Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Celina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_lcapCelina Saldana rejteke - Page 2 I_voting_barCelina Saldana rejteke - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Celina Saldana rejteke

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 9:31 am

First topic message reminder :

Ha a Nyugati szárny legeldugottabb folyosóin sétálsz a vége felé, ahol már nem is sejtenéd, hogy bárkit is lelhetsz, mégis fényt látsz pislákolni, ami az egyik ajtó mögül szűrődik ki. Bár nem is mondhatnánk ezt teljes mértékben ajtónak, hiszen csak egy lengedező selyem függönyt fedezhetsz fel az ajtó keretben. Bár természetesen ez ugyanúgy ajtóként funkcionál, a védőmágiáknak hála muszáj vagy kopogni, nem tudsz csak úgy besurranni, ami már csak azért sem lenne esélyes, mert az itt lakó vámpír füle hamarabb meghallja a zajt, amit csapsz odakint, minthogy te meglátnád a függönyt. Finom arany hímzés jelzi a vörös brokátban, hogy kit találhatsz meg itt, ha bebocsátást nyersz.

Odabent kényelmesen kialakított előtér van, afféle iroda és fogadószoba egyben, de nem a megszokott kialakításban. Nem láthatsz nagy fiókos asztalt, foteleket, székeket sem. Egy kisebb alacsony asztalka van csak itt, a falak menték szekrények, könyves polcok, a földön pedig szépen megmunkált szőnyegek sorakoznak, rajtuk puffok, párnák. Olyan kis kuckós a hely, úgy érezheted itt igazán jó lenne elnyúlni és egy jót pihenni, nézegetni a csillagokkal díszített plafont, ami olyan érzést kelt, mintha odakint lennél. A plafon egyébként mindig olyan képet mutatni, mint amit kint is látni, ha felhős az ég, akkor felhőket pillanthatsz meg, ha napsütötte, akkor erős fény van odabent, ami a különleges gyűrűnek hála nem zavarja a vámpír hölgy szemét.
A falak melletti szekrényekben sokféle tárgy is helyet kapott, többől is érezni az erős mágikus kisugárzást, és persze akad néhány kitömött sötét lény fej is, no meg különleges sötét erőket sugárzó holmik, mint például egy aszott zombi kéz, vagy egy vörösen izzó szemű majomkoponya.
Végül pedig egy kisebb állványt szúrhatsz ki, amin aprócska démon ücsörög, ha épp ott van kedve tölteni az idejét, de persze mivel nem háziállatról van szó, nem szögezhető oda, ez csak afféle pihenő hely neki, bár néha ő is jobban szeret a párnák között hancúrozni.

Ebből a központi szobából egy ajtó nyílik, ami a hölgy lakosztályához vezet. Ha véletlenül belesel az ajtón nem látsz itt koporsót, vagy hasonlót. Hiába vámpír, kedveli a kényelmet. Nagy, baldachinos ágy, szépen berendezett szoba, olvasószekrénnyel és mindennel, ami kellhet ahhoz, hogy az ember kényelmesen tölthesse éjszakáinak azon részét, amikor nem portyázik...
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 7:36 pm

*Igen, azt hiszem van rá esély, hogy egy ideig még nem fogom tudni kitörölni a fejemből a képet. Akárhogy is nézzük mégis csak vannak igényeim, mégha a nők általában nem élik meg olyan drasztikusan, ha a testüket visszafogják, attól még általában csak nincsenek fából. Én viszonylag kényelmesen eltudok helyezkedni, szeretek a földön ülni, valahogy mindig is szerettem, olyan békés és közvetlen. Elmosolyodom, amikor elneveti magát, pedig tényleg ez jutott eszembe, egy röpke pillanatra még vissza is tértem emlékeimben a szülői házba, ha csak rövid időre is. Emlékezni fontos, ez tart életben mindenkit. Látszik rajta, hogy örömmel mesél a szakmájáról, az utazásairól, engem pedig tényleg érdekel is, így hát szívesen hallgatom.*
-Biztosan okuk van rá, hogy megtartják maguknak a titkaikat, biztosan más is ezt tenné a helyükben és az is lehet, hogy van olyasmi is, ami talán veszélyes lenne olyanoknak, akik még nem érik fel ép ésszel. Azt hiszem a tündér, sárkányok... sok mindent tudnak, amit még talán fel se foghatunk. *Elmerengek kicsit, ez valahogy mindig foglalkoztatott, talán ők még erre az átokra is tudnának megoldást, csak sajnálatos módon éppenséggel nem szokásuk beleszólni az emberek zavaros kis butaságaiba. Fene tudja, hogy hol van annak a határa, hogy mit lehet megtenni a tudással, vagy a hatalommal, mibe lehet beleszólni és mibe már nem illik.* -De örülök neki, hogy legalább sok mindent sikerült megtudni, ez a fő. *Teszem még hozzá, biztosan így is lett belőle annyi információ, amit időbe telik feldolgozni majd.*
-Igen, az auror munka nem egyszerű, sokszor nyomozni kell, amíg ki nem hűl a nyom és ha ez napokig tart, akkor menni kell tovább. *Emlékszem, hogy voltak időszakok, amikor tényleg napokon át nem is nagyon aludtunk semmit, csak pár órát, mint egy ügyeletben lévő orvos. Vannak munkák, amik már-már szenvedéllyé válnak.* -Akadtak igen, bár sokáig én inkább csak az irodai dolgokat intéztem, tudja iktatások, és effélék, a tanúk elhelyezése. De mindent el kell kezdeni valahol. *Az igazi mély nyomozásokban sajnos nem volt részem, amikor már lehetett volna, akkor már nem hagyták. Ez van, ha az első éles feladatod nem épp jól sül el.*
-És mit szeret a tanításban? A gyerekeket, vagy azt, hogy átadhatja a tudást? *Érdekes téma ez, néha olyan válaszokat is hallani, amin egészen meglepődöm.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 7:23 pm

*A folt tisztítás nem járt valami nagy sikerrel, de hát van ez így. Mit is várhatna el az ember (vámpír) egy férfitől? A nadrág visszakerül a testemre, így remélhetőleg a nő is kevésbé lesz zavarban, bár sejtem, hogy szexi habtestem még sokáig az elméjében lesz. Kisétálok a szobájába, majd egy bögre teával a kezemben huppanok le az egyik párnára. Kicsit kellemetlenül érzem magam, de hát ha már ezek vannak itt, akkor használjuk ki, nemde?*
- Almáspite? *nevetem el magam, majd gondolkodva kortyolok bele.-
- Hát, erre még nem gondoltam, de most hogy mondja, valóban hasonlít picit. *mosolygok a nőre és kicsit megvonom a vállam. Mindig tanul újat az ember, nemde? Az utazásaimról kérdezget a nő, én pedig mesélni kezdek neki. Csillog a szemem, látszik rajtam, hogy tényleg mennyire élvezem ezeket az utakat.*
- Úgy tűnt, hogy a lelkek, vagy éppen a sárkányok nem akarják, hogy feltúrjuk a szent helyüket, és egy furcsa mágiával megakadályozták, hogy tovább kutassunk. Sajnálom, hogy végül nem jöttünk rá, hogy igazi sárkányok élnek-e ott, avagy csak a lelkük, a szellemük. Minden esetre lehet, hogy még egyszer vissza fogunk térni oda. De így is elég sok anyagot siekrült összegyűjtenünk. *magyarázom el, hogy miért is tértünk vissza ilyen hamar. Rákérdezek, hogy Celine mit is csinált a tanítás előtt, és megtudom, hogy auror volt.*
- Nahát, az igazén szép szakma! *biccentek felé elismerően mosolyogva.*
- A minap találkoztam egy auror férfival lent az egyik kocsmában. Mondta, hogy majdnem egy hete folyamatosan szolgálatban van. Elég kemény lehet. És izgalmas esetekkel találkozott? *kérdezek én is, hiszen engem meg az ilyesmi érdekel igazán.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 7:14 pm

*Igen, talán benne van a pakliban, hogy férfi, és ezért nem ért az efféle háztartási praktikákhoz, valahogy nem áll rá a keze, talán ha pontosabban magyarázok, akkor is elrontott volna valamit. Sebaj, minden bizonnyal nincs is ilyesmire szüksége, sőt ha nem erőltetem, hogy segítek, akkor talán a manók könnyebben megoldják, de mégis úgy gondoltam, hogy nem jó, ha hirtelen mondjuk elrohan. Véletlenül futottunk csak össze, így legalább beszélgethetünk kicsit, és nagyobb esély van rá, hogy máskor is sor kerülhet ilyesmire, néha nem árt valakivel társalogni igaz? Úgy látom ő azért jobban élvezi a helyzet és főleg a zavaromat. Persze, láttam már férfitestet, de viszonylag régen, és azért más, ha valakit már ismersz. Teát kér végül, én pedig gyorsan teljesítem is neki, hamar átadom a bögrét, ami kellemesen gőzölög. Beleszippantok a levegőbe, hiszen bár nem élek ilyesmivel, nincs rá szükségem, de az illatokra nagyon is érzékeny az orrom és a fahéjért mindig is rajongtam. Magamnak viszont nem töltök, nem lenne értelme, egyébként is mást fogok ma még inni, nem sokára. Amikor látom, hogy a földön helyezkedik el, úgy döntök, hogy én sem a fotelt választom, hanem így mezítláb az egyik nagy párnára ülök le. Valahogy így közvetlenebb is a beszélgetés.*
-Igen, valahogy ez a két íz igazán passzol egymáshoz, kicsit olyan az aromája, mint egy almáspitének nem? *Oh, azok a régi almáspiték, amiket még édesanyám sütött. Szinte még érzem az ízét a számban, ha nagyon rákoncentrálok. Régen volt... Inkább csak csendben ülök tovább, hallgatom a meséjét a távoli tájakról. Nem volt lehetőségem túl sokat vándorolni. Hamar kaptam munkát fiatalon, és miután megtörtént, ami megtörtént, már nem igazán volt merszem utazgatni. Sokáig tartott, amíg megbékéltem végre önmagammal. Tényleg lelkesen hallgatom, ez látszik is rajtam.*
-Oh, miért kellett visszatérnie? Biztosan nagyon érdekes lehetett, talán még olyasmit is találtak volna, ami ősi sárkány civilizációkra utal. Úgy hallottam, hogy ők már akkor is igen fejlettek voltak, amikor az emberek még a kereket is alig találták fel, bár persze nem tudom, hogy ebből mennyi a pletyka, soha sem voltam annyira jártas bestiatan terén, Falassion professzor biztosan többet tudna erről. *Vagy akár a régi könyvtáros, aki már nem is tudom, hogy mivel foglalkozik mostanság, de ő határozottan emlékszem, hogy sárkány. Aztán visszakérdez, nem akarok hazudni, így inkább az igazat mondom a magam módján.*
-Auror voltam, elég fiatalon kikerülve az iskolából, eredetileg még inkább csak irodai tevékenység, aztán terep, bár az nem tartott túl sokáig. Aztán jött a tanítás. Nem olyan izgalmas az előéletem, mint önnek. *Ejtek meg egy halvány mosolyt. Tény, nem utaztam sokat, majd talán egyszer rászánom magam, de most olyan nekem a kúria, mint egy menedék, nehezen állnék innen tovább.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 6:14 pm

*A nadrág tisztítása sajnos nem igazán úgy sül el, ahogy kellene, de hát férfiból vagyok én is. Soha nem voltam jó az ilyen háztartási dolgokból, így nem furcsa hát, hogyha füstölögni kezd a nadrágom és habár a tojás folt már nem látszik, egy csinos fekete folt kerül a helyére. Hát ez remek... Sebaj, végül is nem csak ez az egy nadrágom van, így annyira nem kesergek. Elvigyorodom, ahogy észreveszem, hogy a nő kicsit zavarba jön attól, hogy egy szál boxerban ácsorgok előtte.*
- Nem hiszem, hogy a magyarázással volt gond. *húzom el kicsit a számat, de a szemem még mindig mosolyog. A frappáns kérdésre elnevetem magam és nem válaszolok, hiszen miért is. Humoros kérdésre frappáns kérdés, nem hiszem, hogy tovább kell ragozni ezt. Gyorsan belebújok a nadrágomba, és sóhajtok, amikor megnézem magam a tükörben. Az ülepemnél egy csinos fekete folt van. Hát ez remek. Hamarosan követem őt kifelé a szobába, és a kérdésére elmosolyodom.*
- Egy tea jól esne. Azt hiszem, hogy azt ott hagytam az étkezőben. *mosolyodom el és a nőre nézek, majd helyet foglalok az egyik puffon. Elég hülyén érzem magam, hiszen a diákok szoktak így ücsörögni a társalgóban, én jobban örülnék egy fotelnek ,de hát mindegy, ez van. Török ülésbe helyezkedem és úgy nézem a nőt.*
- Az utazásaimról? *kérdezek vissza, majd veszem el a bögrét, és beleszippantok.*
- Hmm... Almás fahéjas? Érdekes kombináció, de szeretem. *mosolyodom el titokzatosan és belekortyolok a forró teába.*
- Szóval az utazásaim... Hát, elég sok helyen jártam. Nem rég értem haza egy nagyobb expedícióról, a Csendes óceánon találtunk egy szigetet, ahol vélhetőleg sárkányok értek. Lehet, hogy még most is élnek ott, de nem találtuk meg őket. Hatalmas mágiával telített a hely, úgyhogy egy élmény volt ott kutakodni. De sajnos hamar vissza kellett térnünk. *mesélek egy kicsit és szomorkásan fejezem be a dolgot.*
- És ön? Mivel foglalkozott, mielőtt tanítani kezdett volna? *érdeklődöm én is egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 8:13 pm

*Valahogy soha sem szerettem a túlságosan letisztult helyeket, ahol minden olyan, mintha egy múzeum lenne, minden pontosan a helyén van, sehol egy porszem, vagy cseppnyi rumli. Egy szoba attól lesz élő, ha vannak hiányosságai, ha tényleg úgy néz ki, mint ahol élnek nem? Úgy fest, hogy újabb ponton értünk egyet, legalábbis nagyjából.* -Igen, talán kiengedni... de nem tudom, valahogy nem úgy az igazi. *Akkor is tartom, hogy ha kapcsolat, akkor legyen komoly, nem vagyok az a típus, aki határozottan szeret csak úgy szórakozni, legalábbis ilyesmivel. Mindenesetre a problémát csak sikerül megoldani, mármint a füst kérdés, és a nadrág bár foltos marad, de azért nagyjából használhatóvá válik. Egy kicsit tényleg zavarba jövök, amikor ráeszmélek, hogy áll előttem, pedig felnőtt emberek vagyunk, nem sokkal másabb ez, mintha teszem azt egy strand partján látna az ember hasonlót, csak hát mégis, ketten vagyunk és nekem baromi régen nem volt senkim. Másra figyelek hát inkább, pakolászni kezdek, és gyorsan visszaadom a nadrágot.*
-Azt hiszem, én nem mondtam, hogy pontosan hogy is kellett volna csinálni, nem az ön hibája, tényleg. Majd máskor pontosabban magyarázok. *Mosolyodom el kicsit, és kifelé indulok, amíg öltözködik. A játékos megjegyzésre azért csak elmosolyodom, és visszapillantok rá.* -Mármint leönteni tojással, a nadrág dörzsölést, vagy a tisztítást magát? *Rázom meg kicsit a fejem szórakozottan. Persze, tudom, hogy mire gondolt, de az a játékos kis mosoly az arcán, tudom én, hogy ugrat és szórakoztatja, hogy zavarba jöttem a láttára. De na, lehet hogy ő is így tett volna fordított esetben, bár aztán ki tudja, lehetséges, hogy inkább letámadott volna, ha már előtte ennyire a szórakozást emlegette. Körbepillantok és ha már itt van, csak nem lenne szép kitenni a szűrét hirtelen.*
-Kér esetleg valamit inni? Teát, valamilyen üdítőt, kakaót? *Nem is tudom, sok mindent nem tartok itt, inkább csak olyasmit, amivel diákokat tudok megkínálni, hiszen én nem élek effélével. Mindenesetre elhelyezkedem az egyik fotelben, kényelmesen, ha már a szobám, akkor a cipőmet is lecsúsztatom a lábamról és felhúzom azokat magam alá.* -Mesélne nekem még az utazásairól? Kíváncsivá tett.! *Vetem fel, persze már az után, hogy adtam neki inni, ha kér.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:59 pm

*Amikor megérkezünk a szobába, egy röpke dicséret hagyja el a számat, hiszen tényleg igen kellemesen be van rendezve a nő szobája. Kellemes színek, kényelmes puffok és párnák. Mintha a Társalgóban lennénk, csak innen hiányoznak a kényelmes fotelok és kanapék. *
- Hát igen, már nem vagyunk fiatalok. Bár azért néha nem árt kiengedni a gőzt, de az biztos, hogy jó lenne már egy komoly kapcsolat. *jelentem ki ismét elgondolkodva egy kicsit. Majd végül megkapom az útmutatást és a tégelyt és bemászok a fürdőbe. Ahol nem sokáig maradok egyedül, ugyanis a tiszta nadrág helyett füst kezd el szállingózni a portól a nadrágon, én pedig Celine-ért kiáltok. A nő szinte pillanatok alatt be is nyit, és kikapja a kezemből a nadrágot és igyekszik rendbe hozni.A tojás eltűnik, de egy csinos folt marad a helyén.*
- Igen, lehet... Mondtam, hogy nem nagyon értek hozzá. *húzom el a számat kissé zavartan. Észreveszem a nőpillantását, amire játékosan elvigyorodom.*
- Visszakaphatom a nadrágomat? *vigyorgok a nőre, aki szintén zavarba jön és felém nyújtja a nadrágot.*
- Hát... Azt hiszem, hogy sikerült elrontanom. De végül is mindegy, van még ott, ahol ez jött. *nevetek felszabadultan. Férfi létemre baromira nem izgat az, hogy egy gyönyörű nő előtt ácsorgok egy szál feszülős boxerban. Még szerencse, hogy egyelőre nem mástól feszül a boxer. Igyekszem gyorsan belebújni a nadrágba, hogy a nő kevésbé legyen zavarban.*
- Azért köszönöm a segítséget. Lehet, hogy Önnek kellett volna csinálnia.*jegyzem meg játékosan.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:50 pm

*Úgy néz ki, hasonlóan vélekedünk a dolgokról, azért ennek örülök. Most igazán nem lett volna kedvem valamiféle emelkedett vitához, ahol egymásnak feszülnek a vélemények és végül lehet, hogy senki sem nyer, ha senki sem tud engedni, csak meg a végtelen mentális hajtépés. Bólintok, és amikor elneveti magát a mosolyom nekem is szelíd nevetéssé válik. Igazán régen nevettem már egy igazán jó ízűt, valahogy ez elveszett évekkel ezelőtt.* -Mondjuk valahol igaza van, ez tény, de azért ez nem lehet az igazi. Én nem is tudom, valahogy inkább a komolyabb kapcsolatok híve vagyok, a felhevült vágy és egy éjszakás kalandok... a fiatalabbaknak valók. *Majdnem azt mondtam, hogy fiataloknak, pedig mi sem vagyunk még öregek, legalábbis én sem, ha a külsőmet nézzük, az már más tészta, hogy mennyi is a valódi korom. Úgy látom, hogy a fickó elég gyorsan váltogatja a jellemeit, vagy hogy is fogalmazzak, pajkos és szórakozott, máskor pedig határozottan zavarban van egy kis folt miatt. A dicsérő szavak hallatán biccentek egyet, ahogy körbepillantok én is. Már annyira megszoktam a szobámat, hogy nem szoktam annyira erőteljesen megfigyelni, pedig imádom. Igazán engem jellemez, egy olyan hely, ami csak az enyém, egy kuckó, egy menedék. Ide soha nem hozok be semmi olyat, ami mondjuk a vámpírléttel kapcsolatos, soha nem jöttem még be véresen, az olyan lenne, mintha megrontanám vele a hely békéjét.*
-Köszönöm, igyekeztem jól berendezni, de bizonyára az ön szobája is szép lehet. *Végülis csak a szobáink azok a helyek, amik a személyes szférát jelképezik, biztosan mindenki a saját ízlése szerint szépen rendezi be. Az övé biztosan tele lehet mindenféle relikviákkal, olyasmikkel, amiket az útjairól hozott, emlékekkel és különlegességekkel. Én legalábbis így képzelem el. Aztán el is indul a fürdőszobába, de pillanatok múlva bebizonyítja, hogy férfiből van. A füst nem valami jó jel, főleg hogy nem igazán vagyok oda a tűzért, jobb lenn azt megelőzni, ha lehetséges. Reflexből indulok meg a fürdőszoba felé, és amikor szól már nyomom is le a kilincset, irreálisan hamar értem oda, igazából előbb megéreztem a szagot, mint ahogy ő szólt. Hirtelen nem is tudatosul bennem, hogy egy szál alsóban áll előttem az újdonsült ismerős.*
-Azt hiszem talán az irány lehetett a rossz. *Veszem ki gyorsan a kezéből a nadrágot és átveszem a műveletet. A füst csökken, majd teljesen megszűnik és a tojás folt eltűnik, már csak egy sötét kissé égett marad a helyén. Elhúzom a számat.* -Nem sokat javítottunk a helyzeten, talán egy hozzáértő újra tudja éleszteni az elhalt szövetet. *Tippelek, de ennyire nem értek a ruhákhoz, lehet hogy egyszerűbb újat venni. Felé nyújtom, ekkor tudatosul bennem a tény, hogy nincs túlságosan felöltözve, és akaratlanul is a lábára, majd feljebb siklik a tekintetem. Nagyot nyelek, aztán zavartan kezdek el pakolni a fürdőben, összeszedem a fiolát, és hasonlók.*
Vissza az elejére Go down
Dárdosi Péter
Tanár
Tanár
Dárdosi Péter


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 190
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:36 pm

*Miután csinosan elintéztem a nadrágomat, Celine felajánlja, hogy segít kitisztítani, hiszen van a szobájában egy kellemes pora erre a célra. Megköszönöm, és igyekszem a táskámmal takarni a kellemetlen foltot a nadrágomon. A szobája felé sétálva azért beszélgetünk még egy kicsit az iskoláról, valamint a vélaságról és a nem természetesen szépségekről.*
- Igen, ezzel teljesen egyet értek. Biztos, hogy nem lehet kellemes mindig azon töprengeni, hogy vajon miattam szeretnek, vagy a fajom, a különleges kisugárzásom miatt. *gondolkozom el én is egy kicsit ezen a témán.*
- Habár hogyha olyan ember vagy, aki szereti a kalandokat, és nem tökéletes érzelmi kapcsolatra vágyik, akkor elég jó lehet. *vigyorodom el pajkosan mosolyogva, de azért én nem ilyen vagyok. Persze, szeretem a nőket, de igazából szívesen lennék már valaki mellett hosszabb ideig.*
- Hát, azért csak nem vagyok még annyira elkésve. *nevetek én is fel, ahogy a nő is, hiszen tényleg nem vagyok még olyan öreg, még negyven sem vagyok. Persze ízlések és pofonok, hogy kinek mi az idős. Ahogy belépünk a nő szobájába, gyorsan körbenézek és elmosolyodom.*
- Milyen kellemes kis hely. Ez igen! *füttyentek egyet, és észreveszem a nő zavartságát. Felvonom a szemöldökömet, mert nem igazán értem, hogy mi a gond. *
- Szóval port rá és... Hogy? Körkörösen? Uh... Soha nem voltam jó az ilyen bűbájokban. *harapom be az ajkamat kicsit zavarba jőve, majd a fürdő felé megyek, miközben elveszem a port.*
- De hát próba-cseresznye, nem igaz? *kacsintok a nőre, és magamra zárom az ajtót. Leveszem a nadrágomat és rászórom a port, majd meglengetem fölötte a pálcámat, mire füstölögni kezd a nadrágom, és ezt odakint Celine is érezheti.*
- Azt hiszem, ennek nem így kéne működnie... *motyogom ijedten.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:26 pm

*Végülis akárhogy is nézzük, tanárok vagyunk, nem csoda, ha hiányozna ez az apróság, mint a tanítás, és ezzel együtt az iskola. Pedig tény, hogy mindig akad szünet, de talán a nyáron is eltudjuk majd foglalni magunkat.* -Igen, én úgy tudom, hogy utána újra kezdődik minden előröl majd, bár nem tudom, hogy vajon lesz-e valamiféle szünet, vagy azonnal. Ezt azt hiszem csak a vezetőség tudja igazán. *Élni... ez rám nézve furcsa meghatározás, hiszen jó ideje nem vagyok már élőnek nevezhető, legalábbis nem a hagyományos értelemben. Azért elmosolyodom a szavai hallatán, a természetes szépséggel kapcsolatban. Végülis igen, szép voltam mindig is, viszonylagosan, bár nem sokszor volt rá példa, hogy ezt szóvá tették volna, de tény és való, hogy a vámpír lét dobott egy nagyot a külső megjelenésemen.*
-Azt hiszem, nem szívesen lennék mondjuk véla. Nem is tudom, nem tudhatják, hogy valaki azért akar velük lenni, mert ők fontosak, vagy azért, mert olyan a külsejük, amilyen. Nem lehet kellemes. *Folyton kételkedni, hogy vajon önmagamért kellek-e valakinek, vagy a külsőm miatt. Ez olyan, mint amikor valaki gazdag és fél, hogy csak azért akaszkodnak rá mások, mert sok a pénze és nem azért, hogy őt magát ismerjék meg. Kicsit azért csodálkozom rajta, hogy ennyire nincs családja, bár ha azt nézem, akkor érthető, ha ennyit utazott és foglalta eddig le magát.*
-Tudja, akkor érdemes elkezdeni keresni egy hölgyet a célra. Ön sem lesz már fiatalabb! *Szélesen elmosolyodom, ugratom csak persze, hiszen fiatal még, és egyébként is a pasiknak bőven van idejük, maximum azért nem érdemes idősebb korban gyereket vállalni, mert igen kellemetlen hatvan éves nagypapiként részt venni mondjuk egy ballagáson.* -És milyen tájakon járt már? Minden bizonnyal sokféle emberrel találkozott útjai során, érdekes lehetett. *Érdeklődöm picit, hiszen tényleg érdekes lehet a munkája és ennyit utazni. Aztán leönti a ruháját, zavartan maszatolni kezd, én pedig inkább segítséget ajánlok fel, mert ha eléggé belekeni a tojást, akkor még varázslattal sem biztos, hogy helyre lehet hozni. Mutatom hát az utat, bár a fel jelen esetben téves, hiszen a labirintus mélyén lakom. Halk igét mormolok és már kattan is a zár. Előre lépdelek és hirtelen zavarba jövök.*
-Öhm... azt hiszem akkor inkább elmagyarázom. *Rájöttem ugyanis közben, hogy mégis csak levett állapotban kellene kitisztítani azt a nadrágot. Az egyik szekrény felé sietek, majd egy kis üvegcse kerül elő, benne kékes kristályok.* -Nos, ezt öntse rá a foltra, majd a pálcával körkörösen intsen felett, és koncentráljon a tisztaságra. Viszonylag egyszerű. *Aztán utat is mutatok, hogy merre van ugye a fürdőszoba.*
Vissza az elejére Go down
Celine Saldana
Tanár
Tanár
Celine Saldana


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 123
Kaszt : Celina Saldana rejteke - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Celina Saldana rejteke - Page 2 Tek4e3a562d00b134105460

Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 9:31 am

Ha a Nyugati szárny legeldugottabb folyosóin sétálsz a vége felé, ahol már nem is sejtenéd, hogy bárkit is lelhetsz, mégis fényt látsz pislákolni, ami az egyik ajtó mögül szűrődik ki. Bár nem is mondhatnánk ezt teljes mértékben ajtónak, hiszen csak egy lengedező selyem függönyt fedezhetsz fel az ajtó keretben. Bár természetesen ez ugyanúgy ajtóként funkcionál, a védőmágiáknak hála muszáj vagy kopogni, nem tudsz csak úgy besurranni, ami már csak azért sem lenne esélyes, mert az itt lakó vámpír füle hamarabb meghallja a zajt, amit csapsz odakint, minthogy te meglátnád a függönyt. Finom arany hímzés jelzi a vörös brokátban, hogy kit találhatsz meg itt, ha bebocsátást nyersz.

Odabent kényelmesen kialakított előtér van, afféle iroda és fogadószoba egyben, de nem a megszokott kialakításban. Nem láthatsz nagy fiókos asztalt, foteleket, székeket sem. Egy kisebb alacsony asztalka van csak itt, a falak menték szekrények, könyves polcok, a földön pedig szépen megmunkált szőnyegek sorakoznak, rajtuk puffok, párnák. Olyan kis kuckós a hely, úgy érezheted itt igazán jó lenne elnyúlni és egy jót pihenni, nézegetni a csillagokkal díszített plafont, ami olyan érzést kelt, mintha odakint lennél. A plafon egyébként mindig olyan képet mutatni, mint amit kint is látni, ha felhős az ég, akkor felhőket pillanthatsz meg, ha napsütötte, akkor erős fény van odabent, ami a különleges gyűrűnek hála nem zavarja a vámpír hölgy szemét.
A falak melletti szekrényekben sokféle tárgy is helyet kapott, többől is érezni az erős mágikus kisugárzást, és persze akad néhány kitömött sötét lény fej is, no meg különleges sötét erőket sugárzó holmik, mint például egy aszott zombi kéz, vagy egy vörösen izzó szemű majomkoponya.
Végül pedig egy kisebb állványt szúrhatsz ki, amin aprócska démon ücsörög, ha épp ott van kedve tölteni az idejét, de persze mivel nem háziállatról van szó, nem szögezhető oda, ez csak afféle pihenő hely neki, bár néha ő is jobban szeret a párnák között hancúrozni.

Ebből a központi szobából egy ajtó nyílik, ami a hölgy lakosztályához vezet. Ha véletlenül belesel az ajtón nem látsz itt koporsót, vagy hasonlót. Hiába vámpír, kedveli a kényelmet. Nagy, baldachinos ágy, szépen berendezett szoba, olvasószekrénnyel és mindennel, ami kellhet ahhoz, hogy az ember kényelmesen tölthesse éjszakáinak azon részét, amikor nem portyázik...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Celina Saldana rejteke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Celina Saldana rejteke   Celina Saldana rejteke - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Celina Saldana rejteke
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Nyugati-szárny-
Ugrás: