Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tanács-szikla - Page 2 I_vote_lcapTanács-szikla - Page 2 I_voting_barTanács-szikla - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tanács-szikla

Go down 
+35
Demyan Yaromir
Lumiére Etoiles
Calassein el Sirentys
Boris Casimir Pavlov
Clína Aoife Nessa
Kockadobás
Petrik Soon
Diana Lunitech
Elidor Calvanion
Loriel Eruthalion
Játékmester
Melusine Sorentyl
Nye Drystan
Isolda Mahla Tyrphosie
Felaern Yhendorn
Casimiro Odalis
Mila Zelenkova
Radomir Waylan
Laura Wylee
Kaen el Jericho
Nessie di Alsiera
Játékmester Allidon
Alfons Gerard
Katherine Goldenlane
Anyliana de Pervione
Berill Dalida Cornish
Isabella Newton
Minakiri Hine
Hamon Joulice-Melange
Kalandmester
Jack Darkfield
Paloma-Ann Doe
Rosetta Waylan
Cheinory Wen-Sorbenn
Cirelin de Sovalon
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Tanács-szikla - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 10:52 am

First topic message reminder :

A Tanács-szikla egy rég elfeledett terület melyet még az iskola megnyitásakor az akkori alapítók hoztak létre. Az ő titkos találkozóhelyük volt ez, ám az idők során szinte teljesen feledésbe merült, mint egy régi rom, melyet már egyáltalán nem ismer senki. A Kékfátyol-vízeséstől nem messze lelhető fel, erdő mélyén, ahol eddig mágiáknak köszönhetően nem jár senki, mindig elkerülték. A sziklához egy keskeny ösvény vezet, melyet bárki megtalálhat, aki igazán hű az iskolához és annak vezetőihez.
Réges régen az ösvényt az öt Alapító egy-egy hű szolgája őrizte. Elsőként a Holtak urának szolgája, Skelavar lord, az élőhalott. Majd következik a Bestiamesterek urának csatlósa, Hellmar, a gyíkember. Ezután az Árnydalnokok úrnőjének megbízottja vigyázza az utat, Shulla, az éjtünde, utolsóként az Elementalisták urának szolgája, Jassyn, a tűzelementál. Ők azonban már csak afféle különleges árnyképként jelennek meg néha nap, üdvözölve az erre sétálókat, és régi mesékkel szórakoztatva őket. Ám csak azok láthatják őket, akik kasztjaik fényében illenek az adott védelmezőhöz. Nem őrök már, inkább csak az ősidők szellemei, akik olyasmire is emlékeznek, amik jóval az iskola létrejötte előtt történtek a szigeten. Bár természetesen nem mindent osztanak meg csak úgy akárkivel.

Maga a Tanács-szikla egy kerek, mohos kőlap, körülötte öt kisebb kőtömbbel, melyek egy ötszög csúcsait jelképezik. Az ötszög csúcsán -keleti irányból tekintve- a Holtak ura, tőle jobbra az Elementálok ura, majd a Bestiamesterek ura, míg jobbra az Árnydalnokok mestere és a Sötét Druidák vezetője helyezkedett el.

A Tanács-szikla azonban négy év után teljesen nyitottá válik bárki számára, hiszen abbéli funkcióját, mely régen volt, már nem tölti be. Bármely diák szabad bejárást gyakorolhat ide, amikor csak kedve tartja, megemlékezve a régi időkből és olyan mágikus energiákat szívhat magába, melyekre máshol nem tehet szert. Ez a hely talán az iskola energiapontjainak egy olyan különös gócpontja, mely még sok titkot rejthet. Elsőként azt, melyet azok a jelek mutatnak meg, amik a kőlapon helyezkednek el. Ez tán egy szimpla asztal csupán, talán annál sokkal több. A jelek tündéül, ótündéül lehetnek, és talán csak maguk az alapítók értik, vagy még ők sem minden részletét. Hogy milyen titkokat rejt, ez a rég elfeledett hely...azt nem tudhatjuk.
Önmagában viszont kiválóan alkalmas, hogy nyugalmat leljünk, vagy meditáljunk, netán csak magunkat keressük az élet végtelenjében.

írta Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:10 pm

-Igen, de ahhoz szabaddá kéne tenned. * válaszol, majd a kenőcsös tubusra néz. Mosolyogva veszi át. * -Köszönöm. * mondja hálásan, majd a tűkre téved tekintete. Rögtön elkerekednek szemei, mert nem bírja a látványukat. Nem, elég volt már régen is ránéznie egyre, és görcsbe rándult a gyomra is. Most is hasonlóképp van ezzel. * -Rendes tőled, de szerintem elég lesz a kenőcs is. *nem akarja megbántani, de nem csak látványilag nem bírja. A puszta gondolat is kiborítja, hogy amit még ott lát barátnője kezében, pár percen belül a bőrében lenne, még több száz darabbal együtt, amitől olyan lenne, akár egy rossz sündisznó.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 2:57 pm

-Tényleg, helyre tudnád rakni? *kérdezem kíváncsian. A háta szerintem még mindíg fáj neki, de nem mondaná ki. Magam mellé húzom a sporttáskát, és elkezdek kutatni benne. Több fiola, tasak és tégely közt kutatok és végre megtalálom, amit keresek. Egy kissebb tégelyt vesszek elő amiben halványzöld krém van. *- Tessék ez egy gyógynövényes kenőcs. Hamar elmúlasztja a fájdalmat. * mondom és a kezébe nyomom a tégelyt. * - Persze alkalmazhatok akupunktúrát is. *mosolygok és övemre csatolt kistartóbl elő veszek egy vékony tüt. Vicceswlátni ahogy elkerekedik a szeme a tű láttán. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 2:37 pm

-Ha gondolod, helyre tudom rakni, csak utána még pihented kéne egy kicsit. * ajánlja fel készségesen * -Igen, egy kicsit fáj, de egyébként meg nem vészes. *válaszolja. Egy kicsit fáj neki csak, néha elkezd lüktetni ugyan, de nem csapott a hátára olyan erővel hogy erősebbek legyenek a fájdalmai is. Különben is tudja hogy ez a kis edzéssel együtt jár. Ami meg a helyzetet illeti, biztos abban hogy most már erre is felkészült és ezentúl jobban fog figyelni a környezetére és a benne élőkre is.*
~Jó volt. Igaz, nagyon kemény volt és egy kicsit még mindig haragszom rá, de különben meg izgalmasnak és jónak tartottam.~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 2:26 pm

//Olvad//
-Eltaláltad. Sajnos mikor, használtam az íjat, szétcsúsztak a csontok. Hiába raktam, helyre nem fog rendesen meggyógyulni. * mondom grimaszolva és még mindíg az alkarvédővel bajlódom. *~ Úgy látszik elpuhultam. Régen meg se kottyant volna egy kartörés. ~* Morgolódok magamban, és hanyatt dőlök az eget figyelve. *- Fáj a hátad ahol megütöttelek? * kérdezem és ránézek. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 10:33 pm

-Örülök, hogy legalább nem erősen tettem, de tényleg sajnálom! * szabadkozik, majd az arckifejezését figyeli, aggodalmas pillantásokkal. Biztosan a karját fájlalhatja, amit meg is ért. Ő mindvégig ezzel ugrált, ráadásul egy íjat is használt, amivel hátba vágta előzőleg. * -Aha... * bólogat lassan. * -Még mindig haragszom, de valamelyest már csillapult. Kissé haragtartó vagyok ugyan, de a barátokkal más a helyzet. Rájuk sosem tudnék haragudni pár pillanatnál tovább, tegyenek bármit! A karod meg most is fáj, eltaláltam? *kérdezi kíváncsian, rápillantva. Szépen megsérülhetett, amit biztos az a dög okozott. Na jó, vérfarkas, a dög kicsit sértő kifejezés rá. Eszébe jut a kép, ahogy szenved és még mindig sajnálja, de ami megtörtént, azon nem tud változtatni. Sajnos nem csodatévő, nem Isten, csak egy boszorkány. Nagyot sóhajt, miközben maga is leül.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 10:15 pm

- Ugyan. Annyira nem volt erős. * mosolygok de érzem hogy a karom már nincs valami jól. *~ Törött karral ne ugrálj. Milyen jó tanács. ~* gondoltam és összeszorítottam a fogam, és egy rántással újra a helyére rántom a csontokat. A levegő is bennem ragad a fájdalomtól. Szorosabbra húzom a karvédőm szíjait majd leülök a földre. * - tényleg bocsi. Egy ilyen próbát csak két háromév gyakorlás után szoktak beiktatni. De most kénytelen voltam megtenni. Tudnom kellett magammal vihetlek -e.* mondom és ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 10:05 pm

*A mai nap történései után szívesen verné a kezét egy fa törzsébe, talán attól még meg is nyugodna, de végül nem kell ilyen hülye módszerekhez nyúlnia, mert egy idő után oldja a dühét Sophie ölelése. Először konokul lehajtja a fejét és rá sem néz, de aztán ráemeli tekintetét. Viszonozza, miután végighallgatja őt. Épp így érez maga is, és úgy dönt, ezt el is mondja, mihelyt elengedi.*
-Én is ezt gondolom. Testvéremként szeretlek, ezért akarok mindenáron veled menni, akkor sem ha az edzés további része esetleg rosszul sülne el. * szólal meg végül, őszintén egy fájdalmas mosoly keretében. * -Bár ez a húzás tényleg fájt, be kell hogy valljam. Ez volt a legkeményebb edzés és noha akárhogy készültem rá a lelkiekben hogy "na biztos az lesz", erre sehogy nem tudtam. Nem, ezt megemészteni sem tudnám, főleg ha tényleg megtörtént volna és komolyan gondoltam, amit nemrég mondtam. Egyébként nem ütöttelek meg nagyon, ugye? Ha akarod, helyre hozom... * nyúl a pálcájáért zsebébe * -Bocsi, nem akartam egyébkén, csak a helyzet húzta elő belőlem ezt a viselkedést. Ritkán fordul elő.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:55 pm

*Haku tényleg nagyon kiborul. Elfordul tőlem és nem hajlandó rám nézni. Sóhajtva rakom el a fegyvereimet, és oda megyek hozzá. Vállára helyezem épp kezem és magam felé fordítom. A fejét lehajtja és nem néz a szemembe. Átölelem hogy megnyugtassam. *~ Nagyon sajnálom, de meg kellett mutatnom hogy mi történik ha valaki megölne vagy elhitetné veled. Majdnem a vesztedbe rohantál. * magyarázom de továbbra sem engedem el. * - Rövid idő alatt olyan lettél számomra mint a testvérem. Ezért nem akartam, hogy ne gyere velem, de most bebizonyítottad, hogy igen is erős vagy. És hogy szükségem van a barátaimra. * mondó mosolyogva. Várom még kicsit megnyugszik, majd elengedem, és elkezdem összeszedni a holmimat. Az íjat szétszedem, és a sporttáskába rakom, a többi fegyveremmel. A véres tőrt a tokjába rakom miután megtöröltem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:40 pm

*Amikor meghallja az ismerős hangot, ereiben rögtön megfagy a vér.*
-Jézusom! Ez nem lehet igaz! * csóválja a fejét, de az illetőről a maszk is lekerül. Rögtön felismeri a sötét hajú, barna szemű lányt. Döbbenettel néz rá, keze fogása meglazul és a kard a földbe szúródik. Majd szinte azonnal előrébb lép és behúz neki egy öklössel, miközben zihálva néz rá, meglepődött, dühös tekintetével. Igazán nem akarja ezt tenni, de a történések ezt váltják ki belőle.* ~Nem tudom elhinni! Komolyan nem! Úgy meglepődtem, hogy még a fegyverem is a földbe állt tőle! Sőt, ez hagyján! Bevertem az arcába, ezért biztosan utál is. Ugyanakkor még visszafogja kapni, bár alapjáraton Felicity is tudja (már amennyire ismer), hogy nem vagyok az a bosszúálló típus, csak ha tényleg meg van az okom rá.... és most meg van. Alaposan felhúzott.~
-Ez-ez.. Elképesztő! *mordul fel, miközben elfordul, hogy fel tudja venni a fegyvert és a tokjába helyezze. Persze megfogadja a tanácsait is, máskor jobban fog figyelni, mindenre.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:30 pm

*Megdöbbenek a szavain. Nem hittem hogy így érez. Tudom aljas húzás, hogy elhitetem vele hogy meghaltam. Nekem ront és hiába próbál megnyugodni, a mozdulataiból árad az indulat. *- Az érzelmeid vezérelnek. Ne így legyen. Irányítsd Te az érzelmeidet. Mert a végén a vesztedbe vezetnek. * magyarázom harc közben, és a saik ágai közé szorítom, a fegyverét. *- És ha én tényleg egy bérgyilkos vagyok? Már rég halott lennél. * mondom és leveszem a maszkom. Annyira megdöbben hogy elejti a fegyverét, de szinte rögtön ezután behúz egy hatalmasat. Az erejétől hátra tántorodom de talpon maradok.*- Banyek. Tudtam hogy nagy a fizikai erőd, de más tapasztalni. *mondom ahogy arcom bal oldalát fogom. *~ Most jól felhúztam. Ezt még megjárom. ~* morgok magamban és ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:12 pm

*Feláll és szúrós tekintetettel néz a sötét ruhás idegenre. Hamar rájön hogy az illető csak provokálni akarja a dologgal, hogy még tovább nőjön a keserűsége és szomorúsága. Nem tudja elhinni, hogy Soph' meghalt. Lehetetlen, hogy elmenjen hisz nem látott még néla erősebb embert! Egyszerűen nem lehet... Úgy dönt, felhagy a varázslással. A pálcáját ruhája zsebébe süllyeszti, a kezét pedig leporolja és a nadrágjára csatolt tokból előveszi az Ezüst bojtos Jianjét. Pengéjén ezüstösen csillan meg a Hold fénye, mely már fentről világított rájuk egy ideje, ezzel is megnehezítve Haku dolgát, de ő ezt hidegen hagyja.*
-Én tudom, hogy nem volt az! A legtöbb, amit tehetek hogy harcolok érte, hisz a meseterem volt! Ne áltass azzal hogy valami félelmetes kínai csoportnak a tagja vagy. A szememben egy kis patkány alakját veszed fel. A dühömet pedig már kezdem hátrahagyni, mert rájöttem a piszkos kis cseledre. *válaszol nyugodtabban* ~Nyugi, fő a nyugalom! Ne bukj ki, nincs baj! Remélem Sophie egyben van még azért, remélem nem esett komolyabb baja, bár a penge... Nem volt biztató a látványa.~ *gondolja magában, majd nekifut, felé tartva fegyverét.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 9:04 pm

*A fák ágai hirtelen ellenem fordulnak, így ki ugrom a lombok közül, de az egyik ág bele akad a lábamba. Elvesztem az egyensújom, és a földön kötökki épp elkerülve a súlyos sérüléseket. Maszkom még mindíg rajtam van, így semmi árulkodó jel nem buktathatott le. *- Mit akarsz tenni? Hisz Lee-t megöltem. Ugyan mit tehetnél? * húzom elő a két sai tőrt. * - Nincs esélyed. Miért harcolnál, ha már meghalt? Hisz csak egy senki volt. A bátya elégedett lesz. *mondom és hallani a hangomon hogy mosolygok. Látom, hogy kezd bedühödni. *~ Nem jó. Elragadják az érzelmei. Ebbe bele is halhat. ~* gondolkodom és megtámadom.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:52 pm

*A véres tőrre mered, ami pont a közelében szúródik bele a földbe. Azért nem semmi, hogy csaknem súrolja ruháját, még sem ejt rajta egy piciny vágást sem. Felemeli és egy rövid tanulmányozza. Kezd nyugtalan lenni a vörös rémséget tanulmányozva az ezüstös pengén,  több nem is kell neki. Lazán visszaszúrja, majd homlok ráncolva lehajol, jobb tenyerét a földre helyezve.*
-Onisterro! * mondja ki, erősen a célpontra koncentrálva. Nagyon ráhangolódik a természetre, mert tudja hogy ez csak így sikerülhet. Látja, hogy meg van, valahol a lombok között figyeli őt. Rögtön be is veti a varázslatot, amihez a másik kezét is lehelyezi a talajra. * -Ictusimpes! *ez segít neki abban, hogy a természet körülményei, tehát a fák, egyéb növények és élőlények forduljanak a fekete sárkány ellen*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:39 pm

*Épp hogy kitudom kerülni hogy belémcsapjon a villám. *~ Nem is rossz. Akkor emeljük a tétett.~* gondolom és a vérrel összekent tőrömet dobtam elé. *- A saját tőrével öltem meg. Most azok jönnek akik kapcsolatban voltak vele. Feketesárkány vagyok. A Vadásztigrisektől. *mondó és látom hogy a késre mered. Sajnáltam hogy elhitetem vele a halálom, de meg kell tanulnia uralkodni magán. *~ Mit csinál? Mit akar a késsel? ~* meredek rá mikor felemeli díszes tőrömet. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:29 pm

*Amikor megpillantja a nyilat, idegesen a forrása felé fordul és bevet egy egyszerű robbantó varázslatot, de úgy látszik a személy kikerüli. Hiába jók a reflexei, a következő támadásra nem tud felkészülni időben. Hátba csapják valamivel, amitől elterül a földön. Elszántan áll fel és keresi szemével az idegent, de nem látja, így becsukja a szemét és igyekszik ráhangolódni a természetre, még inkább.*
-És ha igen? Te ki vagy? *kérdezi érdeklődve, majd kinyitja a szemét és a pálcájával az égre mutat, majd egy fára.* -Claustrum! *kiáltja, mire belecsap a villám. Igaz, nem olyan erősen, de még így is eltalálja, aminek örül. Reméli az idegent megfélemlítette vele valamennyire, bár ölni egyelőre nem akar. Nem kéne rögtön ilyen módszerekhez folyamodni.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:07 pm

*Hamar észre veszem a közeledő Hakut. Az íjat felemelem és a célra tartom. Várok és hagyom, hogy illúzióba ringassa magát, hogy egyedül van biztonságban. Nem érem el a célomat, mert minden neszre figyel. A karom már remeg, mert újra kezdem érezni a törést. Az íj pedig nagyon erős. Mikor elérkezik a kellő pillanat, kilőttem a nyilat. Persze nem közvetlen rá céloztam mert nem voltam biztos ki tudja-e kerülni. Alig fél méterre tőle csapódott be a nyíl. Gyorsan tovább ugrottam mert azonnal egy varázlattal válaszol támadásomra. * ~ Nem is rossz. Gyorsak a reflekszei. ~* gondolkodom, és most közvetlen őt támadom. Az íjal hátba vágom amitől elterül, de hamar összeszedi magát és menekülhetek. Fekete szerelésemnek köszönhetően gyorsan eltűnök szeme elől. *- Te Lee barátja vagy? * kérdezem elváltoztatva a hangom. És az egyik ágról figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:53 pm

*Felvesz egy zöld színű ruhát. Igen, rájött hogy neki van egy ruhája pont az ilyen edzésekre ami megegyező a stílusát és hordási célját tekintve. Könnyű anyagból készült, a nadrág hosszú és rugalmas, a felső szintén. Hozzá egy edzőcipő szerűség is tartozik, ami föld barna színű. Végül kilép a szobából és elindul a sziklához. A megérzései azt súgják, hogy fokozottan figyelnie, ezért a közelben lévő fák közt halad, miközben minden érzékével a természetre próbál ráhangolódni. Nem lenne jó, ha valaki kiszúrná, amikor már előtte van a Tanács-szikla, csak pár lépés kell, hogy elérje.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:01 pm

* Miután Haku elrohan összeszedek néhány holmit. Lőfegyvert nem viszek ellenben minden mást. A saitól a chakramig mindent elpakoltam. Awkés segítségével megszabadulok a gipsztől és fáslival meg egy vastag bőr alkarvédővel helyettesítek. Fekete ruhában indulok el a sziklához. Mikor oda érek fekete kendővel kötöm le a hajam, és egy sárkányra hasonlító maszkot veszek fel. A fegyvereket elrakó majd egy sűrű lombú fán rejtőzök el, és így várom diákomat. A titkos akciók mestere vagyok így nem okoz gondot a rejtőzés. *~ Meg kell tanulnia, várni a váratlant. Nincs mese. Ha az elkövetkező egy hétben nem felelmeg nem jön velem.~* gondolkodok közben egy vadászíjat szerelek össze és előveszek egy nyilat és az idegre helyezem.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 3:31 pm

*Minden egyes karhajlítással érzi, ahogy dolgoznak az izmai. Megnyúlnak, majd elernyedve tartják meg súlyát és így tovább, egészen addig, ameddig mestere be nem jelenti, hogy leállhat. Kicsit meg is izzad, hisz nagyon erőlködik, miközben a gondolatait csak a mozdulataira összpontosítja most. Az sem zavarja, hogy néha a pálca a karjaira is ráterjed, megkocogtatja a bőrét, kisebb, piros nyomokat hagyva. Tényleg csak kicsik, nem vészes. Mikor a kezei kezdenek meginogni, érzi hogy nem kell sok és le kell állnia, mert még ő neki sem olyan nagy a tűrő - és állóképessége hogy sokáig bírja egy huzamban. Amikor Sophie kijelenti, hogy végeztek, megkönnyebbülten, de boldogan hullik alá a földnek, arccal előre. Rövid ideig szusszan, nagy levegőket vesz hogy felpezsdített vérkeringése, szíve le tudjon nyugodni. Amikor helyre áll a belső rend, lassan egyenesedik fel, míg talpra nem áll végre.*
-Hát ez nem volt semmi! * szólal fel komolyan, majd egy jóízű nevetéssel oldja fel magát teljesen. * -Ezt élveztem! És rájöttem hogy illene hozzád a Hatalommágia, hisz az voltaképp a tudás megszerzésével foglalkozik, amivel magunkat tudjuk fejleszteni. Nagyon szép tantárgy, egyik kedvencem. *magyarázza, miközben lassan elindulnak. Komótos, kissé fáradt léptekkel sétál mellette, miközben már el is hagyják a Tanács-sziklát, ahová holnap is visszatérnek majd.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 3:10 pm

~Hihetetlen! Micsoda elszántság és bátorság. Tényleg komolyan gondolja. Pedig akik megkértek hogy tanítsam, már itt megfutamdott. De ő nem. Lehet hogy rövid időn belül jobb lesz mint én.~*gondolkodik és folyamatosan húzza a pálcát, ahogy Haku folytatja a gyakorlatot. Néha mikor megáll megkocogtatja a pálcával a karját.*~Lehet kegyetlennek fog tartani, de most nem finomkodhatok. A tanulás kemény, és hosszú folyamat. Nem lehet lerövidíteni.*gondolja ahogy figyeli az dgyre fáradtabb lányt.* -Jól van, mára ennyi elég.*mondja és hadja hogy Haku eldőljön, a földön.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:55 pm

*Neki lát tehát a feladatnak. Jó ideig csend áll be közéjük, csak azt hallani, ahogy Sophie leül elé törökülésben és az, ahogy Haku szívverése megnő egy kicsivel. Szinte hallja az egyenletes dobbanásokat. Kicsit elkalandoznak gondolatai, nem is veszi észre hogy már lenyomott 20 fekvőtámaszt gyors tempóban. Mintha az idő is rohanna, pedig csak nemrég kezdték el igazán az edzést. Halkan bocsánatot kér, miközben tovább csinálja a fekvőtámaszokat, ezúttal ökölbe szorított kezeire nehezedve, nagyobb figyelmet fordítva arra, amit csinál. Kicsit félelmetesen hangzik, amit közben mond a lány, de hamar felkészül a feladatra, végül jelez egy bólintással,hogy készen áll. Közben egy percre sem áll le.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:46 pm

-Ne félj, nem foglak bántani. Először is csinálj néhány sima fekvőtámaszt.*mondja és törökülésben leül elé vállának, támasztva a pálcát. Figyelte ahogy a lány elszántan neki lát a feladatnak.*~Meglátjuk mennyire bírja majd. De ha a sárkány a kegyeibe fogadta, nagy erővel kell rendelkeznie. Odahaza nagy tiszteletnek örvendene.~*gondolkodik miközben Haku a huszadik fekvőtámaszt csinálta.*-Nem kell sietni. Attól hogy rohansz még nem biztos hogy hamarabb eléred, a célod. Most az ökleidre támaszkodj. Majd végy lendületett, hogy a pálcát áthúzzam a kezed, alatt.* magyarázza ahogy a pálcát a földre fekteti. Türelmesen vár még felkészül mert tudja hogy milyen félelmetesnek hangzik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:26 pm

-Persze, nem fog gátolni a mozgásban. Ami meg a fájdalmat illeti, nem bánom. Hidd el, szereztem én nagyobb sérüléseket is régebben, már igazán nem újdonság számomra a fájdalom érzése. * mondja, miközben a lányt figyeli. Elkerekedett szemekkel nézi, ahogy fordított spárgában teljesen a lábára hajol. Haku álmában sem tudná ezt megcsinálni, ahhoz nincs elég ügyessége, legalább is most még nincs. Nem túl hajlékonyak a végtagjai.  * -I-igen, felkészültem! *bólint, majd beáll a fekvőtámaszhoz szükséges alappózba.*
~Szinte érzem, hogy nem lesz könnyű dolgom. Egy igazi profival állok szemben. Hamarosan mindent bele kell majd adnom, figyelnem kell a legapróbb rezdülésekre is!~
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 1:51 pm

*Mosolyogva figyeli a lány határozott arcát látva.* -Tudsz mozogni ebben a ruhában? Mertwa gyakorlatok nem lesznek egyszerűej. És nem garantálom hogy fájdalom mentes lesz. Először is melegíts be nehogy megsérülj.* magyarázza és ő is neki áll nyújtásokat végezni. Lement spárgába majd előre dőlt. Néhány percig úgy maradt majd ugyan azt a mozdulatot elvégezte hátra is. Szinte teljesen a lábára hajtotta hátát. Gerince hangosan roppan. Majd mikor felegyenesedik, hátra hajol, kezeit, a földre helyezi majd átfordul, és újra felegyenesedik. *~ Kicsit berozsdásodtam. Nem baj majd Haku tanítása alatt helyre jövök.~*gondolkodik és vállára helyezte Éjfélt. *
-Ha felkészültél, néhány fekvőtámasszal kezdjük.*mondja és keresett egy vékony ágat.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tanács-szikla - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tanács-szikla - Page 2 82h3


Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 1:28 pm

*Megdöbben, amikor a kis szobrocska a csuklójára tekeredik, egy kis karperecet alkotva. Jó ideig nézi, majd követi a lánytól kapott instrukciókat. Egyenesen áll, egyenes vállakkal. Az "öt központra" is figyel.*
-Rendben, én benne vagyok! *feleli vigyorogva. Még mindig döbbent, hogy a szobrocska olyan nagy hirtelenséggel tekeredett a kezére, szinte pillanatok alatt történt minden. De most igyekezett elszáműzni ezt az érzést magából és a feladatra koncentrálni. Elvégre azért jöttek, hogy edzenek, nem azért hogy Haku tovább lazsáljon. Tudja már, hogy megálljt kell parancsolnia, ha jobbá akar válni. Mit is jelent ez? Kezdjük ott hogy segíteni kell ahol tud, bele kell folynia az eseményekbe, nem csak állni. Sophie még új, ezért garantáltan meg fogja még hálálni, amit Ő érte tesz. Az első ilyen dolog lesz a pálcája...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanács-szikla - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanács-szikla   Tanács-szikla - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanács-szikla
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: