Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_lcapNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_voting_barNezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar - Gyűjtögetős album

Go down 
+13
Joshua Phoenix
Speranza di Bagliore
Paloma-Ann Doe
Evan Darian
Rosetta Waylan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Vaszilij Potrevszkij
Kaen el Jericho
Jack Darkfield
Aurora Valanthe Mediaris
Laura Wylee
Cirelin de Sovalon
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Tek506f0370868af7782228

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 2:27 pm

First topic message reminder :

Itt lehet cserélgetni, beszélgetni a gyűjtögetős játékról, büszkélkedni szerzeményekkel stb.

Adhattok fel úgymond hírdetést is, hogy mire lenne szükségetek, vagy miből van sok, amit elcserélnétek.

Akik rendelkeznek az első albummal:
Kaen
Cir
Laura
Emily
Jacquline
Rosetta
Jack
Lina
Hua
Evan

Gyűjtögetős album 1 nyeremény:
Matricánként 5 pont (betelt albumban), tehát 22*5=110 pont
Egy random szett vagy egyedi tárgy
Alapítói dekrétum (rózsaszín tárgy): Egy általad választott multi karaktered innentől minden hónapban automatikusan klánrangot lép hozzászólás számtól függetlenül.


Akik rendelkeznek a második albummal:
Kaen
Cir
Rosetta
Jacquline


A hozzászólást Cirelin de Sovalon összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 09, 2012 8:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 5:53 pm

Nem mázlista vagyok Ciara, hanem fanatista : ) Láttad, hogy hány programon voltam, hány adventit küldtem be, miken indultam halloween-i kreatívkodón? : ) Ha abszolút mázlista lennék, már meg is lenne, és nem lenne még nyolc cserém : D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 6:05 pm

Láttam Ros, nem azért írtam, csak én nem nagyon tudok mindenen részt venni, sajnos, de amin tudok én is ott vagyok azért. Smile
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 7:08 pm

Jack, néked egy Anna és egy Denevér hiányzik már csak nyem?

Amúgy akik még első albummal kereskednek: Laura, Emily, Lina, Hua és Evan

Úúúgy várom, hogy összejöjjön, olyan közel vagyok mááár *_* Már volt néhány mese, néhány progi, bár tuti nem jön még mostanában össze, de akkor is úúúgy izgulok *_*
Vissza az elejére Go down
Safira Desierto
Tanár
Tanár
Safira Desierto


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Jos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Tek4e3ee53d85cd40078862
Nagy utazás

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 8:50 am

Annát cseréltem be, és kapni is fogok, ha majd Cir ráér, és küldi. ^^ És van két azonosom, abból szeretnék egy harmadikat, és akkor azt beváltom egy denevéresre, de ha valakinek van szabad denevére, nekem az is jóóó lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Tek8a2b851

Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 10:43 pm

*Szurkol Jacknek az utolsó lapért egy kis fáziskéséssel*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar - Gyűjtögetős album   Nezabar - Gyűjtögetős album - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar - Gyűjtögetős album
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: