Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tanács-szikla Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tanács-szikla Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tanács-szikla Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tanács-szikla Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tanács-szikla Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tanács-szikla Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tanács-szikla Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Kalandmester
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tanács-szikla I_vote_lcapTanács-szikla I_voting_barTanács-szikla I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tanács-szikla

Go down 
+35
Demyan Yaromir
Lumiére Etoiles
Calassein el Sirentys
Boris Casimir Pavlov
Clína Aoife Nessa
Kockadobás
Petrik Soon
Diana Lunitech
Elidor Calvanion
Loriel Eruthalion
Játékmester
Melusine Sorentyl
Nye Drystan
Isolda Mahla Tyrphosie
Felaern Yhendorn
Casimiro Odalis
Mila Zelenkova
Radomir Waylan
Laura Wylee
Kaen el Jericho
Nessie di Alsiera
Játékmester Allidon
Alfons Gerard
Katherine Goldenlane
Anyliana de Pervione
Berill Dalida Cornish
Isabella Newton
Minakiri Hine
Hamon Joulice-Melange
Kalandmester
Jack Darkfield
Paloma-Ann Doe
Rosetta Waylan
Cheinory Wen-Sorbenn
Cirelin de Sovalon
39 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:43 pm

-Ez igazán szép cél! * mosolyodik el, ma először. Valóban nemes cél a gyengék védelmezése, de sok olyan ember van, aki már nem érdemelné meg a kegyelmet. Ilyen egy gyerekkorban látott rokonom, akit a mai napig szívből gyűlölök. * -Veled tartok. Vannak olyan könyvek, amikben tök hasznos infók vannak, azonban japánul vannak leírva, de van egy csomó más is. *mondja, majd vele együtt elindul az iskola könyvtárába, hogy aztán együtt fedezzék fel a lehetőségeket és együtt készítsenek tervet, amíg van idejük rá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:33 pm

-Nyugi. Nem fognak. Amúgy az osztagom azért van hogy a gyengéket védje. Megkegyelmeznek a gyengébb ellenfélnek. És innentől lesz egy második árnyékunk, ha kimegyünk a suli területéről. * mondom és egy rizspapírra lefirkantottam néhány jelet. És a kék szallagot vörösre cseréltem. Útnak indítottam a postasólymot majd elraktam a tekercset. * - El kell kezdeni kidolgozni, egy tervet. Hogy mi léphessünk elsőnek. Mindenesetre bázisunk már lesz. * mosolygok és felkaptam a táskát. Muszáj a könyvtárba menni. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:22 pm

-Aha. * bólint, majd a szöveget kezdi el tanulmányozni, de semmit nem ért belőle. Úgy néz ki, neki nem erőssége a kínai szimbólumok kiolvasása, még a sajátja is nehezen ment, főleg hogy nagyon sok szimbólumot használnak és azoknak a kombinációjából alkotnak szavakat. Ebben hasonlítanak ugyan Rájuk, viszont mindkét stílus különbözik egy, s két másban. * -Én aztán életben nem tudnám kivenni az írásokat, megtanulni meg plusz évekbe telne. De jó, hogy vannak, akik még hűségesek hozzád. Ugye, ha odamegyünk és esetleg szembe találkoznék én is velük, nem néznének ellenségnek?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:58 pm

*Kíváncsian kezdem olvasni a tekercset. *- Kékszalaggos üzenet, akkor érkezett ha jelentést kaptam. *mondom, és mikor elolvasom, mosolykezdemény játszik a szám sarkában. *- A Jégsárkány alakulat üzenete. Ök még mindíg hűségesek hozzám. Azt írják hogy segítenek hazajutni. És egy térkép a jelenleg felállított, őrjáratokkal. * mondom és látom Haku próbálja kivenni az írás jeleket. Kicsit elmosolyodom.*- Nem elég hogy kínaiul írták, de titkosított. Tükör írás. *mondom mosolyogva. *- Azt írják hogy eddig nem akadtak a nyomomra ezért nem tudtak üzenetett sem küldeni. * teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:45 pm

*A szavakra alaposan meglepődik. Magát kezdi el hibáztatni, pedig egyáltalán nem ő okozta a problémát. Az egész a kalandjuk vége során kezdett el kibontakozni, de nem vette komolyan és nem hitte volna hogy egyszer még idáig fajul, egy teljes kiborulásba és őrületbe.*
-Ugyan, hisz nem a te hibád! Ne beszélj badarságokat, én vagyok az oka és néhány történés. * sóhajtja keserűen. * -Ami meg az utazást illeti, jól mondod. Nem tántoríthatsz el, ezt te is tudod. Veled megyek még akkor, ha villám csap belém! * hangja komoly, ugyanakkor határozott. Jó ideig őt nézü, végül elengedi és érdeklődve a madár felé fordul. * -Ez meg mit hozott?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:39 pm

-Nem akartam ezt. Csak elrontottam köztetek mindent. Sajnálom. * hajtom le a fejem. Nem akartam hogy mégjobban össze vesszenek. *- Ilyen állapotban jobb lenne ha mégse jönnél velem. * mondom neki és elengedem.*- Veszélyes lenne... de tudom vagy olyan makacs mint én. És gondolom mindenképp velem jönnél. *vakarom a fejem. Látom az arcán hogy nem tántorítom el sehogy az úttól. Nagyot sóhajtok mikor egy sólyom ereszkedik alá és a hátán lévő kis tartóban egy tekercs van. A tartót egy kék szalaggal jelölték meg. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:26 pm

*Rögtön megáll, nem tud tovább menni. Tágra nyílt szemekkel pillant hátra, ekkor veszi észre hogy beérték. Sophie öleli, minél szorosabban, miközben arcát a hátába temeti. A halk szavak igazán rendesek és le is tudják csendesíteni ugyan, azonban még sem teljesen. Úgy érzi, teljesen eltiporták az érzelmeit. A lelke háborog és jó ideig nem is fog helyre állni. Azért mosolyogva fordul meg és kedvesen viszonozza a gesztust. Örül, hogy ő még itt van. Igaz, Fel' is, de ő egyre csak távolodik, ami nagyon elkeserítő. Hogyan lett ilyen ember abból, akit még mindig barátjaként szeret? Sóhatjva pillant le barátnőjére, miközben továbbra sem engedi el. Reméli az útjukról ketten térnek vissza. Nehéz dolguk lesz, az biztos és Haku emiatt is aggódik, ahogyan az előbb említett személy állapota miatt is. A tekintetéből ki tudta olvasni a vegyes érzelmeket. Magával visszakozik, miközben másoknak fájdalmat okoz ezzel.* ~"... idő és egy kis nyugalom kell nekem, hogy átgondoljam az életem, még ha ezzel el kell üldöznöm magam mellől másokat." Nem tudlak továbbra sem megérteni. A problémádat már értem, de azt nem, miért nem hagyod, hogy mi is segítsünk. Ellöksz, mint egy szemetet, úgy érzem, pedig a legrosszabb hogy tudom, nem így van, és nekem ez fáj a legjobban. Ráadásul szegény Sophie lelkét is szétcincáljuk mindketten.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 12:11 pm

*Miután Feki elment Haku bevetette magát a fák közé. *~ Mi van ma? Mi volt a regeliükben hogy így meggajdultak? ~* morgok magamban és felveszem hátamra a táskát, és fellendülök egy fára. A lombok között, követem. Gyors de nem eléggé. Nem csinálok semmit csak követem. Nem szeretném ha butaságot csinálna, de szeretném hogy megnyugodjon. Keservesen sír. *~ Bár megtehettem volna én is hogy elfutok a gondjaim elől. De nem tehettem, mert nem volt rá lehetőségem. És mikor elmenekültem mi történt? A fivérem halott. Miattam. És ezen nem változtathatok. ~* gondolkodok majd leugrok és szorosan megölelem. Nekem a fivéremen kívül senkim nem volt akinek megmutathattam ki is vagyok. De miután ide jöttem barátokra leltem. És nem hagyom őket cserben. * - Nyugndj meg Haku. Nem lesz semmi baj. * mondom halkan, és már most érzem hogy a Kínából csak ő fog visszatérni. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:56 am

-Én igazán sajnálom. * feleli lehorgasztott fejjel, majd Fel' után néz. * -Ő már messze jár, jobb lenne ha az útjára engednéd. Azt hiszem idővel visszatér hozzánk, de akkor már nem lesz minden tökéletesen a régi. *elfúló hangon beszél, aztán a könnyeit törölgetve a fák közé veti magát, mert rájött hogy most van alkalma rá. Tudja, hogy Sophie gyors, ezért maga is nagyon igyekszik. Közben próbálja magában rendezni a dolgokat, de egyelőre nem sikerül neki. Túl gubancosak a gondolatai ahhoz, hogy el tudja azokat rendezni, ráadásul amilyen hülye, az egyik barátnőjét is magára hagyta. Igazán nagy őrület ez a nap is.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:34 am

*Feli mennikészül. Meglendítettem a jobb karom és egy dobócsillag indul meg a lány felé. A fegyver magaután vont egy vékony acélhuzalt, ami megkötözte a lányt. *- Itt maradsz. Mint már mondtam én másodjára is elkövettem azt a hibát amit most ti készültök. 13 éves voltam mikor az egyetlen barátommal öszekülönböztünk. Ezután kapott egy feladatot. Bocsánatot akartam kérni tőle de mire megtehettem volna azt a hírt kaptam hogy meghalt. A második hibám meg néhány napja történt. Emlékszel az üzenetre? Már soha többé nem kérhetek bocsánatot Fenghuától, és nem köszönhetem meg a fivéremnek azt amit értem tett, mert meghalt. * magyarázom és érzem hogy könnyek folynak le az arcomon. Nem érdekel mit gondolnak de nagyon dühös vagyok. *- És hogy miért mondom ezt el? Azért mert Haku és én egy hét mulva Kínába megyünk a fivérem temetésére. És ha ott leszünk lehet megtámadnak minket, nem biztos hogy visszatérünk. Mert csak ketten leszünk tizenkét gyilkolásra és kínzásra kiképzett katona ellen. * mondom és lazítok a huzalon majd elengedem a döbbent lányt. *- Csak azt akartam hogy ezt tudd. *teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tanács-szikla Mentalista
Üzenőláda : Tanács-szikla P0fe
Színem: cornflowerblue

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:15 am

* Ha most elfutok az azt jelentené, hogy elmenekülök a kérdéseik elől. Nem arról van szó, hogy számomra rossz érzést keltenek a kérdések, csupán nem szívesen válaszolok rá ilyen állapotban. Már megint túlreagálom... Sóhajtásokkal próbálom nyugtatni magam, majd lazán ellököm magam a sziklától. Óvatosan feltűröm a fehér, garbós pólóm ujját és megigazítom copfomat. Indulni készülök, de előtte megvárom Haku reakcióját. Ha ezzel megbántottam a lányt és olyan érzelmeket váltottam ki belőle, amelyekkel a padlóra kerülhet, akkor elszégyellhetem magam. Kirtel türelmesen vár és vár, közben fel-fel pillantgat rám aranyos tekintetével. Elfogult vagyok a daimonommal szemben, egy kicsit... *
~ Ez durva volt ~ * jegyzi meg a kis róka amint kimondtam ezeket.*
~ Tudom... ~ * én keltettem ezt az egész feszültséget, mind miattam van, mert annyira felkaptam a vizet egy ilyen apróságon. De ha most kérek bocsánatot, akkor elkönyvelhetnek egy idiótának, akinek percenként változik a stílusa. Megbántam már mindent, amit mondtam, de ha jóra is tudnám fordítani, képtelen lennék a szemükbe nézni. Sophie hangjára összerezzenek. Félve pillantgatok rá, de még így sem merek kitartóan ránézni. Legjobb barátok... Ha én annyira jó barát lennék, akkor mindez nem történt volna meg. Naxeldires lány arcán legördül egy könnycsepp, így most csak én érzem úgy, hogy rosszat tettem. És való igaz, rosszat tettem azzal, hogy így viselkedtem. Gyerekes vagyok, ha ilyeneken be tudok sértődni. Sophiet hallgatva csak lehajtom fejem.*
- Ez mind szép és jó, de egy szépséghibája van Sophie... Az emberek változnak a tragédiák és egyéb okok miatt, amiken keresztül kell esniük. És Haku. * pillantok most kitartóan a síró lányra.* - Nem azzal volt a baj, hogy nyomulós vagy, már miért lennél az?! Szimplán idő és egy kis nyugalom kell nekem, hogy átgondoljam az életem, még ha ezzel el kell üldöznöm magam mellől másokat. * sóhajtok fel, majd a kis ösvény felé tartok Kirtellel oldalamon.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:09 am

*Haku már igencsak a sírás határán van. Ahogy a lányt hallgatja, rögtön rosszabbul érzi magát. Legszívesebben köddé válna, vagy csak elfutna, de nem teszi meg, mert tudja hogy nem lenne értelme. Sophie szavaira összerezzen. Érzi, hogy határozottan dühös, a feszültség igen nagy mindhármójuk között. Fél, hogy egyszerre két számára fontos embert is elveszíthet.*
-Felicity... Én igyekeztem, hogy ne másszak rád. Amióta csak visszatértünk a kis hat világos kalandból, alig láttalak. Minden időt arra szerettem volna áldozni hogy amikor tudok, találkozzam veled, de ezek után nem tudom, mit csinálhatnék. Azt mondod tér kell, én meg is adtam, mégis ezt mondod, és látom rajtad, hogy mardos a düh, engem pedig már a bűntudat emészt. * feleli remegő hangon. Fájt, amit mondott neki, mert ezek szerint nem volt több egy nyomulós hülyénél, aki még vérfarkasokat is kínoz. Kínai barátnője fordul. * -Szerintem igazad van, de én végleg elakadtam és félek hogy most két barátnőmet vesztem el egyszerre.... Mindegy, nem akarom egyikőtöket sem tovább terhelni. *sóhajt fel keserűen, aztán elhallgat. Nem akar több szót mondani a témával kapcsolatban, azt is magában tartja, hogy egy hét múlva Kínában lesz egy kis ideig. Legördül egy könnycsepp az arcán.*  
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:01 am

*Érzem a köztük lévő feszültséget. Egy ideig csak hallgatom őket. Felicity válaszára felhúzom egyik szemöldökömet. *~ Tér? Na ez vicces. ~* nevetek magamban de csak keserűséget érzek. *- Esküszöm nehezebb eset vagytok mint egy csapdába esett tigris. Még is mi ütött belétek? Tudtommal a legjobb barátok vagytok. De most a lehető kegostobábban viselkedtek.* emelem meg a hangom, és dühösen pillantok rájuk. Sikeresen előtudják hozni a legmélyebb érzésemet, ami nagyon fáj számomra. *- Hihetetlenek vagytok. A legnagyobb hibát követitek el. Pont mint én. És ezt jelenleg másodjára is elkövettem. És ezt már soha nem javíthatom ki. * magyarázom, de még mindíg tombol bennem a düh.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tanács-szikla Mentalista
Üzenőláda : Tanács-szikla P0fe
Színem: cornflowerblue

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:45 am

* Nincs kedvem leragozni ezeket a dolgokat... Most nem... Nem bírnám ki, hisz alapból úgy jöttem ide, hogy elfelejtsek mindent és egy kicsit józanabb ésszel tudjak gondolkodni. De ahogy elnézem ez nem fog sikerülni, mert Sophiet ismerve elég kitartó lesz, hogy kiderítse mi zavar minket annyira.*
~ Ha elmondod, akkor hamarabb túlesel rajta. ~ * daimonom bökdösi lábamat, hideg, nedves orrával, melyre akaratom ellenére is megborzongok.*
~ De a következményekkel nem számoltál. ~ * mondom határozottan Kirtelnek. Tüdőmet teleszívom az itteni friss levegővel, majd sóhajtásképp eleresztem. Résnyire nyitott szemekkel bambulok magam elé, konkrétabban a talajra, nem merek se Sophiera, se Hakura nézni. De ez megérthető nem? Sophie kijelenti, hogy neki hazudni felesleges, mert tudni fogja. Igen, elfordítom a fejem, mert jelen pillanatban nem vagyok hajlandó bármit is mondani. Ez nem vall rám... Egyáltalán nem és ami a legrosszabb, hogy ezt azokkal teszem, akik kedvesek voltak hozzám mindig is. Nagyot sóhajtok, talán ezzel beadva a derekamat, de még mindig nem szedtem össze a gondolataimat, ahhoz, hogy mindent elmagyarázzak. Sophie lehajtja fejét, amit nem tudok mire vélni, de nem akarom faggatni.*
~ Gyerünk! ~ * próbál biztatni Kirtel, viszont ezzel nem sokra megy. Csak még jobban belemélyedek gondolataimba, s továbbra is az előttem lévő tájat figyelem, de Haku szavaira feleszmélek. Elkerekedett szemekkel nézem még mindig magam elé, kerülve ezzel a szemkontaktust. Érzem szavain a dühöt és szomorúságot, mely most őt mardossa. Elhúzom szám és összeszorítom szemem. Lényegében túlreagálom a dolgokat. Valóban nem tudhatta, de hallhatta volna, hisz olyan közel volt hozzá...*
- Elég... * állítom meg a hosszas kérdésáradatot és Haku felé fordulok. Tekintetem mindent elárulhat. Dühöt, haragot, félelmet, mindent, ami most a legjobban jellemezhetne engem.* - Egyrészt azért, másrészt kell nekem tér. * mondom ki a szavakat. Komolyan gondolom?! Hogy lehetek ilyen idióta, hogy ezeket vágom a fejükhöz? Főképp Hakuhoz, aki ahogy elnézem a sírás határán egyensúlyozhat.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:39 am

*Robbanásszerűen tőr fel belőle valami. Valami olyasmi, ami eddig soha: végtelen düh és szomorúság. Dühös, mert nem tudja a konkrét okot amiért Felicity is pipa rá, csak annyit hogy a farkas. De mi van vele? Nem kellett volna bántania? Jó, de mégis honnan tudta volna, hogy nem kéne? A szomorúságot meg azért érzi, mert már nem is tudja, mit kéne tennie. Igyekszik ezt az érzést mássá alakítani, hogy ne törjenek ki belőle, legalább is ne olyan hevesen.*
-Tudom, ne haragudj. Mondd mi a baj?* harap az ajkába, sötét hajú társát elnézve, aztán észreveszi hogy lehajtja a fejét. Leül az egyik sziklára. * -Nekem az amúgy a problémám, hogy... * elharapja a mondatot, de aztán erőt vesz magán és a szőke leányzóra nézve folytatja. * -Zavar a viselkedésed, ami a könyvtárban volt. Mindig csak a jót tudtam hozzád kötni, de most csak a szomorúságomat tudom. Nagy sebet okoztál azzal, hogy olyan rideg voltál. Alig néztél rám, alig szóltál bármit is, pedig az nem te vagy! * fakad ki. * -Mondd el, miért voltál ilyen? Talán a farkasos ügynél tettem valamit, amivel magamra haragítottalak? Talán volt, amit nem hallottam meg, de te igen? Vagy már annyira erősek benned a rossz dolgok, hogy megutáltál?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:32 am

*Egyik sem hajlandó mondani semmit. Megsznktam a nehéz eseteket, de ez most más. Ők a barátaim és nem bűnözők. Nagyot sóhajtok, de továbbra is szúrósan nézek rájuk. * - Haljam! Nem így szoktatok viselkedni. És hazudni úgy sem tudtok nekem. Felicity? * nézek rá de makacsul elfordítja a fejét. *~ Nem hagyom annyiban. Nem viselkedhetnek így a barátok egymással. Hisz van hogy nincs más akire tápaszkodhatunk. ~* Gondolkodom és most Hakura nézek. *- Haku ne feledd, nem tudtok nekem hazudni és nem is szeretném.* mondom és kicsit lehajtom a fejem mert eszembe jutott egy dolog amit próbálok a legmélyebben eltemetni magamban. *
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tanács-szikla Mentalista
Üzenőláda : Tanács-szikla P0fe
Színem: cornflowerblue

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:20 am

* Nem szólalok meg legutóbbi mondatom után, mondhatni, hogy várom mi fog történni velem. A kínai diáktársam úgy látszik megkönnyebbült, amiért nem az ellenségük vagyok. Én is így vagyok ezzel, csakhogy én tudtam, hogy ők azok, nem pedig két sötét árny, ami leskelődik utánam. Sophie a sziklához rángat Hakuval együtt. Sejtettem, hogy a pillantásomból és Haku viselkedéséből leszűr valamit, de sose gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan. Daimonom utánam rohan, s miután Sophie is leül, ő is letelepedik mellém. Van egy olyan sejtésem, hogy itt bizony kihallgatás lesz a témát illetően. A sziklához érve automatikusan nekidőlök a hűvös kőnek és mellkasomon összefonom karjaimat.*
~ Nem kellene az ártatlant játszanod...~
~ De nem tudok a szemükbe nézni és valahogy jobbnak érzem, ha nem szólalok meg ~ * üzenem daimonom felé, aki most bizony nagyot sóhajt. Amint kimondtam ezeket a szavakat gondolatban Haku már meg is szólal. Érzelemmentes arccal meredek magam elé, ahogy őt hallgatom. Ennél nagyobbat nem is füllenthetett volna... Tisztában vagyok azzal, hogy milyen idiótán viselkedtem, de ha ő nem mondja el, akkor én sem. Valahogy nem érzem úgy, hogy el tudnám mondani. Gyáva lennék? Talán, de a haragomból még mindig megmaradt egy kevés, ami nem akar megszűnni.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:15 am

*Meglepődik, amikor az előttük álló alak felszólal. A hang ismerős neki, nagyon is ismerős. Rögtön megtorpan és leszegi fejét. Sophie kérdésére és felajánlására pedig semmit sem reagál.* ~Felicity... Ő az!~ *gondolja magában szomorúan. Csak áll némán, miközben lassan elöntik a múltkori furcsa, rossz érzelmei. Amikor megragadja mindkettejük karját és húzni kezdi, egy kicsit sem ellenáll, sőt! A lábaival ösztönösen lép mellette és szinte hagyja hogy azt tegyen, amit.*
-Én nekem nincs különösebb bajom. *füllent. Igazából van, nem is kicsi. Feldúlta legelső barátnője viselkedése a könyvtárban és újra előjöttek borzalmas érzései, amint megpillantotta, pedig idáig csak a jót tudta kötni hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:08 am

//Olvad//
* Haku utánnam jön. Már majdnem ott vagyunk, mikor Felicity megszólal. *- Felicity a frászt hoztad rám, már azt hittem már megint megtápadtak minket.* mondom ahogy elteszem a fegyveremet. Látom hogy a két lány egymásra se néz, ami nem vall rájuk. *- Mi a baj lányok? Gyertek a sziklához ott nyugodtan beszélhetünk. *mondom de mikor egyikőjük sem reagál megragadom a karjukat, és a szikláig húzom őket. *- Kivele mi bajotok egymással? Ez nem val rátok. * ráncolom a szemöldököm. Leülök a földre és karjaimat összefonom mellem alatt és várom a válaszukat.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tanács-szikla Mentalista
Üzenőláda : Tanács-szikla P0fe
Színem: cornflowerblue

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 4:18 pm

* Tanács-szikla... Soha életemben nem hallottam erről a helyről, ami azt jelenti, hogy eléggé jól eltitkolták. De most ráleltem, s ahogy elnézem nem vagyunk egyedül. Daimonom is hirtelen megálljt parancsol magának, hátán a szőr égnek áll, akár egy macskának. Óvatosan vicsorog, de amint beleszagol a levegőbe érezhető, hogy ismerősökkel van dolgunk. Én is lenyugodok valamelyest, amikor kirajzolódik arcuk vonala. Viszont még ekkor sem lehetek teljesen nyugodt, hisz képtelen vagyok Haku szemébe nézni. Sophie pedig... Nagyon levert volt a legutóbbi találkozásunk óta, szóval... De mindegy, talán nem vettek észre, úgyhogy megpróbálok elosonni, amíg nem késő. Az eddig ücsörgő daimonomra nézek, aki most felpattan és már rohanna is be a nagy dzsumbujba, de lépteket hallunk a közelből.*
~ Na ne...Észrevettek. ~
~ Ha most elfutunk, végünk. ~ * ingatja meg apró fejét daimonom, ezért lemondok a menekülési szándékomról.*
- Én vagyok az, Felicity. * nyögöm ki nagy nehezen, s várok a reakciókra. Ha két repülő tőr a válasz rá, akkor nincs más választásunk, mint a futás. De ahogy közelednek, egyre hangosabban hallom lépteik zaját, csak remélem, hogy nem néznek ellenségnek, ha meg mégis, akkor ott van a B terv, vagyis a futás. Sokszor használom ezt a szót, igen, de jelen pillanatban nem akarok harcolni senkivel. Ahhoz nem vagyok túl jó állapotban.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 4:16 pm

-Várj, én is megyek! *szólal fel komolyan és utána rohan. Nem akarja hogy egyedül menjen. Az idegen bárki lehet, akár egy nagy erejű mágus is, ezt sajnos nem lehet előre tudni. Ő hiába jós, ha még maga is tanulja a dolgot. Sietős léptekkel halad, mert Sophie már előtte jár, de végül sikerül beérni. Mellé szegődik, miközben előrántja a pálcáját, minden eshetőségre felkészülve.* ~Remélem, nem kerül harcra sor. Remélem, nem ellenségbe fogunk botlani. Remélem, nem történik semmi baj....~ *nagy levegőt vesz, miközben igyekszik úrrá lenni növekvő idegességén.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 4:05 pm

*Haku öt perc alatt, meg gyógyítja a karom, és mikor megmozgatom, nem érzem a fájdalmat. *- Köszönö Haku jobb mint újkorában. * vigyorgok és elkezdem visszakötözni a karom. *- Valaki a közelben figyel minket. * pattanok fel és előkapom a sai tőröket. Mivel nem kötöztem be rendesen a kezem a fásli leesett rólam. Ahogy meglendüku a szél nagyon élesen sajdult meg az égés. * - Megyek megnézem ki az. * mondom és elindulok az ösvényen.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tanács-szikla Mentalista
Üzenőláda : Tanács-szikla P0fe
Színem: cornflowerblue

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:53 pm

* Lényegében a Kékfátyol- vízeséshez akartam volna menni, de valahogy az erdőbe vezető utacska kíváncsibbá tett, ezért most lassan sétálgatok daimonommal a keskeny úton. Még sötétedés előtt ki akartam slisszolni a szabadba, hogy elgondolkozzak egy-két dolgon, főképp magamon... Mert ahogy az utóbbi időben viselkedek, az nem normális. Ezek gondolatára reménytelenül fogom meg fejem és nagyot sóhajtok. Tekintetemet egész végig a talajra szegezem, nem akarom látni a külvilágot, csakis az utat, amerre megyek.*
~ Hé! Kik azok? ~ * Kirtel szavaira eszmélek fel, s meg is torpanok a számomra eddig ismeretlen szikla előtt. Két ember alakja rajzolódik ki a távolban, s elővigyázatosságból előrántom asztrál-mentál medálomat. Lehet, hogy csak idetévedt diákok, de lehet, hogy más lények, mindenesetre bármire készen állok.*
~ Fogalmam sincs, de nehogy odamenj... ~* szólok rá daimonomra, mert az hiányozna, ha elkapnák. Akkor tutira lőttek volna nekem és Kirtelnek is, szóval nem kockáztatnám meg azt, hogy daimonomat küldöm az idegenekhez. Görcsösen szorongatom kezemben a medált, csoda, ha nem törik szét. Na jó, azért ekkora fizikai erőm nincs, de már igencsak megizzadt tenyerem a folytonos szorítástól. Mikor már valamennyire kitudom venni az emberek arcát, leblokkolok. Sophie és Haku az, de mit keresnek itt? Kezem megremeg, ahogy elengedem a medaliont. Nem merek-e odamenni? Hát nem... Kirtel is leül mellém, közben füleit hegyezve hallgatózik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla 82h3


Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:44 pm

*Meglepődve nézi a kezét, de hamar megembereli magát.*
-Ugyan, semmi! Elvégre zűrös, nehéz életed lehetett neked is, biztos vagyok benne hogy az enyémnél is nehezebb. Csupán annak a nyomait cipeled magadon, úgyhogy nincs miért bocsánatot kérned. *mosolyog kedvesen, majd pálcájával lassan végigmegy rajta. Egy egyszerű forrasztó varázslattal rakja helyre a csontokat, ami alig öt percébe kerül. Nem sokkal ezután elrakja és megkéri rá a lányt, hogy mozgassa meg kicsit próbaképp.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:24 pm

-Nyugi semmi baj. Csak tréfáltam. * mosolygok és elrakom a tűt. Utánna elkezdem levenni a karvédőt és a billogot takaró kötést. A kezemet tenyérrel felfelé tartom, hogy ne az égést lássa hanem inkább a tetoválást és a hegeket. Egy pont körbefut a csuklómon és több is belerondít a tigris tetoválásba. *~ Na igen. A régi szép idők, mikor csak a harc létezett. Csak a parancs volt a fontos és hogy elvégezzük a feladatott.~* gondolkodok. Régen nem ilyen voltam mint most. Akkor az se számított ha vért kellett ontani. *- Bocs tudom egyik se szép látvány. De sajnos teli vagyok hasonlókkal meg persze ennél rosszabbakkal is. * húzom el a szám és a hegeket figyelem. Ezek emlékeztettnek, arra aki nem akarok már lenni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanács-szikla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanács-szikla
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: