Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar - Gyűjtögetős album

Go down 
+13
Joshua Phoenix
Speranza di Bagliore
Paloma-Ann Doe
Evan Darian
Rosetta Waylan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Vaszilij Potrevszkij
Kaen el Jericho
Jack Darkfield
Aurora Valanthe Mediaris
Laura Wylee
Cirelin de Sovalon
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 2:27 pm

First topic message reminder :

Itt lehet cserélgetni, beszélgetni a gyűjtögetős játékról, büszkélkedni szerzeményekkel stb.

Adhattok fel úgymond hírdetést is, hogy mire lenne szükségetek, vagy miből van sok, amit elcserélnétek.

Akik rendelkeznek az első albummal:
Kaen
Cir
Laura
Emily
Jacquline
Rosetta
Jack
Lina
Hua
Evan

Gyűjtögetős album 1 nyeremény:
Matricánként 5 pont (betelt albumban), tehát 22*5=110 pont
Egy random szett vagy egyedi tárgy
Alapítói dekrétum (rózsaszín tárgy): Egy általad választott multi karaktered innentől minden hónapban automatikusan klánrangot lép hozzászólás számtól függetlenül.


Akik rendelkeznek a második albummal:
Kaen
Cir
Rosetta
Jacquline


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 09, 2012 8:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 3:49 pm

No hali,
Nekem a régibe még kell 2 képecske, de jó sok cserém van, csak nem tudok kivel, sajna. Ezért is van hogy inkább a kettes albumba kérem Cirt hogy dobjon, legalább az teljen. Pedig próbálom reklámozni az órát meg az egyéb progikat, meg most a nagymeséket is hogy gyüjjenek csak, legyünk sokan, meg hát akinek van albuma azt picit még jobban. Többet nem nagyon hiszem hogy tudok tenni, mert az sem lenne franko ha mindig az egyes albumocskába dobatnék, akkor biztos valamikor meglenne az a két képecske, legfeljebb 3 összegyülne és akkor úgy, de azt hiszem tök mindegy melyik megoldást választom magam. Akinek van ötlete azt meghallgatom esetleg, de nagyon sajnálom hogy az a fránya 2 kép az istennek sem akar meglenni. Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 3:57 pm

Hát igen Rose, az előzőben is előbb az állatok voltam meg, aztán az emberkék, az összerakós kúria nagyon nehezen. ^^

Jacq: Szerintem nem jó a taktikád, csak nem akartam beleszólni. Én végig az első albumba tettem a képeket, amíg meg nem lett, szóval a végére lett vagy 8 beváltandóm, de így lett kapásból négy kép a második albumba. Ha a második albumba kérsz képet, akkor nem sok esélyed van az első összerakására szerintem.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 4:34 pm

Igen, ez így van Cir, de jól mondod, mert ahogy leírtam én is rájöttem erre, csak sokkal lassabban, mert valahogy fáradt vagyok már agyilag ilyenekhez. De leesett azért ahogy írtad, meg jó ötlet, köszi. Amúgy meg máskor nyugodtan írd meg azonnal amit gondolsz, mert abszolút nem veszem beleszólásnak, söt, inkább lekötelezel vele hogy megosztod velem. Köszi mégegyszer, és akkor így is fogok tenni a csütörtöki órától kezdve. Pusszancska Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 8:22 am

Na kinek van meg Rosetta és Aurora is? Razz De egyértelműen a diákkarikra gyúrok, már csak Summer kell. Razz

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 8:23 am

Mindig megelőzöl! xD Nekeeeem se Rosetta se Aurora. xD

Naaaa? Ki hogyan áll? : D

Most kaptam meg Cirtől az adagot, és kiderült, hogy MEGVAN a nagy kép!!! *_* Meg megszereztem Jack-kedvencét Számört is : P És Evandert! És... Szóval most nem sorolom fel a fél albumot ^^U

Cserém van eeeegy 34-es (nagy kép), ami kellhet: Kaen, Cir, Jacq, Ari, szóval igazából mindenkinek, akinek van kettes albuma.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 12:29 pm

Sziasztok, Helyzetjelentés egyes albumra vonatkozóan, még mindig :S

Cseréim:
1db 6-os /Nezabar Kúria/ /becserélés után is maradt 1db, mert 4 volt összesen/
1db 2-es /Kaen/
1db 4-es
1db 12-es
2db 18-as /Kúria/
1db 19-es /Kúria/
1db 21-es

Es akkor nekem kell még:
5-ös Lélekölö-hegység

Remélem jól összenéztem mindent, és most gyúrok a 18-asra, hogy az uccso lapra betudjam cserélni, és akkor jöhetne a kettes albumocska, meg a beváltogatás. Már alig várom. Smile

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 1:10 pm

Viharmadárért (13) ki tud adni medvét (15) vagy kúriát (19, 22)? JACK, nálad láttam hogy nincs viharmadarad (Cir súgott, köszi itt is XD), tudsz adni valamit ezek közül? ^^"
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 8:24 pm

15 megy neked, most nyertem egyet pőluszba. Very Happy


Ha kell esetleg valakinek 1 (Cir) akkor az is van nekem, emg asszem még van valamim, de azt a fene se tudja, majd megkeresem. >< Asszem valami Kúria-darab, talán 20 vagy 22..
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 7:15 am

No, szerváltam még egy árnyékgyűrűt, ki akarja elcsenni Jacktől, na na na? : D

Cserém van:
34-es (nagy kép), ami kellhet: Kaen, Cir, Jacq, Ari
6-os (árnyékgyűrű), ami kellhet: Cir, Kaen, Ari, Jacq
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 6:41 pm

Végre betelt az egyes albumom, még karácsony elött, hálistennek, és így egyetlen cserém van most, egy 28-as. Ha kell valakinek akkor obégasson, itt a link a megkukkantáshoz [Only admins are allowed to see this link]


Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 7:57 pm

Stipistop! Válasz, hogy 34-est, vagy 6-ost szeretnél ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 4:32 pm

Akkor 34-est szeretném kérni, és mindjárt üzizek is Cirnek e téren. Smile
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 12:38 pm

Van egy első albumos barnamedve (15) cserém, ha valakinek kellene. Igen sokminden jó lenne. Wink

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 9:38 am

No igyekeztem összeszedni a gyűjtögetős album elmaradásokat, egyszerűen minden más mellett erre már nem volt kapacitásom az elmúlt időszakban. Ezek jöttek össze, a mai nap folyamán ki fogom küldeni őket:

matricák - nagymese:
Kaen: 5
Cir: 5
Rose: 6
Jack: 4
Evan: 2
Ciara: 4
Laura: 4
Emily: 5
Lina
Hua

Játékmesteres mesék:
Hua: 1
Cir: 1
Kaen: 1
Ciara: 1
Emily: 1


Kalandmester mesék:
Kaen: 5
Cir: 5
Rosetta: 5
Ciara: 3
Jack: 2
Hua: 1

Adventi naptár:
Kaen: 10
Ciara: 8
Emily: 9
Cir: 9
Lina: 3
Rosetta: 8
Hua: 1
Jack: 2
Laura: 1

Órák:
Rosetta: 1
Kaen: 1
Emily: 1
Cir: 1

Összesen:
Kaen: 22
Cir: 22
Rosetta: 20
Ciara: 16
Emily: 16
Jack: 8
Laura: 5
Hua: 3
Lina: 3
EvaN: 2
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 10:55 am

No a kettes albumból a következőeket tudnám elcserélni:
1db 5-ös, 2 db 7-es, 1 db 12-es, 1 db 23, 2 db 24-es, 2 db 26-os, 1db 27-es, 1 db 28-as

És ezekre van még szükségem:
[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Camryn Lilleyman
Tanár
Tanár
Camryn Lilleyman


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 474
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Alvin és a mókusok - Illúzió <3

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 3:27 pm

Úristen, 16 matrica. O.O Matrica-túladagolásban fogok elhalálozni... Neutral Egyébként Cir, engem nyugodtan hagyj a végére, szóval nem baj, ha nem küldöd őket rögtön, eddig kibírtam nélkülük, szóval... Smile

Szerk.: jjjjja, hogy én már megkaptam Emily-hez, az más! XD
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 5:50 pm

Nyah, én is meggyüttem. Most töltöttem fel az összeset, elméletben, de azért átszámolom mim maradt mééég ^^

Cserém van:
6-os, 9-es, 10-es, 13-as, 14-es, 16-os, 19-es, 28-as, 32-es, 2x

Kell még:
7-es (Kaen varázsgömbje) (CIIIR! mindjárt lesem neked mi kell), 18-as (Zidár), 21 (Daronel Deneira), 22 (Kusnyatz), 25 (Lorenzo L. M.), 26 (Vámpírpengék), 29 (Nicolas).
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 5:52 pm

Nyah, ez gyors volt, 6-os, azaz árnyékgyűrű van nékem, neked pedig 7-esed, azaz Kaen varázsgömbjéd. Cserélünk? *_*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 5:56 pm

Aurora Valanthe Mediaris írta:
Nyah, ez gyors volt, 6-os, azaz árnyékgyűrű van nékem, neked pedig 7-esed, azaz Kaen varázsgömbjéd. Cserélünk? *_*

Jessz. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 6:32 pm

Cseréim:
1db 1-es Peyton
1db 16-os M. börtöne
1db 25-ös Lorenzo

Kell: 2, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 27, 30, 32, 33, 35

//Csak gyorsan berakom mert még főzök közben, szóval nem nagyon néztem hogy épp Cirnek avagy Ros-al tudunk-e cserélni.//
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 6:51 pm

Stipi stop Lorenzo! ^^

Cserém van:
6-os (Ciré), 9-es, 10-es, 13-as(Ciaráé) 14-es, 16-os, 19-es, 28-as(Ciaráé), 32-es, 2x

Kell még:
7-es (Kaen varázsgömbje) (CIIIR! mindjárt lesem neked mi kell), 18-as (Zidár), 21 (Daronel Deneira), 22 (Kusnyatz), 25 (Lorenzo L. M.)(Ciarától), 26 (Vámpírpengék), 29 (Nicolas).

Válassz, hogy 13, vagy 28 ^^ A 32-est azért nem, mert hátha összejön a három, ha már kettő meg van, és tudunk mást is cserélni ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 8:44 pm

Akkor 25-ötösömet egy 13-asért elcserélek veled Ros, bocsi hogy csak most írok ide. Es mindjárt megy az üzi Cirnek is. Smile
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 3:06 pm

1es albumbéli matricával kereskedik még valaki..? (:

Szükségem lenne egy 12s számú matricára (Hiéna) és fel tudok érte ajánlani 11, 19 számú matricát. (viharmadár meg kúriarészlet)
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 3:50 pm

Nyah, frissítem a listát ^^
Cserém van:
9-es, 10-es, 14-es (Kaené), 16-os, 19-es(Kaené), 28-as, 32-es, 2x

Kell még:
18-as (Zidár, Kaentől), 21 (Daronel Deneira), 22 (Kusnyatz), 26 (Vámpírpengék, Kaentől), 29 (Nicolas).
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 5:02 pm

Nekem is változott a dolog közben, ez az aktuális, és csak egyetlen cserém maradt így, az pedig nem más mint egy:

1db 16-os M. börtöne

Es ami nekem kell még irtó sok: [Only admins are allowed to see this link]


Ros: Ha neked csak 5 kell hogy betelj, akkor marha nagy mázlista vagy, nekem majdnem még 20 kell. Az meg el fog tartani egy darabig még asszem, de talán húsvétra ha nagyon-nagy szerencse kegyeltséget kapok, akkor talán meg lesz. De nem hiszem, csendben megjegyezve, bár ki tudja, én a mai nap után már semmin nem lepődöm meg. Rolling Eyes


A hozzászólást Ciara de la Fresque összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 19, 2012 5:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar - Gyűjtögetős album
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: