodora Yana
Juan Miguel Santiares
Sophia Zenovia
Sarah Lairs
39 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:15 pm

- Persze, szívesen segítek *mondom halkan, majd egy puszit nyomok fejére és elengedem. Ideje, hogy búcsúzzunk, még nekem is dolgom van.*
- Rendben, vigyázz magadra! Ja és óvakodj a kígyóktól! *vigyorodom el, mi rögtön arcomra fagy. Átkutatom a zsebeimet, de ott sincs a cigis doboz.*
- Hé, ha rá mersz gyújtani, nem kell semmilyen átok vagy fegyver, hogy véged legyen! Magam fojtalak meg! *kiáltok utána idegesen, ezután megcsóválom fejem. Tényleg, tényleg makacs. Semmit sem változott, akárcsak én sem. Ugyanolyanok vagyunk mindketten.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 4:41 pm

*Továbbra is karjai közt állok. Nem teszek semmit. Örülök hogy velem van. Jó újra magam mellett tudni a bátyámat. *
-Tudnál abban segíteni, néha eltűnjek? Egy hely ahova eltűnhetek mások elől hogy egyedül legyek? *kérdezem tőle majd nagyot sóhajtok. *-Rendben elmegyek. De ha kinyírnak, visszajövök kísérteni téged és nem szabadulsz tőlem. *mondo neki ahogy megölelem. Majd elengedem és nagyot sóhajtva, elindulok a koleszba. *-Megyek felkészülök a kiképzésre. Majd találkozunk utánna. *mondom ahogy vissza fordulva rámosolygok. *-Üdvözlöm a barátnődet. Ja és ezt visszavettem.*mutatom fel a doboz cigit amit elvett tőlem. Majd mielőtt reagálhatna egy füstbomba segítségével elszelelek nehogy elvegye megint a cigimet.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 4:22 pm

*Nagyot sóhajtok, miközben a hátát simogatom.*
- Ugyan, nem baj! Előfordul az ilyesmi *suttogom fülébe, majd egy lágy puszit nyomok feje búbjára.*
- Én soha nem tartoznék olyanokhoz, mint ők. Egyébként is a saját utamat járom, nincs szükségem olyan emberekre, akik a szüleimnek mondanák magukat. Voltak sajátjaim régen, csak ők meg... meghaltak, és senki nem tudná már pótolni őket. *komorodom el, kifújva magamból a levegőt.*
- Amúgy végül mész Egyiptomba? Hidd el, élveznéd. Ott aztán van szabadság!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 4:05 pm

*Fejemet továbbra is lehajtva állok előtte. Nem akarok a szemébe nézni, hogy lássam vádló pillantásait. Mindíg is úgy éreztem minden az én hibám. Mert gyáva voltam hogy szembe száljak azzal akit apámnak hittem. Majd meglepődök mikor átölel. *
-Sajnálom. Csak megint teljesen össze zavarodtam. *mondom ahogy homlokom mellkasának döntöm. *-Lehet téged azért tudlak jobban bátyámnak tekinteni mint Changot, mert te sem hozzájuk tartozol.*mondod hallkan. Sírni szeretnék de nem tudok. Túl sokat sírtam. És már nem tudok. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 3:51 pm

- Uram isten! *fogom fejem. Eltűnni? Azzal sem old meg sokat, ha csak eltűnik, mondjuk jobb esetben elrejtőzik a világ szeme elől, falat emel maga köré, s lassanként addig rágja lelkét, míg érzelmi idegronccsá nem válik. Tudom, mert én is ezt tettem, egészen addig, míg meg nem ismertem Elisat. Igaz, a lelkem néha még most is sebzem időnként, de az már más téma.*
- Nem te tehetsz a halálukról. Figyelj, apád volt balga, ő tett tönkre téged is, de már nincs itt. Ez Bulgária, s a Nezabar, a jövő környéke. Sajnálom ami történt, megértem, hogy rossz, azonban néha nem ártana, ha a szíved helyett a józan eszedre is hallgatnál *mondom halkan, ahogy a sárkány formájú sebre nézek. Hűvös pillantásokkal nyugtázom, ugyanis láttam már rosszabbat.*
- Nincs semmi baj! *ölelem át kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 3:26 pm

-Én csak... El akarok tűnni. *mondom hallkan. *-Annyi embert megöltem már. Kísért az emlékük. Azt hittem ha követem apám parancsait, majd szereni fog de semmi. Mivel engem csak örökbe fogadtak úgy gondolta, hogy arra jó leszek hogy bábként rángassanak. És azzal hogy hozzá adot ahoz a férfihoz még nagyobb hatalomra tett szert a politikai életben. És mikor egyszer megtagadtam a parancsot, Hao elintézte hogy száműzzenek, hogy megölhessen mert megőrült a féltékenységtől.*magyarázom közben lehajtom a fejem.*
-Mindíg követtem a parancsokat. Mindíg mindent eltűrtem. És mit kaptam egy hibámért? Egy jelet ami életem végéig emlékeztet arra hogy ők nem a családom. *mondom ahogy leveszem a bőrből készült alkarvédőmet. Bal alkaromon láthatóvá válik a sárkány alakú égés.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 3:08 pm

- Nem tudom mire fel ez, de szerintem az lenne a legjobb, minél tovább élnél *elkerekedett szemekkel hallgatom. Véget vetni az életnek? Komolyan beszél ez? Egyáltalán tudatában van annak, mint mond? Az életet becsülnie kéne. Örülnie kéne annak, hogy élhet, hogy tanulhat, mert bár gonosz vagyok, még én is beismerem, hogy vannak ennél nyomorultabban élők is. Nem értem őt, azt sem, miért hadovál ilyeneket. Állítása szerint szabad, a bátyja sem él már, aki megölte volna, de akkor miért?*
- Érdekes vagy. Erős, belül törékeny ember, aki csakúgy eldobná az életét? Gyakran gondolkodom az ilyeneken. Az nem megoldás, ha megpróbálod, vagy megpróbálnád megölni magad. Nem, én nem is hagynám *közeledni kezdek felé és rosszallóan megcsóválom fejem. Elképzelem, ahogy egy fekete kézi pisztolyt emel a homlokához, farkasszemet nézve a sötét csővel, amiből a golyó is jön ki, ha meghúzza a ravaszt. A kép túl elkeserítő, gy hamar el is űzöm.*
- Na ne röhögtess! *förmedek rá az arcába hajolva. Érezheti, ahogy nyálam az arcába fröccsen. Meghalni..? Mi értelme a halálnak? Egyáltalán mi az? Mit jelent meghalni?*
- Mondj akármit, ezer örömmel tartalak majd vissza!
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 2:51 pm

*Nagyot sóhajtok mert tudom hogy igaza van. De nem tud érdekelni. *
-Nem érdekel. Néha már magam gondolkozom azon hogy kéne végetvetni az életemnek. Gyors legyen vagy lassú? Legyen minnél fájdalmasabb? *mondom ahogy a szemébe nézek. *-Nem egyszer készültem már rá, hogy a fejemhez szorítom a pisztolyt, és csak meg kell húznom a ravaszt. *mondom tovább végig a szemébe nézek, hogy tudja komolyan beszélek. Túl sok dolgot tettem hogy nyugodtan élhessek. És nem akarom ezt folytatni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 2:35 pm

*Makacsul állok ki döntésem, nem törődve szavaival és a kezében lévő ki a tárgytól sem.*
- Nem érdekel mit mondasz és nem adom. Csak megölöd vele magad *jelentem ki szárazon. Ezúttal nem nyúlok pálcáért. Puszta kézzel állok majd ki ellene, bár nem akarom bántani, csak megakadályozni, hogy visszaszerezze a cigit. Nem kaphatja meg, szerintem így is eleget szív. Több szál, netán több doboz egy nap?*
~Na, hajráá! Várom a reakciókat, húgocskám!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 2:17 pm

*Megpróbálom kedvesen kérni de nem adja. ÉS MÉG EL IS TESZI! Nagyon dühít a dolog. És hátrál.*-Jól teszed hogy hátrálsz. Jobban jársz ha most vissza adod. Akkor talán nem rúgom szét a hátsódat.*mondom ahogy leteszem a táskámat. Majd a jobb csuklómon lévő ezüst karika karkötőm és egyenlőre csak az ujjaim közt forgatom. Nagy meglepetéseket tudok okozni mivel, a külsőm miatt mindenki védtelennek tart. Csak hát nem egy törékeny gyenge lány vagyok. *-Na? Vissza adod?*kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 2:02 pm

*Hátrébb lépek. A szálat visszarakom a többé közé, majd a zsebem legmélyére süllyesztem azzal a kis fehér színalapú dobozzal, amit előzőleg elvettem tőle. Dehogy adom! Aranyos, hatással akar lenni rám. Visszaadnám szívesen, de azzal csak rosszat tennék.*
- Nem, mert amúgy is le kéne szoknod róla *tagadom meg kérését, ezután még hátrébb lépek. Ha annyira vissza akarja szerezni, hát küzdjön meg érte, bár akkor sem fogom hagyni. Leszoktatom róla hamar, ha akarja, ha nem.*
~Úgy látszik, volt amit nem kérdeztem meg, mikor ismerkedni kezdtünk.~


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 07, 2013 2:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:56 pm

-Vénember.*mondom és rá akarok gyujtani de mind a dobozt és mind azt a szállat is amit meg akarok gyújtani, elveszi tőlem. *-Ne hívj kölyöknek mert nem vagyok az. *kelek föl és felé lépek.*-Na, add szépen vissza.*mondom ahogy a kezem nyújtom felé. *-Jobban jársz ha nem húzol fel. Úgy hogy kérem.*mondom és hozzá teszem a kérem szót is hátha hatással leszek rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:48 pm

*Némán fordulok felé.*
- Természetesen még mindig én vagyok a magam 29 életévével *mosolyodom el, közelebb lépve hozzá, majd észreveszem a doboz cigit. Kikapom kezéből, a dobozkából kiszedett egy szállal együtt.*
- Hékás kölyök! Nem is mondtad még, hogy bagózol *mondom szemeibe nézve, ezután a tőle elvett dolgot kezdem el közelebbről szemlélgetni.. Picit erős fajta, ráadásul a tüdőre így is-úgy is rossz hatással van. Meg akar halni, vagy mi?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:15 pm

*Na jó vissza vonom amit mondtam. Semmit nem változott. Ugyan olyan komolytalan mint volt. *
-Bagoly mondja.*fogom a fejem. *-Néha nem tudom eldönteni melyikünk is az idősebb. *mondom mert most egy duzzogó kiskölyökre hasonlít. Tudom hogy csak megjátsza de akkor is. És még ő nevez engem kölyöknek. Előveszem táskámból a doboz cigit meg a gyújtót, majd rágyujtok. El is felejtem hogy ő nem tudja hogy dohányzom.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:04 pm

- Azt látom! *jegyzem meg, majd jókedvűen felnevetek. Na igen, ez is csak ritkán fordul elő. Nem mindenkivel vagyok ám ilyen jó fej, max annak mutatom magam. Miért mutassam meg igazi arcom a többi ember felé? Azok szóra sem méltatnak, némelyik be-beszól, de nem érdekel. Nem érdekel, amíg vannak, akik mellettem állnak.*
- Gonosz vagy! *mondom sértődöttséget színlelve, majd karba tett kézzel hátat fordítok neki. Régi szép idők! Emlékszem, sokszor pimaszkodott így velem, s örömmel látom, hogy mit sem változott.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 12:35 pm

*Nyugodtan ülünk és és az eget bámuljuk. Kellemes az idő mert nincs túl meleg. *- Volt kitől tanulnom a makacsságot. *mondom majd ránézek. Elég szúrós pillantásokat vet rám. Felhúzom egyik szemöldököm.*-Most megkéne ilyednem? Mert még a macskám is csúnnyábban tud nézni. *mondom pimaszkodva, mert régen is mindíg ezt csináltam. Idegileg mindíg ki tudtam készíteni. Bár azóta mimdketten felnőttünk. És megkomolyodtunk. Mert történtek olyan dolgok amik megkövetelik a komolyságot.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 12:24 pm

*Hamar felfedezi a burkolt szöveg lényegét. Elengedem, s vele együtt kémlelem a délutáni, kék eget. Igazán tiszta és felhőtlen, akárcsak nyáron volt. Az a hónap a kedvencem, akkor is, ha néha az ember majd' összeaszalódik a melegebbnél-melegebb napok miatt. Én imádom, amikor a napfény az arcomat simogatja, s ahogy bőrömhöz ér. Általában hamar le is barnulok, aminek kiváltképp szoktam örülni.*
- Te aztán makacs vagy! *csóválom meg fejem rosszalló pillantásokat küldve felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 11:58 am

*Megrándul az egyik szemöldököm, mert burkoltan kicsinek nevezett.*
-Az magán ügy hogy mi dolgom van de már mondtam. Elegem van a folytonos tanulásból. *mondom hallkan majd átmászok a kerítésen hogy kimenjek a karámból. Leülök egy közeli fa tövébe majd az eget kezdem figyelni. *~Igen most élni akarok egy kicsit. Végre van időm magammal foglalkozni, és amúgy is lesznek még órák és gyakorlatok. Hisz csak most kezdődött el az év.~*gondolkodom majd nagyot sóhajtok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 11:48 am

*Oly annyira nevet, hogy átesik a karám kerítésen. Átmászom, majd segítek felkelni Neki. Leporolom, ezután elvigyorodom, látva, hogy egyben van. Nem sokkal ezután pedig magamhoz ölelem.*
- Erős kis borsszem vagy te! *jegyzem meg, egy puszit nyomva a feje búbjára.*
- És mégis mi? Azoktól el is tudsz függetlenedni, de a tanulástól nem *jelentem ki szilárd magabiztossággal, továbbra is őt fürkészve.*
~Valamiért úgy érzem, megnyugodtam.~


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 07, 2013 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 11:29 am

*Mikor hátat fordít és előre hajol elkap a röhögés és hanyatt esek a karám falról. Nem ütöm meg magam és nehezen bírom abba hagyni a nevetést. Majd miután sikerül feltápászkodok és leporolom magam. Mikor elmondom neki hogy mennyire haraguttam rá, magához ölel mint egy igazi báty. *-Nehéz volt de már túl vagyok rajta. *teszem hozzá. Majd megint a kiképzésnél tartunk. *-Amiben ott van hogy átok az biztos hogy nem csak egyszerű nyomozás lesz. *mondom nagyot sóhajtva. *-Amúgy is még van pár függőben lévő dolgom.*mondom hogy megpróbáljak kibújni a kiképzés alól. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 11:15 am

*Hirtelen hátat fordítok neki, majd előrehajolok.*
- Csak rajta, idekérem! *mutatok egy pontra, ezután felegyenesedek és visszafordulok felé.*
- Nehéz lehetett neked. Ne haragudj! *mondom halkan, magamhoz ölelve. A hangja igen csak szomorkás, tökéletesen megértem, ha most az és esetleg haragszik még rám. Igazából már meg sem lepődöm ezen. Hű, mintha újra csak testvérek lennénk!*
- Akkor csak dönts szabadon, hallgass a szívedre, de szerintem el kéne menned arra. Az ilyenek általában izgalmasak. Mi van, ha csak kutattok valami után?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 11:00 am

-Hervadj le te nagymenő mágus-mumus, vagy tényleg szétrúgom a hátsód.*morranok újra. Tényleg olyan mint ha tényleg testvérek lennénk. *
-Már mondtam. Nem először mennék ilyenre csak ez annyiban különaözik hogy ezelőtt véletlenül keveredtem bajba. Most meg önként rohanjak a vesztembe? Meg amúgy is elegem van a tanulásból. Soha nem csinálhattam mást mint tanultam, és a családom akarata szerint éltem. És ebből elegem van. Azóta van életem mióta itt vagyok. És egy ideig szeretném kiélvezni a szabadságom.*mondom ahogy a földet pásztázom. Még mindíg feldühít ha arra gondolok, hogy odahaza nem voltam más csak egy báb akit arra használtak hogy fenn maradjon a család politikai helyzete. *-Sokáig téged hibáztattalak, mert ott hagytál és nem volt ki megvédjen, mikor akaratom ellenére hozzá adtak valakihez akinek biztos pozíciója volt a politikában.*magyarázom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 10:40 am

*Elvigyorodom mondatán. Tudom jól, mire nevelték, mivel már régen is elmesélte.*
- Azt hiszed, elfelejtettem? *kérdezem, majd halkan felkacagok.*
- Hiába vagy gyors, én a mágiában vagyok jobb. Könnyen jégszobort is csinálhatnék belőled, csak azért nem teszem, mert képtelen lenék rá. *mondom halkan, elgondolkodva.*
- Pedig menned kéne. Azok az órák azért vannak, hogy tanulj! Ha még nincs pálcád, úgy is tudsz menni, a fegyvereiddel. Mutasd meg, hogy valaki fegyverekkel is lehet jó harcos! *nézek rá komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Lovarda Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 10:29 am

*Csak egy gúnyos félmosolyal válaszolok. *
-Gyorsabb vagyok mint hiszed. Mint mondtam már, egész életemben a harcra neveltek.*mondom majd a kérdésére bólintással válaszolok. *
-Igen a fiam. *válaszolom.*-Szerintem nem megyek el de még nem tudom. Legutóbb mikor ott jártam, majdnem kinyírtak. Nincs nagy hangulatom hozzá. *válaszolom, ahogy elteszem a képet. Inkább bunyózok, a Holt lelkekben mint hogy visszamenjek Egyiptomba.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Lovarda Nekromanta
Üzenőláda : Lovarda 6vx6

Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 10:14 am

- Hát azt nem hagynám! *válaszolom komolyan, majd tovább nézem őt, válaszra várva. Mikor végre kiböki az információt, még inkább meglepődöm. Nem emlékszem, hogy lenne bármiféle unokaöcsém. Kiveszem kezéből a képet és ránézek. Egy tigris van rajta, mellette egy kölyökkel, aki mintha kiköpött Sophie lenne. Beugrik egy halvány gondolat.*
- Ő a te fiad??! *vonom fel mindkét szemöldököm, miközben átnyújtom.*
- Egyiptomba? Az igen, ilyet sem hallottam még, hogy Egyiptomban auror kiképzést tartsanak. Hát oké, hajrá, a közeli kígyókkal meg vigyázz, elég veszélyesek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Lovarda
» Lovarda
» Lovarda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: