Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Kalandmester
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Varázslatos Titkok Erdeje I_vote_lcapVarázslatos Titkok Erdeje I_voting_barVarázslatos Titkok Erdeje I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Varázslatos Titkok Erdeje

Go down 
+51
Clína Aoife Nessa
Alex Kerphina
Éric Leclair
Tessa Leone
Munashi Kataku
Alise Ellwood
Speranza di Bagliore
Gilnis Eruthalion
Rosetta Waylan
Vaszilij Potrevszkij
Christianna Faraday
Samantha Cyen Elesmery
Bianca Phelps-Blamely
Hunyadvári Szevér
Desmond Waylan
Rory L. Milborrow-Quenell
Cassandra Waylan
Mila Zelenkova
Senshi Kitaru
Raven Blackmoon
Lirina Sunrose
Deyan Serenity
Lyra Baker
Artemis Taylor
Shuang Zhen
Hikaru Tudor Patrik
Cat R. Morgan
Alexandra Voltano
Evangeline Elovics
Natalia Tatiana Ridolf
Játékmester
Jonas P. Anderson
James Ravenwood
Nikorina Grozda
Isobel O'Shennon
Salomé de Rosettanni
Aleksandar Grozda
Kockadobás
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
Aurora Valanthe Mediaris
Toportyán Zakariás
Nicolas Demerest
Penelope Waylan
Kalandmester
Isabella Newton
Daran Fila Chirs
Alvery Moreau
Cecile Mignonette
Jack Darkfield
Játékmester Allidon
55 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 4:46 pm

*Emily mélyet slukkol a cigarettából. Tüdeje megtelik a füsttel, amit lassan, elmélázva fúj ki, mint valami megnemértett művész, aki éppen az élet nagy dolgairól tart értekezletet a fejében. Elnyomja a cigit, messze pöcköli, és az hamar el is tűnik a fűben- Jake felsegíti Emily-t, és végül együtt is mennek vissza a Lovardába. Emily nem igazán éhes, szóval a meghívásra csak megrázza a fejét. Nem gyakran eszik, de akkor is keveset. Szóval útjára bocsájtja Jake-et, és leszereli, lecsutakolja lovait. Eltölt még velük egy kis időt, elsírja nekik a bánatát, aztán bezárva a boxokat ő is elindul a kúria felé. Lassan ballag, nincs kedve semmihez. Talán átmegy Roberthez, vagy valamelyik unokatesójához, vagy... kihozza Aphroditét. Fiatal még az este... *
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 4:30 pm

*A fintorgásra csak megvonom a vállam.*
- Ahogy gondolod, akkor ücsörögj egyedül a szobádban.*öltöm ki a nyelvemet vigyorogva a lányra, bár sejtem, hogy most olyan mély melankóliába kerül, amiből egy hamar nem lehet majd kihúzni. Megkínálom a leányzót egy cigivel, amit el is fogad, én pedig tökéletes kilátásban részesülök. Magamhoz húzom, hogy kicsit melengessem a leányzót, majd Liliről kezdek mesélni neki. Hát igen, érdekes a mi kapcsolatunk és mikor a lány megjegyzi, hogy "Barátság extrákkal", felvonom a szemöldökömet.*
- Igen... Lehet, hogy valami olyasmi... *motyogom. Gyakran gondolkozom ezen, hogy milyen is a mi kapcsolatunk. Hogy talán szerelmes vagyok a csajsziba, vagy tényleg csak az a bizonyos kémiaivágy vonzz hozzá olyan nagyon? Egy fél pillantást vetek Emilyre és elgondolkozom rajta, hogy vajon ha vele lennék, eszembe jutna-e Lilia. Egy apró, gonoszkás vigyor jelenik meg az arcomon és követem a lány tekintetét.*
- GYere, menjünk vissza! *segítem fel a leányzót, hogyha hagyja.*
- Kezdek kajás lenni. Vacsorázol velem? *nevetem el magam, hiszen elég hülyén hangzik a dolog, de csak arra gondolok ,hogy jöjjön le velemaz Étkezőbe. Hogyha a lány elfogadja a meghívásomat, akkor együtt lovagolunk vissza a Lovardába, leszereljük a lovakat és együtt megyünk a kúriába, hogy aztán megvacsizzunk. Ha nem, akkor - kissé szomorkásan ugyan, de - egyedül vágok neki az étkező felé vezető útnak.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 4:24 pm

- Jó, de nálam ez nem így működik. *Válaszol fintorogva, és az előkerülő cigire egy pillanatig értetlenül, mered, aztán persze végigfut a fejében a "nyilván, gondolhattam volna" dolog. Elvesz egy szálat, a vicces cigire meg elvigyorodik.* - Mókázni jó dolog. Szeretek mókázni. *Elfogadja a tüzet is a sráctól. Nem, valóban nem veszi észre, hogy Jake a dekoltázsát fixírozza, de annyira mondjuk talán nem is zavarná - azért van kint, hogy nézzék, nem? Aztán ugye Jake átöleli, mert kezd hűvösbe hajlani az idő, Emily meg jól elhelyezkedik az ölelésben. Na és persze feljön a Lilia-dolog. Emily hallgatja a fiút, és egy picit elhúzódik tőle.* - Értem. Barátság extrákkal. *Ennyit válaszol csak. Aztán messze a távolba bámul. A lovait nézi. Harmóniát, a szelíd, ősi szellemű angol-arabot, aki olyan, mintha csak egy angyal veszett volna el benne, és Artemiszt, a koromfekete, vad frízt, ezt a királyi lovat.* - She never made me unhappy. And she never will. This is the difference between the dogs and the humans. *Beszél csendben a levegőbe, angolul persze. A franciát már nem gyakran veszi a szájára, apja és nevelőanyja is elszokott tőle. De, hogy miért, minek vagy kinek suttog így, azt nem igazán lehet megállapítani. Csak csendben ül tovább, térdeit felhúzva, állát megtámasztva, és lovait nézi. Üres tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 4:05 pm

- Mondjuk igen, az elég vicces lenne. * vonom meg a vállamat Emily megjegyzésére. A kifogásra csak halkan ciccentek egyet.*
- Ugyan, engem se sűrűn szoktak hívni bulizni. De ha bármikor lemész a Jeniliáb, tuti, hogy találsz ott emberkéket. Ha nem is Nezásokat, de Nellondiakat mindenképpen. Azért én úgy ismertem meg az itteni embereket, hogy szeretnek ismerkedni és elég nyitottak a társaságra.*fejtem ki a véleményemet ezzel kapcsolatban. Mikor Emily kijelenti, hogy elfelejtett cigit hozni, elvigyorodom és előhúzok a zsebemből egy dobozzal.*
- Nem akartam rágyújtani, mert nem tudtam, hogy mennyire utálod... *vigyorodom el és kihajtom a doboz tetejét Emily felé nyújtva.*
- Van benne mókás cigi is, de múltkor is megszívtam, hogy elszívtam egyet, úgyhogy azzal maximum az iskola területén kívül tudlak megkínálni. *fintorgok egyet, majd én is kiveszek egy szálat és rágyújtok, tartva a lángot Emily-nek is, aki hogyha odahajol, mélyen a szemébe nézek és elvigyorodom, ahogy vetek egy pillantást a dekoltázsára. Igazán szép látvány, az biztos, de hamar el is hajol onnan,nehogy a lány észrevegye, hogy mit is csinál. Átölelem, amikor kijelenti, hogy fázik, és kellemesen elücsörgünk egymás mellett. Amikor az egyik ló felnyerít, én is hátra nézek, és látom, hogy a két ló egymás mellet ácsorog. Biztos jót tesz nekik ez a kis szabadság.*
- Lilia? Mi van vele? Nagyon jóban vagyunk. *jelentem ki és elnézek a távolba. Megremeg a testem, ahogy a lányra nézek és sóhajtok egyet. Beletúrok a hajamba és zavartan elvigyorodom.*
- Azt hiszem, van közöttünk valami... Kémiai vonzás, vagy nem is tudom. Igazából miatta szakítottam Gabival. Hazamentünk két hétre és hát lefeküdtünk. És állati jó volt. Az a sok vágy, amia hónapok alatt felgyált bennünk, akkor robbant és... *mesélem el a dolgot és szinte érzem, hogyan gyűlik bennem megint a vágy, hogyan leszek ismét egyre forróbb tőle, és hogyan kezd el hevesen dobogni a szívem.*
- Uh... Állati volt. Bárcsak lehetne mégegy olyan éjszakám. Ahh... *túrok bele ismét a hajamba és vigyorogva nézek Emily-re.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 3:45 pm

- Még szerencse, hogy nem vagyok ez a "Szia, bejövök Neked?" csajszi-típus. Nem tudom, mi lenne a vége. *Kerekednek el a szemei. Pedig régen ilyen volt... Nagyon is ilyen, de mióta itt van, annyi minden változott. Kicsit megsimogatja a bal csuklóján leledző orchideát, ami ugye a Misztikummágia fókusza.* - Hát de hogy ha nincs kivel...? Mármint... Senki nem hív magával, ráerőltetni meg nem akarom magam az emberekben, az annyira gáz... Szóval érted. *Vesz egy jó mély levegőt, élvezi, ahogy a tüdeje megtelik az életető, friss oxigénnel.* - Elfelejtettem cigit húzni. *Húzza el a száját, de ezt igazából csak magának mondta, nem Jake-nek, mintha hangosan gondolkodna. Amikor fáztában összehúzza magát, Jake úriember módjára rögtön ki is segíti, közelebb ül hozzá és átkarolja. A kérdésre szégyellősen megrázza a fejét.* - Áh, nem. Így máris jobb. *Pont ekkor valamelyik ló felnyerít, de aztán ismét csak az erdő nyugodt csöndje. Nem, nincs semmi baj, pedig már majdnem megijedt, hogy történt valami.* - És amúgy Lilia...? *A kérdés igazából arra irányul, hogy van-e valami Jake és Lilia között, vagy csak simán barátok. Bár Emily ebben a "csak simán" barátságokban soha nem bízott, mármint a maga részéről - vagy neki, vagy a másik félnek mindig sikerült elszúrnia. Ő egyébként olyan nagyon igazából nem ismeri Liliát, bár sejti, hogy kiről lehet szó. Közben összekuporodik, és jól elhelyezkedik Jake karjaiban, ez így most olyan... jó.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 3:26 pm

- Nem, tényleg nem tudom. *nevetek fel, de mikor látom, hogy a lány elszontyolodik, kérdőn nézek rá. Valahogy nem áll össze a kép, hogy mi is a gondja a csajszinak, de hogyha nem mondja el,akkor nem is firtatom tovább. Baromira nincs közöm hozzá és annyira igazából nem is érdekel. Biztosan nagyon titkos cucc, hogyha nem árulja el, innentől kezdve pedig nincs miért rágni magamat rajta, hogyha úgysem tudom meg. Komolyan, mélyen a szemébe nézve mondom el a lánynak, hogy ő igen is nagyon csinos lány, és a pasik vakok, hogyha ezt nem veszik észre.*
- Igen, lehet, hogy ez csak az én véleményem. *vonom meg a vállamat lazán.*
- De én is pasiból vagyok és biztos vagyok benne, hogyha 5 csávót megkérdeznél, akkor minimum 3 azt mondaná, hogy bejössz neki. *kacsintok a leányzóra mosolyogva.*
- Lehet, hogy többet kéne társaságba járnod, elmenni bulizni és nem a szobádban ücsörögni és depizni. Az biztosan segítene. *kacsintok a lányra. Mikor közli ,hogy hideg van, elmosolyodom,kicsit közelebb ülök melléés átkarolom a vállát, kicsit dörzsölni kezdem, hogy felmelegítsem és ott is maradok mellette, átölelve őt.*
- Visszamenjünk a kúriába? *nézek le rá, hiszenmég így ülve is magasabb vagyok, mint a lány.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 3:16 pm

- Nem tudod, milyen Emilynek lenni. *Kicsit lebiggyeszti az ajkait, ééés igen, ennyi volt a magyarázat arra, hogy miért is bonyolult egy ilyen kérdésre a válasz. Aztán elkezdi mondani Jake a magáét, amire Emily a lehető legjobban zavarba jön - pipacsvörös arcát tenyerei mögé bújtatja, de valószínűleg ez nem sokat ér. Aztán Jake az álla alá nyúl és kicsit megemeli az arcát, amire csak nagy, most már nagyonzöld szemekkel pislog, mint egy értetlen és tudatlan kislány - hirtelen köpni-nyelni, reagálni sem tud semmit.* - Ezt most csak úgy mondod. *Böki oldalba a srácot.* - Vagy ha nem, akkor nem tudom, mi a baj velem, de valamiért nem tudom felkelteni a pasik érdeklődését. *Rántja meg a vállát, és egy maroknyi füvet vág hozzá a földhöz, ki tudja, milyen indíttatásból. Kicsit összébb húzza magát, mert mintha kezdene fázni. Az órájára pislog, nem csoda, hogy fázik, már öt óra elmúlt.* - Mintha kezdene egy kicsit hűvös lenni... *Karja libabőrös lesz. Végigpillant a tisztást körülölelő fákon, amiket gyengéden ráz a szél. Felhúzza a lábait, és arcát a térdébe fúrja. Kívülről csak annyit látni belőle, hogy elbarikádozta magát, és olyan, mint egy ázott, fázós kis veréb a sötét, téli éjszakában.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 3:02 pm

- Haha. Majd egyszer kipróbáljuk. *jelentem ki kihívóan és mélyen a leányzó szemébe nézek. Hallom, ahogy felsőbb rendűség csöpög a hangjából,de ez most nem érdekel, hiszen sejtem, hogy csak a játék kedvéért hangsúlyozza ki azt, hogy ő mekkora hatalmas klánból származik és de jó neki. Hát, köszönöm szépen, én elvagyok a kis családommal és ahogy ezt Liliáéknál is megtapasztaltam, sokkal jobb egy kisebb, szerető család, mint egy bazi nagy villa, meg kúria, meg hatalmas, híres család, hogyha csak bunkók vannak ott.*
- Bonyolult? Jézusom, mi ebben a bonyolult? Van pasid, vagy nincs? *teszem fel ismét a kérdést és kíváncsiság csillan a szememben. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet e mögött, hogy ennyire bonyolultnak tűnik ez az egész.*
- Aha... *vigyorgok a határozottabb nemre.*
- Hát, egy csinos, talpra esett, dögös nő vagy. Aki ezt nem veszi észre, annak nincs szeme. Márpedig azért elég sok csávó van a suliban. Nem hiszem el, hogy senki nem vett még észre másfél év alatt. Nekem sikerült... Hányszor is találkoztunk? Háromszor? *nevetem el magam és megvonom a vállam. Elég lazán kezelem ezt a "vallomás"-szerű dolgot, minek is izgulnék? Nem szerelmet vallok Emily-nek, csak közlöm vele, hogy csinos csaj és nekem bejön. És ennyi. Ebben nincs semmi extra. Mikor a leányzó elszontyolodik, én is elkomorulok. Kicsit közelebb hajolok a lányhoz, és az állánál fogva emelem fel a fejét, hogy a szemebe nézzen.*
- Nem vagy csúnya. sőt! Nagyon csinos csajszi vagy! *döntöm kicsit oldalra a fejemet, és lágyan elmosolyodom, majd elengedem Emily állát és hátradőlök.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:52 pm

- Szerintem jobban jársz, ha nem veszed annak. *Félig lehunyja szemeit, pillái alól néz Jake-re. Hangjából felsőbbrendűség csöpög, na persze, nem valódi, pusztán a játék kedvéért ölt efféle hangnemet... Hát igen, színészkedni, azt bizony tud. Nem véletlenül illuzionista-mutatványos-trükkmester-hangmágus, vagy mi.* - Igen, azt hiszem. Illetve... mindegy, ez nagyon bonyolult, de nem hiszem, hanem tudom. *Mondja most már határozottabban.* - Akinek jól megy. *Mosolyodik el kicsit átlátszóan. Ez az a mosoly, ami nem is mosoly, de azért muszáj valamit csinálnia az arcával, na.* - Mi az, hogy Pont nekem? Miért kellene, hogy párom legyen? Illetve persze jó lenne, de... *Nem fejezi be a mondatot inkább. Egyszerűen nincs szerencséje ebben a szerelem témában. Ki is volt eddig itt a suliban? Dani, Vilen, Maros, Fred és Siegfried. Illetve Siegfried nem, annak csak kellett volna lennie, meg Freddel is csak elragadta őket egy pillanatra a hév a... hol is? A konyhában? Klassz.* - Nem szeretnek engem a férfiak. *Rántja meg végül a vállát.* - Biztos csúnya vagyok. *Húzza el végül a száját, és kibontja szőke haját, vele együtt pedig a virágokat is. Látszik rajta, hogy elkedvetlenedett egy picit. Törökülésbe helyezkedik, és most a füvet kezdi el tépkedni a lába között, miközben pálcájának hegyével érdekes mintákat és feliratokat firkál a cipőjére, amik csak néhány másodpercig leledzenek ott, aztán el is tűnnek. Arca ismét egy fokkal komorabbá válik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:40 pm

- Nocsak, ezt vegyem kihívásnak? *vigyorodom el arra, hogy vajon ki az okosabb. Csakegy laza ütést kapok a vállamba, majd el is veszem a kezemet, mert Em közli, hogy nem akar megverni. Hál'isten, pedig nem biztos, hogy tüléltem volna! A leányzó arca még vörösebb lesz - már ha lehet ennél vörösebb - és kicsit határozatlanul válaszol.*
- Azt hiszed? *nevetem el magam és megvonom a vállam.*
- Hát... Én is voltam olyan "azt hiszem" szingli. Amikor nem volt nőm, de azért mindig találtam valakit, akivel eltölthettem az időmet. *vigyorodom el és nem is veszem észre, hogy kezdek átmenni afféle szoknyapecér-feelingbe. Már pedig az olyan pasikról nem sok nőnek van jó véleménye. Azért nagyon remélem, hogy Emily nem ismeri Liliát és ne mfog beszámolni neki a kalandjaimról. Nem vetne rám jó benyomást.*
- Hát, így. Azért furcsállom, hogy neked, Pont neked nincs párod, vagy alkami partnered másfél éve. Az baromi hosszú idő! *kerekedik ki a szemem és a lány arcát vizslatva döntöm kicsit oldalra a fejemet és úgy gondolkozom el rajta, hogy hova tették az itteni pasik a szemüket. Persze közl sem biztos, hogy alkalmi pasijai nincsenek a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:34 pm

- Hahaha, nagyon viccesnek tetszik lenni! *Húz be egyet a hasába a srácnak, persze csak olyan "lányosan".* - Aztán nehogy egyszer kiderüljön, melyikünk az okosabb. *Vigyorodik el most már ő is.* - Elveheted a kezed, úgysem bántalak... nagyon. *Teszi még hozzá a biztonság kedvéért. A szemöldökfelvonásra Emily még jobban elpirul.* - Nem... nem van. Már vagy másfél éve szinglinek tartom magam... azt hiszem. *Egy szót nem ejt persze Siegfriedről, aki... kije is? A vőlegénye? Vagy már nem? Hogy is van ez? Az biztos, hogy ő nem fog hozzámenni a szőke Eramiroshoz, és Sieg sem akarja őt feleségül venni, szóval gyakorlatilag nincsenek eljegyezve. Csak... elméletileg.* ~Nagyon remélem, hogy Siegfried intézett már valamit az apjával, mert engem aztán ők nem fognak akkor és ahhoz hozzáadni, akihez és amikor akarnak...~ *Nos igen, kisebb ciklon söpört végig a Miller-házban, amikor Emily megtudta, hogy az apja odaígérte a kezét Siegfriednek, és valószínűleg Sieg sem repesett az örömtől, amikor megtudta, hogy ki a jövendőbelije. Felírja a fejében lévő határidőnaplójába, hogy meg kell keresnie a srácot, mert ez így nem állapot, aztán figyelmét ismét Jake felé fordítja.* - Szóval nem, nincsen. Úgyhogy... így jártam. *Rántja meg vigyorogva a vállát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:26 pm

- Aha, hát elhiszem. *vonom meg a vállamat. Annyira nem érdekel egy vérszopó sem, szóval felőlem aztán olyan állatot tart a srác, amit akar.*
- Viccet csinál belőle? Omg! Ez hülye... *morgom magamban, és kisebb düh feszül a mellkasomban, hiszen hogy lehet egy kórságból viccet csinálni? Igen, néha én is élvezem ,de azért többször nem. Undorító... Na mindegy, nem is foglalkozom vele, még jó, hogy nem ismerem a csávót. Az átokra felkapom a fejemet és rákérdezek, de úgy tűnik, hogy Emily nem sokat tud a dologról. Érdekes, hiszen őt érinti, de hát ez van, nem mindenki tudhat mindet.*
- Ja, hogy szőke vagy. Nincs több kérdésem. *vágok egy gonosz képet és pofátlanul a lányra vigyorgok.*
- Majd akkor lassabban beszélek, jó? *mondom tényleg lassabban a mondatot, és vigyorogva a fejem elé teszem a kezemet, hogy lehetőleg ne bántson a lány, vagy ha meg akar ütni, akkor a kezemet üsse, neafejemet. Lefekszem a fűbe, majd a lány kérdésére felülök és úgy nézek a szemébe, majd elmesélem, hogy mire is gondoltam a teli holddal kapcsolatban. (többet között, persze...).*
- Nocsak... *vonom fel a szemöldökömet és pofátlanul vigyorogva meredek Emily képébe.*
- Tehát Te telihold nélkül is tüzes vagy? És kivel szoktál tüzet oltani? Van barátod? *teszek fel egy pofátlan kérdést, és eszembe sem jut, hogy néhány perce említette Emily, hogy mennyire hiányzik neki a párja. Bunkó!!*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:17 pm

- Amúgy jó arc a srác... *Teszi hozzá, hogy mentse egy kicsit Gavrailt.* - Csak fura. Nem az a tipikus vámpír. Viccet csinál az egészből. Néha mulatságos, néha viszont... elég morbid. *Rázza meg a fejét Emily, talán azért, hogy hamar elzavarja a fejéből a kékhajú vámpírsrácot. Aztán szóba jön a Beawerség, és Emily csak megrázza a fejét.* - Áh, nem nagyon tudok róla mit mondani. A lényege, hogy mindenki idejekorán hullott el a családban. Mindenki belehalt a szülésbe vagy a születésbe, bár így is elég nagy a família, olyanok vagyunk mint a nyulak. Szóval a halálozási arányunk magas volt, pláne szüléseknél. És... igen, kinyírtuk az átkot, bár én nem egészen értettem az egészet... Tudod, szőke vagyok. *Mutatott a loboncára, és színpadiasan buta plázacicás képet vágott.* - Akik ott voltak rajtam kívül, biztos jobban el tudják mesélni, mint én. Amúgy nagyon régi máguscsalád a miénk, és onnan a bonyodalom, hogy... Tudod... sok az ellenség, az összeesküvés... a szennyes. A családi titkok. *Rántja meg a vállát végül, kicsit úgy érzi, túlragozta az egészet. Aztán Jake felül. Emily elvörösödik, olyan lesz a képe, mint a pipacs, majd elneveti magát.* - Ehhez nekem nem kell telihold. *Csak ennyit mondd szégyellősen, és hátradől. Megtámaszkodik a kezein, és az ég felé pislog.* - Szeretem a tavaszt. *Szívja magába mélyen a friss, bár kicsit erdőszagú levegőt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:05 pm

- Igen, olyan sablonos. *vigyorgok és teszek még rá egy lapáttal, hogy a csávót szivassam és lenézem. Aztán mikor Emily elmeséli, hogy mindig történik vele valami ilyesmi, halkan hümmögök. Hát igen, a Nezabar már csak ilyen. Tényleg mindig történik valami ilyesmi, és nem lennék meglepve, hogyha most is megjelenne valami gólem, vagy egy vámpírfalka, vagy akármi más.Kiráz a hideg a gondolatra, hiszen a múltkori vámpíros szitunál is elég durván fostam - be kell vallanom, nincs mese. Emily megemlíti a Beawer-átkot és kérdőn nézek rá.*
- Hogy micsoda? Csalái átkotok volt? Jézusom, mesélj! *vigyorodom el, majd hamarosan megérkezünk a tisztásra, és megjegyzem, hogy a vérfarkasoktól nem kell félni, ugyanis már elmúlt telihold. Elég régen, hiszen már a csontjaim és az izületeim sem fájnak, köszönöm szépen, egész jól vagyok, csak a kedvem kicsit fos. De örülök, hogy ma legalább találkoztam Emilyvel. Egy ilyen csinos lány mellett öröm eltölteni a délutánt. Lassan elhelyezkedem a fűben és Emily is leül mellém, majd rákérdez az aprócska megjegyzésemre. Elnevetem magam és felülök, felhúzva az egyik térdemet, és arra támaszkodva.*
- Teliholdkor általában csajok közelében vagyok megtalálható. *jegyzem meg titokzatosan mosolyogva és mélyen a lány szemébe nézek.*
- Akkor kanos vagyok. De úgy hallottam, hogy ez a lányokra is hat. Vagy Te nem szoktad érezni? *kérdezek rá kerek-perec a dologra. Kicsit intimebb témához érkeztünk, az biztos, de engem soha nem zavartak az ilyen témák. Ha meg Emily-t igen, akkor meg úgyis hamar lekoptat, vagy témát vált.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:57 pm

- Olyan horrorfilmes... *Jegyzi meg kicsit rosszallóan, mármint Gavrail irányába rosszallóan, nem Jake felé.* - Nem tudom, akármit. Mindig történik velem valami, ami miatt ilyen helyeken kell mászkálnom. *Húzza el a száját.* - Lehet, hogy tavaly a híres-neves Beawer-átkot megszüntettük, de attól még nyugtom nem lehet, amíg Beawer a nevem... *Ráncolja össze a homlokát, és az ég felé pillant, mintha onnan várna némi segítséget, de hát csak nem jön az isteni szikra, vagy a villámcsapás.* - Egy átok a nevem. *Rántja meg végül a vállát. A részvétnyilvánításra haloványan mosolyogva biccent.* - Kösz. De amúgy nem kell sajnálni, soha nem ismertem őt, úgyhogy nem is hiányzik. *Rántja meg ismét a vállát, mint akit nem is érdekel az egész, de persze látszik rajta, hogy nem így van.* - Ó, azon a birtokon minden van... Versenypályától kezdve temetőn át a csúszdaparkig nem tudsz olyat kívánni, ami ne teremne meg. *Nevet fel, amikor eszébe jut, hogy mekkora bunkit akartak építeni az egyik fára Roberttel és Aimee-vel. Aztán persze sehogy nem akart összejönni, de nem is ez volt a lényeg.* - Jó, tudod, hogy értettem. *Húzza el a száját.* - Ebben az iskolában még a WC-n sincs biztonságban az ember! *Teszi hozzá kicsit komoran, aztán jön a teliholdas dolog, majd Jake halk megjegyzése. Emily kíváncsián, furcsállóan, érdeklődőn húzza fel a szemöldökét, és a srác felé fordítja a fejét.* - Hmm, hogy mit tessék? *Aztán Jake kiköti a fához Harmóniát, Emily is lepattan a nyeregből, és lefekszenek a fűbe. Illetve mondhatni inkább Jake lefekszik, Emily meg leül, Jake mellé, úgy, hogy pont a fejébe bámuljon, ha kicsit jobban odahajol.* - Mit is mondtál az előbb?
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:41 pm

- Szerintem meg pont hogy poén. Egy vérszopó és egy denevér. Tiszta menő! *röhögök fel és konkrétan kiröhögöm a csávót, aki vámpír létére ilyen pitiáner állatot tart, mint egy denevér. Mennyire sablonos, te jó isten!*
- Mit keresnél a sötétben, a sikátorban? *nevetek fel most már kicsit kedvesebben, és úgy pislogok a lányra.*
- Habár a múltkor képzeld meg volt hirdetve valami előadás a cirkuszban, aztán kiderül, hogy átvágtak bennünket. És végül a sikátoron keresztül indultunk vissza a suliba, mert eleredt az eső és arra rövidebb volt, és csak úgy random a semmiből előkerült három vámpír. Kicsit befostam. *mesélem el a lánynak a múltkori kis kalandot.*
~Na ja, mert ha valamlyik foga hozzám ért volna, kinyiffanok. Tényleg elég veszélyes volt...~*morgom magamban és tovább lovagolunk egymás mellett az ösvényen, az erdőben. Rákérdezek, hogy Emily hogy is került ilyen közelbe a lovaglással és a lovakkal és hamar kiderül, hogy megvolt rá a lehetősége, lóverseny pályával, meg mindennel.*
- Uhh, részvétem anyukád miatt. *hajtom le kicsit a fejemet, ezzel jelezve a részvétemet, majd tovább hallgatom a sztorit.-
- Egy egész pálya? Wow, az király! Hát akkor nem csodálom, hogy ilyen profi lettél. *vigyorodom el, és igen hamar tovatűnik az előbbi kellemetlen, gyászolós hangulat.*
- Na igen, egy tisztás igen veszélyes lehet nappal. *vigyorodom el gonoszul, majd még hozzáteszem:*
- Vérfarkasok aligha, nemrég volt telihold. Akkor kanosabb szoktam lenni. *teszem hozzá halkabban, vigyorogva, és Emilyre kacsintok. Hamarosan megérkezünk a tisztásra, leugrok a lóról, és kikötöm az egyik fához,had legelésszen egy kicsit, én magam pedig lefekszem a puha fűbe és élvezem, hogy a nap sugarai simogatják az arcomat. Egyik lábamat felhúzom, a kezeimet pedig a tarkóm alá teszem.*
- Gyere, feküdj le te is!
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:32 pm

- Szerintem egy kicsit ijesztő. *Húzza el a száját finnyásan a fehér denevérre gondolva.* - Persze, cuki, de... Egy vámpír, ráadásul olyan, mint Gavrail, és egy fehér denevér együtt, remek látvány, tényleg. Lehet, hogy bepisilnék, ha szembe jönnének velem éjszaka egy sikátorban. *Teszi még hozzá csendesen, bár abban nem biztos, hogy akarja-e, hogy a srác hallja. Aztán, miközben befelé haladnak az erdőben, a lovaglásról, mint olyanról kezdenek el beszélgetni.* - Hát... anyukám családja, a Beawerék nagyon pénzes népség, és mivel apum nem bírt velem, mert ő mugli, anyukám meg meghalt, Robéknál nőttem fel gyakorlatilag, és nekik van a birtokukon egy komplett kis lóversenypálya. Szóval hamar rákaptam az ízére, én egyébként díjugratok. *A királyos megjegyzésre nem nagyon tud mit reagálni, csak elpirul egy picit, amit valószínűleg Jake nem vesz észre. Aztán a srác az egyik irányba mutat, Emily pedig arra kormányozza Artemiszt.* - Azt hiszem, tudom melyik tisztásra gondolsz. annyi minden furcsa dolog történik ott állandóan... Nehogy ránk támadjon egy sárkény vagy egy vérfakas, vagy valami. *Húzza el a száját, hiszen nem tud Jake különlegességéről, szóval nem arról van szó, hogy tapintatlan lenne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:24 pm

-Aphrodité. Hát persze, mi más? *vigyorodom el és megcsóválom a fejemet. Sejthetem volna, hogy Emilynek vannak állatkái, és mindegyiknek valami görög neve van. Kicsit nevetek is a dolgon, köszönöm szépen, én elvagyok az ilyen egyszerű nevekkel is, mint a Max. De persze Lilia Zoknija sem semmi...*
- Fehér denevér, Jézusom. Ez poén! *vigyorodom el és megcsóválom a fejemet. Mik nem vannak. Én kutyapárti vagyok, mindig is az voltam, és ez a kórságommal együtt csak erősödött.*
- Oh, hát akkor van egy kisebb előnyöd velem szemben! *nevetem el magam és elgondolkozom.*
- Én talán 14 éves koromban kezdtem el lovagolni. Igen, azt hiszem. *erősítem meg magamat.*
- De akkor sem olyan sokat. Csak úgy néha, hétvégente kimentünk egy lovardába, és lovagoltunk. Már a hugom is jár lovagolni, pedig még csak 5 éves. Lehet, hogy ő is olyan király lesz majd, mint te. *nevetem el magam, végül felülök a lóra, és megindulok, bejáratom az izmaimat egy kicsit, és megismerem a lovat is. Hamarosan látom, hogy Emily megindul, és természetesen követjük őket Harmóniával, befelé az erdő felé. Én is erre szoktam lovagolni, így már biztos vagyok az útban. Követem a leányzót, és mikor lépésre vált, lassan mellé lovaglok, és így indulunk befelé az erdőben egy kisebb ösvényen haladva. Kiráz a hideg az erdő gondolatára, hiszen itt szoktam átváltozni, de igyekszem erre nem gondolni.*
- Nem, segítettek, persze. A város mellett volt egy kisebb lovarda, és apám ismerősének voltak ott lovai. És végül is ő tanított meg. De mondom, azért nem vagyok olyan profi. Tudok vágtázni, meg irányítani a lovat és kb. ennyi. *nevetek fel és csóválom meg a fejemet. Tiszta kínosnak meg bénának érzem itt Emily mellett magamat. Kellemetlen...*
- Na és neked hogy jött a lovaglás? Talán a szüleid is lovagolnak, vagy mi? *kérdezek rá a dologra, majd előre felé nézek.*
- Arra jobbra van egy frankó kis tisztás. Ott szoktam pihenni, amikor kijövök lovagolni.*mutatom az irányt, és hogyha Emily benne van, akkor arrafelé indulunk meg.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Varázslatos Titkok Erdeje Tek51929104bc04c3747685

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:13 pm

//Előzmények: http://www.nezabar.net/t1825-lovarda#542448//

- Az enyém Aphrodité. *Vonja meg Emily is a vállát.* - Van itt Mentha nevű kutya, meg Emily nevű macska is. Szóval... van itt minden. Annyi féle-fajta állatka van... Van egy vámpírsrác, hogy is hívják...? Gavrail! Na, hát neki meg a denevér a mániája. Állandóan meglépnek tőle, nem szeretik őt, szóval kb. hetente jár le Nellondba másikba venni. Állandóan fehéret. Annyira... fura. Ráadásul... Ideje sincs elnevezni őket. *Ráncolja össze a homlokát, aztán kibaktat a pacival a boxból, miután felszerszámozta.* - Miért lenne ciki? *Vonja fel a szemöldökét.* - Én ekkora... *Nyújtja ki a kezét kb. a térdéig.* -...korom óta lovagolok, szóval egy kicsit könnyebb így a dolgom, nem? *Aztán Jake után néz, ahogyan a fiú kivezeti a lovat az istállóból. Emily bezárja a boxajtókat, és Artemisszel együtt kivándorolnak. Figyeli, ahogy mennek párt kört Harmóniával, aztán felpattan a nyeregbe, és kicsit hagyja Artemiszt legelészni. Kilazítja az álla alatt a kobakot, szorosra vette, nem volt az úgy jó, aztán hirtelen mozdulattal megindítja Artemiszt vágtában az erdő felé, amikor látja, hogy Jake és Harmónia most már nagyjából jól megvannak. Csak akkor lassít le, amikor végül elérnek a félhomályba, a Varázslatos Titkok Erdejének fái közé. Lassú tempót diktál.* - Magadtól tanultál meg lovagolni, vagy segített valaki? *Néz fel Jake-re. Nem csak Jake magasabb Emily-nél, de Harmónia is Artemisznél, szóval nem éppen egy szintben vannak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 7:16 pm

*Észreveszi, hogy Felicity kissé lecsügged, amiatt amit nemrég a mentalistákról és illúzionistákról.*-Nem kell emiatt elszonytyolódni, elvégre a kasztja nem az embert határozza meg, hanem csak a képességeit, legalábbis minden kasztban lehetnek szadisták, erkölcstelenek, és kedvesek, tiszták, őszinték is.*Vígsztalja a lányt kedves hangjával. Őszintén mondja, hiszen tényleg így gondolja, mert ez így is van szerinte. Aztán áttérnek Olaszországra és Anitára, figyelmesen hallgatja Felicity-t és bólintgat.*-Áháá értem.*Majd kicsit elgondolkodva középső ujjával az alsó ajkát birizgálja. ~Na ez egész érdekesen hangzik. No majd beszélek ezzel az Anitával.-Nem kell agódnom? Akkor jó.*Kicsit elneveti magát.*- Tapasztalt vagy? Hát remélem, hogy nincs semmi komoly. Ne haragudj, de nekem lassan mennem kell.~Elvégre nem kis idő megkeresni valakit egy ekkora helyen ahol ennyi az ember.-Szia és akkor tényleg vigyázz magadra.*Rohamos léptekkel indul a Kúria felé, a lány is biztosan ott van.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mentalista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje P0fe
Színem: cornflowerblue

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 6:41 pm

* Még az a szerencse, hogy Felicity nem az a fajta mentalista, aki akárkivel elhitet bármit. Nem is szándéka egy ilyen emberre hasonlítani, ő inkább nyitott marad mindenkivel és nem hazudozik össze-vissza, még ha el is hinnék, amit mond.*
- Meglehet... * motyogja kissé csalódottan. Azért jó lenne, ha a legtöbb kaszt nem lenne ilyen, de hát ez ellen semmit sem tudnak tenni. Egyre jobban böki az oldalát az a kérdés, hogy vajon mi történhetett a lánnyal, de nem akar tolakodó lenni. Egyrészt nem az az ember, aki a tenyérbemászó létével kísérti mások lelki világát. Inkább vidítja fel a másikat és barátkozik velük, mintsem ezzel keserítse meg mások életét. Megnyugtató számára, amikor a rossz érzése után Alise a vállára helyezi kezét. Óvatosan bólint egyet, jó hatással van rá Alise, ezért ez megnyugtató számára.*
- Anita? Háát... Nem az az oltári kedves figura, de azért egész biztos van rendes oldala is. * magyarázza, miközben a lány érzelemmentes arcára gondol. Nem is vár Anitától többet, hisz így is csak egyszer látta mosolyogni és ki tudja, hogy az az egyetlen mosoly őszinte volt e.*
- És ne aggódj. Vigyázok magamra, azért elég tapasztalt vagyok ilyen helyzetekben... Sajnos... * ismét egy hatalmas sóhaj hagyja el száját.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 6:31 pm

*Alise megnyugodott, és kicsit meg is könnyebbült, miután Felicity közli vele, hogy nem megy olyan emberek közé akikről süt, hogy nem a jó szándék vezérli őket.*-Igen akin látszik attól nem is intenélek, de a mentalisták jaj...*Egy nagy sóhajtás után folytatja mondatát.*-Bennük pont az a veszélyes, hogy rajtuk nem látszik, és elhitetnek a másikkal bármit. Ebben hasonlítanak kasztjaink.*Igaz, hogy Alise-nak van itt konfliktusa sajnos, de ez nem olyan kényes téma amiről nem beszélne neki. Megbízik már annyira Felicity-ben, hogy elárulná neki. Azonban dicsekedni sem akar, így, ha a lány szeretné tudni, akkor meg kell kérdeznie őt. Majd hirtelen megrezzen, nyílvánvalóan az órán történtek miatt. Alise nyugtatóan a lány vállára helyezi a kezét.*-mostmár nincs semmi baj.*-Majd kezét alapállásba helyezi vissza, és figyelmesen hallgatja Olaszországról Felicityt.*-És ez az Anita? Milyen személyiség? Nehogy belekeverdjetek valamibe? Legyél egy kicsit óvatosabb.*Nem szereti, ha kissé oktató hangnemben kell beszélnie, hiszen másokat ezzel irritálhat, annak ellenére, hogy őt a jó szándék vezérli. Fél, hogy Felicity esetleg valami olyanba keveredik amibe nem kellene.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mentalista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje P0fe
Színem: cornflowerblue

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 6:17 pm

* Illuzionista... Jól tudja, hogy az a kaszt mivel, bár inkább mikkel bír. Kis korában mindig is csodálta az illuzionistákat és ugyebár a kisebb leányzók még bűvészelőadásokra is járkáltak, ahol legfőképp az illúzió számított érdekesnek.*
- Igen, Mentalista vagyok. * biccent egyet mosolyogva, majd mikor Alise figyelmezteti, hogy egyesek nem épp a legkedvesebbek, s hogy vigyázni kell velük.* - Emiatt ne aggódj, nem megyek olyan ember közelébe, akiről rögtön látom, hogy nem az a fajta ember.* Ettől még jól kell vigyáznia, és Alise sem véletlenül közli ezt vele. Talán volt valami konfliktusa? Nem kéne megkérdeznie, hisz ha el akarta volna mondani, akkor már az előbbi mondatához hozzácsatolhatta volna. Felicity kíváncsi természet, de kérdéseivel nem akarja megbántani a másik félt, főleg, hogy ha az a személy egy vidám lány. Az órán történtek most felidéződnek benne és eléggé kellemetlen, úgyhogy kissé összerezzen, főleg, amikor maga elé képzeli a vámpír vérszomjas arcát. Ez már neki is sok... Egy életre elég a vámpírokból, még a diákok körében sem szívleli őket, ezek után. Persze nem ők a hibásak, amiért ő bénázott.*
- Olaszország. Hát igen. * nevet fel.* - Az úgy volt, hogy még az órán nem védtük meg Anitát és ezért eléggé berágott ránk.* egy kicsit elhalkul ennél a mondatánál, nem csoda, hisz még mindig kellemetlen visszaemlékeznie erre.* - Ezért felajánlottuk, hogy segítünk neki bosszút állni bizonyos személyeken, úgyhogy hamarosan indulunk Olaszországba.* meséli egy kicsivel lelkesebben, hiszen imádja Olaszországot, akárcsak az olasz konyhákat és érdekességeket.
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Illuzionista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 6:07 pm

*Alise gondolkozni kezd a mentalistákról.Jól tudja, hogy Felicity is az, pusztán keresgél emlékei között, hogy kiről tudja, hogy mentalista, miután Felicity közli vele, hogy Ő az első Illúzionista akit megismert.*-Te Mentalista vagy azt tudom, meg látszik is rajtad. Én találkoztam már más mentalistákkal is.*Azt már nem akarja mondani, hogy egy kis részük nem túl kellemes és szép emlék számára..*-De legyél óvatos vannak akik visszaélnek mentalista képességeikkel. Nem is beszélve az Illúzionistákról. Ó én már láttam mindent, nem minden szemfényvesztő olyan, mint én. azért vigyázz velük. Hasonló csúnyaságokat tudnak művelni, mint az illúzionisták. De persze én nem vagyok olyan.*Majd Felicity a vámpírról kezd el mesélni, és az órán történtek következményeiről.* Á biztosan nem direkt csináltad, ne emészd magad. hibák előfordulhatnak ezért kell gyakorolni. Én is rengeteget gyakorlok. Amikor veszünk új varázslatokat az esetek legtöbb részében élesben nem is merem használni őket, csakha előtte alaposan begyakorlom.*Majd Olaszországról kezd beszélni szaktársa, aminek hatására mély csodálkozás mutatkozik Alise arcán.*-Hogy hogy kell? és mi az, hogy Olaszországba? Ezt nem nagyon értem.
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Varázslatos Titkok Erdeje Mentalista
Üzenőláda : Varázslatos Titkok Erdeje P0fe
Színem: cornflowerblue

Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 5:50 pm

* Egész jól el van Alise társaságában és már nem is először találkozik vele. Úgy látszik sok hasonlóság van köztük, hisz még a Holdfény sétányon is elviccelődtek. Mikor Alise kihúzza magát elvigyorodik, hisz süt róla, hogy büszke a képességeire, de ez egyáltalán nem zavarja Felicityt. Örül, hogy neki ilyen jó adottságai vannak, és még büszke is rájuk. A mókus váratlanul átugrott Alise vállára, ezért egy kicsit elszontyolodik, na de azért nem sajátíthatja ki. Mégis milyen dolog lenne tőle, sose tenne ilyet, pláne nem egy ilyen kedves és aranyos lánnyal.*
- Azt hiszem, eddig Te vagy az első illuzionista ismerősöm. * sorolja fel magában az ismerősei nevét, hátha dereng neki valami az illuzionistákról, de próbálkozása kudarcba, de nem is bánja. Ha Alise lesz az első és egyedüli illuzionista ismerőse, hát legyen, egyáltalán nem zavarja, sőt még örül is neki. Amikor azt az omniózus napról beszél Alise, szemmel láthatóan Felicity egy kicsit szomorkásan pillant oldalra.*
- Igen, és kockáztattuk a saját és más életét is. Ezért még engesztelésképp el kell utaznom Olaszországba, két diáktársammal.* - És igen, vámpír, bár ezek után egy életre meggyűlöltem a vérszívókat.* sóhajtja gondterhelten.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varázslatos Titkok Erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázslatos Titkok Erdeje   Varázslatos Titkok Erdeje Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Varázslatos Titkok Erdeje
Vissza az elejére 
1 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: